Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2013 01:49:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
This order is only open to previous customers
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 11:13:52 vasta tsitaadiga

keegi Feathercoin'e (FTC) kaevandab?
coinchoose.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 15:34:21 vasta tsitaadiga

Ma hakkasin metsast kukeseeni kaevandama. Igaljuhul tuleb raha kiiremini kui igasuguste bitcoinidega thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 15:36:41 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma hakkasin metsast kukeseeni kaevandama. Igaljuhul tuleb raha kiiremini kui igasuguste bitcoinidega thumbs_up.gif


lävend on ka madalam, ei pea gpusid ostma, piisab kätest:D

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 16:08:32 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ma hakkasin metsast kukeseeni kaevandama. Igaljuhul tuleb raha kiiremini kui igasuguste bitcoinidega thumbs_up.gif


lävend on ka madalam, ei pea gpusid ostma, piisab kätest:D
Yup, hetkel raskusaste kh suht madal, kiirelt tuleb.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 06.08.2013 16:29:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
parm kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ma hakkasin metsast kukeseeni kaevandama. Igaljuhul tuleb raha kiiremini kui igasuguste bitcoinidega thumbs_up.gif


lävend on ka madalam, ei pea gpusid ostma, piisab kätest:D
Yup, hetkel raskusaste kh suht madal, kiirelt tuleb.



Haha, ma jagan seda ilmavaadet icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 09:51:53 vasta tsitaadiga

Jube naiivne küsimus - kui see bitcoinide kaevandamine nii tulus äri on, siis kas poleks mitte mõttekas soetada ( videokaartidega jändamise asemel ) näiteks selline riistapuu: https://products.butterflylabs.com/homepage/50-gh-s-bitcoin-miner.html
Maksab küll väheke algkapitali, aga see oleks ju pikemas perspektiivis nagu Buratino Lollidemaa rahapuu perpetum mobile nahas.
Kas on selle aparaadi koha pealt poolt ja vastuväiteid?

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 10:00:09 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Jube naiivne küsimus - kui see bitcoinide kaevandamine nii tulus äri on, siis kas poleks mitte mõttekas soetada ( videokaartidega jändamise asemel ) näiteks selline riistapuu: https://products.butterflylabs.com/homepage/50-gh-s-bitcoin-miner.html
Maksab küll väheke algkapitali, aga see oleks ju pikemas perspektiivis nagu Buratino Lollidemaa rahapuu perpetum mobile nahas.
Kas on selle aparaadi koha pealt poolt ja vastuväiteid?


BFL järjekorrad on meeletult pikad kuid ASIC üksuste peale läheb see üritus päris kindlasti ning gpu kaevamine sureb lihtsalt välja. Täna on mõistlikum kas rentida hashi (Bitfunder) või siis hoida kätt pulsil KnC või Bitfury firmadel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 10:02:20 vasta tsitaadiga

Millal mitteametlik HinnaCoin tuleb?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 10:09:10 vasta tsitaadiga

karusloom kirjutas:
yerba kirjutas:
Jube naiivne küsimus - kui see bitcoinide kaevandamine nii tulus äri on, siis kas poleks mitte mõttekas soetada ( videokaartidega jändamise asemel ) näiteks selline riistapuu: https://products.butterflylabs.com/homepage/50-gh-s-bitcoin-miner.html
Maksab küll väheke algkapitali, aga see oleks ju pikemas perspektiivis nagu Buratino Lollidemaa rahapuu perpetum mobile nahas.
Kas on selle aparaadi koha pealt poolt ja vastuväiteid?


BFL järjekorrad on meeletult pikad kuid ASIC üksuste peale läheb see üritus päris kindlasti ning gpu kaevamine sureb lihtsalt välja. Täna on mõistlikum kas rentida hashi (Bitfunder) või siis hoida kätt pulsil KnC või Bitfury firmadel.


Okei. Aga näiteks: http://www.ebay.co.uk/itm/IN-HAND-Butterfly-Labs-BFL-Jalapeno-5-GHash-ASIC-Bitcoin-miner-IN-HAND-/151095971798?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item232e058fd6#ht_2624wt_1399
Masin saadaval, maksab 1000 dollari ringis. Teeb valmis ühe kopika nii 10 päevaga. Kuu ajaga vorbib 3 kopikat valmis, need maksavad 300 dollarit. Ehk siis asi tasub end ca 3,5 kuuga ära. Miks müüakse sellist rahamasinat üldse? Tundub kokkuvõttes jube imelik skeem - inimene ostab endale kuldmune muneva hane ning siis soovib selle heast tahtest ära müüa...
Ega ma kõigest ei peagi aru saama, aga kui mingi tundub liiga hea, siis on seal mingi nõks sees siiski...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 07.08.2013 10:14:08 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
karusloom kirjutas:
yerba kirjutas:
Jube naiivne küsimus - kui see bitcoinide kaevandamine nii tulus äri on, siis kas poleks mitte mõttekas soetada ( videokaartidega jändamise asemel ) näiteks selline riistapuu: https://products.butterflylabs.com/homepage/50-gh-s-bitcoin-miner.html
Maksab küll väheke algkapitali, aga see oleks ju pikemas perspektiivis nagu Buratino Lollidemaa rahapuu perpetum mobile nahas.
Kas on selle aparaadi koha pealt poolt ja vastuväiteid?


BFL järjekorrad on meeletult pikad kuid ASIC üksuste peale läheb see üritus päris kindlasti ning gpu kaevamine sureb lihtsalt välja. Täna on mõistlikum kas rentida hashi (Bitfunder) või siis hoida kätt pulsil KnC või Bitfury firmadel.


Okei. Aga näiteks: http://www.ebay.co.uk/itm/IN-HAND-Butterfly-Labs-BFL-Jalapeno-5-GHash-ASIC-Bitcoin-miner-IN-HAND-/151095971798?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item232e058fd6#ht_2624wt_1399
Masin saadaval, maksab 1000 dollari ringis. Teeb valmis ühe kopika nii 10 päevaga. Kuu ajaga vorbib 3 kopikat valmis, need maksavad 300 dollarit. Ehk siis asi tasub end ca 3,5 kuuga ära. Miks müüakse sellist rahamasinat üldse? Tundub kokkuvõttes jube imelik skeem - inimene ostab endale kuldmune muneva hane ning siis soovib selle heast tahtest ära müüa...
Ega ma kõigest ei peagi aru saama, aga kui mingi tundub liiga hea, siis on seal mingi nõks sees siiski...
Eks see nõks võib olla lihtlabane - kuulekate bot-võrkude tekitamine koos kõige sellest tulenevaga....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 10:29:06 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
karusloom kirjutas:
yerba kirjutas:
Jube naiivne küsimus - kui see bitcoinide kaevandamine nii tulus äri on, siis kas poleks mitte mõttekas soetada ( videokaartidega jändamise asemel ) näiteks selline riistapuu: https://products.butterflylabs.com/homepage/50-gh-s-bitcoin-miner.html
Maksab küll väheke algkapitali, aga see oleks ju pikemas perspektiivis nagu Buratino Lollidemaa rahapuu perpetum mobile nahas.
Kas on selle aparaadi koha pealt poolt ja vastuväiteid?


BFL järjekorrad on meeletult pikad kuid ASIC üksuste peale läheb see üritus päris kindlasti ning gpu kaevamine sureb lihtsalt välja. Täna on mõistlikum kas rentida hashi (Bitfunder) või siis hoida kätt pulsil KnC või Bitfury firmadel.


Okei. Aga näiteks: http://www.ebay.co.uk/itm/IN-HAND-Butterfly-Labs-BFL-Jalapeno-5-GHash-ASIC-Bitcoin-miner-IN-HAND-/151095971798?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item232e058fd6#ht_2624wt_1399
Masin saadaval, maksab 1000 dollari ringis. Teeb valmis ühe kopika nii 10 päevaga. Kuu ajaga vorbib 3 kopikat valmis, need maksavad 300 dollarit. Ehk siis asi tasub end ca 3,5 kuuga ära. Miks müüakse sellist rahamasinat üldse? Tundub kokkuvõttes jube imelik skeem - inimene ostab endale kuldmune muneva hane ning siis soovib selle heast tahtest ära müüa...
Ega ma kõigest ei peagi aru saama, aga kui mingi tundub liiga hea, siis on seal mingi nõks sees siiski...


siuke müük on suhteliselt solid easy money või siis pettus, kuna seade osteti 250 raha eest ning ei viitsi enam asjaga tegeleda, saab ta 4x raha tagasi ja elab õnnelikult edasi samas kui vaadata, et pakkumise on teinud uus kasutaja jne. siis võib eeldada, et kutt ise puhub oma hinda üles. Samas 1000 jewri eest on võimalik tellida (võibolla) octoobris laekuv 25Gh/s kaevur bitfurylt, seepärast tulebki niiöelda kätt pulsil hoida ning jägida kas rahvas saab ja millal saab oma augustis laekuma pidanud seadmed kätte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 10:40:05 vasta tsitaadiga

yerba, mõne kuu pärast on rasksusaste ilmselt nii üles läinud, et kulub kordades rohkem kui 3,5 kuud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 10:51:47 vasta tsitaadiga

See tabel peaks näitama ja ütlema kõik seoses selle "kuldmune muneva hane" kohta.
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 10:54:40 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
yerba, mõne kuu pärast on rasksusaste ilmselt nii üles läinud, et kulub kordades rohkem kui 3,5 kuud.


Okei. Isegi kui see kast teenib end tagasi aasta aega, siis oleks see ju lausa investori unistus? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 11:18:24 vasta tsitaadiga

Elekter ei maksa teil midagi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 11:23:02 vasta tsitaadiga

Nii, leidsin ühe huvitava artikli ja jagaks seda teiega ka: http://www.tomshardware.com/reviews/bitcoin-mining-make-money,3514.html
Kes lugeda ei viitsi, saab mu küsimusele vastuse siit lõigust:

Thus, it is a fool’s errand to bid $20,000 for a pre-order of a 65 GH/s Avalon box on eBay. By the time it gets delivered, you will not be able to earn your investment back. But at least you would be able to afford to keep it running for a while, which cannot be said for GPU-based miners. Assuming a stagnating Bitcoin exchange rate, any graphics card will soon cost you more in electricity than it can generate in Bitcoins.

While existing FPGA miners can probably stay online throughout 2013, now is not the time to buy them. I recently put my only 210 MH/s ZTEX 1.15x miner on eBay for $250, expecting it not to sell, whereupon I would have lowered it to $200 and tried again. But lo and behold, a bidding frenzy ensued and it got bid up to $380 (stunningly, even beyond its Buy It Now price of $350). While I gladly accepted the payment, I sincerely pity the buyer.

If you cannot withstand the lure of mining, you basically have two options: buy an ASIC miner at factory (not auction) prices, and mine Bitcoins, or use your existing graphics card and mine Litecoins.

While I have now recouped my investment in mining hardware, you may not be so lucky. Even among ASIC-based mining hardware there is a ranking, a hierarchy based on purchase cost and energy efficiency. Tis folly to think that you’ll be able to run 130 nm ASICminer ASICs in California indefinitely. At some point, you will be outgunned by people running yet-to-be-sold 28 nm ASICs in some rural county of Washington state, where a kWh costs a mere 2.33 cents.

Bitcoin mining is not for the faint of heart, nor for the mathematically challenged. Invest only what you can afford to lose. Or better yet, enjoy this crazy sideshow from the bleachers.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 07.08.2013 11:44:48 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
karusloom kirjutas:
yerba kirjutas:
Jube naiivne küsimus - kui see bitcoinide kaevandamine nii tulus äri on, siis kas poleks mitte mõttekas soetada ( videokaartidega jändamise asemel ) näiteks selline riistapuu: https://products.butterflylabs.com/homepage/50-gh-s-bitcoin-miner.html
Maksab küll väheke algkapitali, aga see oleks ju pikemas perspektiivis nagu Buratino Lollidemaa rahapuu perpetum mobile nahas.
Kas on selle aparaadi koha pealt poolt ja vastuväiteid?


BFL järjekorrad on meeletult pikad kuid ASIC üksuste peale läheb see üritus päris kindlasti ning gpu kaevamine sureb lihtsalt välja. Täna on mõistlikum kas rentida hashi (Bitfunder) või siis hoida kätt pulsil KnC või Bitfury firmadel.


Okei. Aga näiteks: http://www.ebay.co.uk/itm/IN-HAND-Butterfly-Labs-BFL-Jalapeno-5-GHash-ASIC-Bitcoin-miner-IN-HAND-/151095971798?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item232e058fd6#ht_2624wt_1399
Masin saadaval, maksab 1000 dollari ringis. Teeb valmis ühe kopika nii 10 päevaga. Kuu ajaga vorbib 3 kopikat valmis, need maksavad 300 dollarit. Ehk siis asi tasub end ca 3,5 kuuga ära. Miks müüakse sellist rahamasinat üldse? Tundub kokkuvõttes jube imelik skeem - inimene ostab endale kuldmune muneva hane ning siis soovib selle heast tahtest ära müüa...
Ega ma kõigest ei peagi aru saama, aga kui mingi tundub liiga hea, siis on seal mingi nõks sees siiski...


eks seda on siin varemgi räägitud ja arutatud. Hetkel toimub nö gold rush. Kõik kullakaevad (mündikaevajad) rikkaks ei saa, aga kes kirkaid müüvad (ASIC kaevandusmasinad) teenivad oma papi kindlasti tasa.

Praegu BFL-ist tellides....see masin ennast tasa ei teeni niipea, kuna ei tea millal kätte saab, sel aastal eeldatavalt mitte. Mul on see üks jalapeno olemas (ostetud kui maksis 149$), teeb ca 2 nädalaga 1 mündi, kuid raskusaste tõuseb meeletute hüpetega. Voolu võtab ~40W või tibake vähem. Ooteaeg tellimisest tarneni oli põmst 1 aasta (tuttavaga koos sai tellitud et transat säästa). Ehk minu masin jõuab ennast ilusti tasa teenida, kuid praegused tellijad....nende kohta kahjuks ei tea. Tellitud on ka see kangem masin eelmise aasta augustis, millal selle kätte saab ei tea veel. Praegu vaatan kõrvalt ja loodan et knc-st saab asja, EU sees ja poleks tollimaksudega jamamist jms. Samas tellimust veel püsti ei pane kuni asjad reaalselt neil ka riiulis valmis on icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 11:46:02 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Elekter ei maksa teil midagi?
ASICud on suurusjärk(ude) võrra efektiivsemad kui GPU ja FPGA. Elektriarve läheb mõõtmisvea alla icon_lol.gif.

EDIT: Seda muidugi praegusel hetkel, difficulty muudkui tõuseb ja tõuseb. 28nm ASICud on ka varsti ukse ees, siis tõuseb veel suurusjärgu võrra.


viimati muutis degreal 07.08.2013 11:50:53, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 07.08.2013 11:49:09 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Elekter ei maksa teil midagi?
ASICud on suurusjärk(ude) võrra efektiivsemad kui GPU ja FPGA. Elektriarve läheb mõõtmisvea alla icon_lol.gif


eks oleneb jah võimsusest, see jalapeno on ~30-40W ja single on juba tavalise kontorimasina jagu icon_razz1.gif samas kaevaks hetke väärtuse juures suht OK-lt, aga neid tuleb massiliselt peale ja raskusaste läheb endiselt exponentsiaalselt üles. Väike stats ka kaugel shippimisega ollakse:

Jalapenos: Nov 16, 2012 pay date

Little Singles: August 6, 2012 pay date

Singles: June 26, 27, 2012 pay date

MiniRigs: July 15 for first of three 500 gh/s units; June 23 for second of three 500 gh/s units

Production in all lines increasing.
No comments until Friday.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 12:03:42 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:

Okei. Aga näiteks: http://www.ebay.co.uk/itm/IN-HAND-Butterfly-Labs-BFL-Jalapeno-5-GHash-ASIC-Bitcoin-miner-IN-HAND-/151095971798?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item232e058fd6#ht_2624wt_1399
Masin saadaval, maksab 1000 dollari ringis. Teeb valmis ühe kopika nii 10 päevaga. Kuu ajaga vorbib 3 kopikat valmis, need maksavad 300 dollarit. Ehk siis asi tasub end ca 3,5 kuuga ära. Miks müüakse sellist rahamasinat üldse? Tundub kokkuvõttes jube imelik skeem - inimene ostab endale kuldmune muneva hane ning siis soovib selle heast tahtest ära müüa...
Ega ma kõigest ei peagi aru saama, aga kui mingi tundub liiga hea, siis on seal mingi nõks sees siiski...

Lisaks SurfData jutule. On olemas ka tootja nimega ASICMINER kes otsustas toota nii palju kiipe kui võimalik ja nendega ise kaevandada. Kasum läheb endale ja aksjonäridele.

Ühel hetkel selgus, et nemad olid esimesed kes kiibid valmis said ja turul oli totaalne ASICu defitsiit. Ühel hetkel hakkas ASICMINER lisaks isekaevandamisel ka neid vabal turul müüma. Defitsiit + turuhind = ropp hind. Hind mis ennast ealeski tasa ei teeni. A'la 1000$ per GHash/s.

Eks igaüks teenib nii nagu oskab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 12:08:57 vasta tsitaadiga

Surfdata realistlikule ja külma dushina mõjuvale rahustavale jutule viis punkti. Igati hea lakooniline ülevaade reaalsusest.
Aga kas videokaardikaevandajad ei tahaks päris elulist lugu siin pajatada või kirjeldada? Kui palju teenib bitcoine kuu jooksul 6990 videokaardiga kaevandaja näiteks?

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 07.08.2013 12:22:20 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Surfdata realistlikule ja külma dushina mõjuvale rahustavale jutule viis punkti. Igati hea lakooniline ülevaade reaalsusest.
Aga kas videokaardikaevandajad ei tahaks päris elulist lugu siin pajatada või kirjeldada? Kui palju teenib bitcoine kuu jooksul 6990 videokaardiga kaevandaja näiteks?


pole sellist kaarti olnud, seega ei tea palju see hashib ja palju voolu võtab, aga siin on hea ja lihtne arvutada, kas ja kui palju teenib, arvestada ka elektrikuluga jms:

http://www.bitcoinx.com/profit/

samas videokaartidega tuleb vaikselt hakata juba muude müntide peale liikuma, asicute tõttu ei tasu väga ära enam...elektrikulu liiga suur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 14:38:37 vasta tsitaadiga

yerba, kasum umbes 1-1.2 USD päevas selle kaardiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 14:44:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
yerba, kasum umbes 1-1.2 USD päevas selle kaardiga.

Kasum või sissetulek?
Kui sissetulek, siis kui enda elektrit tarbid, siis jääd asjaga lausa miinustesse...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 16:19:11 vasta tsitaadiga

yerba, kasum, arvestades et elekter maksab umbes 0.15€ kWh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 07.08.2013 21:51:47 vasta tsitaadiga

Kust oleks kõige soodsam bitcoine osta (väikeses koguse) ja kas neid saab osta ka alla 1 coini, ehk siis null koma xxx?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 22:17:53 vasta tsitaadiga

ZorroZip, mitu vaja on ?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 07.08.2013 22:40:57 vasta tsitaadiga

0.3 icon_smile.gif

viimati muutis ZorroZip 07.08.2013 22:42:56, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 22:41:33 vasta tsitaadiga

Kuna täna hommikul muutus bitcoin.de kasutustingimused (hakkasid nüüd miski suure pangaga koostööd tegema, ju tahavad deposiite pakkuda), millega ma tutvuda ei viitsinud ja suvekuudel on siin foorumites huvi leige olnud, tegin kiire guugli ja avastasin koha nimega cambist.eu - väidetavalt juba aastaid turul, aga ma näen küll esimest korda sellist lehte.

On keegi varasemalt kokku puutunud ja ostnud/müünud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 09.08.2013 11:49:40 vasta tsitaadiga

Kas kncminer ja bitfury toodavad kiipe ka ise või panevad lihtsalt aparaate kokku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2013 12:38:34 vasta tsitaadiga

Toodavad ise. KnC 28nm tech tõotab võtta 10x vähem voolu kui 110nm Avalon.
Kullapalavikus kaevuritele mõeldud kirkade tootmine võtab alles tuure üles. Erinevad kiibitootjad:
65nm ButterflyLabs
110nm Avalon
130nm ASICMINER
Ja arenduses ja tulekul:
28nm KnC
28nm CoinTerra
65nm Bitfury
90nm HashFast

Aasta lõpuks difficulty tõus 100x pole vist välistatud? Mingi aeg oli hirm et mingi suva tüüp kellel on 10 miljonit dollarit võib toota nii palju kiipe, et terve bitcoini võrk üle võtta, aga nii tihedas konkurentsis on juba sadu miljoneid dollareid vaja, et bitcoin hävitada.


viimati muutis degreal 09.08.2013 14:46:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2013 14:19:42 vasta tsitaadiga

Kui asi samamoodi jätkub, siis ei pruugi see vaid 100x tõusuga piirduda.
Juuni algul tegin lihtsa tabeli, esimesed 2 kuud on suurusjärgud õiged.
Spoiler Spoiler Spoiler

Samas, ühel hetkel peab tõusu kiirus vähenema, kuid IMHO (poole) aasta jooksul mitte.
Oktoober ja november alles ees, kui uued asjad turule peaks jõudma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 12.08.2013 23:58:17 vasta tsitaadiga

Hashi jõu müüjad on vist pyramining labratmining ja bitfunder teiste kohta nagu bitcointalkis juttu suurt pole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 12:11:07 vasta tsitaadiga

Bitcoini mehed leidsid Androidi koodis tõsise turvaaugu: http://www.kahvel.ee/22259/bitcoini-arendajad-hoiatavad-kasutajaid-androidi-kriitilise-turvavea-eest/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 10:48:39 vasta tsitaadiga

Keegi sellise ka ära ostab või https://products.butterflylabs.com/homepage-new-products/600-gh-bitcoin-mining-card.html
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 11:34:09 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Keegi sellise ka ära ostab või https://products.butterflylabs.com/homepage-new-products/600-gh-bitcoin-mining-card.html

Väga riskantne ost. nov/dec preorderid on välja müüdud (mille tähtaeg venib ilmselt kuid (või aastaid) tähtajast üle icon_lol.gif ). http://mining.thegenesisblock.com/ kalkulaator näitab et
novembri alguseks shipitud miner teenib ennast tagasi - 1 kuu
detsember - 2 kuud
jaanuar - ei teeni ennast kunagi tasa, sest 2014 september tuleb elektrikulu sein ette. Sealt alates on vaja 22nm ja 14nm kiipe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Preester1
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 12:08:43 vasta tsitaadiga

isegi kui asi nullis on ,õigustab end kaevandamine siiski-sellega hoitakse võrku püsti.Kasum on ka selles,et saab maksta otse,ilma pankadeta.Hetkel küll on kasutajaid vähe,aga küll see muutub.Missioonitunne seega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 18:00:57 vasta tsitaadiga

Difficulty Factor 65750060.1491 nagu suht rets juba icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 22:53:15 vasta tsitaadiga

hind rsk ei taha vaid üles minna
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 22:57:47 vasta tsitaadiga

Pakun et ei lähe ka kuni järjest võimsamaid masinaid toodetakse.
Pigem pakun, et hakkab langema icon_sad.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 23:10:47 vasta tsitaadiga

Keegi ka miljoni teeninud sellega?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 23:24:31 vasta tsitaadiga

miljonist ei tea.
Ise olen 5€ teeninud sellega icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 23:30:03 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
miljonist ei tea.
Ise olen 5€ teeninud sellega icon_lol.gif

thumbs_up.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 00:40:56 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
miljonist ei tea.
Ise olen 5€ teeninud sellega icon_lol.gif

Tundub tõhus äri icon_biggrin.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 11:16:43 vasta tsitaadiga

seni vähemalt nii palju kas et sain mahti HumbleBundle osta.

veel on aega kes varem ei teadnud: https://www.humblebundle.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 26.08.2013 12:54:44 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Keegi sellise ka ära ostab või https://products.butterflylabs.com/homepage-new-products/600-gh-bitcoin-mining-card.html


rohkem kui aasta tagasi tellitud masinat nad pole veel shippinud. selle väikese Jalapeno sain küll kätte. Tuttaval on juuli tellimus ja temagi veel pole kätte saanud, kuid varsti juba hakkab saama. rig-i tellijatele aga tuleb kaasa tunda lihtsalt icon_razz1.gif

seega seda kaarti kohe kindlasti tellima ei hakka icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 13:08:21 vasta tsitaadiga

Kuradi loll süsteem.
Kui need tillid saata ei viitsi kas siis oleks äkki võimalik ise järgi minna icon_biggrin.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 13:09:24 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Kuradi loll süsteem.
Kui need tillid saata ei viitsi kas siis oleks äkki võimalik ise järgi minna icon_biggrin.gif


tahad kastitäiele soojale õhule järgi minna? icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 26.08.2013 13:21:02 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Kuradi loll süsteem.
Kui need tillid saata ei viitsi kas siis oleks äkki võimalik ise järgi minna icon_biggrin.gif


nad alles hiljut hakkasid neid tootma alles (kuigi pidi eelmise aasta oktoobris juba valmis olema icon_lol.gif ). Selleks ajaks kuid nad oma monarchi valmis saavad ei tasu see enam ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.