|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
haart
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2003
|
17.09.2013 13:29:30
|
|
|
| Rauno266 kirjutas: |
| Vale puha. Paljudes poodides müüakse Steami gifte. |
Mis tähendab tegelikkuses seda, et mängu hoitakse selle veebilehe varikonto(de)l Steamis, kes selle siis sulle edasi kingib. See inimene/firma on selle ikkagi Steamist ostnud, mitte kusagilt third-party poest.
Kingina jõuab mäng sinu inventorysse ainult teiselt kasutajalt või Steamist ostes, mitte muudelt saitidelt võtmeid ostes.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
17.09.2013 14:16:53
|
|
|
Just. Ma võin ka Steamist osta gifte kokku, ja siis avada veebis oma "poe", kus neid müüa.
Aga ma küll ei tea, et selliseid poode palju oleks.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hyrax
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2013
|
17.09.2013 15:09:52
|
|
|
http://www.steamblackmarket.com/
seal on ära toodud kas key või gift aga ilmselgelt on tegemist mitte retail müüjaga vaid isehakanud saidiga. Huvitav on see, et steam sellistel asjadel laseb tegutseda, arvestades, et osad key'd on humble bundle'itest võetud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l3mpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2010
|
17.09.2013 15:17:33
|
|
|
saidi nimi juba ütleb päris palju sellest leheküljest
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
17.09.2013 15:23:11
|
|
|
| Hyrax kirjutas: |
http://www.steamblackmarket.com/
seal on ära toodud kas key või gift aga ilmselgelt on tegemist mitte retail müüjaga vaid isehakanud saidiga. Huvitav on see, et steam sellistel asjadel laseb tegutseda, arvestades, et osad key'd on humble bundle'itest võetud. |
Steamil puudub ju igasugune kontroll selle üle, kes mida oma giftiga teeb ja bundlete reeglid ei ole kuidagi seaduslikud (te ei tohi oma poest ostetud 2+1 coca-cola bundlet edasi müüa? wtf?).
Ainuke asi millega sellistele saitidele saaks turja hakata on vastava riigi maksuamet, kes kontrollib kas isik toodete pealt makse maksab või kuidas ta oma sissetulevat tulu deklareerib.
Ja steam on oma raha juba saanud, potentsiaalsete klienti raha ei saa keegi oma eelarvesse sisse arvestada.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
17.09.2013 15:27:37
|
|
|
| Hyrax kirjutas: |
http://www.steamblackmarket.com/
seal on ära toodud kas key või gift aga ilmselgelt on tegemist mitte retail müüjaga vaid isehakanud saidiga. Huvitav on see, et steam sellistel asjadel laseb tegutseda, arvestades, et osad key'd on humble bundle'itest võetud. |
Neil on isegi kodulehel ju info, et ostavad ja vahetavad Steam-i gifte
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
17.09.2013 15:28:05
|
|
|
| selle teema võiks tegelikult Steami teemasse üle tõsta.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hyrax
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2013
|
17.09.2013 16:51:23
|
|
|
| karm kirjutas: |
| Hyrax kirjutas: |
http://www.steamblackmarket.com/
seal on ära toodud kas key või gift aga ilmselgelt on tegemist mitte retail müüjaga vaid isehakanud saidiga. Huvitav on see, et steam sellistel asjadel laseb tegutseda, arvestades, et osad key'd on humble bundle'itest võetud. |
Steamil puudub ju igasugune kontroll selle üle, kes mida oma giftiga teeb ja bundlete reeglid ei ole kuidagi seaduslikud (te ei tohi oma poest ostetud 2+1 coca-cola bundlet edasi müüa? wtf?).
Ainuke asi millega sellistele saitidele saaks turja hakata on vastava riigi maksuamet, kes kontrollib kas isik toodete pealt makse maksab või kuidas ta oma sissetulevat tulu deklareerib.
Ja steam on oma raha juba saanud, potentsiaalsete klienti raha ei saa keegi oma eelarvesse sisse arvestada. |
Vahe on sees, kas sa müüd tarkvara litsentsi või füüsiliselt näiteks lauajuppi. Steam ei saa seda kuidagi efektiivselt monitoorida küll aga avastamisel vastavalt SSA'le vastavad kontod ära bännida. Sellel poel raske tegutseda kui nende kontod ära bannitakse.
| dud66 kirjutas: |
| Hyrax kirjutas: |
http://www.steamblackmarket.com/
seal on ära toodud kas key või gift aga ilmselgelt on tegemist mitte retail müüjaga vaid isehakanud saidiga. Huvitav on see, et steam sellistel asjadel laseb tegutseda, arvestades, et osad key'd on humble bundle'itest võetud. |
Neil on isegi kodulehel ju info, et ostavad ja vahetavad Steam-i gifte |
ei olegi vastupidist väitnud, see oli lihtsalt näide saidist, kus saab osta Steam gifte vt. eelnevaid poste.
Igatahes see originaal postituse link oli veel teema raames, sest sealt saab hea hinnaga asju aga ülejäänud on OFFTOPIC.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
17.09.2013 20:40:47
|
|
|
Järgmine Humble Bundle (Focus Humble Bundle), mis ei ole veel eetrisse läinud, peaks sisaldama:
Alla keskmise makstes:
Divinity II: Developer's Cut
RAW - Realms of Ancient War
Game of Thrones
Confrontation
Cities XL 2012
Blood Bowl: Legendary Edition
Üle keskmise makstes:
The Testament of Sherlock Holmes
Wargame: European Escalation ja DLC
Et siis, lihtsalt hoiatuseks kel plaanis mõni neist mängudest endale soetada.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
18.09.2013 06:48:01
|
|
|
"Kuni võtmeid jätkub", nagu ma aru saan ja kohe kätte ei saa, 23ndal saadetakse laiali.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
18.09.2013 13:34:05
|
|
|
On keegi võrrelnud kust saab praegu GTA V PS3-le kõige parema hinnaga
Karbiversiooni ja Eestist
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
18.09.2013 21:13:48
|
|
|
Humblebundles juurdelisatud mängud:
*Rocketbirds: Hardboiled Chicken
*A Virus Named TOM
*Bastion
*LIMBO
https://www.humblebundle.com/
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
18.09.2013 22:03:55
|
|
|
The Indie Gala Magicka++ http://www.indiegala.com/
Steami võtmed.
Vähemalt 1$:
Magicka
Maksa rohkem kui 4.11(muutub)$
Magicka - 8 DLC Bundle
Maksa rohkem kui 6.34(muutub)$
Magicka: 13 DLC Bundle
King Arthur: The Role-Playing Wargame + DLCs
King Arthur: Fallen Champions
King Arthur II: The Role-Playing Game + Dead Legions DLC
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
18.09.2013 22:34:45
|
|
|
| rewer kirjutas: |
The Indie Gala Magicka++ http://www.indiegala.com/
Steami võtmed.
Vähemalt 1$:
Magicka
Maksa rohkem kui 4.11(muutub)$
Magicka - 8 DLC Bundle
Maksa rohkem kui 6.34(muutub)$
Magicka: 13 DLC Bundle
King Arthur: The Role-Playing Wargame + DLCs
King Arthur: Fallen Champions
King Arthur II: The Role-Playing Game + Dead Legions DLC |
Väärt kaup!!!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
18.09.2013 23:18:45
|
|
|
| Nelja euro ja kopikate eest on küll väärt pakk! Aitäh teavitamast!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
19.09.2013 16:58:52
|
|
|
No anna andeks, et panin lühikese lingi pika amazoni oma asemel. Peab ühe kliki rohkem tegema
Vaadake seda "imepakkumist". Võrrelge originaalhinda ja soodushinda.
UBER pakkumine
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
20.09.2013 00:00:15
|
|
|
| Rauno266 kirjutas: |
No anna andeks, et panin lühikese lingi pika amazoni oma asemel. Peab ühe kliki rohkem tegema
Vaadake seda "imepakkumist". Võrrelge originaalhinda ja soodushinda.
UBER pakkumine |
See siin on heade hindade teema, mitte kõrgete hindade teema!
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.09.2013 18:53:47
|
|
|
Regamine nõuab VPNiga ennast USA külge hankimist, kuidas peale Steami võtme lisamist toimub download küll Eesti IP pealt mureta. Kommenteerin natukese aja pärast, kas ka mäng ise töötab.
EDIT: kõik korras. Kui mäng käes, töötab nagu siid. Superdiil!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
23.09.2013 21:34:49
|
|
|
Väga head soodused gamersgate's: http://www.gamersgate.com/games?prio=discount&state=available
Kõik old-school D&D mängud võileiva hindadega. Baldurs gate, Ice-wind Dale, Neverwinter nights seeriad, kõigest mõned eurid.
Lisaks Warhammer 40,000 esimene osa koos kõikide expansionitega 5 euri.
Mängimist nii, et tapab.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.09.2013 21:43:08
|
|
|
tea kui kasulik on vanakooli ad&d mängude sealt ostmine. need on iga veidi aja tagant gog.comis samade või paremate hindadega ning sealt saab mugavad installerid.
mis kujul need gamersgatest saab, ma ausalt öeldes küll ei tea.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
23.09.2013 21:57:09
|
|
|
| londiste kirjutas: |
tea kui kasulik on vanakooli ad&d mängude sealt ostmine. need on iga veidi aja tagant gog.comis samade või paremate hindadega ning sealt saab mugavad installerid.
mis kujul need gamersgatest saab, ma ausalt öeldes küll ei tea. |
Nii odavalt pole isegi GOG's näinud. Mitte isegi lähedale. Saad põhimõtteliselt samal kujul mis GOG'iski. DRM free, direct download.
5 euri eest saad:
Baldur’s Gate 1 & 2 + Expansions
Icewind Dale 1 & 2 + Expansions
Planescape: Torment
The Temple of Elemental Evil
6 euri eest:
Neverwinter Nights + 3 Expansion Packs
Neverwinter Nights 2 + 3 Expansions Packs
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.09.2013 23:07:53
|
|
|
Archangel, sul on õigus. ma vaatasin millegipärast neist pakkidest mööda. nwnid on odavamalt saada olnud, ülejäänud mitte.
kui keegi ostab, võiks ka siia kommenteerida, mis kujul mängud tulid - installer, iso, midagi kolmandat.
mul on kõik need plaatidel, gog-is ja osalt ka mujal olemas, nii et veel ühest kohast selle uurimiseks ostma ei hakka
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriMae
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2011
|
24.09.2013 08:08:00
|
|
|
Vbla teemast natuke mööda,aga kas keegi teab kust saaks hea hinnaga Call of Duty Black Ops 1 või Medal of Honor Warfigterit ? Keegi müüb cd keyd ?
_________________ The best revenge is massive success. |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taimare
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2011
|
24.09.2013 09:36:02
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| Archangel kui keegi ostab, võiks ka siia kommenteerida, mis kujul mängud tulid - installer, iso, midagi kolmandat. |
Esimene pakk tuleb ühe 10 gigase installerina, mis laseb käivitamisel valida, mida parasjagu installida tahad. Mängude reliisid peaksid olema GOG-ist saadud s.o. siis GOG-i fixidega. NWN pakiga usutavasti siis sama lugu - üks suur installer, GOG-i reliis.
Kui Gamersgate pakub retrot DRM-i vabalt siis on suure tõenäosusega tegemist GOG-i reliisiga. Näiteks Gamersgate Outcasti installer oli lihtsalt pakitud GOG-i reliisi installer, näitas installeerimise ajal tavapärast GOG-i reklaamigi kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
24.09.2013 10:47:01
|
|
|
| taimare kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
| Archangel kui keegi ostab, võiks ka siia kommenteerida, mis kujul mängud tulid - installer, iso, midagi kolmandat. |
Esimene pakk tuleb ühe 10 gigase installerina, mis laseb käivitamisel valida, mida parasjagu installida tahad. Mängude reliisid peaksid olema GOG-ist saadud s.o. siis GOG-i fixidega. NWN pakiga usutavasti siis sama lugu - üks suur installer, GOG-i reliis.
Kui Gamersgate pakub retrot DRM-i vabalt siis on suure tõenäosusega tegemist GOG-i reliisiga. Näiteks Gamersgate Outcasti installer oli lihtsalt pakitud GOG-i reliisi installer, näitas installeerimise ajal tavapärast GOG-i reklaamigi kenasti. |
Hea teada! Mul endal ka kõik D&D kraam juba ammu GOG'is + Steamis olemas seega ei saanud ise proovida. Nägin vaid, et DRM free ja Steam'i polnud mainitud, seega eeldasin, et gog'iga sarnane süsteem. Aga, et päris Gog'i reliis versioon, see on küll huvitav. Väga tore muidugi, siis on teada, up-to-date ning töötab uuemate windowsite peal korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
24.09.2013 14:34:31
|
|
|
...rofl, Mafia 2 steam key potsatas täna postkasti. 0,75 € eest Terror from the Deep + Mafia 2. Ebapaha.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurrrr
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2008
|
24.09.2013 15:31:20
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
...rofl, Mafia 2 steam key potsatas täna postkasti. 0,75 € eest Terror from the Deep + Mafia 2. Ebapaha. |
See süsteem enam ei funka ?
tahaks ka mafia kahte omale.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.09.2013 22:30:55
|
|
|
hitman absolution (steam)
-75%, 6.24€
hitman collection ja teised hitmanid on ka oma kõva alega hinda väärt.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
24.09.2013 23:57:27
|
|
|
| Kellele EA mängud meeltmööda - go nuts
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
25.09.2013 03:25:11
|
|
|
See on kuum kraam, pooled, kes ETS2 teemat HV-s loevad, hakkavad seda vist mängima
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hyrax
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2013
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
25.09.2013 08:05:44
|
|
|
| simpanzzz kirjutas: |
| Kellele EA mängud meeltmööda - go nuts |
Command & Conquer: The Ultimate Collection on 9 euri eest küll päris ahvatlev. Pm. kõik mängud mis kunagi seerias tehtud ja Win 7 jaoks sobivaks tehtud. Yes please. Arvestades, et muidu maksab ainuüksi CC 3 või CC 4 rohkem kui kogu pakett, siis mnjah. Value on ikka väga hea.
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-command--conquer-the-ultimate-collection/5004610
Edit: Lisaks -20% koodiga GFDSEP20UK
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
25.09.2013 08:45:34
|
|
|
Läks loosi kohe. Ma juba pikemat aega ootan Tiberian Sun-st sellist versiooni, mida saaks ilma pikema jebimiseta Win 7 peal pelada.
Kupongiga tuli komplekti hinnaks 7.11 eurot.
Kui kellelgi on soovi paremat reso saada mängus, siis muuta sun.ini failis video seadete all ära screenwidth ja screen height parameetrid vastavalt oma resole. Proovisin oma 1080p monitori peal ja töötab ideaalselt.
viimati muutis Rauno266 26.09.2013 13:03:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
26.09.2013 12:42:40
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| simpanzzz kirjutas: |
| Kellele EA mängud meeltmööda - go nuts |
Command & Conquer: The Ultimate Collection on 9 euri eest küll päris ahvatlev. Pm. kõik mängud mis kunagi seerias tehtud ja Win 7 jaoks sobivaks tehtud. Yes please. Arvestades, et muidu maksab ainuüksi CC 3 või CC 4 rohkem kui kogu pakett, siis mnjah. Value on ikka väga hea.
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-command--conquer-the-ultimate-collection/5004610
Edit: Lisaks -20% koodiga GFDSEP20UK |
Kas neid saab originis/steamis registreerida? Või peab neid gamefly oma download kliendiga alla laadima?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
26.09.2013 12:43:41
|
|
|
| skyTronic, lingis ju kirjas "This title installs and requires Origin to play."
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
26.09.2013 13:36:17
|
|
|
| skyTronic kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
| simpanzzz kirjutas: |
| Kellele EA mängud meeltmööda - go nuts |
Command & Conquer: The Ultimate Collection on 9 euri eest küll päris ahvatlev. Pm. kõik mängud mis kunagi seerias tehtud ja Win 7 jaoks sobivaks tehtud. Yes please. Arvestades, et muidu maksab ainuüksi CC 3 või CC 4 rohkem kui kogu pakett, siis mnjah. Value on ikka väga hea.
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-command--conquer-the-ultimate-collection/5004610
Edit: Lisaks -20% koodiga GFDSEP20UK |
Kas neid saab originis/steamis registreerida? Või peab neid gamefly oma download kliendiga alla laadima? |
Nagu ülal mainiti siis Originis jah.
Ostsin ära, mõne minutiga oli key e-mail kontol olemas. Paar klõpsu ja originis olemas kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
26.09.2013 21:00:22
|
|
|
https://www.humblebundle.com/weekly
This week, pay $1 or more for Tropico 3, Sine Mora, SkyDrift, and Anna - Extended Edition! If you pay $6 or more, you'll also receive Tropico 4 and Jagged Alliance: Back in Action!
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
26.09.2013 21:14:40
|
|
|
| soovija kirjutas: |
https://www.humblebundle.com/weekly
This week, pay $1 or more for Tropico 3, Sine Mora, SkyDrift, and Anna - Extended Edition! If you pay $6 or more, you'll also receive Tropico 4 and Jagged Alliance: Back in Action! |
Infoks veel, et tulevad kahe Steam'i võtmena:
1) Tropico 3, Sine Mora, SkyDrift, and Anna
2) Tropico 4, and Jagged Alliance: Back in Action
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hyrax
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2013
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurrrr
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2008
|
27.09.2013 14:09:23
|
|
|
Red Orchestra seeria mängud steamis hetkel heade hindadega
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|