Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 09:59:57 vasta tsitaadiga

nmk kirjutas:
kas mingit sihikut ei ole relvaga lastes? videotest nagu ei paista.

On küll. Väike valge täpp.

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 20.09.2013 10:10:24 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Mängust keegi screene saab teha? tuubis xbox360 gameplay videotes tundub mängu graafika ikka suht iganenud ja kohati rämps. Performanssi raske muidugi hinnata videote järgi (igasugu capture cardi teemad võivad rolli mängida), aga videotest näha, et fps ikka päris kohutav.
Mingit next gen versiooni ka tuleb? (pc?) vastasel juhul ei näe ma küll milles see müstiline haip seisneb.

gta mängud pole kunagi graafikale rõhunud, ikka mujal see väärtus. 250 miljonit dollarit eelarve annab igas osas tunda :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ss4nder
HV vaatleja
ss4nder

liitunud: 18.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 10:45:38 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Kas keegi oskab soovitada Tallinnas reaalset poodi kust saaks osta gtav-e.
Euronicsid on nagunii tühjaks ostetud? icon_smile.gif
ˇ

Eile õhtul nägin Rocca al Mare Prismas PS3 versiooni ja ka Xbox'i versiooni letil. Soovitan Prismadest otsida, seal tavaliselt ikka saadaval olnud kui mujal otsas. Varasematel juhtudel on nad isegi enne release date'i kogemata mänge müünud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 10:51:40 vasta tsitaadiga

PS3 peal jookseb väga hästi, aru küll ei saa et miskit läägiks või ei jõuaks ära laadida. PS3 slim.
Aga, sõitsin autoga vette, vajub ja vajub kuni jõuab põhja. No ja istun seal mõtlen, mis saab, midagi. Veidi istus seal autos ja ühel hetkel hakkas paanitsema, õhk sai otsa vist autost. Nagu päriselt. icon_smile.gif Üldse liiga reaalne tundub kohati asi...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Csass
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2002




sõnum 20.09.2013 11:09:37 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Kas keegi oskab soovitada Tallinnas reaalset poodi kust saaks osta gtav-e.
Euronicsid on nagunii tühjaks ostetud? icon_smile.gif

www.progames.ee
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 20.09.2013 11:12:04 vasta tsitaadiga

gta mängudel polegi erilist graafikat kunagi olnud,aga selge on see,et 5s on kõige ilusam ja mängitavam,võiks öelda kõige parem gta üle aegade,ps 3mel jookseb küll sujuvalt vähemalt peale 10t tundi mängides
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 11:18:44 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
PS3 peal jookseb väga hästi, aru küll ei saa et miskit läägiks või ei jõuaks ära laadida. PS3 slim.
Aga, sõitsin autoga vette, vajub ja vajub kuni jõuab põhja. No ja istun seal mõtlen, mis saab, midagi. Veidi istus seal autos ja ühel hetkel hakkas paanitsema, õhk sai otsa vist autost. Nagu päriselt. icon_smile.gif Üldse liiga reaalne tundub kohati asi...


nii on jah... vette sattudes kohe autost välja ja ujuma.. muidu on kööga icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris82
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2011




sõnum 20.09.2013 11:22:41 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
gta mängudel polegi erilist graafikat kunagi olnud,aga selge on see,et 5s on kõige ilusam ja mängitavam,võiks öelda kõige parem gta üle aegade,ps 3mel jookseb küll sujuvalt vähemalt peale 10t tundi mängides


Olen samuti nõus. Väga, väga hea mäng ja minu PS3-me ja F8000 koostöö on igati sujuv. Ootan juba õhtut, et saaks ometi mängima. Sellist asja ei ole nagu varem olnud icon_lol.gif . Mida rohkem mängin, seda põnevamaks story läheb. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 20.09.2013 11:27:31 vasta tsitaadiga

Csass kirjutas:
invension kirjutas:
Kas keegi oskab soovitada Tallinnas reaalset poodi kust saaks osta gtav-e.
Euronicsid on nagunii tühjaks ostetud? icon_smile.gif

www.progames.ee


Ja kui ei leia, siis enda oma ostsin kristiine apollost.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 11:33:03 vasta tsitaadiga

Kes siin kutris, et liiga palju nigga niggat öeldakse koguaeg, oodake teisi tegelasi. Üle aedade ronimise skill vajab ka parandamist veidi...
icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 11:59:08 vasta tsitaadiga

sõitsin kuskil öösel pimedas metsade vahel mnt peal ja oli sinine täpike tekkinud (arvatavasti mingi kõrvalmissioon)...
Spoiler Spoiler Spoiler

shiuke asi ajab ikka veidi närvi, kui üritad kaitsta ja aidata kedagi ja siis ment lihtsalt võtab maha thumbs_down.gif

huvitav kas seda missiooni kuidagi uuesti ka annab teha? sama koha peal igastahes polnud enam hiljem kedagi...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 12:20:20 vasta tsitaadiga

Kas läbi menüü ei olnud võimalik hiljem nn "replay" missioone teha, nagu oleks meelde jäänud miskit sellist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 12:24:35 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Kas läbi menüü ei olnud võimalik hiljem nn "replay" missioone teha, nagu oleks meelde jäänud miskit sellist.


hetkel peast ei tea öelda, aga kas mitte ainult neid põhimissioone mitte ei saa uuesti teha? ja needki peavad nö eelnevalt läbitud olema, et siis hiljem parema tulemusega läbi teha.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 20.09.2013 12:43:42 vasta tsitaadiga

Tegin lennukoolis kõik kulla peale, selle eest nagu sain ka midagi w ?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 13:01:54 vasta tsitaadiga

kas PS3 peal enda muusika playliste/raadiot teha saab? (gtaIV ei saanud)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 13:03:49 vasta tsitaadiga

ei tundu küll...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 20.09.2013 13:11:13 vasta tsitaadiga

WTF? Mind paisati just algusesse tagasi. Kõik mis mitme päeva ränga tööga olin saavutanud on läinud. Ainus boonus on see, et teist korda asju tehes saab kiiremini edasi, kuna tead juba mida teha icon_evil.gif Mingi savefaili bug? Või on mingi onlines olemise teema, ei viitsinud viimane kord Livesse logima hakata?
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 13:23:29 vasta tsitaadiga

Riiete valik on tohutu ja autode tuunimine on samuti absurdselt põhjalik. Võtsin ühe suvalise sportauto ette ja hetkel sõidab Franklin sellise käruga:



Tegemist peaks olema Rockstari versiooniga kolmanda põlvkonna Pontiac Firebirdist.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 13:59:43 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Mängust keegi screene saab teha? tuubis xbox360 gameplay videotes tundub mängu graafika ikka suht iganenud ja kohati rämps. Performanssi raske muidugi hinnata videote järgi (igasugu capture cardi teemad võivad rolli mängida), aga videotest näha, et fps ikka päris kohutav.
Mingit next gen versiooni ka tuleb? (pc?) vastasel juhul ei näe ma küll milles see müstiline haip seisneb.

Sisu > graafika. Silm ka harjub. Loomulikult oleks tore, kui graafika oleks nt Sleeping Dogsi tasemel, aga mina isiklikult PC reliisi oodata ei jaksanud. Nagu paljud siin juba on kirjutanud, siis otsust ei kahetse ka mina.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 14:14:04 vasta tsitaadiga

Mitte ainult tuunimine pole põhjalik, autode hääled on ka täitsa asjalikud.
Blow-off, leek sumpsist, muskel autod teevad muskli häält jne.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 14:21:43 vasta tsitaadiga

kui võrrelda gta4 graafikaga siis tunduvalt parem
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 20.09.2013 14:25:27 vasta tsitaadiga

Mul ei ole enam ühtegi missiooni ees, ei oska kusagile minna. Kõigidel characteritel need strangers and freaks questid ka ära tehtud....
Spoiler Spoiler Spoiler
Keegi kes seal samal maal on, oskaks öelda mida ma nüüd teen. 2 päeva juba pm niisama ringi lasnud. icon_question.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 14:50:47 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
kes otsib veel special editione tagasi, siis Euronicsi veebis saadaval piiratud kogus

Kas Collectors Editione siiski ei õnnestunud hankida? icon_rolleyes.gif
Mainisid, et õnnestus saada Special Editione mõlemale platvormile ja X360-le Collectors Editione, aga veebis näen ainult SE-sid icon_sad.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 14:56:07 vasta tsitaadiga

tompan kirjutas:
Mul ei ole enam ühtegi missiooni ees, ei oska kusagile minna. Kõigidel characteritel need strangers and freaks questid ka ära tehtud....
Spoiler Spoiler Spoiler
Keegi kes seal samal maal on, oskaks öelda mida ma nüüd teen. 2 päeva juba pm niisama ringi lasnud. icon_question.gif


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 20.09.2013 15:16:48 vasta tsitaadiga

tompan,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 16:04:54 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:
Shade kirjutas:
kes otsib veel special editione tagasi, siis Euronicsi veebis saadaval piiratud kogus

Kas Collectors Editione siiski ei õnnestunud hankida? icon_rolleyes.gif
Mainisid, et õnnestus saada Special Editione mõlemale platvormile ja X360-le Collectors Editione, aga veebis näen ainult SE-sid icon_sad.gif

CE-dega läks nihu jah, algne info mis mulle antti oli et sain ka neid, kuid järgmine päev juba informeeriti, et siiski olin neist ilma jäänud - kaubanduse tore maailm, kui jääd sellise defitsiidi kinni panemisega minuti hiljaks oled kohe ka ilma icon_smile.gif

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 20.09.2013 16:10:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 20.09.2013 17:12:51 vasta tsitaadiga

Mind ajas küll naerma, kui pole veel näinud:
"Front Flip For Style"
http://youtu.be/-DLe9lbhXnc

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 17:45:05 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.09.2013 17:57:09 vasta tsitaadiga

Kui auto ära tuunida, kas siis peab seda ainult garaažis hoidma, et ära ei kaoks?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 20.09.2013 18:28:17 vasta tsitaadiga

Kuramus siin mängus on ikka niipalju teha thumbs_up.gif

Endal ei paista läägivat sugugi, vahest teil kellel läägimise probleeme pole ketast formattind (aeglast varianti ) ammu?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 18:56:18 vasta tsitaadiga


Link


icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ss4nder
HV vaatleja
ss4nder

liitunud: 18.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 20:43:29 vasta tsitaadiga

Mind huvitaks ka see autode hoidmise teema. Kui ära tuunin, kas siis peaks iga kord garaaži ajama või võib ka maja ette jätta nt. Olen märganud, et Franklini maja ette on mõned autod kogunenud, millega kuskilt ära sõidetud on.
Keegi on proovinud investeeringuid ka stock marketil juba ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 20.09.2013 20:43:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi on game.co.uk mängu saand ? kuradi nv on rikutud ajab hulluks juba ootamine icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 20.09.2013 20:52:28 vasta tsitaadiga

Jap, mingi ülesanne oli kus pidi 4 matsi mättasse laskma, siis kuulata et teatud stock langeb ja teatud tõuseb, ostsin toda mingi 260000 eest hetkel profit 70000 icon_biggrin.gif

E: Keegi Tangi on kätte saanud sõjaväebaasist? ... kipuvad maru kiirelt mind mättase lööma , ei jõua lähedalegi :S

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 21:33:01 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Kas keegi on game.co.uk mängu saand ? kuradi nv on rikutud ajab hulluks juba ootamine icon_lol.gif
palju sa sääatsid selle väljamaalt tellimisega siis? Eestis poes 60 eur ringis olemas ju... sõbraga hetkel 4h mänginud ja väga missioonideni pole jõudnud icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 20.09.2013 21:43:37 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
vaido6 kirjutas:
Kas keegi on game.co.uk mängu saand ? kuradi nv on rikutud ajab hulluks juba ootamine icon_lol.gif
palju sa sääatsid selle väljamaalt tellimisega siis? Eestis poes 60 eur ringis olemas ju... sõbraga hetkel 4h mänginud ja väga missioonideni pole jõudnud icon_biggrin.gif

Praeguste hindade järgi on see 43 + 2,5 (postikulu) naela ehk umbes 54 eurot. Eestis olid eeltellimuse hinnad 57 eurot ja postikuluta, kätte sai õigel päeval. Palju õnne kõigile välismaalt tellijatele.

Ise tellisin GAME.co.uk'st strategy guide'i, teele pandi eelmisel reedel ja kohale pole veel jõudnud.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 20.09.2013 21:44:51 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
vaido6 kirjutas:
Kas keegi on game.co.uk mängu saand ? kuradi nv on rikutud ajab hulluks juba ootamine icon_lol.gif
palju sa sääatsid selle väljamaalt tellimisega siis? Eestis poes 60 eur ringis olemas ju... sõbraga hetkel 4h mänginud ja väga missioonideni pole jõudnud icon_biggrin.gif

Praeguste hindade järgi on see 43 + 2,5 (postikulu) naela ehk umbes 54 eurot. Eestis olid eeltellimuse hinnad 57 eurot ja postikuluta, kätte sai õigel päeval. Palju õnne kõigile välismaalt tellijatele.

Ise tellisin GAME.co.uk'st strategy guide'i, teele pandi eelmisel reedel ja kohale pole veel jõudnud.

JA ok sain juba ammu aru aga mis tehtud see tehtud pakub huvi lihtsalt kas keegi on juba ka kätte saand icon_question.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 22:34:48 vasta tsitaadiga

Kurat, vahepeal on ikka väga ilusaid momente mängus, eriti päikeseloojangutel aga kurja, see snapmaticu kvaliteet icon_sad.gif http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/snapmatic/photo/mDDo5doh7kyixaaU28pXPQ
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 21.09.2013 00:17:32 vasta tsitaadiga

Imelik, ment ajas kedagi taga, aitasin kätte saada, lasti tagaaetav maha. Mendid lahkusid, laip lebas keset kiirteed , ning tuleb kiirabi, täidavad pabereid ja lahkuvad.. laip ikka keset kiirteed.. Aga hämmastavalt keegi temast üle ei ajanud, põigati mööda icon_biggrin.gif

Kui üldpilti vaadata on ikka väga ilus mängus graafika thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 00:19:56 vasta tsitaadiga

Politseinikud on eriti agressiivseks millegipärast tehtud. Nt just äsja märkasin patrulli lennujaama juures passimas, politseinikud ise automaatidega väljas enda sõiduki juures passimas ning läksin ligi. Lihtsalt astusin ühe politseinikku ette, midagi muud ei teinud ning hakkab relvaga sihtima ja busted. Rääkimata sellest julmast rammimisest, ettekeeramisest jne. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 01:48:18 vasta tsitaadiga

48 missiooni 69st läbi mängitud. Senimaani mulje väga hea. Need multiple tegelastega heistid ja muud missioonid on väga tasemel thumbs_up.gif ning piisavalt huvitavad. Stoori on kah kaasahaarav.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MafJose
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 02:12:44 vasta tsitaadiga

Täiesti haigelt hea mäng, oli üks olukord kus:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 04:54:33 vasta tsitaadiga

Päris kõva acid trip oli Michaelil ikka ühes missioonis icon_biggrin.gif väga ULME mäng on ikka.. pole sõnu.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 05:41:48 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 21.09.2013 08:59:19 vasta tsitaadiga

Kuidas teil nii hea graafika on icon_sad.gif
Mul on väga kahtlane see pilt, kord tume, kord hele. Ise vahetab kogu aeg... kui öö saabub, siis on eriti vastik mängida kuna kõik on kuidagi "laiguline" ja kahtlane.
1080p peale pannes ei muutu midagi, kui 1366x700 vms on veidi parem, aga siiski... teiste videosid ja pilte vaadates oleks minul nagu 486 arvuti icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 09:12:49 vasta tsitaadiga

äkki telekas on asi? mingi pildi parandaja sees vms
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 21.09.2013 09:26:29 vasta tsitaadiga

Sai maha võetud "kohandatud" seade. Läks veits paremaks, aga ikkagi öö on kole , autode "läige" on musta ruuduline jne icon_biggrin.gif
Kas asi võib selles olla , et mul CD2 ei ole ära installitud?
Mängin plaadiga ja CD1 on USB peal.
Teleka seadetest saan ainult heledust ja kontrastsust muuta. FULL HD telekas ei ole...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 09:50:40 vasta tsitaadiga

cd2 ei olegi soovitatud installida,ilmselt tegu kas just selle usb installimisega või telekas ei meeldi mängule
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 09:55:19 vasta tsitaadiga

CD2 võib küll installida, lihtsalt kaks CD'd ei tohi olla installitud ühele meediale, endal hdd+usb peal ning pop-in on suhteliselt olematu.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.