|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
19.08.2013 11:40:11
|
|
|
| bush kirjutas: |
Tutorialid tuleb läbi teha + limited hero pool + bottide vastu üksjagu mängida - ennem pole ju mõtet väga sinna frustreeruma minna. Alguses ongi probleem see, et osad oskajad mängijad teevad nö varikontosid ja mängivad nende alt, et noobe pwnida. Aga midagi pole teha - kõik on pidanud kaotusi vastu võtma. Dotas ongi see tavaline, et alguses võid üks 20-30 mängu vabalt järjest kaotada - aga sellega õpid ka kõige rohkem. Tead mida teed valesti ja paraned. Mina soovitan mitte närvi minna vaid lihtsalt rahulikult mängida erinevate herodega järjest matche läbi - pilt saab selgemaks ja sealt liigub kõik ainult paremuse suunas.
Kahju muidugi, et tänapäeva COD generation tahab insta gratificationit ja päris paljud loobuvad koheselt Dotast kuna ei suuda seal võita alguses - saavad surma jne. Ja pärast kiruvad, et mäng sitt. |
Mõni lihtsalt ei suuda mängida võitmata, sellise kisa tõstavad ülesse, et solvavad ka tervet tiimi. Alguses harjutasin ka bottide vastu ja ma ei ütleks, et nüüd vilunud mängija oleks. Küll mingi 300-400 matchi, varasemast ajast üldse strateegiaid mänginud. Eks siin tegelikult olenebki teamworkist, kui seda ei eksisteeri, siis midagi ei saavuta ka. Raske leida selliseid, kes ei nokiks liiga palju peale... Vahepeal tõesti teevad ära aga enamus ajast fed.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.08.2013 20:27:12
|
|
|
Limited jutt õige - kui sa ei tea peast neid tegelasi oled juba nagunii kaotanud.
All Pick on täiesti ok. Sobivate heroedega mõistad üsna kiiresti mängu mõtet ja mis vigu teed.
Ehk näed, kuidas saad ise teha tripple kille.
Tiimitöö on pigem hilisem teema - tahaks ikka mängida mitte vaielda, kes kus
Osad muidugi mulisevad koguaeg...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
19.08.2013 23:01:46
|
|
|
Ise sai kunagi ALL randomit ainult pelatud. (Eriti heroes of newerthis.) Sai erinevaid tegelasi proovida ning õppisid samal ajal kuidas nende vastu käituda või nendega mängida.
Masendus tuleb küll peale, kui mäng algab ja juba näed vene keelt. Saaks aru, et vahepeal räägiks ingliskeeles või prooviks. Kuid, kui abi küsid saadetakse sind viisakalt kuhugi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
19.08.2013 23:59:29
|
|
|
| Wiwefak, muuda siis regiooni setinguid, ma pole ammu venekeelt juba näinud dota2s.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
20.08.2013 07:27:22
|
|
|
| eShelobik, Mis serveris sa mängid? Ise mängin ainult EU West serveris (valitud Inglisekeel) ning 99% juhtudest on vähemalt üks mängija ühes või teises tiimis venelane.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
20.08.2013 11:19:04
|
|
|
| raitl, mul on valitud eu west, east ja mõlemad US. tõenäoliselt on mul siis lihtsalt vedanud või on mu mänguaeg selline, kus vene keelt ei paista:D
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
20.08.2013 13:15:13
|
|
|
Mul pole keele vastu väga midagi aga see mida tehtaks mängus, saadakse paar korda surma ja mis juhtub, panevad kohe disconnecti :S
Nende pärast pmt praegu koguaeg kaoutan :S
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
20.08.2013 14:18:53
|
|
|
| Arvutipäss kirjutas: |
Mul pole keele vastu väga midagi aga see mida tehtaks mängus, saadakse paar korda surma ja mis juhtub, panevad kohe disconnecti :S
Nende pärast pmt praegu koguaeg kaoutan :S |
veab sul siis et disconectivad.
mul tavaliselt nii et 5 minuti möödudes on vastastel 15 killi juba ja meil parimal juhul 1-3...
lihtsalt need venelased mängivad koguaeg mitmekesi kui juba 2 venelast tiimis siis on insta gg:S
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
20.08.2013 17:16:08
|
|
|
| US Eastis kannatab rohkem mängida, kui EU serverites. Aga juba seal on kanadalased, kes arvavad, et on nii prod ja võivad diveda 1v3 ning feedivad niimoodi 5 korda, siis hakkavad teisi süüdistama, et miks appi ei tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.08.2013 19:10:04
|
|
|
mõtsin, et proovin siis single drafti, et äkki on parem - a sittagi. oma tiimi kukkusid minusugused, või veel rumalamad, ja vastastiimis jälle mingid oskajad mehed. ausalt ma ei viitsi nende botidega sõdida nädalaid järjest - ma ei saa aru, mis kuradi pärast, ei või mäng toppida kokku ala 1-5 lvl mehi.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
20.08.2013 20:37:26
|
|
|
| Ise algusest peale ainult single drafti teinud, nüüdseks umbes 400 mängu. Minumeelest parim viis mängu ja tegelaste õppimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
20.08.2013 21:42:54
|
|
|
Eks low priority-st välja mängimine võtabki aega, närve, kannatust.
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
20.08.2013 23:35:20
|
|
|
| Vahetan enda dota2 itemeid cs:go skinnide vastu, kui kellelgi huvi on sisi pm.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daedroth
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2008
|
21.08.2013 23:42:52
|
|
|
Sõitsite vastastest üle ja kõik lahkusid?
Ikka juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
22.08.2013 17:18:56
|
|
|
Kui 5stackiga saame haigelt suhu, siis kõik lükkavad mängu kinni, 30 sec-i pärast mäng lõpeb ja keegi ei saa abandonit, ainult kaotuse (Mille nkn oleks saanud) ning saab uuesti proovida.
Ei tea kas siit teemast on juba läbi käinud, aga ise sattusin alles hiljuti sellise saidi otsa: http://pubstats.me/29009844/
Näed enda kohta statse, mida dotabuff-is ei ole (Võibolla VIP/Gold/Misiganes on).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
22.08.2013 17:27:48
|
|
|
Olen küll veel heleroheline, hiljuti sai 100% training tehtud ja nüüdseks ~20 mängu peale 7 võitu kogutud, kuid häirivad 2 asja:
10s player, kes otsustab mitte accept vajutada ning Elisa Mint otsas mängimise tõttu pidev disconnectimine, mille tõttu passin ma low-priority matchmakingus:/
Mängu enda kommentaar oleks lühidalt selline:
Dota nagu dota ikka, kuid kuna tegija on Valve, siis tõenäoliselt on ta üks parimatest:)
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
25.08.2013 19:02:17
|
|
|
Otsin aktiivset meeskonda, kellega kõrgemal tasemel TMM (ja ehk hiljem muudki) teha. Mängin pos 4 supporti (ka pos 5 herodega).
Kõigun VH bracketi ääre peal ja siiani mängisin normal bracketist sõpradega; nüüd otsustasin, et aitab ka
http://dotabuff.com/players/37515301
Winrate tegelikult üle 52% kuid ~10 mängu kaduma läinud (mitte et see midagi väga näitaks).
Steam: http://steamcommunity.com/id/LockDown92/
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
26.08.2013 17:37:34
|
|
|
Nüüd hakkas steam midagi tõmbama
E: Jep, Altis on täitsa olemas
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
26.08.2013 17:44:51
|
|
|
| Markxy10 kirjutas: |
Nüüd hakkas steam midagi tõmbama
E: Jep, Altis on täitsa olemas  |
Uus dota map?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
26.08.2013 17:48:09
|
|
|
Mõni eksis vähe ära
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
26.08.2013 17:52:07
|
|
|
vabandust, aga eksisin tõesti
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
01.09.2013 21:21:00
|
|
|
Väga muhe vend. Ja vaatamata nimele ilmselgelt ikkagi eesti kutt
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
06.09.2013 20:20:10
|
|
|
| Cerberos mille alusel sa ennast vastavasse skilli klassi liigitad? 51% Win rate peaks minu arvates ju medium-low olema
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.09.2013 20:23:51
|
|
|
| raitl kirjutas: |
| Cerberos mille alusel sa ennast vastavasse skilli klassi liigitad? 51% Win rate peaks minu arvates ju medium-low olema |
endalgi 51% ja mängud high ranked ainult et ei tea mille järgi dota sind liigitab
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
06.09.2013 20:26:25
|
|
|
Arvatavasti võtab recent games bracketi alusel. Mul winrate ~53% juba ja kõigun ikka High-VH piiri peal...
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
06.09.2013 22:08:30
|
|
|
| Win ratio ei anna midagi, üks partiest on lower than 50% ja pelab soloq alati dendi ja selliste vastu
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.09.2013 22:36:27
|
|
|
mul üks tuttav rääkis et pidi seal vapsee peen süsteem olema.
et arvestab sinu personaalseid tulemusi.
ühesõnaga last hite per match denied gpm jne ja isegi erinevate laante performance:O
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
06.09.2013 22:57:29
|
|
|
| See on nii ja naa tõsi. Supportidel loeb midagi muud jne. Tglt normal bracketis saab Very highesse mingi paari mänguga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raisum
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
07.09.2013 00:20:55
|
|
|
http://i.imgur.com/ALLjjqR.png
Kunagi oli leht nimega DotaStyle kus oli ka mingi ranking, olin seal 200/200 lol
Need mis alla VH on low playeritga stackimine
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
24.09.2013 02:29:57
|
|
|
fountain hook ja armlet toggle ei tööta enam...
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
24.09.2013 09:38:33
|
|
|
| Fountain hookist saan veel aru, aga miks ei tööta armlet toggle? Ütleks, et see oli väga oskus, kui oskasid õigel ajal armleti peale panna, et elusid saada juurde. Tahavad mängu lihtsamaks teha?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Derbyster
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2010
|
24.09.2013 11:24:58
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| Fountain hookist saan veel aru, aga miks ei tööta armlet toggle? Ütleks, et see oli väga oskus, kui oskasid õigel ajal armleti peale panna, et elusid saada juurde. Tahavad mängu lihtsamaks teha? |
mingid vennad abusesid seda scriptidega
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
24.09.2013 11:26:47
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| Fountain hookist saan veel aru, aga miks ei tööta armlet toggle? Ütleks, et see oli väga oskus, kui oskasid õigel ajal armleti peale panna, et elusid saada juurde. Tahavad mängu lihtsamaks teha? |
Saab ikka toggleda, aga sa ei saa seda kogu aeg teha, CD fixiti ära, mis tal ennem ka oli.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
24.09.2013 12:09:28
|
|
|
| kusti85 kirjutas: |
fountain hook ja armlet toggle ei tööta enam... |
Dota.ee väidab vastupidiselt.
| tsitaat: |
| Väikeste muudatuste hulgas on ka näiteks see, et Pudge Liha Konks enam ei tõmba ohvrit Pudge juurde, vaid viib Pudge algasukohta. Nüüd on see kooskõlas Warcraft III põhise Dotaga. Siiski peaks olema "Fountainhooking" võimalik, kuid mitte enam Chen+Pudge komboga. Pudge peab algselt olema kaevu all, kasutama Konksu moment enne, kui ta sealt ära teleporteerub (näiteks Wispi Relocate'iga). Muutus tuli kindlasti Na'Vi TI3 mängudest inspireerituna. |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
06.10.2013 12:56:51
|
|
|
Kuidas sa hookid midagi, mis pole su kaevu lähedal, törts enne sealt lahkumist? Fountainhook on täiesti surnud. Magnus + Wispiga saab veel.
Armleti muutuse üle ma olen üsna pahane, oleksid võinud teha selle delay täpselt nii suureks, et DoT-ides saad surma. Praegu üritan vältida armleti ostu, sest lihasmälus on vana armlet ja pidevalt saab mis-togglega surma.
Captains Draft on päris äge see-eest, tuleb n.ö mugavustsoonist välja tulla ja uusi team compe/herosid mängida, väga viis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
06.10.2013 13:12:30
|
|
|
| carbz, asja juba tehtudki ju. Pudge hakkab hookima ning wisp teeb täpse tele ning ongi vastane baasis.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
06.10.2013 15:06:10
|
|
|
On sul videot või Match ID-d, mis pärast First Bloodi tehtud? Youtube videod mis leidsin jooksevad vanemal versioonil.
E: Minu arusaam hooki-mehhaanikast on selline, et Hook töötab ainult seal, kus ta algselt castiti. Kui sind välja teletakse siis hook ei lähe pikemaks. Fountainhook töötas, sest hook oli ikka sama pikk aga ankur liikus. Kui ankur ei liigu (First Blood patch), pole fountainhookimine ühelgi moel võimalik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
06.10.2013 16:10:47
|
|
|
| Color me surprised. Njah, refresherit keegi ei maininud. Ma julgen siiski väita, et seal on piisavalt piiranguid (Refresher, 600 range hook) ja see on piisavalt raske, et for all intents and purposes on fountainhooking surnud. Aga proof of concept töötab, minu viga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
06.10.2013 16:46:14
|
|
|
carbz, well, you can't nerf Dendi
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
13.10.2013 14:21:39
|
|
|
| kas keegi oleks ühineja minu ja sõbraga? sellised algajad-novice mängijad. Mul 37 võitu ja 34 kaotust sõbral 74 võitu. Lisage Steamis Markxy. Mõte oli suht kohe mängida
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ProTec
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2011
|
13.10.2013 21:22:41
|
|
|
Kellelgi veel connecting to the dota 2 network jama ?
E: tegin steamile restardi ja funkab ;O
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo92
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
|
18.10.2013 12:13:25
|
|
|
TTÜ e-Sport 2013 Sügis toimub 22.-24. novembril Tallinna Tehnikaülikooli aulas. Tõsisemale huvilisele korraldame võistluse Dota2-s ning IronMan-i võistluses selgitame välja 2013 aasta parima mänguri!
Oodatud on 12 Dota2 meeskonda ning 40 IronManist osavõtjat.
Üritusel on seekord vanusepiirang 16a ning IronMan on mõeldud üksnes TTÜ ja ITK tudengitele (millest saavad osa võtta ka kõik Dota 2 meeskondade liikmed).
Pileti hind eelmüügist 3€ ning kohapeal 5€
Eelmüük toimub 14. oktoobrist kuni 18. novembri 12:00-ni.
Rohkem infot: http://ttu.ee/esport
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mizz
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|