|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
03.08.2013 01:49:59
|
|
|
| tsitaat: |
| This order is only open to previous customers |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
06.08.2013 11:13:52
|
|
|
keegi Feathercoin'e (FTC) kaevandab?
coinchoose.com
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.08.2013 15:34:21
|
|
|
Ma hakkasin metsast kukeseeni kaevandama. Igaljuhul tuleb raha kiiremini kui igasuguste bitcoinidega
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
06.08.2013 15:36:41
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ma hakkasin metsast kukeseeni kaevandama. Igaljuhul tuleb raha kiiremini kui igasuguste bitcoinidega  |
lävend on ka madalam, ei pea gpusid ostma, piisab kätest:D
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.08.2013 16:08:32
|
|
|
| parm kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Ma hakkasin metsast kukeseeni kaevandama. Igaljuhul tuleb raha kiiremini kui igasuguste bitcoinidega  |
lävend on ka madalam, ei pea gpusid ostma, piisab kätest:D |
Yup, hetkel raskusaste kh suht madal, kiirelt tuleb.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
06.08.2013 16:29:08
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| parm kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Ma hakkasin metsast kukeseeni kaevandama. Igaljuhul tuleb raha kiiremini kui igasuguste bitcoinidega  |
lävend on ka madalam, ei pea gpusid ostma, piisab kätest:D |
Yup, hetkel raskusaste kh suht madal, kiirelt tuleb. |
Haha, ma jagan seda ilmavaadet
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.08.2013 09:51:53
|
|
|
Jube naiivne küsimus - kui see bitcoinide kaevandamine nii tulus äri on, siis kas poleks mitte mõttekas soetada ( videokaartidega jändamise asemel ) näiteks selline riistapuu: https://products.butterflylabs.com/homepage/50-gh-s-bitcoin-miner.html
Maksab küll väheke algkapitali, aga see oleks ju pikemas perspektiivis nagu Buratino Lollidemaa rahapuu perpetum mobile nahas.
Kas on selle aparaadi koha pealt poolt ja vastuväiteid?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
07.08.2013 10:00:09
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Jube naiivne küsimus - kui see bitcoinide kaevandamine nii tulus äri on, siis kas poleks mitte mõttekas soetada ( videokaartidega jändamise asemel ) näiteks selline riistapuu: https://products.butterflylabs.com/homepage/50-gh-s-bitcoin-miner.html
Maksab küll väheke algkapitali, aga see oleks ju pikemas perspektiivis nagu Buratino Lollidemaa rahapuu perpetum mobile nahas.
Kas on selle aparaadi koha pealt poolt ja vastuväiteid? |
BFL järjekorrad on meeletult pikad kuid ASIC üksuste peale läheb see üritus päris kindlasti ning gpu kaevamine sureb lihtsalt välja. Täna on mõistlikum kas rentida hashi (Bitfunder) või siis hoida kätt pulsil KnC või Bitfury firmadel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
07.08.2013 10:02:20
|
|
|
Millal mitteametlik HinnaCoin tuleb?
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.08.2013 10:09:10
|
|
|
| karusloom kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Jube naiivne küsimus - kui see bitcoinide kaevandamine nii tulus äri on, siis kas poleks mitte mõttekas soetada ( videokaartidega jändamise asemel ) näiteks selline riistapuu: https://products.butterflylabs.com/homepage/50-gh-s-bitcoin-miner.html
Maksab küll väheke algkapitali, aga see oleks ju pikemas perspektiivis nagu Buratino Lollidemaa rahapuu perpetum mobile nahas.
Kas on selle aparaadi koha pealt poolt ja vastuväiteid? |
BFL järjekorrad on meeletult pikad kuid ASIC üksuste peale läheb see üritus päris kindlasti ning gpu kaevamine sureb lihtsalt välja. Täna on mõistlikum kas rentida hashi (Bitfunder) või siis hoida kätt pulsil KnC või Bitfury firmadel. |
Okei. Aga näiteks: http://www.ebay.co.uk/itm/IN-HAND-Butterfly-Labs-BFL-Jalapeno-5-GHash-ASIC-Bitcoin-miner-IN-HAND-/151095971798?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item232e058fd6#ht_2624wt_1399
Masin saadaval, maksab 1000 dollari ringis. Teeb valmis ühe kopika nii 10 päevaga. Kuu ajaga vorbib 3 kopikat valmis, need maksavad 300 dollarit. Ehk siis asi tasub end ca 3,5 kuuga ära. Miks müüakse sellist rahamasinat üldse? Tundub kokkuvõttes jube imelik skeem - inimene ostab endale kuldmune muneva hane ning siis soovib selle heast tahtest ära müüa...
Ega ma kõigest ei peagi aru saama, aga kui mingi tundub liiga hea, siis on seal mingi nõks sees siiski...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
07.08.2013 10:14:08
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| karusloom kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Jube naiivne küsimus - kui see bitcoinide kaevandamine nii tulus äri on, siis kas poleks mitte mõttekas soetada ( videokaartidega jändamise asemel ) näiteks selline riistapuu: https://products.butterflylabs.com/homepage/50-gh-s-bitcoin-miner.html
Maksab küll väheke algkapitali, aga see oleks ju pikemas perspektiivis nagu Buratino Lollidemaa rahapuu perpetum mobile nahas.
Kas on selle aparaadi koha pealt poolt ja vastuväiteid? |
BFL järjekorrad on meeletult pikad kuid ASIC üksuste peale läheb see üritus päris kindlasti ning gpu kaevamine sureb lihtsalt välja. Täna on mõistlikum kas rentida hashi (Bitfunder) või siis hoida kätt pulsil KnC või Bitfury firmadel. |
Okei. Aga näiteks: http://www.ebay.co.uk/itm/IN-HAND-Butterfly-Labs-BFL-Jalapeno-5-GHash-ASIC-Bitcoin-miner-IN-HAND-/151095971798?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item232e058fd6#ht_2624wt_1399
Masin saadaval, maksab 1000 dollari ringis. Teeb valmis ühe kopika nii 10 päevaga. Kuu ajaga vorbib 3 kopikat valmis, need maksavad 300 dollarit. Ehk siis asi tasub end ca 3,5 kuuga ära. Miks müüakse sellist rahamasinat üldse? Tundub kokkuvõttes jube imelik skeem - inimene ostab endale kuldmune muneva hane ning siis soovib selle heast tahtest ära müüa...
Ega ma kõigest ei peagi aru saama, aga kui mingi tundub liiga hea, siis on seal mingi nõks sees siiski... |
Eks see nõks võib olla lihtlabane - kuulekate bot-võrkude tekitamine koos kõige sellest tulenevaga....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
07.08.2013 10:29:06
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| karusloom kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Jube naiivne küsimus - kui see bitcoinide kaevandamine nii tulus äri on, siis kas poleks mitte mõttekas soetada ( videokaartidega jändamise asemel ) näiteks selline riistapuu: https://products.butterflylabs.com/homepage/50-gh-s-bitcoin-miner.html
Maksab küll väheke algkapitali, aga see oleks ju pikemas perspektiivis nagu Buratino Lollidemaa rahapuu perpetum mobile nahas.
Kas on selle aparaadi koha pealt poolt ja vastuväiteid? |
BFL järjekorrad on meeletult pikad kuid ASIC üksuste peale läheb see üritus päris kindlasti ning gpu kaevamine sureb lihtsalt välja. Täna on mõistlikum kas rentida hashi (Bitfunder) või siis hoida kätt pulsil KnC või Bitfury firmadel. |
Okei. Aga näiteks: http://www.ebay.co.uk/itm/IN-HAND-Butterfly-Labs-BFL-Jalapeno-5-GHash-ASIC-Bitcoin-miner-IN-HAND-/151095971798?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item232e058fd6#ht_2624wt_1399
Masin saadaval, maksab 1000 dollari ringis. Teeb valmis ühe kopika nii 10 päevaga. Kuu ajaga vorbib 3 kopikat valmis, need maksavad 300 dollarit. Ehk siis asi tasub end ca 3,5 kuuga ära. Miks müüakse sellist rahamasinat üldse? Tundub kokkuvõttes jube imelik skeem - inimene ostab endale kuldmune muneva hane ning siis soovib selle heast tahtest ära müüa...
Ega ma kõigest ei peagi aru saama, aga kui mingi tundub liiga hea, siis on seal mingi nõks sees siiski... |
siuke müük on suhteliselt solid easy money või siis pettus, kuna seade osteti 250 raha eest ning ei viitsi enam asjaga tegeleda, saab ta 4x raha tagasi ja elab õnnelikult edasi samas kui vaadata, et pakkumise on teinud uus kasutaja jne. siis võib eeldada, et kutt ise puhub oma hinda üles. Samas 1000 jewri eest on võimalik tellida (võibolla) octoobris laekuv 25Gh/s kaevur bitfurylt, seepärast tulebki niiöelda kätt pulsil hoida ning jägida kas rahvas saab ja millal saab oma augustis laekuma pidanud seadmed kätte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.08.2013 10:40:05
|
|
|
| yerba, mõne kuu pärast on rasksusaste ilmselt nii üles läinud, et kulub kordades rohkem kui 3,5 kuud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.08.2013 10:54:40
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| yerba, mõne kuu pärast on rasksusaste ilmselt nii üles läinud, et kulub kordades rohkem kui 3,5 kuud. |
Okei. Isegi kui see kast teenib end tagasi aasta aega, siis oleks see ju lausa investori unistus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
07.08.2013 11:18:24
|
|
|
| Elekter ei maksa teil midagi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.08.2013 11:23:02
|
|
|
Nii, leidsin ühe huvitava artikli ja jagaks seda teiega ka: http://www.tomshardware.com/reviews/bitcoin-mining-make-money,3514.html
Kes lugeda ei viitsi, saab mu küsimusele vastuse siit lõigust:
Thus, it is a fool’s errand to bid $20,000 for a pre-order of a 65 GH/s Avalon box on eBay. By the time it gets delivered, you will not be able to earn your investment back. But at least you would be able to afford to keep it running for a while, which cannot be said for GPU-based miners. Assuming a stagnating Bitcoin exchange rate, any graphics card will soon cost you more in electricity than it can generate in Bitcoins.
While existing FPGA miners can probably stay online throughout 2013, now is not the time to buy them. I recently put my only 210 MH/s ZTEX 1.15x miner on eBay for $250, expecting it not to sell, whereupon I would have lowered it to $200 and tried again. But lo and behold, a bidding frenzy ensued and it got bid up to $380 (stunningly, even beyond its Buy It Now price of $350). While I gladly accepted the payment, I sincerely pity the buyer.
If you cannot withstand the lure of mining, you basically have two options: buy an ASIC miner at factory (not auction) prices, and mine Bitcoins, or use your existing graphics card and mine Litecoins.
While I have now recouped my investment in mining hardware, you may not be so lucky. Even among ASIC-based mining hardware there is a ranking, a hierarchy based on purchase cost and energy efficiency. Tis folly to think that you’ll be able to run 130 nm ASICminer ASICs in California indefinitely. At some point, you will be outgunned by people running yet-to-be-sold 28 nm ASICs in some rural county of Washington state, where a kWh costs a mere 2.33 cents.
Bitcoin mining is not for the faint of heart, nor for the mathematically challenged. Invest only what you can afford to lose. Or better yet, enjoy this crazy sideshow from the bleachers.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
07.08.2013 11:44:48
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| karusloom kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Jube naiivne küsimus - kui see bitcoinide kaevandamine nii tulus äri on, siis kas poleks mitte mõttekas soetada ( videokaartidega jändamise asemel ) näiteks selline riistapuu: https://products.butterflylabs.com/homepage/50-gh-s-bitcoin-miner.html
Maksab küll väheke algkapitali, aga see oleks ju pikemas perspektiivis nagu Buratino Lollidemaa rahapuu perpetum mobile nahas.
Kas on selle aparaadi koha pealt poolt ja vastuväiteid? |
BFL järjekorrad on meeletult pikad kuid ASIC üksuste peale läheb see üritus päris kindlasti ning gpu kaevamine sureb lihtsalt välja. Täna on mõistlikum kas rentida hashi (Bitfunder) või siis hoida kätt pulsil KnC või Bitfury firmadel. |
Okei. Aga näiteks: http://www.ebay.co.uk/itm/IN-HAND-Butterfly-Labs-BFL-Jalapeno-5-GHash-ASIC-Bitcoin-miner-IN-HAND-/151095971798?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item232e058fd6#ht_2624wt_1399
Masin saadaval, maksab 1000 dollari ringis. Teeb valmis ühe kopika nii 10 päevaga. Kuu ajaga vorbib 3 kopikat valmis, need maksavad 300 dollarit. Ehk siis asi tasub end ca 3,5 kuuga ära. Miks müüakse sellist rahamasinat üldse? Tundub kokkuvõttes jube imelik skeem - inimene ostab endale kuldmune muneva hane ning siis soovib selle heast tahtest ära müüa...
Ega ma kõigest ei peagi aru saama, aga kui mingi tundub liiga hea, siis on seal mingi nõks sees siiski... |
eks seda on siin varemgi räägitud ja arutatud. Hetkel toimub nö gold rush. Kõik kullakaevad (mündikaevajad) rikkaks ei saa, aga kes kirkaid müüvad (ASIC kaevandusmasinad) teenivad oma papi kindlasti tasa.
Praegu BFL-ist tellides....see masin ennast tasa ei teeni niipea, kuna ei tea millal kätte saab, sel aastal eeldatavalt mitte. Mul on see üks jalapeno olemas (ostetud kui maksis 149$), teeb ca 2 nädalaga 1 mündi, kuid raskusaste tõuseb meeletute hüpetega. Voolu võtab ~40W või tibake vähem. Ooteaeg tellimisest tarneni oli põmst 1 aasta (tuttavaga koos sai tellitud et transat säästa). Ehk minu masin jõuab ennast ilusti tasa teenida, kuid praegused tellijad....nende kohta kahjuks ei tea. Tellitud on ka see kangem masin eelmise aasta augustis, millal selle kätte saab ei tea veel. Praegu vaatan kõrvalt ja loodan et knc-st saab asja, EU sees ja poleks tollimaksudega jamamist jms. Samas tellimust veel püsti ei pane kuni asjad reaalselt neil ka riiulis valmis on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
07.08.2013 11:46:02
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| Elekter ei maksa teil midagi? |
ASICud on suurusjärk(ude) võrra efektiivsemad kui GPU ja FPGA. Elektriarve läheb mõõtmisvea alla .
EDIT: Seda muidugi praegusel hetkel, difficulty muudkui tõuseb ja tõuseb. 28nm ASICud on ka varsti ukse ees, siis tõuseb veel suurusjärgu võrra.
viimati muutis degreal 07.08.2013 11:50:53, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
07.08.2013 11:49:09
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| lightbluefox kirjutas: |
| Elekter ei maksa teil midagi? |
ASICud on suurusjärk(ude) võrra efektiivsemad kui GPU ja FPGA. Elektriarve läheb mõõtmisvea alla  |
eks oleneb jah võimsusest, see jalapeno on ~30-40W ja single on juba tavalise kontorimasina jagu samas kaevaks hetke väärtuse juures suht OK-lt, aga neid tuleb massiliselt peale ja raskusaste läheb endiselt exponentsiaalselt üles. Väike stats ka kaugel shippimisega ollakse:
Jalapenos: Nov 16, 2012 pay date
Little Singles: August 6, 2012 pay date
Singles: June 26, 27, 2012 pay date
MiniRigs: July 15 for first of three 500 gh/s units; June 23 for second of three 500 gh/s units
Production in all lines increasing.
No comments until Friday.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
07.08.2013 12:03:42
|
|
|
Lisaks SurfData jutule. On olemas ka tootja nimega ASICMINER kes otsustas toota nii palju kiipe kui võimalik ja nendega ise kaevandada. Kasum läheb endale ja aksjonäridele.
Ühel hetkel selgus, et nemad olid esimesed kes kiibid valmis said ja turul oli totaalne ASICu defitsiit. Ühel hetkel hakkas ASICMINER lisaks isekaevandamisel ka neid vabal turul müüma. Defitsiit + turuhind = ropp hind. Hind mis ennast ealeski tasa ei teeni. A'la 1000$ per GHash/s.
Eks igaüks teenib nii nagu oskab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.08.2013 12:08:57
|
|
|
Surfdata realistlikule ja külma dushina mõjuvale rahustavale jutule viis punkti. Igati hea lakooniline ülevaade reaalsusest.
Aga kas videokaardikaevandajad ei tahaks päris elulist lugu siin pajatada või kirjeldada? Kui palju teenib bitcoine kuu jooksul 6990 videokaardiga kaevandaja näiteks?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
07.08.2013 12:22:20
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Surfdata realistlikule ja külma dushina mõjuvale rahustavale jutule viis punkti. Igati hea lakooniline ülevaade reaalsusest.
Aga kas videokaardikaevandajad ei tahaks päris elulist lugu siin pajatada või kirjeldada? Kui palju teenib bitcoine kuu jooksul 6990 videokaardiga kaevandaja näiteks? |
pole sellist kaarti olnud, seega ei tea palju see hashib ja palju voolu võtab, aga siin on hea ja lihtne arvutada, kas ja kui palju teenib, arvestada ka elektrikuluga jms:
http://www.bitcoinx.com/profit/
samas videokaartidega tuleb vaikselt hakata juba muude müntide peale liikuma, asicute tõttu ei tasu väga ära enam...elektrikulu liiga suur.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.08.2013 14:38:37
|
|
|
| yerba, kasum umbes 1-1.2 USD päevas selle kaardiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.08.2013 14:44:46
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| yerba, kasum umbes 1-1.2 USD päevas selle kaardiga. |
Kasum või sissetulek?
Kui sissetulek, siis kui enda elektrit tarbid, siis jääd asjaga lausa miinustesse...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.08.2013 16:19:11
|
|
|
| yerba, kasum, arvestades et elekter maksab umbes 0.15€ kWh
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
07.08.2013 21:51:47
|
|
|
| Kust oleks kõige soodsam bitcoine osta (väikeses koguse) ja kas neid saab osta ka alla 1 coini, ehk siis null koma xxx?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.08.2013 22:17:53
|
|
|
ZorroZip, mitu vaja on ?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
07.08.2013 22:40:57
|
|
|
0.3
viimati muutis ZorroZip 07.08.2013 22:42:56, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
07.08.2013 22:41:33
|
|
|
Kuna täna hommikul muutus bitcoin.de kasutustingimused (hakkasid nüüd miski suure pangaga koostööd tegema, ju tahavad deposiite pakkuda), millega ma tutvuda ei viitsinud ja suvekuudel on siin foorumites huvi leige olnud, tegin kiire guugli ja avastasin koha nimega cambist.eu - väidetavalt juba aastaid turul, aga ma näen küll esimest korda sellist lehte.
On keegi varasemalt kokku puutunud ja ostnud/müünud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
09.08.2013 11:49:40
|
|
|
| Kas kncminer ja bitfury toodavad kiipe ka ise või panevad lihtsalt aparaate kokku.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
09.08.2013 12:38:34
|
|
|
Toodavad ise. KnC 28nm tech tõotab võtta 10x vähem voolu kui 110nm Avalon.
Kullapalavikus kaevuritele mõeldud kirkade tootmine võtab alles tuure üles. Erinevad kiibitootjad:
65nm ButterflyLabs
110nm Avalon
130nm ASICMINER
Ja arenduses ja tulekul:
28nm KnC
28nm CoinTerra
65nm Bitfury
90nm HashFast
Aasta lõpuks difficulty tõus 100x pole vist välistatud? Mingi aeg oli hirm et mingi suva tüüp kellel on 10 miljonit dollarit võib toota nii palju kiipe, et terve bitcoini võrk üle võtta, aga nii tihedas konkurentsis on juba sadu miljoneid dollareid vaja, et bitcoin hävitada.
viimati muutis degreal 09.08.2013 14:46:31, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
09.08.2013 14:19:42
|
|
|
Kui asi samamoodi jätkub, siis ei pruugi see vaid 100x tõusuga piirduda.
Juuni algul tegin lihtsa tabeli, esimesed 2 kuud on suurusjärgud õiged.
Spoiler 
Samas, ühel hetkel peab tõusu kiirus vähenema, kuid IMHO (poole) aasta jooksul mitte.
Oktoober ja november alles ees, kui uued asjad turule peaks jõudma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
12.08.2013 23:58:17
|
|
|
| Hashi jõu müüjad on vist pyramining labratmining ja bitfunder teiste kohta nagu bitcointalkis juttu suurt pole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
24.08.2013 11:34:09
|
|
|
Väga riskantne ost. nov/dec preorderid on välja müüdud (mille tähtaeg venib ilmselt kuid (või aastaid) tähtajast üle ). http://mining.thegenesisblock.com/ kalkulaator näitab et
novembri alguseks shipitud miner teenib ennast tagasi - 1 kuu
detsember - 2 kuud
jaanuar - ei teeni ennast kunagi tasa, sest 2014 september tuleb elektrikulu sein ette. Sealt alates on vaja 22nm ja 14nm kiipe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Preester1
HV vaatleja
liitunud: 20.04.2013
|
24.08.2013 12:08:43
|
|
|
| isegi kui asi nullis on ,õigustab end kaevandamine siiski-sellega hoitakse võrku püsti.Kasum on ka selles,et saab maksta otse,ilma pankadeta.Hetkel küll on kasutajaid vähe,aga küll see muutub.Missioonitunne seega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
25.08.2013 18:00:57
|
|
|
Difficulty Factor 65750060.1491 nagu suht rets juba
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.08.2013 22:53:15
|
|
|
hind rsk ei taha vaid üles minna
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
25.08.2013 22:57:47
|
|
|
Pakun et ei lähe ka kuni järjest võimsamaid masinaid toodetakse.
Pigem pakun, et hakkab langema
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.08.2013 23:10:47
|
|
|
Keegi ka miljoni teeninud sellega?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.08.2013 23:24:31
|
|
|
miljonist ei tea.
Ise olen 5€ teeninud sellega
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
25.08.2013 23:30:03
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
miljonist ei tea.
Ise olen 5€ teeninud sellega  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
26.08.2013 00:40:56
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
miljonist ei tea.
Ise olen 5€ teeninud sellega  |
Tundub tõhus äri
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mizz
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2006
|
26.08.2013 11:16:43
|
|
|
seni vähemalt nii palju kas et sain mahti HumbleBundle osta.
veel on aega kes varem ei teadnud: https://www.humblebundle.com/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
26.08.2013 12:54:44
|
|
|
rohkem kui aasta tagasi tellitud masinat nad pole veel shippinud. selle väikese Jalapeno sain küll kätte. Tuttaval on juuli tellimus ja temagi veel pole kätte saanud, kuid varsti juba hakkab saama. rig-i tellijatele aga tuleb kaasa tunda lihtsalt
seega seda kaarti kohe kindlasti tellima ei hakka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
26.08.2013 13:08:21
|
|
|
Kuradi loll süsteem.
Kui need tillid saata ei viitsi kas siis oleks äkki võimalik ise järgi minna
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
26.08.2013 13:09:24
|
|
|
| reints kirjutas: |
Kuradi loll süsteem.
Kui need tillid saata ei viitsi kas siis oleks äkki võimalik ise järgi minna  |
tahad kastitäiele soojale õhule järgi minna?
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
26.08.2013 13:21:02
|
|
|
| reints kirjutas: |
Kuradi loll süsteem.
Kui need tillid saata ei viitsi kas siis oleks äkki võimalik ise järgi minna  |
nad alles hiljut hakkasid neid tootma alles (kuigi pidi eelmise aasta oktoobris juba valmis olema ). Selleks ajaks kuid nad oma monarchi valmis saavad ei tasu see enam ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|