Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 13:49:14 vasta tsitaadiga

Nii öelda ratingut saab näha www.dotastyle.com aga seda ärge täitsa tõepähe võtke.
Loodetavasti tuleb tulevikus midagi taolist nagu LoLis et on ranked ja mitte ranked matchmaking.

_________________
Origin: Qufi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dannyb0y
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2007




sõnum 11.07.2013 10:58:08 vasta tsitaadiga

Mis inimestel on selle ranki nägemisega? Suurendab e-peenist?
_________________
"Things should be made as simple as possible, but not any simpler."
~Albert Einstein
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 11.07.2013 12:18:23 vasta tsitaadiga

dannyb0y kirjutas:
Mis inimestel on selle ranki nägemisega? Suurendab e-peenist?


Järgmine kord kui keegi osaleb mõnel Tartu maratoni laadsel rahvaspordi üritusel, kus lõpetajatele ka kohti antakse, siis teadke, te teete seda ainul e-peeni suurendamise eesmärgil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2013 00:34:03 vasta tsitaadiga

Erm, mõtlesin, et teen üle pika aja paar dota-t, aga vat selline huvitav asi:


E: ok, nähtavasti on probleem sellese, et source engine mänge ei saa launchida korraga. Asi korras nüüd.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 09:57:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2013 01:23:20 vasta tsitaadiga

tänasest algas siis The International 3. Algas siis wildcard matchiga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 03.08.2013 17:04:33 vasta tsitaadiga

Jup, ning main event-i saab sõpradega koos mayami vaatama minna: http://www.dota.ee/66-the-international-2013-pubstomp-mayam-is
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 00:38:56 vasta tsitaadiga

väga positiivne tuleks vb isegi läbi astuda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
junGle
HV kasutaja
junGle

liitunud: 02.10.2004




sõnum 05.08.2013 13:15:07 vasta tsitaadiga

eestlased võite mind listi lisada kellel 500+ võitu..(otsime potentsiaalset 2 mängijat teami jaoks) Azuli nimega leiab ülesse .. ahvi pilt on profiilis
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 22:51:29 vasta tsitaadiga

Ti3 streamis just tutvustati meeskondi ja jäi kõrva, et Na'Vi tiimis üks Eestist pärit vend. Ei teadnudki! icon_eek.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 22:56:03 vasta tsitaadiga

Puppey, 2011 aastal võitis sama tiimiga 1m$.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 18:50:15 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Ti3 streamis just tutvustati meeskondi ja jäi kõrva, et Na'Vi tiimis üks Eestist pärit vend. Ei teadnudki! icon_eek.gif


just see puppey ja veel tiimi kapten:)
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 18:57:25 vasta tsitaadiga

Eile vaatasin striimi, paljud küsisd autogrammi temalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2013 14:57:16 vasta tsitaadiga

Eile läks vähe sitasti, NaVi sai Alliance'lt pähe. Täna Loosers bracket mäng (jälle) Orange vastu. Kui võidab siis saab Alliance vastu finaalis mängida.
Kes ei tea, siis NaVi mid lane mängija, Dendi, Pudge tasub oodata. Mees suudab imelisi asju Hookiga teha.
Mäng peaks algama meieajajärgi 22:00 NaVi vs Orange
Siiani mis hookiga korraldanud on Ti3

Link
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2013 15:44:35 vasta tsitaadiga

Veidi parem video nendest hookidest icon_biggrin.gif

Link
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2013 23:28:48 vasta tsitaadiga

damn, esimese mängu Orange vastu Na'Vi kaotas!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2013 23:30:54 vasta tsitaadiga

Loll draft nagu eile. Kes võtab SF QOPi vastu..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2013 23:50:50 vasta tsitaadiga

Epic start @game 2.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helar66
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 01:25:04 vasta tsitaadiga

EEPILINE comeback! icon_eek.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 01:25:40 vasta tsitaadiga

Minge EMMI mis lõpp icon_eek.gif icon_eek.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 01:26:00 vasta tsitaadiga

Milline comback Na'Vilt! icon_eek.gif


Väga jõhker....
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 01:26:15 vasta tsitaadiga

Ilus mäng oli, täitsa lõpp!
NAVI thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 01:29:17 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif piix tõsine comeback ikka, panen pärast Dota.ee chatist head laused ka, mis Puppey üle nalja tegid, kõigile naermiseks.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 02:03:27 vasta tsitaadiga

Kuradi, hetkel näitas top 10 ja siis dendi puget, kuidas ta selle doomi baasi hookis? ise olles oma secret shopi juures.
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 02:17:06 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
Kuradi, hetkel näitas top 10 ja siis dendi puget, kuidas ta selle doomi baasi hookis? ise olles oma secret shopi juures.



seda kutsutakse fountain hook.
chen kasutab oma skilli mis baasi teleb see on delayga dendi ajastas selle nii et ta hookib täpselt enne teleportimist,
suht raske teha ,eriti veel pro mängus.
dendi selle trickiga suht kuulus ta ka eelnevalt seda kasutand.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 03:23:51 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
UnknowFunk kirjutas:
Kuradi, hetkel näitas top 10 ja siis dendi puget, kuidas ta selle doomi baasi hookis? ise olles oma secret shopi juures.



seda kutsutakse fountain hook.
chen kasutab oma skilli mis baasi teleb see on delayga dendi ajastas selle nii et ta hookib täpselt enne teleportimist,
suht raske teha ,eriti veel pro mängus.
dendi selle trickiga suht kuulus ta ka eelnevalt seda kasutand.


Väike parandus, et see töötaks peab hook hittima peale seda kui ta baasi jõuab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 17:56:45 vasta tsitaadiga

2 mehe partiga ques olles leiabki macthi mingi 12 minutit w : S Johhaidii
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 18:03:01 vasta tsitaadiga

scarface, täna mingi kamm. Hetkel ootan ise 3'se seltskonnaga mängu ning 90% mu friends listist on kõik "Finding a Match" staatuses
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 18:20:03 vasta tsitaadiga

http://www.gosugamers.net/dota2/news/25085-xboct-calls-teammates-a-couple-of-useless-idiots
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 18:56:32 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
http://www.gosugamers.net/dota2/news/25085-xboct-calls-teammates-a-couple-of-useless-idiots


minu arust see navoss ise tiimi nõrgeim lüli.
muidugi kahju et navi ei võitnud:(
kuigi jah finaalis game 1 pickid puppey poolt olid absurdsed.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 19:00:48 vasta tsitaadiga

Game 1 picke nad varem ka mänginud nagu mainiti ning kui käima oleks nad läinud, siis oleks win ka tulnud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 19:06:26 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Game 1 picke nad varem ka mänginud nagu mainiti ning kui käima oleks nad läinud, siis oleks win ka tulnud.


jah aga nad nagu ei üritanudki. igaüks farmis neil oli väga tugev early game herod aga nad ei üritanud ju gänkida või siis alliance positsioneeris nii hästi mapil?
ei tea suht pettunud igatahes et navi kotti sai:S
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 21:12:17 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

http://www.youtube.com/watch?v=wkHVLeR72b4
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 21:24:56 vasta tsitaadiga

vysnap007, kuskil denie denie denie video ka, see oli ikka tasemel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2013 16:27:28 vasta tsitaadiga

"Uudis" ka siis Puppey-st

http://www.postimees.ee/1349064/tartu-noormehest-sai-maailmas-neljas-arvutimangudega-enim-teeninud-inimene
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2013 20:49:56 vasta tsitaadiga

Selline algaja küsimus, kuidas tekitada seda animatsiooni et hero hakkab tegema löögi liigutust ja siis alustab uuesti, nii streamides kui profid teevad nii et ajastada oma last hittimist.
Tänud
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alex_v
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2013




sõnum 14.08.2013 20:55:07 vasta tsitaadiga

Yo!

Otsime inimesi enda meeskonna jaoks!
Ise olen 700 tundi mänginud ja ütleks et kuulun medium-high skill groupi.
Eelnev kogemus on wc3 dota 1 natuke mängitud ja LoL 2 aastat.

Kindlat rolli mul pole, kuid oskan kõige paremini junglida(v.a enchantress, chen) ja solomid.

Lisage mind steamis, et lähemalt rääkida: http://steamcommunity.com/id/aare165
Dotabuff: http://dotabuff.com/players/14998086
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 14.08.2013 21:00:28 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
"Uudis" ka siis Puppey-st

http://www.postimees.ee/1349064/tartu-noormehest-sai-maailmas-neljas-arvutimangudega-enim-teeninud-inimene


Päris julm vend jah, et teenib pappi sellega. Arvan, et päris raske on mängida nende korea mängijate vastu, kes panevad 24/7 seda. Aga edu eestlasele icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2013 21:02:11 vasta tsitaadiga

Alex_v kirjutas:
Yo!

Otsime inimesi enda meeskonna jaoks!
Ise olen 700 tundi mänginud ja ütleks et kuulun medium-high skill groupi.
Eelnev kogemus on wc3 dota 1 natuke mängitud ja LoL 2 aastat.

Kindlat rolli mul pole, kuid oskan kõige paremini junglida(v.a enchantress, chen) ja solomid.

Lisage mind steamis, et lähemalt rääkida: http://steamcommunity.com/id/aare165
Dotabuff: http://dotabuff.com/players/14998086


Mid-High skill? Ei taha su taevalosse väga purustada, aga vaevalt küll...

Type Matches Win Rate
Normal 591 47,55%
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2013 21:04:57 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
Selline algaja küsimus, kuidas tekitada seda animatsiooni et hero hakkab tegema löögi liigutust ja siis alustab uuesti, nii streamides kui profid teevad nii et ajastada oma last hittimist.
Tänud


bindi endale stop nupp kuskile ja siis nii nad klõpsivadki suht lihtne:)
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Derbyster
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2010




sõnum 15.08.2013 03:32:50 vasta tsitaadiga

või hold
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 15.08.2013 09:32:57 vasta tsitaadiga

Alex_v kirjutas:
Yo!

Otsime inimesi enda meeskonna jaoks!
Ise olen 700 tundi mänginud ja ütleks et kuulun medium-high skill groupi.
Eelnev kogemus on wc3 dota 1 natuke mängitud ja LoL 2 aastat.

Kindlat rolli mul pole, kuid oskan kõige paremini junglida(v.a enchantress, chen) ja solomid.

Lisage mind steamis, et lähemalt rääkida: http://steamcommunity.com/id/aare165
Dotabuff: http://dotabuff.com/players/14998086

dotabuffi alusel ütleks, et sa kuulud low skill groupi.

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 15.08.2013 09:48:52 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
t2ring kirjutas:
"Uudis" ka siis Puppey-st

http://www.postimees.ee/1349064/tartu-noormehest-sai-maailmas-neljas-arvutimangudega-enim-teeninud-inimene


Päris julm vend jah, et teenib pappi sellega. Arvan, et päris raske on mängida nende korea mängijate vastu, kes panevad 24/7 seda. Aga edu eestlasele icon_smile.gif


Dota pole Koreas väga populaarne veel. International näitas, et EU tiimid ühed parimad, aga muidu on tükk tegemist hiinlastega (samuti Malaisia, Singapur jne), eriti dota1-s.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2013 14:11:39 vasta tsitaadiga

immot, pigem on probleem selles, et idamaade tiimid on harjunud rahulikuma mängutempoga. Farmivad igaüks omal kaardipoolel esimesed 30 minutit ning siis alles hakkavad madistama. Lääne tiimid survestavad algusest peale, et oma ülemvõimu kehtestada.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alex_v
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2013




sõnum 15.08.2013 15:45:47 vasta tsitaadiga

Dota on meeskonna mäng, ega see minu süü pole, et pean solo queued mängima koguaeg.

Pealegi, ma ei oska määrata, kui ma oleks med öelnud siis oleks see postitus kohe maha maetud.

T2ring, tervita juhanit. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 18.08.2013 11:47:49 vasta tsitaadiga

TTÜ e-sSport 2013 Suvi kolmas päev. Hetkel 3. koha mäng Druidz (EE) vs WI3 (LV): http://www.twitch.tv/eestidota
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 20:43:02 vasta tsitaadiga

dota2 matchmaking ongi nii rämps, et lvl 1 pannakse mingite üliinimeste vastu mängima?
selline tunne, et jäägi botide juurde, sest muidu on vastas mingid elukutselised. tahaks nagu harjutada inimeste vastu, aga proffidega ei oska ju.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.08.2013 00:41:34 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
dota2 matchmaking ongi nii rämps, et lvl 1 pannakse mingite üliinimeste vastu mängima?
selline tunne, et jäägi botide juurde, sest muidu on vastas mingid elukutselised. tahaks nagu harjutada inimeste vastu, aga proffidega ei oska ju.

Einohh need kombod jaburad jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 10:35:11 vasta tsitaadiga

Tutorialid tuleb läbi teha + limited hero pool + bottide vastu üksjagu mängida - ennem pole ju mõtet väga sinna frustreeruma minna. Alguses ongi probleem see, et osad oskajad mängijad teevad nö varikontosid ja mängivad nende alt, et noobe pwnida. Aga midagi pole teha - kõik on pidanud kaotusi vastu võtma. Dotas ongi see tavaline, et alguses võid üks 20-30 mängu vabalt järjest kaotada - aga sellega õpid ka kõige rohkem. Tead mida teed valesti ja paraned. Mina soovitan mitte närvi minna vaid lihtsalt rahulikult mängida erinevate herodega järjest matche läbi - pilt saab selgemaks ja sealt liigub kõik ainult paremuse suunas.


Kahju muidugi, et tänapäeva COD generation tahab insta gratificationit ja päris paljud loobuvad koheselt Dotast kuna ei suuda seal võita alguses - saavad surma jne. Ja pärast kiruvad, et mäng sitt.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 11:36:59 vasta tsitaadiga

bush, limited hero poolist tuleks praegusel ajal algajatel kaugele eemale hoida. Seal on massiliselt kõrge (100+) leveliga ning 500+ võiduga tegelased trollimas. Kuna limited hero poolis on valdav enamus algajaid, siis matchmakingul lihtsalt ei ole võimalust neid kõrge leveliga mängijaid omavahel kokku panna.

Pigem soovitaks mängida All Pick'i ning keskenduda maksiamalselt 3 herole, mis kõige rohkem istuvad.

Samuti soovitaks Youtubes pilgu peale visata Siia ja siia

Sellest on tohutult abi, kui sa suurtes joontes kujutad ette, mis peaks sinu roll olema ning mida sina peaksid tegema, et seda rolli täita.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.