Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 10:30:43 vasta tsitaadiga

Too näpujälje sensor tundub täpselt selline asi, et hetkel ei oska ihaldada/taga nutta, aga kui ta seadmel on ja töötab siis tõenäoliselt ei kujuta pärast ette kuidas ilma võimalik oli.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MEELAND
HV vaatleja

liitunud: 14.09.2013




sõnum 19.09.2013 10:35:40 vasta tsitaadiga

Kas mõni huviline teab kust iPhonile korpuseid tellida või kellelgi on koht kust tellida, võiks teada anda.
Ise leidsin kunagi etsy.com ja hiljuti https://www.facebook.com/WArtTogether.
Kui kellelgi on midagi võiks teada anda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 11:32:27 vasta tsitaadiga

Teab keegi kommenteerida, et kui tellida Eestis olles apple.com/uk lehelt toode, siis kas tehing läheb läbi kui määran postiaadressiks UK oma ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 12:39:55 vasta tsitaadiga

iOS 7 on kohati veel harjumatu, kuid esmamulje on pigem positiivne thumbs_up.gif
P.S visuaalne muutus ei tohiks vast kellelgi enam üllatusena tulla, kuna mõnda aega info internetis olemas - seda kummalisemad on kommentarid a'la "lasin peale, rõve on" icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 12:50:20 vasta tsitaadiga

beastbeats, nõus. Neid eitesid siin ikka ulme moodi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 12:54:39 vasta tsitaadiga

Downgrade on võimalik ? Üks iphone 5 vedeleb siin, mõtlesin ka vaadata mis värk on.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 13:14:59 vasta tsitaadiga

ufo56, tundub, et betat vähemalt sai, ma kujutan ette, et peaks siis ka iOS7't saama : http://www.redmondpie.com/downgrade-ios-7-beta-to-ios-6.1.3-6.1.4-how-to-tutorial/

Parandage mind kui ma eksin, ennast huvitaks ka kas see võimalus on olemas.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 19.09.2013 13:48:50 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
ufo56, tundub, et betat vähemalt sai, ma kujutan ette, et peaks siis ka iOS7't saama : http://www.redmondpie.com/downgrade-ios-7-beta-to-ios-6.1.3-6.1.4-how-to-tutorial/

Parandage mind kui ma eksin, ennast huvitaks ka kas see võimalus on olemas.


Apple vist keeras selle kraani juba kinni.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 14:04:59 vasta tsitaadiga

tahaks natuke infot kumb see parem on kas iphone 4 või 4s ja miks?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 14:09:33 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
tahaks natuke infot kumb see parem on kas iphone 4 või 4s ja miks?
4S on vist igas mõttes parem, välja arvatud hind.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 14:09:58 vasta tsitaadiga

Aasta tagasi oleks 4 soovitanud, aga praegu hinnavahe väike ja teades, et ios7 veab 4 välja läbi häda, soovitan 4S-i peale panustada.

viimati muutis Anti 19.09.2013 14:10:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 14:10:01 vasta tsitaadiga

El-Fuego, 4 on parem aku kestvus näiteks, samas on tal vist ilma bumperita levi probleemid. 4S'l on kehvem aku jällegi, kuid parem kaamera.


Üleüldse, google võiks sõber olla:

http://www.gsmarena.com/iphone_4s_over_iphone_4-review-664.php

http://www.trustedreviews.com/opinions/iphone-4-vs-4s
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 14:30:21 vasta tsitaadiga

renhoelder, thumbs_up.gif

Aku pole otseselt kehvem aga võimsam sisu tahab rohkem energiat. Samas kuna ekraan on energiaõgard siis võiks arvata, et kui kiirem CPU teeb mingid asjad kiiremini ära siis on ekraani vaja vähem sees hoida. Noh kui näiteks aeg-ajalt mingit veebilehte tahad vaadata näiteks - 4S laeb kiiremalt ära. Aga see on teooria, pole kõrvuti võrrelnud, kasutanud.

iPhone4 koos iOS 6.1.2'ga on samas väga hea kompott hinna/kvaliteedi poolest. iOS7 on kergelt uimasem, umbes nagu Androidi kasutaks.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 16:25:17 vasta tsitaadiga

Ehe näide sellest, et pole vaja mitmeid tuumasid ja gigade viisi RAM-i, et olla võimsaim telefon icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 16:34:58 vasta tsitaadiga

ma ei tea, mis asi see browsermark on, aga huvitav on hoopis see, et varsti 2 aastaseks saav 1GHz dualcore 4S teeb silmad ette napilt pool aastat vanale 4 tuumalisele 1.7GHz htc one-le.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 16:59:40 vasta tsitaadiga

Mnjah, eks nad vast siluvad veel aga hetkeseisuga on iOS7 mu 4S'i seljas tunduvalt uimasem kui 6. Eriti pikk viide on sees kui telefoniraamatust kõne võtta.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 17:26:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eriti pikk viide on sees kui telefoniraamatust kõne võtta.

See on tõesti üks suurimaid probleeme iOS 7 puhul - nädala pärast olen kindlasti sellega juba harjunud (loe: ei pane tähele) icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 17:41:37 vasta tsitaadiga

Kas ma olen seniilne või sai 6ga nime telefoniraamatus tappides kohe kõne võtta? 7ga peab kontakti avama ja siis telefoni ikooni näppima enne kui kõne tehakse?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 19.09.2013 18:38:35 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Kas ma olen seniilne või sai 6ga nime telefoniraamatus tappides kohe kõne võtta? 7ga peab kontakti avama ja siis telefoni ikooni näppima enne kui kõne tehakse?


Mul veel 6 peal. Telefoniraamatus ei saa kohe kõne võtta, aga viimased kontakid, siis saab küll.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 19:39:41 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
El-Fuego, 4 on parem aku kestvus näiteks, samas on tal vist ilma bumperita levi probleemid. 4S'l on kehvem aku jällegi, kuid parem kaamera.


Üleüldse, google võiks sõber olla:

http://www.gsmarena.com/iphone_4s_over_iphone_4-review-664.php

http://www.trustedreviews.com/opinions/iphone-4-vs-4s


Ära pahanda kallis foorumlane. Mina ei valda võõrkeelt.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 02:24:44 vasta tsitaadiga

iPhone 5S tellitud icon_cool.gif beer_yum.gif

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 07:28:59 vasta tsitaadiga

kas nüüd on päev kordaläinud? huvitav on vaadata kui vähe on inimestel õnneks vaja
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 07:30:24 vasta tsitaadiga

7. oktoober on ikka päris kaugel samas, mis õnn see ikka on.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 08:31:58 vasta tsitaadiga

Tundub, et Apple-l reaalselt ainult poodides olemas, sest online-st tellides on tarne ikka räigelt pikk, mis viitab üldjuhul sellele, et neil on probleeme tootmisega. Eks paista, kas reaalselt ka läheb nii kaua tellimuse täitmisega. Väiksemat perioodi ei andnud kellelgi ja suht suur nurin üleval. Lõpphinnaks kujunes 656€.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 09:28:04 vasta tsitaadiga

Hind igati viisakas ju thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2013 11:29:06 vasta tsitaadiga

http://www.ifixit.com/Teardown/iPhone+5s+Teardown/17383/1
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 11:53:14 vasta tsitaadiga

Alati peab teadma, mis karul kõhus on icon_smile.gif

Tanel kirjutas:
http://www.ifixit.com/Teardown/iPhone+5s+Teardown/17383/1
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 12:30:27 vasta tsitaadiga

Mule laekus küsimus, et kuidas all olvad programme kinni pannkse
Kas see ei käi enam nii nagu enne
Pole jõudnud veel ise 7 selga lasta
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 12:31:21 vasta tsitaadiga

kaks klõksu home nuppu ja siis lohistad programmi ülesse
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 12:38:20 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 16:57:08 vasta tsitaadiga

link :: iPhone 5S and 5C Drop Test

Androidcentrali tehtud. 5C läks ämblikuks kui näoli maha kukkus, 5S elas selle ilusti üle.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 20.09.2013 18:23:18 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Androidcentrali tehtud. 5C läks ämblikuks kui näoli maha kukkus, 5S elas selle ilusti üle.


Kuna kukkumised ei olnud täiesti identsed (mida tegelt ei saagi teha), siis suht raske hinnata ekraani tugevust.
Klaasid peaks olema neil tegelt samad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 20.09.2013 18:59:50 vasta tsitaadiga

Hetkel küll ei soovita iPhone 4 peale uut op süsteemi panna kui just oma telefoni androidiks ei soovi teha. Jõudu jääb väheks, et samaväärselt liigutada nagu 6.1.3-e. Kellele kiirus oluline pole ja meeldib uus edev välimus, siis miks mitte proovida. icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 20:37:15 vasta tsitaadiga

Anti, hea pilt, esimese matsuga märkasin klaasuksel peegelduvat teksti ja mõtlesin, mis telefon siis ikkagi käes on, samsung või apple. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 14:40:56 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et downgradeks iOSi aga satun praegu järjest erinevate tavaliste iTunesi veateadete otsa (st sellised, mille kohta Applel on äärmiselt üldised soovitused). Error 11, 21, 3004, 3194, 4014. Vahet pole kas 5.1.1 peale proovin või 6.1.2, DFU või tavaline olek. Googlest olen Tinyumbrella abil TSS serverit teinud, hosts failiga muret pole - ideed kipuvad otsa saama. Antiviirus/tulemüür kinni - ei aita. Ega kellelgi pole analoogset häda olnud?

Ühte asja pole teinud - telefoni resetinud ja siis proovinud. Teise arvutiga ka mitte, seda saan äkki homme teha.

Täiesti tavaline ametlikult võrguvaba iPhone4.

EDIT: teise arvuti/netiühendusega on sama asi. Nukker lugu.

EDIT2: Telefoni reset on ka selles mõttes tehtud, et ametliku iOS7 (mis peaks olema praktikas sama mis GM) peale uuendas ilusti. Aga 3194 error tuleb ikka.

EDIT3: ühe mõttena tuli proovida 6.1.3 - äkki varasematele ei lase tagasi minna. Võtab natuke aega kuna mobiilne nett ei ole kõige kiirem.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 15:43:51 vasta tsitaadiga

http://www.icj.me/ios/all#iPhone52

Alla 7.0 ei lasta enam restoreda.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 16:06:49 vasta tsitaadiga

Kuulge, kas uue Iphone 5S'ga töötab 4g Eestis ilusti? Tavaline 5 ju oma sagedustelt ilusti ei klappinud ja võrdus sellega, et linnas 4g pole aga asulast väljas oli 4g olemas.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 16:11:26 vasta tsitaadiga

5S toetab kenasti meie 4G-d. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 16:33:00 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
5S toetab kenasti meie 4G-d. thumbs_up.gif
Ja seda siis kõikjal ja kõiki sagedusi? Mõtlen just, et oled ikka 5. probleemist teadlik ja ei väida, et tavaline 5 ka ilusti toimib?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 16:48:28 vasta tsitaadiga

Ghost, samas paljud siin ja iPadi teemas kirjutavad et neil õnnestus. Redsn0w kaudu tuli kokkuvõttes veateade 2831.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 18:36:34 vasta tsitaadiga

Kusjuures paistab, et Apple on nüüd vahepeal kinni keeranud näiteks 6.1.3 autentimise, Ghost'il on täitsa õigus. Ei aita ka näiteks vanema iTunesiga (10.7) restoremine - ütleb küll, et paneme nüüd 6.1.3 aga kuna ühel hetkel tuleb autentimise-koht siis on sama 3194 teade. Ehk siis iPad2 ja iPhone4 omanikud on kuses hetkeseisuga, pole veel leidnud lahendust vanema iOSi peal downgrademiseks.

Hetkel ei ole võimalust iOS7 pealt downgradeda seega kellel on 5.x või 6.x ja on kahtlus, et iOS7 ei pruugi meeldida - ärge uuendage telefoni tarkvara! iPhone4 on näiteks kergelt uimane iOS7'ga! Ootame-vaatame, loodetavasti leitakse lahendus downgrademiseks.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 20:46:03 vasta tsitaadiga

Kui sul 5.1.1 SHSH olemas on, siis proovi redsn0w-ga restore teha. Ise olen oma 4-ga siiamaani 5.1.1 peal, kuna sellega saab veel 2G kasutamise täielikult välja lülitada. Ei teagi, mis edasi, kui rakenduste tugi nende uuenemisel vaikselt kaduma hakkab. Või noh, tean küll - ipa tasemel lähenemine ja rakenduste vanemad versioonid.

BTW, 4 on ikka veel piisavalt hea. Amazing.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 21:02:12 vasta tsitaadiga

Olaf, loe iPhone 5S spece, seal kenasti välja toodud LTE sagedused ehk kattub kenasti meie omadega ehk 800 mhz olemas, mis tähendab, et linnades saab LTE-s istuda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 21:06:31 vasta tsitaadiga

rex, ei ole midagi alles. Ma ausalt üteldes ei tulnud selle pealegi, et Apple sellise sammu astub.

6.1.2 SHSH ma Redsn0w abil muidu tegin kuid siis tuli see ülalpool viidatud 3194 veateade. Proovin veel mõnda varianti.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 23:41:57 vasta tsitaadiga

Kui SHSH blob'i varem salvestatud pole ja Apple'i allkirjaserver vastavale versioonile selle pakkumise lõpetanud on, pole mingit varianti. Kui seade on varem jailbreakitud olnud, on samas võimalus, et Sauriku server on SHSH siiski salvestanud. Tinyumbrella tööle, linnuke "request SHSH from Cydia" ette ja uurima, mida kätte saab.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 23:49:34 vasta tsitaadiga

rex, tehtud-tehtud... error xxxx (ei mäleta enam numbrit). Tuleb ilmselt oodata kui keegi mingi tagaukse leiab. Kui leiab.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 22.09.2013 01:08:40 vasta tsitaadiga

Sai ka uuendatud iOS 7 peale.

Osad probleemid on edasi kandunud iOS6´lt uuemale versioonile. Kui varem kippus juhtuma nii, et kui kõne sisse tuleb, siis ei lase vastu võtta, siis nüüd on asendunud see sellega, et kõned kipuvad katkema ja ei lase kõne lõpetada.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2013 08:23:38 vasta tsitaadiga

iPhone 5 Touch Screen Twice as Fast as Android Touch Screen

Just eile mõtlesin sellele, et iphone-i ekraan on tuntavalt parema tundlikkusega kui androididel. Kasutan hetkel Xperia Z-i kuni tellitud 5S saabub ja kohati on ikka valus, kuidas ekraan töötab. Sellistes pisikestes asjades ongi iphone'i eelis...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2013 08:41:04 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Olaf, loe iPhone 5S spece, seal kenasti välja toodud LTE sagedused ehk kattub kenasti meie omadega ehk 800 mhz olemas, mis tähendab, et linnades saab LTE-s istuda.

Linnas on ikka 2600 vaja... Mul 5-ga tekib 4G kuskil mustaka nõmme piiril a'la TTÜ alles. Pääskülas on levi juba väga hea.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2013 08:44:07 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
miga kirjutas:
Olaf, loe iPhone 5S spece, seal kenasti välja toodud LTE sagedused ehk kattub kenasti meie omadega ehk 800 mhz olemas, mis tähendab, et linnades saab LTE-s istuda.

Linnas on ikka 2600 vaja... Mul 5-ga tekib 4G kuskil mustaka nõmme piiril a'la TTÜ alles. Pääskülas on levi juba väga hea.


Linnaäärealadel on 2600 üldjuhul, kesklinnas 800 ja mõlemad on 5S-l olemas.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.