Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 30.08.2013 11:28:19 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:


E: kuidas see tüüp tõesti nii kõrgel kohal WG arvates on?? http://www.noobmeter.com/compareplayers/eu/100/Elektryk/krist2an


WG global rating valem töötab hoopis teist moodi, arvatavasti on ta nii kõrgel, sest tal on nii palju mänge. Ja tänu paljudele mängudele on tal ka palju mängu võite ja cap punkte.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2013 11:29:41 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
No krt oleks vaid võit tulnud siit lahingust....
(ärge mu lolli kasutaja nime pange tähele, sai kunagi midagi vist valesse lahtrisse pandud :/ ning ärge mu neid statse hakake ka vaatama icon_biggrin.gif, nüüd viimase paarisaja lahinguga hakkab järjest parema poole minema.
Spoiler Spoiler Spoiler

Selle hunniku raha said sa mingi eventi eest. Arvatavasti see, et tapsid 30 vastaste tanki ära 24h jooksul.

E: kuidas see tüüp tõesti nii kõrgel kohal WG arvates on?? http://www.noobmeter.com/compareplayers/eu/100/Elektryk/krist2an


Mkmk mingi medal oli, et kui tapad 100 saksa erinevat kõvemat tanki.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 30.08.2013 12:40:37 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
krist2an kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
No krt oleks vaid võit tulnud siit lahingust....
(ärge mu lolli kasutaja nime pange tähele, sai kunagi midagi vist valesse lahtrisse pandud :/ ning ärge mu neid statse hakake ka vaatama icon_biggrin.gif, nüüd viimase paarisaja lahinguga hakkab järjest parema poole minema.
Spoiler Spoiler Spoiler

Selle hunniku raha said sa mingi eventi eest. Arvatavasti see, et tapsid 30 vastaste tanki ära 24h jooksul.

E: kuidas see tüüp tõesti nii kõrgel kohal WG arvates on?? http://www.noobmeter.com/compareplayers/eu/100/Elektryk/krist2an


Mkmk mingi medal oli, et kui tapad 100 saksa erinevat kõvemat tanki.


See on special achievement ning selle konkreetse nimi on Hunter - Destroy 100 or more of the following tanks: Jagdpanther, Jagdtiger, Pz.Kpfw. V Panther, Panther/M10, Panther II, Pz.Kpfw. VI Tiger, Pz.Kpfw. VI Tiger (P), Pz.Kpfw. Tiger II, Löwe, GW Panther, GW Tiger, Jagdpanther II and 8,8 cm PaK 43 Jagdtiger

http://wiki.worldoftanks.eu/Achievements

Selle eest mingit eraldi ekspi või krediiti küll ei saa. See 300k saadi ikka selle eventi eest, kus pead 24h jooksul vähemalt 30 >Tier IV tanki hävitama. Kestab augusti lõpuni ehk tänaseni see event.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 30.08.2013 14:02:10 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Kena päeva algus

Spoiler Spoiler Spoiler


T29 on top tieris olles ikka paras elukas. Sõltub muidugi vastastest kah, kuhu need sihivad.

Väga võimas tulemus! thumbs_up.gif Sa võiksid selle mängu replay samuti wotreplays.com üles panna, seda mängu tahaks kindlasti näha.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.08.2013 14:22:16 vasta tsitaadiga

Respect muidugi, 10 killi on saavutus tõesti, aga kui sa vaatad kes tal vastas olid, siis puha tier 6 ja 5. 7nda tieri parim heavy peabki neid lõunaks sööma icon_cool.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2013 14:46:32 vasta tsitaadiga

Ütleks, et power gap tier 5 ja tier 7 vahel on üüratu, suurem kui enamike tier 6 ja tier 8 asjade vahel, 7 ja 9 rääkimata. Ega endagi siiani ainus cruitial contribution oli mängust kus meie tier 7 platuuni vastu oli vastaste tier 7 platuun ja kari tier 5 kahuriliha, samas ilus töö.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 30.08.2013 14:56:27 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Respect muidugi, 10 killi on saavutus tõesti, aga kui sa vaatad kes tal vastas olid, siis puha tier 6 ja 5. 7nda tieri parim heavy peabki neid lõunaks sööma icon_cool.gif


Ses osas on sul õigus, vastased ei olnud ilmselgelt tasemel ja T29 ongi küllalt kõva pähkel madalamate tieride jaoks. Samas IS ja KV1S-id oleksid hästi mängides suutnud T29 maha võtta küll. Potential kahju oli üle 4k, ehk tulistati palju kuplisse ja ilmselt oli õnne ka natuke, vastased ei võtnud prioriteediks mind maha võtta ja sattusin õiges kohas olema.

Panin siia ka replay: http://wotreplays.com/site/320210#redshire-koleerik-t29

Pigem siin vastaste kehv mäng kui minu osavus nende 10 killi taga.


viimati muutis Mauno Lurbe 30.08.2013 17:15:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2013 16:25:29 vasta tsitaadiga

T29 kere võtab T5 ka läbi, targasti peab ikka mängima, et ainult pead näitaksid
_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 30.08.2013 19:59:55 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Kena päeva algus

Spoiler Spoiler Spoiler


T29 on top tieris olles ikka paras elukas. Sõltub muidugi vastastest kah, kuhu need sihivad.


Kena algus tõesti thumbs_up.gif

ise tegin ka just tänase esimese lahingu selle tankiga ning kukkus välja nii:
Victory!
Battle: El Halluf 30. august 2013. a. 19:42:40
Vehicle: T29
Experience received: 3 842 (x2)
Credits received: 53 976
Battle Achievements: Top Gun, Mastery Badge: "1st Class"

http://wotreplays.com/site/320373#el_halluf-cyberlord-t29
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.08.2013 20:33:56 vasta tsitaadiga

mängisin testserveris t-34-3 ja ikka tõsiselt saast tank on. sihtimine on kohutav ja pene tõsiselt olematu. juba 200m annab temaga pihta saada, peab rahulikult ära sihtima ja samas jääd heaks sihtmärgiks teistele.
vbl nad parandavad tal veel parameetreid, aga sellisena pole ta küll oma hinda väärt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2013 20:52:33 vasta tsitaadiga

Lasin ka ajaviiteks uuesti peale. Viimati mängisin millalgi kevadel.
Tore on tõdeda, et kõik pole kadunud ja ka üksi mängides saab suht OK statsiga mängida. icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler



SPGd müün vist küll maha. Vähemalt sakslane tundub küll täiesti mõttetu junn.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 30.08.2013 21:25:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
- all the users, who had top engines on either E-75 or E-50 unlocked, will recieve 25000 free XP on their account in 8.8 (you will get this free XP even if the tank isn’t bought in the hangar, you will get free XP only for one, so even if you have both unlocked, you will get 25k, not 50k, because the engines were identical and they were unlocked once).
- ALL the engines that are unlocked, bought, installed on vehicles will be sold for the price they were purchased for when 8.8 goes live
- new top E-75/E-50 engines will be unlocked for those, who had previously the top engines unlocked.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.08.2013 21:41:00 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif hea uudis, ma kunagi kulutasin e-50 jaoks 1000 kulda ära, et seda mootorit saada. aga see mootor oli 50k xp, aga nuuh, hea seegi kui 25k saab
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 30.08.2013 22:25:53 vasta tsitaadiga

Täna ainult "ühed" icon_sad.gif
Victory!
Battle: Airfield 30. august 2013. a. 21:50:40
Vehicle: M18 Hellcat
Experience received: 3 054 (x2)
Credits received: 33 447
Battle Achievements: Top Gun, Reaper, Mastery Badge: "1st Class"

http://wotreplays.com/site/320505#airfield-cyberlord-m18_hellcat

Ilmselt tuleb tänasega rahule jääda:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3mesis
HV kasutaja
n3mesis

liitunud: 24.03.2007




sõnum 31.08.2013 13:40:53 vasta tsitaadiga

Mul pisike mure.
Kas keegi oskab põhjendada, miks ATI kaart selle mänguga keema läheb?
Viskab vahest selle sinise surmaekraani ette ja vahest viskab niisama mängust välja.

1 vana mäng (Dark Age of Camelot) jooksutab selle kaardi samamoodi keema.

BF3 mängisin maxiga niiet tolmas.

Igaks juhuks panen spoilerisse oma confi, kui keegi sellel alal intelligentsem oskaks aidata.


Äkki saaks niipaljugi teada, kas tegu on pigem softi või hardware küsimus?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 31.08.2013 14:04:44 vasta tsitaadiga

Mul on 6800 seeria kaart ja väga väga kuumaks läheb. Mul on korpusel üks paneel üldse maha võetud, muidu arvuti vist sulaks seest üles.
Välja pole mul visanud kordagi, aga sul vast jahutuses asi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 31.08.2013 14:12:41 vasta tsitaadiga

Samad specid, tipp topp.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2013 22:11:32 vasta tsitaadiga

keera clokki/settinguid vähemaks ja pane mõttetu pahn kinni

igaksjuhuks võid arvutada ka, kas PSU kannatab full loadi all kõiki osasi
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 31.08.2013 22:54:36 vasta tsitaadiga

omalgi hd6850 tahtis põlema minna, nvidiaga siukest jama pole.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 00:18:59 vasta tsitaadiga

http://wotreplays.com/site/322162#siegfried_line-indu-m26_pershing

Tore kui tüübid vinguvad mu üle ...
Sitast saia ei saa teha alati.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragnarök
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2010




sõnum 01.09.2013 03:11:55 vasta tsitaadiga

MM oli seekord heldem (VK3002D):
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.09.2013 12:23:11 vasta tsitaadiga

Wargaming on üldse kuidagi helde praegu, nüüd saab jälle terve septembrikuu jooksul iga päev 250 000 hõbedat ja seda ainult 15 killitud tanki eest!
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 01.09.2013 12:35:46 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Wargaming on üldse kuidagi helde praegu, nüüd saab jälle terve septembrikuu jooksul iga päev 250 000 hõbedat ja seda ainult 15 killitud tanki eest!


Troll

15 võitu ikka icon_wink.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 12:54:45 vasta tsitaadiga

ostsin ajaviiteks yhe heavy, t-150 -ne.

Võit!
Lahing: Ensk 1. september 2013. a. 12:26:09
Masin: T-150
Kogemused: 1 815
Krediiti: 35 119
Lahingu saavutused: Pascucci medal, Äss, Snaiper, Valdamise märk: "I klass"

Võit!
Lahing: Kiirtee 1. september 2013. a. 12:46:04
Masin: T-150
Kogemused: 1 706
Krediiti: 41 005
Lahingu saavutused: Terasmüür, Spartalane
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.09.2013 13:40:40 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Troll kirjutas:
Wargaming on üldse kuidagi helde praegu, nüüd saab jälle terve septembrikuu jooksul iga päev 250 000 hõbedat ja seda ainult 15 killitud tanki eest!


Troll

15 võitu ikka icon_wink.gif

Ai jah, seda ma vaatasin valesti. icon_redface.gif Aga ega see 15 võidu saamine ka eriti raske ülesanne pole.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 01.09.2013 15:51:13 vasta tsitaadiga

Feldzug.net uuendas paari asja:
Changes
- Modified tank statistics - max. XP added - hit ratio is now shown in decimal format - Differentiation between Clanwars/Company/Random Stats. I don't know yet if I should keep the changes because they slow down Feldzug.net. What do you think about them? Send me a message!

thumbs_up.gif

EDIT:
Tahaks ropendada...
Defeat
Battle: Port 1. september 2013. a. 15:39:28
Vehicle: T29
Experience received: 703
Credits received: 43 200

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 01.09.2013 15:55:30 vasta tsitaadiga

Alla tuhande ei ole mõtet väga närvi minna (loe:postidada.)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 18:26:41 vasta tsitaadiga

palju lihtsam on saada 30 killi kui 15 võitu. Lihtsalt kohutavad meeskonnad on mul juba viimased paar kuud ja eriti nv -l
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.09.2013 19:19:41 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
palju lihtsam on saada 30 killi kui 15 võitu. Lihtsalt kohutavad meeskonnad on mul juba viimased paar kuud ja eriti nv -l

Täiesti nõus, praegu sain Su-100-ga mängides kaheksanda kaotuse järjest ja ei ole senini suutnud sellega kolmekordset kogemust kätte saada. Enne seda võttis IS-3-ga võidu saavutamine kuus mängu aega, ei aidanud ka ühes mängus tehtud 3600 damaget ja viis killi. No kuidas küll just minu tiim pidevalt nii hädapätakas on, aru ma ei saa. icon_sad.gif Praegu on mänguisu täiesti otsas, seitse võitu ainult. icon_cry.gif

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 19:24:14 vasta tsitaadiga

masendav. ma võin teile siia panna terve hunniku skriine kus ma oma tier 6 t150 -ga teen kõige rohkem dämmi ja t8 -d on seal kusagil keskel või siis 0 peal. Ja mul pole isegi top kahurit veel peal icon_neutral.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 01.09.2013 20:16:51 vasta tsitaadiga

Hommik algas ilusti...wr70+ ja kõik kena. Ja siis järsku läks kõik per*e ning nüüd on juba 15-16 kaotust jutti. See on lihtsalt uskumatu ja võtab igasuguse isu seda krdi mängu mängida.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 07:09:20 vasta tsitaadiga

yks huvitav mäng. Meie mehed surid nagu kärbsed aga ma panin lõpuni vastu. Aega ei vaadanud ja järsku avastasin et mul on viimased 4 myrsku ja järgi kaks vastast, vigane löwe ja arty. Siis järsku sai aeg otsa, seda ma yldse ei arvestanud aga ega ma poleks ka teisiti midagi saanud teha.
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.upload.ee/files/3556165/20130902_0625_usa-T69_13_erlenberg.wotreplay.html

Põhimõtteliselt ma võin teha mis mängu tahes aga võite ei tule, lihtsalt kohutavad meeskonnad on mul pidevalt viimasel ajal.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 02.09.2013 09:04:08 vasta tsitaadiga

Esimene T10 tank unlocked icon_razz.gif T-62A, ajee.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 02.09.2013 09:12:37 vasta tsitaadiga

Sven kirjutas:
Esimene T10 tank unlocked icon_razz.gif T-62A, ajee.


Gz! Peale pideva põlema süttimise on üpriski vahva masin icon_cool.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 09:35:22 vasta tsitaadiga

Võit!
Lahing: Karjala 2. september 2013. a. 9:17:09
Masin: T-150
Kogemused: 6 364 (x3)
Krediiti: 65 343
Lahingu saavutused: Valdamise märk: "Tankiäss"



Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 12:45:19 vasta tsitaadiga

Ebareaalne tiim oli, kaotusega sain 1333expi.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.09.2013 14:12:13 vasta tsitaadiga

Harald205 kirjutas:
Ebareaalne tiim oli, kaotusega sain 1333expi.
Spoiler Spoiler Spoiler

Pildilt jäi silma, et sul on kahel meeskonna liikmel kolmandad skillid valmis, kuid aktiveerimata.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 14:18:40 vasta tsitaadiga

Ojaa, selle mänguga sai nendel kahel liikmel skill täis, enne järgmist sõda juba uued skillid jooksid.
_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.09.2013 18:05:04 vasta tsitaadiga

Mul on dilemma M103 tanki viimase X tieri kahuriga - kas on mõtet seda 60 000 kogemuse eest lahti arendada või seada eesmärgiks niisama 183 000 kokku koguda, et T110E5 osta, sellega saab tolle kahuri niisama kaasa. Praegusel kahuril on 242 pen/400dam, X tieri omal 258pen/400dam, lisaks nõksu kiirem sihtimine ja täpsus. Ei teagi, mida teha, kas tasub 60t kulutamine ära?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 18:07:21 vasta tsitaadiga

Troll, ei.. mõtetult kasutad 60k, kui järgmisel tankil olemas?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.09.2013 18:12:27 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Troll, ei.. mõtetult kasutad 60k, kui järgmisel tankil olemas?

Ihnus kriibib hinge, praegu oleks kolmandik tier X tanki arendamiseks vajalikust kogemusest juba koos. Kaldun nõustuma.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 18:35:27 vasta tsitaadiga

Ise jätan samamoodi selle viimase Tier X kahuri arendamata M103 peal.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 18:42:08 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
Ise jätan samamoodi selle viimase Tier X kahuri arendamata M103 peal.


Milleks see hea on? Viimane pole eriti hea?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 02.09.2013 18:43:47 vasta tsitaadiga

Ise arendasin viimase toru ära ja ei kahetse tunduvalt mõnusam oli paugutada t10`ni ning meeskonna saad ka tolleks ajaks tunduvalt parema kui järgmisele tangile tõstad.
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.09.2013 19:32:30 vasta tsitaadiga

Lukksepp kirjutas:
sixkiller kirjutas:
Ise jätan samamoodi selle viimase Tier X kahuri arendamata M103 peal.


Milleks see hea on? Viimane pole eriti hea?

Kindlasti on see parem kui eelmine, kuid ka too on igati tasemel teiste tier 9 tankidega võrreldes. Lihtsalt järgmise tier X tanki ostmisega saad selle viimase kahuri niikuinii lahti ja saad ta ka M103-le peale panna (kui kavatsed tolle tier 9 tanki alles jätta, mina igal juhul jätan). 60 000 on ju kolmandik T110E5 hinnast.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 02.09.2013 19:32:57 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Leinö kirjutas:
Troll, ei.. mõtetult kasutad 60k, kui järgmisel tankil olemas?

Ihnus kriibib hinge, praegu oleks kolmandik tier X tanki arendamiseks vajalikust kogemusest juba koos. Kaldun nõustuma.


Kui T10 on eesmärk omaette ning sellega on mingi kindel plaan - siis jäta vahele.
Kui 103 meeldib ning T10'ga nagunii midagi peale pole hakata...siis tee ära icon_wink.gif

Või nagu ma ise oma mängimist kõrvalt vaatan - kui mängid rohkem kui duubli, siis järelikult meeldib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 02.09.2013 20:37:16 vasta tsitaadiga

MM on olnud viimastel päevadel väga armuline:

Spoiler Spoiler Spoiler

Viimasel ajal on saanud Leopard PTA-d usinalt mängitud ja peab tunnistama, et see tank on hakanud meeldima. Vigasid sellega küll väga teha ei tohi, karistatakse kohe. Kuna tegemist support snaiperiga, siis sõltub mängude tulemus kõvasti tiimist tervikuna. Alguses olid jadamisi ainult kaotused ja ka varem olen tähele pannud, et uue tanki puhul on alguses kuidagi ebaproportsionaalselt palju kehvadesse tiimidesse sattumist. Hakkasin mängu alguse xvm näite ja tulemusi kirja panema ning tõepoolest vähemalt Leopard PTA puhul on mäng mängult keskmiselt suurenenud üle 50% xvm võiduvõimaluste arv. Allolev joonis siis viimase 91 mängu põhjal mis Leopard PTA-ga teinud ja siin lihtsalt mängu nr ja alguses kuvatav win % ennustus.

Spoiler Spoiler Spoiler


XVM alati küll täpselt ei ennusta, aga küllalt sageli annab päris hästi aimu kuhu lahing liigub.
Kokku teinud 126 mängu ja esimese 35 ennustust üles ei märkinud, aga tanki win rate oli mul üks madalamaid, nüüd tasapisi tõuseb. Hetkel selle tank wr on 47%.


viimati muutis Mauno Lurbe 02.09.2013 20:42:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 02.09.2013 20:39:36 vasta tsitaadiga

Kellele armuline, kellele selline, et tuleb uninstall.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.09.2013 00:54:06 vasta tsitaadiga

Hea mängija ei lase halval win chance'il mängu rikkuda icon_smile.gif Ka kaotuse korral on võimalik ülihea WN7ga mäng teha, ja kui tiim on väga halb piisab tihti kui seda neile öelda, et vastased on väga tugevad, ja mingi töötav lahinguplaan välja käia icon_smile.gif

Laisad mehed muidugi leiavad heade mängijatega platooni icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragnarök
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2010




sõnum 03.09.2013 02:27:19 vasta tsitaadiga

MM!
Spoiler Spoiler Spoiler

Osalesin ka hiljuti raundis kus vastastel oli T57 Heavy Tank ja meie poole kõrgeim tier oli 8!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.