Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 13:21:26 vasta tsitaadiga

Igatahes icon_biggrin.gif
Väljas kisub ju juba külmaks icon_razz1.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.08.2013 13:53:44 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Igatahes icon_biggrin.gif
Väljas kisub ju juba külmaks icon_razz1.gif
Osta poest elektriradikas, kasutegur on suurem ja mis peamine - saad kohe kätte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 15:52:54 vasta tsitaadiga

Mul kaardid niigi radika eest icon_lol.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 12:30:18 vasta tsitaadiga

Vahepeal pooli uudiseid ka, panin oma mõned masinad sinna juurde haukama ja eile tuli kahe tunnise vahega kaks blocki. Kes vahepeal kaevamas käinud on, tulge vaadake oma tulud üle ja tehke rahaks icon_biggrin.gif
_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 12:43:09 vasta tsitaadiga

2.8 LTC beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 13:02:31 vasta tsitaadiga

Aga see LTC ei maksa ju sittagi icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 13:22:17 vasta tsitaadiga

Kes "senti" ei korja, see € ei saa. Antud juhul on 6€ kanti. Niiet vaikselt kogudes tasa ja targu teenib. : ))
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 13:59:29 vasta tsitaadiga

Minu arust on btc kaevamine tulusam icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 14:02:16 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Minu arust on btc kaevamine tulusam icon_rolleyes.gif


Mida härra ise kaevab ja kui suur sul hashrate on? GPU-ga küll bitcoini kaevamine ära ei tasu imho, dustcoini järgi on LTC 2,5x tulusam hetkel.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 14:06:18 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Minu arust on btc kaevamine tulusam icon_rolleyes.gif

Kaevad LTC ja vahetad BTC. See on tulusam tänaseks juba. Rääkides siis GPU platvormist.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 14:58:20 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Vahepeal pooli uudiseid ka, panin oma mõned masinad sinna juurde haukama ja eile tuli kahe tunnise vahega kaks blocki. Kes vahepeal kaevamas käinud on, tulge vaadake oma tulud üle ja tehke rahaks icon_biggrin.gif
0.05076655 LTC icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 15:59:46 vasta tsitaadiga

Hash Rate on kuskil 1200
Coins Dollars
per Day ฿0.01 $1.09
per Week ฿0.06 $7.62
per Month ฿0.28 $33.09

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 16:02:26 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Hash Rate on kuskil 1200
Coins Dollars
per Day ฿0.01 $1.09
per Week ฿0.06 $7.62
per Month ฿0.28 $33.09


palju elektri eest maksad ja mis wattage on?

LTC saaksid praegu sama hashratega 96 dollari eest kuus, ehk siis 3x rohkem icon_biggrin.gif juhul kui elektri eest maksad, kui ei maksa, siis veel rohkem

vaata ise kui ei usu http://dustcoin.com/

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 16:04:13 vasta tsitaadiga

Elekter on tasuta
Mul ei hakka see 7850 kaevama seda LTC-d

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 16:06:03 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Elekter on tasuta
Mul ei hakka see 7850 kaevama seda LTC-d


miks ta ei hakka, isegi 1GB 7850 kaevab väga edukalt kui antuke nippida konfi icon_wink.gif

windowsi kohapealt ma ei tea, mul linux+cgminer kõikjal. aga tipse võin ikka jagada kui on huvi proovida.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 16:11:42 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Elekter on tasuta
Mul ei hakka see 7850 kaevama seda LTC-d

2GB peab rammi olema.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 16:13:02 vasta tsitaadiga

mul on 4
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 16:14:52 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
reints kirjutas:
Elekter on tasuta
Mul ei hakka see 7850 kaevama seda LTC-d

2GB peab rammi olema.


ei pea icon_biggrin.gif gigased kaardid kaevavad väga hästi, lihtsalt kahegigane kaevab kiiremini (gigane teeb kuskil 370-380khash, 2gb teeb 400-410khash)

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 16:26:34 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
mteachx kirjutas:
reints kirjutas:
Elekter on tasuta
Mul ei hakka see 7850 kaevama seda LTC-d

2GB peab rammi olema.


ei pea icon_biggrin.gif gigased kaardid kaevavad väga hästi, lihtsalt kahegigane kaevab kiiremini (gigane teeb kuskil 370-380khash, 2gb teeb 400-410khash)

W7 all mul kaevab ainult 5 seeria, ülejäänutel oli miski IO error. Kadus 2GB mäluga.

Aga mis errorit ta loobib sul siis, et ei kaeva..? Kõik fixitav icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 16:31:46 vasta tsitaadiga

Proovin linuxi all ka ära
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nuton
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2003




sõnum 31.08.2013 12:26:43 vasta tsitaadiga

Kuidas saaks kõige väiksema vaevaga ca 0,1 BTC rahaks teha?
Suvel sai natuke kaevandatud, aga nüüd, kui difficulty nii kõrgeks läinud, ei ole enam huvi. Samas tahaks oma kommiraha ikka kätte saada icon_smile.gif
Nii palju kui uurinud olen, muudavad erinevad teenustasud nii väikese summaga tehingu mõttetuks, aga ehk on mõni moodus?

_________________
Lõputööde, referaatide ja muude tekstide keeleline korrektuur ja toimetamine. Saada PS.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 31.08.2013 13:26:35 vasta tsitaadiga

Lugesin, siin hommiku otsa seda teemat ja vaatasin, et algselt ikka inimesed lasid GPU-ga BTC kaevamist.
Tekkis küsimus, et kas hetkel keegi aktiivselt siin veel BTC-sid ka kaevab ja millega kaevandatakse? Kaevandate kuskil pool-is või omaette?

Tekkis väike huvi, mõtlen siin kas hüpata selle paadi peale ja tellida kuskilt mingi kaevur endale. Isegi leidsin koha kus saaks odavalt seda käigus hoida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2013 19:55:51 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Lugesin, siin hommiku otsa seda teemat ja vaatasin, et algselt ikka inimesed lasid GPU-ga BTC kaevamist.
Tekkis küsimus, et kas hetkel keegi aktiivselt siin veel BTC-sid ka kaevab ja millega kaevandatakse? Kaevandate kuskil pool-is või omaette?

Tekkis väike huvi, mõtlen siin kas hüpata selle paadi peale ja tellida kuskilt mingi kaevur endale. Isegi leidsin koha kus saaks odavalt seda käigus hoida.

Olen varemgi soovitanud kalkulaatorit kasutada: http://mining.thegenesisblock.com/
Difficulty tõus on üsna ettearvatav - eksponentsiaalne
Lihtne näide. ASICMINER blade. Maksab 4BTC. Kui hästi läheb siis veebruari kuuks tiksub 4.38BTC-d tagasi. Ehk riistvara teenis ennast tagasi 0.38 BTC profitit. Riistvara võib prügikasti visata kuna selleks ajaks kulub elektri peale raha sisse tuleb. Preorderi viivitus ühe kuu võrra määrab selle kas jääd kasumisse või kahjumisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2013 20:05:46 vasta tsitaadiga

Nuton, PS thumbs_up.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 31.08.2013 22:02:30 vasta tsitaadiga

degreal, tänud selle lingi eest. Veits parem kalkulaator, kui see, mis ma ise leidsin.
Selle järgi alla 200 GH/s masinat pole üldse mõtet tööle pannagi kui just enne oktoobrit kätte ei saa. Ja seda ka sel juhul, kui elekter muidu käes oleks icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 14:16:22 vasta tsitaadiga

selline küsimus, kas Crossfire toimib ka SLI emaplaatide peal normaalselt?
või seal tuleks lihtsalt eraldi kaardid lükata ilma Crossfire bridgeta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 14:42:13 vasta tsitaadiga

Mizz, nforce emaplaate praktikas ei eksisteeri enam ja seega võib öelda, et jah ... kui räägid vanematest emaplaatidest, siis kui kaardid hakkavad tööle ja CF tugi on olemas, siis peaks ka CF tööle hakkama. Aga see on kõik teemaväline, sest kaevandamisel ei kasutata CF/SLI-d
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2013 11:16:39 vasta tsitaadiga

Miks coinotronis hashrate nii meeletult kõigub ?
Masinas tundub et on stabiilne icon_rolleyes.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.09.2013 11:45:11 vasta tsitaadiga

Täna ehmatasin üldse ära LTC diffi peale. Varem oli ikka 800-1000 kanti. Nüüd 1102
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2013 11:46:00 vasta tsitaadiga

Vaata hinda ka ikka icon_smile.gif juba üle 2€
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.09.2013 11:50:39 vasta tsitaadiga

ega hind niiväga diffi ei mõjuta.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2013 11:57:05 vasta tsitaadiga

Minu loogika on mida rohkem kaevajaid seda raskem kaevata ja seda suurem hind icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.09.2013 12:49:38 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Minu loogika on mida rohkem kaevajaid seda raskem kaevata ja seda suurem hind icon_rolleyes.gif

Esimene pool on enamvähem õige. Diff liigub bloki leidmise sagedusega.
Hinda mõjutavad aga teised tegurid.


Täna sai mul ka elu esimene blokk leitud - 418,969. banana_dance.gif Pooliks give-me-coins.com

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2013 13:05:37 vasta tsitaadiga

Said selle eest 418,969 LTC-d või ? icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.09.2013 13:35:36 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Said selle eest 418,969 LTC-d või ? icon_rolleyes.gif

Ei icon_smile.gif
http://ltc.block-explorer.com/block/7dd686152d6a1b7aa0531835d4680c52e96a58e029109b3a3e27db6d85361041

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2013 16:42:55 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Minu loogika on mida rohkem kaevajaid seda raskem kaevata ja seda suurem hind icon_rolleyes.gif

Selle loogika järgi saaks teha bitcoini klooni, kõik parameetrid samad ainult, et sama koguse kaevamiseks läheb 10000x rohkem arvutusjõudu vaja. Kas tükihind oleks suurem kui bitcoinil?

Aga hind mõjutab raskust otseselt: mida kõrgem hind seda suurem kasum. Mida suurem kasum seda rohkem kaevandajaid tuleb jaole, mida rohkem kaevandajaid jaole tuleb seda tihedam konkurents (loe "difficulty"), et piiratud kogus välja kaevata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 09:08:36 vasta tsitaadiga

LTC diff kukkus ja hind ka kohe icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 09:10:10 vasta tsitaadiga

reints, kokkulangevus icon_biggrin.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 10:03:53 vasta tsitaadiga

Ikka veel jebite selle kopikateemaga? Rääkige siis reaalsest tulust kah - kes laenud tagasi maksnud ja kes katusekorteri juba ostnud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 13.09.2013 10:08:02 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif
Ma alles alustasin LTC kaevandamist.


viimati muutis -huviline- 13.09.2013 10:08:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 10:08:52 vasta tsitaadiga

Mul tuleb kuskil 2€ päevas puhast icon_biggrin.gif
Väike õlle raha ikka icon_biggrin.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 10:11:58 vasta tsitaadiga

~20USD päevas - rikkaks ei saa aga ajapikku mingid summad ikka kogunevad. Kui Mtgox ükskord litecoini kauplema hakkab võib kogutud müntide väärtus teoorias veel mitmekordistuda.... icon_razz.gif
_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 10:49:34 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
~20USD päevas - rikkaks ei saa aga ajapikku mingid summad ikka kogunevad. Kui Mtgox ükskord litecoini kauplema hakkab võib kogutud müntide väärtus teoorias veel mitmekordistuda.... icon_razz.gif

Kas siis seni pole nende LiteCoinidega midagi teha peale virtuaalse numismaatika? icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 13.09.2013 10:52:10 vasta tsitaadiga

Kuskilt ma nägin, et mingid veebipoed võtavad ka neid vastu, aga märkimisväärset hinnahüpet ei ole veel toimunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 11:11:59 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
kqpahv kirjutas:
~20USD päevas - rikkaks ei saa aga ajapikku mingid summad ikka kogunevad. Kui Mtgox ükskord litecoini kauplema hakkab võib kogutud müntide väärtus teoorias veel mitmekordistuda.... icon_razz.gif

Kas siis seni pole nende LiteCoinidega midagi teha peale virtuaalse numismaatika? icon_eek.gif



Saab ikka aga esindatud kaupluse arv oluliselt väiksem kui bitcoinil. Hetkel BTC-E's ka kaubeldav aga Mtgoxi volüüm on lihtsalt kümnetes kordades suurem, mis ilmselt siis ka nõudlust üles ajaks. Ilmselt Mtgox oma pangandusega hetkel nii hädas, et LTC pole prioriteet nr1. Viimane withdraw on mul juba 40päeva sees ja ikka veel menetletakse seda.... Bitstamp'ist tuli raha 3 päevaga arvele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 11:56:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
kqpahv kirjutas:
~20USD päevas - rikkaks ei saa aga ajapikku mingid summad ikka kogunevad. Kui Mtgox ükskord litecoini kauplema hakkab võib kogutud müntide väärtus teoorias veel mitmekordistuda.... icon_razz.gif

Kas siis seni pole nende LiteCoinidega midagi teha peale virtuaalse numismaatika? icon_eek.gif

LTC'd saab BTC'deks konvertida. Ma ise lõpetasin selle jama ära nii, et vahetasin LTC'd bitcoinideks ja MTgoxis võtsin raha välja. ~380€ kukkus pangaarvele nagu maast leitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 13:39:59 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ikka veel jebite selle kopikateemaga? Rääkige siis reaalsest tulust kah - kes laenud tagasi maksnud ja kes katusekorteri juba ostnud?


Alustasin nullist, sain tööjuures masinadi kasutata, enne kui BTC jõhkraks läks.
Korjasin päris pikka aega, kokku sain 4-5 coini.
tellisin selle eest omale arvuti, mis nüüdseks pisikese rahasüstiga ragistab LTC-d 24/7.
Koos pisikese rahasüstiga olen endiselt 100€ plussis, vist rohkem isegi.

Masinaks

----- LTC masin -----
EVGA SuperNOVA NEX650G Gold Power Supply
Asus F1A55-M LX PLUS
AMD A6-3650 2.60 GHz
Corsair CMZ4GX3M1A1600C9 4GB DDR3
XFX 5850 xxx
HIS 5770
SAPPHIRE HD 5830 Xtreme

Olgem ausad, tulus on ta siis kui sul on jõhker arvutusjõud taga.
Aga mina teen seda lihtsalt huvist.
Elekter tasuta käes (masin tööjuures) ja aeg-ajalt saan siis miskit
põnevat omale selle raha eest osta või rahaks teha, kui kitsas käes.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 23:44:11 vasta tsitaadiga

Poliitika- ja majandusteemade üle arutlemiseks on Vaba Mikrofon!
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 16:42:12 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
~20USD päevas - rikkaks ei saa aga ajapikku mingid summad ikka kogunevad. Kui Mtgox ükskord litecoini kauplema hakkab võib kogutud müntide väärtus teoorias veel mitmekordistuda.... icon_razz.gif

Mis kaarte kasutad et 10 coini kuskil päevas kaevab ?

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 16:43:56 vasta tsitaadiga

7950'd. kõige parema hinna/võimsuse suhtega kaardid.
_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.