Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
haart
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 13:29:30 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Vale puha. Paljudes poodides müüakse Steami gifte.


Mis tähendab tegelikkuses seda, et mängu hoitakse selle veebilehe varikonto(de)l Steamis, kes selle siis sulle edasi kingib. See inimene/firma on selle ikkagi Steamist ostnud, mitte kusagilt third-party poest.

Kingina jõuab mäng sinu inventorysse ainult teiselt kasutajalt või Steamist ostes, mitte muudelt saitidelt võtmeid ostes.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 17.09.2013 14:16:53 vasta tsitaadiga

Just. Ma võin ka Steamist osta gifte kokku, ja siis avada veebis oma "poe", kus neid müüa.
Aga ma küll ei tea, et selliseid poode palju oleks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 15:09:52 vasta tsitaadiga

http://www.steamblackmarket.com/

seal on ära toodud kas key või gift aga ilmselgelt on tegemist mitte retail müüjaga vaid isehakanud saidiga. Huvitav on see, et steam sellistel asjadel laseb tegutseda, arvestades, et osad key'd on humble bundle'itest võetud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 15:17:33 vasta tsitaadiga

saidi nimi juba ütleb päris palju sellest leheküljest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 15:23:11 vasta tsitaadiga

Hyrax kirjutas:
http://www.steamblackmarket.com/

seal on ära toodud kas key või gift aga ilmselgelt on tegemist mitte retail müüjaga vaid isehakanud saidiga. Huvitav on see, et steam sellistel asjadel laseb tegutseda, arvestades, et osad key'd on humble bundle'itest võetud.


Steamil puudub ju igasugune kontroll selle üle, kes mida oma giftiga teeb ja bundlete reeglid ei ole kuidagi seaduslikud (te ei tohi oma poest ostetud 2+1 coca-cola bundlet edasi müüa? wtf?).
Ainuke asi millega sellistele saitidele saaks turja hakata on vastava riigi maksuamet, kes kontrollib kas isik toodete pealt makse maksab või kuidas ta oma sissetulevat tulu deklareerib.

Ja steam on oma raha juba saanud, potentsiaalsete klienti raha ei saa keegi oma eelarvesse sisse arvestada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 15:27:37 vasta tsitaadiga

Hyrax kirjutas:
http://www.steamblackmarket.com/

seal on ära toodud kas key või gift aga ilmselgelt on tegemist mitte retail müüjaga vaid isehakanud saidiga. Huvitav on see, et steam sellistel asjadel laseb tegutseda, arvestades, et osad key'd on humble bundle'itest võetud.


Neil on isegi kodulehel ju info, et ostavad ja vahetavad Steam-i gifte

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 15:28:05 vasta tsitaadiga

selle teema võiks tegelikult Steami teemasse üle tõsta.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 16:51:23 vasta tsitaadiga

karm kirjutas:
Hyrax kirjutas:
http://www.steamblackmarket.com/

seal on ära toodud kas key või gift aga ilmselgelt on tegemist mitte retail müüjaga vaid isehakanud saidiga. Huvitav on see, et steam sellistel asjadel laseb tegutseda, arvestades, et osad key'd on humble bundle'itest võetud.


Steamil puudub ju igasugune kontroll selle üle, kes mida oma giftiga teeb ja bundlete reeglid ei ole kuidagi seaduslikud (te ei tohi oma poest ostetud 2+1 coca-cola bundlet edasi müüa? wtf?).
Ainuke asi millega sellistele saitidele saaks turja hakata on vastava riigi maksuamet, kes kontrollib kas isik toodete pealt makse maksab või kuidas ta oma sissetulevat tulu deklareerib.

Ja steam on oma raha juba saanud, potentsiaalsete klienti raha ei saa keegi oma eelarvesse sisse arvestada.


Vahe on sees, kas sa müüd tarkvara litsentsi või füüsiliselt näiteks lauajuppi. Steam ei saa seda kuidagi efektiivselt monitoorida küll aga avastamisel vastavalt SSA'le vastavad kontod ära bännida. Sellel poel raske tegutseda kui nende kontod ära bannitakse.

dud66 kirjutas:
Hyrax kirjutas:
http://www.steamblackmarket.com/

seal on ära toodud kas key või gift aga ilmselgelt on tegemist mitte retail müüjaga vaid isehakanud saidiga. Huvitav on see, et steam sellistel asjadel laseb tegutseda, arvestades, et osad key'd on humble bundle'itest võetud.


Neil on isegi kodulehel ju info, et ostavad ja vahetavad Steam-i gifte


ei olegi vastupidist väitnud, see oli lihtsalt näide saidist, kus saab osta Steam gifte vt. eelnevaid poste.


Igatahes see originaal postituse link oli veel teema raames, sest sealt saab hea hinnaga asju aga ülejäänud on OFFTOPIC.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 20:40:47 vasta tsitaadiga

Järgmine Humble Bundle (Focus Humble Bundle), mis ei ole veel eetrisse läinud, peaks sisaldama:

Alla keskmise makstes:

Divinity II: Developer's Cut
RAW - Realms of Ancient War
Game of Thrones
Confrontation
Cities XL 2012
Blood Bowl: Legendary Edition

Üle keskmise makstes:

The Testament of Sherlock Holmes
Wargame: European Escalation ja DLC

Et siis, lihtsalt hoiatuseks kel plaanis mõni neist mängudest endale soetada.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 02:28:42 vasta tsitaadiga

http://digital.gamefly.co.uk/#!/pc

siin saab 80% alla 2Kgames toodetelt ja steami 2k guppis saab koodi veel ekstra -20%
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2013 04:29:10 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru et kui ma ostan siit endale X-comi:
http://digital.gamefly.co.uk/#!/promotion/427

... siis saan Mafia 2 Steami võtme pealekauba?

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 06:48:01 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Kas ma saan õigesti aru et kui ma ostan siit endale X-comi:
http://digital.gamefly.co.uk/#!/promotion/427

... siis saan Mafia 2 Steami võtme pealekauba?


"Kuni võtmeid jätkub", nagu ma aru saan ja kohe kätte ei saa, 23ndal saadetakse laiali.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 13:34:05 vasta tsitaadiga

On keegi võrrelnud kust saab praegu GTA V PS3-le kõige parema hinnaga

Karbiversiooni ja Eestist icon_rolleyes.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 13:38:58 vasta tsitaadiga

dud66, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=433995&start=375 või https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=8
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 18.09.2013 21:13:48 vasta tsitaadiga

Humblebundles juurdelisatud mängud:
*Rocketbirds: Hardboiled Chicken
*A Virus Named TOM
*Bastion
*LIMBO

https://www.humblebundle.com/

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 22:03:55 vasta tsitaadiga

The Indie Gala Magicka++ http://www.indiegala.com/

Steami võtmed.
Vähemalt 1$:
Magicka

Maksa rohkem kui 4.11(muutub)$
Magicka - 8 DLC Bundle

Maksa rohkem kui 6.34(muutub)$
Magicka: 13 DLC Bundle
King Arthur: The Role-Playing Wargame + DLCs
King Arthur: Fallen Champions
King Arthur II: The Role-Playing Game + Dead Legions DLC
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 22:34:45 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
The Indie Gala Magicka++ http://www.indiegala.com/

Steami võtmed.
Vähemalt 1$:
Magicka

Maksa rohkem kui 4.11(muutub)$
Magicka - 8 DLC Bundle

Maksa rohkem kui 6.34(muutub)$
Magicka: 13 DLC Bundle
King Arthur: The Role-Playing Wargame + DLCs
King Arthur: Fallen Champions
King Arthur II: The Role-Playing Game + Dead Legions DLC



Väärt kaup!!!

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 18.09.2013 23:18:45 vasta tsitaadiga

Nelja euro ja kopikate eest on küll väärt pakk! Aitäh teavitamast!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 16:36:16 vasta tsitaadiga

BioShock Triple Bundle ($19.99) - http://www.indiegamebundles.com/bioshock-triple-pack/
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 16:37:40 vasta tsitaadiga

Rauno266, bundle on ise muidugi siin müügil icon_smile.gif http://www.amazon.com/gp/product/B00DOD0TZG/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00DOD0TZG&linkCode=as2&tag=indgambun-20
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 16:58:52 vasta tsitaadiga

No anna andeks, et panin lühikese lingi pika amazoni oma asemel. Peab ühe kliki rohkem tegema icon_biggrin.gif

Vaadake seda "imepakkumist". Võrrelge originaalhinda ja soodushinda.
UBER pakkumine
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 21:12:36 vasta tsitaadiga

Humble Weekly's on Egosoft'i mängud X3, X2 jne: https://www.humblebundle.com/weekly?egosoft_weekly
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 00:00:15 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
No anna andeks, et panin lühikese lingi pika amazoni oma asemel. Peab ühe kliki rohkem tegema icon_biggrin.gif

Vaadake seda "imepakkumist". Võrrelge originaalhinda ja soodushinda.
UBER pakkumine

See siin on heade hindade teema, mitte kõrgete hindade teema!
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 14:52:00 vasta tsitaadiga

Kuidas lugu Metro Last Light regiooni lukuga on, aga ~12€ tundub suht hea pakkumine Amazonis: http://www.amazon.com/Metro-Last-Light-Online-Game/dp/B00885MLL0?tag=childsplaycha-20
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 18:53:47 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Kuidas lugu Metro Last Light regiooni lukuga on, aga ~12€ tundub suht hea pakkumine Amazonis: http://www.amazon.com/Metro-Last-Light-Online-Game/dp/B00885MLL0?tag=childsplaycha-20


Regamine nõuab VPNiga ennast USA külge hankimist, kuidas peale Steami võtme lisamist toimub download küll Eesti IP pealt mureta. Kommenteerin natukese aja pärast, kas ka mäng ise töötab.

EDIT: kõik korras. Kui mäng käes, töötab nagu siid. Superdiil!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 21:34:49 vasta tsitaadiga

Väga head soodused gamersgate's: http://www.gamersgate.com/games?prio=discount&state=available

Kõik old-school D&D mängud võileiva hindadega. Baldurs gate, Ice-wind Dale, Neverwinter nights seeriad, kõigest mõned eurid.
Lisaks Warhammer 40,000 esimene osa koos kõikide expansionitega 5 euri.

Mängimist nii, et tapab.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 21:43:08 vasta tsitaadiga

tea kui kasulik on vanakooli ad&d mängude sealt ostmine. need on iga veidi aja tagant gog.comis samade või paremate hindadega ning sealt saab mugavad installerid.
mis kujul need gamersgatest saab, ma ausalt öeldes küll ei tea.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 21:57:09 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
tea kui kasulik on vanakooli ad&d mängude sealt ostmine. need on iga veidi aja tagant gog.comis samade või paremate hindadega ning sealt saab mugavad installerid.
mis kujul need gamersgatest saab, ma ausalt öeldes küll ei tea.


Nii odavalt pole isegi GOG's näinud. Mitte isegi lähedale. Saad põhimõtteliselt samal kujul mis GOG'iski. DRM free, direct download.

5 euri eest saad:

Baldur’s Gate 1 & 2 + Expansions
Icewind Dale 1 & 2 + Expansions
Planescape: Torment
The Temple of Elemental Evil

6 euri eest:

Neverwinter Nights + 3 Expansion Packs
Neverwinter Nights 2 + 3 Expansions Packs
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 23:07:53 vasta tsitaadiga

Archangel, sul on õigus. ma vaatasin millegipärast neist pakkidest mööda. nwnid on odavamalt saada olnud, ülejäänud mitte.

kui keegi ostab, võiks ka siia kommenteerida, mis kujul mängud tulid - installer, iso, midagi kolmandat.
mul on kõik need plaatidel, gog-is ja osalt ka mujal olemas, nii et veel ühest kohast selle uurimiseks ostma ei hakka icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriMae
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2011




sõnum 24.09.2013 08:08:00 vasta tsitaadiga

Vbla teemast natuke mööda,aga kas keegi teab kust saaks hea hinnaga Call of Duty Black Ops 1 või Medal of Honor Warfigterit ? Keegi müüb cd keyd ? icon_smile.gif
_________________
The best revenge is massive success.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2013 09:30:11 vasta tsitaadiga

http://www.dlcompare.com/games/cd-key-download-medal-of-honor-warfighter-320
http://www.dlcompare.com/games/cd-key-download-call-of-duty-black-ops-124

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taimare
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2011




sõnum 24.09.2013 09:36:02 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Archangel kui keegi ostab, võiks ka siia kommenteerida, mis kujul mängud tulid - installer, iso, midagi kolmandat.


Esimene pakk tuleb ühe 10 gigase installerina, mis laseb käivitamisel valida, mida parasjagu installida tahad. Mängude reliisid peaksid olema GOG-ist saadud s.o. siis GOG-i fixidega. NWN pakiga usutavasti siis sama lugu - üks suur installer, GOG-i reliis.

Kui Gamersgate pakub retrot DRM-i vabalt siis on suure tõenäosusega tegemist GOG-i reliisiga. Näiteks Gamersgate Outcasti installer oli lihtsalt pakitud GOG-i reliisi installer, näitas installeerimise ajal tavapärast GOG-i reklaamigi kenasti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 10:47:01 vasta tsitaadiga

taimare kirjutas:
londiste kirjutas:
Archangel kui keegi ostab, võiks ka siia kommenteerida, mis kujul mängud tulid - installer, iso, midagi kolmandat.


Esimene pakk tuleb ühe 10 gigase installerina, mis laseb käivitamisel valida, mida parasjagu installida tahad. Mängude reliisid peaksid olema GOG-ist saadud s.o. siis GOG-i fixidega. NWN pakiga usutavasti siis sama lugu - üks suur installer, GOG-i reliis.

Kui Gamersgate pakub retrot DRM-i vabalt siis on suure tõenäosusega tegemist GOG-i reliisiga. Näiteks Gamersgate Outcasti installer oli lihtsalt pakitud GOG-i reliisi installer, näitas installeerimise ajal tavapärast GOG-i reklaamigi kenasti.


Hea teada! Mul endal ka kõik D&D kraam juba ammu GOG'is + Steamis olemas seega ei saanud ise proovida. Nägin vaid, et DRM free ja Steam'i polnud mainitud, seega eeldasin, et gog'iga sarnane süsteem. Aga, et päris Gog'i reliis versioon, see on küll huvitav. Väga tore muidugi, siis on teada, up-to-date ning töötab uuemate windowsite peal korralikult. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2013 14:34:31 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Kas ma saan õigesti aru et kui ma ostan siit endale X-comi:
http://digital.gamefly.co.uk/#!/promotion/427

... siis saan Mafia 2 Steami võtme pealekauba?


...rofl, Mafia 2 steam key potsatas täna postkasti. 0,75 € eest Terror from the Deep + Mafia 2. Ebapaha.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 24.09.2013 15:31:20 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Aeron kirjutas:
Kas ma saan õigesti aru et kui ma ostan siit endale X-comi:
http://digital.gamefly.co.uk/#!/promotion/427

... siis saan Mafia 2 Steami võtme pealekauba?


...rofl, Mafia 2 steam key potsatas täna postkasti. 0,75 € eest Terror from the Deep + Mafia 2. Ebapaha.


See süsteem enam ei funka icon_biggrin.gif ?

tahaks ka mafia kahte omale.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 22:30:55 vasta tsitaadiga

hitman absolution (steam)
-75%, 6.24€

hitman collection ja teised hitmanid on ka oma kõva alega hinda väärt.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 23:57:27 vasta tsitaadiga

Kellele EA mängud meeltmööda - go nuts
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 00:23:22 vasta tsitaadiga

https://www.origin.com/en-ie/store/shop/action
ka originis on sale.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 00:33:30 vasta tsitaadiga

Euro Truck Sim 2 ning Going East! lisa kokku 18 euri eest.

https://www.g2play.net/store/Euro-Truck-Simulator-2-Steam-Key.html
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 03:25:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Euro Truck Sim 2 ning Going East! lisa kokku 18 euri eest.

https://www.g2play.net/store/Euro-Truck-Simulator-2-Steam-Key.html


See on kuum kraam, pooled, kes ETS2 teemat HV-s loevad, hakkavad seda vist mängima icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 07:10:28 vasta tsitaadiga

Koos koodiga selline pakkumine:

GreenManGaming

LA Noire – $3.75 – Steam
LA Noire DLC Bundle – $2.25 – Steam

Code: GMG25-J4B0D-FLH8M

http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/adventure/la-noire/[/url]
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 08:05:44 vasta tsitaadiga

simpanzzz kirjutas:
Kellele EA mängud meeltmööda - go nuts


Command & Conquer: The Ultimate Collection on 9 euri eest küll päris ahvatlev. Pm. kõik mängud mis kunagi seerias tehtud ja Win 7 jaoks sobivaks tehtud. Yes please. Arvestades, et muidu maksab ainuüksi CC 3 või CC 4 rohkem kui kogu pakett, siis mnjah. Value on ikka väga hea. icon_biggrin.gif

http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-command--conquer-the-ultimate-collection/5004610

Edit: Lisaks -20% koodiga GFDSEP20UK
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 08:45:34 vasta tsitaadiga

Läks loosi kohe. Ma juba pikemat aega ootan Tiberian Sun-st sellist versiooni, mida saaks ilma pikema jebimiseta Win 7 peal pelada.

Kupongiga tuli komplekti hinnaks 7.11 eurot.

Kui kellelgi on soovi paremat reso saada mängus, siis muuta sun.ini failis video seadete all ära screenwidth ja screen height parameetrid vastavalt oma resole. Proovisin oma 1080p monitori peal ja töötab ideaalselt.


viimati muutis Rauno266 26.09.2013 13:03:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 12:42:40 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
simpanzzz kirjutas:
Kellele EA mängud meeltmööda - go nuts


Command & Conquer: The Ultimate Collection on 9 euri eest küll päris ahvatlev. Pm. kõik mängud mis kunagi seerias tehtud ja Win 7 jaoks sobivaks tehtud. Yes please. Arvestades, et muidu maksab ainuüksi CC 3 või CC 4 rohkem kui kogu pakett, siis mnjah. Value on ikka väga hea. icon_biggrin.gif

http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-command--conquer-the-ultimate-collection/5004610

Edit: Lisaks -20% koodiga GFDSEP20UK

Kas neid saab originis/steamis registreerida? Või peab neid gamefly oma download kliendiga alla laadima?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 12:43:41 vasta tsitaadiga

skyTronic, lingis ju kirjas "This title installs and requires Origin to play."
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 13:36:17 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
Archangel kirjutas:
simpanzzz kirjutas:
Kellele EA mängud meeltmööda - go nuts


Command & Conquer: The Ultimate Collection on 9 euri eest küll päris ahvatlev. Pm. kõik mängud mis kunagi seerias tehtud ja Win 7 jaoks sobivaks tehtud. Yes please. Arvestades, et muidu maksab ainuüksi CC 3 või CC 4 rohkem kui kogu pakett, siis mnjah. Value on ikka väga hea. icon_biggrin.gif

http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-command--conquer-the-ultimate-collection/5004610

Edit: Lisaks -20% koodiga GFDSEP20UK

Kas neid saab originis/steamis registreerida? Või peab neid gamefly oma download kliendiga alla laadima?


Nagu ülal mainiti siis Originis jah.

Ostsin ära, mõne minutiga oli key e-mail kontol olemas. Paar klõpsu ja originis olemas kenasti. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 26.09.2013 21:00:22 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/weekly

This week, pay $1 or more for Tropico 3, Sine Mora, SkyDrift, and Anna - Extended Edition! If you pay $6 or more, you'll also receive Tropico 4 and Jagged Alliance: Back in Action!
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 21:14:40 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
https://www.humblebundle.com/weekly

This week, pay $1 or more for Tropico 3, Sine Mora, SkyDrift, and Anna - Extended Edition! If you pay $6 or more, you'll also receive Tropico 4 and Jagged Alliance: Back in Action!


thumbs_up.gif Infoks veel, et tulevad kahe Steam'i võtmena:

1) Tropico 3, Sine Mora, SkyDrift, and Anna
2) Tropico 4, and Jagged Alliance: Back in Action
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 22:39:36 vasta tsitaadiga

http://www.getloadedgo.com/?source=epicbundle

Lühidalt:
Choose any 2 games for $15 (€12):

- Dishonored
- Fallout: New Vegas Ultimate Edition
- The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY Deluxe
- Doom 3 BFG
- Fallout 3: GOTY
- RAGE
- The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY
- Quake IV
- Brink Complete Pack
- Quake III: Arena
- Hunted: The Demons Forge

Fallout'id on steam'i sale'ide ajal odavamad olnud aga teiste mängude kohta ei oska öelda

EDIT: Lisan siia ka igaksjuhuks selle info, mis tasuta mängude jagamise teemas kirjutasin

Like'ides järgnevat facebooki lehte:

https://www.facebook.com/bearspit

osaled automaatselt 5 space hulk key jagamisel.

Teema selle kohta siin:

http://www.ja-galaxy-forum.com/board/ubbthreads.php/topics/325752/Want_to_try_out_Space_Hulk_for.html#Post325752

Ja Space Hulk'i näol on tegemist turn-based taktika mänguga (lauamängu põhjal tehtud), mida julgen soovitada kuna ise selle läbi teinud.

mäng ise:

http://store.steampowered.com/app/242570/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 27.09.2013 14:09:23 vasta tsitaadiga

Red Orchestra seeria mängud steamis hetkel heade hindadega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.