Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 11:40:11 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Tutorialid tuleb läbi teha + limited hero pool + bottide vastu üksjagu mängida - ennem pole ju mõtet väga sinna frustreeruma minna. Alguses ongi probleem see, et osad oskajad mängijad teevad nö varikontosid ja mängivad nende alt, et noobe pwnida. Aga midagi pole teha - kõik on pidanud kaotusi vastu võtma. Dotas ongi see tavaline, et alguses võid üks 20-30 mängu vabalt järjest kaotada - aga sellega õpid ka kõige rohkem. Tead mida teed valesti ja paraned. Mina soovitan mitte närvi minna vaid lihtsalt rahulikult mängida erinevate herodega järjest matche läbi - pilt saab selgemaks ja sealt liigub kõik ainult paremuse suunas.


Kahju muidugi, et tänapäeva COD generation tahab insta gratificationit ja päris paljud loobuvad koheselt Dotast kuna ei suuda seal võita alguses - saavad surma jne. Ja pärast kiruvad, et mäng sitt.



Mõni lihtsalt ei suuda mängida võitmata, sellise kisa tõstavad ülesse, et solvavad ka tervet tiimi. Alguses harjutasin ka bottide vastu ja ma ei ütleks, et nüüd vilunud mängija oleks. Küll mingi 300-400 matchi, varasemast ajast üldse strateegiaid mänginud. Eks siin tegelikult olenebki teamworkist, kui seda ei eksisteeri, siis midagi ei saavuta ka. Raske leida selliseid, kes ei nokiks liiga palju peale... Vahepeal tõesti teevad ära aga enamus ajast fed.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.08.2013 20:27:12 vasta tsitaadiga

Limited jutt õige - kui sa ei tea peast neid tegelasi oled juba nagunii kaotanud.
All Pick on täiesti ok. Sobivate heroedega mõistad üsna kiiresti mängu mõtet ja mis vigu teed.
Ehk näed, kuidas saad ise teha tripple kille.

Tiimitöö on pigem hilisem teema - tahaks ikka mängida mitte vaielda, kes kus icon_biggrin.gif
Osad muidugi mulisevad koguaeg...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 19.08.2013 23:01:46 vasta tsitaadiga

Ise sai kunagi ALL randomit ainult pelatud. (Eriti heroes of newerthis.) Sai erinevaid tegelasi proovida ning õppisid samal ajal kuidas nende vastu käituda või nendega mängida.

Masendus tuleb küll peale, kui mäng algab ja juba näed vene keelt. Saaks aru, et vahepeal räägiks ingliskeeles või prooviks. Kuid, kui abi küsid saadetakse sind viisakalt kuhugi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 23:59:29 vasta tsitaadiga

Wiwefak, muuda siis regiooni setinguid, ma pole ammu venekeelt juba näinud dota2s.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 07:27:22 vasta tsitaadiga

eShelobik, Mis serveris sa mängid? Ise mängin ainult EU West serveris (valitud Inglisekeel) ning 99% juhtudest on vähemalt üks mängija ühes või teises tiimis venelane.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 11:19:04 vasta tsitaadiga

raitl, mul on valitud eu west, east ja mõlemad US. tõenäoliselt on mul siis lihtsalt vedanud või on mu mänguaeg selline, kus vene keelt ei paista:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 13:15:13 vasta tsitaadiga

Mul pole keele vastu väga midagi aga see mida tehtaks mängus, saadakse paar korda surma ja mis juhtub, panevad kohe disconnecti :S
Nende pärast pmt praegu koguaeg kaoutan :S
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 14:18:53 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Mul pole keele vastu väga midagi aga see mida tehtaks mängus, saadakse paar korda surma ja mis juhtub, panevad kohe disconnecti :S
Nende pärast pmt praegu koguaeg kaoutan :S


veab sul siis et disconectivad.
mul tavaliselt nii et 5 minuti möödudes on vastastel 15 killi juba ja meil parimal juhul 1-3...
lihtsalt need venelased mängivad koguaeg mitmekesi kui juba 2 venelast tiimis siis on insta gg:S
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 17:16:08 vasta tsitaadiga

US Eastis kannatab rohkem mängida, kui EU serverites. Aga juba seal on kanadalased, kes arvavad, et on nii prod ja võivad diveda 1v3 ning feedivad niimoodi 5 korda, siis hakkavad teisi süüdistama, et miks appi ei tulnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 19:10:04 vasta tsitaadiga

mõtsin, et proovin siis single drafti, et äkki on parem - a sittagi. oma tiimi kukkusid minusugused, või veel rumalamad, ja vastastiimis jälle mingid oskajad mehed. ausalt ma ei viitsi nende botidega sõdida nädalaid järjest - ma ei saa aru, mis kuradi pärast, ei või mäng toppida kokku ala 1-5 lvl mehi.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 20:37:26 vasta tsitaadiga

Ise algusest peale ainult single drafti teinud, nüüdseks umbes 400 mängu. Minumeelest parim viis mängu ja tegelaste õppimiseks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 21:42:54 vasta tsitaadiga

Eks low priority-st välja mängimine võtabki aega, närve, kannatust.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 23:35:20 vasta tsitaadiga

Vahetan enda dota2 itemeid cs:go skinnide vastu, kui kellelgi huvi on sisi pm.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 19:45:33 vasta tsitaadiga

Mis asi see nüüd on?
http://cloud-2.steampowered.com/ugc/919020033290093819/0597CD052BE3240BF66B60C6F37E056F1864AFF8/
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 21.08.2013 23:42:52 vasta tsitaadiga

Sõitsite vastastest üle ja kõik lahkusid? icon_biggrin.gif
Ikka juhtub.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 22.08.2013 17:18:56 vasta tsitaadiga

Kui 5stackiga saame haigelt suhu, siis kõik lükkavad mängu kinni, 30 sec-i pärast mäng lõpeb ja keegi ei saa abandonit, ainult kaotuse (Mille nkn oleks saanud) ning saab uuesti proovida.

Ei tea kas siit teemast on juba läbi käinud, aga ise sattusin alles hiljuti sellise saidi otsa: http://pubstats.me/29009844/
Näed enda kohta statse, mida dotabuff-is ei ole (Võibolla VIP/Gold/Misiganes on).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 22.08.2013 17:27:48 vasta tsitaadiga

Olen küll veel heleroheline, hiljuti sai 100% training tehtud ja nüüdseks ~20 mängu peale 7 võitu kogutud, kuid häirivad 2 asja:
10s player, kes otsustab mitte accept vajutada ning Elisa Mint otsas mängimise tõttu pidev disconnectimine, mille tõttu passin ma low-priority matchmakingus:/

Mängu enda kommentaar oleks lühidalt selline:
Dota nagu dota ikka, kuid kuna tegija on Valve, siis tõenäoliselt on ta üks parimatest:)

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 19:02:17 vasta tsitaadiga

Otsin aktiivset meeskonda, kellega kõrgemal tasemel TMM (ja ehk hiljem muudki) teha. Mängin pos 4 supporti (ka pos 5 herodega).
Kõigun VH bracketi ääre peal ja siiani mängisin normal bracketist sõpradega; nüüd otsustasin, et aitab ka icon_smile.gif

http://dotabuff.com/players/37515301
Winrate tegelikult üle 52% kuid ~10 mängu kaduma läinud (mitte et see midagi väga näitaks).
Steam: http://steamcommunity.com/id/LockDown92/

_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 17:37:34 vasta tsitaadiga

Nüüd hakkas steam midagi tõmbama icon_biggrin.gif

E: Jep, Altis on täitsa olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 17:44:51 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Nüüd hakkas steam midagi tõmbama icon_biggrin.gif

E: Jep, Altis on täitsa olemas icon_smile.gif

Uus dota map? icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 17:48:09 vasta tsitaadiga

Mõni eksis vähe ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 17:52:07 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif vabandust, aga eksisin tõesti icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 16:08:56 vasta tsitaadiga

http://uudised.err.ee/index.php?06286203
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 01.09.2013 21:21:00 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
http://uudised.err.ee/index.php?06286203

Väga muhe vend. Ja vaatamata nimele ilmselgelt ikkagi eesti kutt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 21:23:32 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
http://uudised.err.ee/index.php?06286203

Väga muhe vend. Ja vaatamata nimele ilmselgelt ikkagi eesti kutt thumbs_up.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=582202
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 06.09.2013 19:15:42 vasta tsitaadiga

http://www.twitch.tv/cerbdota Väike striim! icon_smile.gif Eestlastega, Very High cracketi keskmine tase
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 20:20:10 vasta tsitaadiga

Cerberos mille alusel sa ennast vastavasse skilli klassi liigitad? 51% Win rate peaks minu arvates ju medium-low olema
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 20:23:51 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
Cerberos mille alusel sa ennast vastavasse skilli klassi liigitad? 51% Win rate peaks minu arvates ju medium-low olema


endalgi 51% ja mängud high ranked ainult et ei tea mille järgi dota sind liigitab
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 20:26:25 vasta tsitaadiga

Arvatavasti võtab recent games bracketi alusel. Mul winrate ~53% juba ja kõigun ikka High-VH piiri peal...
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 06.09.2013 22:08:30 vasta tsitaadiga

Win ratio ei anna midagi, üks partiest on lower than 50% ja pelab soloq alati dendi ja selliste vastu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 22:36:27 vasta tsitaadiga

mul üks tuttav rääkis et pidi seal vapsee peen süsteem olema.
et arvestab sinu personaalseid tulemusi.
ühesõnaga last hite per match denied gpm jne ja isegi erinevate laante performance:O
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 06.09.2013 22:57:29 vasta tsitaadiga

See on nii ja naa tõsi. Supportidel loeb midagi muud jne. Tglt normal bracketis saab Very highesse mingi paari mänguga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raisum
HV vaatleja
Raisum

liitunud: 12.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2013 00:03:43 vasta tsitaadiga

http://pubstats.me/
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 07.09.2013 00:20:55 vasta tsitaadiga

http://i.imgur.com/ALLjjqR.png
Kunagi oli leht nimega DotaStyle kus oli ka mingi ranking, olin seal 200/200 lol
Need mis alla VH on low playeritga stackimine
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 20:06:06 vasta tsitaadiga

http://www.dota2.com/firstblood
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 02:29:57 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
http://www.dota2.com/firstblood

fountain hook ja armlet toggle ei tööta enam...

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 09:38:33 vasta tsitaadiga

Fountain hookist saan veel aru, aga miks ei tööta armlet toggle? Ütleks, et see oli väga oskus, kui oskasid õigel ajal armleti peale panna, et elusid saada juurde. Tahavad mängu lihtsamaks teha?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Derbyster
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2010




sõnum 24.09.2013 11:24:58 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Fountain hookist saan veel aru, aga miks ei tööta armlet toggle? Ütleks, et see oli väga oskus, kui oskasid õigel ajal armleti peale panna, et elusid saada juurde. Tahavad mängu lihtsamaks teha?

mingid vennad abusesid seda scriptidega
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 11:26:47 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Fountain hookist saan veel aru, aga miks ei tööta armlet toggle? Ütleks, et see oli väga oskus, kui oskasid õigel ajal armleti peale panna, et elusid saada juurde. Tahavad mängu lihtsamaks teha?


Saab ikka toggleda, aga sa ei saa seda kogu aeg teha, CD fixiti ära, mis tal ennem ka oli.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 12:09:28 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
Flavius kirjutas:
http://www.dota2.com/firstblood

fountain hook ja armlet toggle ei tööta enam...

Dota.ee väidab vastupidiselt.
tsitaat:
Väikeste muudatuste hulgas on ka näiteks see, et Pudge Liha Konks enam ei tõmba ohvrit Pudge juurde, vaid viib Pudge algasukohta. Nüüd on see kooskõlas Warcraft III põhise Dotaga. Siiski peaks olema "Fountainhooking" võimalik, kuid mitte enam Chen+Pudge komboga. Pudge peab algselt olema kaevu all, kasutama Konksu moment enne, kui ta sealt ära teleporteerub (näiteks Wispi Relocate'iga). Muutus tuli kindlasti Na'Vi TI3 mängudest inspireerituna.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 06.10.2013 12:56:51 vasta tsitaadiga

Kuidas sa hookid midagi, mis pole su kaevu lähedal, törts enne sealt lahkumist? Fountainhook on täiesti surnud. Magnus + Wispiga saab veel.
Armleti muutuse üle ma olen üsna pahane, oleksid võinud teha selle delay täpselt nii suureks, et DoT-ides saad surma. Praegu üritan vältida armleti ostu, sest lihasmälus on vana armlet ja pidevalt saab mis-togglega surma.

Captains Draft on päris äge see-eest, tuleb n.ö mugavustsoonist välja tulla ja uusi team compe/herosid mängida, väga viis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 13:12:30 vasta tsitaadiga

carbz, asja juba tehtudki ju. Pudge hakkab hookima ning wisp teeb täpse tele ning ongi vastane baasis.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 06.10.2013 15:06:10 vasta tsitaadiga

On sul videot või Match ID-d, mis pärast First Bloodi tehtud? Youtube videod mis leidsin jooksevad vanemal versioonil.

E: Minu arusaam hooki-mehhaanikast on selline, et Hook töötab ainult seal, kus ta algselt castiti. Kui sind välja teletakse siis hook ei lähe pikemaks. Fountainhook töötas, sest hook oli ikka sama pikk aga ankur liikus. Kui ankur ei liigu (First Blood patch), pole fountainhookimine ühelgi moel võimalik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 16:00:48 vasta tsitaadiga

carbz, http://www.youtube.com/watch?v=slyzrnrNk3c
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 06.10.2013 16:10:47 vasta tsitaadiga

Color me surprised. Njah, refresherit keegi ei maininud. Ma julgen siiski väita, et seal on piisavalt piiranguid (Refresher, 600 range hook) ja see on piisavalt raske, et for all intents and purposes on fountainhooking surnud. Aga proof of concept töötab, minu viga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 16:46:14 vasta tsitaadiga

carbz, well, you can't nerf Dendi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 14:21:39 vasta tsitaadiga

kas keegi oleks ühineja minu ja sõbraga? sellised algajad-novice mängijad. Mul 37 võitu ja 34 kaotust sõbral 74 võitu. Lisage Steamis Markxy. Mõte oli suht kohe mängida
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ProTec
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 21:22:41 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel connecting to the dota 2 network jama ?
E: tegin steamile restardi ja funkab ;O
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 18.10.2013 12:13:25 vasta tsitaadiga

TTÜ e-Sport 2013 Sügis toimub 22.-24. novembril Tallinna Tehnikaülikooli aulas. Tõsisemale huvilisele korraldame võistluse Dota2-s ning IronMan-i võistluses selgitame välja 2013 aasta parima mänguri!

Oodatud on 12 Dota2 meeskonda ning 40 IronManist osavõtjat.

Üritusel on seekord vanusepiirang 16a ning IronMan on mõeldud üksnes TTÜ ja ITK tudengitele (millest saavad osa võtta ka kõik Dota 2 meeskondade liikmed).

Pileti hind eelmüügist 3€ ning kohapeal 5€
Eelmüük toimub 14. oktoobrist kuni 18. novembri 12:00-ni.

Rohkem infot: http://ttu.ee/esport
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 17:09:11 vasta tsitaadiga

jaa uus patch tulemas 6.79
http://dev.dota2.com/showthread.php?t=109826
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.