|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
19.09.2013 10:30:43
|
|
|
| Too näpujälje sensor tundub täpselt selline asi, et hetkel ei oska ihaldada/taga nutta, aga kui ta seadmel on ja töötab siis tõenäoliselt ei kujuta pärast ette kuidas ilma võimalik oli.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MEELAND
HV vaatleja
liitunud: 14.09.2013
|
19.09.2013 10:35:40
|
|
|
Kas mõni huviline teab kust iPhonile korpuseid tellida või kellelgi on koht kust tellida, võiks teada anda.
Ise leidsin kunagi etsy.com ja hiljuti https://www.facebook.com/WArtTogether.
Kui kellelgi on midagi võiks teada anda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
19.09.2013 11:32:27
|
|
|
Teab keegi kommenteerida, et kui tellida Eestis olles apple.com/uk lehelt toode, siis kas tehing läheb läbi kui määran postiaadressiks UK oma ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
19.09.2013 12:39:55
|
|
|
iOS 7 on kohati veel harjumatu, kuid esmamulje on pigem positiivne
P.S visuaalne muutus ei tohiks vast kellelgi enam üllatusena tulla, kuna mõnda aega info internetis olemas - seda kummalisemad on kommentarid a'la "lasin peale, rõve on"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
19.09.2013 12:50:20
|
|
|
beastbeats, nõus. Neid eitesid siin ikka ulme moodi
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
19.09.2013 12:54:39
|
|
|
Downgrade on võimalik ? Üks iphone 5 vedeleb siin, mõtlesin ka vaadata mis värk on.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
19.09.2013 13:48:50
|
|
|
Apple vist keeras selle kraani juba kinni.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
19.09.2013 14:04:59
|
|
|
| tahaks natuke infot kumb see parem on kas iphone 4 või 4s ja miks?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
19.09.2013 14:09:33
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| tahaks natuke infot kumb see parem on kas iphone 4 või 4s ja miks? |
4S on vist igas mõttes parem, välja arvatud hind.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
19.09.2013 14:09:58
|
|
|
Aasta tagasi oleks 4 soovitanud, aga praegu hinnavahe väike ja teades, et ios7 veab 4 välja läbi häda, soovitan 4S-i peale panustada.
viimati muutis Anti 19.09.2013 14:10:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
19.09.2013 14:30:21
|
|
|
renhoelder,
Aku pole otseselt kehvem aga võimsam sisu tahab rohkem energiat. Samas kuna ekraan on energiaõgard siis võiks arvata, et kui kiirem CPU teeb mingid asjad kiiremini ära siis on ekraani vaja vähem sees hoida. Noh kui näiteks aeg-ajalt mingit veebilehte tahad vaadata näiteks - 4S laeb kiiremalt ära. Aga see on teooria, pole kõrvuti võrrelnud, kasutanud.
iPhone4 koos iOS 6.1.2'ga on samas väga hea kompott hinna/kvaliteedi poolest. iOS7 on kergelt uimasem, umbes nagu Androidi kasutaks.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
19.09.2013 16:25:17
|
|
|
Ehe näide sellest, et pole vaja mitmeid tuumasid ja gigade viisi RAM-i, et olla võimsaim telefon
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
19.09.2013 16:34:58
|
|
|
| ma ei tea, mis asi see browsermark on, aga huvitav on hoopis see, et varsti 2 aastaseks saav 1GHz dualcore 4S teeb silmad ette napilt pool aastat vanale 4 tuumalisele 1.7GHz htc one-le.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
19.09.2013 16:59:40
|
|
|
| Mnjah, eks nad vast siluvad veel aga hetkeseisuga on iOS7 mu 4S'i seljas tunduvalt uimasem kui 6. Eriti pikk viide on sees kui telefoniraamatust kõne võtta.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
19.09.2013 17:26:55
|
|
|
| tsitaat: |
Eriti pikk viide on sees kui telefoniraamatust kõne võtta.
|
See on tõesti üks suurimaid probleeme iOS 7 puhul - nädala pärast olen kindlasti sellega juba harjunud (loe: ei pane tähele)
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
19.09.2013 17:41:37
|
|
|
| Kas ma olen seniilne või sai 6ga nime telefoniraamatus tappides kohe kõne võtta? 7ga peab kontakti avama ja siis telefoni ikooni näppima enne kui kõne tehakse?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
19.09.2013 18:38:35
|
|
|
| renhoelder kirjutas: |
| Kas ma olen seniilne või sai 6ga nime telefoniraamatus tappides kohe kõne võtta? 7ga peab kontakti avama ja siis telefoni ikooni näppima enne kui kõne tehakse? |
Mul veel 6 peal. Telefoniraamatus ei saa kohe kõne võtta, aga viimased kontakid, siis saab küll.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
19.09.2013 19:39:41
|
|
|
Ära pahanda kallis foorumlane. Mina ei valda võõrkeelt.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
20.09.2013 02:24:44
|
|
|
iPhone 5S tellitud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
20.09.2013 07:28:59
|
|
|
kas nüüd on päev kordaläinud? huvitav on vaadata kui vähe on inimestel õnneks vaja
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
20.09.2013 07:30:24
|
|
|
7. oktoober on ikka päris kaugel samas, mis õnn see ikka on.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
20.09.2013 08:31:58
|
|
|
| Tundub, et Apple-l reaalselt ainult poodides olemas, sest online-st tellides on tarne ikka räigelt pikk, mis viitab üldjuhul sellele, et neil on probleeme tootmisega. Eks paista, kas reaalselt ka läheb nii kaua tellimuse täitmisega. Väiksemat perioodi ei andnud kellelgi ja suht suur nurin üleval. Lõpphinnaks kujunes 656€.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
20.09.2013 09:28:04
|
|
|
Hind igati viisakas ju
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
20.09.2013 11:53:14
|
|
|
Alati peab teadma, mis karul kõhus on
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
20.09.2013 12:30:27
|
|
|
Mule laekus küsimus, et kuidas all olvad programme kinni pannkse
Kas see ei käi enam nii nagu enne
Pole jõudnud veel ise 7 selga lasta
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
20.09.2013 12:31:21
|
|
|
| kaks klõksu home nuppu ja siis lohistad programmi ülesse
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
20.09.2013 12:38:20
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.09.2013 16:57:08
|
|
|
link :: iPhone 5S and 5C Drop Test
Androidcentrali tehtud. 5C läks ämblikuks kui näoli maha kukkus, 5S elas selle ilusti üle.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
20.09.2013 18:23:18
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Androidcentrali tehtud. 5C läks ämblikuks kui näoli maha kukkus, 5S elas selle ilusti üle. |
Kuna kukkumised ei olnud täiesti identsed (mida tegelt ei saagi teha), siis suht raske hinnata ekraani tugevust.
Klaasid peaks olema neil tegelt samad.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannp
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
20.09.2013 18:59:50
|
|
|
Hetkel küll ei soovita iPhone 4 peale uut op süsteemi panna kui just oma telefoni androidiks ei soovi teha. Jõudu jääb väheks, et samaväärselt liigutada nagu 6.1.3-e. Kellele kiirus oluline pole ja meeldib uus edev välimus, siis miks mitte proovida.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.09.2013 20:37:15
|
|
|
Anti, hea pilt, esimese matsuga märkasin klaasuksel peegelduvat teksti ja mõtlesin, mis telefon siis ikkagi käes on, samsung või apple.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
21.09.2013 14:40:56
|
|
|
Mõtlesin, et downgradeks iOSi aga satun praegu järjest erinevate tavaliste iTunesi veateadete otsa (st sellised, mille kohta Applel on äärmiselt üldised soovitused). Error 11, 21, 3004, 3194, 4014. Vahet pole kas 5.1.1 peale proovin või 6.1.2, DFU või tavaline olek. Googlest olen Tinyumbrella abil TSS serverit teinud, hosts failiga muret pole - ideed kipuvad otsa saama. Antiviirus/tulemüür kinni - ei aita. Ega kellelgi pole analoogset häda olnud?
Ühte asja pole teinud - telefoni resetinud ja siis proovinud. Teise arvutiga ka mitte, seda saan äkki homme teha.
Täiesti tavaline ametlikult võrguvaba iPhone4.
EDIT: teise arvuti/netiühendusega on sama asi. Nukker lugu.
EDIT2: Telefoni reset on ka selles mõttes tehtud, et ametliku iOS7 (mis peaks olema praktikas sama mis GM) peale uuendas ilusti. Aga 3194 error tuleb ikka.
EDIT3: ühe mõttena tuli proovida 6.1.3 - äkki varasematele ei lase tagasi minna. Võtab natuke aega kuna mobiilne nett ei ole kõige kiirem.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ghost
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
21.09.2013 16:06:49
|
|
|
| Kuulge, kas uue Iphone 5S'ga töötab 4g Eestis ilusti? Tavaline 5 ju oma sagedustelt ilusti ei klappinud ja võrdus sellega, et linnas 4g pole aga asulast väljas oli 4g olemas.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
21.09.2013 16:11:26
|
|
|
5S toetab kenasti meie 4G-d.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
21.09.2013 16:33:00
|
|
|
| miga kirjutas: |
5S toetab kenasti meie 4G-d.  |
Ja seda siis kõikjal ja kõiki sagedusi? Mõtlen just, et oled ikka 5. probleemist teadlik ja ei väida, et tavaline 5 ka ilusti toimib?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
21.09.2013 16:48:28
|
|
|
| Ghost, samas paljud siin ja iPadi teemas kirjutavad et neil õnnestus. Redsn0w kaudu tuli kokkuvõttes veateade 2831.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
21.09.2013 18:36:34
|
|
|
Kusjuures paistab, et Apple on nüüd vahepeal kinni keeranud näiteks 6.1.3 autentimise, Ghost'il on täitsa õigus. Ei aita ka näiteks vanema iTunesiga (10.7) restoremine - ütleb küll, et paneme nüüd 6.1.3 aga kuna ühel hetkel tuleb autentimise-koht siis on sama 3194 teade. Ehk siis iPad2 ja iPhone4 omanikud on kuses hetkeseisuga, pole veel leidnud lahendust vanema iOSi peal downgrademiseks.
Hetkel ei ole võimalust iOS7 pealt downgradeda seega kellel on 5.x või 6.x ja on kahtlus, et iOS7 ei pruugi meeldida - ärge uuendage telefoni tarkvara! iPhone4 on näiteks kergelt uimane iOS7'ga! Ootame-vaatame, loodetavasti leitakse lahendus downgrademiseks.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.09.2013 20:46:03
|
|
|
Kui sul 5.1.1 SHSH olemas on, siis proovi redsn0w-ga restore teha. Ise olen oma 4-ga siiamaani 5.1.1 peal, kuna sellega saab veel 2G kasutamise täielikult välja lülitada. Ei teagi, mis edasi, kui rakenduste tugi nende uuenemisel vaikselt kaduma hakkab. Või noh, tean küll - ipa tasemel lähenemine ja rakenduste vanemad versioonid.
BTW, 4 on ikka veel piisavalt hea. Amazing.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
21.09.2013 21:02:12
|
|
|
| Olaf, loe iPhone 5S spece, seal kenasti välja toodud LTE sagedused ehk kattub kenasti meie omadega ehk 800 mhz olemas, mis tähendab, et linnades saab LTE-s istuda.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
21.09.2013 21:06:31
|
|
|
rex, ei ole midagi alles. Ma ausalt üteldes ei tulnud selle pealegi, et Apple sellise sammu astub.
6.1.2 SHSH ma Redsn0w abil muidu tegin kuid siis tuli see ülalpool viidatud 3194 veateade. Proovin veel mõnda varianti.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.09.2013 23:41:57
|
|
|
| Kui SHSH blob'i varem salvestatud pole ja Apple'i allkirjaserver vastavale versioonile selle pakkumise lõpetanud on, pole mingit varianti. Kui seade on varem jailbreakitud olnud, on samas võimalus, et Sauriku server on SHSH siiski salvestanud. Tinyumbrella tööle, linnuke "request SHSH from Cydia" ette ja uurima, mida kätte saab.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
21.09.2013 23:49:34
|
|
|
| rex, tehtud-tehtud... error xxxx (ei mäleta enam numbrit). Tuleb ilmselt oodata kui keegi mingi tagaukse leiab. Kui leiab.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
22.09.2013 01:08:40
|
|
|
Sai ka uuendatud iOS 7 peale.
Osad probleemid on edasi kandunud iOS6´lt uuemale versioonile. Kui varem kippus juhtuma nii, et kui kõne sisse tuleb, siis ei lase vastu võtta, siis nüüd on asendunud see sellega, et kõned kipuvad katkema ja ei lase kõne lõpetada.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
22.09.2013 08:23:38
|
|
|
iPhone 5 Touch Screen Twice as Fast as Android Touch Screen
Just eile mõtlesin sellele, et iphone-i ekraan on tuntavalt parema tundlikkusega kui androididel. Kasutan hetkel Xperia Z-i kuni tellitud 5S saabub ja kohati on ikka valus, kuidas ekraan töötab. Sellistes pisikestes asjades ongi iphone'i eelis...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
22.09.2013 08:41:04
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Olaf, loe iPhone 5S spece, seal kenasti välja toodud LTE sagedused ehk kattub kenasti meie omadega ehk 800 mhz olemas, mis tähendab, et linnades saab LTE-s istuda. |
Linnas on ikka 2600 vaja... Mul 5-ga tekib 4G kuskil mustaka nõmme piiril a'la TTÜ alles. Pääskülas on levi juba väga hea.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
22.09.2013 08:44:07
|
|
|
| inca kirjutas: |
| miga kirjutas: |
| Olaf, loe iPhone 5S spece, seal kenasti välja toodud LTE sagedused ehk kattub kenasti meie omadega ehk 800 mhz olemas, mis tähendab, et linnades saab LTE-s istuda. |
Linnas on ikka 2600 vaja... Mul 5-ga tekib 4G kuskil mustaka nõmme piiril a'la TTÜ alles. Pääskülas on levi juba väga hea. |
Linnaäärealadel on 2600 üldjuhul, kesklinnas 800 ja mõlemad on 5S-l olemas.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|