|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.02.2004 14:15:43
|
|
|
enne oli 300'ne ja töötas nigu siidi, nüüd ei peaks töötama 400'ga?
ok, enough OT
alguses oli kõik korras, masin jooksis 3200+ peal täitsa ilusasti. paar päeva pärast kaarti ostsin ka whisperrock 4'a ja lykkasin mudugi kohe jahutama, kõik oli ok, kuni masin oli laksti koos... nüüd siis olen katsetamistega jõudnud niikaugele, et 2800+ on viimane stabiilne kiirus, temp oli 3200+ peal enne kokkujooksu setit lammutades 49, seega selles ei saa viga olla...
viimati muutis Scart 10.02.2004 14:18:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
10.02.2004 14:18:07
|
|
|
| Scart kirjutas: |
enne oli 300'ne ja töötas nigu siidi, nüüd ei peaks töötama 400'ga?  |
yup
mõni 300-ne code (näit. 300x) ongi tummisem kui 400w. aga ma tahan seda öelda ja ütlengi: CODEGEN SUCKS!
kui jõuad osta 9800pro, siis võiksid kuskilt leida ka ressursi normaalse toite soetamiseks. ei pea tingimata rääkima 2000 eegusest zalmanist või hec-ist, ka 360w chieftec will do...
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go. |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.02.2004 14:22:20
|
|
|
hehe, ega korralik toide tulebki osta, kuid alles järgmisel palgapäeval
eks ma siis kraban kuskilt mõne võimsama asja ja proovin uuesti, sest masinaga peaks ju idee kohaselt olema kõik korras, vähemalt ma loodan nii
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
10.02.2004 14:45:41
|
|
|
kas toite ostmisel peaks vaatama max. DC output näitajat või midagi veel? ja mis seal võiks kirjas olla?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.02.2004 15:47:28
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| kas toite ostmisel peaks vaatama max. DC output näitajat või midagi veel? ja mis seal võiks kirjas olla? |
pane kaalu peale, sealt saad kohe esimese näitaja.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qbiC
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2003
|
10.02.2004 21:46:29
|
|
|
Ise kasutan igapäevaselt 11x200, kuid mõtlesin, et prooviks 12x200.
Panin kohe volte 1.725 V, bootis üles ja jooksis kohe kokku.
Järgmine katse @ 1.750 V, bootis üles ja tegin ka mõned testid SiSandraga, kuid arvutimängu jooksutades jooksis kohe kokku.
Siis @ 1,775 V ja kõik töötas stabiilselt. Temperatuur tõusis default voldiga võrreldes ligi 6 kraadi @ idle. (40'lt 46'le) Õhkjahutus. Pärast jätsin ikka 3200+, sest arvuti jõudlus mängus oli endiselt sama (graafikakaart piduriks).
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitboy
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2003
|
10.02.2004 21:48:07
|
|
|
| tsitaat: |
pane kaalu peale, sealt saad kohe esimese näitaja.
|
enne toite ostmist tuleks kuskilt ikka otsida palju ta katsetes on välja kannatanud.
mõni 300W toitekas on peaaegu sama hea kui mõni 350W toiteksa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
10.02.2004 23:16:25
|
|
|
| bitboy kirjutas: |
|
Mis selles soovituses siis naljakat oli
Kui ei usu, siis loe ülevaateid. See, kui palju kaalub üks toitekas, näitab kahte asja: kui palju on sees radiaatorimaterjali ja kui palju on elektroonikakomponentide peale 'priisatud'. Mõlemad on tarbija seisukohalt kasulikud näitajad.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
10.02.2004 23:50:27
|
|
|
pakun siiski, et arvutipoodides kaalu tihtipeale ei leidu(või müüakse toorikuid juba kiloga?) ja ise ka kaasas tassima ei hakka. kas pean vaatama max dc outputi? omal on 165W.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
11.02.2004 01:08:08
|
|
|
| tsitaat: |
kas pean vaatama max dc outputi? omal on 165W.
|
See on vist erinevate nimede all.
Minu codegenil on +5&+3,3v total 160W
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
11.02.2004 01:15:57
|
|
|
panen siia kah lingi, mis andmeid codegenide kohta olen saanud:
http://www.hot.ee/musthave/codegen300x.htm
imelik see, et 400w nagu kehvemate näitajatega kui 350w.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.02.2004 10:25:10
|
|
|
| tsitaat: |
imelik see, et 400w nagu kehvemate näitajatega kui 350w
|
sildi peal on üks asi, tegelikkuses hoopis teine ooper.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.02.2004 10:41:09
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| tsitaat: |
imelik see, et 400w nagu kehvemate näitajatega kui 350w
|
sildi peal on üks asi, tegelikkuses hoopis teine ooper. |
Aga codegen 350W toitekas ongi tõepoolest suht hea, mitmel masinal kohanud ja probleeme toitega ei tea neil olema. Ainult arvestades codegeni kvaliteedi kõikumisi (millegi muuga on raske seletada nii erinevaid kogemusi), siis - valik/kasutus omal riisikol - nagu seda ikka kirjutatakse
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.02.2004 11:03:07
|
|
|
| enamus probleeme tekib klokkimisel, muidu ei ole tõesti neil viga, pealegi hind odav, aga jahutusvent teeb neil rõvedat kohinat.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
11.02.2004 11:07:21
|
|
|
| Toetan ka Dumb'i ideed kaalu järgi toidet valida ja kui poes ei ole ka kaalu siis laske leti peale tõsta neli-viis erinevast hinnaskaalast toidet ja võrrelge kasvõi nii et üks ühes, teine teises käes. Uskuge lihtsalt tina ballasti nendese ka ei panda. Raskematel on suuremad jahutuspinnad, häirevähendus drosselid, poolid ja trafod. Kõik see kokku on kvaliteetsem toiteplokk.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.02.2004 11:19:58
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| enamus probleeme tekib klokkimisel, muidu ei ole tõesti neil viga, pealegi hind odav, aga jahutusvent teeb neil rõvedat kohinat. |
minu Codel pole mingi mure ka 2V prosele anda 8)
ja vent on kah kena vaikne 12x12
ainult et ei kasuta seda korpuse iseärasuste tõttu
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.02.2004 11:54:45
|
|
|
anna 2.2v ja prose pane 2.5GHz peale ja pane k7burn tööle ja siis pane siia +5 graafik ja räägime edasi
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.02.2004 12:05:01
|
|
|
heh, kahjuks pole võimalust sellist OC teha
mobo pidurdab
aga hea meelega prooviks
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
11.02.2004 16:31:55
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
anna 2.2v ja prose pane 2.5GHz peale ja pane k7burn tööle ja siis pane siia +5 graafik ja räägime edasi  |
misasi mulle seda graafikut võiks teha?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.02.2004 16:53:29
|
|
|
| sisoft peaks üks olema, aga neid veel.....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
11.02.2004 21:21:09
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
anna 2.2v ja prose pane 2.5GHz peale ja pane k7burn tööle ja siis pane siia +5 graafik ja räägime edasi  |
No ma andsin 2,1v @-20 kraadi ja cpu oli 2530 mhzi peale.
Teste tegi ilusti
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bilberry21
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2004
|
11.02.2004 21:24:25
NOh |
|
|
kle mul on sama prose ja ma clockisin
selle prose 2,5 GHz-ks.KUSJUURES mul on elu sitt jahuti , varsti saan uee
tahad infi ?
MSN : bilberry212@hotmail.com
õpetan clockima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
12.02.2004 00:48:18
|
|
|
| ipruul kirjutas: |
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
anna 2.2v ja prose pane 2.5GHz peale ja pane k7burn tööle ja siis pane siia +5 graafik ja räägime edasi  |
No ma andsin 2,1v @-20 kraadi ja cpu oli 2530 mhzi peale.
Teste tegi ilusti  |
hea, mis +5 oli? 4.5?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
12.02.2004 09:46:53
|
|
|
Kas see on loogiline, et kui prosel on 2,1V ja @ 1.8Ghz (2500+) siis temp on tunduvalt kõrgem kui def pingega
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
12.02.2004 10:23:40
|
|
|
| H4CK3R kirjutas: |
Kas see on loogiline, et kui prosel on 2,1V ja @ 1.8Ghz (2500+) siis temp on tunduvalt kõrgem kui def pingega  |
No pinge seda temp tõstabki kõige rohkem ju
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
12.02.2004 10:25:26
|
|
|
Krt ja mina koguaeg arvasin, et emmhaatsetid oopis
Oh mind dumbi küll
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
12.02.2004 12:37:34
|
|
|
| H4CK3R kirjutas: |
| 2,1V ja @ 1.8Ghz (2500+) |
WTF? tahad prose ära tappa See ju hirmus volt, lühiajaliselt pole häda midagi, aga muidu ... mina sinu asemel ei hoiaks nii kõrgena
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
12.02.2004 12:42:50
|
|
|
| suurpealik kirjutas: |
| H4CK3R kirjutas: |
| 2,1V ja @ 1.8Ghz (2500+) |
WTF? tahad prose ära tappa See ju hirmus volt, lühiajaliselt pole häda midagi, aga muidu ... mina sinu asemel ei hoiaks nii kõrgena  |
Pole hullu, see oli ainult katsetamiseks, muidu on 1,85V
Võrdlesin tempe kui pinget tõsta ja kiirus jätta samaks
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
12.02.2004 13:12:37
|
|
|
Milline mobo oleks hetkel kõige parema klokitavusega xp2500le?
8RDA+?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
12.02.2004 13:53:14
|
|
|
8RDA+ ja NF7-S
http://www.cpudatabase.com/CPUdb/
tegelt NF7-S on seal üleval otsas rohkem
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
12.02.2004 14:07:02
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
Milline mobo oleks hetkel kõige parema klokitavusega xp2500le?
8RDA+? |
Kui kõrge FSB huvitab, siis DFI Lanparty NFII Ultra B- le pole vist vastast.
kallivõitu aga ainult. Müüb seda k-salong näiteks.
Muidu Epox 8RDA+ rev. 2.1 ja 2.2
Abit NF7/NF7-SL/NF7-S
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zandriel
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2004
|
14.02.2004 19:33:22
|
|
|
2500+@3200+ VCORE(((1,85))) on nurmaalne, mul probleemid selle VCORE-iga >biosis on pandud VCORE 1,875 aga asi hakkab Win hyppama :S paneb seal 1,802--kuni--1,876 :S k6ige rohkem hyppab kui m@ngid midagi mis vajab 3D.......ma just ostsin uue toiteka ordist 550W enne oli mingi kehva 300W, aga ikka hyppab
varem ple midagi sellist juhtunud :S:S:S kas peaks j@rsku emaplaadi v@lja vahetama N:ABITI NF-i vastu???
MILLES ASI V6IX olla:S:S????????????????????
_________________ AMD 2500+ @ 2456mhz 42-47C Barton Powerd  |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
14.02.2004 19:59:00
|
|
|
| Zandriel kirjutas: |
2500+@3200+ VCORE(((1,85))) on nurmaalne, mul probleemid selle VCORE-iga >biosis on pandud VCORE 1,875 aga asi hakkab Win hyppama :S paneb seal 1,802--kuni--1,876 :S k6ige rohkem hyppab kui m@ngid midagi mis vajab 3D.......ma just ostsin uue toiteka ordist 550W enne oli mingi kehva 300W, aga ikka hyppab
varem ple midagi sellist juhtunud :S:S:S kas peaks j@rsku emaplaadi v@lja vahetama N:ABITI NF-i vastu???
MILLES ASI V6IX olla:S:S???????????????????? |
Just just, vaheta emme välja
Aga ma arvan, et sul seal siiski miski muu probleem
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
14.02.2004 20:55:30
|
|
|
| H4CK3R kirjutas: |
Aga ma arvan, et sul seal siiski miski muu probleem  |
Selleks võib tõenäoliselt kehv toiteplokk olla
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.02.2004 22:16:55
|
|
|
jah....ma arvutasin ka siin ühe progega oma koosluse võimsuse ära ja ikka väga väike varu on...polekski arvand, et 300W Codegen nii nõrk on
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
14.02.2004 22:30:25
|
|
|
| A kuda 360w chieftec-iga lood on? Kas nf7-s on sama klokitavusega mis 8rda+? 8rda+ ple sata-t, muidu kangesti tahaks toda.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zandriel
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2004
|
15.02.2004 00:54:59
|
|
|
see VCORE alles hiljuti hakkas hyppaman, muidu asi tootas 2kuud nurmaalselt 300W toitega, mulle oeldi et ma vahetax toiteka, nu nii ma tegin ostsin endale ordist yhe V@GA KORRALIKU 550W toiteka , aga asi ikka hyppab, nu kui viga ple toitekas siis milles see v6ix olla ,nu mul suri eelmine 2500+@3200+ 6kuud hiljem ((1,85)) VCORE-iga @ra siis oli ka temp 55-60C, ma loodan et sama ei kordu enam, kuigi ma viimati v6tsin arvuti lahti ja vaatasin prose, sellel olid kordajate (vmi.) vahele tekkinud nu niuksed nagu v@ikesed imepisikesed m@rjad alad(t@pid, plekid vmi.)
Kas mul tasuks muretseda? Kas keegi teab mida see t@hendab?
hetkel on tempid 43C->47C MAX
_________________ AMD 2500+ @ 2456mhz 42-47C Barton Powerd  |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
15.02.2004 00:59:30
|
|
|
see 550w ei näita midagi, kui see ikkagi codegeni toodang ja 200g kaalub on asi saast.
Toitekaid ostetakse kilo järgi
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.02.2004 01:24:56
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
| A kuda 360w chieftec-iga lood on? Kas nf7-s on sama klokitavusega mis 8rda+? 8rda+ ple sata-t, muidu kangesti tahaks toda. |
erilist vahet neil pole, kuigi endale on jäänud epoxist parem mulje...ülekiirendamiseks parem...samas võid raha juurde panna ja DFI Lanparty osta...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
15.02.2004 01:25:48
|
|
|
| Zandriel kirjutas: |
see VCORE alles hiljuti hakkas hyppaman, muidu asi tootas 2kuud nurmaalselt 300W toitega, mulle oeldi et ma vahetax toiteka, nu nii ma tegin ostsin endale ordist yhe V@GA KORRALIKU 550W toiteka , aga asi ikka hyppab, nu kui viga ple toitekas siis milles see v6ix olla ,nu mul suri eelmine 2500+@3200+ 6kuud hiljem ((1,85)) VCORE-iga @ra siis oli ka temp 55-60C, ma loodan et sama ei kordu enam, kuigi ma viimati v6tsin arvuti lahti ja vaatasin prose, sellel olid kordajate (vmi.) vahele tekkinud nu niuksed nagu v@ikesed imepisikesed m@rjad alad(t@pid, plekid vmi.)
Kas mul tasuks muretseda? Kas keegi teab mida see t@hendab?
hetkel on tempid 43C->47C MAX  |
Need täpid peaksid olema liigsest kuumusest.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
15.02.2004 01:35:26
|
|
|
| tsitaat: |
jah....ma arvutasin ka siin ühe progega oma koosluse võimsuse ära ja ikka väga väike varu on...polekski arvand, et 300W Codegen nii nõrk on
|
kui saladus ple siis mis selle proge nimi ka on
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
15.02.2004 14:38:57
|
|
|
| suurpealik kirjutas: |
| H4CK3R kirjutas: |
Aga ma arvan, et sul seal siiski miski muu probleem  |
Selleks võib tõenäoliselt kehv toiteplokk olla  |
Aga ta ju vahetas miski 300W toiteka 550W vastu
Vb clean install aitax, või miski regcleneriga registrid üle käia
Edit: mina lähen nüüd clean installi tegema
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
15.02.2004 16:13:10
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| käiguvahetaja kirjutas: |
| A kuda 360w chieftec-iga lood on? Kas nf7-s on sama klokitavusega mis 8rda+? 8rda+ ple sata-t, muidu kangesti tahaks toda. |
erilist vahet neil pole, kuigi endale on jäänud epoxist parem mulje...ülekiirendamiseks parem...samas võid raha juurde panna ja DFI Lanparty osta...  |
Kui oleks see lanparty, xp 2500, volcano 7+, 360w chieftec, 4 lisaventi kastil, ja 1 15cm vääga kange vent(ehk temp eriti probleem pole) palju annaks selle lanpartyga välja pigistada? Eriti ei julge k-kasiinost osta, äkki see "fortuuna" pole minuga .
Kas sellel lanpartyl sata kontroller on? Ja kas mõni muu firma seda eestis ei müü?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.02.2004 16:22:29
|
|
|
ei teagi, kes veel DFI'd müüb... tasub uurida kas mõne firma hinnakirjas on äkki mõni P4 või vanem socket A plaat, siis ilmselt ka neilt võimalik tellida... samas kardan, et Eestis võid ka selle DFI rev 1 otsa sattuda...see pole nii hea kui 2...
Mulle jääb ka DFI üha rohkem silma - rohkelt kraami kaasa ja väga hea ülekiirendamiseks.... samas ka Leadteki Deluxe on päris kobe plaat...fsb läheb stabiilselt 240 peale
hmm...mina olen selle xp 2500-ga saanud 250W toitekaga pea 2,4GHz kätte...samas täiesti stabiilne oli 2,2GHz peal...ülekiirendamine jäi puhtalt toite taha....
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
15.02.2004 16:28:59
|
|
|
Ks on selline asi neil nimekirjas:
Emaplaat DFI Lanparty NFII Ultra B Soc.A/nForce2U/F/SA/R/H6x/U2 2290.-
Ehk see see B variant ongi rev 2??? Ma lugesin reviewsid, kraami antakse täiega kaasa. Hind on ka vastav.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
15.02.2004 16:42:54
|
|
|
| DFI ostjatele teadmiseks,max fsb v6ib k6ikuda 230-270 mhz vahel,oleneb plaadist.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
15.02.2004 16:44:31
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
Ks on selline asi neil nimekirjas:
Emaplaat DFI Lanparty NFII Ultra B Soc.A/nForce2U/F/SA/R/H6x/U2 2290.-
Ehk see see B variant ongi rev 2??? Ma lugesin reviewsid, kraami antakse täiega kaasa. Hind on ka vastav. |
Nääh, xbitlabs kirjutas, et sellel on kehv ülekiirendamis võimalus. Epox 8rda+ tahaks, aga ka sata ketast.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.02.2004 17:10:16
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
| Nääh, xbitlabs kirjutas, et sellel on kehv ülekiirendamis võimalus. Epox 8rda+ tahaks, aga ka sata ketast. |
osta siis 8RDA3+, sel on sata tugi ja samahäe plate kui 8rda+ aint, et soundstormi ei ole, muidu igati hea plaat
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|