Nii öelda ratingut saab näha www.dotastyle.com aga seda ärge täitsa tõepähe võtke.
Loodetavasti tuleb tulevikus midagi taolist nagu LoLis et on ranked ja mitte ranked matchmaking. _________________ Origin: Qufi
Mis inimestel on selle ranki nägemisega? Suurendab e-peenist? _________________ "Things should be made as simple as possible, but not any simpler."
~Albert Einstein
Mis inimestel on selle ranki nägemisega? Suurendab e-peenist?
Järgmine kord kui keegi osaleb mõnel Tartu maratoni laadsel rahvaspordi üritusel, kus lõpetajatele ka kohti antakse, siis teadke, te teete seda ainul e-peeni suurendamise eesmärgil.
Erm, mõtlesin, et teen üle pika aja paar dota-t, aga vat selline huvitav asi:
E: ok, nähtavasti on probleem sellese, et source engine mänge ei saa launchida korraga. Asi korras nüüd. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
eestlased võite mind listi lisada kellel 500+ võitu..(otsime potentsiaalset 2 mängijat teami jaoks) Azuli nimega leiab ülesse .. ahvi pilt on profiilis
Eile läks vähe sitasti, NaVi sai Alliance'lt pähe. Täna Loosers bracket mäng (jälle) Orange vastu. Kui võidab siis saab Alliance vastu finaalis mängida.
Kes ei tea, siis NaVi mid lane mängija, Dendi, Pudge tasub oodata. Mees suudab imelisi asju Hookiga teha.
Mäng peaks algama meieajajärgi 22:00 NaVi vs Orange
Siiani mis hookiga korraldanud on Ti3
Kuradi, hetkel näitas top 10 ja siis dendi puget, kuidas ta selle doomi baasi hookis? ise olles oma secret shopi juures. _________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kuradi, hetkel näitas top 10 ja siis dendi puget, kuidas ta selle doomi baasi hookis? ise olles oma secret shopi juures.
seda kutsutakse fountain hook.
chen kasutab oma skilli mis baasi teleb see on delayga dendi ajastas selle nii et ta hookib täpselt enne teleportimist,
suht raske teha ,eriti veel pro mängus.
dendi selle trickiga suht kuulus ta ka eelnevalt seda kasutand.
Kuradi, hetkel näitas top 10 ja siis dendi puget, kuidas ta selle doomi baasi hookis? ise olles oma secret shopi juures.
seda kutsutakse fountain hook.
chen kasutab oma skilli mis baasi teleb see on delayga dendi ajastas selle nii et ta hookib täpselt enne teleportimist,
suht raske teha ,eriti veel pro mängus.
dendi selle trickiga suht kuulus ta ka eelnevalt seda kasutand.
Väike parandus, et see töötaks peab hook hittima peale seda kui ta baasi jõuab.
2 mehe partiga ques olles leiabki macthi mingi 12 minutit w : S Johhaidii _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Game 1 picke nad varem ka mänginud nagu mainiti ning kui käima oleks nad läinud, siis oleks win ka tulnud.
jah aga nad nagu ei üritanudki. igaüks farmis neil oli väga tugev early game herod aga nad ei üritanud ju gänkida või siis alliance positsioneeris nii hästi mapil?
ei tea suht pettunud igatahes et navi kotti sai:S
Selline algaja küsimus, kuidas tekitada seda animatsiooni et hero hakkab tegema löögi liigutust ja siis alustab uuesti, nii streamides kui profid teevad nii et ajastada oma last hittimist.
Tänud
Otsime inimesi enda meeskonna jaoks!
Ise olen 700 tundi mänginud ja ütleks et kuulun medium-high skill groupi.
Eelnev kogemus on wc3 dota 1 natuke mängitud ja LoL 2 aastat.
Kindlat rolli mul pole, kuid oskan kõige paremini junglida(v.a enchantress, chen) ja solomid.
Otsime inimesi enda meeskonna jaoks!
Ise olen 700 tundi mänginud ja ütleks et kuulun medium-high skill groupi.
Eelnev kogemus on wc3 dota 1 natuke mängitud ja LoL 2 aastat.
Kindlat rolli mul pole, kuid oskan kõige paremini junglida(v.a enchantress, chen) ja solomid.
Selline algaja küsimus, kuidas tekitada seda animatsiooni et hero hakkab tegema löögi liigutust ja siis alustab uuesti, nii streamides kui profid teevad nii et ajastada oma last hittimist.
Tänud
bindi endale stop nupp kuskile ja siis nii nad klõpsivadki suht lihtne:)
Otsime inimesi enda meeskonna jaoks!
Ise olen 700 tundi mänginud ja ütleks et kuulun medium-high skill groupi.
Eelnev kogemus on wc3 dota 1 natuke mängitud ja LoL 2 aastat.
Kindlat rolli mul pole, kuid oskan kõige paremini junglida(v.a enchantress, chen) ja solomid.
Päris julm vend jah, et teenib pappi sellega. Arvan, et päris raske on mängida nende korea mängijate vastu, kes panevad 24/7 seda. Aga edu eestlasele
Dota pole Koreas väga populaarne veel. International näitas, et EU tiimid ühed parimad, aga muidu on tükk tegemist hiinlastega (samuti Malaisia, Singapur jne), eriti dota1-s.
immot, pigem on probleem selles, et idamaade tiimid on harjunud rahulikuma mängutempoga. Farmivad igaüks omal kaardipoolel esimesed 30 minutit ning siis alles hakkavad madistama. Lääne tiimid survestavad algusest peale, et oma ülemvõimu kehtestada.
dota2 matchmaking ongi nii rämps, et lvl 1 pannakse mingite üliinimeste vastu mängima?
selline tunne, et jäägi botide juurde, sest muidu on vastas mingid elukutselised. tahaks nagu harjutada inimeste vastu, aga proffidega ei oska ju. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
dota2 matchmaking ongi nii rämps, et lvl 1 pannakse mingite üliinimeste vastu mängima?
selline tunne, et jäägi botide juurde, sest muidu on vastas mingid elukutselised. tahaks nagu harjutada inimeste vastu, aga proffidega ei oska ju.
Tutorialid tuleb läbi teha + limited hero pool + bottide vastu üksjagu mängida - ennem pole ju mõtet väga sinna frustreeruma minna. Alguses ongi probleem see, et osad oskajad mängijad teevad nö varikontosid ja mängivad nende alt, et noobe pwnida. Aga midagi pole teha - kõik on pidanud kaotusi vastu võtma. Dotas ongi see tavaline, et alguses võid üks 20-30 mängu vabalt järjest kaotada - aga sellega õpid ka kõige rohkem. Tead mida teed valesti ja paraned. Mina soovitan mitte närvi minna vaid lihtsalt rahulikult mängida erinevate herodega järjest matche läbi - pilt saab selgemaks ja sealt liigub kõik ainult paremuse suunas.
Kahju muidugi, et tänapäeva COD generation tahab insta gratificationit ja päris paljud loobuvad koheselt Dotast kuna ei suuda seal võita alguses - saavad surma jne. Ja pärast kiruvad, et mäng sitt. _________________ >OSTA ÕLUT
bush, limited hero poolist tuleks praegusel ajal algajatel kaugele eemale hoida. Seal on massiliselt kõrge (100+) leveliga ning 500+ võiduga tegelased trollimas. Kuna limited hero poolis on valdav enamus algajaid, siis matchmakingul lihtsalt ei ole võimalust neid kõrge leveliga mängijaid omavahel kokku panna.
Pigem soovitaks mängida All Pick'i ning keskenduda maksiamalselt 3 herole, mis kõige rohkem istuvad.
Samuti soovitaks Youtubes pilgu peale visata Siia ja siia
Sellest on tohutult abi, kui sa suurtes joontes kujutad ette, mis peaks sinu roll olema ning mida sina peaksid tegema, et seda rolli täita.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.