Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 244, 245, 246  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 171 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 445

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 30.06.2013 11:10:40 vasta tsitaadiga

Need kes varsti lähevad - soovitan alguses mitte liiga palju igasugust kola kaasa võtta. Võimalikult minimaalselt. Hügieeni asjad - hambahari, hambapasta, duššigel. Natuke magusat. Veekindel käekell (digitaalne koos äratuse võimalusega on väga hea), telefon, valuvaigistid. Riietest soovitan ainult särke kaasa võtta, kui 3 enda särki võtta siis sellest peaks piisama küll. Sokke ei tasu võtta, neid saab sealt hästi PALJU. Mul olid lõpuni mõned sokipaarid mida ma isegi lahti ei teinud. Suitsetajatel tuleks juba mitu plokki suitsu kaasa võtta. Pealampi ei soovita ka kohe ära osta, aga kui juba olemas on siis tasub kaasa ikka võtta. Võib juhtuda, et ülemad ei luba pealampi metsas kasutadagi. Ja KV poolt antakse üks punase filtriga taskulamp ka. Esimesed SBK metsalaagrid elasin sellega ilusti üle. Sellel on selline nahast rihm seal taga, selle saab enne ilusti puhtaks pesta ja siis saab seda hammaste vahel hoida, kui telgis midagi kotist nt otsida. Seda annab ka jaki nööbi külge kinnitada kui öösel nt patrullis käia. Suvisel ajal pole metsas tegelikult isegi vaja taskulampi, silmad harjuvad pimedusega ise ära juba.

Enamus asju saab KV poolt. Ise võtsin alguses igasugust mõttetut kraami kaasa mida siis pärast tuli kappi suruda ja peita. SBK ajal ei ole nagunii eriti sellist passimist. Nt raamatuid pole mõtet eriti kaasa tassida minu arvates (samas, ajakirjad kuluvad küll marjaks ära). Peale SBK-d hakkab rohkem selline passimine pihta ja siis on aega küll lugeda. Eriti nendel kes nüüd autojuhtideks ja seerudeks lähevad. Peale esimest null nädalat peaks enamus väeosades saama endale külalisi kutsuda, siis saab ka veel lasta endale kraami juurde tuua (või ära viia).

Kaamera soovitan kindlasti kaasa võtta. Mingi digiseep käib küll, filmikaamera on metsas olles väga hea. SBK aeg on kõige põnevam ja sellest ajast ongi kõige paremad mälestused.
11 kuu tegelastel peaks olema võimalus kandideerida ka meedia tegelaseks. On võimalus, et hakkate sõdurilehe jaoks pildistama/küljendama. Seda tasuks uurida kohe võimalikult varakult oma ülemate käest, kel vähegi huvi.

Ah ja need kes Tapale lähevad (suurtükk, pioneer, õhutõrje) - ma soovitan see aasta õhutõrjesse minna. Seda saab seal Tapal veel kohapeal lasta endal muuta. See aasta on õhutõrjel ZU23 kahuri väljaõpe. See on kõvasti lahedam, kui Mistral! ÕTPs on kaader ka suht normaalne ja mõistlik. Ja saate lõuna ajal peale söömist pool tundi iga päev magada, see oli tõeline luksus seal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 12:16:39 vasta tsitaadiga

sergeide väljaõpet polegi iga aasta?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 19:18:41 vasta tsitaadiga

Ilmselt pärast rakettide tulekut on rotatsiooni korras..
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 19:55:16 vasta tsitaadiga

kust kohast katelokile piiritust saaks, ja mis nime all otsima peaks?
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 19:56:40 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kust kohast katelokile piiritust saaks, ja mis nime all otsima peaks?


Nimetatakse seda asja "denatureeritud piiritus". Löö google'isse sisse ja vastuseid tuleb.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 30.06.2013 20:05:07 vasta tsitaadiga

Sergei tuleks jalaväele anda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 00:57:43 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kust kohast katelokile piiritust saaks, ja mis nime all otsima peaks?

selle nimi on "süütevedelik" ja saab seda igast normaalsest poest, kus vähegi mingeid grillitarbeid on. kui sul on mingi ekstra fancy priimus, siis muidugi ei pruugi sobida
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 08:43:19 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Tiim kirjutas:
kust kohast katelokile piiritust saaks, ja mis nime all otsima peaks?

selle nimi on "süütevedelik" ja saab seda igast normaalsest poest, kus vähegi mingeid grillitarbeid on. kui sul on mingi ekstra fancy priimus, siis muidugi ei pruugi sobida


EI ole sama asi, süütevedelik haiseb räigelt.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 09:41:39 vasta tsitaadiga

õige kaitseväelane haisebki räigelt. seda kutsutakse moraalseks heidutuseks, et vastane kaotaks võitlusvõime juba enne kontakti
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 10:06:57 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
õige kaitseväelane haisebki räigelt. seda kutsutakse moraalseks heidutuseks, et vastane kaotaks võitlusvõime juba enne kontakti


mnjah, kui sa tahad benahaisu ninna pikaks ajaks, lase käia.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 01.07.2013 13:02:25 vasta tsitaadiga

Ma ei ole süütevedelikku priimuses kasutanud, aga kas see mitte kiiremini ära ei põle kui piiritus?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 14:39:24 vasta tsitaadiga

Telefoniga ei või pilte teha? Või peab koguaeg kapis olema?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 14:41:21 vasta tsitaadiga

pane rinnataskusse ja vaikse peale. ei hakka keegi uurima kas sul on seal telefon või sigaripakk. riviplatsil ei tasu loomulikult kõigi silmade all näppida
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 15:21:43 vasta tsitaadiga

Sõdurilehe variant tundub isegi mõeldav. Väike huvi fotograafia vastu täitsa olemas.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 16:40:18 vasta tsitaadiga

Vanasti küll vist rõhuti sellele, et Sõdurilehte pääsemiseks peab kas ajakirjanduse või fotograafia alal haridus olemas olema või vähemalt õpingud pooleli. Muidu tahaks ju kõik hea elu peale saada. icon_smile.gif Samas ilmselt küsija suu pihta ei lööda.

EDIT: Aasta tagasi kirjutasin siia samal teemal sedasi: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7144002#7144002 .. vaevalt, et suurt miskit muutunud on aastaga vahepeal.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 18:13:41 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Telefoniga ei või pilte teha? Või peab koguaeg kapis olema?

Territooriumil mitte. Metsalaagrites tavaliselt jao peale 1 aga SIMi peab RÜ-le andma ja pärast pildid talle ette näitama.
Soovitan 2 telefoini kaasa võtta!

Endal juhtus naljakas lugu kui RV leidis üles mu salaja tehtud pildid netist icon_lol.gif

Rivi ees pandi muidugi kõige parem pilt stendile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.07.2013 18:49:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Rivi ees pandi muidugi kõige parem pilt stendile


ja siis tehti rivi?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 18:50:10 vasta tsitaadiga

davai viska pilt siia.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 01.07.2013 22:42:37 vasta tsitaadiga

Telefon pidi koguaeg kapis olema ja toas või klassis võis kasutada.

Samas endal ja paljudel teistelgi oli koguaeg taskus siis sai igavate klassitundide ajal miskit mängida. Metsas oli telefon suva, ainult õppetundide ajal ei võinud kasutada kui admin laager.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 02.07.2013 00:04:51 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Vanasti küll vist rõhuti sellele, et Sõdurilehte pääsemiseks peab kas ajakirjanduse või fotograafia alal haridus olemas olema või vähemalt õpingud pooleli. Muidu tahaks ju kõik hea elu peale saada. icon_smile.gif Samas ilmselt küsija suu pihta ei lööda.

Ja kui kõva pilli mees oled eelistatud oli puhkpillid aga kõlbasid ka kõik teised siis on lootust saada Kaitseväe orkestrisse, muidugi käib see küsimise peale ja piiratud kogus tegelasi saab sinna.
Räägivad, et suht lihtme pidi olema, hommikul võtad oma pilli kaenlasse ja lähed harjutama kuskile saali või midagi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 14.09.2013 10:30:46 vasta tsitaadiga

Kuperjanovi pataljoni ajateenijaid üllatati tantsutüdrukutega --> http://uudised.err.ee/index.php?06287097


icon_biggrin.gif icon_lol.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 10:50:09 vasta tsitaadiga

see on väga huvitav taktika eesti iibe tõstmiseks. kolm kuud kinni istunud poistele näidatakse sellist asja ja siis saadetakse linnaloale möllama icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 14.09.2013 11:41:48 vasta tsitaadiga

Paljud jätsid dushi alla minemata kindlasti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 11:43:46 vasta tsitaadiga

Ja paljud olid dushi all kauem kui tavaliselt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 14.09.2013 11:45:41 vasta tsitaadiga

peksa mul lahti, mina sul ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 11:53:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tüdrukud võtsid ülesannet tõsiselt ning osad neist käisid ka tagaridade sooritust pidevalt kontrollimas ja võimlejaid motiveerimas.
icon_cool.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chewbacca
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2013




sõnum 14.09.2013 17:21:29 vasta tsitaadiga

Septembri lõpus arstlik komisjon, mis arvate, kas oktoobri kutsele veel saab? ning teoreetiliselt mis kohti veel nii hilja alles on?
_________________
ebaaktivist
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 17:23:07 vasta tsitaadiga

Kui ise soovi avaldad, siis ikka saab... mina käisin detsembri alguses komisjonis kus sain 3a pikenduse, 20 dets läksime sõbraga KRA'sse soovi avaldama ja 9. jaanuaril seisime rivis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 12:57:17 vasta tsitaadiga

Tapal olid enne reservi tantsutüdrukud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chewbacca
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2013




sõnum 25.09.2013 17:10:44 vasta tsitaadiga

mis keegi pioneeripataljonist arvab/teab?
_________________
ebaaktivist
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 17:30:25 vasta tsitaadiga

Chewbacca kirjutas:
mis keegi pioneeripataljonist arvab/teab?


Mis sa teada tahad?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 17:39:03 vasta tsitaadiga

4dal kordusõppustele. Lennubaasi kinnistu.
Ja mul pole õrna aimugi, kus see asub. kusagil pärnu lennujaama juures näitab kaart, aga kus täpselt kogunemine on... ei tea.
Lähen sinna ja hakkan vist ustele koputama. icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chewbacca
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2013




sõnum 25.09.2013 17:42:00 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Chewbacca kirjutas:
mis keegi pioneeripataljonist arvab/teab?


Mis sa teada tahad?


kõike icon_lol.gif
elutingimustest drillideni välja, kui keegi seal olnud äkki muljetaks-ütleks väärt soovitusi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 18:30:44 vasta tsitaadiga

Käisin 18. septembril komisjonis. Passisin kokku seal 12 tundi (8st 8ni) ja sain 3 kuud pikendust. Ajas ikka närvi mustaks küll selline loll korraldus. icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 20:02:40 vasta tsitaadiga

Chewbacca kirjutas:
MaitK kirjutas:
Chewbacca kirjutas:
mis keegi pioneeripataljonist arvab/teab?


Mis sa teada tahad?


kõike icon_lol.gif
elutingimustest drillideni välja, kui keegi seal olnud äkki muljetaks-ütleks väärt soovitusi
Elutingimused on Tapal vast ühed meeldivamad Eestis hetkel. Pioneerispetsiifilist midagi kosta ei oska.. ise peavad end kõvadeks meesteks igatahes.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 20:34:39 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Chewbacca kirjutas:
MaitK kirjutas:
Chewbacca kirjutas:
mis keegi pioneeripataljonist arvab/teab?


Mis sa teada tahad?


kõike icon_lol.gif
elutingimustest drillideni välja, kui keegi seal olnud äkki muljetaks-ütleks väärt soovitusi
Elutingimused on Tapal vast ühed meeldivamad Eestis hetkel. Pioneerispetsiifilist midagi kosta ei oska.. ise peavad end kõvadeks meesteks igatahes.


Kui tööd ei karda ja väljakutsed meeldivad, siis kindlasti on huvitav. Raske saab olema, seda saab lubada. Elamistingimused head. Vaba aega on vähe.
Kui kõvaks meheks end pidada saad, see sõltub ikka sinu enda enesehinnangust.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 22:15:01 vasta tsitaadiga

riffman kirjutas:
Käisin 18. septembril komisjonis. Passisin kokku seal 12 tundi (8st 8ni) ja sain 3 kuud pikendust. Ajas ikka närvi mustaks küll selline loll korraldus. icon_lol.gif

On jah täielik debiilsus. Kõik kutsutakse täpselt ühel päeval, ühel ajal kohale icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 18:38:19 vasta tsitaadiga

Lauri0112, https://www.google.com/maps?q=58.403887,24.467388&num=1&t=h&z=17
Lääne KRR peavärav ehk üks sissepääsudest on seal. Seal põhimõtteliselt kaks sissepääsu ainult ongi, et uuri veidi kohapeal aia taga ringi, kindlasti leiad õige koha.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 19:44:33 vasta tsitaadiga

taifunk, Tänud.
Iseasi kaua mul seal uurida on. Kell 10 pean platsis olema ja vaevalt kaitsevägi hotelli toa kinni maksab. Tallinnast ütleme kella 6se bussi peale, 8ks pärnu. Siis leia viis kuidas sinna metsavahele pääseda.
Ulme. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 21:10:45 vasta tsitaadiga

Tegelikult see on lähimast Tallinn-Pärnu bussipeatusest ca 20-40 min kõndimist olenevalt tempost. Maha tule siis kindlasti mõnes nö nõudepeatuses Tallinna mnt peal. Uuri kaarti ja jõuad kindlasti kohale icon_smile.gif
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 22:11:22 vasta tsitaadiga

Kolmapäev Tapale pioneeri minek, mida kaasa võtta? Kas 8 kuu mehed lube ka teha saavad? B-kat olemas, vahtraleht ka möödas. Suhteliselt palju juba netis ja tutvusringkonnas uurinud, igaüks räägib erinevat juttu.
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2013 06:12:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas 8 kuu mehed lube ka teha saavad?

Load = 11 kuud icon_rolleyes.gif Üldiselt vähemalt, võib-olla leidub mõningaid üksikuid erandeid

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2013 07:41:20 vasta tsitaadiga

Thetommi kirjutas:
Kolmapäev Tapale pioneeri minek, mida kaasa võtta? Kas 8 kuu mehed lube ka teha saavad? B-kat olemas, vahtraleht ka möödas. Suhteliselt palju juba netis ja tutvusringkonnas uurinud, igaüks räägib erinevat juttu.


Ei saa lube teha.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chewbacca
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2013




sõnum 30.09.2013 13:37:53 vasta tsitaadiga

Kiirelt nõu vaja, milline kell osta ajateenistuseks, võiks olla pigem odav ning soovitavalt Tallinnast
_________________
ebaaktivist
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 13:47:33 vasta tsitaadiga

Osta siis juba 3 odavat...


Võiks olla võimalikult tagasihoidlik, samas kvaliteetne. Ei tohiks olla särav, pigem mingi matt tumeroheline-must. Omada taimeri/stopperi ja äratuse funktsiooni. Kindlasti ka taustavalguse olemasolu.

Isiklikult ma kellal pointi ei näinud... mobla oli nagunii kuskil taskus koguaeg... laadimise tarbeks olid meil autojuhid kes siis kas pataljoni laadima viisid või autosse jätsid paariks tunniks.

Tol ajal muidugi oli mul telefon mille aku kestis vabalt 3-4 päeva ja mingeid nutifunktsioone väga ei olnud peale GPRS'i kaudu meilide vaatamine...


viimati muutis Sold OUT 30.09.2013 13:49:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 30.09.2013 13:47:44 vasta tsitaadiga

Kõige parem on tavaline turul müüdav elektrooniline kell. Kallimat pole väga pointi võtta, võid vabalt ilma jäädfa sellest. Kaob ära või läheb katki.
Soovituslikult äratusega. Postile valvekorra und tahad teha või pead minema siis see väärt lisa.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 15:10:13 vasta tsitaadiga

Jep, tavaline odav kell, taustavalgustus või helendavad seierid/numbrid tuleksid kasuks.
Onupoeg läks ka täna aega teenima nüüd, aasta hiljem, kui mina.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 30.09.2013 19:39:09 vasta tsitaadiga

Telefon oli hea kell thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Koguaeg taskus hääletu peal, ilma vibrata. Korra tuppa "uksetaha" või "kapist midagi otsima". Metsas oli naguinii suva, kaadriga ja autojuhtidega sai äri tehtud, et kus laadida saaks.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 01.10.2013 09:25:09 vasta tsitaadiga

"Head" soovitused...
Kupis jagati mp3 pleierite ja telefonide metsas kaasas olemise eest vastavalt 1 või 2 lisatoimkonda. Nädalavahetusel loomulikult.

Kell on -must have-, äratus on hea, peaasi, et taustavalgustus oleks
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 09:42:15 vasta tsitaadiga

Ja mismoodi see läbiotsimine toimus? Ma küll ei mäleta, et keegi oleks Kupi metsas olles isegi küsinud, kas sul telefon kaasas. icon_lol.gif

Aga asjalik küsimus ka, kas lennubaasis nädalaks kodusõppele minnes sinna kusagile autot on parkida? Tasuta muidugi. icon_cool.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 244, 245, 246  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.