|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
26.08.2013 13:21:26
|
|
|
Igatahes
Väljas kisub ju juba külmaks
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
26.08.2013 13:53:44
|
|
|
| reints kirjutas: |
Igatahes
Väljas kisub ju juba külmaks  |
Osta poest elektriradikas, kasutegur on suurem ja mis peamine - saad kohe kätte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
26.08.2013 15:52:54
|
|
|
Mul kaardid niigi radika eest
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
28.08.2013 12:30:18
|
|
|
Vahepeal pooli uudiseid ka, panin oma mõned masinad sinna juurde haukama ja eile tuli kahe tunnise vahega kaks blocki. Kes vahepeal kaevamas käinud on, tulge vaadake oma tulud üle ja tehke rahaks
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.08.2013 12:43:09
|
|
|
2.8 LTC
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
28.08.2013 13:02:31
|
|
|
Aga see LTC ei maksa ju sittagi
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.08.2013 13:22:17
|
|
|
Kes "senti" ei korja, see € ei saa. Antud juhul on 6€ kanti. Niiet vaikselt kogudes tasa ja targu teenib. : ))
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
28.08.2013 13:59:29
|
|
|
Minu arust on btc kaevamine tulusam
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
28.08.2013 14:02:16
|
|
|
| reints kirjutas: |
Minu arust on btc kaevamine tulusam  |
Mida härra ise kaevab ja kui suur sul hashrate on? GPU-ga küll bitcoini kaevamine ära ei tasu imho, dustcoini järgi on LTC 2,5x tulusam hetkel.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.08.2013 14:06:18
|
|
|
| reints kirjutas: |
Minu arust on btc kaevamine tulusam  |
Kaevad LTC ja vahetad BTC. See on tulusam tänaseks juba. Rääkides siis GPU platvormist.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.08.2013 14:58:20
|
|
|
| parm kirjutas: |
Vahepeal pooli uudiseid ka, panin oma mõned masinad sinna juurde haukama ja eile tuli kahe tunnise vahega kaks blocki. Kes vahepeal kaevamas käinud on, tulge vaadake oma tulud üle ja tehke rahaks  |
0.05076655 LTC
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
28.08.2013 15:59:46
|
|
|
Hash Rate on kuskil 1200
Coins Dollars
per Day ฿0.01 $1.09
per Week ฿0.06 $7.62
per Month ฿0.28 $33.09
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
28.08.2013 16:02:26
|
|
|
| reints kirjutas: |
Hash Rate on kuskil 1200
Coins Dollars
per Day ฿0.01 $1.09
per Week ฿0.06 $7.62
per Month ฿0.28 $33.09 |
palju elektri eest maksad ja mis wattage on?
LTC saaksid praegu sama hashratega 96 dollari eest kuus, ehk siis 3x rohkem juhul kui elektri eest maksad, kui ei maksa, siis veel rohkem
vaata ise kui ei usu http://dustcoin.com/
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
28.08.2013 16:04:13
|
|
|
Elekter on tasuta
Mul ei hakka see 7850 kaevama seda LTC-d
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
28.08.2013 16:06:03
|
|
|
| reints kirjutas: |
Elekter on tasuta
Mul ei hakka see 7850 kaevama seda LTC-d |
miks ta ei hakka, isegi 1GB 7850 kaevab väga edukalt kui antuke nippida konfi
windowsi kohapealt ma ei tea, mul linux+cgminer kõikjal. aga tipse võin ikka jagada kui on huvi proovida.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.08.2013 16:11:42
|
|
|
| reints kirjutas: |
Elekter on tasuta
Mul ei hakka see 7850 kaevama seda LTC-d |
2GB peab rammi olema.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
28.08.2013 16:13:02
|
|
|
mul on 4
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
28.08.2013 16:14:52
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| reints kirjutas: |
Elekter on tasuta
Mul ei hakka see 7850 kaevama seda LTC-d |
2GB peab rammi olema. |
ei pea gigased kaardid kaevavad väga hästi, lihtsalt kahegigane kaevab kiiremini (gigane teeb kuskil 370-380khash, 2gb teeb 400-410khash)
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.08.2013 16:26:34
|
|
|
| parm kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| reints kirjutas: |
Elekter on tasuta
Mul ei hakka see 7850 kaevama seda LTC-d |
2GB peab rammi olema. |
ei pea gigased kaardid kaevavad väga hästi, lihtsalt kahegigane kaevab kiiremini (gigane teeb kuskil 370-380khash, 2gb teeb 400-410khash) |
W7 all mul kaevab ainult 5 seeria, ülejäänutel oli miski IO error. Kadus 2GB mäluga.
Aga mis errorit ta loobib sul siis, et ei kaeva..? Kõik fixitav
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
28.08.2013 16:31:46
|
|
|
Proovin linuxi all ka ära
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nuton
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2003
|
31.08.2013 12:26:43
|
|
|
Kuidas saaks kõige väiksema vaevaga ca 0,1 BTC rahaks teha?
Suvel sai natuke kaevandatud, aga nüüd, kui difficulty nii kõrgeks läinud, ei ole enam huvi. Samas tahaks oma kommiraha ikka kätte saada
Nii palju kui uurinud olen, muudavad erinevad teenustasud nii väikese summaga tehingu mõttetuks, aga ehk on mõni moodus?
_________________ Lõputööde, referaatide ja muude tekstide keeleline korrektuur ja toimetamine. Saada PS. |
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
31.08.2013 13:26:35
|
|
|
Lugesin, siin hommiku otsa seda teemat ja vaatasin, et algselt ikka inimesed lasid GPU-ga BTC kaevamist.
Tekkis küsimus, et kas hetkel keegi aktiivselt siin veel BTC-sid ka kaevab ja millega kaevandatakse? Kaevandate kuskil pool-is või omaette?
Tekkis väike huvi, mõtlen siin kas hüpata selle paadi peale ja tellida kuskilt mingi kaevur endale. Isegi leidsin koha kus saaks odavalt seda käigus hoida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
31.08.2013 19:55:51
|
|
|
| -huviline- kirjutas: |
Lugesin, siin hommiku otsa seda teemat ja vaatasin, et algselt ikka inimesed lasid GPU-ga BTC kaevamist.
Tekkis küsimus, et kas hetkel keegi aktiivselt siin veel BTC-sid ka kaevab ja millega kaevandatakse? Kaevandate kuskil pool-is või omaette?
Tekkis väike huvi, mõtlen siin kas hüpata selle paadi peale ja tellida kuskilt mingi kaevur endale. Isegi leidsin koha kus saaks odavalt seda käigus hoida. |
Olen varemgi soovitanud kalkulaatorit kasutada: http://mining.thegenesisblock.com/
Difficulty tõus on üsna ettearvatav - eksponentsiaalne
Lihtne näide. ASICMINER blade. Maksab 4BTC. Kui hästi läheb siis veebruari kuuks tiksub 4.38BTC-d tagasi. Ehk riistvara teenis ennast tagasi 0.38 BTC profitit. Riistvara võib prügikasti visata kuna selleks ajaks kulub elektri peale raha sisse tuleb. Preorderi viivitus ühe kuu võrra määrab selle kas jääd kasumisse või kahjumisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
31.08.2013 22:02:30
|
|
|
degreal, tänud selle lingi eest. Veits parem kalkulaator, kui see, mis ma ise leidsin.
Selle järgi alla 200 GH/s masinat pole üldse mõtet tööle pannagi kui just enne oktoobrit kätte ei saa. Ja seda ka sel juhul, kui elekter muidu käes oleks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mizz
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2006
|
02.09.2013 14:16:22
|
|
|
selline küsimus, kas Crossfire toimib ka SLI emaplaatide peal normaalselt?
või seal tuleks lihtsalt eraldi kaardid lükata ilma Crossfire bridgeta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
02.09.2013 14:42:13
|
|
|
| Mizz, nforce emaplaate praktikas ei eksisteeri enam ja seega võib öelda, et jah ... kui räägid vanematest emaplaatidest, siis kui kaardid hakkavad tööle ja CF tugi on olemas, siis peaks ka CF tööle hakkama. Aga see on kõik teemaväline, sest kaevandamisel ei kasutata CF/SLI-d
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
05.09.2013 11:16:39
|
|
|
Miks coinotronis hashrate nii meeletult kõigub ?
Masinas tundub et on stabiilne
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
05.09.2013 11:45:11
|
|
|
Täna ehmatasin üldse ära LTC diffi peale. Varem oli ikka 800-1000 kanti. Nüüd 1102
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
05.09.2013 11:46:00
|
|
|
Vaata hinda ka ikka juba üle 2€
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
05.09.2013 11:50:39
|
|
|
ega hind niiväga diffi ei mõjuta.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
05.09.2013 11:57:05
|
|
|
Minu loogika on mida rohkem kaevajaid seda raskem kaevata ja seda suurem hind
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
05.09.2013 12:49:38
|
|
|
| reints kirjutas: |
Minu loogika on mida rohkem kaevajaid seda raskem kaevata ja seda suurem hind  |
Esimene pool on enamvähem õige. Diff liigub bloki leidmise sagedusega.
Hinda mõjutavad aga teised tegurid.
Täna sai mul ka elu esimene blokk leitud - 418,969. Pooliks give-me-coins.com
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
05.09.2013 13:05:37
|
|
|
Said selle eest 418,969 LTC-d või ?
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
05.09.2013 16:42:55
|
|
|
| reints kirjutas: |
Minu loogika on mida rohkem kaevajaid seda raskem kaevata ja seda suurem hind  |
Selle loogika järgi saaks teha bitcoini klooni, kõik parameetrid samad ainult, et sama koguse kaevamiseks läheb 10000x rohkem arvutusjõudu vaja. Kas tükihind oleks suurem kui bitcoinil?
Aga hind mõjutab raskust otseselt: mida kõrgem hind seda suurem kasum. Mida suurem kasum seda rohkem kaevandajaid tuleb jaole, mida rohkem kaevandajaid jaole tuleb seda tihedam konkurents (loe "difficulty"), et piiratud kogus välja kaevata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
13.09.2013 09:08:36
|
|
|
LTC diff kukkus ja hind ka kohe
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
13.09.2013 10:08:02
|
|
|
Ma alles alustasin LTC kaevandamist.
viimati muutis -huviline- 13.09.2013 10:08:23, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
13.09.2013 10:08:52
|
|
|
Mul tuleb kuskil 2€ päevas puhast
Väike õlle raha ikka
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
13.09.2013 10:11:58
|
|
|
~20USD päevas - rikkaks ei saa aga ajapikku mingid summad ikka kogunevad. Kui Mtgox ükskord litecoini kauplema hakkab võib kogutud müntide väärtus teoorias veel mitmekordistuda....
_________________ Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
13.09.2013 10:52:10
|
|
|
| Kuskilt ma nägin, et mingid veebipoed võtavad ka neid vastu, aga märkimisväärset hinnahüpet ei ole veel toimunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
13.09.2013 11:11:59
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| kqpahv kirjutas: |
~20USD päevas - rikkaks ei saa aga ajapikku mingid summad ikka kogunevad. Kui Mtgox ükskord litecoini kauplema hakkab võib kogutud müntide väärtus teoorias veel mitmekordistuda....  |
Kas siis seni pole nende LiteCoinidega midagi teha peale virtuaalse numismaatika?  |
Saab ikka aga esindatud kaupluse arv oluliselt väiksem kui bitcoinil. Hetkel BTC-E's ka kaubeldav aga Mtgoxi volüüm on lihtsalt kümnetes kordades suurem, mis ilmselt siis ka nõudlust üles ajaks. Ilmselt Mtgox oma pangandusega hetkel nii hädas, et LTC pole prioriteet nr1. Viimane withdraw on mul juba 40päeva sees ja ikka veel menetletakse seda.... Bitstamp'ist tuli raha 3 päevaga arvele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
13.09.2013 11:56:23
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| kqpahv kirjutas: |
~20USD päevas - rikkaks ei saa aga ajapikku mingid summad ikka kogunevad. Kui Mtgox ükskord litecoini kauplema hakkab võib kogutud müntide väärtus teoorias veel mitmekordistuda....  |
Kas siis seni pole nende LiteCoinidega midagi teha peale virtuaalse numismaatika?  |
LTC'd saab BTC'deks konvertida. Ma ise lõpetasin selle jama ära nii, et vahetasin LTC'd bitcoinideks ja MTgoxis võtsin raha välja. ~380€ kukkus pangaarvele nagu maast leitud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
13.09.2013 13:39:59
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Ikka veel jebite selle kopikateemaga? Rääkige siis reaalsest tulust kah - kes laenud tagasi maksnud ja kes katusekorteri juba ostnud? |
Alustasin nullist, sain tööjuures masinadi kasutata, enne kui BTC jõhkraks läks.
Korjasin päris pikka aega, kokku sain 4-5 coini.
tellisin selle eest omale arvuti, mis nüüdseks pisikese rahasüstiga ragistab LTC-d 24/7.
Koos pisikese rahasüstiga olen endiselt 100€ plussis, vist rohkem isegi.
Masinaks
----- LTC masin -----
EVGA SuperNOVA NEX650G Gold Power Supply
Asus F1A55-M LX PLUS
AMD A6-3650 2.60 GHz
Corsair CMZ4GX3M1A1600C9 4GB DDR3
XFX 5850 xxx
HIS 5770
SAPPHIRE HD 5830 Xtreme
Olgem ausad, tulus on ta siis kui sul on jõhker arvutusjõud taga.
Aga mina teen seda lihtsalt huvist.
Elekter tasuta käes (masin tööjuures) ja aeg-ajalt saan siis miskit
põnevat omale selle raha eest osta või rahaks teha, kui kitsas käes.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
15.09.2013 16:42:12
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
~20USD päevas - rikkaks ei saa aga ajapikku mingid summad ikka kogunevad. Kui Mtgox ükskord litecoini kauplema hakkab võib kogutud müntide väärtus teoorias veel mitmekordistuda....  |
Mis kaarte kasutad et 10 coini kuskil päevas kaevab ?
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
15.09.2013 16:43:56
|
|
|
7950'd. kõige parema hinna/võimsuse suhtega kaardid.
_________________ Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|