Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Minu meelest on LoLi kogukond...
Sõbralik. Viisakas. Andekas!
5%
 5%  [ 8 ]
Keskmine. Ei erine teistest kogukondadest.
37%
 37%  [ 56 ]
Mürgine.
57%
 57%  [ 85 ]
hääli kokku : 149

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 18:28:10 vasta tsitaadiga

Lõpuks küll. Alustada võiks vähemaga. Ega 5k IP ei saa iga rolli jaoks runesid icon_biggrin.gif. Mis võiksid olla need runed, millest alustada?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 20:05:03 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Lõpuks küll. Alustada võiks vähemaga. Ega 5k IP ei saa iga rolli jaoks runesid icon_biggrin.gif. Mis võiksid olla need runed, millest alustada?

Tegelase runed, kellega suudad kõige rohkem mänge võita (mitte parimat skoori saada vaid VÕITA).

Ad carry, tank vms
The_Boss kirjutas:
Kui ikka rankedit tahad mängida, peaksid iga rolli jaoks runepage tegema

icon_lol.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 20:12:26 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem mängin adc ja bruiseritega.
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 20:50:40 vasta tsitaadiga

Esimesena on vast mõistlik AD set võtta. Saab ADC, Assasineid ja ka bruisereid kasutada.(Bot, Mid, Top).
Kui võtad AP ruunid, siis on päris suur võimalus, et sa ei saa mid pelada, kuna see callitakse ja pickitakse alati eest ära. Mida siis ilma ruunideta teed ? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 21:00:23 vasta tsitaadiga

Tundub, et enne lvl 20 pole mõtet runesid osta?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 17.08.2013 21:02:56 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Tundub, et enne lvl 20 pole mõtet runesid osta?

ei
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 21:13:11 vasta tsitaadiga

mamba kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Tundub, et enne lvl 20 pole mõtet runesid osta?

ei


No oleneb, tegelt tier 1 ruunid on nii odavad, et teed 1-2 mängu ja ip koos selle jaoks samas aga alustada lisa 1-2 dorans bladega on päris hea. Ma soovitaks osta, need on lihtsalt ropult odavad ja annavad ikka pool tier3 asjadest.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 21:36:17 vasta tsitaadiga

Aga mis runed võtta? icon_rolleyes.gif
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 17.08.2013 21:39:39 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
mamba kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Tundub, et enne lvl 20 pole mõtet runesid osta?

ei


No oleneb, tegelt tier 1 ruunid on nii odavad, et teed 1-2 mängu ja ip koos selle jaoks samas aga alustada lisa 1-2 dorans bladega on päris hea. Ma soovitaks osta, need on lihtsalt ropult odavad ja annavad ikka pool tier3 asjadest.


Been there, done that. See boonus, mis neist saad on minimaalne. Minu arust IP waste. Proovi neist pärast sorteerida ja lahti saada. Pidin selleks Riotiga ühendust võtta.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 17.08.2013 22:33:46 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Aga mis runed võtta? icon_rolleyes.gif


AD quints, ad red, armor yellow, mr blues.
life steal quints, rest same

otsi guide ja vaata mis ruune seal kasutatakse.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 01:33:54 vasta tsitaadiga

Hea mäng Fnaticu poolt, mis kindlustas neile teise koha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 03:52:05 vasta tsitaadiga

HAHAHAHA @ Viimane mäng. See oli vist kõige funim match, mis ma kunagi näinud olen ja ma olen näinud peaagu kõiki LCS matche alates season 1st. icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 14:14:28 vasta tsitaadiga

On mõtet võtta neid +0,13 attack damage per level runesid või pigem +0,95 attack damage?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 20:09:40 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
On mõtet võtta neid +0,13 attack damage per level runesid või pigem +0,95 attack damage?


Pigem +0.95, on hea alustuseks ja ega sul pärast mängu ajal ta suurt vahet ei tee.
Pigem kohe alguses suurem damage, mis aitab sind kohe, kui oodata kuni saad lvl 18, et maksimaalselt kätte saada seda per lvl damagit.
Ja ega itemitega saad oma dami üles kruttida nii palju, kui tahad, nii et soovitan võtta +0.95
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 13:20:36 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka jälle üle pika pika aja LOL-i mängima, sain Bronze Divison I-te. Mängisin peamiselt supporti, kuna keegi teine ei tahtnud... Kui keegi tahab koos mängida (olen lvl 30, aga veits roostes) võite lisada (EU West), ign on t2ring.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 14:54:17 vasta tsitaadiga

silver divison käes nagu juttu oli, et uueks nädalaks käes icon_smile.gif
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 16:36:39 vasta tsitaadiga

Tegin mingi kava runede kohta:
AD

3xGreater Quintessence on Attack Damagr (+2.25 AD) 1025 IP
9xGreater Mark of Attack Damage (+0.95 AD) 205 IP
9xGreater Glyph of Attack Speed (+0.64% Attack Speed) 410 IP
9xGreater Seal of Attack Damage (+0.43 AD) 205 IP

Kokku:19.17 AD + 5.76% ADS
10 455 IP


AP
3xGreater Quintessence of Ability Power (+4.95 AP) 1025 IP
9xGreater Mark of Ability Power (+0.59 AP) 410 IP
9xGreater Glyph of Magic Resist (+1.34 MR) 205 IP
9xGreater Seal of Ability Power (+0.59 AP) 410 IP

Kokku:25.47 AP + 12.06 MR
12300 IP

Tunduvad normaalsed? Tuleb nagu meelde, et kord oli vastas kata kellel oli alguses 50 AP (itemid oled bootsid ja potid)?

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 16:43:35 vasta tsitaadiga

Runepage sõltub eelkõige sellest, mis tüüpi mängija oled.

Kui mängid ainult high burst AP (nagu fizz, veig, akali, leblanc) - siis full ap runepage on ok.

kui rohkem utility, siis pigem MR, CDR ja mana regen.

jne icon_smile.gif

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 17:04:59 vasta tsitaadiga

AP on jah sellised va lux? Aga kuidas on AD runedega? Enamjaot mängin bruisereid ja adc. AD on alguses siiski tähtsam (saan osta alguses elusid).
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 18:16:12 vasta tsitaadiga

AD

3xGreater Quintessence on Attack Damage
9xGreater Mark of Attack Damage
9xGreater Glyph of Magic Resist
9xGreater Seal of Armor

AP
3xGreater Quintessence of Ability Power
9xGreater Mark of Magic Penetration
9xGreater Glyph of Magic Resist
9xGreater Seal of Armor

Need paremad ja odavamad
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 20:30:39 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
AD

3xGreater Quintessence on Attack Damage
9xGreater Mark of Attack Damage
9xGreater Glyph of Magic Resist
9xGreater Seal of Armor

Need paremad ja odavamad


9xGreater Mark of Attack Damage asemel Attack Speed,
3xGreater Quintessence on Attack Damage asemel Movement Speed
ning ongi Jungle runepage ka olemas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matisxx
HV vaatleja
Matisxx

liitunud: 13.06.2012




sõnum 20.08.2013 00:46:54 vasta tsitaadiga

Minu Jungle runed on:
9x Great Seal of Armor
3x Great Mark of Armor Penetrarion
6x Great Mark of Attack Damage
9x Great Glyph of Scaling Magic Resist
1x Great Quintessence of Attack Damage
2x Great Quintessence of Armor Penetration

Junglil pole vaja AD nii palju, ega movement speed Quinte, kuna tavaliselt ostetakse Boot's of Mobility. See on minuarust ideaalne. icon_smile.gif Kui mängu kaaslast otsite siis võite mind lisada

East: Matisxx
West: ándu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 01:25:09 vasta tsitaadiga

Matisxx kirjutas:
Minu Jungle runed on:
9x Great Seal of Armor
3x Great Mark of Armor Penetrarion
6x Great Mark of Attack Damage
9x Great Glyph of Scaling Magic Resist
1x Great Quintessence of Attack Damage
2x Great Quintessence of Armor Penetration

Junglil pole vaja AD nii palju, ega movement speed Quinte, kuna tavaliselt ostetakse Boot's of Mobility. See on minuarust ideaalne. icon_smile.gif Kui mängu kaaslast otsite siis võite mind lisada


Sul endal on ju ka hoolega ADd?

Map presence on jungli leib ja sellepärast tasuks minu arust ka minna movement speed quintidega. Eriti jungleritega nagu Rammus või Hecarim, mis puhul oled sa tõeline tüütus keda just nähti topis ja juba oled middis. 4,5% movement speedi tõusu tuleb igati kasuks ka vastaste junglis vargil olles või taga ajamise / põgenemisel.

Ning samuti 9x Greater Mark of Attack Speed on äärmiselt oluline, sest see tähendab kiiremat jungle cleari, mis tähendab, et sa jõuad omakorda kiiremini gankima / counter gankima ning annab rohkem võimalusi erinevaid champe junglerina mängida.

Lühidalt:
3x Greater Quint of Movement Speed
9x Greater Mark of Attack Speed
Kollased ja sinised resisti jaoks

AP jungleri puhul võivad need muidugi vähe teistmoodi olla.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matisxx
HV vaatleja
Matisxx

liitunud: 13.06.2012




sõnum 20.08.2013 01:52:33 vasta tsitaadiga

Aga lõpuks ehk kõik tuleb selle peale välja kuidas sa ise eelistad oma junglit teha, millised statsid sa ise endale ette paned, minda lihtsalt ei näe seda movement speedi vajalikuks kuna bootsid ajavad asja ära, aga mina ka mängin Nautilus junglit tavaliselt. Seal on vaja ainult Q pihtasaada ja gank on edukas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 08:48:52 vasta tsitaadiga

AD põhiste junglerite jaoks olen ma leidnud, et on hea näiteks nii -

6x Mark of Attack Speed
3x Mark of Attack Damage
9x armor kollased ja resist sinised
3x MS quintid

See annab täiesti piisavad 10% AS juurde ja suudad natuke tugevamalt lüüa. Samas on mul ka mitte nii väga kiirusest sõltuvate junglerite jaoks MS quintid asendatud AD quintidega.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 11:17:42 vasta tsitaadiga

Jungle
EDIT:
3xGreater Quintessence on Movement Speed (+1.5% MS) suur 2050 IP
6xGreater Mark of Attack Speed (+1.7% AS) punane 410 IP
OLEMAS 3xGreater Mark of Attack Damage (+0.95 AD) punane 205 IP
OLEMAS 6xGreater Glyph of Magic Resist (+1.34 MR) sinine 205 IP
3xGreater Glyph of Armor (+0.7 ARMOR) sinine 205 IP
OLEMAS 6xGreater Seal of Attack Damage (+0.43 AD) kollane 205 IP
3xGreater Seal of Armor (+1.41 ARMOR) kollane 205 IP

Kokku: 12915 IP - 3075 IP = 9840 IP

Midagi sellist icon_lol.gif ? Numbrid tunduvad kuidagi jube väikesed, aga eks MS ja AS vist päris tähtsad. Need mille ees on kirjas OLEMAS on teoreetiliselt olemas (AD või AP runede kavas).

EDIT2:
Spoiler Spoiler Spoiler


AD, AP ja Jungle icon_biggrin.gif. Pluss tuleb veel 2 rune page. Loll küsimus veel see, et queue' s ei saa ju rune page muuta? Mastereid saab icon_biggrin.gif.

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 11:17:57 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu, enne mängu saad valida, millist runepage kasutada, rune ümber tõsta jah ei saa.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 11:57:12 vasta tsitaadiga

Matisxx kirjutas:
Aga lõpuks ehk kõik tuleb selle peale välja kuidas sa ise eelistad oma junglit teha, millised statsid sa ise endale ette paned, minda lihtsalt ei näe seda movement speedi vajalikuks kuna bootsid ajavad asja ära, aga mina ka mängin Nautilus junglit tavaliselt. Seal on vaja ainult Q pihtasaada ja gank on edukas.

IMO on MS quintid Nautiluse puhul juba sellepärast olulisemad teistest quintidest, et sa jõuaksid mängu alguses õigel ajal punase buffi juurde. Iga vähegi targem vastane teab, et Nautiluse base movement speed on naljanumber ning buffi saaks potentsiaalselt ära varastada.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 12:03:20 vasta tsitaadiga

Aga need runed enamvähem normaalsed?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 21.08.2013 01:58:09 vasta tsitaadiga

Nutalisusel ms quindid super olulised.

Kui sa ganki alustad Q-ga siis visatakse kiire flash eest ära esimest korda. Teist korda lihtsalt juketakse. Mingis cardboard V divisionis võibolla nii ei juhtu.

Jooksed (ms quindid) tegelasele ligi eelistatavalt tagantpoolt läbi tribushi/toweri, AA passiivsega roodid kui veel flashinud ei ole - Shield AA resetiks - AA - E slow jaoks, nüüd kui flashitakse mingis etapis või karatakse kusagile siis viskad ankru selga.

Asi taandub lõppkokkuvõttes shieldiga AA resettimise peale ja korraliku CC combo tegemise peale. Karglevad tegelased saavad kohe uldi makku ja Q-ga rebid ennast ligi et passiiviga rootida kohe peale tümpsu.

Nutalisk on suht fun kui skillshotte oskad maandada. Madalamas elos on suvalised tegelased niikuinii OMGNUTALISKCOUNTERATRED aga tegelikult ca 75% poppidest madala elo jungleritest teed sa rohkem dammi kui shieldi õigesti kasutad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zakksakk
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2013




sõnum 21.08.2013 11:32:27 vasta tsitaadiga

http://hackersnewsbulletin.com/2013/08/online-game-league-of-legend-hacked-credit-cards-at-risk.html

Õnneks ainult NA kasutajate andmed jalutama läksid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 12:24:09 vasta tsitaadiga

No krt küll see parooli vahetus... Mul isegi korralik parool ja nüüd pean veel korralikuma genereerima....
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 12:38:12 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
No krt küll see parooli vahetus... Mul isegi korralik parool ja nüüd pean veel korralikuma genereerima....


No tundub et see mõjutab vaid north-america serverit ja neid kes seal 2011 aastal RP peale kandsid ja need vanad paroolid ehk kui vahepeal olete vahetanud, siis pole vaja uuesti muuta ka. ülejäänud infot kätte ei saadud.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 12:47:30 vasta tsitaadiga

Ei no praegu sisse logides küsis paroolivahetust....
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 22:01:38 vasta tsitaadiga

http://beta.eune.leagueoflegends.com/node/4346
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 23:02:03 vasta tsitaadiga

Iga päev on mingi bug mängus sees, küll lag issue või ranked mängudega mingi jama.

Ei saa aru mis toimub...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 23:03:45 vasta tsitaadiga

täna ranked queue disabled juba 2 h
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 01:58:32 vasta tsitaadiga

Vahepeal ei saanud mängu sisse, champ selectist edasi ei läinud. Mingi 20 minutit, siis lambist läks peale 20 min champ selecti icon_biggrin.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 21:47:14 vasta tsitaadiga

Liiga palju inimesi logib viimasel ajal korraga sisse ja selleks peab queue's ootama.
Vast häkkerid teevad nii palju kontosid, et oma postitusi üleval hoida...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 15:16:21 vasta tsitaadiga

http://www.twitch.tv/riotgames Puszu lööb Ashega laineid. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 25.08.2013 17:30:34 vasta tsitaadiga

Ma ei tea... ei taha öelda, et ise olen parem aga ta Arrow'd landivad kohati ainult ühele, seda ka supportile kes on juba low hp ja stunned vms.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 17:38:04 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Ma ei tea... ei taha öelda, et ise olen parem aga ta Arrow'd landivad kohati ainult ühele, seda ka supportile kes on juba low hp ja stunned vms.

Kui support on mingisugune Zyra, siis väga high priority target ju tema ulti pärast.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 17:48:34 vasta tsitaadiga

Gratz Fnaticule ja Puszule icon_smile.gif Europpa S3 1# tiim icon_smile.gif Huvitav tõesti kas puszu jääb meeskonda s3 lõpuni või vahetatakse ikka välja. Hetkel on mängud nii hästi temaga läinud.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makipull
HV kasutaja
makipull

liitunud: 18.04.2011




sõnum 25.08.2013 18:20:20 vasta tsitaadiga

Lemmik tiim essaks, dabest!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 25.08.2013 20:06:13 vasta tsitaadiga

Fnatic tiimi võidu üle super hea tunne. Väga hea meel, et poeg on seal.


Link


viimati muutis BTK0 28.08.2013 11:16:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 25.08.2013 22:19:22 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Gratz Fnaticule ja Puszule icon_smile.gif Europpa S3 1# tiim icon_smile.gif Huvitav tõesti kas puszu jääb meeskonda s3 lõpuni või vahetatakse ikka välja. Hetkel on mängud nii hästi temaga läinud.


Jutud käivad, et Worldsi jaoks tuleb Rekkles tiimi tagasi, mis oleks küll puszu suhtes ebaaus. Samas rekkles on kõigist pea jagu üle.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 25.08.2013 23:07:12 vasta tsitaadiga

mamba kirjutas:
cubedude kirjutas:
Gratz Fnaticule ja Puszule icon_smile.gif Europpa S3 1# tiim icon_smile.gif Huvitav tõesti kas puszu jääb meeskonda s3 lõpuni või vahetatakse ikka välja. Hetkel on mängud nii hästi temaga läinud.


Jutud käivad, et Worldsi jaoks tuleb Rekkles tiimi tagasi, mis oleks küll puszu suhtes ebaaus. Samas rekkles on kõigist pea jagu üle.


Ei jõua oodata kuni korea vs eu vs na battlet näha saab juba.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 25.08.2013 23:51:12 vasta tsitaadiga

mamba kirjutas:
cubedude kirjutas:
Gratz Fnaticule ja Puszule icon_smile.gif Europpa S3 1# tiim icon_smile.gif Huvitav tõesti kas puszu jääb meeskonda s3 lõpuni või vahetatakse ikka välja. Hetkel on mängud nii hästi temaga läinud.


Jutud käivad, et Worldsi jaoks tuleb Rekkles tiimi tagasi, mis oleks küll puszu suhtes ebaaus. Samas rekkles on kõigist pea jagu üle.


Ainult jutud. icon_cool.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 26.08.2013 14:03:04 vasta tsitaadiga

mamba kirjutas:
cubedude kirjutas:
Gratz Fnaticule ja Puszule icon_smile.gif Europpa S3 1# tiim icon_smile.gif Huvitav tõesti kas puszu jääb meeskonda s3 lõpuni või vahetatakse ikka välja. Hetkel on mängud nii hästi temaga läinud.


Jutud käivad, et Worldsi jaoks tuleb Rekkles tiimi tagasi, mis oleks küll puszu suhtes ebaaus. Samas rekkles on kõigist pea jagu üle.


Ei ole ebaaus. See pandi kohe alguses paika, et Puszu on asendus. Küsimus on pigem selles mis Fnaticule kui meeskonnale parem on.

Tõenäoliselt Puszu ikka finaalturniirile sõidab. Kui kommentaatorite juttu uskuda , siis Rekless pidi 17 saama alles poole turniiri ajal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:31:32 vasta tsitaadiga

See oli jah alguses paigas kuid Puszu vaatest on ta väga hästi esinenud ning märk maas, uue tiimi leidmine peaks nüüd tunduvalt lihtsamini minema kui Fnatic Rekklesi oma lineuppi võtab. Usun, et poole tourna pealt seda tegema ei hakata ( kui mina oleks manager ja omaks tiimi mis antud hetkel toimib). Aga jah, ootan ise ka neid World tournasi kuigi mängu pole juba 2 kuud käivitanud ja laive pole jõudnud jälgida icon_cry.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.