Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 15:37:02 [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III vasta tsitaadiga

Diablo III



Ametlik leht: http://eu.battle.net/d3/en/console/

Arendaja: Blizzard Entertainment

Väljaandja: Blizzard Entertainment

Stiil: Action RPG/hack and slash

Väljalaske kuupäev:
PS3/X360: 3. september 2013
PS4: 2014

Kirjeldus:
Wikipedia kirjutas:
The game takes place in Sanctuary, the dark fantasy world of the Diablo series, twenty years after the events of Diablo II. Deckard Cain and his niece Leah are in Tristram Cathedral investigating ancient texts regarding an ominous prophecy. A mysterious star falling from the sky strikes the Cathedral, creating a deep crater into which Deckard Cain disappears.


Uudised / screenshotid / videod: http://eu.battle.net/d3/en/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...


viimati muutis beastbeats 17.07.2014 16:38:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.09.2013 15:58:49 vasta tsitaadiga

On siin mängijaid ka? Endal ja kahel sõbral juba preload tehtud. Üks mees või naine kuluks veel punti ära.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 16:06:59 vasta tsitaadiga

aivo80, ma peaks homme Euronics'i eel-tellimuse kätte saama icon_smile.gif
Mängite PS3 peal?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.09.2013 16:14:28 vasta tsitaadiga

beastbeats, jap, PS3 ikka. Unustasin selle lisada. un aivo80, kui soovid onlines liituda. Alustame ilmselt kuskil 6 paiku õhtul.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 22:09:31 vasta tsitaadiga

Co-op on ?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 22:10:03 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Co-op on ?

jah
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 03.09.2013 08:34:41 vasta tsitaadiga

Sai tiba siis proovitud. Esmamulje on küll hea. Jookseb ilusti ja loadimis ajad üsna kiired. Eks näis, mis juhtub, kui ekraan on mobidest must icon_biggrin.gif Graafika kohta ei oska midagi öelda, võrdlusmoment PC versiooniga puudub ja pole eriline graafikapede ka.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2013 10:19:25 vasta tsitaadiga

On võimalus 1 ekraani taga kahekesi korraga ka mängida või on see co-op vaid üle neti?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 03.09.2013 10:20:37 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
On võimalus 1 ekraani taga kahekesi korraga ka mängida või on see co-op vaid üle neti?


Kuni 4 matsi saab korraga ühe ekraani taga mängida.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2013 01:16:57 vasta tsitaadiga

Mäng käes.. läheb testimiseks


edit: Esimene lege käes lvl13 peal icon_biggrin.gif peab mainima, et siin teeb lege leid ikka väga rõõmsaks lol
DERP


edit2: Leorics Signet LOL icon_biggrin.gif +23%-d

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 04.09.2013 10:40:23 vasta tsitaadiga

Jõudsime siis eile L15ni välja. Siiani küll olnud väga hea mäng. Barbie on hetkel eriti lahe - jooksed loomaaeda sisse, stun peale ja siis frenzyga nüpeldama. Fury täis, siis suure haamriga nüpeldad. Tegevust on küllaga. UI ja kogu juhtimine meenutab küll sacred 2. aga asi töötab ilusti, ütleks, et puldiga palju lihtsam, kui klaveriga mängida.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2013 11:02:21 vasta tsitaadiga

Esmamulje postiivne thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2013 12:48:34 vasta tsitaadiga

beastbeats, täpselt selline oleks Diablo III pidanud alguses olema ffs.. jummala põnev ja huvitav mängida, no AH BS, ise grindid ise leiad ja kui soovi võid d2jps foorumis tradeda, win win lihtsalt. See ausalt saab olema uuestisünd Diablole, vaevalt keegi väga Diablo III pc peal mängida tahab, isegi kuis ee item 2.0 tuleb, lihtsalt bottide poolt nii ära hooratud, et pole mõtet.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2013 14:51:11 vasta tsitaadiga

Kas PS3 versioonis on miski battle.net'i logimine? Ehk siis, kas on mingit viidet sellele, et PS4 peal saaks PS3 charactere edasi mängida?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 04.09.2013 15:32:57 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes pole tähele pannud. Koju lähen, siis tsekkan järgi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2013 15:38:54 vasta tsitaadiga

eShelobik, imo seob sinu PS kasutajaga lihtsalt konto ära, savegamed jätab alles või laeb internetti üles. Ehk siis vaja vaid saved üle tõsta PS4 peale.
Laadisin youtube üles muidu video kus eile leidsin selle Leorics Signeti icon_biggrin.gif
Ja tänane Beliali kill, Belial näeb EPIC välja lihtsalt icon_eek.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dancodinho
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 04.09.2013 15:55:29 vasta tsitaadiga

võite lisada kes co-op soovib teha PSN Dancodinho
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2013 14:32:13 vasta tsitaadiga

Keegi lisagu mind ka kui huvi on, hetkel lvl37 ja barb thumbs_up.gif "HDTanelOfficial". Livestreamin igapäev siin ja otsin nüüd kedagi kellega koos pelada icon_smile.gif

edit: lol, see mäng on haige ikka.. legesi tuleb nagu seeni peale vihma.. Double Legendary drop eile: http://www.youtube.com/watch?v=hxHa2603Y-E&feature=youtu.be

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 11.09.2013 14:23:51 vasta tsitaadiga

kus kohast praegu hea hinnaga seda tellida saaks oskab keegi midagi soovitada ?
sain oma PC versioonist lahti tahaks ps3 peale üle minna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 15:05:33 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2013-09-11-diablo-3-demo-goes-live-on-ps3-and-xbox-360
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 12.09.2013 15:37:29 vasta tsitaadiga

mis ajal eestist osta ka saab ?
võin on see hinnavahe päris suur
kas keegi hakkab kuskilt välismaalt ka endale tellima ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 15:41:58 vasta tsitaadiga

Torbik27, mäng on väljas ja poodides icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 12.09.2013 15:56:12 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Torbik27, mäng on väljas ja poodides icon_wink.gif

Pärnust ei leidnud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 18:12:20 vasta tsitaadiga

Torbik27, proovi gamelabist, www.gamelab.ee
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 20:57:44 vasta tsitaadiga

euronicsisse ka uus ports juurde saabumas järgmine nädal. Pärnust otsas aga veebi kaudu saaks ikka tellida.
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 01:31:33 vasta tsitaadiga

Normal/hard'iga läbi tehtud, nüüd Nightmare/Master V kallale icon_smile.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 13.09.2013 04:56:54 vasta tsitaadiga

Minu oma peaks ka Teisipäeval koos GTA V´ga saabuma, can´t wait. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 13.09.2013 08:56:20 vasta tsitaadiga

Sai ka eile nightmareiga ring peale tehtud. See nädal vist helli enam ei jõua. Barbie L50 - dam üle 9k ja nüpeldab kenasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 10:18:42 vasta tsitaadiga

aivo80, mis raskusastmega mängid?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 13.09.2013 10:23:32 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
aivo80, mis raskusastmega mängid?


Ilmselt see default, mis esimesena pakub. Pole noid väga uurind, et mida nad juurde annavad või raskemaks teevad. Mis nad siis teevad?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 11:06:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pole noid väga uurind, et mida nad juurde annavad või raskemaks teevad. Mis nad siis teevad?

Vaata sealt lõpupoole:
http://diablo.incgamers.com/blog/comments/blizzard-on-diablo-3-console-bugs-legendaries-and-difficulty

Konsooliversioonidel asi natuke keeruliseks/segaseks aetud icon_sad.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 11:48:17 vasta tsitaadiga

nagu näha, siis easy, normal, hard ei muuda midagi, ehk siis ideeliselt võiks kuni infernoni easy peal ära mängida, saaks vaevast lahti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 13.09.2013 13:01:30 vasta tsitaadiga

Ega jah. Mis see muud ongi, kui kiirel Infernoni ja siis eqt hoorama icon_biggrin.gif Mida kiiremini eelnevad raskused ära teed, seda parem icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 13:15:26 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
nagu näha, siis easy, normal, hard ei muuda midagi, ehk siis ideeliselt võiks kuni infernoni easy peal ära mängida, saaks vaevast lahti icon_biggrin.gif

IMO barbariga oli hard liialt lihtne - alguses veel aga enamus mängust sai ikka puhtalt jõuga läbi surutud...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 16.09.2013 14:14:25 vasta tsitaadiga

Nii, sai eile sõbraga helli alustatud ja viskas 2h mõõga. DPS tiba üle 500 ja str annab +510. Kokku dam koos buffiga 24.4k ja ilma 19.1k. Hekseldab hästi, aga ülbeks ei tasu siiski minna icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 15:39:31 vasta tsitaadiga

aivo80, mis tegelase lv juba on siis?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.10.2013 14:58:59 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
aivo80, mis tegelase lv juba on siis?


L55, aga nüüd pole enam mitu päeva saanud mängida, aga see nädal üritan 60 ära teha.

edit: Sain eile L58 ja leidsin kirve, mille dam on ligi 1k. Kogu dam nüüd buffidega 56k icon_smile.gif

edit2: Eile tuli L60 ja hell ka sai läbi. Diablo viskas miskise seti kirve(ei mäleta nime enam), dam nüüd üle 70k icon_razz.gif

edit3: Sai siis eile inferno ka ära lõpetatud. Edasi läheb siis eq hooramiseks jne. dam üle 130k icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 17:56:39 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2013/10/15/diablo-3-patch-hacks-slashes-its-way-to-xbox-360/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 17.10.2013 20:28:13 vasta tsitaadiga

Üritasin sõbraga privaatset mängu teha üle võrgu, aga ei õnnestunud: "There was problem joining a game". Mõlemil on elion ja see thomsoni ruuter. Teistes ps3 mängudes probleeme pole ning näiteks teiste inimeste poolt hostitud mängudesse saame diablos liituda.
Mõlemal on meil NAT2.
Kuuldavasti on sama probleem tekkinud ka USA-s Belkini ruuteritega peale 1.02 patchi. Keegi jagab sama muret?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 18.10.2013 09:51:42 vasta tsitaadiga

Mul Starman, ühel sõbral Elion (Thomson) ja teisel miski Soome mis iganes. Korra on tekkinud probleeme, aga muidu saame vabalt teineteise mängudes käia, kuna tahame. Aga uuri portide suunamise kohta.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 13:11:49 vasta tsitaadiga

Ühe konsooli taga coopis olete mänginud? muljetage.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 13:17:34 vasta tsitaadiga

Olen mänginud co-opi ja väga äge on, tuli meelde PS1 ajad kui sai DII´te niimoodi mängitud ehk siis kahekesi ühe suure ekraani peal. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 23.10.2013 08:46:36 vasta tsitaadiga

Coop ongi põhjus miks olin nõus mängu eest 50+ EUR välja käima. Mängime Naisega koos Coopi ja mõlemad oleme rahul. Hiljuti ostis ka sõber mängu ja nüüd alustasime kolmekesi läbitegemist. See probleem, kus ei saanud sõbra mänguga ühineda ja vastupidi, on lahenenud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 23.10.2013 08:50:31 vasta tsitaadiga

Coop on täitsa mõnus jah. On tehtud ka nii, et 1 mängijatest ei saa piduriks olla - kui kogu kaader edasi liigub ja üks otsustab eemale minna, siis viskab ta ilusti järgi pundile.

Barbi nüüd endal 10. paragoni peal ja käin keywardeneid peamiselt ainult tegemas. Alustasin ka wizardiga - see hetkel L32
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 11:44:11 vasta tsitaadiga

kiriE kirjutas:
Coop ongi põhjus miks olin nõus mängu eest 50+ EUR välja käima. Mängime Naisega koos Coopi ja mõlemad oleme rahul. Hiljuti ostis ka sõber mängu ja nüüd alustasime kolmekesi läbitegemist. See probleem, kus ei saanud sõbra mänguga ühineda ja vastupidi, on lahenenud.

Mul sama plaan. Ainult sellle pärast saabki diablo 3 konsoolil millalgi ostetud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 22:50:07 vasta tsitaadiga


Link


Diablo III: Reaper of Souls FAQ
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 11:22:58 vasta tsitaadiga

sain ka nüüd lõpuks xboxile diablo3e, küsimus oleks selline,et mitu tundi läheb keskmiselt läbimiseks kõik actid normal modes mängimine?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 10:42:42 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
sain ka nüüd lõpuks xboxile diablo3e, küsimus oleks selline,et mitu tundi läheb keskmiselt läbimiseks kõik actid normal modes mängimine?

30h kuskil, oleneb gearist ja kui palju sa nuka tagustes ringi kolad. KOgu 100% achide tegemine on mingi 50-60h. kõige pikem on 5milli kulla korjamine, raha dropi süsteem on väga saast konsooli versioonis

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 10.03.2014 10:46:18 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
sain ka nüüd lõpuks xboxile diablo3e, küsimus oleks selline,et mitu tundi läheb keskmiselt läbimiseks kõik actid normal modes mängimine?


Eeldan, et ka Medium raskusaste?
Vihjeks ütlen nii, et viimane nädalavahetus jooksin Hardcores lvl 60 Demon Hunteriga Normali ja Nightmare läbi eesmärgiga kiiresti oma naisel Barbar nullist lvl 60 peale aidata, kes mul järel tolknes. Ilma igasugu dialooge kuulamata ja videoid vaatamata kulus Mediumi nelja acti läbijooksmisele ca 3 ja pool tundi. Ahjaa ühtegi liigset koobast ei külastanud ja kõik mida puutusin suri silmapilkselt icon_biggrin.gif.
Ehk siis oleneb. Kui kavatsed kõik koopad ja nurgatagused läbi käia, siis ehk pigistad 10 tundi väljagi? Ja kuna sul esimese karakteri puhul mingeid lvl 13-14 kristalle kah pole, siis pakub esmane läbimängimine Normal-Medium mõõdukat väljakutsetki.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2014 16:37:36 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2014-05-12-diablo-3-ultimate-evil-edition-dated-confirmed-for-old-and-new-consoles
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.