Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 01.10.2013 19:02:02 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Hea lugeda, täpselt sama nagu iga Betaga.
Mäng tuleb testimiseks avalikkuse ette ja peab töötama nagu release.

Tohib küsida kes siin Beta üle urisevad, kas te olete dumb userid vä icon_lol.gif
Pole ükski selle kaliibriga mäng tulnud välja ilma bugideta ja ei tule ka nüüd ega tulevikus.
See et iga 10min taga vigade otsa komistate ongi asja mõte.
Kindlasti on sama okkaline ka esimene nädal juba "raha" eest ostetud mäng doh.gif

Lihtsalt naljaks kuidas ajalugu ennast iga aasta okt-nov kordab rofl.gif


Oli nii Bad Company 2's, oli nii Battlefield 3's, ja mõnes CODis ka (Black Ops 1 nt).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 19:06:25 vasta tsitaadiga

Kuna mängu reliisini on vähem, kui kuu, siis ootaks küll, et mäng on veidi rohkem küps. See loomulikult ei muuda minu arvamust BF-ist ja ostetud saab nagunii, kuid lihtsalt enne reliisi ootaks veidi enamat (kas nüüd just mängu enda bugide koha pealt, kuid käimasaamise koha pealt kindlasti..)
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevp
HV vaatleja
Kevp

liitunud: 02.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 19:12:58 vasta tsitaadiga

Sai ka siis proovitud - lihtsalt võimatu mängida.
Uued Amd driverid said ka just peale (13.10beta2), ei mingit tolku.
Fps 1-3, i5 3450 ainult full loadis / kõik tuumad 100% töös.

Kaardiks HD 7850 2GB
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sahin
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 19:18:25 vasta tsitaadiga

See hea, et sinist filtrit pole. Hoopis teine tunne mängida.. icon_wink.gif
FPS sain ma 10-15 võrra suuremaks kui panin ultra asemel panin high ja motion blur'i maha võtsin.
7870 jookseb ilusti 60-70 fps ja mingit shutter lagi pole. icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.10.2013 19:20:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Hea lugeda, täpselt sama nagu iga Betaga.
Mäng tuleb testimiseks avalikkuse ette ja peab töötama nagu release.


Aga äkki peaks, kui mäng ilmselt juba on hetkel kullas? Kuna tegu on samaaegse release-iga igal platformil, võid sa oodata kullateadet nüüd lähipäevadel kui muidugi see mäng juba kullas ei ole. BF3 beta oli katki, aga see kaugel sellest fiaskost, mis hetkel rahvale ette söödeti. Kui ikka põhimõtteliselt 60% mänguritest ehk enamalt jaolt peaaegu kõik Nvidia kasutajad ei saa asja isegi normaalselt jooksma ükskõik mis sätetel, on miskit kapitaalselt valesti.
jälle sa kujutad endale ette ja kuulutad surma
isegi, kui pela oleks kullas, siis see pisikene beta jupp ei ole lõplikust koodist lahti harutatud, vaid on varasem build, mis ekstra esitlusbeetana kompileeritud. Kindlasti on ka arendaja motiiv mujal, kui graafilist osa ja tilulilu esitleda

ja kui nvidia kasutajad ei saa seda käima, kas siis on kapitaalselt mäda bf4 või nvidia?

kummastav muidugi, et sama videokaardiga (küll erineva emaplaadi ja protsessoriga) jookseb mul auto seades fhd 60 piirajas ning kui ultra peale ja 4xMSAA panin, siis oli 40+fps, 2xMSAA oli 50+fps
kasutan siis w8 ja viimaseid whql drivereid

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 19:29:05 vasta tsitaadiga

Ei saa isegi mitte sisse ühtegi serverisse.
Annab sellise errori, kui üritab mängu launchida.
https://www.dropbox.com/s/l9j1tfubi3bwo92/shot_131001_192713.png


viimati muutis X-Tream99 01.10.2013 19:33:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genert
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 19:33:28 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Minul beta driveritega kõik high ja 4x AA jookseb 55-60 fps-i


Teil on Windows 7 või Windows 8?

_________________
Wannapreneur - Front-End Wizard

http://genert.github.io/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 19:39:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mõnes CODis ka (Black Ops 1 nt).

Oligi AMD/ATI konsuumeritel, mul jooksis GTX480 at day1 nagu siidi. thumbs_up.gif
Mul lihtsalt hea olla kuna mul pole mingeid ootusi, täitsa 0.
Jookseb tore on, kui ei jookse kurb noh aga miskit katki küll ei ole.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 19:40:23 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

kummastav muidugi, et sama videokaardiga (küll erineva emaplaadi ja protsessoriga) jookseb mul auto seades fhd 60 piirajas ning kui ultra peale ja 4xMSAA panin, siis oli 40+fps, 2xMSAA oli 50+fps
kasutan siis w8 ja viimaseid whql drivereid


See ongi see, mis mitte mingit loogikat ei oma. Isegi Titaniga vennad chuggivad nagu neil oleks Pentium 3-ed.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 01.10.2013 19:44:14 vasta tsitaadiga

Genert kirjutas:
-FoX- kirjutas:
Minul beta driveritega kõik high ja 4x AA jookseb 55-60 fps-i


Teil on Windows 7 või Windows 8?

7

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 19:45:24 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:

kummastav muidugi, et sama videokaardiga (küll erineva emaplaadi ja protsessoriga) jookseb mul auto seades fhd 60 piirajas ning kui ultra peale ja 4xMSAA panin, siis oli 40+fps, 2xMSAA oli 50+fps
kasutan siis w8 ja viimaseid whql drivereid


See ongi see, mis mitte mingit loogikat ei oma. Isegi Titaniga vennad chuggivad nagu neil oleks Pentium 3-ed.



hakib jah nagu emane... proovinud 3-e driverit , i quit icon_biggrin.gif tagasi bf3-e , see vähemalt jookseb puhtalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 01.10.2013 19:51:58 vasta tsitaadiga

Nagu tavaliselt on foorumid hala täis, nagu alati mingi uue mängu väljalaskmispäeval või siis Beta saabudes, ja rõhk on sõnal Beta! Ja huvitaval kombel ühed ja samad tegelased vinguvad kogu aeg.

Mängust.

Esmamulje natuke ehmatab, tundub, et graafika pole kuigi hea, mäng on konsoolikas jne.
Mängige pool tundi näiteks ja minu arvamus muutus totaalselt. Tekib tunne, et mängin arvutimängu, ja seda tunnet pole enam ammu olnud. Gameplay on nagu BF ikka, veidike liiga arcade aga täiesti mängitav, sound on väga hea ja ka pilt on täiesti rahuldav, olen kindel, et seda tweakitakse ka kõvasti paremaks kuid hetkel pole hullu küll mitte midagi. Ja tegelikult jookseb Ultra peal täiesti vabalt, iga normaalne inimene saab aru, et see stuttering on mingi bug mis tweakitakse välja (Beta?), muidu jookseb ju hästi ja tundub et see stuttering on seotud statside/andmete registreerimisega vms. Vähemalt mulle tundus nii.

Koptereid pole veel proovinud, räägitakse, et liiga lihtne, väga ei koti ka, BF3's olen lennumasinates vast mõned minutid kokku olnud.

Kui uue menüüga ära harjub siis on see tegelikult väga mõnus ja praktiline ja ka see spottimine/command rose on täpsemaks ja lihtsamaks tehtud kuna nüüd tekib sinna hiire nool.

Ahjaa pole midagi ise tweakinud ja mingeid beta drivereid tirinud, panin Play--> Ultra ja done.

EDIT: Map mulle ise tegelikult väga ei meeldi (keskkond) ja ootasin ka, et kõike saab purustada aga lõhkuda saab ainult predefined asju nagu ikka.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 19:56:49 vasta tsitaadiga

windowed ja borderless mul tööle ei hakanudki, multimonitori häda maybe.
tavalises fullscreenis jooksis asi ultra peal väga hästi.
gameplay oli vana tuttav bf3. relvade range paistis küll tunduvalt suurem ja bullet drop väiksem olema.
kopterid on pita. liiga lihtne on võib-olla vale väljend. need on nüüd puhas arcade, millega osasid liigutusi on bf3-st oi kui palju halvem teha.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 20:15:55 vasta tsitaadiga

Beta benchid

FX-8350 peal kappab nagu hobune, way to go!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.10.2013 20:31:47 vasta tsitaadiga

Paar tundi sai mängitud nüüd ja ütleks, et kärab kah. Jookseb hästi. 1080p, seaded High ja miski AA ka peal (ei süvenenud sellesse). Tõsi, üksikutel kordadel viskab mingi lagi korraks sisse. Nii sekundiks vms.
Mina selle kohta BF4 ei ütleks, pigem oleks nagu lisapakett. Erilist vaimustust ei tekitanud, negatiivseid emotsioone ka mitte, üsna keskpärane vist siis.
Väiksem conquest mode meenutab Call of Dutyt.

Nagu londiste ütles, siis kopterite juures midagi häirib küll, täpsemalt ei oska öelda.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 01.10.2013 20:34:23 vasta tsitaadiga

Commanderid mängus ? UAV tiirutasid ringi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 20:35:54 vasta tsitaadiga

32 domination ei venita peaaegu üldse
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 01.10.2013 20:39:10 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Hea lugeda, täpselt sama nagu iga Betaga.
Mäng tuleb testimiseks avalikkuse ette ja peab töötama nagu release.


Aga äkki peaks, kui mäng ilmselt juba on hetkel kullas? Kuna tegu on samaaegse release-iga igal platformil, võid sa oodata kullateadet nüüd lähipäevadel kui muidugi see mäng juba kullas ei ole. BF3 beta oli katki, aga see kaugel sellest fiaskost, mis hetkel rahvale ette söödeti. Kui ikka põhimõtteliselt 60% mänguritest ehk enamalt jaolt peaaegu kõik Nvidia kasutajad ei saa asja isegi normaalselt jooksma ükskõik mis sätetel, on miskit kapitaalselt valesti.

Ma ei tea, mul jookseb küll nvidiaga ilusti ultra sätetel 50-70 fps.


viimati muutis AMD_Friik 02.10.2013 00:00:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 20:43:07 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, ainult dice-i käsilased saavad mööda lahinguvälja commandrina oma saavutustega esineda
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.10.2013 21:02:05 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
Beta benchid

FX-8350 peal kappab nagu hobune, way to go!


Väga hästi optimeeritud küll jah...
Ootab ära kuna ise ka saan mängida...hetke mulje on, et key'd ei osta.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 21:18:37 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
Beta benchid

FX-8350 peal kappab nagu hobune, way to go!


Nüüd sattus mul kahtluse alla 4670k ost kui AMD 8 core siin mängus juba nii osavalt käitub.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 21:18:39 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Commanderid mängus ? UAV tiirutasid ringi.

DICE kirjutas jah, et vahepeal võib nende töötajaid commanderi rollis näha.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 01.10.2013 21:31:20 vasta tsitaadiga

mis jama see on?
logid mängu ja ükski nupp ei tööta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 21:35:33 vasta tsitaadiga

Päris tihti jookseb mäng lihtsalt kokku icon_neutral.gif

Keegi vist mingi bugi ka juba leidnud... Mitmes kohas oli paat lihtsalt keset tänavat icon_lol.gif ning ühe korra tankiga sõites kukkus taevast paat pähe icon_lol.gif


viimati muutis Karl P. 01.10.2013 21:35:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.10.2013 21:35:41 vasta tsitaadiga

Mul küll mingeid probleeme ei esine. FRAPS-i ei ole, seega ei tea fps numbrit.
Samas kummaline on, et melee nuppu ei saand hiirel mouse 4 või 5 panna. Pmst. ei tuvastanud ka neid nuppe kui vajutasin ja proovisin.

Üldmulje on nagu BF3 mäng mis pole minujaoks. Ei vaimusta mitte millegi poolest. Hüppamine selles mängus on kahtlane. Miskis kohas jäin kinni miski põlve kõrguselise nurga taha millest üle ega ümber ei tahdnud minna. Teises kohas jäin 10cm kõrguse ääre taha kinni. Hüppamine on kuidagi vaevuline.
Kas selles betas on aint üks mäp või on neid rohkem? Ma väga ei süvenenud sellesse ja kuna siin lugesin, et paljutel on probleeme. Pidin ise järgi uurima, et kuidas mul jookseks.

Väga uimane mäng on. raske vaenlasi näha ja oma tiimist palju aru ei saa kus tegelased on ja mida teevad.
Mäppi alguses olin esimesel kohal mingi 1000 punkti 0 killi ja 5 surma. Teisel kohal oli mingi tegelane 15 surma ja null killi. Serveris oli miski 40 matsi.

On seal mängus mingi võimalus seda fps jooksma panna või peab tingimata secondary programme kasutama nagu fraps ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 21:40:39 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul küll mingeid probleeme ei esine. FRAPS-i ei ole, seega ei tea fps numbrit.
Samas kummaline on, et melee nuppu ei saand hiirel mouse 4 või 5 panna. Pmst. ei tuvastanud ka neid nuppe kui vajutasin ja proovisin.

Üldmulje on nagu BF3 mäng mis pole minujaoks. Ei vaimusta mitte millegi poolest. Hüppamine selles mängus on kahtlane. Miskis kohas jäin kinni miski põlve kõrguselise nurga taha millest üle ega ümber ei tahdnud minna. Teises kohas jäin 10cm kõrguse ääre taha kinni. Hüppamine on kuidagi vaevuline.
Kas selles betas on aint üks mäp või on neid rohkem? Ma väga ei süvenenud sellesse ja kuna siin lugesin, et paljutel on probleeme. Pidin ise järgi uurima, et kuidas mul jookseks.

Väga uimane mäng on. raske vaenlasi näha ja oma tiimist palju aru ei saa kus tegelased on ja mida teevad.
Mäppi alguses olin esimesel kohal mingi 1000 punkti 0 killi ja 5 surma. Teisel kohal oli mingi tegelane 15 surma ja null killi. Serveris oli miski 40 matsi.

On seal mängus mingi võimalus seda fps jooksma panna või peab tingimata secondary programme kasutama nagu fraps ?

Betas on vaid üks map, jah.
FPS-i saab konsoolikäsklusega: perfoverlay.drawfps true
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.10.2013 21:51:41 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul küll mingeid probleeme ei esine. FRAPS-i ei ole, seega ei tea fps numbrit.
Samas kummaline on, et melee nuppu ei saand hiirel mouse 4 või 5 panna. Pmst. ei tuvastanud ka neid nuppe kui vajutasin ja proovisin.


See mingi spetsiifilisem kamm vist hiirega. Mul 4 ja 5 laseb valida, samas relva valimist rullikuga ei lase scrolli peale bindida.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.10.2013 21:59:13 vasta tsitaadiga

Minu confil jookseb high peal fps 30-40, medium 40-50 @1080p. Peab mainima, et graafika on betas pehmelt öeldes sitt. Tanki mürsk on nagu lumepall, ainult lumepalli jaksab kaugemale visata. KP kuumeneb ka enne üle, kui kellegi maha saab. Beta põhjal veel ostma ei jookse.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.10.2013 22:08:14 vasta tsitaadiga

No põhiliselt on 50-70 high/ultra settingutega ja vahel droppib 45 peale.
HC mode-i pole sellel mängus ? algne sniper or hea scoup-ga kuid 1 kuuliga maha ei võtta ja m4a1 stiilis relvaga täristasin ühele tegelasele 5-10m kauguselt terve salve sisse ja sain ise surma.
Miski auto reload võiks sniperil olla. See igakord zoom maha võtta on paras porno. Eriti selle vigase seeria g9x hiirega mis double clickib põhiliselt parempoolset hiire nuppu. vasakut ka vahest aga see on selline mõni päev ja näeb välja nagu hiirel on päevad.

softis kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Mul küll mingeid probleeme ei esine. FRAPS-i ei ole, seega ei tea fps numbrit.
Samas kummaline on, et melee nuppu ei saand hiirel mouse 4 või 5 panna. Pmst. ei tuvastanud ka neid nuppe kui vajutasin ja proovisin.


See mingi spetsiifilisem kamm vist hiirega. Mul 4 ja 5 laseb valida, samas relva valimist rullikuga ei lase scrolli peale bindida.


Tegelikult oli see minupoole kala. Ma vajutasin keyboard nuppu vahetamiseks mitte hiire nuppu. Aga no logitech g9x ongi selline saast hiir mis double clickib jne ja seda kõigil kes g9x on omanud.
Samas hiire kuju on väga mugav ja samasugust parandatud versiooni ei ole. toppitakse mingi über number nuppe hiirele mis mul pole üldse vajalik. Mul oli varem G3 millel oli 5 nuppu ja sellest piisas aga hiir oli vana ja katki ja pidin uue ostma. miski aasta tagasi. Kuna ma olen harjund sellega et hiirel on edasi ja tagasi vajutamis nupud siis ilma nendeta hiirt enam ei taha ka. G3-l oli hea mõlemalpool nupp ja nüüd on aint ühelpool. Samas mingit a4tech toodab odavaid 20 eurosi hiiri ja paljud kiidavad neid, kuid ma ikka ei usalda seda firmat väga. Razer ja see mingi muu firma oma ei osta ka põhimõttega, et need on kallid ja koledad. Ennem juba tõesti a4teck kui razer või mingi muu. Hea näide on natec genesis hx55 5.1 usb kõrvaklapid 20 euri ja soundi poolest on kordades parem kui razer piranha mis maksis mul 49 euri ja polnud isegi full cup.


viimati muutis lopes39 01.10.2013 22:16:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 22:11:14 vasta tsitaadiga

Mul tekkis kohe tunne nagu mängiks CODi MW3e icon_lol.gif
GTX480ga mingeid probleeme pole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 22:11:31 vasta tsitaadiga

Eesti lipuga laibakas ka on w? Ma ei suutnud leida sealt.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 22:18:26 vasta tsitaadiga

veel beta bechid http://www.pcgameshardware.de/Battlefield-4-PC-238749/Tests/Battlefield-4-Beta-Test-Grafikkarten-Benchmarks-1090869/


msaa=0, ülejäänud ultra, i2500k+hd7950
1 domination round, suht kiire lahing lõppes, ~6min
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
22635, 345682, 36, 112, 65.479

pmst jookseb korralikult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 22:26:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miski auto reload võiks sniperil olla. See igakord zoom maha võtta on paras porno.

Selle jaoks on relval straight pull bolt unlock. Vähemalt BF3-s oli, vaevalt ka siin tulemata jääb.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 22:27:16 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Eesti lipuga laibakas ka on w? Ma ei suutnud leida sealt.

Täitsa olemas. Tähestiku järjekorras on ju icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 01.10.2013 22:34:48 vasta tsitaadiga

HDTaneliga veidi mängimas icon_biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=3bRj2sIGfnA&feature=youtu.be

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 22:39:25 vasta tsitaadiga

Minu masinal jooksebki mäng konkreetselt selliselt: http://www.twitch.tv/scartstormer/b/466476632
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 22:49:24 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Nitrub kirjutas:
Beta benchid

FX-8350 peal kappab nagu hobune, way to go!


Nüüd sattus mul kahtluse alla 4670k ost kui AMD 8 core siin mängus juba nii osavalt käitub.


thats HinnaVaatlus for u - intel+nvidia ainult nagu monkey.gif igas ostuabi teemas
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 23:01:39 vasta tsitaadiga

BF4 voorumist
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 23:07:19 vasta tsitaadiga

Mäng tarbib 1080p ja 4xMSAA ~2200 MB video mälu .. pole küll palju üle 2GB, aga tundub et 4GB kaart pole paha ost.

Mäng hangutab jah, muidu fps ~40..70 vahel. Sips värvitu ja hall on ent pole hullu. Natuke harjumatu on, aga eks ajapikku tuleb. icon_biggrin.gif


viimati muutis Le Inc 01.10.2013 23:32:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 23:13:41 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Eesti lipuga laibakas ka on w? Ma ei suutnud leida sealt.


On

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.10.2013 23:17:00 vasta tsitaadiga

On vist aeg PS4 osta sellele mängule. Ei raatsi enam uusi kaarte ja muud "sodi" osta. On vähemalt kindel, et töötab normaalselt. Praegune intel core i7 ja GTX 580 di jääb väheks sellele mängule.
Vaevalt mingit suuremat imet fps kohapeal tuleb?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 23:25:01 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
mis jama see on?
logid mängu ja ükski nupp ei tööta.
proovi muuta fullscreen/windowed/borderless.
mul oli tõsine ikaldus akna korralikult ette ja aktiivseks saamisega.
enda puhul pakun et multimonitori ikaldus (paistab olena suhteliselt tihtiesinev värk), aga mul lõpuks töötas fullscreen peale mõningast akna aktiivseks klikkimist.

fpsi ja asjade osas, huvitaval kombel afterburner ei suvatse sinna peale oma osd-d näidata.

Avot kirjutas:
On vist aeg PS4 osta sellele mängule. Ei raatsi enam uusi kaarte ja muud "sodi" osta. On vähemalt kindel, et töötab normaalselt. Praegune intel core i7 ja GTX 580 di jääb väheks sellele mängule.
Vaevalt mingit suuremat imet fps kohapeal tuleb?
hea suhtumine sul. keera 720p ja low või mediumi peale ja küll see jookseb - mõlemal uuel konsoolil umbes nii need seaded on.
pealegi on beeta najal performance osas veidi vara põhjapanevaid arvamusi omandada.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 23:39:21 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
fpsi ja asjade osas, huvitaval kombel afterburner ei suvatse sinna peale oma osd-d näidata.


BF4 Beta on 64-bit applikatsioon.
Afterburner on 32-bit ja 64-bit rakenduste OSD tugi tal puudub, samuti pole seda plaanis lähitulevikus implementeerida.

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=381799
http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=4664506&postcount=11

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.10.2013 23:47:37 vasta tsitaadiga

Ega ma polegi veel midagi otsustanud. Muide PS3 pilt ei ole vördne PC lowiga (näiteks BF3). 720 reso on ka piisav kui mängida tugitoolist ja tv kaudu. Mitte nagu arvutiig 50 cm. kauguselt.
Ja köigele lisaks Battlefield ei ole väga tösiselt vöetav mäng, rohkem ikka meelelahtuts teena, mida vöib vabalt tugitoolist ölut libistades mängida!
Oleks ka muud kasutust PS4 le.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 00:07:41 vasta tsitaadiga

FRAPS töötab iga ilmaga. Kasutage seda FPS jälgimiseks.

Konsoolid on mõeldud rohkem a la "Supermario" stiilis mängude jaoks IMHO ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 00:10:36 vasta tsitaadiga

Konsoolid on jalka jaoks mõeldud icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 00:24:35 vasta tsitaadiga

esimest korda sisse laadisin, oli see pilvelõhkuja kokku lastud ja ma mõtlesin tõsiselt, et mul on tekstuurid puudu, sest kõik oli lihtsalt hall ja mage. aga ei, see ongi see reaalsusepüüdlus - täisokse.
revivemine on mõnusalt pekki keeratud. esiteks see delay ja sättimine, et saaks üldse revive-da ja teiseks, mis on absurdsuse TIPP, on see, et aken revive õnnestumiseks on mis? 2-3 sekki? sama hästi võiks olemata see olla.
ja kes mõtles, et on hea idee ära vahetada nr 3 ja nr 4 defibi ja medpackide vahel? kust selline idee üldse tulla saab?

laskmine ja liikumine tundub olevat pigem bad company 2 kui bf3 või ükskõik mis muu varasem.

vahet pole, kas low details või ultra, fps mingi 60 piirimail, aga tundub kui 25...

crashe oli ka mõnusalt. enamasti need harvad juhused kui reviveti, siis sellele järgnes ka crash.
kuidagi väga tihti esines juhuseid, kus ma olin squadis hall ja teised keegi minul spawnida ei saanud kogu raundi.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.10.2013 00:24:52 vasta tsitaadiga

Konsoolid on 3rd person jaoks mõeldud. Mu rumblepad 2-ga oli hea ac-d mängida jne aga nüüd asi katki ja kulund. Uut pulti pole ostnud ja no ei raatsi osta ka, kui mõnda mängu aastas mängida. Pealegi pole ühtegi head pulti mis on juhtmevaba ja mõistliku hinnaga mis jääks all 30 euro.

Le Inc, Proovi arvuti teleka taha panna ja siis tubitoolis mängida. Saad siis aru ka graafilise poole vahe konsooliga. Kuvaritel pole just selliseid pildi parandus süsteeme sisse ehitatud kui televiisoritel.
Mul juba annab tunda mu krooni ajal ostetud viewsonic 22" kuvar mis oli soodne 2000kr eest. Kuid pildi poolest ta nüüd hea küll pole. On kohati liiga hele ja just fps mängudes kaugemad punktid mis võiksid pigem tumedamad olla ja siis aru saada mis tegevus seal käib. Graafika kaardis see kinni pole kuna ma mingit vahet ei teinud paranemise suhtes kui mul oli 9800gt mille ma gtx 550ti vastu vahetasin ja nüüd uue arvuti komplektiga gtx760-ga ja ongi ainuke variant järgi jäänd ja selleks on kuvar mis seda mängu elamust heaks väga ei tee.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 00:26:40 vasta tsitaadiga

lopes39, miks alla 30€? xbox 360 wireless pult pc-le ei ole sellest väga palju kallim (kui neid saada on).
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 00:29:07 vasta tsitaadiga

londiste, arvutitargas 32€.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.