|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
30.08.2013 11:28:19
|
|
|
WG global rating valem töötab hoopis teist moodi, arvatavasti on ta nii kõrgel, sest tal on nii palju mänge. Ja tänu paljudele mängudele on tal ka palju mängu võite ja cap punkte.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
30.08.2013 11:29:41
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
No krt oleks vaid võit tulnud siit lahingust....
(ärge mu lolli kasutaja nime pange tähele, sai kunagi midagi vist valesse lahtrisse pandud :/ ning ärge mu neid statse hakake ka vaatama , nüüd viimase paarisaja lahinguga hakkab järjest parema poole minema.
Spoiler 
|
Selle hunniku raha said sa mingi eventi eest. Arvatavasti see, et tapsid 30 vastaste tanki ära 24h jooksul.
E: kuidas see tüüp tõesti nii kõrgel kohal WG arvates on?? http://www.noobmeter.com/compareplayers/eu/100/Elektryk/krist2an |
Mkmk mingi medal oli, et kui tapad 100 saksa erinevat kõvemat tanki.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
30.08.2013 12:40:37
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| krist2an kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
No krt oleks vaid võit tulnud siit lahingust....
(ärge mu lolli kasutaja nime pange tähele, sai kunagi midagi vist valesse lahtrisse pandud :/ ning ärge mu neid statse hakake ka vaatama , nüüd viimase paarisaja lahinguga hakkab järjest parema poole minema.
Spoiler 
|
Selle hunniku raha said sa mingi eventi eest. Arvatavasti see, et tapsid 30 vastaste tanki ära 24h jooksul.
E: kuidas see tüüp tõesti nii kõrgel kohal WG arvates on?? http://www.noobmeter.com/compareplayers/eu/100/Elektryk/krist2an |
Mkmk mingi medal oli, et kui tapad 100 saksa erinevat kõvemat tanki. |
See on special achievement ning selle konkreetse nimi on Hunter - Destroy 100 or more of the following tanks: Jagdpanther, Jagdtiger, Pz.Kpfw. V Panther, Panther/M10, Panther II, Pz.Kpfw. VI Tiger, Pz.Kpfw. VI Tiger (P), Pz.Kpfw. Tiger II, Löwe, GW Panther, GW Tiger, Jagdpanther II and 8,8 cm PaK 43 Jagdtiger
http://wiki.worldoftanks.eu/Achievements
Selle eest mingit eraldi ekspi või krediiti küll ei saa. See 300k saadi ikka selle eventi eest, kus pead 24h jooksul vähemalt 30 >Tier IV tanki hävitama. Kestab augusti lõpuni ehk tänaseni see event.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
30.08.2013 14:02:10
|
|
|
| Mauno Lurbe kirjutas: |
Kena päeva algus
Spoiler 
T29 on top tieris olles ikka paras elukas. Sõltub muidugi vastastest kah, kuhu need sihivad. |
Väga võimas tulemus! Sa võiksid selle mängu replay samuti wotreplays.com üles panna, seda mängu tahaks kindlasti näha.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
30.08.2013 14:22:16
|
|
|
Respect muidugi, 10 killi on saavutus tõesti, aga kui sa vaatad kes tal vastas olid, siis puha tier 6 ja 5. 7nda tieri parim heavy peabki neid lõunaks sööma
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
30.08.2013 14:46:32
|
|
|
Ütleks, et power gap tier 5 ja tier 7 vahel on üüratu, suurem kui enamike tier 6 ja tier 8 asjade vahel, 7 ja 9 rääkimata. Ega endagi siiani ainus cruitial contribution oli mängust kus meie tier 7 platuuni vastu oli vastaste tier 7 platuun ja kari tier 5 kahuriliha, samas ilus töö.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
30.08.2013 14:56:27
|
|
|
| erick kirjutas: |
Respect muidugi, 10 killi on saavutus tõesti, aga kui sa vaatad kes tal vastas olid, siis puha tier 6 ja 5. 7nda tieri parim heavy peabki neid lõunaks sööma  |
Ses osas on sul õigus, vastased ei olnud ilmselgelt tasemel ja T29 ongi küllalt kõva pähkel madalamate tieride jaoks. Samas IS ja KV1S-id oleksid hästi mängides suutnud T29 maha võtta küll. Potential kahju oli üle 4k, ehk tulistati palju kuplisse ja ilmselt oli õnne ka natuke, vastased ei võtnud prioriteediks mind maha võtta ja sattusin õiges kohas olema.
Panin siia ka replay: http://wotreplays.com/site/320210#redshire-koleerik-t29
Pigem siin vastaste kehv mäng kui minu osavus nende 10 killi taga.
viimati muutis Mauno Lurbe 30.08.2013 17:15:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
30.08.2013 19:59:55
|
|
|
| Mauno Lurbe kirjutas: |
Kena päeva algus
Spoiler 
T29 on top tieris olles ikka paras elukas. Sõltub muidugi vastastest kah, kuhu need sihivad. |
Kena algus tõesti
ise tegin ka just tänase esimese lahingu selle tankiga ning kukkus välja nii:
Victory!
Battle: El Halluf 30. august 2013. a. 19:42:40
Vehicle: T29
Experience received: 3 842 (x2)
Credits received: 53 976
Battle Achievements: Top Gun, Mastery Badge: "1st Class"
http://wotreplays.com/site/320373#el_halluf-cyberlord-t29
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
30.08.2013 20:33:56
|
|
|
mängisin testserveris t-34-3 ja ikka tõsiselt saast tank on. sihtimine on kohutav ja pene tõsiselt olematu. juba 200m annab temaga pihta saada, peab rahulikult ära sihtima ja samas jääd heaks sihtmärgiks teistele.
vbl nad parandavad tal veel parameetreid, aga sellisena pole ta küll oma hinda väärt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
30.08.2013 21:25:33
|
|
|
| tsitaat: |
- all the users, who had top engines on either E-75 or E-50 unlocked, will recieve 25000 free XP on their account in 8.8 (you will get this free XP even if the tank isn’t bought in the hangar, you will get free XP only for one, so even if you have both unlocked, you will get 25k, not 50k, because the engines were identical and they were unlocked once).
- ALL the engines that are unlocked, bought, installed on vehicles will be sold for the price they were purchased for when 8.8 goes live
- new top E-75/E-50 engines will be unlocked for those, who had previously the top engines unlocked. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
30.08.2013 21:41:00
|
|
|
hea uudis, ma kunagi kulutasin e-50 jaoks 1000 kulda ära, et seda mootorit saada. aga see mootor oli 50k xp, aga nuuh, hea seegi kui 25k saab
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
30.08.2013 22:25:53
|
|
|
Täna ainult "ühed"
Victory!
Battle: Airfield 30. august 2013. a. 21:50:40
Vehicle: M18 Hellcat
Experience received: 3 054 (x2)
Credits received: 33 447
Battle Achievements: Top Gun, Reaper, Mastery Badge: "1st Class"
http://wotreplays.com/site/320505#airfield-cyberlord-m18_hellcat
Ilmselt tuleb tänasega rahule jääda:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n3mesis
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
31.08.2013 14:04:44
|
|
|
Mul on 6800 seeria kaart ja väga väga kuumaks läheb. Mul on korpusel üks paneel üldse maha võetud, muidu arvuti vist sulaks seest üles.
Välja pole mul visanud kordagi, aga sul vast jahutuses asi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
31.08.2013 14:12:41
|
|
|
| Samad specid, tipp topp.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
31.08.2013 22:11:32
|
|
|
keera clokki/settinguid vähemaks ja pane mõttetu pahn kinni
igaksjuhuks võid arvutada ka, kas PSU kannatab full loadi all kõiki osasi
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD_Friik
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2011
|
31.08.2013 22:54:36
|
|
|
| omalgi hd6850 tahtis põlema minna, nvidiaga siukest jama pole.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragnarök
HV vaatleja
liitunud: 23.07.2010
|
01.09.2013 03:11:55
|
|
|
MM oli seekord heldem (VK3002D):
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
01.09.2013 12:23:11
|
|
|
Wargaming on üldse kuidagi helde praegu, nüüd saab jälle terve septembrikuu jooksul iga päev 250 000 hõbedat ja seda ainult 15 killitud tanki eest!
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
01.09.2013 12:35:46
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Wargaming on üldse kuidagi helde praegu, nüüd saab jälle terve septembrikuu jooksul iga päev 250 000 hõbedat ja seda ainult 15 killitud tanki eest! |
Troll
15 võitu ikka
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.09.2013 12:54:45
|
|
|
ostsin ajaviiteks yhe heavy, t-150 -ne.
Võit!
Lahing: Ensk 1. september 2013. a. 12:26:09
Masin: T-150
Kogemused: 1 815
Krediiti: 35 119
Lahingu saavutused: Pascucci medal, Äss, Snaiper, Valdamise märk: "I klass"
Võit!
Lahing: Kiirtee 1. september 2013. a. 12:46:04
Masin: T-150
Kogemused: 1 706
Krediiti: 41 005
Lahingu saavutused: Terasmüür, Spartalane
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
01.09.2013 13:40:40
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| Wargaming on üldse kuidagi helde praegu, nüüd saab jälle terve septembrikuu jooksul iga päev 250 000 hõbedat ja seda ainult 15 killitud tanki eest! |
Troll
15 võitu ikka  |
Ai jah, seda ma vaatasin valesti. Aga ega see 15 võidu saamine ka eriti raske ülesanne pole.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
01.09.2013 15:51:13
|
|
|
Feldzug.net uuendas paari asja:
Changes
- Modified tank statistics - max. XP added - hit ratio is now shown in decimal format - Differentiation between Clanwars/Company/Random Stats. I don't know yet if I should keep the changes because they slow down Feldzug.net. What do you think about them? Send me a message!
EDIT:
Tahaks ropendada...
Defeat
Battle: Port 1. september 2013. a. 15:39:28
Vehicle: T29
Experience received: 703
Credits received: 43 200
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
01.09.2013 15:55:30
|
|
|
| Alla tuhande ei ole mõtet väga närvi minna (loe:postidada.)
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.09.2013 18:26:41
|
|
|
| palju lihtsam on saada 30 killi kui 15 võitu. Lihtsalt kohutavad meeskonnad on mul juba viimased paar kuud ja eriti nv -l
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
01.09.2013 19:19:41
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
| palju lihtsam on saada 30 killi kui 15 võitu. Lihtsalt kohutavad meeskonnad on mul juba viimased paar kuud ja eriti nv -l |
Täiesti nõus, praegu sain Su-100-ga mängides kaheksanda kaotuse järjest ja ei ole senini suutnud sellega kolmekordset kogemust kätte saada. Enne seda võttis IS-3-ga võidu saavutamine kuus mängu aega, ei aidanud ka ühes mängus tehtud 3600 damaget ja viis killi. No kuidas küll just minu tiim pidevalt nii hädapätakas on, aru ma ei saa. Praegu on mänguisu täiesti otsas, seitse võitu ainult.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.09.2013 19:24:14
|
|
|
masendav. ma võin teile siia panna terve hunniku skriine kus ma oma tier 6 t150 -ga teen kõige rohkem dämmi ja t8 -d on seal kusagil keskel või siis 0 peal. Ja mul pole isegi top kahurit veel peal
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
01.09.2013 20:16:51
|
|
|
| Hommik algas ilusti...wr70+ ja kõik kena. Ja siis järsku läks kõik per*e ning nüüd on juba 15-16 kaotust jutti. See on lihtsalt uskumatu ja võtab igasuguse isu seda krdi mängu mängida.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
02.09.2013 07:09:20
|
|
|
yks huvitav mäng. Meie mehed surid nagu kärbsed aga ma panin lõpuni vastu. Aega ei vaadanud ja järsku avastasin et mul on viimased 4 myrsku ja järgi kaks vastast, vigane löwe ja arty. Siis järsku sai aeg otsa, seda ma yldse ei arvestanud aga ega ma poleks ka teisiti midagi saanud teha.
Spoiler 
http://www.upload.ee/files/3556165/20130902_0625_usa-T69_13_erlenberg.wotreplay.html
Põhimõtteliselt ma võin teha mis mängu tahes aga võite ei tule, lihtsalt kohutavad meeskonnad on mul pidevalt viimasel ajal.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
02.09.2013 09:04:08
|
|
|
Esimene T10 tank unlocked T-62A, ajee.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
02.09.2013 09:12:37
|
|
|
| Sven kirjutas: |
Esimene T10 tank unlocked T-62A, ajee. |
Gz! Peale pideva põlema süttimise on üpriski vahva masin
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
02.09.2013 09:35:22
|
|
|
Võit!
Lahing: Karjala 2. september 2013. a. 9:17:09
Masin: T-150
Kogemused: 6 364 (x3)
Krediiti: 65 343
Lahingu saavutused: Valdamise märk: "Tankiäss"
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
02.09.2013 14:12:13
|
|
|
Pildilt jäi silma, et sul on kahel meeskonna liikmel kolmandad skillid valmis, kuid aktiveerimata.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
02.09.2013 14:18:40
|
|
|
Ojaa, selle mänguga sai nendel kahel liikmel skill täis, enne järgmist sõda juba uued skillid jooksid.
_________________ www.tece.ee |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
02.09.2013 18:05:04
|
|
|
Mul on dilemma M103 tanki viimase X tieri kahuriga - kas on mõtet seda 60 000 kogemuse eest lahti arendada või seada eesmärgiks niisama 183 000 kokku koguda, et T110E5 osta, sellega saab tolle kahuri niisama kaasa. Praegusel kahuril on 242 pen/400dam, X tieri omal 258pen/400dam, lisaks nõksu kiirem sihtimine ja täpsus. Ei teagi, mida teha, kas tasub 60t kulutamine ära?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
02.09.2013 18:07:21
|
|
|
| Troll, ei.. mõtetult kasutad 60k, kui järgmisel tankil olemas?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
02.09.2013 18:12:27
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Troll, ei.. mõtetult kasutad 60k, kui järgmisel tankil olemas? |
Ihnus kriibib hinge, praegu oleks kolmandik tier X tanki arendamiseks vajalikust kogemusest juba koos. Kaldun nõustuma.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
02.09.2013 18:35:27
|
|
|
| Ise jätan samamoodi selle viimase Tier X kahuri arendamata M103 peal.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
02.09.2013 18:42:08
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
| Ise jätan samamoodi selle viimase Tier X kahuri arendamata M103 peal. |
Milleks see hea on? Viimane pole eriti hea?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rogue
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
02.09.2013 18:43:47
|
|
|
Ise arendasin viimase toru ära ja ei kahetse tunduvalt mõnusam oli paugutada t10`ni ning meeskonna saad ka tolleks ajaks tunduvalt parema kui järgmisele tangile tõstad.
_________________ Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
02.09.2013 19:32:30
|
|
|
| Lukksepp kirjutas: |
| sixkiller kirjutas: |
| Ise jätan samamoodi selle viimase Tier X kahuri arendamata M103 peal. |
Milleks see hea on? Viimane pole eriti hea? |
Kindlasti on see parem kui eelmine, kuid ka too on igati tasemel teiste tier 9 tankidega võrreldes. Lihtsalt järgmise tier X tanki ostmisega saad selle viimase kahuri niikuinii lahti ja saad ta ka M103-le peale panna (kui kavatsed tolle tier 9 tanki alles jätta, mina igal juhul jätan). 60 000 on ju kolmandik T110E5 hinnast.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
02.09.2013 19:32:57
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Leinö kirjutas: |
| Troll, ei.. mõtetult kasutad 60k, kui järgmisel tankil olemas? |
Ihnus kriibib hinge, praegu oleks kolmandik tier X tanki arendamiseks vajalikust kogemusest juba koos. Kaldun nõustuma. |
Kui T10 on eesmärk omaette ning sellega on mingi kindel plaan - siis jäta vahele.
Kui 103 meeldib ning T10'ga nagunii midagi peale pole hakata...siis tee ära
Või nagu ma ise oma mängimist kõrvalt vaatan - kui mängid rohkem kui duubli, siis järelikult meeldib
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
02.09.2013 20:37:16
|
|
|
MM on olnud viimastel päevadel väga armuline:
Spoiler 
Viimasel ajal on saanud Leopard PTA-d usinalt mängitud ja peab tunnistama, et see tank on hakanud meeldima. Vigasid sellega küll väga teha ei tohi, karistatakse kohe. Kuna tegemist support snaiperiga, siis sõltub mängude tulemus kõvasti tiimist tervikuna. Alguses olid jadamisi ainult kaotused ja ka varem olen tähele pannud, et uue tanki puhul on alguses kuidagi ebaproportsionaalselt palju kehvadesse tiimidesse sattumist. Hakkasin mängu alguse xvm näite ja tulemusi kirja panema ning tõepoolest vähemalt Leopard PTA puhul on mäng mängult keskmiselt suurenenud üle 50% xvm võiduvõimaluste arv. Allolev joonis siis viimase 91 mängu põhjal mis Leopard PTA-ga teinud ja siin lihtsalt mängu nr ja alguses kuvatav win % ennustus.
Spoiler 
XVM alati küll täpselt ei ennusta, aga küllalt sageli annab päris hästi aimu kuhu lahing liigub.
Kokku teinud 126 mängu ja esimese 35 ennustust üles ei märkinud, aga tanki win rate oli mul üks madalamaid, nüüd tasapisi tõuseb. Hetkel selle tank wr on 47%.
viimati muutis Mauno Lurbe 02.09.2013 20:42:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
02.09.2013 20:39:36
|
|
|
| Kellele armuline, kellele selline, et tuleb uninstall.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.09.2013 00:54:06
|
|
|
Hea mängija ei lase halval win chance'il mängu rikkuda Ka kaotuse korral on võimalik ülihea WN7ga mäng teha, ja kui tiim on väga halb piisab tihti kui seda neile öelda, et vastased on väga tugevad, ja mingi töötav lahinguplaan välja käia
Laisad mehed muidugi leiavad heade mängijatega platooni
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragnarök
HV vaatleja
liitunud: 23.07.2010
|
03.09.2013 02:27:19
|
|
|
MM!
Spoiler 
Osalesin ka hiljuti raundis kus vastastel oli T57 Heavy Tank ja meie poole kõrgeim tier oli 8!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|