|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
16.09.2013 19:04:31
|
|
|
Gamestariga sama? Prindin arve välja jalähen sellegakohale, või piisab nimest?
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
16.09.2013 19:21:44
|
|
|
Shade, kas tallinna poodides asi juba olemas? Või tulevad inimesed homme tööle ja siis päeva jooksul pakivad asjad lahti? Ses mõttes, et kas saab hommikul läbi hüpata?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.09.2013 19:31:37
|
|
|
iir, nad võiks südaöösel müügi teha, hea promo, või vähemalt oleks pidanud tegema suure GTA õhtu
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010

|
16.09.2013 19:33:15
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Gamestariga sama? Prindin arve välja jalähen sellegakohale, või piisab nimest? |
Kui mina kohal käisin siis olid mängud kapil koos arvetega ja nimed olid peal. Arvan et id kaardist piisab
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
utamanat
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2012
|
16.09.2013 19:48:41
|
|
|
Gamestar ei suutnud tänaseks posti panna, siis on küll pettumus kui homme panevad ka liiga hilja ja saab alles kolmapäeval mängu kätte
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010

|
16.09.2013 19:51:07
|
|
|
| utamanat kirjutas: |
Gamestar ei suutnud tänaseks posti panna, siis on küll pettumus kui homme panevad ka liiga hilja ja saab alles kolmapäeval mängu kätte  |
Tõsiselt?
Edit: kas nad ise ei luba järgi minna kui oled smart postiga tellinud?
viimati muutis november116 16.09.2013 19:53:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
16.09.2013 19:51:39
|
|
|
| utamanat, Veidike arusaamatuks jäi lause. Kas Gamestar ei pannudki täna teele? Või KUI nad ei oleks pannud? Ennist küll Gamestar ütles, et täna panevad nad teele.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
utamanat
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2012
|
16.09.2013 20:00:10
|
|
|
| Noo kui nad oleks pannud Tallinnas enne smartposti tühjendamist, siis ma oleks täna õhtul mängu Tartus kätte saanud.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
16.09.2013 20:07:26
|
|
|
| utamanat kirjutas: |
| Noo kui nad oleks pannud Tallinnas enne smartposti tühjendamist, siis ma oleks täna õhtul mängu Tartus kätte saanud. |
No küll see Smartpost on siis Mandri-Eestis hea. Saaremaale tuuakse ülejärgmine päev, samas Tartu juba samal päeval. Ma eelaks, et Tartusse ka ikka järgmine päev.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
16.09.2013 20:18:04
|
|
|
Kust üldse oleks homme varianti saada seda mängu ? Euronicsil kõik välja müüdud, gamestaril otsas. Kas on mingi variant, et nad panevad poodi osad eksemplarid?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valter4
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2009
|
16.09.2013 20:19:27
|
|
|
| Arvatavasti nad panid ikka täna posti, sest Gamestari lehel on kirjas, et eeltellitud mängu panevad üks päev varem posti. Vaevalt nad nüüd kauaoodatud GTA V teevad erandi ja panevad hiljem posti.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
16.09.2013 20:21:11
|
|
|
| Väikemees kirjutas: |
Kust üldse oleks homme varianti saada seda mängu ? Euronicsil kõik välja müüdud, gamestaril otsas. Kas on mingi variant, et nad panevad poodi osad eksemplarid? |
Proovi progamesit.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
16.09.2013 20:21:54
|
|
|
| Väikemees kirjutas: |
Kust üldse oleks homme varianti saada seda mängu ? Euronicsil kõik välja müüdud, gamestaril otsas. Kas on mingi variant, et nad panevad poodi osad eksemplarid? |
Kas küsisid või oletad? Ei usu mitte, et kõik on välja müüdud. Müüvad ju nii Euronics, ProGames, Gamestar, Klick ja kes teab mis kohad veel.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mosq
HV vaatleja
liitunud: 07.03.2013
|
16.09.2013 20:22:43
|
|
|
....
viimati muutis mosq 10.04.2014 23:12:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
16.09.2013 20:25:00
|
|
|
Bumer, Helistasin jah, klicki kohta veel muidugit ei tea... Aga teistel telefoni järgi pidi täiesti läbi olema. Muidugi ei imesta, kui veel mingi "letipauk" tuleb hommikul peale
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010

|
16.09.2013 20:25:00
|
|
|
| gamestaril on vist ps3 väljamüüdud ja xbox on veel saadaval
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
16.09.2013 20:50:50
|
|
|
tellida tuleb alati kulleriga mitte smart postiga,siis saab alati reliisi hommik kätte,ela tartus,pärnus või võrus,kehtib üle eesti sest gamestar saadab päev barem välja
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.09.2013 20:55:38
|
|
|
| Vici kirjutas: |
| tellida tuleb alati kulleriga mitte smart postiga,siis saab alati reliisi hommik kätte,ela tartus,pärnus või võrus,kehtib üle eesti sest gamestar saadab päev barem välja |
ma väga kahtlen kullerite pädevuses panen oma panuse pigem smartpostile, peale tood kapist plaat välja ja tulistama!
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iChris
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2009
|
16.09.2013 20:59:05
|
|
|
Mulle helistati päeval euronicsist ja saingi kätte juba
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corona16
HV vaatleja
liitunud: 22.08.2010
|
16.09.2013 21:02:11
|
|
|
Kes on huvitatud liituma PS3 peal mängima hakkava crewiga, siis liituge EstRebels. Oleks hea, kui on olemas headset, kui ei ole, siis liituge ikkagi. Parimatel ka võimalus kohe lieutenantiks tõusta
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
16.09.2013 21:12:10
|
|
|
| iChris kirjutas: |
Mulle helistati päeval euronicsist ja saingi kätte juba  |
Täna?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
16.09.2013 21:21:23
|
|
|
| iChris kirjutas: |
Mulle helistati päeval euronicsist ja saingi kätte juba  |
pic or didn't happen
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
16.09.2013 21:29:47
|
|
|
mängud euronicsi poodides olemas ja peaksid kõik huvilised oma koopiad ilusti hommikul juba kätte saama.
Progamesil on mängud otsas - õnneks meil uus suur laar mänge hommikul sisse ostmisel ja saame kohe õhtuks vast juba uue hinniku poe lettidele
iChris - mis poest sa mängu juba kätte said? Minu jaoks on see oluline info
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
16.09.2013 21:32:22
|
|
|
| Shade kirjutas: |
mängud euronicsi poodides olemas ja peaksid kõik huvilised oma koopiad ilusti hommikul juba kätte saama.
Progamesil on mängud otsas - õnneks meil uus suur laar mänge hommikul sisse ostmisel ja saame kohe õhtuks vast juba uue hinniku poe lettidele
iChris - mis poest sa mängu juba kätte said? Minu jaoks on see oluline info |
Kas Progames saatis täna mängud välja ka, või saavad tellijad alles ülehomme mängida?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
N4pster
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2008
|
16.09.2013 21:34:05
|
|
|
| Mind igatahes häirib ka "damage" teema, just niisama sõites. Sõidan 3-4 korda päris heal kiirusel teisele tagant sisse ja tulemuseks on kadunud kapott, kriimud ees, aga minimaalselt eest kortsus auto. Mendid sabas on jah kõik korras selles osas. Lisaks veel seda, et ma olen üllatunud, et keegi siin pole seda maininud, et inimesi saab ÜHE löögiga surnuks lüüa. Nii ma siis ühel hetkel jooksin mööda tänavat ja jooksu pealt ühe käelöögiga tapsin inimesi.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
16.09.2013 21:36:44
|
|
|
| On Progamesil neid mänge reaalselt poes ka või kõik läksid väljasaatmisele? Ise palusin et saaks poodi järgi tulla.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
16.09.2013 21:39:13
|
|
|
| PSN versioon on 2x alla tulnud järjest (36GB)... esimese panin käsitsi kohe kui tekkis võimalus, miks teine veel tuli on arusaamatu (mingi teema selle auto downloadiga vist). mõnus raiskamine.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
16.09.2013 21:40:36
|
|
|
ma ei ole kunagi progamesi ja gamestarist smardiga tellinud,koguaeg kulleriga ja mitte vähe tellinud ja alati reliisi hommik koju toodud 9-10ne vahel
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010

|
16.09.2013 21:42:58
|
|
|
vot see on küll huvitav
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emm sii
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2007
|
16.09.2013 21:48:41
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
| On Progamesil neid mänge reaalselt poes ka või kõik läksid väljasaatmisele? Ise palusin et saaks poodi järgi tulla. |
Loodan ka, et need kes ikka poest kätte tahavad saada, et neile ka on.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
16.09.2013 21:53:58
|
|
|
| emm sii kirjutas: |
| kaspar737 kirjutas: |
| On Progamesil neid mänge reaalselt poes ka või kõik läksid väljasaatmisele? Ise palusin et saaks poodi järgi tulla. |
Loodan ka, et need kes ikka poest kätte tahavad saada, et neile ka on. |
Eeltellimise mõte ongi, et saaksid oma mängu väljalaske kuupäeval kätte nii poest kui ka posti teel
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
16.09.2013 22:01:19
|
|
|
| Klickist küsisin ja vastati, et mäng laos ootamas ja homme müügis. Aga hind saab olema ikka päris karm - mingi 64 eurot?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
16.09.2013 22:03:06
|
|
|
| dstar kirjutas: |
| Klickist küsisin ja vastati, et mäng laos ootamas ja homme müügis. Aga hind saab olema ikka päris karm - mingi 64 eurot? |
Euronicsis ju esialgu tavahind 65€, progamesis 64€ ja Gamestaris nüüd krõbe 70€. Seega ju enam-vähem samad hinnad.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
16.09.2013 22:05:36
|
|
|
| Vici kirjutas: |
| ma ei ole kunagi progamesi ja gamestarist smardiga tellinud,koguaeg kulleriga ja mitte vähe tellinud ja alati reliisi hommik koju toodud 9-10ne vahel |
Helistavad ette ka ? Kuidas tööinimene muidu kätte saab ?
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
16.09.2013 22:06:22
|
|
|
| someguy kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
mängud euronicsi poodides olemas ja peaksid kõik huvilised oma koopiad ilusti hommikul juba kätte saama.
Progamesil on mängud otsas - õnneks meil uus suur laar mänge hommikul sisse ostmisel ja saame kohe õhtuks vast juba uue hinniku poe lettidele
iChris - mis poest sa mängu juba kätte said? Minu jaoks on see oluline info |
Kas Progames saatis täna mängud välja ka, või saavad tellijad alles ülehomme mängida? |
seda ma ei tea, ma tean et neil tava müüki ei jätkunud miskit, kuna kõik eeltelliti.
Ma ise planeerisin euroncsi jaoks suurema koguse
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
16.09.2013 22:08:12
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| someguy kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
mängud euronicsi poodides olemas ja peaksid kõik huvilised oma koopiad ilusti hommikul juba kätte saama.
Progamesil on mängud otsas - õnneks meil uus suur laar mänge hommikul sisse ostmisel ja saame kohe õhtuks vast juba uue hinniku poe lettidele
iChris - mis poest sa mängu juba kätte said? Minu jaoks on see oluline info |
Kas Progames saatis täna mängud välja ka, või saavad tellijad alles ülehomme mängida? |
seda ma ei tea, ma tean et neil tava müüki ei jätkunud miskit, kuna kõik eeltelliti.
Ma ise planeerisin euroncsi jaoks suurema koguse |
Oma foorumis nad vähemalt kellegi kirjale vastasid, et pandi täna teele.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
16.09.2013 22:14:10
|
|
|
Mis see...?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
16.09.2013 22:16:58
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Mis see...? |
Saad programmis oma GTA V autosid upgreidida vist, ei pea mängus aega selle peale raiskama. Ei ole ise ka veel süvenenud.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iChris
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2009
|
16.09.2013 22:36:38
|
|
|
proof:
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010

|
16.09.2013 22:47:14
|
|
|
| Ise sain gamestarist 53 euroga. Kui regad siis saad mingi allahindlus kupongi
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
16.09.2013 22:47:43
|
|
|
| Kui saladus pole siis palju hetkel Eestis GTA V kõiki versioone kokku tellitud on?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
16.09.2013 22:52:12
|
|
|
3 tundi jäänud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
16.09.2013 22:57:13
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
| Kui saladus pole siis palju hetkel Eestis GTA V kõiki versioone kokku tellitud on? |
Ja kellelt sa nüüd vastust loodad saada?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
16.09.2013 23:00:55
|
|
|
| Shadelt nt Euronicsi kohta juhul kui saladus pole.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
16.09.2013 23:09:51
|
|
|
Vahi, või Amazon on uurimise all, kuna saatsis osad koopiad kuni 4 päeva varem välja (ning paljud said juba Reedel kätte).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
16.09.2013 23:18:03
|
|
|
| iChris kirjutas: |
proof:
 |
mis poest kätte said?
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
16.09.2013 23:20:46
|
|
|
| Kust eestipoest võimalik tellida kohe? Ei tea seda x-i teemat.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Csass
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2002
|
16.09.2013 23:25:43
|
|
|
| Shade kirjutas: |
mängud euronicsi poodides olemas ja peaksid kõik huvilised oma koopiad ilusti hommikul juba kätte saama.
Progamesil on mängud otsas - õnneks meil uus suur laar mänge hommikul sisse ostmisel ja saame kohe õhtuks vast juba uue hinniku poe lettidele
iChris - mis poest sa mängu juba kätte said? Minu jaoks on see oluline info |
Infoks: ProGamesil ei ole mitte mängud otsas;)
Otsas on küll CE ja SE versioonid, tavaversiooni saab homme ka tavapäraseöt poest osta, nagu iga muud mängu.
Seda oleks huvitav teada küll, kust ja kuidas iChris mängu kätte sai?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|