|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
04.09.2013 21:41:20
|
|
|
| SCsse tagasi:) Oli plaan küll 100 ära teha ja siis uus HC barb, aga uuesti 0st ei taha:P
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.09.2013 01:00:04
|
|
|
Damn see konsooli Diablo 3 on haige ikka.. leidsin just KAHE socketiga haamri
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
05.09.2013 08:02:27
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Damn see konsooli Diablo 3 on haige ikka.. leidsin just KAHE socketiga haamri
 |
Siiani tundub, et kogu see konsooli itemid ongi üles ehitatud lihtsalt enamate statitega, muud midagi lihtsalt rohkem dammi, ei midagi muud huvitavat...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
05.09.2013 12:20:09
|
|
|
müün oma konto ära kui kellelgi huvi siis PM plaat karp originaal kõik asjad korralikud ..tahaks konsoolile üle minna
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.09.2013 13:26:29
|
|
|
| Torbik27 kirjutas: |
müün oma konto ära kui kellelgi huvi siis PM plaat karp originaal kõik asjad korralikud ..tahaks konsoolile üle minna  |
Või siis sa ei käitud nagu intelligetne inimene ja ootad kuni loot 2.0 on PCl olemas.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.09.2013 13:36:36
|
|
|
Scart, ja see muudab mida? Botid ikka jäävad ja market läheb kolinal alla.. ei mingit lõbu leidmisel jms. Konsoolil on ikka asi väga korras ilma AH-ta. Kui leiad midagi eepilist siis võid tradeda teisega lihtsalt
Keegi, kes konsoolil pelab siis lisage listi "HDTanelOfficial". Livestreamin siin igapäev ja oleks tore kellegagi koos pelada nüüd. Lvl37 Nightmare
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.09.2013 13:50:18
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Scart, ja see muudab mida? Botid ikka jäävad ja market läheb kolinal alla.. ei mingit lõbu leidmisel jms. Konsoolil on ikka asi väga korras ilma AH-ta. Kui leiad midagi eepilist siis võid tradeda teisega lihtsalt  |
Come again? Mis seos on bottidel loodiga, mida sina leiad?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
05.09.2013 13:54:08
|
|
|
PC peal on juba kõik leitud, botid farmivad kõik võimaliku looti ja pistavad AH.
Konsoolis ei ole AH'd, ei ole botte, on vähem samasugust looti, mis tähendab, et inimesed on rõõmsamad saadud vidinate üle.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.09.2013 14:06:20
|
|
|
| jreinula kirjutas: |
PC peal on juba kõik leitud, botid farmivad kõik võimaliku looti ja pistavad AH.
Konsoolis ei ole AH'd, ei ole botte, on vähem samasugust looti, mis tähendab, et inimesed on rõõmsamad saadud vidinate üle. |
Aga äkki siis ei kasuta AH'd? Ketserlik mõte, ma tean.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
05.09.2013 14:09:19
|
|
|
| Kõige paremad itemid hakkavad olema bind to account, nagu piltidelt näha oli, boti palju jaksad kasu ei midagi.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
05.09.2013 15:11:27
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| jreinula kirjutas: |
PC peal on juba kõik leitud, botid farmivad kõik võimaliku looti ja pistavad AH.
Konsoolis ei ole AH'd, ei ole botte, on vähem samasugust looti, mis tähendab, et inimesed on rõõmsamad saadud vidinate üle. |
Aga äkki siis ei kasuta AH'd? Ketserlik mõte, ma tean. |
Ketserlik? Kindlasti mitte. Aga inimene on juba selline lohe, et kui antakse võimalus, siis kasutab.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
05.09.2013 17:00:23
|
|
|
üks tähelepanek konsoolistriimidest: väga (ja kohe VÄGA) aeglane paragoni levelling. võibolla on mingi bug või ma ei tea. 300k sDPS barb master 2-l jauras üle tund aega, et para 15-st para 16-ni saada. midagi on viltu. bonus exp oli ilma stackideta 700% juures. sellise bonuse juures peaks para lendama.
ma tegin eile oma cmwiziga act1 farmi (fest->fiels->weeping, MP10), 45-50 minti, paragon 59 kuni 60ni. kokku mingi 80-85m expi. ilma, et oleks väga expi peal väljas (kuigi expi bonus oli üle 1000% LOL peale 5-t stacki)
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
05.09.2013 17:52:45
|
|
|
| Ma nagu sain aru, et loot 2-es alles enchanteriga on võimalik neid mega miljaarde maksvaid itemeid teha ja need on kõik BOA, muidugi ma ei kujuta ette kust see kuld võetakse, et midagi enchantida, hetkel top level gemmi tegemine maksab mingi 100 milli tuuri, tõenäoliselt ala 6 cc mempo laadse asja tegemine läheb samuti mitusada milli maksma, aga kust see raha tuleb, kui enamus asju hakkab kopikaid maksma.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
05.09.2013 18:47:43
|
|
|
raha tuleb krediitkaardilt (tuleb rikas vennas, vibutab koodi ja hopsti kuld näpus) ja bottidelt kust mujalt ikka.
enchanteriga ei saa automaatselt midagi teha. kujuta ette, et leiad (hahaa, seda annab ette kujutada, praegust arvestades) või ostad (tõenäolisemalt) itemi. võibolla on asi keskpärana või üks roll on kehvavõitu või misiganes, igatahes ei pea asju miljaart maksma. siis rerollid sellel ühe affixi (või äkki saab mitu, st üks roll ühe kaupa). vot siis läheb item BoA-sse.
nii palju kui mina lugesin, ükski item kohe BoA ei ole, ka mitte legendaryd. aga kui hakkad seda käppima ja rerollima, vot siis läheb boa-ks.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
06.09.2013 09:06:21
|
|
|
Mina ütleks, et PC versioon on parem. Hetkel muidugi loodi süsteem imeb vilinal PC-l, kuid kuna konsooli versioon on niipalju lihtsam, siis sa elusees ei viitsi seda 1000h hoorata. Pigem teed 200h ära ja siis viskad sinnapaika
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
06.09.2013 09:50:56
|
|
|
Shade, 200h on ju mega.. võrreldes 2-4h COD-idega. Teiseks ma ei uskunud üldse, et nii mugavalt mängida saab konsoolil, ei ole üldse akward kuidagi, nupud on väga hästi binditud ning võimalus lihtsalt tsillida diivanil ja mängida nonstop.. kui vaid mu 40GB PS3 ei undaks nii haigelt :S
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
06.09.2013 11:56:50
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Shade, 200h on ju mega.. võrreldes 2-4h COD-idega. Teiseks ma ei uskunud üldse, et nii mugavalt mängida saab konsoolil, ei ole üldse akward kuidagi, nupud on väga hästi binditud ning võimalus lihtsalt tsillida diivanil ja mängida nonstop.. kui vaid mu 40GB PS3 ei undaks nii haigelt :S |
mul selle 200h vastu pole midagi - väga hea mäng. tõdesin seda juba E3-l nii PS3 kui XBOX360 versiooni proovides. Pigem konsooli versiooni devalveerib see, kui sa oled unlucky, siis sa ei saagi midagi. AH-d pole kellegagi vahetada ka pole - siis ongi surnud seis, et head geari pole et saaks kõrgemaid MPsid farmida. See teeb minu silmis seda mängu viletsamaks kui PC versioon. PC versioonil saan vähemalt AH-st raha eest (on see siis päris või mängu raha) osta endale miskit, et kõrgemas MP-s hakkama saada, konsooli versioonis on see puudu. Ja uskuge mind neid unlucky inimesi on palju
Mäng ise on väga hea, eriti meeldib mulle see et lisaks saab veel eraldi raskusastme valida. Olen ise Normaliga Act 1 lõpus ja lisa raskusastmena võtsin Hardi - väga pingeline on pela. PC-l oli kuni infernoni selline läbi jooksmine.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
06.09.2013 11:59:58
|
|
|
siis saad sõbraga lihtsalt dupe'da töötab nii ps3 kui xbox360-l. mängus, avad trade akna ja annad itemi või kulla või misiganes sõbrale. acccept ja kohe (tähtis, et mingit checkpointi vms poleks) viskad ennast mängust välja konsooli dashboardi. käivitad mängu ja oma vana save. voila, oma jupid/kuld alles, aga sõbrale jääb koopia alles.
sama annab savedega teha.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
06.09.2013 12:08:52
|
|
|
Shade, konsooli versioonis ei ole sellist sõna nagu unlucky Kõik itemid, mis kukuvad on mõeldud just sulle, vahest on mingi muu jama ka aga enamus ajast just sulle mõeldud kraam. Leidsin hiljuti ju mingi KAHE socketiga haamri.. sellist asja pole olnudki D3-s varem, DH-l oli kahe socketiga crossbow aint. Lisaks kui leiadki mingi eriti hea itemi teisele klassile siis võid teise klassiga pelama ka hakata ju või siis lähed d2jsp foorumi ja müüd maha teisele konsooli playerile Ausalt öeldes ülimugav on istuda ikka teleri taga puldiga ja pelada.. võtta veel mõned õlled sõpradega ja koos ühel ekraanil pelada grupiga!
See lisaraskus tase on Monster Power level soovitan üks aste kõige kergemast ülevalpool mängida alustuseks, hea xp boost ja mobid surevad ikka sama kiirelt suht, lisaks extra magic find ka.
Infernosse jõuan siis tõstan endal MP tase mingi 3-4 peale.
Ahjaa küsimus tekkis küll, alguses ma sain mingi listi peamenüüs ette serveritega kust sain mänge valida.. enam ei suuda seda leida
High-Q, dahell, tõesti siuke pask juba toimumas? Ohjah, võtan vist sõnad tagasi kuidas nad ei suuda sellist jama peatada..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
06.09.2013 12:14:26
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
siis saad sõbraga lihtsalt dupe'da töötab nii ps3 kui xbox360-l. mängus, avad trade akna ja annad itemi või kulla või misiganes sõbrale. acccept ja kohe (tähtis, et mingit checkpointi vms poleks) viskad ennast mängust välja konsooli dashboardi. käivitad mängu ja oma vana save. voila, oma jupid/kuld alles, aga sõbrale jääb koopia alles.
sama annab savedega teha. |
ei kasuta sellist asja, pole kunagi kasutan ja ei hakka ka.
Ainukene mäng milles cheatisin oli FIFA 11 xboxil, kus kasutasin bugi ära et hunnik online achisid tehtud saaks. Muidu olen ise väga cheastimise vastu
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
06.09.2013 12:21:07
|
|
|
Shade, vahet pole kas kasutad või mitte, võtab aususe mängust ära, leiad mingi eepilise asja aga tõesta siis kellelegi, et sa pole dupenud. Konsooli versioon täiega lahe.. aga nüüd kui sain teada, et esimesest päevast alates save game idiootsust saab ära kasutada on see mäng täiesti mõttetu pask.. siiski pelan seda edasi, lihtsalt kurb vaadata kuidas mitme miljoni dollari kompanii nii lihtsat asja takistada ei suuda. GT5-ga tehti ju mingi update, et enam ei saanud neid autosi kopeerida teisele kontole..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
06.09.2013 12:41:47
|
|
|
xboxil on char saved juba minu teada lahti häkitud, rahvas kondas mitu beezi kulda taskus, ps oli (vähemalt eilse seisuga) puutumata.
aga HC-d annab nii abuseda ka mängid-save-mängid-save-sured (vist peab usbile savema). reset, load viimane save ja pidu jätkub. niipalju siis hardcorest. veidi tüütu, sest kaotad ühe playsessioni. Aga kui tunnikeste kaupa teed, siis vast ei ole nii hull see tunnike kaotada.
aga eks see offline cheatimine on enda petmine.
teine asi on item dupe poolest, ma olen tähele pannud, et enamik kraami rollib tõesti sinu chari suunas. kui ikka barb oled, siis naljalt dex ei rolli. vahest mõne legega, aga üldiselt saasta rolli ei saa. võid saada str/dex või str/int rolli, aga päris vale chari rolli ei tule. Küll aga annab UNIDENTIFIED legesid nii dupeda   korjad kokku, checkpoint save ja annad need sõbrale. ise reset ja reload. unidid stashis alles. hiljem siis mõlemad saavad id teha. huvitav, kuidas siis rollid tulevad.
hehee: kuidas meeldiks selline vibu http://imgur.com/qOr2l5b ouhc...
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
06.09.2013 12:44:40
|
|
|
High-Q, oot oot, et siis PS3 peal tegelt seda teha ei saagi? Peab kräkitud olema eksole.. aga siis ei saa tradeda ju nii või naa onlines. Ehk leiad mingit kinnitust sellele?
Sa 360 peal mängimas? Keegi, kes PS3 peal mängib siis lisage ja expab koos. Level 48 hetkel. HDTanelOfficial PSN
See vibu on kena sain ise eile mingi legendary, lvl42 item vms, 220DPS koos 333STR-iga dps tõusis 2200 pealt 4200 peale
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
06.09.2013 12:46:43
|
|
|
xboxi foorumites olen küll näinud vendasid 2b kullaga stashis ja 9999 stat pointsidega (char fail PC-le ja hex editoriga annab igast asju teha), lihtsalt pole kuulda olnud ühtegi ps3 character editist, äkki pole veel keegi failivormingut lahti saanud või on seal failisüsteem kuidagi teisiti üles ehitatud.
dupe ja hc surma reload (usb savega) töötab mõlemal platvormil samamoodi.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
06.09.2013 12:49:31
|
|
|
No see dupimine on küll pseudoprobleem. Ise ei kasuta seda, kuna ka ei meeldi cheatimine. Aga kui mõni tola netis ei usu, et ma asja ise leidsin, siis lakkugu panni. Ja pealegi mängin enamuse onlinest sõpradega, et neile pole vaja niikuinii tõestada
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
06.09.2013 13:50:45
|
|
|
väike console geari ülevaade:
http://www.youtube.com/watch?v=ZgethtYdgus
mõned "pärlid:
andy'l ei ole enam nõmedat fire damage taken rolli
IK chest@ 483 strenghti
no ja muidugi see belt. see on lausa häbematus: 300str/9AS/1CHC/42CD/13%MS
EDIT:
üks RÄME bug (xbox confirmed): set bonused "kogunevad" iga järgneva loginiga ASSAMAIT KUI VALUS
kujutame ette, et sul on blackthorne vit boonusega (+100). Mängid ja lähed mängust välja (ei pea dashi minema, lihtsalt quit current game). Uuesti tulles lisandub sulle see set bonus. iga kord, iga sissetulek annab sulle selle set boonuse, aga vana state jääb ka alles. 
TRAMAIVÕI blizzard ja nende käkkerid.
proof: http://www.youtube.com/watch?v=Zuh3KEfoZKA&feature=youtu.be
viimati muutis High-Q 06.09.2013 13:51:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.09.2013 13:51:12
|
|
|
nõmedat? andy fire vulnerability käis juba d2-s itemi iseloomu juurde.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
06.09.2013 17:38:44
|
|
|
High-Q, oota see bug KÕIGIL kasutajatel xboxi peal? wtf.. veab, et PS3 peal pelan ikka noomaitea, kuidagi niipalju parem xboxi omast..
edit: MIDA joppamist hahahhaa Alustasin just livestreamiga, mõtlesin, et proovin siis esimest korda internetis ka teistega koos, sain mängu.. läksin spawnisin ühe venna peale ja nii kui ära loadis kukkus legendary nina ette
Spoiler 
Mitmikmängus legesi sajab nagu vihma... Sai grupiga Diablo ära tapetud ja esimest korda elus tuli DOUBLE legendary drop DPS 4k pealt 10,2k peale lol.
Spoiler 
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
06.09.2013 18:38:07
|
|
|
kas kellegi naismungal on mempo üks silm roheline ? . avastasin et aint ühel mungal on, teistel pole....
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.09.2013 18:47:11
|
|
|
inventorys või mängus endas? mul ei paista olema.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
06.09.2013 19:53:51
|
|
|
| vasques kirjutas: |
kas kellegi naismungal on mempo üks silm roheline ? . avastasin et aint ühel mungal on, teistel pole.... |
nii ongi:
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
06.09.2013 20:07:26
|
|
|
Mida chesti lvl57-le droppis just
AR puudu aint ja üks soc aga noo vaadake seda vitalityt lol
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.09.2013 20:08:35
|
|
|
HDTanel, meil ausalt ei ole vaja iga su leget näha.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
06.09.2013 20:32:04
|
|
|
| Minu arust näidatakse meile kollast itemit, mitte leget.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.09.2013 20:37:57
|
|
|
jreinula, seda hullem kui iga kollast nägema hakkame...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
06.09.2013 20:44:51
|
|
|
| Ma usun, et meile on näidatud vaid pudelikorki, mitte pudelit ennast.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
06.09.2013 23:42:05
|
|
|
Juhtusin EU AHs kõige peale kõige hullemale mempole.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
06.09.2013 23:44:15
|
|
|
mis hind tol
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
07.09.2013 00:00:34
|
|
|
| trip, mingi 800k vist oli.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
07.09.2013 00:09:25
|
|
|
Kellelgi veel probleeme Diablo 3 PC installiga?
Tekkis tahtmine Diablo 3 Starter Editionit proovida. Installeri tõmbas ära, kuid "install" ei liigu 0% edasi vaid viskab errorit "Failed to download a required update". Ei aita ka viirusetõrje kontrolli ajutiselt mahavõtmine (AVG). Mäletan et sama probleem oli ka kui mõni kuu tagasi proovisin WoWi installida, aga siis sain kuidagi selles jagu, aga ei mäleta kuidas. Täiesti lootusetu seis.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.09.2013 00:38:29
|
|
|
| Kris1 kirjutas: |
Kellelgi veel probleeme Diablo 3 PC installiga?
Tekkis tahtmine Diablo 3 Starter Editionit proovida. Installeri tõmbas ära, kuid "install" ei liigu 0% edasi vaid viskab errorit "Failed to download a required update". Ei aita ka viirusetõrje kontrolli ajutiselt mahavõtmine (AVG). Mäletan et sama probleem oli ka kui mõni kuu tagasi proovisin WoWi installida, aga siis sain kuidagi selles jagu, aga ei mäleta kuidas. Täiesti lootusetu seis. |
google + failed to download a required update diablo 3
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
07.09.2013 00:52:56
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Kris1 kirjutas: |
Kellelgi veel probleeme Diablo 3 PC installiga?
Tekkis tahtmine Diablo 3 Starter Editionit proovida. Installeri tõmbas ära, kuid "install" ei liigu 0% edasi vaid viskab errorit "Failed to download a required update". Ei aita ka viirusetõrje kontrolli ajutiselt mahavõtmine (AVG). Mäletan et sama probleem oli ka kui mõni kuu tagasi proovisin WoWi installida, aga siis sain kuidagi selles jagu, aga ei mäleta kuidas. Täiesti lootusetu seis. |
google + failed to download a required update diablo 3 |
Juba üritanud sealt igasugu nippe. Küll firewalli kallal jne. Eks võibolla üritan veel midagi vaadata mis mul ehk kahesilma vahele jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
07.09.2013 01:18:35
|
|
|
Irw, Diablo droppis ühe Lege, Helli Diablo.. vaatan, et ohoo, täitsa ok 2H weapon 60 alguseks... siis keegi striimis mainib, et ou, see on 1h mida droppe lihtsalt lol...
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
07.09.2013 03:22:53
|
|
|
Väga jaburad itemid, ma arvatavasti ei oleks elus 1200 tundi farminud, kui PC-l kah selliseid leiaks, hetkel võtab ikka käed värisema kui mempo leiad(mnjah seda küll kuniks ta identid).
Tundub, et konsool on tõesti lastele mõeldud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
07.09.2013 11:18:54
|
|
|
| No see on loogiline, et konsooli peal ei hakka keegi grindima nagu PC peal, et tuhandeid tunde, eriti kui veel AH-d ei ole. Kui loot süsteem oleks konsooli peal sama, siis ei mängiks keegi.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.09.2013 14:37:33
|
|
|
Ollaz, õige jutt tegelt, samas keegi konsoolide foorumis väga ei käi.. Igaljuhul, kes tahab seda konsooliversiooni näha ja küsimusi küsida siis alustan mingi tunni pärast livestreami kus pelan ööseni D3-e, level60 käes nii, et hakkab eriti põnevaks elite, champide jahiks minema.
http://www.twitch.tv/hdtanelofficial
edit: Siin üks esimene haige drop ka, mida PC versioonis elusees ei oskaks oodata http://www.youtube.com/watch?v=eZCcZGmIiCA
Ausalt see konsooli versioon on ikka mõnus ja mugav viis farmimiseks.. iga Diablo lover peaks ära proovima, tõsiselt konsoolil samahea kui PC-l aint, et ilma bottide jms jurata.
Spoiler 
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bluerayeye
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2010
|
09.09.2013 14:17:19
|
|
|
Lahe häkkerite pesakond striimimas. Vennal on ca 19 miljardit kulda ja kümneidtuhandeid craft itemeid. Konsool on pekkis juba
http://streamerhouse.com/
Seal on igasugu lohhe striimimas, aga tasub jälgida venda nimega "Tree" , kes siis konsooli häkkerlusega tegeleb. Lubas isegi olla esimene konsooli paragon 100 lähiajal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
09.09.2013 16:41:11
|
|
|
Läks perse kiiremini kui PC versioon.
//Meanwhile esimene hea low gold flip.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|