Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2004 14:14:55 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
brr, nüüd on juhe koos icon_eek.gif

pärast code 400watise toiteka & radeon 9800 pro lisamist ei saa enam yle 2800+ klokata, masin jookseb mõne tunni jooksul kokku, help! icon_biggrin.gif


yeah? icon_lol.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2004 14:15:43 vasta tsitaadiga

enne oli 300'ne ja töötas nigu siidi, nüüd ei peaks töötama 400'ga? icon_razz1.gif

ok, enough OT icon_wink.gif

alguses oli kõik korras, masin jooksis 3200+ peal täitsa ilusasti. paar päeva pärast kaarti ostsin ka whisperrock 4'a ja lykkasin mudugi kohe jahutama, kõik oli ok, kuni masin oli laksti koos... nüüd siis olen katsetamistega jõudnud niikaugele, et 2800+ on viimane stabiilne kiirus, temp oli 3200+ peal enne kokkujooksu setit lammutades 49, seega selles ei saa viga olla...


viimati muutis Scart 10.02.2004 14:18:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2004 14:18:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
enne oli 300'ne ja töötas nigu siidi, nüüd ei peaks töötama 400'ga? icon_razz1.gif

yup
mõni 300-ne code (näit. 300x) ongi tummisem kui 400w. aga ma tahan seda öelda ja ütlengi: CODEGEN SUCKS!

kui jõuad osta 9800pro, siis võiksid kuskilt leida ka ressursi normaalse toite soetamiseks. ei pea tingimata rääkima 2000 eegusest zalmanist või hec-ist, ka 360w chieftec will do...

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2004 14:22:20 vasta tsitaadiga

hehe, ega korralik toide tulebki osta, kuid alles järgmisel palgapäeval icon_smile.gif

eks ma siis kraban kuskilt mõne võimsama asja ja proovin uuesti, sest masinaga peaks ju idee kohaselt olema kõik korras, vähemalt ma loodan nii icon_confused.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2004 14:45:41 vasta tsitaadiga

kas toite ostmisel peaks vaatama max. DC output näitajat või midagi veel? ja mis seal võiks kirjas olla?
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.02.2004 15:47:28 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
kas toite ostmisel peaks vaatama max. DC output näitajat või midagi veel? ja mis seal võiks kirjas olla?


pane kaalu peale, sealt saad kohe esimese näitaja.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
qbiC
HV vaatleja
qbiC

liitunud: 15.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2004 21:46:29 vasta tsitaadiga

Ise kasutan igapäevaselt 11x200, kuid mõtlesin, et prooviks 12x200.
Panin kohe volte 1.725 V, bootis üles ja jooksis kohe kokku.
Järgmine katse @ 1.750 V, bootis üles ja tegin ka mõned testid SiSandraga, kuid arvutimängu jooksutades jooksis kohe kokku.
Siis @ 1,775 V ja kõik töötas stabiilselt. Temperatuur tõusis default voldiga võrreldes ligi 6 kraadi @ idle. (40'lt 46'le) Õhkjahutus. Pärast jätsin ikka 3200+, sest arvuti jõudlus mängus oli endiselt sama (graafikakaart piduriks).
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitboy
HV vaatleja
bitboy

liitunud: 09.12.2003




sõnum 10.02.2004 21:48:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pane kaalu peale, sealt saad kohe esimese näitaja.

icon_lol.gif

enne toite ostmist tuleks kuskilt ikka otsida palju ta katsetes on välja kannatanud.
mõni thumbs_up.gif 300W toitekas on peaaegu sama hea kui mõni thumbs_down.gif 350W toiteksa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 10.02.2004 23:16:25 vasta tsitaadiga

bitboy kirjutas:
icon_lol.gif

Mis selles soovituses siis naljakat oli icon_eek.gif
Kui ei usu, siis loe ülevaateid. See, kui palju kaalub üks toitekas, näitab kahte asja: kui palju on sees radiaatorimaterjali ja kui palju on elektroonikakomponentide peale 'priisatud'. Mõlemad on tarbija seisukohalt kasulikud näitajad.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2004 23:50:27 vasta tsitaadiga

pakun siiski, et arvutipoodides kaalu tihtipeale ei leidu(või müüakse toorikuid juba kiloga?) ja ise ka kaasas tassima ei hakka. kas pean vaatama max dc outputi? omal on 165W.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 11.02.2004 01:08:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas pean vaatama max dc outputi? omal on 165W.

See on vist erinevate nimede all.
Minu codegenil on +5&+3,3v total 160W
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2004 01:15:57 vasta tsitaadiga

panen siia kah lingi, mis andmeid codegenide kohta olen saanud:
http://www.hot.ee/musthave/codegen300x.htm
imelik see, et 400w nagu kehvemate näitajatega kui 350w.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.02.2004 10:25:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

imelik see, et 400w nagu kehvemate näitajatega kui 350w


sildi peal on üks asi, tegelikkuses hoopis teine ooper.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.02.2004 10:41:09 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
tsitaat:

imelik see, et 400w nagu kehvemate näitajatega kui 350w


sildi peal on üks asi, tegelikkuses hoopis teine ooper.
Aga codegen 350W toitekas ongi tõepoolest suht hea, mitmel masinal kohanud ja probleeme toitega ei tea neil olema. Ainult arvestades codegeni kvaliteedi kõikumisi (millegi muuga on raske seletada nii erinevaid kogemusi), siis - valik/kasutus omal riisikol - nagu seda ikka kirjutatakse icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.02.2004 11:03:07 vasta tsitaadiga

enamus probleeme tekib klokkimisel, muidu ei ole tõesti neil viga, pealegi hind odav, aga jahutusvent teeb neil rõvedat kohinat.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2004 11:07:21 vasta tsitaadiga

Toetan ka Dumb'i ideed kaalu järgi toidet valida ja kui poes ei ole ka kaalu siis laske leti peale tõsta neli-viis erinevast hinnaskaalast toidet ja võrrelge kasvõi nii et üks ühes, teine teises käes. Uskuge lihtsalt tina ballasti nendese ka ei panda. Raskematel on suuremad jahutuspinnad, häirevähendus drosselid, poolid ja trafod. Kõik see kokku on kvaliteetsem toiteplokk.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.02.2004 11:10:01 vasta tsitaadiga

mul jookseb teist nädalat nii http://timo.lifa.ee/alari/untitled.JPG volte peakas veel alla laskma 1.5 peale!enne töötas 1.5 v peal kuid siis oli 12x200!
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2004 11:19:58 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
enamus probleeme tekib klokkimisel, muidu ei ole tõesti neil viga, pealegi hind odav, aga jahutusvent teeb neil rõvedat kohinat.

minu Codel pole mingi mure ka 2V prosele anda 8)
ja vent on kah kena vaikne 12x12 thumbs_up.gif
ainult et ei kasuta seda korpuse iseärasuste tõttu icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.02.2004 11:54:45 vasta tsitaadiga

anna 2.2v ja prose pane 2.5GHz peale ja pane k7burn tööle ja siis pane siia +5 graafik ja räägime edasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2004 12:05:01 vasta tsitaadiga

heh, kahjuks pole võimalust sellist OC teha icon_rolleyes.gif
mobo pidurdab icon_sad.gif
aga hea meelega prooviks icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2004 16:31:55 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
anna 2.2v ja prose pane 2.5GHz peale ja pane k7burn tööle ja siis pane siia +5 graafik ja räägime edasi icon_smile.gif

misasi mulle seda graafikut võiks teha?

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.02.2004 16:53:29 vasta tsitaadiga

sisoft peaks üks olema, aga neid veel.....
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 11.02.2004 21:21:09 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
anna 2.2v ja prose pane 2.5GHz peale ja pane k7burn tööle ja siis pane siia +5 graafik ja räägime edasi icon_smile.gif

No ma andsin 2,1v @-20 kraadi ja cpu oli 2530 mhzi peale.
Teste tegi ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bilberry21
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2004




sõnum 11.02.2004 21:24:25 NOh vasta tsitaadiga

kle mul on sama prose ja ma clockisin
selle prose 2,5 GHz-ks.KUSJUURES mul on elu sitt jahuti , varsti saan uee icon_razz1.gif
tahad infi ?
MSN : bilberry212@hotmail.com
õpetan clockima icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.02.2004 00:48:18 vasta tsitaadiga

ipruul kirjutas:
Arvo Cobrietti kirjutas:
anna 2.2v ja prose pane 2.5GHz peale ja pane k7burn tööle ja siis pane siia +5 graafik ja räägime edasi icon_smile.gif

No ma andsin 2,1v @-20 kraadi ja cpu oli 2530 mhzi peale.
Teste tegi ilusti thumbs_up.gif


hea, mis +5 oli? 4.5?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 12.02.2004 09:46:53 vasta tsitaadiga

Kas see on loogiline, et kui prosel on 2,1V ja @ 1.8Ghz (2500+) siis temp on tunduvalt kõrgem kui def pingega icon_question.gif icon_question.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.02.2004 10:23:40 vasta tsitaadiga

H4CK3R kirjutas:
Kas see on loogiline, et kui prosel on 2,1V ja @ 1.8Ghz (2500+) siis temp on tunduvalt kõrgem kui def pingega icon_question.gif icon_question.gif icon_eek.gif



No pinge seda temp tõstabki kõige rohkem ju icon_question.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 12.02.2004 10:25:26 vasta tsitaadiga

Krt ja mina koguaeg arvasin, et emmhaatsetid oopis icon_redface.gif
Oh mind dumbi küll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 12.02.2004 12:37:34 vasta tsitaadiga

H4CK3R kirjutas:
2,1V ja @ 1.8Ghz (2500+)


WTF? tahad prose ära tappa icon_question.gif See ju hirmus volt, lühiajaliselt pole häda midagi, aga muidu ... mina sinu asemel ei hoiaks nii kõrgena icon_wink.gif

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 12.02.2004 12:42:50 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
H4CK3R kirjutas:
2,1V ja @ 1.8Ghz (2500+)


WTF? tahad prose ära tappa icon_question.gif See ju hirmus volt, lühiajaliselt pole häda midagi, aga muidu ... mina sinu asemel ei hoiaks nii kõrgena icon_wink.gif

Pole hullu, see oli ainult katsetamiseks, muidu on 1,85V icon_biggrin.gif
Võrdlesin tempe kui pinget tõsta ja kiirus jätta samaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 13:12:37 vasta tsitaadiga

Milline mobo oleks hetkel kõige parema klokitavusega xp2500le?

8RDA+?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 13:53:14 vasta tsitaadiga

8RDA+ ja NF7-S
http://www.cpudatabase.com/CPUdb/
tegelt NF7-S on seal üleval otsas rohkem icon_biggrin.gif

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 12.02.2004 14:07:02 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Milline mobo oleks hetkel kõige parema klokitavusega xp2500le?

8RDA+?


Kui kõrge FSB huvitab, siis DFI Lanparty NFII Ultra B- le pole vist vastast.
kallivõitu aga ainult. Müüb seda k-salong näiteks.
Muidu Epox 8RDA+ rev. 2.1 ja 2.2
Abit NF7/NF7-SL/NF7-S
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zandriel
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004




sõnum 14.02.2004 19:33:22 vasta tsitaadiga

2500+@3200+ VCORE(((1,85))) on nurmaalne, mul probleemid selle VCORE-iga >biosis on pandud VCORE 1,875 aga asi hakkab Win hyppama :S paneb seal 1,802--kuni--1,876 :S k6ige rohkem hyppab kui m@ngid midagi mis vajab 3D.......ma just ostsin uue toiteka ordist 550W enne oli mingi kehva 300W, aga ikka hyppab
varem ple midagi sellist juhtunud :S:S:S kas peaks j@rsku emaplaadi v@lja vahetama N:ABITI NF-i vastu???

MILLES ASI V6IX olla:S:S????????????????????

_________________
AMD 2500+ @ 2456mhz 42-47C Barton Powerd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 14.02.2004 19:59:00 vasta tsitaadiga

Zandriel kirjutas:
2500+@3200+ VCORE(((1,85))) on nurmaalne, mul probleemid selle VCORE-iga >biosis on pandud VCORE 1,875 aga asi hakkab Win hyppama :S paneb seal 1,802--kuni--1,876 :S k6ige rohkem hyppab kui m@ngid midagi mis vajab 3D.......ma just ostsin uue toiteka ordist 550W enne oli mingi kehva 300W, aga ikka hyppab
varem ple midagi sellist juhtunud :S:S:S kas peaks j@rsku emaplaadi v@lja vahetama N:ABITI NF-i vastu???

MILLES ASI V6IX olla:S:S????????????????????

Just just, vaheta emme välja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Aga ma arvan, et sul seal siiski miski muu probleem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 14.02.2004 20:55:30 vasta tsitaadiga

H4CK3R kirjutas:

Aga ma arvan, et sul seal siiski miski muu probleem icon_biggrin.gif


Selleks võib tõenäoliselt kehv toiteplokk olla icon_wink.gif

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.02.2004 22:16:55 vasta tsitaadiga

jah....ma arvutasin ka siin ühe progega oma koosluse võimsuse ära ja ikka väga väike varu on...polekski arvand, et 300W Codegen nii nõrk on icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2004 22:30:25 vasta tsitaadiga

A kuda 360w chieftec-iga lood on? Kas nf7-s on sama klokitavusega mis 8rda+? 8rda+ ple sata-t, muidu kangesti tahaks toda.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zandriel
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004




sõnum 15.02.2004 00:54:59 vasta tsitaadiga

see VCORE alles hiljuti hakkas hyppaman, muidu asi tootas 2kuud nurmaalselt 300W toitega, mulle oeldi et ma vahetax toiteka, nu nii ma tegin ostsin endale ordist yhe V@GA KORRALIKU 550W toiteka thumbs_up.gif , aga asi ikka hyppab, nu kui viga ple toitekas siis milles see v6ix olla icon_neutral.gif ,nu mul suri eelmine 2500+@3200+ 6kuud hiljem ((1,85)) VCORE-iga @ra icon_evil.gif siis oli ka temp 55-60C, ma loodan et sama ei kordu enam, kuigi ma viimati v6tsin arvuti lahti ja vaatasin prose, sellel olid kordajate (vmi.) vahele tekkinud nu niuksed nagu v@ikesed imepisikesed m@rjad alad(t@pid, plekid vmi.)

Kas mul tasuks muretseda? Kas keegi teab mida see t@hendab?

hetkel on tempid 43C->47C MAX icon_smile.gif

_________________
AMD 2500+ @ 2456mhz 42-47C Barton Powerd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2004 00:59:30 vasta tsitaadiga

see 550w ei näita midagi, kui see ikkagi codegeni toodang ja 200g kaalub on asi saast.
Toitekaid ostetakse kilo järgi icon_wink.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.02.2004 01:24:56 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
A kuda 360w chieftec-iga lood on? Kas nf7-s on sama klokitavusega mis 8rda+? 8rda+ ple sata-t, muidu kangesti tahaks toda.

erilist vahet neil pole, kuigi endale on jäänud epoxist parem mulje...ülekiirendamiseks parem...samas võid raha juurde panna ja DFI Lanparty osta... icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 15.02.2004 01:25:48 vasta tsitaadiga

Zandriel kirjutas:
see VCORE alles hiljuti hakkas hyppaman, muidu asi tootas 2kuud nurmaalselt 300W toitega, mulle oeldi et ma vahetax toiteka, nu nii ma tegin ostsin endale ordist yhe V@GA KORRALIKU 550W toiteka thumbs_up.gif , aga asi ikka hyppab, nu kui viga ple toitekas siis milles see v6ix olla icon_neutral.gif ,nu mul suri eelmine 2500+@3200+ 6kuud hiljem ((1,85)) VCORE-iga @ra icon_evil.gif siis oli ka temp 55-60C, ma loodan et sama ei kordu enam, kuigi ma viimati v6tsin arvuti lahti ja vaatasin prose, sellel olid kordajate (vmi.) vahele tekkinud nu niuksed nagu v@ikesed imepisikesed m@rjad alad(t@pid, plekid vmi.)

Kas mul tasuks muretseda? Kas keegi teab mida see t@hendab?

hetkel on tempid 43C->47C MAX icon_smile.gif


Need täpid peaksid olema liigsest kuumusest.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 15.02.2004 01:35:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

jah....ma arvutasin ka siin ühe progega oma koosluse võimsuse ära ja ikka väga väike varu on...polekski arvand, et 300W Codegen nii nõrk on

kui saladus ple siis mis selle proge nimi ka on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 15.02.2004 14:38:57 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
H4CK3R kirjutas:

Aga ma arvan, et sul seal siiski miski muu probleem icon_biggrin.gif


Selleks võib tõenäoliselt kehv toiteplokk olla icon_wink.gif


Aga ta ju vahetas miski 300W toiteka 550W vastu icon_rolleyes.gif
Vb clean install aitax, või miski regcleneriga registrid üle käia icon_question.gif

Edit: mina lähen nüüd clean installi tegema icon_razz.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2004 16:13:10 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
käiguvahetaja kirjutas:
A kuda 360w chieftec-iga lood on? Kas nf7-s on sama klokitavusega mis 8rda+? 8rda+ ple sata-t, muidu kangesti tahaks toda.

erilist vahet neil pole, kuigi endale on jäänud epoxist parem mulje...ülekiirendamiseks parem...samas võid raha juurde panna ja DFI Lanparty osta... icon_wink.gif

Kui oleks see lanparty, xp 2500, volcano 7+, 360w chieftec, 4 lisaventi kastil, ja 1 15cm vääga kange vent(ehk temp eriti probleem pole) palju annaks selle lanpartyga välja pigistada? Eriti ei julge k-kasiinost osta, äkki see "fortuuna" pole minuga icon_razz.gif.
Kas sellel lanpartyl sata kontroller on? Ja kas mõni muu firma seda eestis ei müü?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.02.2004 16:22:29 vasta tsitaadiga

ei teagi, kes veel DFI'd müüb... tasub uurida kas mõne firma hinnakirjas on äkki mõni P4 või vanem socket A plaat, siis ilmselt ka neilt võimalik tellida... samas kardan, et Eestis võid ka selle DFI rev 1 otsa sattuda...see pole nii hea kui 2...
Mulle jääb ka DFI üha rohkem silma - rohkelt kraami kaasa ja väga hea ülekiirendamiseks.... samas ka Leadteki Deluxe on päris kobe plaat...fsb läheb stabiilselt 240 peale icon_wink.gif

hmm...mina olen selle xp 2500-ga saanud 250W toitekaga pea 2,4GHz kätte...samas täiesti stabiilne oli 2,2GHz peal...ülekiirendamine jäi puhtalt toite taha....
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2004 16:28:59 vasta tsitaadiga

Ks on selline asi neil nimekirjas:
Emaplaat DFI Lanparty NFII Ultra B Soc.A/nForce2U/F/SA/R/H6x/U2 2290.-
Ehk see see B variant ongi rev 2??? Ma lugesin reviewsid, kraami antakse täiega kaasa. Hind on ka vastav.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 15.02.2004 16:42:54 vasta tsitaadiga

DFI ostjatele teadmiseks,max fsb v6ib k6ikuda 230-270 mhz vahel,oleneb plaadist.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2004 16:44:31 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Ks on selline asi neil nimekirjas:
Emaplaat DFI Lanparty NFII Ultra B Soc.A/nForce2U/F/SA/R/H6x/U2 2290.-
Ehk see see B variant ongi rev 2??? Ma lugesin reviewsid, kraami antakse täiega kaasa. Hind on ka vastav.


Nääh, xbitlabs kirjutas, et sellel on kehv ülekiirendamis võimalus. Epox 8rda+ tahaks, aga ka sata ketast.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2004 17:10:16 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Nääh, xbitlabs kirjutas, et sellel on kehv ülekiirendamis võimalus. Epox 8rda+ tahaks, aga ka sata ketast.

osta siis 8RDA3+, sel on sata tugi ja samahäe plate kui 8rda+ aint, et soundstormi ei ole, muidu igati hea plaat
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.