Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004




sõnum 25.08.2013 22:40:50 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
See öeldi ametlikult ka maha et kui vahepeal laed relva poole salve pealt siis see salve jäänud moon on läinud.

Varsti pannakse spets salve korjaja mängu saad pärast moona tagasi kui tasa jagamine lahti läheb icon_lol.gif

Salve paned ju tagasi rakmetesse, pärast nurga taga laed uuesti ümber icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karl14
HV vaatleja
karl14

liitunud: 16.11.2010




sõnum 25.08.2013 23:31:22 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
karl14 kirjutas:

HC modeis peaks olema salved clippidena ja tavalises on kuule mingi arv ja see ei paistnud olevat HC mode.


no ei tea, ei leia kusagilt et see on ainult hc mode feautre.
üks inimene ütles et alfas kadus ammo ilusti ära, gamesconi ajal vb jäeti see ära.


No, ei suuda seda kohta leida kust seda lugesin, kõik võimalikud kohad läbi vaadatud ja ajalugu ka kiiresti läbi sirvitud. Enda mäletamist mõõda kuskil battlefield.com lehel oli kirjas, aga pole kindel.

_________________
Systeemid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2013 00:54:54 vasta tsitaadiga

HC modes pidavat jah salves olevad kuulid minema viskama reloadimise ajal
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delux1337
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2011




sõnum 26.08.2013 01:19:51 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2013 14:06:10 vasta tsitaadiga

Uues Battlefieldis on minimaalselt vaeva nähtud ikka. Olgem ausalt see on ju sisuliselt BF3. Isegi relva soundid on samad - meeste jutt on sama - kõik on sama. Mida sa EA-lt muud loodad samas.
_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skull717
HV vaatleja
Skull717

liitunud: 24.11.2009




sõnum 26.08.2013 14:12:12 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Uues Battlefieldis on minimaalselt vaeva nähtud ikka. Olgem ausalt see on ju sisuliselt BF3. Isegi relva soundid on samad - meeste jutt on sama - kõik on sama. Mida sa EA-lt muud loodad samas.

Ega EA ei teinud mängu DICE ikka oli see kes selle mängu valmistas. Samas ma ei saa ka öelda, et on vähe vaeva nähtud, mäng tundub natukene kiirem isegi olevat kui BF3, vähemalt mina arvan nii, aga see on ka jälle kuidas kellelegi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2013 14:16:26 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Uues Battlefieldis on minimaalselt vaeva nähtud ikka. Olgem ausalt see on ju sisuliselt BF3. Isegi relva soundid on samad - meeste jutt on sama - kõik on sama. Mida sa EA-lt muud loodad samas.

Pean siinkohal nõustuma kõigega peale viimase lause. Tundub tavalise "service pack"'ina BF3'ele icon_neutral.gif Lükkan ostu edasi ja ostan siis kui saab suure allahindlusega. Ma lihtsalt ei näe lisaväärtust võrreldes BF3'mega, et ma peaks jälle 80 € selle eest välja käima (mäng + prem).
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009




sõnum 26.08.2013 14:19:52 vasta tsitaadiga

mannatera, mul läks kokku 49€ (10€ vanilla+10€ b2k+23€ prem) icon_rolleyes.gif ei jäänud mitte millestki ilma, kõik riliiside päeval ostetud
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2013 14:28:51 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
mannatera, mul läks kokku 49€ (10€ vanilla+10€ b2k+23€ prem) icon_rolleyes.gif ei jäänud mitte millestki ilma, kõik riliiside päeval ostetud

See 80 € käis BF4 kohta ikka.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2013 14:30:30 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
mannatera, mul läks kokku 49€ (10€ vanilla+10€ b2k+23€ prem) icon_rolleyes.gif ei jäänud mitte millestki ilma, kõik riliiside päeval ostetud

See 80 € käis BF4 kohta ikka.


mis 80eur?

digital deluxe preorder oli 70usd ja premium on 50usd, kokku 89eur tänase päevakursiga

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 26.08.2013 14:32:36 vasta tsitaadiga

parm, Ega igalpool hinnad samad pole. Leiab odavamalt, leiab kallimalt.

Aga üldiselt peaks vast BF4 hinnad samad olema, mis BF3 reliisi aegki. Ehk tõesti peale reliisi tuleb rohkem pakkumisi ning hinnadki hakkavad kohe lanngema?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2013 14:37:11 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
digital deluxe preorder oli 70usd ja premium on 50usd, kokku 89eur tänase päevakursiga

icon_rolleyes.gif Täiesti lõpp noh, 9 € pärast kukub norima, aga ehtne eestlane thumbs_up.gif. Jutu point oli selles, et pealtnäha kerge uuenduse pärast (ei ole sama ohhooo ja wow tunnet nagu BF2 -> BF3 puhul oli) peab nii palju maksma. Olgu see 60 €, 70 € või 90 € minu arvates on see liiga palju.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.08.2013 14:45:19 vasta tsitaadiga

Eks kommuuni pärast rahvas liigub edasi. Ja uued mapid vähemasti on kah. Ja eks siin ka see põhimõte, et ära paranda seda, mis on korras/toimib. Värskust muidugi selle võrra vähem.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 26.08.2013 14:50:59 vasta tsitaadiga

Meenutab nagu veidi BC2 ja 1943?
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga kes iga aasta täiesti uut mängu tahab, siis ma avastasin sellise hea mängu nagu CoD, iga aasta täiesti uus mäng ja pidevalt uued mäpid perkid jerkid kah
thumbs_up.gif
icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2013 14:51:25 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
parm kirjutas:
digital deluxe preorder oli 70usd ja premium on 50usd, kokku 89eur tänase päevakursiga

icon_rolleyes.gif Täiesti lõpp noh, 9 € pärast kukub norima, aga ehtne eestlane thumbs_up.gif. Jutu point oli selles, et pealtnäha kerge uuenduse pärast (ei ole sama ohhooo ja wow tunnet nagu BF2 -> BF3 puhul oli) peab nii palju maksma. Olgu see 60 €, 70 € või 90 € minu arvates on see liiga palju.


Kukun muidugi, siin ju sihuksed sendipoolitajad, et venitavad enne piklikuks sendi kui käest ära annavad. 9 eurot on mõnele siin poole kuu söögiraha äkki vms icon_biggrin.gif

Aga neid videod vaadates, on roninud sisse väike kahtluseuss - liiga palju hakkab CODi meenutama, hitmarkerid ja igast tilulilu.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2013 15:03:27 vasta tsitaadiga

parm, hitmarker oli juba BF1942s icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.08.2013 15:14:48 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
mannatera kirjutas:
parm kirjutas:
digital deluxe preorder oli 70usd ja premium on 50usd, kokku 89eur tänase päevakursiga

icon_rolleyes.gif Täiesti lõpp noh, 9 € pärast kukub norima, aga ehtne eestlane thumbs_up.gif. Jutu point oli selles, et pealtnäha kerge uuenduse pärast (ei ole sama ohhooo ja wow tunnet nagu BF2 -> BF3 puhul oli) peab nii palju maksma. Olgu see 60 €, 70 € või 90 € minu arvates on see liiga palju.


Kukun muidugi, siin ju sihuksed sendipoolitajad, et venitavad enne piklikuks sendi kui käest ära annavad. 9 eurot on mõnele siin poole kuu söögiraha äkki vms icon_biggrin.gif

Aga neid videod vaadates, on roninud sisse väike kahtluseuss - liiga palju hakkab CODi meenutama, hitmarkerid ja igast tilulilu.
näed pisiasju ja juba hakkab COD'i meenutama, vaata siis suuremailt, mis bfis kõik erinev
ja alguse jutu peale, et milleks vaja digital deluxe ja premium osta, kui deluxel pole mingit eelist, kui premium olemas


kummaline muidugi siin teemas, kus mõned kuud tagasi käis ilge hala, et miskit pole muutunud, siis see vahepeal muutus ja inimesed hakkasid erinevusi märkama - nüüd jälle mingi kamp sisse sadanud ja sõimavad service packiks või lausa samaks mänguks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2013 15:24:43 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kummaline muidugi siin teemas, kus mõned kuud tagasi käis ilge hala, et miskit pole muutunud, siis see vahepeal muutus ja inimesed hakkasid erinevusi märkama - nüüd jälle mingi kamp sisse sadanud ja sõimavad service packiks või lausa samaks mänguks

Mis seal kummalist on? Videosid ja materjali on lihtsalt ajaga rohkem välja tulnud ja järelikult on need muudatused ikka väga pindmised, ehk domineerivad siiski suured sarnasused BF3'mega. Sellepärast vääribki minu silmis BF4 rohkem DLC nime ja lisa BF3'mele, mitte ei saa seda järjeks kroonida. Ja BF3 on väga hea mäng, mida ma algusest peale olen mänginud!

Kõrvalseisjale on BF4 videote põhjal teise HUD'iga BF3. Olen juba paarile inimesele pidanud seletama, et EI tegemist on täiesti uue mänguga, mis on järg BF3'mele.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.08.2013 15:32:15 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
Olen juba paarile inimesele pidanud seletama, et EI tegemist on täiesti uue mänguga, mis on järg BF3'mele.


Kuidas täpselt peakski erinevust nägema, kui graafika on 90% ulatuses sama, gameplay aga 50% ulatuses täiesti teine? Lõpetaks nüüd selle mõttetu hala ja jääks BF3 DLC teemadel äkki vait? Ma olen ise pidanud siia threadi tooma vähemalt kaks korda lingi NeoGAFist, millel on üles loetletud kõik erinevused ja uuendused ja ma võin kinnitada, et see list oli ikka metsikult pikk.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 26.08.2013 15:34:14 vasta tsitaadiga

need 2 mappi mis seni näidatud on küll thumbs_down.gif imo
see atmosfäär/värvid lihtsalt ei istu, sama nagu BF3 puhul.

BC2 thumbs_up.gif


viimati muutis bitCON 26.08.2013 15:39:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2013 15:38:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
mannatera kirjutas:
Olen juba paarile inimesele pidanud seletama, et EI tegemist on täiesti uue mänguga, mis on järg BF3'mele.


Kuidas täpselt peakski erinevust nägema, kui graafika on 90% ulatuses sama, gameplay aga 50% ulatuses täiesti teine? Lõpetaks nüüd selle mõttetu hala ja jääks BF3 DLC teemadel äkki vait? Ma olen ise pidanud siia threadi tooma vähemalt kaks korda lingi NeoGAFist, millel on üles loetletud kõik erinevused ja uuendused ja ma võin kinnitada, et see list oli ikka metsikult pikk.

Kui BF3'el tuli NÄITEKS Close Quarters DLC siis muutus ka gameplay 50% Sama rumal võrdlus...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006




sõnum 26.08.2013 15:44:02 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:

Mis seal kummalist on? Videosid ja materjali on lihtsalt ajaga rohkem välja tulnud ja järelikult on need muudatused ikka väga pindmised, ehk domineerivad siiski suured sarnasused BF3'mega. Sellepärast vääribki minu silmis BF4 rohkem DLC nime ja lisa BF3'mele, mitte ei saa seda järjeks kroonida. Ja BF3 on väga hea mäng, mida ma algusest peale olen mänginud!
Kõrvalseisjale on BF4 videote põhjal teise HUD'iga BF3. Olen juba paarile inimesele pidanud seletama, et EI tegemist on täiesti uue mänguga, mis on järg BF3'mele.

Kas sa pead neile inimestele kas seletama, et Battlefield ei ole Call of Duty või Wolfenstein: Enemy Territory? See on küll pisut absurdne.

Ma ei saa nüüd päris hästi aru, et mida siis BF4'lt oodati. Kas modernse shooteri asemel oleks pidanud hoopis üle kolima mõõkadele ja vibudele? BF3 on väga hea mäng ja mingit totaalset kannapööret oleks minu arust imelik oodata. Kui sul on hea produkt, siis hakkad otsima mooduseid kuidas seda täiendada ja veel paremaks teha mitte ei hakka ratast uuesti leiutama. Seda on ka tehtud.

Võtame näiteks selle merelahingu, kus paadid hüppavad lainetel. Lainetel, mida kõik mängijad näevad samamoodi. See on tõsine muudatus mängumootoris. Seda ei muuda ühe DLCga.

Lehys kirjutas:
See öeldi ametlikult ka maha et kui vahepeal laed relva poole salve pealt siis see salve jäänud moon on läinud.

Varsti pannakse spets salve korjaja mängu saad pärast moona tagasi kui tasa jagamine lahti läheb icon_lol.gif

See peaks niimoodi toimima Hardcore game mode's.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2013 15:47:53 vasta tsitaadiga

mtv0308 kirjutas:

Kas sa pead neile inimestele kas seletama, et Battlefield ei ole Call of Duty või Wolfenstein: Enemy Territory? See on küll pisut absurdne.

Ma ei saa nüüd päris hästi aru, et mida siis BF4'lt oodati. Kas modernse shooteri asemel oleks pidanud hoopis üle kolima mõõkadele ja vibudele? BF3 on väga hea mäng ja mingit totaalset kannapööret oleks minu arust imelik oodata. Kui sul on hea produkt, siis hakkad otsima mooduseid kuidas seda täiendada ja veel paremaks teha mitte ei hakka ratast uuesti leiutama. Seda on ka tehtud.

Võtame näiteks selle merelahingu, kus paadid hüppavad lainetel. Lainetel, mida kõik mängijad näevad samamoodi. See on tõsine muudatus mängumootoris. Seda ei muuda ühe DLCga.

Ma pidin seletama, et see pole BF3, sest küsiti kas ma vaatan videot BF3'mest.

Mina ootan BF4'jast järge, mitte HUD uuendust (ok veidi liiga karm). Relvi ja masinaid saab DLC'ga ka juurde panna. Nagu ennist mainisin ei ole sellist wow effekti nagu BF2->BF3 (või BF1942->BF2) puhul oli.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006




sõnum 26.08.2013 15:56:02 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:

Mina ootan BF4'jast järge, mitte HUD uuendust (ok veidi liiga karm). Relvi ja masinaid saab DLC'ga ka juurde panna. Nagu ennist mainisin ei ole sellist wow effekti nagu BF2->BF3 (või BF1942->BF2) puhul oli.


Kas nendel puhkudel polnud mitte tõsine edasiminek graafikas? BF3 näeb juba üsna hea välja ja seega ei oleks oodanudki selles vallas mingit suurt muudatust. Muidugi, ma usun, et nad oleks ka suutelised joonistama sama hästi kui Crysis 3 rahvas aga sellise graafika juures teha massiivne FPS on suht võimatu ülesanne (kui sa tahad, et Juku oma aastaid näinud arvutiga ka mängida saaks).
Gameplay's on jällegi muudatusi tehtud. Squad perks, commander mode, suppression system, class changes.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.08.2013 15:57:24 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
Nagu ennist mainisin ei ole sellist wow effekti nagu BF2->BF3 (või BF1942->BF2) puhul oli.


Mis wow!-efekti sa ootad, kui BF3 on graafiliselt endiselt kõigest peajagu üle ning BF4 lükkab seda latti veel kõrgemale? Gameplay on see, mis näitab ära mängu kvaliteedi ja senini teada olevad muudatused ja täiendused on kõik olnud väga asised.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.