|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.08.2013 13:39:46
|
|
|
Palju õnne taaskord magala ja mägede kliendid
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
22.08.2013 14:33:48
|
|
|
| kellelgi see "ajamasin" ka juba töötab? Mul on siiani vana kordustv, kuigi tänasest pidi "ajamasin" olema. Lisaks sellele kordustv töötab, aga kanaleid pole, ekraanil kiri "signaal puudub". kõne 1770 lõppes sellega, et tädi soovitas mul teleka õigele kanalile panna...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
22.08.2013 14:50:37
|
|
|
| 65sek. kõne starmani ja uus kiirus olemas. Kulub marjaks ära. Kuumaks jäi samaks aga 2€ ühekordse tasu võtavad.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chewbacca
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2013
|
22.08.2013 15:44:44
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| kellelgi see "ajamasin" ka juba töötab? Mul on siiani vana kordustv, kuigi tänasest pidi "ajamasin" olema. Lisaks sellele kordustv töötab, aga kanaleid pole, ekraanil kiri "signaal puudub". kõne 1770 lõppes sellega, et tädi soovitas mul teleka õigele kanalile panna... |
ajamasin peaks homsest tööle hakkama
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
22.08.2013 16:47:28
|
|
|
| Võiks ju ometi selle lisakiiruse automaagiliselt saada. Veidi tüütu mingi paarieurise lisatasu eest aktiveerida...
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
22.08.2013 17:54:47
|
|
|
mina olen rahul paket L
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
22.08.2013 18:14:58
|
|
|
Pakett L, Keila
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
22.08.2013 18:20:26
|
|
|
| Mis on Ajamasina ja KordusTV vahe?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
22.08.2013 18:27:28
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
| Mis on Ajamasina ja KordusTV vahe? |
Ajamasin on vist see, et saad millal iganes soovid kohe pausile panna või saate tagasi kerida kui midagi jäi kuulmata (Ehk nagu mu philipsi telekas oskab teha) .
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
22.08.2013 19:02:52
|
|
|
Aga kiirus on küll mõnna
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.08.2013 19:32:35
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Aga kiirus on küll mõnna
 |
pane midagi tirima ja kas siis tuleb ka reaalse kiirusega
kaubamaja kaup kindlasti ei tule sellise kiirusega
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
22.08.2013 19:47:46
|
|
|
Ise istun Elioni 100MB peal ja see 200MB tundub küll ulme
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.08.2013 19:49:33
|
|
|
| jeesus188, tuleb-tuleb, ruuter näitas graafiku peal kenasti ligi 220 Mbps jõnksu ära.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.08.2013 19:52:26
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| jeesus188, tuleb-tuleb, ruuter näitas graafiku peal kenasti ligi 220 Mbps jõnksu ära. |
ehk indrekp loeb ka seda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.08.2013 19:58:58
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| jeesus188, tuleb-tuleb, ruuter näitas graafiku peal kenasti ligi 220 Mbps jõnksu ära. |
ehk indrekp loeb ka seda  |
Ei ole võimalik ulme.
Tegelikult mõtlesin isegi testiks ühenduse ära tellida aga selgus, et antud aadressile ühendust saada pole võimalik. Naljakas on see, et pistan käe aknast välja siis katsun Starmani sidekappi
viimati muutis indrpo 22.08.2013 20:01:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
22.08.2013 20:01:16
|
|
|
| Elion on ulme.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.08.2013 20:12:06
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| jeesus188, tuleb-tuleb, ruuter näitas graafiku peal kenasti ligi 220 Mbps jõnksu ära. |
ehk indrekp loeb ka seda  |
Ei ole võimalik ulme.
Tegelikult mõtlesin isegi testiks ühenduse ära tellida aga selgus, et antud aadressile ühendust saada pole võimalik. Naljakas on see, et pistan käe aknast välja siis katsun Starmani sidekappi  |
kamoon, nii on ka enamvähem elionis
muideks kas on vaja volitust, et teist teenust kasutada, muidu võidakse äkki vallandada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.08.2013 20:28:39
|
|
|
Kes kahtleb Speedtest.Neti numbrites, siis Speedtest.Net polegi mingi üks ja ainus, vaid talle on olemas ka kümneid konkuente ja alati saab vaadata, mis tulemuse konkurentidega saab.
Üks mida tasub uurida, on siis UK suurim test-keskkond ThinkBroadband ja näiteks nende alamleht, kus saab valida Testfaili ja selle allalaadmiskiirust siis arvutis mõõta.
http://www.thinkbroadband.com/download.html
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oldermann
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
22.08.2013 20:47:06
|
|
|
Seoses selle L paketi 40Mbit/s -> 60Mbit/s suurendamisega selgus, et mul ei lähegi download üle 20-30Mbit/s (kõigub). Proovisin ka otse modemist, aga mingit vahet ei ole. Milles võib teema olla? testisin nii ennem, kui pärast "kiiruse suurendamist". ( asukoht mustamäe)
_________________ ei ole allkirja
viimati muutis Oldermann 22.08.2013 20:55:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.08.2013 20:49:01
|
|
|
millega sa möödad? kiirusetest? reseti flash või proovi ftp sse kuskile laadida. kiirused hakkavad jamama kui upstream ja downstream sageduste tugevuse vahe on liialt suur.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
22.08.2013 21:12:15
|
|
|
Olen ka nüüd mõned tunnid testunud. Panin torrenti huugama. Alguses tuli max kiirusega, sirka 7MB/s. Kui umbes 100G sai kokku kukkus ühenduse kiirus 1MB/s peale ja enam krammigi üles poole ei lähe. Iseeneses pole hullu, nagunii tavaliselt niipalju ei tiri.
Teine anomaalja mis tekkis, nii kui torrent lahti on hakkab mu kaabel digi tv triipe ja ruute sisse viskama. Pole sellist asja ennem olnud. Korraks isegi viskas üldse pildi kinni ja ekraanil ilutses teade "Signaal puudub". Esimese õhtuga tõmblema ei hakka aga kui see kordub peab hakkama starmani tüütama. Ehk mingi sagedus on teine või millest see tingitud olla võiks?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.08.2013 21:37:41
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Olen ka nüüd mõned tunnid testunud. Panin torrenti huugama. Alguses tuli max kiirusega, sirka 7MB/s. Kui umbes 100G sai kokku kukkus ühenduse kiirus 1MB/s peale ja enam krammigi üles poole ei lähe. Iseeneses pole hullu, nagunii tavaliselt niipalju ei tiri.
Teine anomaalja mis tekkis, nii kui torrent lahti on hakkab mu kaabel digi tv triipe ja ruute sisse viskama. Pole sellist asja ennem olnud. Korraks isegi viskas üldse pildi kinni ja ekraanil ilutses teade "Signaal puudub". Esimese õhtuga tõmblema ei hakka aga kui see kordub peab hakkama starmani tüütama. Ehk mingi sagedus on teine või millest see tingitud olla võiks? |
7 mega sekundis pole nüüd küll max kiirus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
22.08.2013 21:41:14
|
|
|
L paketi korral 7,5MB/s
XL peab olema 25 MB/s
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.08.2013 21:47:03
|
|
|
| Egas Starmani klienditeeninduse telefon ööpäevaringselt tööta?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
22.08.2013 21:48:32
|
|
|
mul veel ilusam, kui enne.
Paides siis.
ja ikka L paket.
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chewbacca
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2013
|
22.08.2013 21:53:32
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
L paketi korral 7,5MB/s
XL peab olema 25 MB/s |
kui palju uploadi maksimum on L-paketis?
Ma sain 1,1 MB/s kätte
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.08.2013 21:54:59
|
|
|
| Chewbacca, L-paketis pidi 10Mbit/s upload olema. Ehk siis ongi umbes 1.25MB/s.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
22.08.2013 21:55:32
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
Olen ka nüüd mõned tunnid testunud. Panin torrenti huugama. Alguses tuli max kiirusega, sirka 7MB/s. Kui umbes 100G sai kokku kukkus ühenduse kiirus 1MB/s peale ja enam krammigi üles poole ei lähe. Iseeneses pole hullu, nagunii tavaliselt niipalju ei tiri.
Teine anomaalja mis tekkis, nii kui torrent lahti on hakkab mu kaabel digi tv triipe ja ruute sisse viskama. Pole sellist asja ennem olnud. Korraks isegi viskas üldse pildi kinni ja ekraanil ilutses teade "Signaal puudub". Esimese õhtuga tõmblema ei hakka aga kui see kordub peab hakkama starmani tüütama. Ehk mingi sagedus on teine või millest see tingitud olla võiks? |
7 mega sekundis pole nüüd küll max kiirus  |
Minul on L paket ja torrentiga tuli keskmiseks 7MB/s allalaadimise kiiruseks. Mis on ka suh maximum kiirus.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oldermann
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
22.08.2013 22:05:17
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| millega sa möödad? kiirusetest? reseti flash või proovi ftp sse kuskile laadida. kiirused hakkavad jamama kui upstream ja downstream sageduste tugevuse vahe on liialt suur. |
igasugu teste proovitud, kõik näitavad eri numbreid, aga madalaid, sõber paar maja edasi saab 80.30Mb/s kätte speedtest.net'iga. Ilmselt kaks varianti:
1) Starmani enda modemi viga või puudujääk (cisco 2100). sõber tuleb proovib enda modemit ükspäev, siis on asi selge.
2) mingi kaabli teema (vähetõenäoline ju?)
_________________ ei ole allkirja |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cave
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2006
|
22.08.2013 22:16:27
|
|
|
Kust sa tead või näed, et homsest hakkab? Teate järgi pidavat tänasest hakkama. Uurisin oma boxi igast küljest aga ikka on seesama vana kordus-tv.
| Chewbacca kirjutas: |
| eShelobik kirjutas: |
| kellelgi see "ajamasin" ka juba töötab? Mul on siiani vana kordustv, kuigi tänasest pidi "ajamasin" olema. Lisaks sellele kordustv töötab, aga kanaleid pole, ekraanil kiri "signaal puudub". kõne 1770 lõppes sellega, et tädi soovitas mul teleka õigele kanalile panna... |
ajamasin peaks homsest tööle hakkama |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chewbacca
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2013
|
22.08.2013 22:23:13
|
|
|
| Cave kirjutas: |
Kust sa tead või näed, et homsest hakkab? Teate järgi pidavat tänasest hakkama. Uurisin oma boxi igast küljest aga ikka on seesama vana kordus-tv.
| Chewbacca kirjutas: |
| eShelobik kirjutas: |
| kellelgi see "ajamasin" ka juba töötab? Mul on siiani vana kordustv, kuigi tänasest pidi "ajamasin" olema. Lisaks sellele kordustv töötab, aga kanaleid pole, ekraanil kiri "signaal puudub". kõne 1770 lõppes sellega, et tädi soovitas mul teleka õigele kanalile panna... |
ajamasin peaks homsest tööle hakkama |
|
Starmani tore tädike, Sirje, ütles et homsest tuleb kaua oodatud Ajamasin
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.08.2013 22:38:45
|
|
|
Oldermann, nagu öeldud, masinas on palju kinni. nagu sa juba testisid, ongi erinevatel "mõõteriistadel" tulemused erinevad.
| tsitaat: |
2) mingi kaabli teema (vähetõenäoline ju?)
|
95% vigadest on kliendi juures toas ja seisnevad kas kehvades otstes, mingites seinakarpides, mis mingeid sagedusi neelavad ja kurat teab mis jagurites.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003
|
22.08.2013 22:54:09
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Egas Starmani klienditeeninduse telefon ööpäevaringselt tööta? |
Eip. -23ni. Ei pea ilmtingimata helistama, et kiirust juurde saata. Võib ka klienditugi@starman.ee kirja saata sooviga kiirust suurendada. Viitenumbri võiks kah juurde panna ja selle, et 2€ tasuga nõus oled. Tehakse päeva-paariga ära.
Starboksis on jah kirjas kordus-tv aga 80 kanalit on juba järelvaadatavad.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cave
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2006
|
22.08.2013 22:59:40
|
|
|
| tramburai kirjutas: |
Starboksis on jah kirjas kordus-tv aga 80 kanalit on juba järelvaadatavad. |
Huvitav, kas siis tõesti osadel on ja teistel mitte. EPG nupu alt kava vaadates näitab sama pilti mis varem. Võib peab muudmoodi lähenema? Ei leidnud küll kuskilt midagi asjalikku.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.08.2013 23:03:43
|
|
|
| tramburai kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| Egas Starmani klienditeeninduse telefon ööpäevaringselt tööta? |
Eip. -23ni. Ei pea ilmtingimata helistama, et kiirust juurde saata. Võib ka klienditugi@starman.ee kirja saata sooviga kiirust suurendada. Viitenumbri võiks kah juurde panna ja selle, et 2€ tasuga nõus oled. Tehakse päeva-paariga ära. |
Nojah, nad võiksid siis ka vastava teavituse vms selle klienditoe numbril panna kella 23-e aeg. Ise ma hetkel passisin mingi 5min toru otsas ja ootasin enda "järge" Mitu korda ütles ka, et olen esimene järjekorras ja see tunduski kahtlasena. Aga muidu, kell polnud veel 23 saanud seetõttu.
Helistan siis homme uuesti. Saab kohe siis kiiruse kätte. Meilidele võib vastus pikaks venida.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Synergy
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2002
|
22.08.2013 23:12:41
|
|
|
Huvitav, et speedtest.net'is näitavad normaalseid numbeid ainult elisa ja compic(~170 mbps), kõik ülejäänud (ka. kõik välismaa omad) näitavad downloadiks 2-15mbps. Hommikul starmani helistades ja kiirust tõstes, näitasid kõik kodumaised ja välismaised serverid 200+ mbps kiiruseid. Õhtul uuesti starmani helistades ültes klienditoe neiu, et tema arvutis tundub kõik okei, aga tehnikud täna enam ei tööta. Sama probleem esineb ka wifi korral ning samuti juhtmega teise arvuti taga proovides. Proovisin erinevaid faile torrentida, 2.1 MB/s oli laeks.
Edit: Ka kõik teised kiirusetesti saidid näitavad ühenuduse kiiruseks maksimum 15mbps, samas upload on kõigil korralik ~20mbps.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.08.2013 23:13:35
|
|
|
näide sellest, miks speedtest ei ole adekvaatne mõõduriist. paneb "võssa" ja tekib paanika. miks sa arvad, et probleem on teenusepakkujas kui su masinatest 1 näitab "korralikku kiirust" samas teine ei näita ja kolmas on üldse üle wi-fi?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Synergy
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2002
|
22.08.2013 23:16:27
|
|
|
| Ehk seletasin valesti, kõik näitavad võssa. Kahte erinevat proovisin kaabliga ning kolmandat wifiga. Äkki on tõesti mõttetu paanika, aga valesti näitavad kõik saidid ning ka reaalsed downloadi kiirused.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
23.08.2013 07:37:52
|
|
|
See on ikka küll häiriv, et see 2€ tuleb lisa maksta selle eest, et saaksin uued kiirused. Sobrasin tükk aega starmani lehel ja kuskilt sellist infot ei leidnud. Et siis inimene, kes HV-foorumit ei külasta, sellel jäävadki vanad kiirused ? Väga jabur igatahes, saatsin emaili klienditoele, ehk saab oma M-paketi kiiruseid ka veidi turgutada
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.08.2013 09:32:21
|
|
|
| Synergy kirjutas: |
| Ehk seletasin valesti, kõik näitavad võssa. Kahte erinevat proovisin kaabliga ning kolmandat wifiga. Äkki on tõesti mõttetu paanika, aga valesti näitavad kõik saidid ning ka reaalsed downloadi kiirused. |
No mida sa testid, kui testimise server umbes on?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
23.08.2013 09:33:59
|
|
|
ei tea, starman kuidagi ei suuda. eilsest lubatud ajamasina teenust pole siiani
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
23.08.2013 09:56:59
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
ei tea, starman kuidagi ei suuda. eilsest lubatud ajamasina teenust pole siiani  |
Minul Ajamasin toimib eile pealelõunast saati, menüüs on nimetus ikka Kordus TV aga nüüd on seda kõigil kanalitel ja saadetel võimalik kasutada. Hiljem see asi streikis veidi aega aga pärast toimis jälle.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.08.2013 11:17:31
|
|
|
Sai siis starmaniga suheldud. Nad uurisid, puurisid, küsisid leviralt jne. Kõik pidi korras olema nende poolt. Ei saa mind aidata soovitasid elisa poole pöörduda probleemiga või tehnilise järelvalveameti poole. Esimese puhul vaevalt vastust loota.
No ma siis helistasin elisasse, sellist piixu annab ikka otsida, kes krt teisel pool toru oli
Poole sõna pealt segab vahele , ei huvita teda minu probleem, aina kordab, et pole nende viga, neil kõik korras, ei ole võimalik jne. Krd porr jeesti vjenelane
Eks siis võtan tja-ga yhendust.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
23.08.2013 12:08:17
|
|
|
eShelobik, see tuleb " lainetena " stay tuned.
L paketiga ~60 kiiruse saamiseks peab olema dosics 3.0 modem. kui esinduses vahetada, saab ilma 7€ kohalesõidutasuta.
(3.0 = cisco epc3008, 3285, 3295)
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.08.2013 12:39:03
|
|
|
| laurx kirjutas: |
eShelobik, see tuleb " lainetena " stay tuned.
L paketiga ~60 kiiruse saamiseks peab olema dosics 3.0 modem. kui esinduses vahetada, saab ilma 7€ kohalesõidutasuta.
(3.0 = cisco epc3008, 3285, 3295) |
Kui ma L paketi mingil hetkel hankisin siis seletati mulle, et ise madalama taseme modemit 3.0 modemi vastu vahetada ei saa, tehnik peab midagi kohapeal signaalidega jebima vms ehk peab kindlasti tehnik kohale tulema.
See oli umbes aasta - paar tagasi (hinnanguliselt).
Huvitav kas nüüd miskit muutunud selles osas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cave
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2006
|
23.08.2013 13:47:13
|
|
|
| Prayer kirjutas: |
| eShelobik kirjutas: |
ei tea, starman kuidagi ei suuda. eilsest lubatud ajamasina teenust pole siiani  |
Minul Ajamasin toimib eile pealelõunast saati, menüüs on nimetus ikka Kordus TV aga nüüd on seda kõigil kanalitel ja saadetel võimalik kasutada. Hiljem see asi streikis veidi aega aga pärast toimis jälle. |
Mul tekkisid ka kesköö paiku järelvaatamise rõngad kõikide kanalite ja saadete peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
23.08.2013 14:44:32
|
|
|
| Sai ka kiirem net lastud panna. Pool minutit torul passimist ning nüüd uuenenud L-paketi kiirused kodus. Eks neil seal ole jah vaid ühe klõpsu kaugusel ju kõik see teha, kuid hea raha teenimis viis neil see.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
23.08.2013 15:04:59
|
|
|
| tsitaat: |
| Võrreldes Elion-ga, märkasin speedtesti tulemuses suurt vahet pingis. |
Jah, internet lihtsalt on selline. Elion arvas mingi hetk, et tema räägib kõigiga edaspidi ainult välislinki pidi (loe, lahkus tixlanilt ja ttlx'st). Seega on igivana väärarvamus, et internetil on midagi pistmist geograafiaga.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|