Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Videokaardi kohta küsimus. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
deferender
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.09.2013 16:12:38 Videokaardi kohta küsimus. vasta tsitaadiga

Tervitus.
Mängisin arvutiga Medal Of Honor Warfighter-i. Mängin ka Btf3 kõik sätted põhjas.Videokaardiks Shapire Hd 7950.Ossin videokaardi arvutikeskusest aga nüüd seda enam ei eksisteeri aga kaardil garantii kehtib paberi järgi.Mängisin ja järsku viskas arvuti seisma, kõik pilt taskus.Arvuti ei töötanud.Niisiis vajutasin uuesti nuppu, ei midagi.Võtsin siis kõik juhtmed lahti mis toiteblokist tulid, hakkasin siis tasapisi panema asju järgi.Kõik asjad sain ilusti järgi, et arvuti töötas, panin ka videokaardi ventilaatori järgi töötas, aga nii kui, ma panen järgi videokaardi endale voolujuhtme, viskab plaksti kõik kohe välja, arvuti ei tööta. Mängisin ilma probleemideta ja nüüd siis järsku selline lugu.Lugesin internetst et võib viga olla ka tegelikult toiteblokis et videokaardis ei pruugigi viga olla,toitekas ei suuda ära toita videokaarti.Mis on kellegi targema arvamus?Ise plaanin kellegi teise juurde videokaarti proovima minna,äkki tõesti probleem toiteblokis.Ise hoian hinge kinni, et asi poleks videokaardis, kuna Arvutikeskust enam ei eksisteeri ja videokaarti ei saa garantiisse viia icon_sad.gif . Kas on olnud kellelgi samu juhuseid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimzu
HV kasutaja
raimzu

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2013 16:27:17 vasta tsitaadiga

alusta sellest et jaga arvuti kohta infot icon_smile.gif
siis oskaks rohkem öelda...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deferender
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.09.2013 16:43:08 vasta tsitaadiga

Võin toiteploki infot anda.Muu info ei ole oluline.


Toiteplokk 750W PFC TüV 140mm SuperPower
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marko.R
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2013




sõnum 12.09.2013 02:13:18 vasta tsitaadiga

Tere, rohkem olen lurker, aga hetkel see tähtsust ei oma.

Igatahes juhtus mul Arvutikeskusest ostetud Sapphire 7950 kaardiga TÄPSELT sama asi. Arvuti jäi mängimise ajal seisma ja süsteem enam tööle ei läinud, kui kaart oli toiteplokiga ühendatud (kaart oli umbes ühe kuu vanune sel hetkel). See juhtus muidugi kevadel, aga garantii tunnistas videokaardi vigaseks.

Ja muide, Sapphire 7950 asendati mul MSI 7950'ga, mis suri samamoodi ja veel kiiremini - kahe nädalaga. Saadeti kolmas asendus, samuti MSI 7950, ja see on probleemideta töötanud ~4 kuud. Toiteplokiks on Seasonic Platinum 750W, niiet viga oli 99% kindlalt halbades kaartides.

Enam nii väga punase tiimi raudvara ostma ei kipu. Kahjuks ei oska ka öelda, kes Sapphire'i garantiiga Eestis tegeleb. Võib-olla oskavad Arvutitarga töötajad sind õigesse kohta suunata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deferender
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 12.09.2013 10:53:24 vasta tsitaadiga

Mul töötas kaart 6 kuud.Oeh jah,olen eluaeg geforce kasutanud ja otsustasin siis ati proovida,seda punast meeskonda ja sain siis õpetunni.Arvutitargast öeldi niipalju et nemad ei saa kahjuks kaarti garantii alla võtta.Ütlesid et saavad viga tuvastada aga nad ei paranda,sellest on mulle vähe kasu.Pms viin ühte kohta parandusse,kui sealt asja ei sa siis on 270 euri niisama pikki taevast ja ei eluski enam ati kaarte ei osta.Kurat küll ma ütlen
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2013 11:08:03 vasta tsitaadiga

Kasuta tehasegarantiid kui sul ostutšekk on olemas. Kuhugi parandaja juurde küll ei tasu enne viia. Mis sul selle vastu on, et Arvutitark teeks kindlaks kas video vigane on.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deferender
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 12.09.2013 11:33:34 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin ise ka, et pöördun ennem ikka tehasegarantii poole,vaatan mis seal öeldakse.Aga kus kohas ma saaksin nendega emaili teel ühendust võtta?Otsisin aga mina ei leidnud küll kus ma neile kirjutada saaksin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2013 11:44:05 vasta tsitaadiga

Enne tuleb igatahes registreeruda https://support.sapphiretech.com/presentation/member/member_login.aspx
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deferender
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 12.09.2013 12:04:13 vasta tsitaadiga

Tegin kasutaja ,vaatan uurin kus kirjutada saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2013 12:33:18 vasta tsitaadiga

Marko.R,
Sa võiksid kogu oma komplekti kirja panna, tekkis huvi, mis kooslusega sul videod järjest läbi lähevad.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2013 13:07:15 vasta tsitaadiga

See on lihtsalt mingi äärmiselt halb õnn, kui nii läks. Massiliselt sellist probleemi pole, ütleks, et sama palju, kui Nvidia kaartide suremisi..
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Videokaardi kohta küsimus.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.