Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 12:42:18 vasta tsitaadiga

jeesus188, origini paned ja saad bf3 omale.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 16.08.2013 13:59:58 vasta tsitaadiga

Selline mod võiks olla multiplayeris, nagu DayZ. Et kui sured, hakkad nullist ja tühjad pihud.
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 14:00:38 vasta tsitaadiga

GTA mõte kaoks ära sellise juraga
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 14:13:03 vasta tsitaadiga

Rohkem slotte ja roleplay ootaks, SAMPis sai seda ikka sadu tunde mängitud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 14:21:19 vasta tsitaadiga

Kui keegi GTA V-le mingi MP programmijupikese taolise asja teeks ja inimesed seda omaks võtavad, siis see lootus on. Egas GTA V sisseehitatud MP vaevalt nii vabalt scriptitav on, nagu ka GTA IV puhul. Peab mingi eraldi ehitatud MP asi olema, et seda lootma jääda.
San Andreas Multiplayer tõesti üsna populaarne.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 15:23:16 vasta tsitaadiga

Ma arvan kui soovi on, siis rahvas ikka midagi teeb. Isegi Just Causele nüüd juba tehti multiplayer külge.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 16.08.2013 19:09:11 vasta tsitaadiga

Karl0len kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Ma väga kahtlen, et kui juba konsoolidele topiti 16, siis PC-le üle 32 vast ei tule nagu ka GTA IV puhul.

Loodame, et sellest limiidist on võimalik PC pealt mööda hiilida icon_biggrin.gif


Misasja kõik nutavad seda PC´d. Oleme ausad, praegu vingute, et R* peaks kindlasti asja tegema PC peale ka kuna see on algusest peale olnud PC mäng, aga siis kui tuleb, siis 90% inimesed tõmbavad selle torrentist alla ... icon_rolleyes.gif

Ise mängin seda PS3 peal mul suht savi, kas tuleb PC peale või mitte.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 19:20:19 vasta tsitaadiga

Kui sa PS3 peal hakkad seda mängima siis on sul tõesti savi icon_biggrin.gif Ise küll ei plaani konsooli osta
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 16.08.2013 19:32:57 vasta tsitaadiga

Elus ei ostaks selle pärast konsooli, et 30fpsi-ga saaks ringi läägida. Loodke konsooliposid, et ei ole sama, mis gta4-ga
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.08.2013 19:37:33 vasta tsitaadiga

Karl0len kirjutas:
Kui sa PS3 peal hakkad seda mängima siis on sul tõesti savi icon_biggrin.gif Ise küll ei plaani konsooli osta


Ega need ei maksa tänapäeval enam suurt midagi. Endal sai kunagi algusaegade poole veel selle kalli hinnaga ostetud ainult gta4 ja gt5 pärast ja nüüd saabki gta5'st minu kolmas mäng sellele konsoolile. Peab lootma vaid, et veel selle mängu ka kestaks, päris vana juba teine.

caarel123 kirjutas:
Elus ei ostaks selle pärast konsooli, et 30fpsi-ga saaks ringi läägida. Loodke konsooliposid, et ei ole sama, mis gta4-ga


Ei tea, olen GTA4 juba mitu korda seal läbi mänginud ja niisamagi kihutanud väga palju ja ei ole küll mingeid probleeme olnud mingi läägamisega. Arvuti peal töötas igatahes oluliselt kehvemalt, kuigi see maksis mitu korda rohkem kui PS3 tol ajal.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 16.08.2013 19:45:29 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
Elus ei ostaks selle pärast konsooli, et 30fpsi-ga saaks ringi läägida. Loodke konsooliposid, et ei ole sama, mis gta4-ga


Ma küll ei usu, et nüüd parem graafika tuleb kui GTA 4l. Vb ainult paremini optimeeritud. Eks PC tuleb mäng siis, kui tehakse port PS4/Xbox1-le ja seal lihtne juba PCle ehk siis jaanuariks-veebruariks.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.08.2013 19:59:07 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:

Misasja kõik nutavad seda PC´d. Oleme ausad, praegu vingute, et R* peaks kindlasti asja tegema PC peale ka kuna see on algusest peale olnud PC mäng, aga siis kui tuleb, siis 90% inimesed tõmbavad selle torrentist alla ... icon_rolleyes.gif


See võiks tõesti arvuti peale tulemata jääda. Lihtsalt kahju vaadata kuidas see ettevõte ei teeni arvutiversiooni pealt eriti midagi. Võrreldes GTA4 konsoolidele müüdud mängude kogust arvutile müüduga võib vist väita, et isegi rohkem kui 95% mängijatest tõmbab selle torrentist.

mamba kirjutas:

Ma küll ei usu, et nüüd parem graafika tuleb kui GTA 4l


Keegi ei olegi väitnud, et selle graafika oleks karvavõrdki parem.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.08.2013 20:20:23 vasta tsitaadiga

See mäng võiks konsoolide peale mitte tulla.
Lihtsalt kahju vaadata, kuidas ettevõte teeb nii hea mängu ja siis peab myyma seda sitastel konsoolidel, mis on kiviajast ja mänguilu maha keeramata näeks pildialbumit.

nüüd kedrake konsooli teemasse tagasi oma "kuhu ei peaks ja peab tulema"
Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.08.2013 20:34:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
See mäng võiks konsoolide peale mitte tulla.
Lihtsalt kahju vaadata, kuidas ettevõte teeb nii hea mängu ja siis peab myyma seda sitastel konsoolidel, mis on kiviajast ja mänguilu maha keeramata näeks pildialbumit.


Vaevalt nad teekski konsoolidele kui oleks muud võimalust. Praegu võib eeldada, et põhitulu tuleb just konsoolidele müüdud mängude müügist. Kui kõik mängud oleks neil algusest peale ainult arvuti peal, siis ei tea kas nad enam eksisteerikski. Selge see, et nii pea kui tuleb arvuti versioon välja kolib vist suurem osa konsoolide pealt arvuti peale ümber juhul kui seekord arvuti peal paremini optimeeritaks.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 22:00:59 vasta tsitaadiga

See kes ei pruukinud märgata detaile traileris, siis on hea ülevaade, mina näiteks ei teadnud sellest midagi, et on non-hostile tsoon, et kui pättusi teed saad karistada icon_lol.gif


Link

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 17.08.2013 07:37:50 vasta tsitaadiga

Online tundub päris magus olevat. thumbs_up.gif Peab vaikselt raha koguma hakkama köhhpcköhh jaoks. icon_cool.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 08:31:01 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Karl0len kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Ma väga kahtlen, et kui juba konsoolidele topiti 16, siis PC-le üle 32 vast ei tule nagu ka GTA IV puhul.

Loodame, et sellest limiidist on võimalik PC pealt mööda hiilida icon_biggrin.gif


Misasja kõik nutavad seda PC´d. Oleme ausad, praegu vingute, et R* peaks kindlasti asja tegema PC peale ka kuna see on algusest peale olnud PC mäng, aga siis kui tuleb, siis 90% inimesed tõmbavad selle torrentist alla ... icon_rolleyes.gif

Ise mängin seda PS3 peal mul suht savi, kas tuleb PC peale või mitte.


90% mängudest tiritakse alla sest 90% mängudest mis välja tulevad on hullem cräp mille eest raha maksta oleks imelik, kui tegu on hea asjaga siis seda ka ostetakse, tootku vähem sitta on ka rohkem ostjaid.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.08.2013 09:54:31 vasta tsitaadiga

Kuidas installida GTA V
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 10:01:02 vasta tsitaadiga

Ega keegi oska öelda, kas GTA V Special editionit on veel võimalik Eestist Xboxi peale eeltellida?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 17.08.2013 10:05:43 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Ega keegi oska öelda, kas GTA V Special editionit on veel võimalik Eestist Xboxi peale eeltellida?


http://www.progames.ee/product_info.php/products_id/157876
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 10:28:40 vasta tsitaadiga

-FoX-, Siin juba oli see video ja kõik "täiskasvanud" laitsid selle maha. icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 10:34:29 vasta tsitaadiga

Sooviks osta kui keegi millalgi müüa kavatseb. See jabur jutt et pc peale ei tule lõpetage kohe ära. Konsoolidele ei sobi see mäng. See et pc pealt vähem teenib on loll jutt, ise ostsin GTA 4 (õigemini 2 korda ostnud, kuna 2 karpi riiulil on parem kui 1) ja kindlasti on kõikidel AHVidel see ostetud. Seega konsoolipoisid, lõpetage naljad.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2013 10:42:24 vasta tsitaadiga

Mulle piisas yhest karbist.
PS. Kui korra läbi teed, siis on võimalus uuesti mängida, ei pea uut ostma thumbs_up.gif



Spoiler Spoiler Spoiler


Ise ikka ostan ka, nii et lootus pole piramise seisukohalt veel lootusetu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 10:42:40 vasta tsitaadiga

Mõni pilt ka:
Mõni on võibolla juba läbi ka käinud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 17.08.2013 11:07:35 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Sooviks osta kui keegi millalgi müüa kavatseb.


Ei ole vist mõtet juba pool aastat - aasta varem oma ostusoovist teada anda.

Evil14 kirjutas:
See et pc pealt vähem teenib on loll jutt, ise ostsin GTA 4 (õigemini 2 korda ostnud, kuna 2 karpi riiulil on parem kui 1) ja kindlasti on kõikidel AHVidel see ostetud. Seega konsoolipoisid, lõpetage naljad.


No kui juba sina ostsid PC peale, siis on küll Rockstar päästetud.
Fakt on see et konsoolimängud maksavad pea kaks korda rohkem kui arvutimängud. Lisaks on GTA4 müüdud 25 miljonit, millest vähemalt üle 21 miljoni on konsooliversioonid. Lisaks on San Andreas müünud üle 27 miljoni, millest juba üle 20 miljoni on ainuüksi PS2 versioon. Seega kuidas saab see olla loll jutt.

Olgugi, et GTA on arvuti peal kindlasti parem kui normaalselt optimeeritud, ei muuda see tõsiasja, et ilma konsooliversioonideta ei pruugiks seda ettevõtet enam olla.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 13:00:04 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:

Fakt on see et konsoolimängud maksavad pea kaks korda rohkem kui arvutimängud. Lisaks on GTA4 müüdud 25 miljonit, millest vähemalt üle 21 miljoni on konsooliversioonid. Lisaks on San Andreas müünud üle 27 miljoni, millest juba üle 20 miljoni on ainuüksi PS2 versioon. Seega kuidas saab see olla loll jutt.


Soovin allikat nendele. Päris tõsiselt tahaks lugeda.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 17.08.2013 13:03:38 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Bumer kirjutas:

Fakt on see et konsoolimängud maksavad pea kaks korda rohkem kui arvutimängud. Lisaks on GTA4 müüdud 25 miljonit, millest vähemalt üle 21 miljoni on konsooliversioonid. Lisaks on San Andreas müünud üle 27 miljoni, millest juba üle 20 miljoni on ainuüksi PS2 versioon. Seega kuidas saab see olla loll jutt.


Soovin allikat nendele. Päris tõsiselt tahaks lugeda.


Konsoolidele müüdud kogused on siin kirjas: http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=grand+theft+auto
Üldised kogumüüginumbrid on pärit erinevatest uudistest.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 13:08:42 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:


90% mängudest tiritakse alla sest 90% mängudest mis välja tulevad on hullem cräp mille eest raha maksta oleks imelik, kui tegu on hea asjaga siis seda ka ostetakse, tootku vähem sitta on ka rohkem ostjaid.


Miks siis üldse tõmmata, kui hullem "cräp"?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 13:28:46 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
Mihkel. kirjutas:
Bumer kirjutas:

Fakt on see et konsoolimängud maksavad pea kaks korda rohkem kui arvutimängud. Lisaks on GTA4 müüdud 25 miljonit, millest vähemalt üle 21 miljoni on konsooliversioonid. Lisaks on San Andreas müünud üle 27 miljoni, millest juba üle 20 miljoni on ainuüksi PS2 versioon. Seega kuidas saab see olla loll jutt.


Soovin allikat nendele. Päris tõsiselt tahaks lugeda.


Konsoolidele müüdud kogused on siin kirjas: http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=grand+theft+auto
Üldised kogumüüginumbrid on pärit erinevatest uudistest.


Väga karmid numbrid...tundub kuidagi liiga halb, et olla tõsi.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 17.08.2013 13:33:52 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:

Väga karmid numbrid...tundub kuidagi liiga halb, et olla tõsi.


No neid nulle ei saa arvestada. Eks sealt müüginumbreid puudu, sest kirjas et kokku müüdud 108mln, aga kuskil uudises oli, et kogu GTA seeria müünud 125mln. See aga ei muuda oluliselt seda, et et PC müüginumbrid on olematud võrreldes konsoolide omaga.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 17.08.2013 13:46:03 vasta tsitaadiga

StarCraft2 on hea näide sellest, et multiplayeril puudub piraatlus. Kui GTA5 kasutaks samat loogikat saaksid ka suurema osa piraatidest muuta toetajateks.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 14:16:32 vasta tsitaadiga

Ka BF3 tegi üsna suure hüppe ja MP-sse priaatversioonid ei saa, kuna kõik käib läbi Origini/Battlelogi. RG muudaks selle Social Clubi turvalisemaks, siis ka sinna MP-sse päris iga piraat pääseks. Tean GTA IV puhul seda, et siiski levib täitsa töötavaid nö piraatvõtmeid kuidagimoodi, mis töötavad Lives. Aga siiski, GTA puhul jääb põhirõhk SP-le vast ja seetõttu ka suht suur piraatlus, kuna paljude loogika on selline, et kui saab mängu nii lihtsalt mängida tasuta ja põhirõhk ongi SP-l, siis miks veel osta seda? Kui see Online annab vedu, siis ehk vähendabki see piraatluse taset.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 14:46:12 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et koos digitaalsete numbritega mingi 1.5-2mil ikka PC peal ära müüdi. Siiski võiks need numbrid GTA taolise mängu juures ikka oluliselt kõrgemad olla! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2013 16:18:25 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Ma arvan, et koos digitaalsete numbritega mingi 1.5-2mil ikka PC peal ära müüdi. Siiski võiks need numbrid GTA taolise mängu juures ikka oluliselt kõrgemad olla! icon_neutral.gif

isegi nende 2miljoni juures tasub mäng pc peale teha.
pakun, et seal ropult palju muudatusi pole vaja teha, et pc peale lasta.
oletame, et 10milj usd läheb maksma, aga kasumit peaks ikka tulema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 16:38:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Ma arvan, et koos digitaalsete numbritega mingi 1.5-2mil ikka PC peal ära müüdi. Siiski võiks need numbrid GTA taolise mängu juures ikka oluliselt kõrgemad olla! icon_neutral.gif

isegi nende 2miljoni juures tasub mäng pc peale teha.
pakun, et seal ropult palju muudatusi pole vaja teha, et pc peale lasta.
oletame, et 10milj usd läheb maksma, aga kasumit peaks ikka tulema

Mõte pole paha, aga unustad ühe asja ära, nimelt ütleme kui kõik reliisitakse korraga, siis need kellel norm pc ja omandavad konsooli võivad ikka ohu mõttes pira arvutile alla laadida, nii, et nonde kasum langeb, kui aga venitada PC reliisiga, mis nad tõenäoliselt teevad, siis need kes kannatamatud ostavad mängu konsoolile kohe ära ja siis piravad äkki hiljem PC peal, et "parema pildiga" mängida siis selle isiku käest on garanteeritud raha saadud. Miks nad midagi teada ei anna, on seepärast, et võimalikult väike marginal oleks inimesi, kes mõtleks, et ah ma praegu konsoolile ei osta, ootan PC versiooni ära.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 17.08.2013 16:53:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

isegi nende 2miljoni juures tasub mäng pc peale teha.
pakun, et seal ropult palju muudatusi pole vaja teha, et pc peale lasta.
oletame, et 10milj usd läheb maksma, aga kasumit peaks ikka tulema


Jutt ei olegi tegelikult sellest, et kas tasub lisaks ka PC peale teha. Jutt pigem selles, et räägite siin, et seda pole mõtet konsoolidele teha vaid võiks ainult PC peale tulla ja selliste müüginumbrite juures ei oleks asi just kuigi kasumlik ja seetõttu peab ka konsooliversioon olema.

Kumma pealt PC peale huvitav lihtsam portida on, kas PS3 või XBOX360. See pidi vist ju esimene kord olema kui nad teevad mõlema konsooli peal paralleelselt mängu, mitte ei pordi pärast ühe pealt teise peale.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2013 17:13:59 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

isegi nende 2miljoni juures tasub mäng pc peale teha.
pakun, et seal ropult palju muudatusi pole vaja teha, et pc peale lasta.
oletame, et 10milj usd läheb maksma, aga kasumit peaks ikka tulema


Jutt ei olegi tegelikult sellest, et kas tasub lisaks ka PC peale teha. Jutt pigem selles, et räägite siin, et seda pole mõtet konsoolidele teha vaid võiks ainult PC peale tulla ja selliste müüginumbrite juures ei oleks asi just kuigi kasumlik ja seetõttu peab ka konsooliversioon olema.

Kumma pealt PC peale huvitav lihtsam portida on, kas PS3 või XBOX360. See pidi vist ju esimene kord olema kui nad teevad mõlema konsooli peal paralleelselt mängu, mitte ei pordi pärast ühe pealt teise peale.

kes seda räägib?
mina tegin extra nimelt täpselt vastupidise postituse sinu postitusele. see oli seoses sellega, et ronid pc teemasse ja hakkad rääkima, et pc peale pole seda mängu vaja icon_idea.gif
M3rcury kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Ma arvan, et koos digitaalsete numbritega mingi 1.5-2mil ikka PC peal ära müüdi. Siiski võiks need numbrid GTA taolise mängu juures ikka oluliselt kõrgemad olla! icon_neutral.gif

isegi nende 2miljoni juures tasub mäng pc peale teha.
pakun, et seal ropult palju muudatusi pole vaja teha, et pc peale lasta.
oletame, et 10milj usd läheb maksma, aga kasumit peaks ikka tulema

Mõte pole paha, aga unustad ühe asja ära, nimelt ütleme kui kõik reliisitakse korraga, siis need kellel norm pc ja omandavad konsooli võivad ikka ohu mõttes pira arvutile alla laadida, nii, et nonde kasum langeb, kui aga venitada PC reliisiga, mis nad tõenäoliselt teevad, siis need kes kannatamatud ostavad mängu konsoolile kohe ära ja siis piravad äkki hiljem PC peal, et "parema pildiga" mängida siis selle isiku käest on garanteeritud raha saadud. Miks nad midagi teada ei anna, on seepärast, et võimalikult väike marginal oleks inimesi, kes mõtleks, et ah ma praegu konsoolile ei osta, ootan PC versiooni ära.

see suht loogiline, et ei saa samal ajal välja lasta, pole midagi teha, peab ootama.
ega see suht kõik bs jutt, et ei tule. Loomulikult tuleb, tuleb hiljem kasumi maksimeerimise eesmärgil.
ise arvan, et peale paari kuud, kindlasti oleneb ka myyginumbritest, tehakse pc kuupäev teatavaks.
Ma isiklikult näiteks ei tea inimesi, kellel oleks xbox, ps või muu konsool ja lisaks oleks vägev arvuti millega jooksuta kõiki mänge normaalselt.
tõesti, mõnedel tiinekatel võib nii olla, aga mu tutvusringkonnas neid eriti pole. nii et kahtlen, et enamus inimestel, kes korra mängu läbi teinud konsoolil, on viitsimist ja arvutit, et uuesti seda mängida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 17:28:31 vasta tsitaadiga

Hea on lugeda seda PC hala icon_smile.gif
Rockstar ei ole PC versiooni tõenäoliselt veel välja kuulutanud kuna asju tehakse samm-sammult.
Emsalt tuleb PS3 ja Xbox360 välja. Rockstar tegeleb võimalike probleemidega.
Seejärel tehakse Online lahti. Jälle vead, serverite jõudlusprobleemid jms vaja lahendada.
Tõenäoliselt on neil PS4, X1 ja PC versioonid ka valmis/töös. Neil lihtsalt ei ole mõistlik kõike ühel päeval launchida.
Võimalik, et PC tuleb viimasena kuna see nõuab kõige rohkem testimist. Erinevad Windowsi versioonid, graafikakaardid,
inimesed ei saa installida X põhjusel ja võtavad nende suppordiga ühendus jne jne.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 17.08.2013 17:31:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mina tegin extra nimelt täpselt vastupidise postituse sinu postitusele. see oli seoses sellega, et ronid pc teemasse ja hakkad rääkima, et pc peale pole seda mängu vaja icon_idea.gif


No ma pidasingi alguses silmas rohkem nii ärilises mõttes, kui ka selles mõttes, et paljud siin muudkui räägivad, et konsoolide peal asi ei töötagi õieti ja väidetavalt oluliselt sitem graafika ja nii edasi. Ei saa aru miks mõni nii metsikult konsoolide vastu on. Ilma konsoolideta ei pruugiks seda seeriat üldse ollagi.

Ise olen selge see, et kõiki GTAsid arvuti peal mänginud ja mängin ka edaspidi, aga on olemas ka konsool ja kui enne tuleb sinna, mängin seal. Mul ei ole midagi ei konsooli ega ka PC vastu. Lihtsalt ajab vihale mõned inimesed (ei räägi konkreetselt sinust), kes teevad asja nii maha, nagu oleks asja peale kulutanud miljoni ja nüüd täiega perse lohku tõmmatud. Ei saa ikka nii pips olla.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 17.08.2013 17:33:32 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

isegi nende 2miljoni juures tasub mäng pc peale teha.
pakun, et seal ropult palju muudatusi pole vaja teha, et pc peale lasta.
oletame, et 10milj usd läheb maksma, aga kasumit peaks ikka tulema


Jutt ei olegi tegelikult sellest, et kas tasub lisaks ka PC peale teha. Jutt pigem selles, et räägite siin, et seda pole mõtet konsoolidele teha vaid võiks ainult PC peale tulla ja selliste müüginumbrite juures ei oleks asi just kuigi kasumlik ja seetõttu peab ka konsooliversioon olema.

Kumma pealt PC peale huvitav lihtsam portida on, kas PS3 või XBOX360. See pidi vist ju esimene kord olema kui nad teevad mõlema konsooli peal paralleelselt mängu, mitte ei pordi pärast ühe pealt teise peale.


Ma pigem arvan et xbox 360 pealt on PC peale lihtsam portida. Kuna PS3l on cell arhitektuur, mis on tõsine n*ss. Et kellel huvi siis googeldage seda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2013 17:40:06 vasta tsitaadiga

Arvan, et xbox versioonilt, see ju samas suguseltsis icon_lol.gif
Samast versioonist tehakse ka uue boxi versioon

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 20:10:32 vasta tsitaadiga

Müüs eelmine osa pc peale roppu moodi ja prustas rekordeid, müüb uus osa veel rohkem. Seni nähtud kraami põhjal võib väita et tuleb igasmõttes parem kui eelmine osa.
Eks iga riistvara tootja tahab, et see mäng tuleks nende platvormile kuna see suurendab kaudselt nende toodangu läbimüüki.
tsitaat:
NVIDIA Claims 'Grand Theft Auto 5' Coming To PC This Fall
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 20:44:57 vasta tsitaadiga

Aah, ja nüüd otsi see artikkel üles, mis tuli pärast seda ütlust
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 17.08.2013 23:45:02 vasta tsitaadiga

No kui müüginumbritest rääkida, siis loomulikult müüb GTA PC versioon ikka oluliselt vähem, kui konsooli peal. Aga see on Rockstari enda süü (ja mõnes mõttes nende enda valik) ka. PC versiooni palju hilisem release (ei raatsita enam "vana" mängu osta), halb optimisatsioon ja väga kõrged süsteeminõuded, mängu eest maksnud inimeste peedistamine kehvapoolse DRM-ga on näiteks põhjused, miks PC peal müüginumbrid nii palju kordi väiksemad on. Lisaks, sel ajal kui GTA IV välja tuli, olid PS3 ja Xbox 360 juba päris kaua turul olnud ja väga paljudel olemas ja kui konsool olemas, siis eks ikka ostad selle peale mängu, ei viitsi ju PC peale tulekut nii kaua oodata. Kui PC-le lastaks korralikult optimeeritud ja igas mõttes väga hea GTA välja konsoolidega samaaegselt, siis oleksid PC müüginumbrid, miks mitte, kordades suuremad.

Pealegi seal vgchartz lehel ei ole ju IV Põhja-Ameerika ja Jaapani PC müüginumbreid üldse välja toodudki ju...ja kas võetakse ikka arvesse ka digitaalset müüki (nt. Steam), mis moodustab siiski väga suure osa müügist PC peal? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 18.08.2013 19:50:28 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
No kui müüginumbritest rääkida, siis loomulikult müüb GTA PC versioon ikka oluliselt vähem, kui konsooli peal. Aga see on Rockstari enda süü (ja mõnes mõttes nende enda valik) ka. PC versiooni palju hilisem release (ei raatsita enam "vana" mängu osta), halb optimisatsioon ja väga kõrged süsteeminõuded, mängu eest maksnud inimeste peedistamine kehvapoolse DRM-ga on näiteks põhjused, miks PC peal müüginumbrid nii palju kordi väiksemad on. Lisaks, sel ajal kui GTA IV välja tuli, olid PS3 ja Xbox 360 juba päris kaua turul olnud ja väga paljudel olemas ja kui konsool olemas, siis eks ikka ostad selle peale mängu, ei viitsi ju PC peale tulekut nii kaua oodata. Kui PC-le lastaks korralikult optimeeritud ja igas mõttes väga hea GTA välja konsoolidega samaaegselt, siis oleksid PC müüginumbrid, miks mitte, kordades suuremad.

Pealegi seal vgchartz lehel ei ole ju IV Põhja-Ameerika ja Jaapani PC müüginumbreid üldse välja toodudki ju...ja kas võetakse ikka arvesse ka digitaalset müüki (nt. Steam), mis moodustab siiski väga suure osa müügist PC peal? icon_rolleyes.gif


See pole küll R* mäng, aga miks Mass Effect 2 müüs PC peal nii vähe. See tuli Xbox360 ja PCl ühel ajal. Kusjuures aasta hiljem tuli PS3 versioon siis isegi see müüs pea 4 korda rohkem kui PC versioon. Kas PC peal oli see kehvasti optimeeritud ve? icon_lol.gif

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=mass+effect+2
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 19:57:27 vasta tsitaadiga

kas 4GB xboxi peal saab gta v mängida?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 20:06:22 vasta tsitaadiga

See on PC teema. Meie siin ei tea konsoolidest midagi.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 20:07:15 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
RedFusion kirjutas:
No kui müüginumbritest rääkida, siis loomulikult müüb GTA PC versioon ikka oluliselt vähem, kui konsooli peal. Aga see on Rockstari enda süü (ja mõnes mõttes nende enda valik) ka. PC versiooni palju hilisem release (ei raatsita enam "vana" mängu osta), halb optimisatsioon ja väga kõrged süsteeminõuded, mängu eest maksnud inimeste peedistamine kehvapoolse DRM-ga on näiteks põhjused, miks PC peal müüginumbrid nii palju kordi väiksemad on. Lisaks, sel ajal kui GTA IV välja tuli, olid PS3 ja Xbox 360 juba päris kaua turul olnud ja väga paljudel olemas ja kui konsool olemas, siis eks ikka ostad selle peale mängu, ei viitsi ju PC peale tulekut nii kaua oodata. Kui PC-le lastaks korralikult optimeeritud ja igas mõttes väga hea GTA välja konsoolidega samaaegselt, siis oleksid PC müüginumbrid, miks mitte, kordades suuremad.

Pealegi seal vgchartz lehel ei ole ju IV Põhja-Ameerika ja Jaapani PC müüginumbreid üldse välja toodudki ju...ja kas võetakse ikka arvesse ka digitaalset müüki (nt. Steam), mis moodustab siiski väga suure osa müügist PC peal? icon_rolleyes.gif


See pole küll R* mäng, aga miks Mass Effect 2 müüs PC peal nii vähe. See tuli Xbox360 ja PCl ühel ajal. Kusjuures aasta hiljem tuli PS3 versioon siis isegi see müüs pea 4 korda rohkem kui PC versioon. Kas PC peal oli see kehvasti optimeeritud ve? icon_lol.gif

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=mass+effect+2


Seda lehte ei saa tõsiselt, eriti PC poole pealt. Digitaalset müüki seal ei kajastu ja ka jaemüügi omad on poolikud, Põhja-Ameerika puudu!


Nitrub kirjutas:
kas 4GB xboxi peal saab gta v mängida?


Kui välise HDD või USB(16GB) pulga juurde ostad, siis jah. GTAV vajab 8GB suurus installi!

Konsoolide teema on muidu siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=513485&postdays=0&postorder=asc&start=0


viimati muutis KrisVr 18.08.2013 20:11:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 18.08.2013 20:11:49 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:

Seda lehte ei saa tõsiselt, eriti PC poole pealt. Digitaalset müüki seal ei kajastu ja ka jaemüügi omad on poolikud, Põhja-Ameerika puudu!


Eks siin tulebki netist ise ülejäänud info otsida. Erinevates uudisnupukestes võidakse mainida kui palju mingi mäng kokku müünud on ja sellest saab lahutada antud lehel näidatud konsoolinumbrid ja nii võib umbes eeldada kui palju on PC müünud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 20:57:37 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Aah, ja nüüd otsi see artikkel üles, mis tuli pärast seda ütlust

Loe ja imesta: http://www.guru3d.com/news_story/nvidia_claims_grand_theft_auto_5_coming_to_pc_this_fall.html
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.