Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2013 14:16:26 vasta tsitaadiga

Paar tundi nüüd mängitud ja peab ütlema, et päris põnev on jälle icon_smile.gif
_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 31.08.2013 18:43:45 vasta tsitaadiga

Tõsine survival toimub seal Podagroskis ikka. Kuus tundi mängimist = kaks killi, kolm peaaegu verest tühjaks jooksmist, põhja poolse mapi osa läbi käimine. Ulme ikka, haiglad on peaegu tyhjad joppab, kui leiad paar kolm bandaget ja painkillerid. Sama ka military campide kohta. Terves barrcsis ainultt üks relv ja see ka Bizon. Väga põnev oli igaljuhul ja seda kõike juba kott pimedas. Kuna EU serverid olid täis tuli minna USA serveritesse ja need meist täpselt 12h maas thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2013 19:29:24 vasta tsitaadiga

Mind tapeti täna ka ära. Leidsin miski raveni ja lennutasin seda veidi aega.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 01:44:56 vasta tsitaadiga

Kuradi kurat! icon_biggrin.gif Olin ühes kindluses ja jooksin kogemata liiga servapeale ning kukkusin alla. Murdsin jalad, bleedisin ja olin knocked out. Pärast toibumist hakkasin sidet peale panema ning seda tehes tegelane liigutas ennast natukene ja kukkusin jälle alla. Taaskord knocked out, kaotasin verd, ikka veel bleedisin ja tagatipuks ilmusid zombied ka veel välja...Ning ma just oli hea ja parema kokku kraapinud omale icon_lol.gif icon_evil.gif
_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 11:34:09 vasta tsitaadiga

SA mõned pildid
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 16:00:53 vasta tsitaadiga

Sai vähe Podagorski mängitud ja live streamitud ning leidsin imelise mooduse, kuidas FPSi tõsta icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 16:32:10 vasta tsitaadiga

natuke vana ja natuke uut infot:
http://www.wired.com/gamelife/2013/08/ut_dayz/
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 07.09.2013 20:31:08 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


päris head ideed

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2013 20:35:11 vasta tsitaadiga

millejaoks see side chat hea on see rikub kogu dayz feelingu ära
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2013 21:50:16 vasta tsitaadiga

väga hea dev blog. thumbs_up.gif
"push the big red button - fun will happen." ootan seda juba.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 02:13:51 vasta tsitaadiga

supper
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 09:02:05 vasta tsitaadiga

Lol. Jäin eile mängides magama kui kopteriga ringi hulkusime vist...igastahes kui silmad lahti tegin olin vist arvuti juba klaviatuurinupust sulgenud icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 09.09.2013 23:47:37 vasta tsitaadiga

Mis modiga üldse pelate praegu ja kus icon_biggrin.gif?

Eemal olnud dayz'st juba pikemat aega

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 01:36:52 vasta tsitaadiga

BEING A ZOMBIE! - Arma 2: DayZ Mod - Ep.36
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svennus
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2005




sõnum 11.09.2013 17:19:32 vasta tsitaadiga

On siin selliseid mängijaid ka kes endale gruppi otsivad ? Koos ikka huvitavam mängida. Me otsime enda tiimi mängijaid juurde, kui keegi on huvitatud siis kiri postkasti palun. Mängime hetkel DayZ Epochi ja Overwatchi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tambu
HV vaatleja
tambu

liitunud: 11.09.2009




sõnum 13.09.2013 19:25:18 vasta tsitaadiga

http://bmrf.me/vbforums/showthread.php?9440-DayZ-1-8-Test-Server-LIVE
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 13:11:06 vasta tsitaadiga

Ei saa te ikka üle ega ümber sellest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 15.09.2013 14:50:11 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Mis modiga üldse pelate praegu ja kus icon_biggrin.gif?

Eemal olnud dayz'st juba pikemat aega




ja


enne tasub uurida: http://dayzepoch.com/wiki muidu söövad zombid ära icon_smile.gif


viimati muutis tatslinkov 15.09.2013 15:08:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 14:54:45 vasta tsitaadiga

Overwatch jah põhiline hetkel meil ja eile sai lisaks ka Epoch üles visatud mida peab natuke confima veel.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 15:41:07 vasta tsitaadiga

kaua nad selle standalone asjaga kudevad ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 20:24:14 vasta tsitaadiga

Mul poh olgu kasvõi aasta või rohkem. Niikaua kuni Dean oma visiooni ilmavalgele suudab tuua. Kompromisse ei tahaks..
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 21:22:27 vasta tsitaadiga

oodaku jah 2 aastat veel kuniks mootor naerma ajab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 00:13:34 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 12:50:26 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:

Link


Epic icon_lol.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 19:43:13 vasta tsitaadiga

mumble on maas.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 23:21:05 vasta tsitaadiga

isegi vaatasin, et mingi jama sellega
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2013 23:37:08 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
isegi vaatasin, et mingi jama sellega


vahetasin serverit, andke pooltunnikest, kohe kopin konfi ringi icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 23:45:06 vasta tsitaadiga

Sain surma sinu pärast parm, oma lasi maha
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2013 23:46:56 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Sain surma sinu pärast parm, oma lasi maha


QQ

icon_biggrin.gif

EDIT : KÕIK KORRAS JÄLLE!

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 23:50:09 vasta tsitaadiga

Tegelt tõmmbasin väikse trolli, pole aega olnud dayz-iga tegeleda icon_wink.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2013 13:49:13 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Tegelt tõmmbasin väikse trolli, pole aega olnud dayz-iga tegeleda icon_wink.gif


icon_biggrin.gif sama siin, GTA V-sse võiks zombiemod tulla...

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 14:03:43 vasta tsitaadiga

Vaadates kui popp zombie värk hetkel igalpool on siis ei imestaks kui keegi selle ära teeks kui sa arvutipeale jõuab millaski... icon_lol.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 06.10.2013 20:27:23 vasta tsitaadiga


Link

http://www.dayzorigins.com/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 01:10:09 vasta tsitaadiga

http://hello.tim-dayz.eu/
Midagi uut!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 12.10.2013 11:08:52 vasta tsitaadiga

Dayz Origins 1.7.7 Change Log:
http://www.gamersplatoon.com/forums/showthread.php?14033-Dayz-Origins-1-7-7-Preliminary-Release-Notes-Change-Log
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 16:15:17 vasta tsitaadiga

Mis on uudised seoses standalonega?

Teeks enne väljatulekut yhe offline yrituse, ryypaks pubis kalja vms. Kõik algses HV kambas mängijad Tallinnas näiteks?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 16:29:48 vasta tsitaadiga

pole eriti uudiseid:

polana comparison:
Spoiler Spoiler Spoiler


reddit dayz uudised jms:
http://www.reddit.com/r/DayZBulletin/

dayzdaily hashtag:
https://twitter.com/search?q=%23DayZDaily&src=hash
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 18:44:23 vasta tsitaadiga

Täna kella 20.00 ajal püüame teha ühe väikse clan wari kah, üks üritus erinevatest mida viimasel ajal oleme püüdnud serverisse tuua sisse et huvitavam oleks, selleks ajaks ka server korra lukus ja ülekannet püüan teha oma twitchi kontolt: http://www.twitch.tv/chesm6mmi . Esimene selline nö suurem üritus mis püüame korraldada nii. Kui see enamvähem töötab siis varsti püüame ka vähe suuremat ja miskit survival games moodi üritust kah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 20:35:46 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mis on uudised seoses standalonega?

Teeks enne väljatulekut yhe offline yrituse, ryypaks pubis kalja vms. Kõik algses HV kambas mängijad Tallinnas näiteks?

Mõte on hea, aga Tartu oleks sobivam icon_biggrin.gif
Ehk siis - tuleb 2 istungit teha beer_yum.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 20:56:24 vasta tsitaadiga

Esimene clan war tehtud, kahe tiimi vahel ja täitsa tuli välja isegi niiiet lähipäevil teeme veel=) kes soovib ka osaleda siis kribasse pange 3 liikeline tiim kirja ja tiimile nimi kahh.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 23:27:10 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, striimi ei läinudki midagi?
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 23:45:45 vasta tsitaadiga

läks aga ei salvestand, mul plnd seda peal, järgmised korrad salvestan kah
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 00:03:13 vasta tsitaadiga

allavett, Minu jaoks ka tartu nüüd parem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 00:43:01 vasta tsitaadiga

Arvutipäss, beer_yum.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gzzld
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2012




sõnum 23.10.2013 09:29:38 vasta tsitaadiga

http://www.escapistmagazine.com/news/view/128935-DayZ-Standalone-Awakens-in-Steam-Database


Tundub, et Standalone on kohe- kohe väljas:) beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 09:38:02 vasta tsitaadiga

Ahh, see tundus eelmine aasta ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gzzld
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2012




sõnum 23.10.2013 10:21:19 vasta tsitaadiga

Noo eelmine aasta oli ilmselgelt liiga vara lubatud asi. Nüüd aasta hiljem võib see juba reaalsuseks saada. Igal juhul ootame põnevusega uusi uudiseid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 12:47:56 vasta tsitaadiga

hmm, vihje oleks nagu et serveri osa tuleb ka kohe välja, see oleks muidugi päris popp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 12:50:17 vasta tsitaadiga

Peab endale ikka linna ka ühe mängukasti kokku laduma, muidu jään väga võõraks icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.10.2013 13:01:34 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
hmm, vihje oleks nagu et serveri osa tuleb ka kohe välja, see oleks muidugi päris popp thumbs_up.gif


Miskipärat arvan, et see serveri osakond saab u selline olema, et paned tööle ja ise midagi seadistada ei saa. nagu alguses DayZ serverid olid, sest see jama mis peale serverifailide laialijagamist lahti läks, pole siiamaani lõppenud. 100,000 cars ja AS50 spawnimisel jne icon_biggrin.gif

Ehk siis Bohemia ei hakka ise hostima servereid, vaid mängijad. Nagu Battlefield 3 puhul, kus DICE serverid mingi hetk ära kadusid ja ainuke võimalus ongi endale server rentida mõnelt teenusepakkujalt. Arvan, et sama mudel kordub SA puhul 99%. Adminil on võimalus küll kasutajaid kickida ja bannida aga see on ka kõik, sellist jama nagu siin DayZ-s vahepeal oli, kus adminid lihtsalt mängijate järgi luurasid admini kaudu ja seljataha spwanisid, ei tahaks küll rohkem näha.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.