Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 16.09.2013 19:04:31 vasta tsitaadiga

Gamestariga sama? Prindin arve välja jalähen sellegakohale, või piisab nimest?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 19:21:44 vasta tsitaadiga

Shade, kas tallinna poodides asi juba olemas? Või tulevad inimesed homme tööle ja siis päeva jooksul pakivad asjad lahti? Ses mõttes, et kas saab hommikul läbi hüpata?
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 19:31:37 vasta tsitaadiga

iir, nad võiks südaöösel müügi teha, hea promo, või vähemalt oleks pidanud tegema suure GTA õhtu icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 19:33:15 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Gamestariga sama? Prindin arve välja jalähen sellegakohale, või piisab nimest?

Kui mina kohal käisin siis olid mängud kapil koos arvetega ja nimed olid peal. Arvan et id kaardist piisab
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 19:48:41 vasta tsitaadiga

Gamestar ei suutnud tänaseks posti panna, siis on küll pettumus kui homme panevad ka liiga hilja ja saab alles kolmapäeval mängu kätte thumbs_down.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 19:51:07 vasta tsitaadiga

utamanat kirjutas:
Gamestar ei suutnud tänaseks posti panna, siis on küll pettumus kui homme panevad ka liiga hilja ja saab alles kolmapäeval mängu kätte thumbs_down.gif

Tõsiselt?
Edit: kas nad ise ei luba järgi minna kui oled smart postiga tellinud?


viimati muutis november116 16.09.2013 19:53:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 19:51:39 vasta tsitaadiga

utamanat, Veidike arusaamatuks jäi lause. Kas Gamestar ei pannudki täna teele? Või KUI nad ei oleks pannud? Ennist küll Gamestar ütles, et täna panevad nad teele.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 20:00:10 vasta tsitaadiga

Noo kui nad oleks pannud Tallinnas enne smartposti tühjendamist, siis ma oleks täna õhtul mängu Tartus kätte saanud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.09.2013 20:07:26 vasta tsitaadiga

utamanat kirjutas:
Noo kui nad oleks pannud Tallinnas enne smartposti tühjendamist, siis ma oleks täna õhtul mängu Tartus kätte saanud.


No küll see Smartpost on siis Mandri-Eestis hea. Saaremaale tuuakse ülejärgmine päev, samas Tartu juba samal päeval. Ma eelaks, et Tartusse ka ikka järgmine päev.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 16.09.2013 20:18:04 vasta tsitaadiga

Kust üldse oleks homme varianti saada seda mängu icon_biggrin.gif ? Euronicsil kõik välja müüdud, gamestaril otsas. Kas on mingi variant, et nad panevad poodi osad eksemplarid?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 16.09.2013 20:19:27 vasta tsitaadiga

Arvatavasti nad panid ikka täna posti, sest Gamestari lehel on kirjas, et eeltellitud mängu panevad üks päev varem posti. Vaevalt nad nüüd kauaoodatud GTA V teevad erandi ja panevad hiljem posti.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 20:21:11 vasta tsitaadiga

Väikemees kirjutas:
Kust üldse oleks homme varianti saada seda mängu icon_biggrin.gif ? Euronicsil kõik välja müüdud, gamestaril otsas. Kas on mingi variant, et nad panevad poodi osad eksemplarid?

Proovi progamesit.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.09.2013 20:21:54 vasta tsitaadiga

Väikemees kirjutas:
Kust üldse oleks homme varianti saada seda mängu icon_biggrin.gif ? Euronicsil kõik välja müüdud, gamestaril otsas. Kas on mingi variant, et nad panevad poodi osad eksemplarid?


Kas küsisid või oletad? Ei usu mitte, et kõik on välja müüdud. Müüvad ju nii Euronics, ProGames, Gamestar, Klick ja kes teab mis kohad veel.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mosq
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 20:22:43 vasta tsitaadiga

....

viimati muutis mosq 10.04.2014 23:12:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 16.09.2013 20:25:00 vasta tsitaadiga

Bumer, Helistasin jah, klicki kohta veel muidugit ei tea... Aga teistel telefoni järgi pidi täiesti läbi olema. Muidugi ei imesta, kui veel mingi "letipauk" tuleb hommikul peale beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 20:25:00 vasta tsitaadiga

gamestaril on vist ps3 väljamüüdud ja xbox on veel saadaval
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 16.09.2013 20:50:50 vasta tsitaadiga

tellida tuleb alati kulleriga mitte smart postiga,siis saab alati reliisi hommik kätte,ela tartus,pärnus või võrus,kehtib üle eesti sest gamestar saadab päev barem välja
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 20:55:38 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
tellida tuleb alati kulleriga mitte smart postiga,siis saab alati reliisi hommik kätte,ela tartus,pärnus või võrus,kehtib üle eesti sest gamestar saadab päev barem välja


ma väga kahtlen kullerite pädevuses panen oma panuse pigem smartpostile, peale tood kapist plaat välja ja tulistama!
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iChris
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2009




sõnum 16.09.2013 20:59:05 vasta tsitaadiga

Mulle helistati päeval euronicsist ja saingi kätte juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corona16
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 21:02:11 vasta tsitaadiga

Kes on huvitatud liituma PS3 peal mängima hakkava crewiga, siis liituge EstRebels. Oleks hea, kui on olemas headset, kui ei ole, siis liituge ikkagi. Parimatel ka võimalus kohe lieutenantiks tõusta icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 21:12:10 vasta tsitaadiga

iChris kirjutas:
Mulle helistati päeval euronicsist ja saingi kätte juba icon_lol.gif

Täna?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 21:21:23 vasta tsitaadiga

iChris kirjutas:
Mulle helistati päeval euronicsist ja saingi kätte juba icon_lol.gif


pic or didn't happen icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 21:29:47 vasta tsitaadiga

mängud euronicsi poodides olemas ja peaksid kõik huvilised oma koopiad ilusti hommikul juba kätte saama.
Progamesil on mängud otsas - õnneks meil uus suur laar mänge hommikul sisse ostmisel ja saame kohe õhtuks vast juba uue hinniku poe lettidele

iChris - mis poest sa mängu juba kätte said? Minu jaoks on see oluline info

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 21:32:22 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
mängud euronicsi poodides olemas ja peaksid kõik huvilised oma koopiad ilusti hommikul juba kätte saama.
Progamesil on mängud otsas - õnneks meil uus suur laar mänge hommikul sisse ostmisel ja saame kohe õhtuks vast juba uue hinniku poe lettidele

iChris - mis poest sa mängu juba kätte said? Minu jaoks on see oluline info


Kas Progames saatis täna mängud välja ka, või saavad tellijad alles ülehomme mängida?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.09.2013 21:33:47 vasta tsitaadiga

https://itunes.apple.com/nz/app/grand-theft-auto-ifruit/id697056811?mt=8
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
N4pster
HV vaatleja
N4pster

liitunud: 11.10.2008




sõnum 16.09.2013 21:34:05 vasta tsitaadiga

Mind igatahes häirib ka "damage" teema, just niisama sõites. Sõidan 3-4 korda päris heal kiirusel teisele tagant sisse ja tulemuseks on kadunud kapott, kriimud ees, aga minimaalselt eest kortsus auto. Mendid sabas on jah kõik korras selles osas. Lisaks veel seda, et ma olen üllatunud, et keegi siin pole seda maininud, et inimesi saab ÜHE löögiga surnuks lüüa. Nii ma siis ühel hetkel jooksin mööda tänavat ja jooksu pealt ühe käelöögiga tapsin inimesi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 21:36:44 vasta tsitaadiga

On Progamesil neid mänge reaalselt poes ka või kõik läksid väljasaatmisele? Ise palusin et saaks poodi järgi tulla.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 21:39:13 vasta tsitaadiga

PSN versioon on 2x alla tulnud järjest (36GB)... esimese panin käsitsi kohe kui tekkis võimalus, miks teine veel tuli on arusaamatu (mingi teema selle auto downloadiga vist). mõnus raiskamine.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 16.09.2013 21:40:36 vasta tsitaadiga

ma ei ole kunagi progamesi ja gamestarist smardiga tellinud,koguaeg kulleriga ja mitte vähe tellinud ja alati reliisi hommik koju toodud 9-10ne vahel
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 21:42:58 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
https://itunes.apple.com/nz/app/grand-theft-auto-ifruit/id697056811?mt=8

vot see on küll huvitav
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 16.09.2013 21:48:41 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
On Progamesil neid mänge reaalselt poes ka või kõik läksid väljasaatmisele? Ise palusin et saaks poodi järgi tulla.


Loodan ka, et need kes ikka poest kätte tahavad saada, et neile ka on.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 21:53:58 vasta tsitaadiga

emm sii kirjutas:
kaspar737 kirjutas:
On Progamesil neid mänge reaalselt poes ka või kõik läksid väljasaatmisele? Ise palusin et saaks poodi järgi tulla.


Loodan ka, et need kes ikka poest kätte tahavad saada, et neile ka on.

Eeltellimise mõte ongi, et saaksid oma mängu väljalaske kuupäeval kätte nii poest kui ka posti teel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 22:01:19 vasta tsitaadiga

Klickist küsisin ja vastati, et mäng laos ootamas ja homme müügis. Aga hind saab olema ikka päris karm - mingi 64 eurot?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.09.2013 22:03:06 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Klickist küsisin ja vastati, et mäng laos ootamas ja homme müügis. Aga hind saab olema ikka päris karm - mingi 64 eurot?

Euronicsis ju esialgu tavahind 65€, progamesis 64€ ja Gamestaris nüüd krõbe 70€. Seega ju enam-vähem samad hinnad.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 22:05:36 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
ma ei ole kunagi progamesi ja gamestarist smardiga tellinud,koguaeg kulleriga ja mitte vähe tellinud ja alati reliisi hommik koju toodud 9-10ne vahel


Helistavad ette ka ? Kuidas tööinimene muidu kätte saab ?
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 22:06:22 vasta tsitaadiga

someguy kirjutas:
Shade kirjutas:
mängud euronicsi poodides olemas ja peaksid kõik huvilised oma koopiad ilusti hommikul juba kätte saama.
Progamesil on mängud otsas - õnneks meil uus suur laar mänge hommikul sisse ostmisel ja saame kohe õhtuks vast juba uue hinniku poe lettidele

iChris - mis poest sa mängu juba kätte said? Minu jaoks on see oluline info


Kas Progames saatis täna mängud välja ka, või saavad tellijad alles ülehomme mängida?

seda ma ei tea, ma tean et neil tava müüki ei jätkunud miskit, kuna kõik eeltelliti.
Ma ise planeerisin euroncsi jaoks suurema koguse

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.09.2013 22:08:12 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
someguy kirjutas:
Shade kirjutas:
mängud euronicsi poodides olemas ja peaksid kõik huvilised oma koopiad ilusti hommikul juba kätte saama.
Progamesil on mängud otsas - õnneks meil uus suur laar mänge hommikul sisse ostmisel ja saame kohe õhtuks vast juba uue hinniku poe lettidele

iChris - mis poest sa mängu juba kätte said? Minu jaoks on see oluline info


Kas Progames saatis täna mängud välja ka, või saavad tellijad alles ülehomme mängida?

seda ma ei tea, ma tean et neil tava müüki ei jätkunud miskit, kuna kõik eeltelliti.
Ma ise planeerisin euroncsi jaoks suurema koguse

Oma foorumis nad vähemalt kellegi kirjale vastasid, et pandi täna teele.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.09.2013 22:14:10 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
https://itunes.apple.com/nz/app/grand-theft-auto-ifruit/id697056811?mt=8



Mis see...?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.09.2013 22:16:58 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Bumer kirjutas:
https://itunes.apple.com/nz/app/grand-theft-auto-ifruit/id697056811?mt=8

Mis see...?


Saad programmis oma GTA V autosid upgreidida vist, ei pea mängus aega selle peale raiskama. Ei ole ise ka veel süvenenud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iChris
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2009




sõnum 16.09.2013 22:36:38 vasta tsitaadiga

proof:
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 22:47:14 vasta tsitaadiga

Ise sain gamestarist 53 euroga. Kui regad siis saad mingi allahindlus kupongi
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 22:47:43 vasta tsitaadiga

Kui saladus pole siis palju hetkel Eestis GTA V kõiki versioone kokku tellitud on?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 16.09.2013 22:52:12 vasta tsitaadiga

3 tundi jäänud icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 22:57:13 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Kui saladus pole siis palju hetkel Eestis GTA V kõiki versioone kokku tellitud on?
Ja kellelt sa nüüd vastust loodad saada? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 23:00:55 vasta tsitaadiga

Shadelt nt Euronicsi kohta juhul kui saladus pole.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 16.09.2013 23:09:51 vasta tsitaadiga

Vahi, või Amazon on uurimise all, kuna saatsis osad koopiad kuni 4 päeva varem välja (ning paljud said juba Reedel kätte).
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 23:12:46 vasta tsitaadiga

Nonii, kes viitsib võiks liituda crewga. Saame koos röövida ja madistada. Konsooliks PS3. http://socialclub.rockstargames.com/crew/estonianassasins
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 23:18:03 vasta tsitaadiga

iChris kirjutas:
proof:

mis poest kätte said?

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.09.2013 23:20:46 vasta tsitaadiga

Kust eestipoest võimalik tellida kohe? Ei tea seda x-i teemat.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Csass
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2002




sõnum 16.09.2013 23:25:43 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
mängud euronicsi poodides olemas ja peaksid kõik huvilised oma koopiad ilusti hommikul juba kätte saama.
Progamesil on mängud otsas - õnneks meil uus suur laar mänge hommikul sisse ostmisel ja saame kohe õhtuks vast juba uue hinniku poe lettidele

iChris - mis poest sa mängu juba kätte said? Minu jaoks on see oluline info


Infoks: ProGamesil ei ole mitte mängud otsas;)
Otsas on küll CE ja SE versioonid, tavaversiooni saab homme ka tavapäraseöt poest osta, nagu iga muud mängu.
Seda oleks huvitav teada küll, kust ja kuidas iChris mängu kätte sai?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.