|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Minidivine
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2010
|
01.10.2013 19:02:02
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Hea lugeda, täpselt sama nagu iga Betaga.
Mäng tuleb testimiseks avalikkuse ette ja peab töötama nagu release.
Tohib küsida kes siin Beta üle urisevad, kas te olete dumb userid vä
Pole ükski selle kaliibriga mäng tulnud välja ilma bugideta ja ei tule ka nüüd ega tulevikus.
See et iga 10min taga vigade otsa komistate ongi asja mõte.
Kindlasti on sama okkaline ka esimene nädal juba "raha" eest ostetud mäng
Lihtsalt naljaks kuidas ajalugu ennast iga aasta okt-nov kordab  |
Oli nii Bad Company 2's, oli nii Battlefield 3's, ja mõnes CODis ka (Black Ops 1 nt).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
01.10.2013 19:06:25
|
|
|
| Kuna mängu reliisini on vähem, kui kuu, siis ootaks küll, et mäng on veidi rohkem küps. See loomulikult ei muuda minu arvamust BF-ist ja ostetud saab nagunii, kuid lihtsalt enne reliisi ootaks veidi enamat (kas nüüd just mängu enda bugide koha pealt, kuid käimasaamise koha pealt kindlasti..)
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevp
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2011
|
01.10.2013 19:12:58
|
|
|
Sai ka siis proovitud - lihtsalt võimatu mängida.
Uued Amd driverid said ka just peale (13.10beta2), ei mingit tolku.
Fps 1-3, i5 3450 ainult full loadis / kõik tuumad 100% töös.
Kaardiks HD 7850 2GB
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sahin
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2013
|
01.10.2013 19:18:25
|
|
|
See hea, et sinist filtrit pole. Hoopis teine tunne mängida..
FPS sain ma 10-15 võrra suuremaks kui panin ultra asemel panin high ja motion blur'i maha võtsin.
7870 jookseb ilusti 60-70 fps ja mingit shutter lagi pole.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.10.2013 19:20:05
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| WäntWõll kirjutas: |
Hea lugeda, täpselt sama nagu iga Betaga.
Mäng tuleb testimiseks avalikkuse ette ja peab töötama nagu release. |
Aga äkki peaks, kui mäng ilmselt juba on hetkel kullas? Kuna tegu on samaaegse release-iga igal platformil, võid sa oodata kullateadet nüüd lähipäevadel kui muidugi see mäng juba kullas ei ole. BF3 beta oli katki, aga see kaugel sellest fiaskost, mis hetkel rahvale ette söödeti. Kui ikka põhimõtteliselt 60% mänguritest ehk enamalt jaolt peaaegu kõik Nvidia kasutajad ei saa asja isegi normaalselt jooksma ükskõik mis sätetel, on miskit kapitaalselt valesti. |
jälle sa kujutad endale ette ja kuulutad surma
isegi, kui pela oleks kullas, siis see pisikene beta jupp ei ole lõplikust koodist lahti harutatud, vaid on varasem build, mis ekstra esitlusbeetana kompileeritud. Kindlasti on ka arendaja motiiv mujal, kui graafilist osa ja tilulilu esitleda
ja kui nvidia kasutajad ei saa seda käima, kas siis on kapitaalselt mäda bf4 või nvidia?
kummastav muidugi, et sama videokaardiga (küll erineva emaplaadi ja protsessoriga) jookseb mul auto seades fhd 60 piirajas ning kui ultra peale ja 4xMSAA panin, siis oli 40+fps, 2xMSAA oli 50+fps
kasutan siis w8 ja viimaseid whql drivereid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Genert
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2011
|
01.10.2013 19:33:28
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| Minul beta driveritega kõik high ja 4x AA jookseb 55-60 fps-i |
Teil on Windows 7 või Windows 8?
_________________ Wannapreneur - Front-End Wizard
http://genert.github.io/ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
01.10.2013 19:39:34
|
|
|
| tsitaat: |
mõnes CODis ka (Black Ops 1 nt).
|
Oligi AMD/ATI konsuumeritel, mul jooksis GTX480 at day1 nagu siidi.
Mul lihtsalt hea olla kuna mul pole mingeid ootusi, täitsa 0.
Jookseb tore on, kui ei jookse kurb noh aga miskit katki küll ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.10.2013 19:40:23
|
|
|
| libe kirjutas: |
kummastav muidugi, et sama videokaardiga (küll erineva emaplaadi ja protsessoriga) jookseb mul auto seades fhd 60 piirajas ning kui ultra peale ja 4xMSAA panin, siis oli 40+fps, 2xMSAA oli 50+fps
kasutan siis w8 ja viimaseid whql drivereid |
See ongi see, mis mitte mingit loogikat ei oma. Isegi Titaniga vennad chuggivad nagu neil oleks Pentium 3-ed.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
01.10.2013 19:44:14
|
|
|
| Genert kirjutas: |
| -FoX- kirjutas: |
| Minul beta driveritega kõik high ja 4x AA jookseb 55-60 fps-i |
Teil on Windows 7 või Windows 8? |
7
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
01.10.2013 19:45:24
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
kummastav muidugi, et sama videokaardiga (küll erineva emaplaadi ja protsessoriga) jookseb mul auto seades fhd 60 piirajas ning kui ultra peale ja 4xMSAA panin, siis oli 40+fps, 2xMSAA oli 50+fps
kasutan siis w8 ja viimaseid whql drivereid |
See ongi see, mis mitte mingit loogikat ei oma. Isegi Titaniga vennad chuggivad nagu neil oleks Pentium 3-ed. |
hakib jah nagu emane... proovinud 3-e driverit , i quit tagasi bf3-e , see vähemalt jookseb puhtalt
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
01.10.2013 19:51:58
|
|
|
Nagu tavaliselt on foorumid hala täis, nagu alati mingi uue mängu väljalaskmispäeval või siis Beta saabudes, ja rõhk on sõnal Beta! Ja huvitaval kombel ühed ja samad tegelased vinguvad kogu aeg.
Mängust.
Esmamulje natuke ehmatab, tundub, et graafika pole kuigi hea, mäng on konsoolikas jne.
Mängige pool tundi näiteks ja minu arvamus muutus totaalselt. Tekib tunne, et mängin arvutimängu, ja seda tunnet pole enam ammu olnud. Gameplay on nagu BF ikka, veidike liiga arcade aga täiesti mängitav, sound on väga hea ja ka pilt on täiesti rahuldav, olen kindel, et seda tweakitakse ka kõvasti paremaks kuid hetkel pole hullu küll mitte midagi. Ja tegelikult jookseb Ultra peal täiesti vabalt, iga normaalne inimene saab aru, et see stuttering on mingi bug mis tweakitakse välja (Beta?), muidu jookseb ju hästi ja tundub et see stuttering on seotud statside/andmete registreerimisega vms. Vähemalt mulle tundus nii.
Koptereid pole veel proovinud, räägitakse, et liiga lihtne, väga ei koti ka, BF3's olen lennumasinates vast mõned minutid kokku olnud.
Kui uue menüüga ära harjub siis on see tegelikult väga mõnus ja praktiline ja ka see spottimine/command rose on täpsemaks ja lihtsamaks tehtud kuna nüüd tekib sinna hiire nool.
Ahjaa pole midagi ise tweakinud ja mingeid beta drivereid tirinud, panin Play--> Ultra ja done.
EDIT: Map mulle ise tegelikult väga ei meeldi (keskkond) ja ootasin ka, et kõike saab purustada aga lõhkuda saab ainult predefined asju nagu ikka.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.10.2013 19:56:49
|
|
|
windowed ja borderless mul tööle ei hakanudki, multimonitori häda maybe.
tavalises fullscreenis jooksis asi ultra peal väga hästi.
gameplay oli vana tuttav bf3. relvade range paistis küll tunduvalt suurem ja bullet drop väiksem olema.
kopterid on pita. liiga lihtne on võib-olla vale väljend. need on nüüd puhas arcade, millega osasid liigutusi on bf3-st oi kui palju halvem teha.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
01.10.2013 20:15:55
|
|
|
Beta benchid
FX-8350 peal kappab nagu hobune, way to go!
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
01.10.2013 20:31:47
|
|
|
Paar tundi sai mängitud nüüd ja ütleks, et kärab kah. Jookseb hästi. 1080p, seaded High ja miski AA ka peal (ei süvenenud sellesse). Tõsi, üksikutel kordadel viskab mingi lagi korraks sisse. Nii sekundiks vms.
Mina selle kohta BF4 ei ütleks, pigem oleks nagu lisapakett. Erilist vaimustust ei tekitanud, negatiivseid emotsioone ka mitte, üsna keskpärane vist siis.
Väiksem conquest mode meenutab Call of Dutyt.
Nagu londiste ütles, siis kopterite juures midagi häirib küll, täpsemalt ei oska öelda.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
01.10.2013 20:34:23
|
|
|
Commanderid mängus ? UAV tiirutasid ringi.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD_Friik
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2011
|
01.10.2013 20:39:10
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| WäntWõll kirjutas: |
Hea lugeda, täpselt sama nagu iga Betaga.
Mäng tuleb testimiseks avalikkuse ette ja peab töötama nagu release. |
Aga äkki peaks, kui mäng ilmselt juba on hetkel kullas? Kuna tegu on samaaegse release-iga igal platformil, võid sa oodata kullateadet nüüd lähipäevadel kui muidugi see mäng juba kullas ei ole. BF3 beta oli katki, aga see kaugel sellest fiaskost, mis hetkel rahvale ette söödeti. Kui ikka põhimõtteliselt 60% mänguritest ehk enamalt jaolt peaaegu kõik Nvidia kasutajad ei saa asja isegi normaalselt jooksma ükskõik mis sätetel, on miskit kapitaalselt valesti. |
Ma ei tea, mul jookseb küll nvidiaga ilusti ultra sätetel 50-70 fps.
viimati muutis AMD_Friik 02.10.2013 00:00:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
01.10.2013 20:43:07
|
|
|
-Kaivo-, ainult dice-i käsilased saavad mööda lahinguvälja commandrina oma saavutustega esineda
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.10.2013 21:02:05
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
Beta benchid
FX-8350 peal kappab nagu hobune, way to go! |
Väga hästi optimeeritud küll jah...
Ootab ära kuna ise ka saan mängida...hetke mulje on, et key'd ei osta.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.10.2013 21:18:37
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
Beta benchid
FX-8350 peal kappab nagu hobune, way to go! |
Nüüd sattus mul kahtluse alla 4670k ost kui AMD 8 core siin mängus juba nii osavalt käitub.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
01.10.2013 21:18:39
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Commanderid mängus ? UAV tiirutasid ringi.
 |
DICE kirjutas jah, et vahepeal võib nende töötajaid commanderi rollis näha.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rebel_
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2010
|
01.10.2013 21:31:20
|
|
|
mis jama see on?
logid mängu ja ükski nupp ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
01.10.2013 21:35:33
|
|
|
Päris tihti jookseb mäng lihtsalt kokku
Keegi vist mingi bugi ka juba leidnud... Mitmes kohas oli paat lihtsalt keset tänavat ning ühe korra tankiga sõites kukkus taevast paat pähe
viimati muutis Karl P. 01.10.2013 21:35:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
01.10.2013 21:35:41
|
|
|
Mul küll mingeid probleeme ei esine. FRAPS-i ei ole, seega ei tea fps numbrit.
Samas kummaline on, et melee nuppu ei saand hiirel mouse 4 või 5 panna. Pmst. ei tuvastanud ka neid nuppe kui vajutasin ja proovisin.
Üldmulje on nagu BF3 mäng mis pole minujaoks. Ei vaimusta mitte millegi poolest. Hüppamine selles mängus on kahtlane. Miskis kohas jäin kinni miski põlve kõrguselise nurga taha millest üle ega ümber ei tahdnud minna. Teises kohas jäin 10cm kõrguse ääre taha kinni. Hüppamine on kuidagi vaevuline.
Kas selles betas on aint üks mäp või on neid rohkem? Ma väga ei süvenenud sellesse ja kuna siin lugesin, et paljutel on probleeme. Pidin ise järgi uurima, et kuidas mul jookseks.
Väga uimane mäng on. raske vaenlasi näha ja oma tiimist palju aru ei saa kus tegelased on ja mida teevad.
Mäppi alguses olin esimesel kohal mingi 1000 punkti 0 killi ja 5 surma. Teisel kohal oli mingi tegelane 15 surma ja null killi. Serveris oli miski 40 matsi.
On seal mängus mingi võimalus seda fps jooksma panna või peab tingimata secondary programme kasutama nagu fraps ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
01.10.2013 21:40:39
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Mul küll mingeid probleeme ei esine. FRAPS-i ei ole, seega ei tea fps numbrit.
Samas kummaline on, et melee nuppu ei saand hiirel mouse 4 või 5 panna. Pmst. ei tuvastanud ka neid nuppe kui vajutasin ja proovisin.
Üldmulje on nagu BF3 mäng mis pole minujaoks. Ei vaimusta mitte millegi poolest. Hüppamine selles mängus on kahtlane. Miskis kohas jäin kinni miski põlve kõrguselise nurga taha millest üle ega ümber ei tahdnud minna. Teises kohas jäin 10cm kõrguse ääre taha kinni. Hüppamine on kuidagi vaevuline.
Kas selles betas on aint üks mäp või on neid rohkem? Ma väga ei süvenenud sellesse ja kuna siin lugesin, et paljutel on probleeme. Pidin ise järgi uurima, et kuidas mul jookseks.
Väga uimane mäng on. raske vaenlasi näha ja oma tiimist palju aru ei saa kus tegelased on ja mida teevad.
Mäppi alguses olin esimesel kohal mingi 1000 punkti 0 killi ja 5 surma. Teisel kohal oli mingi tegelane 15 surma ja null killi. Serveris oli miski 40 matsi.
On seal mängus mingi võimalus seda fps jooksma panna või peab tingimata secondary programme kasutama nagu fraps ? |
Betas on vaid üks map, jah.
FPS-i saab konsoolikäsklusega: perfoverlay.drawfps true
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
01.10.2013 21:51:41
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Mul küll mingeid probleeme ei esine. FRAPS-i ei ole, seega ei tea fps numbrit.
Samas kummaline on, et melee nuppu ei saand hiirel mouse 4 või 5 panna. Pmst. ei tuvastanud ka neid nuppe kui vajutasin ja proovisin.
|
See mingi spetsiifilisem kamm vist hiirega. Mul 4 ja 5 laseb valida, samas relva valimist rullikuga ei lase scrolli peale bindida.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005

|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
01.10.2013 22:08:14
|
|
|
No põhiliselt on 50-70 high/ultra settingutega ja vahel droppib 45 peale.
HC mode-i pole sellel mängus ? algne sniper or hea scoup-ga kuid 1 kuuliga maha ei võtta ja m4a1 stiilis relvaga täristasin ühele tegelasele 5-10m kauguselt terve salve sisse ja sain ise surma.
Miski auto reload võiks sniperil olla. See igakord zoom maha võtta on paras porno. Eriti selle vigase seeria g9x hiirega mis double clickib põhiliselt parempoolset hiire nuppu. vasakut ka vahest aga see on selline mõni päev ja näeb välja nagu hiirel on päevad.
| softis kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
Mul küll mingeid probleeme ei esine. FRAPS-i ei ole, seega ei tea fps numbrit.
Samas kummaline on, et melee nuppu ei saand hiirel mouse 4 või 5 panna. Pmst. ei tuvastanud ka neid nuppe kui vajutasin ja proovisin.
|
See mingi spetsiifilisem kamm vist hiirega. Mul 4 ja 5 laseb valida, samas relva valimist rullikuga ei lase scrolli peale bindida. |
Tegelikult oli see minupoole kala. Ma vajutasin keyboard nuppu vahetamiseks mitte hiire nuppu. Aga no logitech g9x ongi selline saast hiir mis double clickib jne ja seda kõigil kes g9x on omanud.
Samas hiire kuju on väga mugav ja samasugust parandatud versiooni ei ole. toppitakse mingi über number nuppe hiirele mis mul pole üldse vajalik. Mul oli varem G3 millel oli 5 nuppu ja sellest piisas aga hiir oli vana ja katki ja pidin uue ostma. miski aasta tagasi. Kuna ma olen harjund sellega et hiirel on edasi ja tagasi vajutamis nupud siis ilma nendeta hiirt enam ei taha ka. G3-l oli hea mõlemalpool nupp ja nüüd on aint ühelpool. Samas mingit a4tech toodab odavaid 20 eurosi hiiri ja paljud kiidavad neid, kuid ma ikka ei usalda seda firmat väga. Razer ja see mingi muu firma oma ei osta ka põhimõttega, et need on kallid ja koledad. Ennem juba tõesti a4teck kui razer või mingi muu. Hea näide on natec genesis hx55 5.1 usb kõrvaklapid 20 euri ja soundi poolest on kordades parem kui razer piranha mis maksis mul 49 euri ja polnud isegi full cup.
viimati muutis lopes39 01.10.2013 22:16:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
01.10.2013 22:11:14
|
|
|
Mul tekkis kohe tunne nagu mängiks CODi MW3e
GTX480ga mingeid probleeme pole
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
01.10.2013 22:11:31
|
|
|
| Eesti lipuga laibakas ka on w? Ma ei suutnud leida sealt.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
01.10.2013 22:18:26
|
|
|
veel beta bechid http://www.pcgameshardware.de/Battlefield-4-PC-238749/Tests/Battlefield-4-Beta-Test-Grafikkarten-Benchmarks-1090869/
msaa=0, ülejäänud ultra, i2500k+hd7950
1 domination round, suht kiire lahing lõppes, ~6min
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
22635, 345682, 36, 112, 65.479
pmst jookseb korralikult
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
01.10.2013 22:26:51
|
|
|
| tsitaat: |
Miski auto reload võiks sniperil olla. See igakord zoom maha võtta on paras porno.
|
Selle jaoks on relval straight pull bolt unlock. Vähemalt BF3-s oli, vaevalt ka siin tulemata jääb.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
01.10.2013 22:27:16
|
|
|
| duxdery kirjutas: |
| Eesti lipuga laibakas ka on w? Ma ei suutnud leida sealt. |
Täitsa olemas. Tähestiku järjekorras on ju
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RadeonHD-
HV kasutaja
liitunud: 05.02.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
01.10.2013 22:49:24
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Nitrub kirjutas: |
Beta benchid
FX-8350 peal kappab nagu hobune, way to go! |
Nüüd sattus mul kahtluse alla 4670k ost kui AMD 8 core siin mängus juba nii osavalt käitub. |
thats HinnaVaatlus for u - intel+nvidia ainult nagu igas ostuabi teemas
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
01.10.2013 23:01:39
|
|
|
BF4 voorumist
Spoiler 
Hi everyone,
Before posting about an issue you are experiencing, please read the list of Known Issues below:
(PC) We have received reports of Freezes and Crashes affecting the BF4 Beta client. Our team is currently investigating this matter and we will update you here as soon as we know more.
If you are affected by a Freeze or a Crash upon joining a game, and the error message “BF4 Beta has stopped working” appears, please make sure your Windows is fully updated and your Graphic card is running on its latest driver. Alternatively, some players using GeForce drivers were able to fix this by downgrading their driver to an earlier version.
(PC) We received report of unusually low performances, and are currently looking into that as well.
(PC) Please note that the Battlefield 4 Beta does not support Win32 and 32 Bit operating systems.
(PC) Video settings may not be saved after rebooting the game.
(PC) The tooltip “E” to enter the Venom is visible at a 400 meter distance.
If you are currently experiencing any issue listed above, rest assured that our team is currently looking into it internally.
If there’s anything you can add about an issue, that was not mentioned (details or context that you think might help, or possibly, a work-around that proved efficient on your end), please feel free to post about it.
We will continue to update this list from your feedback.
Thank you for your participation on the BF4 Beta!!
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
01.10.2013 23:07:19
|
|
|
Mäng tarbib 1080p ja 4xMSAA ~2200 MB video mälu .. pole küll palju üle 2GB, aga tundub et 4GB kaart pole paha ost.
Mäng hangutab jah, muidu fps ~40..70 vahel. Sips värvitu ja hall on ent pole hullu. Natuke harjumatu on, aga eks ajapikku tuleb.
viimati muutis Le Inc 01.10.2013 23:32:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
01.10.2013 23:13:41
|
|
|
| duxdery kirjutas: |
| Eesti lipuga laibakas ka on w? Ma ei suutnud leida sealt. |
On
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
01.10.2013 23:17:00
|
|
|
On vist aeg PS4 osta sellele mängule. Ei raatsi enam uusi kaarte ja muud "sodi" osta. On vähemalt kindel, et töötab normaalselt. Praegune intel core i7 ja GTX 580 di jääb väheks sellele mängule.
Vaevalt mingit suuremat imet fps kohapeal tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.10.2013 23:25:01
|
|
|
| Rebel_ kirjutas: |
mis jama see on?
logid mängu ja ükski nupp ei tööta. |
proovi muuta fullscreen/windowed/borderless.
mul oli tõsine ikaldus akna korralikult ette ja aktiivseks saamisega.
enda puhul pakun et multimonitori ikaldus (paistab olena suhteliselt tihtiesinev värk), aga mul lõpuks töötas fullscreen peale mõningast akna aktiivseks klikkimist.
fpsi ja asjade osas, huvitaval kombel afterburner ei suvatse sinna peale oma osd-d näidata.
| Avot kirjutas: |
On vist aeg PS4 osta sellele mängule. Ei raatsi enam uusi kaarte ja muud "sodi" osta. On vähemalt kindel, et töötab normaalselt. Praegune intel core i7 ja GTX 580 di jääb väheks sellele mängule.
Vaevalt mingit suuremat imet fps kohapeal tuleb? |
hea suhtumine sul. keera 720p ja low või mediumi peale ja küll see jookseb - mõlemal uuel konsoolil umbes nii need seaded on.
pealegi on beeta najal performance osas veidi vara põhjapanevaid arvamusi omandada.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
01.10.2013 23:47:37
|
|
|
Ega ma polegi veel midagi otsustanud. Muide PS3 pilt ei ole vördne PC lowiga (näiteks BF3). 720 reso on ka piisav kui mängida tugitoolist ja tv kaudu. Mitte nagu arvutiig 50 cm. kauguselt.
Ja köigele lisaks Battlefield ei ole väga tösiselt vöetav mäng, rohkem ikka meelelahtuts teena, mida vöib vabalt tugitoolist ölut libistades mängida!
Oleks ka muud kasutust PS4 le.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
02.10.2013 00:07:41
|
|
|
FRAPS töötab iga ilmaga. Kasutage seda FPS jälgimiseks.
Konsoolid on mõeldud rohkem a la "Supermario" stiilis mängude jaoks IMHO ...
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
02.10.2013 00:10:36
|
|
|
Konsoolid on jalka jaoks mõeldud
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
02.10.2013 00:24:35
|
|
|
esimest korda sisse laadisin, oli see pilvelõhkuja kokku lastud ja ma mõtlesin tõsiselt, et mul on tekstuurid puudu, sest kõik oli lihtsalt hall ja mage. aga ei, see ongi see reaalsusepüüdlus - täisokse.
revivemine on mõnusalt pekki keeratud. esiteks see delay ja sättimine, et saaks üldse revive-da ja teiseks, mis on absurdsuse TIPP, on see, et aken revive õnnestumiseks on mis? 2-3 sekki? sama hästi võiks olemata see olla.
ja kes mõtles, et on hea idee ära vahetada nr 3 ja nr 4 defibi ja medpackide vahel? kust selline idee üldse tulla saab?
laskmine ja liikumine tundub olevat pigem bad company 2 kui bf3 või ükskõik mis muu varasem.
vahet pole, kas low details või ultra, fps mingi 60 piirimail, aga tundub kui 25...
crashe oli ka mõnusalt. enamasti need harvad juhused kui reviveti, siis sellele järgnes ka crash.
kuidagi väga tihti esines juhuseid, kus ma olin squadis hall ja teised keegi minul spawnida ei saanud kogu raundi.
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go. |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
02.10.2013 00:24:52
|
|
|
Konsoolid on 3rd person jaoks mõeldud. Mu rumblepad 2-ga oli hea ac-d mängida jne aga nüüd asi katki ja kulund. Uut pulti pole ostnud ja no ei raatsi osta ka, kui mõnda mängu aastas mängida. Pealegi pole ühtegi head pulti mis on juhtmevaba ja mõistliku hinnaga mis jääks all 30 euro.
Le Inc, Proovi arvuti teleka taha panna ja siis tubitoolis mängida. Saad siis aru ka graafilise poole vahe konsooliga. Kuvaritel pole just selliseid pildi parandus süsteeme sisse ehitatud kui televiisoritel.
Mul juba annab tunda mu krooni ajal ostetud viewsonic 22" kuvar mis oli soodne 2000kr eest. Kuid pildi poolest ta nüüd hea küll pole. On kohati liiga hele ja just fps mängudes kaugemad punktid mis võiksid pigem tumedamad olla ja siis aru saada mis tegevus seal käib. Graafika kaardis see kinni pole kuna ma mingit vahet ei teinud paranemise suhtes kui mul oli 9800gt mille ma gtx 550ti vastu vahetasin ja nüüd uue arvuti komplektiga gtx760-ga ja ongi ainuke variant järgi jäänd ja selleks on kuvar mis seda mängu elamust heaks väga ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.10.2013 00:26:40
|
|
|
lopes39, miks alla 30€? xbox 360 wireless pult pc-le ei ole sellest väga palju kallim (kui neid saada on).
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
02.10.2013 00:29:07
|
|
|
| londiste, arvutitargas 32€.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|