Kui keegi GTA V-le mingi MP programmijupikese taolise asja teeks ja inimesed seda omaks võtavad, siis see lootus on. Egas GTA V sisseehitatud MP vaevalt nii vabalt scriptitav on, nagu ka GTA IV puhul. Peab mingi eraldi ehitatud MP asi olema, et seda lootma jääda.
San Andreas Multiplayer tõesti üsna populaarne.
Ma väga kahtlen, et kui juba konsoolidele topiti 16, siis PC-le üle 32 vast ei tule nagu ka GTA IV puhul.
Loodame, et sellest limiidist on võimalik PC pealt mööda hiilida
Misasja kõik nutavad seda PC´d. Oleme ausad, praegu vingute, et R* peaks kindlasti asja tegema PC peale ka kuna see on algusest peale olnud PC mäng, aga siis kui tuleb, siis 90% inimesed tõmbavad selle torrentist alla ...
Ise mängin seda PS3 peal mul suht savi, kas tuleb PC peale või mitte.
Elus ei ostaks selle pärast konsooli, et 30fpsi-ga saaks ringi läägida. Loodke konsooliposid, et ei ole sama, mis gta4-ga _________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kui sa PS3 peal hakkad seda mängima siis on sul tõesti savi Ise küll ei plaani konsooli osta
Ega need ei maksa tänapäeval enam suurt midagi. Endal sai kunagi algusaegade poole veel selle kalli hinnaga ostetud ainult gta4 ja gt5 pärast ja nüüd saabki gta5'st minu kolmas mäng sellele konsoolile. Peab lootma vaid, et veel selle mängu ka kestaks, päris vana juba teine.
caarel123 kirjutas:
Elus ei ostaks selle pärast konsooli, et 30fpsi-ga saaks ringi läägida. Loodke konsooliposid, et ei ole sama, mis gta4-ga
Ei tea, olen GTA4 juba mitu korda seal läbi mänginud ja niisamagi kihutanud väga palju ja ei ole küll mingeid probleeme olnud mingi läägamisega. Arvuti peal töötas igatahes oluliselt kehvemalt, kuigi see maksis mitu korda rohkem kui PS3 tol ajal.
Elus ei ostaks selle pärast konsooli, et 30fpsi-ga saaks ringi läägida. Loodke konsooliposid, et ei ole sama, mis gta4-ga
Ma küll ei usu, et nüüd parem graafika tuleb kui GTA 4l. Vb ainult paremini optimeeritud. Eks PC tuleb mäng siis, kui tehakse port PS4/Xbox1-le ja seal lihtne juba PCle ehk siis jaanuariks-veebruariks.
Misasja kõik nutavad seda PC´d. Oleme ausad, praegu vingute, et R* peaks kindlasti asja tegema PC peale ka kuna see on algusest peale olnud PC mäng, aga siis kui tuleb, siis 90% inimesed tõmbavad selle torrentist alla ...
See võiks tõesti arvuti peale tulemata jääda. Lihtsalt kahju vaadata kuidas see ettevõte ei teeni arvutiversiooni pealt eriti midagi. Võrreldes GTA4 konsoolidele müüdud mängude kogust arvutile müüduga võib vist väita, et isegi rohkem kui 95% mängijatest tõmbab selle torrentist.
mamba kirjutas:
Ma küll ei usu, et nüüd parem graafika tuleb kui GTA 4l
Keegi ei olegi väitnud, et selle graafika oleks karvavõrdki parem.
See mäng võiks konsoolide peale mitte tulla.
Lihtsalt kahju vaadata, kuidas ettevõte teeb nii hea mängu ja siis peab myyma seda sitastel konsoolidel, mis on kiviajast ja mänguilu maha keeramata näeks pildialbumit.
nüüd kedrake konsooli teemasse tagasi oma "kuhu ei peaks ja peab tulema"
Tarkvara » Arvutimängude foorum » Grand Theft Auto V _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
See mäng võiks konsoolide peale mitte tulla.
Lihtsalt kahju vaadata, kuidas ettevõte teeb nii hea mängu ja siis peab myyma seda sitastel konsoolidel, mis on kiviajast ja mänguilu maha keeramata näeks pildialbumit.
Vaevalt nad teekski konsoolidele kui oleks muud võimalust. Praegu võib eeldada, et põhitulu tuleb just konsoolidele müüdud mängude müügist. Kui kõik mängud oleks neil algusest peale ainult arvuti peal, siis ei tea kas nad enam eksisteerikski. Selge see, et nii pea kui tuleb arvuti versioon välja kolib vist suurem osa konsoolide pealt arvuti peale ümber juhul kui seekord arvuti peal paremini optimeeritaks.
See kes ei pruukinud märgata detaile traileris, siis on hea ülevaade, mina näiteks ei teadnud sellest midagi, et on non-hostile tsoon, et kui pättusi teed saad karistada
Online tundub päris magus olevat. Peab vaikselt raha koguma hakkama köhhpcköhh jaoks. _________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Ma väga kahtlen, et kui juba konsoolidele topiti 16, siis PC-le üle 32 vast ei tule nagu ka GTA IV puhul.
Loodame, et sellest limiidist on võimalik PC pealt mööda hiilida
Misasja kõik nutavad seda PC´d. Oleme ausad, praegu vingute, et R* peaks kindlasti asja tegema PC peale ka kuna see on algusest peale olnud PC mäng, aga siis kui tuleb, siis 90% inimesed tõmbavad selle torrentist alla ...
Ise mängin seda PS3 peal mul suht savi, kas tuleb PC peale või mitte.
90% mängudest tiritakse alla sest 90% mängudest mis välja tulevad on hullem cräp mille eest raha maksta oleks imelik, kui tegu on hea asjaga siis seda ka ostetakse, tootku vähem sitta on ka rohkem ostjaid.
Sooviks osta kui keegi millalgi müüa kavatseb. See jabur jutt et pc peale ei tule lõpetage kohe ära. Konsoolidele ei sobi see mäng. See et pc pealt vähem teenib on loll jutt, ise ostsin GTA 4 (õigemini 2 korda ostnud, kuna 2 karpi riiulil on parem kui 1) ja kindlasti on kõikidel AHVidel see ostetud. Seega konsoolipoisid, lõpetage naljad.
Mulle piisas yhest karbist.
PS. Kui korra läbi teed, siis on võimalus uuesti mängida, ei pea uut ostma
Spoiler
Ise ikka ostan ka, nii et lootus pole piramise seisukohalt veel lootusetu _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ei ole vist mõtet juba pool aastat - aasta varem oma ostusoovist teada anda.
Evil14 kirjutas:
See et pc pealt vähem teenib on loll jutt, ise ostsin GTA 4 (õigemini 2 korda ostnud, kuna 2 karpi riiulil on parem kui 1) ja kindlasti on kõikidel AHVidel see ostetud. Seega konsoolipoisid, lõpetage naljad.
No kui juba sina ostsid PC peale, siis on küll Rockstar päästetud.
Fakt on see et konsoolimängud maksavad pea kaks korda rohkem kui arvutimängud. Lisaks on GTA4 müüdud 25 miljonit, millest vähemalt üle 21 miljoni on konsooliversioonid. Lisaks on San Andreas müünud üle 27 miljoni, millest juba üle 20 miljoni on ainuüksi PS2 versioon. Seega kuidas saab see olla loll jutt.
Olgugi, et GTA on arvuti peal kindlasti parem kui normaalselt optimeeritud, ei muuda see tõsiasja, et ilma konsooliversioonideta ei pruugiks seda ettevõtet enam olla.
Fakt on see et konsoolimängud maksavad pea kaks korda rohkem kui arvutimängud. Lisaks on GTA4 müüdud 25 miljonit, millest vähemalt üle 21 miljoni on konsooliversioonid. Lisaks on San Andreas müünud üle 27 miljoni, millest juba üle 20 miljoni on ainuüksi PS2 versioon. Seega kuidas saab see olla loll jutt.
Soovin allikat nendele. Päris tõsiselt tahaks lugeda.
Fakt on see et konsoolimängud maksavad pea kaks korda rohkem kui arvutimängud. Lisaks on GTA4 müüdud 25 miljonit, millest vähemalt üle 21 miljoni on konsooliversioonid. Lisaks on San Andreas müünud üle 27 miljoni, millest juba üle 20 miljoni on ainuüksi PS2 versioon. Seega kuidas saab see olla loll jutt.
Soovin allikat nendele. Päris tõsiselt tahaks lugeda.
90% mängudest tiritakse alla sest 90% mängudest mis välja tulevad on hullem cräp mille eest raha maksta oleks imelik, kui tegu on hea asjaga siis seda ka ostetakse, tootku vähem sitta on ka rohkem ostjaid.
Fakt on see et konsoolimängud maksavad pea kaks korda rohkem kui arvutimängud. Lisaks on GTA4 müüdud 25 miljonit, millest vähemalt üle 21 miljoni on konsooliversioonid. Lisaks on San Andreas müünud üle 27 miljoni, millest juba üle 20 miljoni on ainuüksi PS2 versioon. Seega kuidas saab see olla loll jutt.
Soovin allikat nendele. Päris tõsiselt tahaks lugeda.
Väga karmid numbrid...tundub kuidagi liiga halb, et olla tõsi. _________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Väga karmid numbrid...tundub kuidagi liiga halb, et olla tõsi.
No neid nulle ei saa arvestada. Eks sealt müüginumbreid puudu, sest kirjas et kokku müüdud 108mln, aga kuskil uudises oli, et kogu GTA seeria müünud 125mln. See aga ei muuda oluliselt seda, et et PC müüginumbrid on olematud võrreldes konsoolide omaga.
StarCraft2 on hea näide sellest, et multiplayeril puudub piraatlus. Kui GTA5 kasutaks samat loogikat saaksid ka suurema osa piraatidest muuta toetajateks.
Ka BF3 tegi üsna suure hüppe ja MP-sse priaatversioonid ei saa, kuna kõik käib läbi Origini/Battlelogi. RG muudaks selle Social Clubi turvalisemaks, siis ka sinna MP-sse päris iga piraat pääseks. Tean GTA IV puhul seda, et siiski levib täitsa töötavaid nö piraatvõtmeid kuidagimoodi, mis töötavad Lives. Aga siiski, GTA puhul jääb põhirõhk SP-le vast ja seetõttu ka suht suur piraatlus, kuna paljude loogika on selline, et kui saab mängu nii lihtsalt mängida tasuta ja põhirõhk ongi SP-l, siis miks veel osta seda? Kui see Online annab vedu, siis ehk vähendabki see piraatluse taset.
Ma arvan, et koos digitaalsete numbritega mingi 1.5-2mil ikka PC peal ära müüdi. Siiski võiks need numbrid GTA taolise mängu juures ikka oluliselt kõrgemad olla!
Ma arvan, et koos digitaalsete numbritega mingi 1.5-2mil ikka PC peal ära müüdi. Siiski võiks need numbrid GTA taolise mängu juures ikka oluliselt kõrgemad olla!
isegi nende 2miljoni juures tasub mäng pc peale teha.
pakun, et seal ropult palju muudatusi pole vaja teha, et pc peale lasta.
oletame, et 10milj usd läheb maksma, aga kasumit peaks ikka tulema _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ma arvan, et koos digitaalsete numbritega mingi 1.5-2mil ikka PC peal ära müüdi. Siiski võiks need numbrid GTA taolise mängu juures ikka oluliselt kõrgemad olla!
isegi nende 2miljoni juures tasub mäng pc peale teha.
pakun, et seal ropult palju muudatusi pole vaja teha, et pc peale lasta.
oletame, et 10milj usd läheb maksma, aga kasumit peaks ikka tulema
Mõte pole paha, aga unustad ühe asja ära, nimelt ütleme kui kõik reliisitakse korraga, siis need kellel norm pc ja omandavad konsooli võivad ikka ohu mõttes pira arvutile alla laadida, nii, et nonde kasum langeb, kui aga venitada PC reliisiga, mis nad tõenäoliselt teevad, siis need kes kannatamatud ostavad mängu konsoolile kohe ära ja siis piravad äkki hiljem PC peal, et "parema pildiga" mängida siis selle isiku käest on garanteeritud raha saadud. Miks nad midagi teada ei anna, on seepärast, et võimalikult väike marginal oleks inimesi, kes mõtleks, et ah ma praegu konsoolile ei osta, ootan PC versiooni ära. _________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
isegi nende 2miljoni juures tasub mäng pc peale teha.
pakun, et seal ropult palju muudatusi pole vaja teha, et pc peale lasta.
oletame, et 10milj usd läheb maksma, aga kasumit peaks ikka tulema
Jutt ei olegi tegelikult sellest, et kas tasub lisaks ka PC peale teha. Jutt pigem selles, et räägite siin, et seda pole mõtet konsoolidele teha vaid võiks ainult PC peale tulla ja selliste müüginumbrite juures ei oleks asi just kuigi kasumlik ja seetõttu peab ka konsooliversioon olema.
Kumma pealt PC peale huvitav lihtsam portida on, kas PS3 või XBOX360. See pidi vist ju esimene kord olema kui nad teevad mõlema konsooli peal paralleelselt mängu, mitte ei pordi pärast ühe pealt teise peale.
isegi nende 2miljoni juures tasub mäng pc peale teha.
pakun, et seal ropult palju muudatusi pole vaja teha, et pc peale lasta.
oletame, et 10milj usd läheb maksma, aga kasumit peaks ikka tulema
Jutt ei olegi tegelikult sellest, et kas tasub lisaks ka PC peale teha. Jutt pigem selles, et räägite siin, et seda pole mõtet konsoolidele teha vaid võiks ainult PC peale tulla ja selliste müüginumbrite juures ei oleks asi just kuigi kasumlik ja seetõttu peab ka konsooliversioon olema.
Kumma pealt PC peale huvitav lihtsam portida on, kas PS3 või XBOX360. See pidi vist ju esimene kord olema kui nad teevad mõlema konsooli peal paralleelselt mängu, mitte ei pordi pärast ühe pealt teise peale.
kes seda räägib?
mina tegin extra nimelt täpselt vastupidise postituse sinu postitusele. see oli seoses sellega, et ronid pc teemasse ja hakkad rääkima, et pc peale pole seda mängu vaja
M3rcury kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Ma arvan, et koos digitaalsete numbritega mingi 1.5-2mil ikka PC peal ära müüdi. Siiski võiks need numbrid GTA taolise mängu juures ikka oluliselt kõrgemad olla!
isegi nende 2miljoni juures tasub mäng pc peale teha.
pakun, et seal ropult palju muudatusi pole vaja teha, et pc peale lasta.
oletame, et 10milj usd läheb maksma, aga kasumit peaks ikka tulema
Mõte pole paha, aga unustad ühe asja ära, nimelt ütleme kui kõik reliisitakse korraga, siis need kellel norm pc ja omandavad konsooli võivad ikka ohu mõttes pira arvutile alla laadida, nii, et nonde kasum langeb, kui aga venitada PC reliisiga, mis nad tõenäoliselt teevad, siis need kes kannatamatud ostavad mängu konsoolile kohe ära ja siis piravad äkki hiljem PC peal, et "parema pildiga" mängida siis selle isiku käest on garanteeritud raha saadud. Miks nad midagi teada ei anna, on seepärast, et võimalikult väike marginal oleks inimesi, kes mõtleks, et ah ma praegu konsoolile ei osta, ootan PC versiooni ära.
see suht loogiline, et ei saa samal ajal välja lasta, pole midagi teha, peab ootama.
ega see suht kõik bs jutt, et ei tule. Loomulikult tuleb, tuleb hiljem kasumi maksimeerimise eesmärgil.
ise arvan, et peale paari kuud, kindlasti oleneb ka myyginumbritest, tehakse pc kuupäev teatavaks.
Ma isiklikult näiteks ei tea inimesi, kellel oleks xbox, ps või muu konsool ja lisaks oleks vägev arvuti millega jooksuta kõiki mänge normaalselt.
tõesti, mõnedel tiinekatel võib nii olla, aga mu tutvusringkonnas neid eriti pole. nii et kahtlen, et enamus inimestel, kes korra mängu läbi teinud konsoolil, on viitsimist ja arvutit, et uuesti seda mängida _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Hea on lugeda seda PC hala
Rockstar ei ole PC versiooni tõenäoliselt veel välja kuulutanud kuna asju tehakse samm-sammult.
Emsalt tuleb PS3 ja Xbox360 välja. Rockstar tegeleb võimalike probleemidega.
Seejärel tehakse Online lahti. Jälle vead, serverite jõudlusprobleemid jms vaja lahendada.
Tõenäoliselt on neil PS4, X1 ja PC versioonid ka valmis/töös. Neil lihtsalt ei ole mõistlik kõike ühel päeval launchida.
Võimalik, et PC tuleb viimasena kuna see nõuab kõige rohkem testimist. Erinevad Windowsi versioonid, graafikakaardid,
inimesed ei saa installida X põhjusel ja võtavad nende suppordiga ühendus jne jne.
mina tegin extra nimelt täpselt vastupidise postituse sinu postitusele. see oli seoses sellega, et ronid pc teemasse ja hakkad rääkima, et pc peale pole seda mängu vaja
No ma pidasingi alguses silmas rohkem nii ärilises mõttes, kui ka selles mõttes, et paljud siin muudkui räägivad, et konsoolide peal asi ei töötagi õieti ja väidetavalt oluliselt sitem graafika ja nii edasi. Ei saa aru miks mõni nii metsikult konsoolide vastu on. Ilma konsoolideta ei pruugiks seda seeriat üldse ollagi.
Ise olen selge see, et kõiki GTAsid arvuti peal mänginud ja mängin ka edaspidi, aga on olemas ka konsool ja kui enne tuleb sinna, mängin seal. Mul ei ole midagi ei konsooli ega ka PC vastu. Lihtsalt ajab vihale mõned inimesed (ei räägi konkreetselt sinust), kes teevad asja nii maha, nagu oleks asja peale kulutanud miljoni ja nüüd täiega perse lohku tõmmatud. Ei saa ikka nii pips olla.
isegi nende 2miljoni juures tasub mäng pc peale teha.
pakun, et seal ropult palju muudatusi pole vaja teha, et pc peale lasta.
oletame, et 10milj usd läheb maksma, aga kasumit peaks ikka tulema
Jutt ei olegi tegelikult sellest, et kas tasub lisaks ka PC peale teha. Jutt pigem selles, et räägite siin, et seda pole mõtet konsoolidele teha vaid võiks ainult PC peale tulla ja selliste müüginumbrite juures ei oleks asi just kuigi kasumlik ja seetõttu peab ka konsooliversioon olema.
Kumma pealt PC peale huvitav lihtsam portida on, kas PS3 või XBOX360. See pidi vist ju esimene kord olema kui nad teevad mõlema konsooli peal paralleelselt mängu, mitte ei pordi pärast ühe pealt teise peale.
Ma pigem arvan et xbox 360 pealt on PC peale lihtsam portida. Kuna PS3l on cell arhitektuur, mis on tõsine n*ss. Et kellel huvi siis googeldage seda
Arvan, et xbox versioonilt, see ju samas suguseltsis
Samast versioonist tehakse ka uue boxi versioon _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Müüs eelmine osa pc peale roppu moodi ja prustas rekordeid, müüb uus osa veel rohkem. Seni nähtud kraami põhjal võib väita et tuleb igasmõttes parem kui eelmine osa.
Eks iga riistvara tootja tahab, et see mäng tuleks nende platvormile kuna see suurendab kaudselt nende toodangu läbimüüki.
tsitaat:
NVIDIA Claims 'Grand Theft Auto 5' Coming To PC This Fall
Aah, ja nüüd otsi see artikkel üles, mis tuli pärast seda ütlust _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
No kui müüginumbritest rääkida, siis loomulikult müüb GTA PC versioon ikka oluliselt vähem, kui konsooli peal. Aga see on Rockstari enda süü (ja mõnes mõttes nende enda valik) ka. PC versiooni palju hilisem release (ei raatsita enam "vana" mängu osta), halb optimisatsioon ja väga kõrged süsteeminõuded, mängu eest maksnud inimeste peedistamine kehvapoolse DRM-ga on näiteks põhjused, miks PC peal müüginumbrid nii palju kordi väiksemad on. Lisaks, sel ajal kui GTA IV välja tuli, olid PS3 ja Xbox 360 juba päris kaua turul olnud ja väga paljudel olemas ja kui konsool olemas, siis eks ikka ostad selle peale mängu, ei viitsi ju PC peale tulekut nii kaua oodata. Kui PC-le lastaks korralikult optimeeritud ja igas mõttes väga hea GTA välja konsoolidega samaaegselt, siis oleksid PC müüginumbrid, miks mitte, kordades suuremad.
Pealegi seal vgchartz lehel ei ole ju IV Põhja-Ameerika ja Jaapani PC müüginumbreid üldse välja toodudki ju...ja kas võetakse ikka arvesse ka digitaalset müüki (nt. Steam), mis moodustab siiski väga suure osa müügist PC peal?
No kui müüginumbritest rääkida, siis loomulikult müüb GTA PC versioon ikka oluliselt vähem, kui konsooli peal. Aga see on Rockstari enda süü (ja mõnes mõttes nende enda valik) ka. PC versiooni palju hilisem release (ei raatsita enam "vana" mängu osta), halb optimisatsioon ja väga kõrged süsteeminõuded, mängu eest maksnud inimeste peedistamine kehvapoolse DRM-ga on näiteks põhjused, miks PC peal müüginumbrid nii palju kordi väiksemad on. Lisaks, sel ajal kui GTA IV välja tuli, olid PS3 ja Xbox 360 juba päris kaua turul olnud ja väga paljudel olemas ja kui konsool olemas, siis eks ikka ostad selle peale mängu, ei viitsi ju PC peale tulekut nii kaua oodata. Kui PC-le lastaks korralikult optimeeritud ja igas mõttes väga hea GTA välja konsoolidega samaaegselt, siis oleksid PC müüginumbrid, miks mitte, kordades suuremad.
Pealegi seal vgchartz lehel ei ole ju IV Põhja-Ameerika ja Jaapani PC müüginumbreid üldse välja toodudki ju...ja kas võetakse ikka arvesse ka digitaalset müüki (nt. Steam), mis moodustab siiski väga suure osa müügist PC peal?
See pole küll R* mäng, aga miks Mass Effect 2 müüs PC peal nii vähe. See tuli Xbox360 ja PCl ühel ajal. Kusjuures aasta hiljem tuli PS3 versioon siis isegi see müüs pea 4 korda rohkem kui PC versioon. Kas PC peal oli see kehvasti optimeeritud ve?
No kui müüginumbritest rääkida, siis loomulikult müüb GTA PC versioon ikka oluliselt vähem, kui konsooli peal. Aga see on Rockstari enda süü (ja mõnes mõttes nende enda valik) ka. PC versiooni palju hilisem release (ei raatsita enam "vana" mängu osta), halb optimisatsioon ja väga kõrged süsteeminõuded, mängu eest maksnud inimeste peedistamine kehvapoolse DRM-ga on näiteks põhjused, miks PC peal müüginumbrid nii palju kordi väiksemad on. Lisaks, sel ajal kui GTA IV välja tuli, olid PS3 ja Xbox 360 juba päris kaua turul olnud ja väga paljudel olemas ja kui konsool olemas, siis eks ikka ostad selle peale mängu, ei viitsi ju PC peale tulekut nii kaua oodata. Kui PC-le lastaks korralikult optimeeritud ja igas mõttes väga hea GTA välja konsoolidega samaaegselt, siis oleksid PC müüginumbrid, miks mitte, kordades suuremad.
Pealegi seal vgchartz lehel ei ole ju IV Põhja-Ameerika ja Jaapani PC müüginumbreid üldse välja toodudki ju...ja kas võetakse ikka arvesse ka digitaalset müüki (nt. Steam), mis moodustab siiski väga suure osa müügist PC peal?
See pole küll R* mäng, aga miks Mass Effect 2 müüs PC peal nii vähe. See tuli Xbox360 ja PCl ühel ajal. Kusjuures aasta hiljem tuli PS3 versioon siis isegi see müüs pea 4 korda rohkem kui PC versioon. Kas PC peal oli see kehvasti optimeeritud ve?
Seda lehte ei saa tõsiselt, eriti PC poole pealt. Digitaalset müüki seal ei kajastu ja ka jaemüügi omad on poolikud, Põhja-Ameerika puudu!
Eks siin tulebki netist ise ülejäänud info otsida. Erinevates uudisnupukestes võidakse mainida kui palju mingi mäng kokku müünud on ja sellest saab lahutada antud lehel näidatud konsoolinumbrid ja nii võib umbes eeldada kui palju on PC müünud.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.