Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 04:28:30 vasta tsitaadiga

Tuli just üks viisakas medalisadu, kuigi tegelikult ühes punktis läksin 100% ajust kartulaks ja oleks pidanud surma saama.
Spoiler Spoiler Spoiler

riiplei kah
http://wotreplays.com/site/361762#el_halluf-antikondor-e-75

Edit: Üks viisakas E-50 mäng ka otsa, seekord päris kartuliks peast ei läinud, kuigi pidevalt kõhklesin, et mida oleks mõistlik teha
http://wotreplays.com/site/362435#self

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer


viimati muutis antikondor 30.09.2013 07:24:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 29.09.2013 14:35:38 vasta tsitaadiga

Kumb võtta kas ST-1 või IS - 8 ?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 14:42:47 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Kumb võtta kas ST-1 või IS - 8 ?


IS-8 on paber aga kiire suht. STI on tugev aga aeglasem. Mõlemal aga sama toru kasutusel mis on päris meeldiv oma iseloomult.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 29.09.2013 14:51:24 vasta tsitaadiga

Is-8 on rohkem flank tüüpi masin ,et otse peale minna, kas siis oleks ST-1 parem valik ?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 29.09.2013 15:01:48 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Is-8 on rohkem flank tüüpi masin ,et otse peale minna, kas siis oleks ST-1 parem valik ?

Minu arust küll, ST-1 esisoomus on ikka väga kõva ning weakspotid on tal väikesed.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 15:43:45 vasta tsitaadiga

Mõni lahing tuleb kohe nii hästi välja, et teeb lausa tuju heaks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 20:18:39 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel sisselogimisel probleeme?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 29.09.2013 22:21:30 vasta tsitaadiga

Üks kena mäng SU-100-ga, kus Malinovkas sai mägi välgukiirusel vaenlastest puhtaks pühitud, mis otsustaski mängu saatuse: http://wotreplays.com/site/363839#malinovka-joulutroll-su-100
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 00:24:27 vasta tsitaadiga

Froggy kirjutas:
Kellelgi veel sisselogimisel probleeme?

Jah, saab sisse logida, produktiivsus täiesti kadunud. Peale selle paistab kõik korras olevat.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 00:26:54 vasta tsitaadiga

Peale 3x ruuteri resa sain ise kah lõpuks
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 07:13:27 vasta tsitaadiga

Inimesed kes XVM-i valesti kasutavad ajavad ikka närvi mustaks, selles mängus jagdtiger otsustas kohe alguses ära, et võit on võimatu ja matchmaker sakib, informeerisin teda faktist, et hoopis ta statsid sakivad ning pani kohe ent garaaži tagasi... nojah, tuleb välja, et teda ei olnudki vaja ja loodan, et see 0xp oli tema duubel.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.09.2013 11:19:57 vasta tsitaadiga

Need 3x võinuks juba läbi olla, täispraht on mängudes. T10 rallivad ringi tegelased kellel keskmine kahju 200 ja kõik on nullimehed. Kui 2-3 paremat mängijat suudavad mängu võita, siis nemad võidavad kah.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragnarök
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2010




sõnum 30.09.2013 17:25:38 vasta tsitaadiga

Üks erakordselt lõbus mäng!

Kuuendal minutil tundub juba lootusetu võita ning situatsioon muutub meie tiimi jaoks üha raskemaks, kuid lõpp on püändiga (ei hakka meelelahutuslikku momenti jutustamisega rikkuma).
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.upload.ee/files/3613262/20130930_0236_usa-M10_Wolverine_13_erlenberg.wotreplay.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 30.09.2013 20:16:48 vasta tsitaadiga

Mingi MM kamm on peale patchi. Tüüpiline on see, et enda teamis tüübid eff alla 700 vastasel, üle 1000. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 20:41:19 vasta tsitaadiga

Ja mingi kuradima laggggggggggggggggg koguaeg
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.09.2013 21:50:23 vasta tsitaadiga

Nõkutab koguaeg jah, laagimist ta ei näita mul eriti.

Hea mäng oli e100ga. Mõlemal poolel oli terve posu e75 tanke ja mängu alguses käis läbi mõlema tiimi lahe arutelu kui tore monsterkahur on ikka 128mm icon_lol.gif
Aga nagu ikka, pommitasin mina neid kõiki.

Spoiler Spoiler Spoiler


See on hästi tore, et nüüd saab t10netega mängida ja krediit pole mingi probleem. Varem oli koguaeg kahjum.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 01.10.2013 00:47:38 vasta tsitaadiga

Päris hästi bouncib E-100 soomus, potential damage received 12190. Paraku ka oma lasud bouncivad isegi kullaga. Tundub nagu läbistavus oleks kehvemaks muutunud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 01.10.2013 00:51:02 vasta tsitaadiga

tglt nad v6iks kuld ammo yldse 2ra kaodata, oleks n6ks p6nevam isegi kui kellelgi seda pole.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 06:23:33 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
tglt nad v6iks kuld ammo yldse 2ra kaodata, oleks n6ks p6nevam isegi kui kellelgi seda pole.


Sellega oleks täiesti päri, aga seda paraku ei juhtu mistõttu on vaja lihtsalt kohaneda sellega, et aegajalt on soomus kasutu.

Edit: nii masendavat tulemust ei ole mul pikka aega olnud, tee mis tahad aga ei võida http://i.imgur.com/HaoMnNJ.png

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
intact
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 01.10.2013 09:52:39 vasta tsitaadiga

Olen vahepeal paar videot lisanud youtube.
Ka tegin ühe vana video avalikuks (clanwar PTS vs CONST Mines mapil- tegin avalikuks, kuna see vana taktika ei ole enam aktuaalne ja võib sheerida)
https://www.youtube.com/watch?v=iVUI0U7hmgg

Westfieldis E-100 rünnak
https://www.youtube.com/watch?v=9No6swGxltg

IS-7 või 113?
https://www.youtube.com/watch?v=wUQ4_I7Wp8Q

215b Ace
https://www.youtube.com/watch?v=s4tYGoQ_xig

subscribe icon_eek.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.10.2013 10:39:45 vasta tsitaadiga

Miks see kuld nii kole on? Erimoon lihtsalt. HE võiks siis ka ära kaotada, õigesti lastes teeb too väga palju kurja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 10:49:21 vasta tsitaadiga

Kulla pene on kohati täiesti absurdselt kõrge. Nurga all E-75 UFP'st minnakse läbi nagu võist, või siis torni esiosast nagu see oleks paber, Mantlet on umbes 50/50.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.10.2013 11:08:07 vasta tsitaadiga

http://worldoftanks.eu/en/news/44/top-tree-object-268/

Siin on kaks meeskonna näidis skille. Viimasele laadijale on pandud ainult kaks skilli. Kas tõesti skilli mitte valimine paneb kogemused hoopis teistele ja arendab näiteks komandöri palju kiiremini?
Komandöril on lausa neli skilli, teisel valikul kolm. Kusjuures BIA pole üldse võetud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 12:23:01 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
http://worldoftanks.eu/en/news/44/top-tree-object-268/

Siin on kaks meeskonna näidis skille. Viimasele laadijale on pandud ainult kaks skilli. Kas tõesti skilli mitte valimine paneb kogemused hoopis teistele ja arendab näiteks komandöri palju kiiremini?
Komandöril on lausa neli skilli, teisel valikul kolm. Kusjuures BIA pole üldse võetud.


Pigem näidatakse, mis skillid on must-have. BIA on teisejärguline.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.10.2013 14:01:02 vasta tsitaadiga

intact kirjutas:
Olen vahepeal paar videot lisanud youtube.
Ka tegin ühe vana video avalikuks (clanwar PTS vs CONST Mines mapil- tegin avalikuks, kuna see vana taktika ei ole enam aktuaalne ja võib sheerida)
https://www.youtube.com/watch?v=iVUI0U7hmgg

Ha-haa, see oli ju jumalast lahe trikk, kus te mitmekesi lükkasite ühe oma tankidest mäe peale vaenlaste selja taha, kes seda kuidagi ei osanud oodata! thumbs_up.gif

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
intact
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 01.10.2013 14:06:10 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
intact kirjutas:
Olen vahepeal paar videot lisanud youtube.
Ka tegin ühe vana video avalikuks (clanwar PTS vs CONST Mines mapil- tegin avalikuks, kuna see vana taktika ei ole enam aktuaalne ja võib sheerida)
https://www.youtube.com/watch?v=iVUI0U7hmgg

Ha-haa, see oli ju jumalast lahe trikk, kus te mitmekesi lükkasite ühe oma tankidest mäe peale vaenlaste selja taha, kes seda kuidagi ei osanud oodata! thumbs_up.gif


ühe korra lükkasime E-100 sinna üles icon_biggrin.gif
vastaste batchatid s*ttusid täis ennast siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 01.10.2013 18:10:03 vasta tsitaadiga

Eks selliseid lükkamisi jah aegajalt hea teha, kui aega ja positsiooni on.
Üks vinge koht selle tegemiseks on näiteks Mäekuru kaardil liustikupoolse baasi juures sinna mäe otsa valelt pool tanki üles lükkamine. Selleks läks mingi 7't tanki vaja, et üks batchat üles saada. Kaheks esimeseks 2 batchati panna ja saigi 2 tükki neid niimoodi üles lükatud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 01.10.2013 22:38:30 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt standard taktika kui seal mapis baasikaitses istutakse, võimalik mõlemal poolel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 01.10.2013 23:45:05 vasta tsitaadiga

Päris andekad

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 02.10.2013 03:27:08 vasta tsitaadiga

peaks äkki ka tegema youtube-i sarja "Meet ekotec" icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

btw ammo sai otsa icon_redface.gif
Edit: 6.8k dmg sai ka sisse võetud
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.10.2013 15:52:57 vasta tsitaadiga

Nice work thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 02.10.2013 16:02:36 vasta tsitaadiga

geez mida mänge ikka tuleb. tulemus ise muidugi tore aga mida teamid ikka :S tulemus ja replay
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.10.2013 17:02:06 vasta tsitaadiga

rogue kirjutas:
geez mida mänge ikka tuleb. tulemus ise muidugi tore aga mida teamid ikka :S tulemus ja replay

Huvitav mis Jagdtigeriga lõpus juhtus, ta nagu tardus paigale ja ei püüdnudki end ringi keerata? Algul oli muidugi lint maas, aga hiljem kõmmutasid sa talle ju keresse., mitte roomikute pihta?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 02.10.2013 17:37:20 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
rogue kirjutas:
geez mida mänge ikka tuleb. tulemus ise muidugi tore aga mida teamid ikka :S tulemus ja replay

Huvitav mis Jagdtigeriga lõpus juhtus, ta nagu tardus paigale ja ei püüdnudki end ringi keerata? Algul oli muidugi lint maas, aga hiljem kõmmutasid sa talle ju keresse., mitte roomikute pihta?


Mootor sodi? Seda parandab jupp aega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 02.10.2013 18:35:34 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
rogue kirjutas:
geez mida mänge ikka tuleb. tulemus ise muidugi tore aga mida teamid ikka :S tulemus ja replay

Huvitav mis Jagdtigeriga lõpus juhtus, ta nagu tardus paigale ja ei püüdnudki end ringi keerata? Algul oli muidugi lint maas, aga hiljem kõmmutasid sa talle ju keresse., mitte roomikute pihta?


kui ma seljataha ära sain polnud tal enammidagi teha seega eks ta loobus ja td`ga naljalt ikka mediumi ei out-turn`i!

_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 23:04:24 vasta tsitaadiga

http://wotreplays.com/site/369252#ensk-indu-t20

Väga hea koostöö oli lõpus ulmiga ja suutsime raskest olukorrast välja tulla.


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 04.10.2013 09:36:47 vasta tsitaadiga

Team Battle – a new game mode!


http://worldoftanks.eu/en/news/46/development-team-battle-mode/

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 04.10.2013 11:33:24 vasta tsitaadiga

Väga hea ju, ma juba varem mõtlesin miks rühm ei võiks olla 5 inimest, aga siis oleks natuke ebavõrdne randomis kui need 5 on väga head mängijad.
Kompaniisid ei saa kunagi täis, alati on rahvast liiga vähe.

Huvitav, kuidas xvm 5 saab tiimikaaslaste hitlogi ka käima panna, defauldina küll ei tööta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.10.2013 01:36:50 vasta tsitaadiga

Tuli üks väga pineva lõpuga E-25 mäng:


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 11:56:05 vasta tsitaadiga

[quote="erick"]Tuli üks väga pineva lõpuga E-25 mäng:



Tegelikult õnn oli seekord Sinu poolel. Kui kv3 poleks lõpus närvi läinud, siis oleks ta võinud vabalt su maha võtta. Natuke häiris see hummeli kõrvaldamine. Ta ju just lasi ära ja järgmise lasuni on vähemalt 25 sek aega. Pole ju vaja teda flankida. Aga muidu polnud viga.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 12:08:37 vasta tsitaadiga

erick, sa kasutad hitzone skinne?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.10.2013 16:34:20 vasta tsitaadiga

Jep. Isegi kui tead weakspotte juba peast, on neid kergem lasta kui nad heledad on.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 05.10.2013 17:59:32 SU-100 vasta tsitaadiga

Kas tanki SU-85 meeskonda saan üle viia tanki SU-100 peale ?
Kui su-85 ära müün ja meeskonna kasarmusse saadan...

Kui mul on nad treenitud 100 peale,kas see jääb neile peale ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 05.10.2013 18:01:55 vasta tsitaadiga

Tõstad edasi uuele tankile, aga pead treenima uuesti. Treenitus jääb 90% peale, lisaoskused jäävad samaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 21:50:11 vasta tsitaadiga

Sai üks väheke tagasihoidlik lahing peetud.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 05.10.2013 22:01:21 vasta tsitaadiga

Maus on nii lahe masin. Sain ta Tankiässaks mängitud, ega ma muud teinudki kui seisin ja lasin (7700 dam ja 11150 oli pot. kahju)
http://www.bannersmedia.eu/tiger/20131005_2135_germany-Maus_29_el_hallouf.wotreplay

42 mängu peale keskmine damage 3000 ja siis keskmiselt hävitatud 3.
Kulda tuleb temaga muidugi lasta, e75 toru on luts mis luts t10nete vastu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 05.10.2013 22:45:48 vasta tsitaadiga

jreinula kirjutas:
Sai üks väheke tagasihoidlik lahing peetud.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Lausa uskumatu, kui palju su Matilda vaenlaste tuld kannatas! Ime, et mõni sind cheatimises süüdistama ei hakanud. icon_biggrin.gif

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 22:46:44 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Lausa uskumatu, kui palju su Matilda vaenlaste tuld kannatas! Ime, et mõni sind cheatimises süüdistama ei hakanud. icon_biggrin.gif


Enne lõppu üteldi mulle "noob Matilda 11 kills" või midagi sellist.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 06:10:10 vasta tsitaadiga

100 punni pealt cap reset icon_smile.gif
http://wotreplays.com/site/372419#fjords-antikondor-panther-m10

Edit: see high alpha meta hakkab ikka rõvedalt koppa ette viskama, oneshotimine on ikka täielik BS. Varem oli arty rõvedalt OP, nüüd enam OP'mat masinat kui foch 155 kulda spammimas vast ei olegi.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 06.10.2013 09:18:24 vasta tsitaadiga

Kurat see Centurion Mk. I 20 pdr. täpsus annab ikka soovida. icon_evil.gif Mürsu hajuvus on lihtsalt masendav. Vahest laseb poole kaardi pealt kuplisse, vahest ei saa 100 meetri pealt isegi küljele pihta.

Ma loodan, et 7/1 on hea...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.