|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest? |
| Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg |
|
38% |
[ 171 ] |
| Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen |
|
13% |
[ 62 ] |
| Pole läbinud ajateenistust |
|
47% |
[ 212 ] |
|
| hääli kokku : 445 |
|
| autor |
|
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
30.06.2013 11:10:40
|
|
|
Need kes varsti lähevad - soovitan alguses mitte liiga palju igasugust kola kaasa võtta. Võimalikult minimaalselt. Hügieeni asjad - hambahari, hambapasta, duššigel. Natuke magusat. Veekindel käekell (digitaalne koos äratuse võimalusega on väga hea), telefon, valuvaigistid. Riietest soovitan ainult särke kaasa võtta, kui 3 enda särki võtta siis sellest peaks piisama küll. Sokke ei tasu võtta, neid saab sealt hästi PALJU. Mul olid lõpuni mõned sokipaarid mida ma isegi lahti ei teinud. Suitsetajatel tuleks juba mitu plokki suitsu kaasa võtta. Pealampi ei soovita ka kohe ära osta, aga kui juba olemas on siis tasub kaasa ikka võtta. Võib juhtuda, et ülemad ei luba pealampi metsas kasutadagi. Ja KV poolt antakse üks punase filtriga taskulamp ka. Esimesed SBK metsalaagrid elasin sellega ilusti üle. Sellel on selline nahast rihm seal taga, selle saab enne ilusti puhtaks pesta ja siis saab seda hammaste vahel hoida, kui telgis midagi kotist nt otsida. Seda annab ka jaki nööbi külge kinnitada kui öösel nt patrullis käia. Suvisel ajal pole metsas tegelikult isegi vaja taskulampi, silmad harjuvad pimedusega ise ära juba.
Enamus asju saab KV poolt. Ise võtsin alguses igasugust mõttetut kraami kaasa mida siis pärast tuli kappi suruda ja peita. SBK ajal ei ole nagunii eriti sellist passimist. Nt raamatuid pole mõtet eriti kaasa tassida minu arvates (samas, ajakirjad kuluvad küll marjaks ära). Peale SBK-d hakkab rohkem selline passimine pihta ja siis on aega küll lugeda. Eriti nendel kes nüüd autojuhtideks ja seerudeks lähevad. Peale esimest null nädalat peaks enamus väeosades saama endale külalisi kutsuda, siis saab ka veel lasta endale kraami juurde tuua (või ära viia).
Kaamera soovitan kindlasti kaasa võtta. Mingi digiseep käib küll, filmikaamera on metsas olles väga hea. SBK aeg on kõige põnevam ja sellest ajast ongi kõige paremad mälestused.
11 kuu tegelastel peaks olema võimalus kandideerida ka meedia tegelaseks. On võimalus, et hakkate sõdurilehe jaoks pildistama/küljendama. Seda tasuks uurida kohe võimalikult varakult oma ülemate käest, kel vähegi huvi.
Ah ja need kes Tapale lähevad (suurtükk, pioneer, õhutõrje) - ma soovitan see aasta õhutõrjesse minna. Seda saab seal Tapal veel kohapeal lasta endal muuta. See aasta on õhutõrjel ZU23 kahuri väljaõpe. See on kõvasti lahedam, kui Mistral! ÕTPs on kaader ka suht normaalne ja mõistlik. Ja saate lõuna ajal peale söömist pool tundi iga päev magada, see oli tõeline luksus seal
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.06.2013 12:16:39
|
|
|
| sergeide väljaõpet polegi iga aasta?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
30.06.2013 19:55:16
|
|
|
kust kohast katelokile piiritust saaks, ja mis nime all otsima peaks?
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
30.06.2013 19:56:40
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| kust kohast katelokile piiritust saaks, ja mis nime all otsima peaks? |
Nimetatakse seda asja "denatureeritud piiritus". Löö google'isse sisse ja vastuseid tuleb.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
30.06.2013 20:05:07
|
|
|
| Sergei tuleks jalaväele anda.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
01.07.2013 00:57:43
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| kust kohast katelokile piiritust saaks, ja mis nime all otsima peaks? |
selle nimi on "süütevedelik" ja saab seda igast normaalsest poest, kus vähegi mingeid grillitarbeid on. kui sul on mingi ekstra fancy priimus, siis muidugi ei pruugi sobida
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
01.07.2013 08:43:19
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| Tiim kirjutas: |
| kust kohast katelokile piiritust saaks, ja mis nime all otsima peaks? |
selle nimi on "süütevedelik" ja saab seda igast normaalsest poest, kus vähegi mingeid grillitarbeid on. kui sul on mingi ekstra fancy priimus, siis muidugi ei pruugi sobida |
EI ole sama asi, süütevedelik haiseb räigelt.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
01.07.2013 09:41:39
|
|
|
| õige kaitseväelane haisebki räigelt. seda kutsutakse moraalseks heidutuseks, et vastane kaotaks võitlusvõime juba enne kontakti
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
01.07.2013 10:06:57
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| õige kaitseväelane haisebki räigelt. seda kutsutakse moraalseks heidutuseks, et vastane kaotaks võitlusvõime juba enne kontakti |
mnjah, kui sa tahad benahaisu ninna pikaks ajaks, lase käia.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
01.07.2013 13:02:25
|
|
|
| Ma ei ole süütevedelikku priimuses kasutanud, aga kas see mitte kiiremini ära ei põle kui piiritus?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
01.07.2013 14:39:24
|
|
|
| Telefoniga ei või pilte teha? Või peab koguaeg kapis olema?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.07.2013 14:41:21
|
|
|
pane rinnataskusse ja vaikse peale. ei hakka keegi uurima kas sul on seal telefon või sigaripakk. riviplatsil ei tasu loomulikult kõigi silmade all näppida
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
01.07.2013 15:21:43
|
|
|
| Sõdurilehe variant tundub isegi mõeldav. Väike huvi fotograafia vastu täitsa olemas.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
01.07.2013 16:40:18
|
|
|
Vanasti küll vist rõhuti sellele, et Sõdurilehte pääsemiseks peab kas ajakirjanduse või fotograafia alal haridus olemas olema või vähemalt õpingud pooleli. Muidu tahaks ju kõik hea elu peale saada. Samas ilmselt küsija suu pihta ei lööda.
EDIT: Aasta tagasi kirjutasin siia samal teemal sedasi: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7144002#7144002 .. vaevalt, et suurt miskit muutunud on aastaga vahepeal.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
01.07.2013 18:13:41
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
| Telefoniga ei või pilte teha? Või peab koguaeg kapis olema? |
Territooriumil mitte. Metsalaagrites tavaliselt jao peale 1 aga SIMi peab RÜ-le andma ja pärast pildid talle ette näitama.
Soovitan 2 telefoini kaasa võtta!
Endal juhtus naljakas lugu kui RV leidis üles mu salaja tehtud pildid netist
Rivi ees pandi muidugi kõige parem pilt stendile
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
01.07.2013 18:49:38
|
|
|
| tsitaat: |
Rivi ees pandi muidugi kõige parem pilt stendile
|
ja siis tehti rivi?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
01.07.2013 18:50:10
|
|
|
| davai viska pilt siia.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
01.07.2013 22:42:37
|
|
|
Telefon pidi koguaeg kapis olema ja toas või klassis võis kasutada.
Samas endal ja paljudel teistelgi oli koguaeg taskus siis sai igavate klassitundide ajal miskit mängida. Metsas oli telefon suva, ainult õppetundide ajal ei võinud kasutada kui admin laager.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
02.07.2013 00:04:51
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
Vanasti küll vist rõhuti sellele, et Sõdurilehte pääsemiseks peab kas ajakirjanduse või fotograafia alal haridus olemas olema või vähemalt õpingud pooleli. Muidu tahaks ju kõik hea elu peale saada. Samas ilmselt küsija suu pihta ei lööda.
|
Ja kui kõva pilli mees oled eelistatud oli puhkpillid aga kõlbasid ka kõik teised siis on lootust saada Kaitseväe orkestrisse, muidugi käib see küsimise peale ja piiratud kogus tegelasi saab sinna.
Räägivad, et suht lihtme pidi olema, hommikul võtad oma pilli kaenlasse ja lähed harjutama kuskile saali või midagi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
14.09.2013 10:50:09
|
|
|
see on väga huvitav taktika eesti iibe tõstmiseks. kolm kuud kinni istunud poistele näidatakse sellist asja ja siis saadetakse linnaloale möllama
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
14.09.2013 11:41:48
|
|
|
Paljud jätsid dushi alla minemata kindlasti
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.09.2013 11:43:46
|
|
|
Ja paljud olid dushi all kauem kui tavaliselt
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
14.09.2013 11:45:41
|
|
|
| peksa mul lahti, mina sul ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chewbacca
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2013
|
14.09.2013 17:21:29
|
|
|
Septembri lõpus arstlik komisjon, mis arvate, kas oktoobri kutsele veel saab? ning teoreetiliselt mis kohti veel nii hilja alles on?
_________________ ebaaktivist |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.09.2013 17:23:07
|
|
|
Kui ise soovi avaldad, siis ikka saab... mina käisin detsembri alguses komisjonis kus sain 3a pikenduse, 20 dets läksime sõbraga KRA'sse soovi avaldama ja 9. jaanuaril seisime rivis
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
15.09.2013 12:57:17
|
|
|
Tapal olid enne reservi tantsutüdrukud
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chewbacca
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2013
|
25.09.2013 17:10:44
|
|
|
mis keegi pioneeripataljonist arvab/teab?
_________________ ebaaktivist |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
25.09.2013 17:30:25
|
|
|
| Chewbacca kirjutas: |
| mis keegi pioneeripataljonist arvab/teab? |
Mis sa teada tahad?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
25.09.2013 17:39:03
|
|
|
4dal kordusõppustele. Lennubaasi kinnistu.
Ja mul pole õrna aimugi, kus see asub. kusagil pärnu lennujaama juures näitab kaart, aga kus täpselt kogunemine on... ei tea.
Lähen sinna ja hakkan vist ustele koputama.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chewbacca
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2013
|
25.09.2013 17:42:00
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| Chewbacca kirjutas: |
| mis keegi pioneeripataljonist arvab/teab? |
Mis sa teada tahad? |
kõike
elutingimustest drillideni välja, kui keegi seal olnud äkki muljetaks-ütleks väärt soovitusi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
25.09.2013 18:30:44
|
|
|
Käisin 18. septembril komisjonis. Passisin kokku seal 12 tundi (8st 8ni) ja sain 3 kuud pikendust. Ajas ikka närvi mustaks küll selline loll korraldus.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
25.09.2013 20:02:40
|
|
|
| Chewbacca kirjutas: |
| MaitK kirjutas: |
| Chewbacca kirjutas: |
| mis keegi pioneeripataljonist arvab/teab? |
Mis sa teada tahad? |
kõike
elutingimustest drillideni välja, kui keegi seal olnud äkki muljetaks-ütleks väärt soovitusi |
Elutingimused on Tapal vast ühed meeldivamad Eestis hetkel. Pioneerispetsiifilist midagi kosta ei oska.. ise peavad end kõvadeks meesteks igatahes.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
25.09.2013 20:34:39
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
| Chewbacca kirjutas: |
| MaitK kirjutas: |
| Chewbacca kirjutas: |
| mis keegi pioneeripataljonist arvab/teab? |
Mis sa teada tahad? |
kõike
elutingimustest drillideni välja, kui keegi seal olnud äkki muljetaks-ütleks väärt soovitusi |
Elutingimused on Tapal vast ühed meeldivamad Eestis hetkel. Pioneerispetsiifilist midagi kosta ei oska.. ise peavad end kõvadeks meesteks igatahes. |
Kui tööd ei karda ja väljakutsed meeldivad, siis kindlasti on huvitav. Raske saab olema, seda saab lubada. Elamistingimused head. Vaba aega on vähe.
Kui kõvaks meheks end pidada saad, see sõltub ikka sinu enda enesehinnangust.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
25.09.2013 22:15:01
|
|
|
| riffman kirjutas: |
Käisin 18. septembril komisjonis. Passisin kokku seal 12 tundi (8st 8ni) ja sain 3 kuud pikendust. Ajas ikka närvi mustaks küll selline loll korraldus.  |
On jah täielik debiilsus. Kõik kutsutakse täpselt ühel päeval, ühel ajal kohale
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
26.09.2013 19:44:33
|
|
|
taifunk, Tänud.
Iseasi kaua mul seal uurida on. Kell 10 pean platsis olema ja vaevalt kaitsevägi hotelli toa kinni maksab. Tallinnast ütleme kella 6se bussi peale, 8ks pärnu. Siis leia viis kuidas sinna metsavahele pääseda.
Ulme.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
26.09.2013 21:10:45
|
|
|
Tegelikult see on lähimast Tallinn-Pärnu bussipeatusest ca 20-40 min kõndimist olenevalt tempost. Maha tule siis kindlasti mõnes nö nõudepeatuses Tallinna mnt peal. Uuri kaarti ja jõuad kindlasti kohale
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thetommi
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
26.09.2013 22:11:22
|
|
|
Kolmapäev Tapale pioneeri minek, mida kaasa võtta? Kas 8 kuu mehed lube ka teha saavad? B-kat olemas, vahtraleht ka möödas. Suhteliselt palju juba netis ja tutvusringkonnas uurinud, igaüks räägib erinevat juttu.
_________________ Enne mõtle, siis ütle. |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
27.09.2013 07:41:20
|
|
|
| Thetommi kirjutas: |
| Kolmapäev Tapale pioneeri minek, mida kaasa võtta? Kas 8 kuu mehed lube ka teha saavad? B-kat olemas, vahtraleht ka möödas. Suhteliselt palju juba netis ja tutvusringkonnas uurinud, igaüks räägib erinevat juttu. |
Ei saa lube teha.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chewbacca
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2013
|
30.09.2013 13:37:53
|
|
|
Kiirelt nõu vaja, milline kell osta ajateenistuseks, võiks olla pigem odav ning soovitavalt Tallinnast
_________________ ebaaktivist |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.09.2013 13:47:33
|
|
|
Osta siis juba 3 odavat...
Võiks olla võimalikult tagasihoidlik, samas kvaliteetne. Ei tohiks olla särav, pigem mingi matt tumeroheline-must. Omada taimeri/stopperi ja äratuse funktsiooni. Kindlasti ka taustavalguse olemasolu.
Isiklikult ma kellal pointi ei näinud... mobla oli nagunii kuskil taskus koguaeg... laadimise tarbeks olid meil autojuhid kes siis kas pataljoni laadima viisid või autosse jätsid paariks tunniks.
Tol ajal muidugi oli mul telefon mille aku kestis vabalt 3-4 päeva ja mingeid nutifunktsioone väga ei olnud peale GPRS'i kaudu meilide vaatamine...
viimati muutis Sold OUT 30.09.2013 13:49:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
30.09.2013 13:47:44
|
|
|
Kõige parem on tavaline turul müüdav elektrooniline kell. Kallimat pole väga pointi võtta, võid vabalt ilma jäädfa sellest. Kaob ära või läheb katki.
Soovituslikult äratusega. Postile valvekorra und tahad teha või pead minema siis see väärt lisa.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.09.2013 15:10:13
|
|
|
Jep, tavaline odav kell, taustavalgustus või helendavad seierid/numbrid tuleksid kasuks.
Onupoeg läks ka täna aega teenima nüüd, aasta hiljem, kui mina.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
30.09.2013 19:39:09
|
|
|
Telefon oli hea kell
Koguaeg taskus hääletu peal, ilma vibrata. Korra tuppa "uksetaha" või "kapist midagi otsima". Metsas oli naguinii suva, kaadriga ja autojuhtidega sai äri tehtud, et kus laadida saaks.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
01.10.2013 09:25:09
|
|
|
"Head" soovitused...
Kupis jagati mp3 pleierite ja telefonide metsas kaasas olemise eest vastavalt 1 või 2 lisatoimkonda. Nädalavahetusel loomulikult.
Kell on -must have-, äratus on hea, peaasi, et taustavalgustus oleks
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
01.10.2013 09:42:15
|
|
|
Ja mismoodi see läbiotsimine toimus? Ma küll ei mäleta, et keegi oleks Kupi metsas olles isegi küsinud, kas sul telefon kaasas.
Aga asjalik küsimus ka, kas lennubaasis nädalaks kodusõppele minnes sinna kusagile autot on parkida? Tasuta muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|