Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 13:39:46 vasta tsitaadiga

Palju õnne taaskord magala ja mägede kliendid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 14:33:48 vasta tsitaadiga

kellelgi see "ajamasin" ka juba töötab? Mul on siiani vana kordustv, kuigi tänasest pidi "ajamasin" olema. Lisaks sellele kordustv töötab, aga kanaleid pole, ekraanil kiri "signaal puudub". kõne 1770 lõppes sellega, et tädi soovitas mul teleka õigele kanalile panna...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 14:50:37 vasta tsitaadiga

65sek. kõne starmani ja uus kiirus olemas. Kulub marjaks ära. Kuumaks jäi samaks aga 2€ ühekordse tasu võtavad.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chewbacca
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2013




sõnum 22.08.2013 15:44:44 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
kellelgi see "ajamasin" ka juba töötab? Mul on siiani vana kordustv, kuigi tänasest pidi "ajamasin" olema. Lisaks sellele kordustv töötab, aga kanaleid pole, ekraanil kiri "signaal puudub". kõne 1770 lõppes sellega, et tädi soovitas mul teleka õigele kanalile panna...

ajamasin peaks homsest tööle hakkama
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 16:47:28 vasta tsitaadiga

Võiks ju ometi selle lisakiiruse automaagiliselt saada. Veidi tüütu mingi paarieurise lisatasu eest aktiveerida...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 17:54:47 vasta tsitaadiga

mina olen rahul paket L
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 22.08.2013 18:14:58 vasta tsitaadiga

Pakett L, Keila

Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 18:20:26 vasta tsitaadiga

Mis on Ajamasina ja KordusTV vahe?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 18:27:28 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Mis on Ajamasina ja KordusTV vahe?

Ajamasin on vist see, et saad millal iganes soovid kohe pausile panna või saate tagasi kerida kui midagi jäi kuulmata (Ehk nagu mu philipsi telekas oskab teha) .
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 19:02:52 vasta tsitaadiga

Aga kiirus on küll mõnna thumbs_up.gif

Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2013 19:32:35 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Aga kiirus on küll mõnna thumbs_up.gif


pane midagi tirima ja kas siis tuleb ka reaalse kiirusega
kaubamaja kaup kindlasti ei tule sellise kiirusega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 19:47:46 vasta tsitaadiga

Ise istun Elioni 100MB peal ja see 200MB tundub küll ulme icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.08.2013 19:49:33 vasta tsitaadiga

jeesus188, tuleb-tuleb, ruuter näitas graafiku peal kenasti ligi 220 Mbps jõnksu ära.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2013 19:52:26 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
jeesus188, tuleb-tuleb, ruuter näitas graafiku peal kenasti ligi 220 Mbps jõnksu ära.

ehk indrekp loeb ka seda icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 19:58:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
jeesus188, tuleb-tuleb, ruuter näitas graafiku peal kenasti ligi 220 Mbps jõnksu ära.

ehk indrekp loeb ka seda icon_cool.gif

Ei ole võimalik icon_eek.gif ulme.
Tegelikult mõtlesin isegi testiks ühenduse ära tellida aga selgus, et antud aadressile ühendust saada pole võimalik. Naljakas on see, et pistan käe aknast välja siis katsun Starmani sidekappi icon_biggrin.gif


viimati muutis indrpo 22.08.2013 20:01:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 20:01:16 vasta tsitaadiga

Elion on ulme.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2013 20:12:06 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
jeesus188, tuleb-tuleb, ruuter näitas graafiku peal kenasti ligi 220 Mbps jõnksu ära.

ehk indrekp loeb ka seda icon_cool.gif

Ei ole võimalik icon_eek.gif ulme.
Tegelikult mõtlesin isegi testiks ühenduse ära tellida aga selgus, et antud aadressile ühendust saada pole võimalik. Naljakas on see, et pistan käe aknast välja siis katsun Starmani sidekappi icon_biggrin.gif

kamoon, nii on ka enamvähem elionis icon_lol.gif
muideks kas on vaja volitust, et teist teenust kasutada, muidu võidakse äkki vallandada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.08.2013 20:28:39 vasta tsitaadiga

Kes kahtleb Speedtest.Neti numbrites, siis Speedtest.Net polegi mingi üks ja ainus, vaid talle on olemas ka kümneid konkuente ja alati saab vaadata, mis tulemuse konkurentidega saab. icon_wink.gif beer_yum.gif

Üks mida tasub uurida, on siis UK suurim test-keskkond ThinkBroadband ja näiteks nende alamleht, kus saab valida Testfaili ja selle allalaadmiskiirust siis arvutis mõõta.
http://www.thinkbroadband.com/download.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 20:47:06 vasta tsitaadiga

Seoses selle L paketi 40Mbit/s -> 60Mbit/s suurendamisega selgus, et mul ei lähegi download üle 20-30Mbit/s (kõigub). Proovisin ka otse modemist, aga mingit vahet ei ole. Milles võib teema olla? testisin nii ennem, kui pärast "kiiruse suurendamist". ( asukoht mustamäe)
_________________
ei ole allkirja


viimati muutis Oldermann 22.08.2013 20:55:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2013 20:49:01 vasta tsitaadiga

millega sa möödad? kiirusetest? reseti flash või proovi ftp sse kuskile laadida. kiirused hakkavad jamama kui upstream ja downstream sageduste tugevuse vahe on liialt suur.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 21:12:15 vasta tsitaadiga

Olen ka nüüd mõned tunnid testunud. Panin torrenti huugama. Alguses tuli max kiirusega, sirka 7MB/s. Kui umbes 100G sai kokku kukkus ühenduse kiirus 1MB/s peale ja enam krammigi üles poole ei lähe. Iseeneses pole hullu, nagunii tavaliselt niipalju ei tiri.
Teine anomaalja mis tekkis, nii kui torrent lahti on hakkab mu kaabel digi tv triipe ja ruute sisse viskama. Pole sellist asja ennem olnud. Korraks isegi viskas üldse pildi kinni ja ekraanil ilutses teade "Signaal puudub". Esimese õhtuga tõmblema ei hakka aga kui see kordub peab hakkama starmani tüütama. Ehk mingi sagedus on teine või millest see tingitud olla võiks?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2013 21:37:41 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Olen ka nüüd mõned tunnid testunud. Panin torrenti huugama. Alguses tuli max kiirusega, sirka 7MB/s. Kui umbes 100G sai kokku kukkus ühenduse kiirus 1MB/s peale ja enam krammigi üles poole ei lähe. Iseeneses pole hullu, nagunii tavaliselt niipalju ei tiri.
Teine anomaalja mis tekkis, nii kui torrent lahti on hakkab mu kaabel digi tv triipe ja ruute sisse viskama. Pole sellist asja ennem olnud. Korraks isegi viskas üldse pildi kinni ja ekraanil ilutses teade "Signaal puudub". Esimese õhtuga tõmblema ei hakka aga kui see kordub peab hakkama starmani tüütama. Ehk mingi sagedus on teine või millest see tingitud olla võiks?

7 mega sekundis pole nüüd küll max kiirus icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 21:41:14 vasta tsitaadiga

L paketi korral 7,5MB/s
XL peab olema 25 MB/s
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 21:47:03 vasta tsitaadiga

Egas Starmani klienditeeninduse telefon ööpäevaringselt tööta?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 21:48:32 vasta tsitaadiga

mul veel ilusam, kui enne.

Paides siis.
ja ikka L paket.
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chewbacca
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2013




sõnum 22.08.2013 21:53:32 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
L paketi korral 7,5MB/s
XL peab olema 25 MB/s


kui palju uploadi maksimum on L-paketis?
Ma sain 1,1 MB/s kätte
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 21:54:59 vasta tsitaadiga

Chewbacca, L-paketis pidi 10Mbit/s upload olema. Ehk siis ongi umbes 1.25MB/s.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 21:55:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pois11 kirjutas:
Olen ka nüüd mõned tunnid testunud. Panin torrenti huugama. Alguses tuli max kiirusega, sirka 7MB/s. Kui umbes 100G sai kokku kukkus ühenduse kiirus 1MB/s peale ja enam krammigi üles poole ei lähe. Iseeneses pole hullu, nagunii tavaliselt niipalju ei tiri.
Teine anomaalja mis tekkis, nii kui torrent lahti on hakkab mu kaabel digi tv triipe ja ruute sisse viskama. Pole sellist asja ennem olnud. Korraks isegi viskas üldse pildi kinni ja ekraanil ilutses teade "Signaal puudub". Esimese õhtuga tõmblema ei hakka aga kui see kordub peab hakkama starmani tüütama. Ehk mingi sagedus on teine või millest see tingitud olla võiks?

7 mega sekundis pole nüüd küll max kiirus icon_lol.gif

Minul on L paket ja torrentiga tuli keskmiseks 7MB/s allalaadimise kiiruseks. Mis on ka suh maximum kiirus.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 22:05:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
millega sa möödad? kiirusetest? reseti flash või proovi ftp sse kuskile laadida. kiirused hakkavad jamama kui upstream ja downstream sageduste tugevuse vahe on liialt suur.
igasugu teste proovitud, kõik näitavad eri numbreid, aga madalaid, sõber paar maja edasi saab 80.30Mb/s kätte speedtest.net'iga. Ilmselt kaks varianti:
1) Starmani enda modemi viga või puudujääk (cisco 2100). sõber tuleb proovib enda modemit ükspäev, siis on asi selge.
2) mingi kaabli teema (vähetõenäoline ju?)

_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cave
HV vaatleja
Cave

liitunud: 22.09.2006




sõnum 22.08.2013 22:16:27 vasta tsitaadiga

Kust sa tead või näed, et homsest hakkab? Teate järgi pidavat tänasest hakkama. Uurisin oma boxi igast küljest aga ikka on seesama vana kordus-tv.

Chewbacca kirjutas:
eShelobik kirjutas:
kellelgi see "ajamasin" ka juba töötab? Mul on siiani vana kordustv, kuigi tänasest pidi "ajamasin" olema. Lisaks sellele kordustv töötab, aga kanaleid pole, ekraanil kiri "signaal puudub". kõne 1770 lõppes sellega, et tädi soovitas mul teleka õigele kanalile panna...

ajamasin peaks homsest tööle hakkama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chewbacca
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2013




sõnum 22.08.2013 22:23:13 vasta tsitaadiga

Cave kirjutas:
Kust sa tead või näed, et homsest hakkab? Teate järgi pidavat tänasest hakkama. Uurisin oma boxi igast küljest aga ikka on seesama vana kordus-tv.

Chewbacca kirjutas:
eShelobik kirjutas:
kellelgi see "ajamasin" ka juba töötab? Mul on siiani vana kordustv, kuigi tänasest pidi "ajamasin" olema. Lisaks sellele kordustv töötab, aga kanaleid pole, ekraanil kiri "signaal puudub". kõne 1770 lõppes sellega, et tädi soovitas mul teleka õigele kanalile panna...

ajamasin peaks homsest tööle hakkama


Starmani tore tädike, Sirje, ütles et homsest tuleb kaua oodatud Ajamasin icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2013 22:38:45 vasta tsitaadiga

Oldermann, nagu öeldud, masinas on palju kinni. nagu sa juba testisid, ongi erinevatel "mõõteriistadel" tulemused erinevad.
tsitaat:

2) mingi kaabli teema (vähetõenäoline ju?)

95% vigadest on kliendi juures toas ja seisnevad kas kehvades otstes, mingites seinakarpides, mis mingeid sagedusi neelavad ja kurat teab mis jagurites.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 22.08.2013 22:54:09 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Egas Starmani klienditeeninduse telefon ööpäevaringselt tööta?
Eip. -23ni. Ei pea ilmtingimata helistama, et kiirust juurde saata. Võib ka klienditugi@starman.ee kirja saata sooviga kiirust suurendada. Viitenumbri võiks kah juurde panna ja selle, et 2€ tasuga nõus oled. Tehakse päeva-paariga ära.

Starboksis on jah kirjas kordus-tv aga 80 kanalit on juba järelvaadatavad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cave
HV vaatleja
Cave

liitunud: 22.09.2006




sõnum 22.08.2013 22:59:40 vasta tsitaadiga

tramburai kirjutas:

Starboksis on jah kirjas kordus-tv aga 80 kanalit on juba järelvaadatavad.


Huvitav, kas siis tõesti osadel on ja teistel mitte. EPG nupu alt kava vaadates näitab sama pilti mis varem. Võib peab muudmoodi lähenema? Ei leidnud küll kuskilt midagi asjalikku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 23:03:43 vasta tsitaadiga

tramburai kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Egas Starmani klienditeeninduse telefon ööpäevaringselt tööta?
Eip. -23ni. Ei pea ilmtingimata helistama, et kiirust juurde saata. Võib ka klienditugi@starman.ee kirja saata sooviga kiirust suurendada. Viitenumbri võiks kah juurde panna ja selle, et 2€ tasuga nõus oled. Tehakse päeva-paariga ära.


Nojah, nad võiksid siis ka vastava teavituse vms selle klienditoe numbril panna kella 23-e aeg. Ise ma hetkel passisin mingi 5min toru otsas ja ootasin enda "järge" icon_biggrin.gif Mitu korda ütles ka, et olen esimene järjekorras ja see tunduski kahtlasena. Aga muidu, kell polnud veel 23 saanud seetõttu.
Helistan siis homme uuesti. Saab kohe siis kiiruse kätte. Meilidele võib vastus pikaks venida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Synergy
HV kasutaja
Synergy

liitunud: 23.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 23:12:41 vasta tsitaadiga

Huvitav, et speedtest.net'is näitavad normaalseid numbeid ainult elisa ja compic(~170 mbps), kõik ülejäänud (ka. kõik välismaa omad) näitavad downloadiks 2-15mbps. Hommikul starmani helistades ja kiirust tõstes, näitasid kõik kodumaised ja välismaised serverid 200+ mbps kiiruseid. Õhtul uuesti starmani helistades ültes klienditoe neiu, et tema arvutis tundub kõik okei, aga tehnikud täna enam ei tööta. Sama probleem esineb ka wifi korral ning samuti juhtmega teise arvuti taga proovides. Proovisin erinevaid faile torrentida, 2.1 MB/s oli laeks.

Edit: Ka kõik teised kiirusetesti saidid näitavad ühenuduse kiiruseks maksimum 15mbps, samas upload on kõigil korralik ~20mbps.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2013 23:13:35 vasta tsitaadiga

näide sellest, miks speedtest ei ole adekvaatne mõõduriist. paneb "võssa" ja tekib paanika. miks sa arvad, et probleem on teenusepakkujas kui su masinatest 1 näitab "korralikku kiirust" samas teine ei näita ja kolmas on üldse üle wi-fi?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Synergy
HV kasutaja
Synergy

liitunud: 23.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 23:16:27 vasta tsitaadiga

Ehk seletasin valesti, kõik näitavad võssa. Kahte erinevat proovisin kaabliga ning kolmandat wifiga. Äkki on tõesti mõttetu paanika, aga valesti näitavad kõik saidid ning ka reaalsed downloadi kiirused.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 07:37:52 vasta tsitaadiga

See on ikka küll häiriv, et see 2€ tuleb lisa maksta selle eest, et saaksin uued kiirused. Sobrasin tükk aega starmani lehel ja kuskilt sellist infot ei leidnud. Et siis inimene, kes HV-foorumit ei külasta, sellel jäävadki vanad kiirused ? icon_biggrin.gif Väga jabur igatahes, saatsin emaili klienditoele, ehk saab oma M-paketi kiiruseid ka veidi turgutada icon_smile.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.08.2013 09:32:21 vasta tsitaadiga

Synergy kirjutas:
Ehk seletasin valesti, kõik näitavad võssa. Kahte erinevat proovisin kaabliga ning kolmandat wifiga. Äkki on tõesti mõttetu paanika, aga valesti näitavad kõik saidid ning ka reaalsed downloadi kiirused.
No mida sa testid, kui testimise server umbes on?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 09:33:59 vasta tsitaadiga

ei tea, starman kuidagi ei suuda. eilsest lubatud ajamasina teenust pole siiani icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 09:56:59 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
ei tea, starman kuidagi ei suuda. eilsest lubatud ajamasina teenust pole siiani icon_biggrin.gif

Minul Ajamasin toimib eile pealelõunast saati, menüüs on nimetus ikka Kordus TV aga nüüd on seda kõigil kanalitel ja saadetel võimalik kasutada. Hiljem see asi streikis veidi aega aga pärast toimis jälle.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2013 11:17:31 vasta tsitaadiga

Sai siis starmaniga suheldud. Nad uurisid, puurisid, küsisid leviralt jne. Kõik pidi korras olema nende poolt. Ei saa mind aidata thumbs_down.gif soovitasid elisa poole pöörduda probleemiga või tehnilise järelvalveameti poole. Esimese puhul vaevalt vastust loota.

No ma siis helistasin elisasse, sellist piixu annab ikka otsida, kes krt teisel pool toru oli icon_evil.gif
Poole sõna pealt segab vahele , ei huvita teda minu probleem, aina kordab, et pole nende viga, neil kõik korras, ei ole võimalik jne. Krd porr jeesti vjenelane

Eks siis võtan tja-ga yhendust.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2013 12:08:17 vasta tsitaadiga

eShelobik, see tuleb " lainetena " stay tuned.
L paketiga ~60 kiiruse saamiseks peab olema dosics 3.0 modem. kui esinduses vahetada, saab ilma 7€ kohalesõidutasuta.
(3.0 = cisco epc3008, 3285, 3295)

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 12:39:03 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
eShelobik, see tuleb " lainetena " stay tuned.
L paketiga ~60 kiiruse saamiseks peab olema dosics 3.0 modem. kui esinduses vahetada, saab ilma 7€ kohalesõidutasuta.
(3.0 = cisco epc3008, 3285, 3295)


Kui ma L paketi mingil hetkel hankisin siis seletati mulle, et ise madalama taseme modemit 3.0 modemi vastu vahetada ei saa, tehnik peab midagi kohapeal signaalidega jebima vms ehk peab kindlasti tehnik kohale tulema.
See oli umbes aasta - paar tagasi (hinnanguliselt).

Huvitav kas nüüd miskit muutunud selles osas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 13:45:18 vasta tsitaadiga

Võrreldes Elion-ga, märkasin speedtesti tulemuses suurt vahet pingis.

Ruutimises neti.ee-sse on suured erinevused:
Spoiler Spoiler Spoiler



Hetzner.de on jällegi viimasel ajal parem Starmanil
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cave
HV vaatleja
Cave

liitunud: 22.09.2006




sõnum 23.08.2013 13:47:13 vasta tsitaadiga

Prayer kirjutas:
eShelobik kirjutas:
ei tea, starman kuidagi ei suuda. eilsest lubatud ajamasina teenust pole siiani icon_biggrin.gif

Minul Ajamasin toimib eile pealelõunast saati, menüüs on nimetus ikka Kordus TV aga nüüd on seda kõigil kanalitel ja saadetel võimalik kasutada. Hiljem see asi streikis veidi aega aga pärast toimis jälle.


Mul tekkisid ka kesköö paiku järelvaatamise rõngad kõikide kanalite ja saadete peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 14:44:32 vasta tsitaadiga

Sai ka kiirem net lastud panna. Pool minutit torul passimist ning nüüd uuenenud L-paketi kiirused kodus. Eks neil seal ole jah vaid ühe klõpsu kaugusel ju kõik see teha, kuid hea raha teenimis viis neil see.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.08.2013 15:04:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Võrreldes Elion-ga, märkasin speedtesti tulemuses suurt vahet pingis.


Jah, internet lihtsalt on selline. Elion arvas mingi hetk, et tema räägib kõigiga edaspidi ainult välislinki pidi (loe, lahkus tixlanilt ja ttlx'st). Seega on igivana väärarvamus, et internetil on midagi pistmist geograafiaga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 15:16:15 vasta tsitaadiga

kriimsilm kirjutas:

Hetzner.de on jällegi viimasel ajal parem Starmanil
Spoiler Spoiler Spoiler


Nonoh @elion
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.