Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Businesia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 02.02.2004 00:36:27 vasta tsitaadiga

jan kirjutas:
Taun0 kirjutas:
Kindlustus (30. January )
Viimane uuendus kindlustuses:
Kui oled viimase 7 päeva jooksul maffiaga rünnanud, siis kindlustus keeldub maksmast.

kuidas kommenteerite ??

see kindlustus on üldse jama kui korra käidi sees ja saad enam vähem raha tagasi pluss tootmis kasum ja summa suurem kui varem tullakse jälle ja käiakse niikaua kuni raha liiga vähe seda eriti öösel kuna siis ei näe mis toimub sinu firmas ja sellega langeb meedia tähelepanu tohutult. loodan et saate aru mis ma mõtlen


Nu selle takistamiseks on vaja head turvameeskonda. Viimasel ajal pole minult kordagi varastatud, kuna turvad on piisavalt head.
Kasulik on ka korraga vähe raha käes hoida.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jan
HV kasutaja
jan

liitunud: 26.12.2003




sõnum 02.02.2004 00:44:48 vasta tsitaadiga

ipruul kirjutas:
jan kirjutas:
Taun0 kirjutas:
Kindlustus (30. January )
Viimane uuendus kindlustuses:
Kui oled viimase 7 päeva jooksul maffiaga rünnanud, siis kindlustus keeldub maksmast.

kuidas kommenteerite ??

see kindlustus on üldse jama kui korra käidi sees ja saad enam vähem raha tagasi pluss tootmis kasum ja summa suurem kui varem tullakse jälle ja käiakse niikaua kuni raha liiga vähe seda eriti öösel kuna siis ei näe mis toimub sinu firmas ja sellega langeb meedia tähelepanu tohutult. loodan et saate aru mis ma mõtlen


Nu selle takistamiseks on vaja head turvameeskonda. Viimasel ajal pole minult kordagi varastatud, kuna turvad on piisavalt head.
Kasulik on ka korraga vähe raha käes hoida.

noh ma räägin seda et kui keegi ikkagi korra sai su tugevast turvasysteemis mööda siis võib olla piixus. ega endalgi turva just kõige halvem pole varsti 1000 uzidega tyypi aga ma mõtlen neid kellel pole head turvat
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 02.02.2004 03:04:10 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:


Ma eeldan, et see ohver peaks olema mina ?
Röövisid mu'lt 100 milli kopikatega icon_cry.gif
.


Ohver olid küll Sina. Mäletatavasti lubasin Sind mitte rünnata, aga siis tegin väikse arvutuse ja selgus, et lollitasid mind niisama. Kirjutasin Sulle ka kirja, aga jäi täpselt täistunnile. Siis salvestasin ja hommikul saatma hakates polnud enam firmat, ega Sinu kirju.
Saadan Sulle oma viimase kirja privasse. Siia ainult mõned katked, ei teised sama "lolle" õigustusi ei otsiks.
Sinu textLoll jutt ... ? Kas mu strateegia on siis teile nii selge ja läbipaistev ?
Ma ei taha 5 korda kasutada vaid "seppuku"'ks, peab balanseerima röövkäikude ja finantsolukorraga.
Teie valedel eeldustel tekkinud eksiarvamused on teie asi, eks ole icon_smile.gif

Ja natuke vastust. Su strateegia on tõesti läbinähtav.
algul jääd vahele 853 mehega, kolm minutit hiljem 1318 mehega. Omal aga 4300 tööpinda. Et Sul oleks olnud selline kogus maffiat korraga, siis oleks pidanud Sul olema pinda 6513 /..../Viimane rynnak oligi sinu valetamise ja keerutamise eest. Sest kes valetab 1 kord võib seda veel teha.Teiseks rünnakuks palkasid ju maffiat juurde./.../Maffia häkkis sisse Tanel & Co pangakontole ning kandis sinu firmale üle 424 658 423.-.///


Aga ära on tüüdanud juba see mäng küll. Ehk tuleb restart, saab õigustatud loobumise. icon_razz1.gif

On muidugi mõningaid helgeid mälestusi :
Maffia külastas firmat GOATSEX ning tappis külmavereliselt 0 töötajat. Lisaks lõhuti 0 masinat ja pressiti välja 833 025 304.-.
Selgitus : mees oli oma esimesed 1,3 miljardit just kokku varastanud icon_razz1.gif Kellelgi teisel veel ei olnud. Ostsin 750 miljoni eest litsentsi.
Ja rekord oli ka hea :
Maffia häkkis sisse must kukk pangakontole ning kandis sinu firmale üle 13 859 571 771 590.-.
Selgitus. Suurte rahade aegu. Järgmine tund oli kindlustus juba maha võetud kõigil.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 02.02.2004 14:38:09 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas tegemist on paranioaga icon_rolleyes.gif
Ma ei pidanud meeles igat oma rünnakut kuna tavapäeva jooksul ehk umbes 10 businesia päeva jooksul sai neid ligi 40 tehtud.
Andsin oma vastuse strateegia järgi. Strategia oli tavapäeva õhtuks jätta enda kontole võimalikult vähe raha ning ~1/3 pinnast tööliste alla ning ~2/3 pinnast turvade alla. Selle tõttu tahtsin alati maffiast võimalikult kiiresti enne magamaminekut lahti saada.
On need arvutused ikka täpsed, et ma vahepeal maffiat juurde palkasin ? Kui on siis oli tegemist mu rünnakutega mitte õhtul, enne magamaminekut, vaid mingil muul ajal toimunuga.
Idiootsuse tipp on nõuda mu käest, et mäletaksin kõiki rünnakuid. Ning veel kummalisem on minu käest nõuda selgitusi kõikide oma tegemiste ja strateegia kohta siis kui pole absoluutselt mingit õigust selleks.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 02.02.2004 14:43:49 vasta tsitaadiga

Hoiatus: kirgede süttimisel jätkake seda arutelu PS teel või muul moel väljaspool teemat - vastasel korral peab hakkama jälle temat puhastama icon_smile.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2004 20:15:20 vasta tsitaadiga

No nüüd on küll kops üle maksa rsk.
Püüad küll ausat äri ajada, aga ikka mingi kuradi mats tuleb ja võtab kogu papi ära (nuh kindlustus küll maksab) ja ei saa uut litsentsi kokku aetud - too 700 milline.
Asjal on täpselt selline külg, et kui ise ei varasta, siis ei saa sa kuhugi - võimatu icon_rolleyes.gif
Kaitse on mingi ca 500 XII astme turva.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2004 20:25:08 vasta tsitaadiga

Seal võiks olla automaatne aktsiate ostmise võimalus. Nimelt iga businesia päeval ostetakse maksimum aktsiad - seda siis soovi korral (mingi linnukese süsteem).
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2004 20:37:24 vasta tsitaadiga

mis sa nüüd räägid. kempi, ma pole juba eelmisest teisipäevast saati varastanud aga olin hommikul 16.
tuleb 14 lvl reklaam ka ära osta varsti siis juba top10 enamvähem käeulatuses.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2004 01:39:33 vasta tsitaadiga

üle pika aja logisin kah mängu sisse...ja puhtast sportlikust huvist vabastasin ühe vandi 400 milli raskest koormast... icon_lol.gif
aga kahjuks mingit erilist edasiminekut pole toimunud (kui välja jätta moblahelinate tõmbamise võimalus, ehk WTF icon_eek.gif )...aga jah, pressiteated peaks küll kuhugi ära seivima, lõppandekas vant... icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin1
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2004




sõnum 04.02.2004 19:19:41 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
No nüüd on küll kops üle maksa rsk.
Püüad küll ausat äri ajada, aga ikka mingi kuradi mats tuleb ja võtab kogu papi ära (nuh kindlustus küll maksab) ja ei saa uut litsentsi kokku aetud - too 700 milline.
Asjal on täpselt selline külg, et kui ise ei varasta, siis ei saa sa kuhugi - võimatu icon_rolleyes.gif
Kaitse on mingi ca 500 XII astme turva.


Mul oli sama jama, oli endal peaaegu 700 miljonit koos ja siis tuleb mingi tyyp ja võtab ära...kuigi kaitse ei ole üldse paha...mafiat ka ei kasuta... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergay
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 04.02.2004 19:43:31 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas siin see juba mainitud, aga mulle tundub, et kogu see värk on seal Businesia.com`is jube aeglane icon_neutral.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 04.02.2004 20:53:47 vasta tsitaadiga

sergay, on mainitud... ja mitte vähe icon_lol.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipboy
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2004 23:54:29 vasta tsitaadiga

nii nüüd siis kõigile veidi rhustusex icon_wink.gif ... aivo töötab pingslt uue koodi kalla mis peaks jälle ruumi tegema kiirusele icon_biggrin.gif .... ja seekord on tal terve kood nullist üles trükitud thumbs_up.gif aga võib veel üle nädala minna enne kui selle üles saab icon_sad.gif ...
_________________
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 08.02.2004 02:56:41 vasta tsitaadiga

Küssa:

Kas emafirma saab tütarfirmat kaitsta?
Kas emafirma saab tütarfirma juhtimist koordineerida?
Kas emafirma saab tütrekese maffiat/turvat laenata vms?
Ja mitu % tütre tulust läheb emmele?

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2004 10:33:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja mitu % tütre tulust läheb emmele?

see oli kuskil kirjas seal...mälu järgi öeldes oli vist 5% ... icon_razz.gif
...yldiselt pole mingit muud suhet ema-/tytarfirmade vahel, nii et minu arust suhteliselt mõttetu side... icon_rolleyes.gif

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2004 10:33:49 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Küssa:

Kas emafirma saab tütarfirmat kaitsta?
Kas emafirma saab tütarfirma juhtimist koordineerida?
Kas emafirma saab tütrekese maffiat/turvat laenata vms?
Ja mitu % tütre tulust läheb emmele?

nop
nop
nop
0

Tütarfirmade mõte selles mängus on 0. Vahet pole, kas on tütarfirma või kaks erinevat firmat.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 08.02.2004 12:59:50 vasta tsitaadiga

Spottraining kirjutas:
0
.


Vale.
5% läheb. Ilmub emafirma lahtrisse muud tulud.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2004 13:18:58 vasta tsitaadiga

Aga tütarfirmal ei lähe maha selle pärast.
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 08.02.2004 15:19:26 vasta tsitaadiga

Spottraining kirjutas:
Tütarfirmade mõte selles mängus on 0. Vahet pole, kas on tütarfirma või kaks erinevat firmat.


Njah...siis parem laisklen niisama... icon_wink.gif
Ei viitsi seda pelama hakata...

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 08.02.2004 15:22:30 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Spottraining kirjutas:
Tütarfirmade mõte selles mängus on 0. Vahet pole, kas on tütarfirma või kaks erinevat firmat.


Njah...siis parem laisklen niisama... icon_wink.gif
Ei viitsi seda pelama hakata...

tahad annan sulle oma täisjõus ja konkurentsivõimelise firma?

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 08.02.2004 16:27:06 vasta tsitaadiga

Jumbu...no davai icon_wink.gif
Siis mul vast kaks päeva miskit natuke nokitseda,
ja siis...kopp ees 8)

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2004 12:52:55 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oskab kommenteerida, et mis krdi valemige see maffia asi ikka täpselt on. kas erinevaid rünnakuviise tuleb vastavalt levelile juurde? Et kui mingi Ninjad, siis saad 90% teise firma rahas ära lohistada? Mul oli arvel mingi ~880 000 000 ja tehti üks rünnak, mille käigus kadus 755 107 496. See on ikka üle 80%. WTF.

Muidu küsiks seal kohalikus foorumis, aga ei saa sinna hetkel sisse.

Kelle on kõvem maffialevel võiks kommenteerida...

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 09.02.2004 12:58:19 vasta tsitaadiga

85% oli mingi leveliga võimalik midagi lõhkumata ära viia. Rahapesuks nimetati
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2004 13:27:29 vasta tsitaadiga

Njah ju see siis oligi... ära tõepoolest midagi ei lõhutud.... god damn it... thumbs_down.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2004 15:04:53 vasta tsitaadiga

Ei täitsa ponks. Ma küll ei tea palju mul oli röövimise hetkel, aga 810 milli viidi ära ja kindlustus korvas ainult 164 milli (kuni 80% tase on ostetud). Ei no vabsjee.

Muidu on ca 850 mingi kõrgemat sorti turva. Täiesti võimatu on pappi kokku saada, et osta mingi miljardist litsentsi icon_razz1.gif

Edit!
Kas siis ei ole võimalik nii teha, et iga businesia päeva hommikul ostetakse maksimaalselt aktsiaid. Kuna ma käin seal heal juhul 1-2 korda päevas, siis nendest aktsiatest ei ole ju mingit kasu. Kogu raha koguneb nii öelda "laua" peale, mis siis ca poole kuni miljardi ringi jõudes minema viiakse. Boonusena saad veel tohutult miinuseid meediale.

Edit2!
Väikesed vead icon_smile.gif

_________________
All there is to do - recon...


viimati muutis kempi 09.02.2004 15:33:06, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2004 15:24:28 vasta tsitaadiga

Investeeri aktsiatesse icon_wink.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 09.02.2004 15:37:58 vasta tsitaadiga

Tai sitten
Muretse korralik maffia välkrünnakute jadaks - siis pole kunagi rahast puudust icon_razz.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bender
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 10.02.2004 18:34:41 vasta tsitaadiga

Mul juhtus nii, et kuna oli hetkel 800milli käes ja ei tahtnud seda maffiale jätta tegin annetuse 490millile. siis tund aega hiljem vaatan kuulsus 1 aga meedia tähelepanu on 240k...maffia ei rünnanud vähemalt ei ole mingit teadet... ma ikka arvasin et see kuradit tähelepanu tõstab kuulsust mitte ei langeta 80k 1le icon_biggrin.gif see rikub ju kõik ära...elus olengi tänu tytar firmale icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2004 14:44:34 vasta tsitaadiga

Jälle 861 milli läks ja kindlusuts maksis ainult 304 milli (80% leping). Lihtsalt ei ole võimalik saada kokku 1,2 miljardit, et saada uutt litsentsi.
Turva üle 1000 ja mingine 12 aste icon_razz1.gif
Ma ei saa aru mille järgi see kindlustus mulle maksab? Kuda see % arvutatakse?
Tõenäoliselt mingi üks ja sama mats tühjendab mind kogu aeg icon_confused.gif

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 11.02.2004 16:07:49 vasta tsitaadiga

XIII level ja Turvamehi: 1175
ja ikka tullakse läbi icon_razz.gif

võimatu mingi 3 miljardit kokku saada ju nii kui mingi 1 miljardi pärast sisse tullakse

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2004 16:59:28 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
XIII level ja Turvamehi: 1175
ja ikka tullakse läbi icon_razz.gif

võimatu mingi 3 miljardit kokku saada ju nii kui mingi 1 miljardi pärast sisse tullakse

No nii see kipub olema. Mul nagu täielik suluseis.
Varastama ka ei viitsi hakata, sest siis nii või naa tehakse mind ka paljaks pärast ning kindlustus ka midagi ei maksa. Seega kus on mõte. Saaks aru kui tehakse süsteem, et automaatselt iga päev ostetakse maksimaalselt aktsiaid. Siis veel jõuab midagi teha.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 11.02.2004 18:24:47 vasta tsitaadiga

kas keegi häkkis sisse ?
firma e-soft oli vahel vääga rikas oma pinna kohta
mingi 280 pinda ja kõvasti üle 100 miljardi raha
loomulikult võtsin osa endale icon_biggrin.gif
aga nüüd nagu mängul kadus mõte ära
praaegu kõik litsentsid on ära ostetud
aint viimane kindlustus veel ostmata
ja mis nüüd edasi saab ?
tabeli tippu ?
julm annetamine vist icon_razz.gif muud ple teha
kui masinad ikka toodavad nii palju et firma öösel pankrotti ei lähe icon_razz1.gif

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ylar123
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2002




sõnum 11.02.2004 19:08:49 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
XIII level ja Turvamehi: 1175
ja ikka tullakse läbi icon_razz.gif

võimatu mingi 3 miljardit kokku saada ju nii kui mingi 1 miljardi pärast sisse tullakse

1175 turvat on praeguseks ajaks ikka väga vähe, maffiat tehakse juba umbes 2000 mehega. endal turva level XIII ja üle 1500 mehe ja ikka aegajalt käib mõni sees kui üle 1 000 000 000 jätad vedelema. Ainult aktsiatega saab raha koguda ja kannatust peab olema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2004 20:27:41 vasta tsitaadiga

ylar123 kirjutas:
... Ainult aktsiatega saab raha koguda ja kannatust peab olema.

No kui ma käin nagu päevas (päris päevas) võtan aktsiatesse mingi 10 milli, siis pole ka sellest abi või kuidas?

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2004 20:32:12 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:

firma e-soft oli vahel vääga rikas oma pinna kohta
mingi 280 pinda ja kõvasti üle 100 miljardi raha
loomulikult võtsin osa endale icon_biggrin.gif

Ma ei saa aru kuda seal sedasi raha tekib? Mulle võiks ka "õnn" naeratada ja saada see paar miljardit kätte icon_biggrin.gif Aga need kes seal ees pool on oma mingi 8k 10k jne pinnaga on suht mõttetud võrreldes sellega mis minul on icon_razz1.gif Need kes näiteks praegu alustavad, on võimatu järgi jõuda esimestele (seal hulgas minul). Samasugused pässid käivad ka raha pesemas, kui väiksematel miljard täis tiksub, et osta uus litsents.
Seega minu arust on see mäng balansist küll vägagi väljas.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2004 20:35:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Seega minu arust on see mäng balansist küll vägagi väljas.



Päevas login kaks korda sisse ja koguaeg raha nii 800 milli ümber.
Asi lihtsalt selles et igapäev varastakse umbes 2 miljardit.
Kõrgeim koht tabelis oli 30.
Mõttetuks muutunud ammu juba. Logid sisse ja võtad lisandunud tööpinna ära ja kõik
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2004 20:48:12 vasta tsitaadiga

Ega kisub mõtetuks jah pikapeale.
Täna hommikul olin 2. kohal tabelis.
Esimene vaja ka ikka kinni panna korraks. Siis lõpetan.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 11.02.2004 20:58:33 vasta tsitaadiga

krdi jama on nüüd
kulutused on suuremad kui sissetulek
ikkagi peab osadest lepingutest loobuma

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 00:38:11 vasta tsitaadiga

No mina ei ole näiteks seda miljardi pirigi näinud. Päeva sissetulek on umbes 10-15 milli vahel.
Ausat äri püüan ajada, aga ei saa...

Edit!
Pealegi ma ei saa sinna foormumisse mingi juba alustami aegadest sisse. Admin võiks tõesti teha selle aktsiate ostu värgi. Ei oleks ju palju juurde vaja progeda. Andmebaasi protseduuris vaja paar rida juurde kribada icon_wink.gif

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 10:32:04 vasta tsitaadiga

mind ennast huvitab et mis inimesi erutab selles mängus peale selle et ta eesti keeles on?
ma mõtlen just seda et mingi taktikaline moment on suht puudu. tiimide loomist nagu sellist ka ei ole. et mis on nii vinget selles mängus et rahvas muudkui logib sisse mitu korda päevas selleks et teha 5-10 kliki?

ma ei taha halvustada mängu kuid peale igasugu teisi veebipõhilsi mänge businesia tundub minule suht.... mage?

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 11:24:48 vasta tsitaadiga

taktika on ju olemas täiesti.
mis vahendite/meetoditega ennast nii ära majandada, tabelis võimalikult kõrget
kohta saavutada.
mida ja kuipalju toota, millal ja mida upgradeda, millal annetada, millal ja keda
röövida jne. jne.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 11:27:54 vasta tsitaadiga

yhe kuuga kasvavad summad meeletult. Siis kui mina seda mängu veel, vast kuukene tagasi) siis oli kõva sõna kui arvel oli 100 miljonit(no liidritel oli rohkem) nüüd on igal tolgusel 10 miljardit arvel ... Varsti on tavaline kui terve ekraani täidab kontojäägi summa. näiteks: Sul on arvel:
1586598279863854647945424316575424215764167417497761 (jätkub teisel lehel)
27621721672176127612761 krooni. Osta aktsiaid: Suurim võimalik summa aktsiate ostmiseks 40215 eeki.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 12:43:15 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
taktika on ju olemas täiesti.
mis vahendite/meetoditega ennast nii ära majandada, tabelis võimalikult kõrget
kohta saavutada.
mida ja kuipalju toota, millal ja mida upgradeda, millal annetada, millal ja keda
röövida jne. jne.


noh, suht mannetu see taktika. ma saaksin aru kui saaks luua korporatsioonid mitme firmaga, nii et ikka kambakesi saaks tegutseda mitte mingi tytarfirma kellelt mingi % pappy tuleb. mingid korporatsioonisõjad vmt oleks norm, turuosa ülevõtmine, pankrott, virmade välja ostmine, sulgemine, mis iganes.
praegu pumbad ennast täis, ostad kõik tootmislitsentsid, reklaam, kindlustus, turva ja maafia max lepinud, ja muud midagi yle ei jäägi kui aint käia varastamas ja annetamine, tööpinda juurde ostmine, sellele tööjõudu palkamine ja masinate ostmine. kas see ongi kogu taktika? et edetabelit vahtida suu ammuli? ja oodata millal mängu reset tuleb et jälle otsast peale alustada?

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 13:20:26 vasta tsitaadiga

kui see nii lihtne oleks icon_rolleyes.gif
mis sa arvad kui paljudel firmadel on käik turva, reklaami, maffia jne litsentsid
ära ostetud.
sinul käis see 1-2-3 ja olemas ?

Kui selle oled saavutanud siis ongi mäng läbi, vähemalt minujaoks oleks.
Oled saavutanud maksimimi ja võid endaga rahul olla. icon_smile.gif
Reseti ei oota ja kui see tuleb siis uuesti küll mängima ei hakka. See aga
ei tähenda, et mäng jura oleks. Paljusid mänge ei viitsi peale lõpuni tegemist
enam kunagi uuesti mängida. näiteks CoD - oli hea aga uuesti ei tõmmba.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 16:16:07 vasta tsitaadiga

noh, ma lihtsalt võrdlen asja teiste veebipõhiliste mängudega mida ise olen mänginud või mängin momendil. kus tuleb ikka rohkem vaeva näha kui paar-kolm korda päevas sisse logida ja asju ära teha. kus on väga tähtis tiimitöö ja selle koordineerimine kuna üksinda game over on suht varsti. kus on natukenegi pinget ja kus mõtlema peab palju rohkem kui businesias enne kui teed mõnda asja. kus _on_ strateegiat icon_smile.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 12.02.2004 17:17:09 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik kuidagi firmast firmasse pappi üle kanda?
Mul hetkel tiba piix seis, paari miljardiga miinuses...
Aga sellest ei saa eriti kuidagi välja tulla, sest ei saa ju turvasid-maffiat vallandada
ega ka rünnakule saata...

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 12.02.2004 17:19:50 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Kas on võimalik kuidagi firmast firmasse pappi üle kanda?
Mul hetkel tiba piix seis, paari miljardiga miinuses...
Aga sellest ei saa eriti kuidagi välja tulla, sest ei saa ju turvasid-maffiat vallandada
ega ka rünnakule saata...

Üks variant, mida samas firmas kusjuures kunagi juba kasutati on maffialevelid alla lasta, mehed 0-rahaga vallandada ja töölisteks panna kuni võlg tasutud
turvaga sama rida - kuna pole nagunii esialgu raha mida kaitsta icon_biggrin.gif

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 12.02.2004 17:25:48 vasta tsitaadiga

Heh, muidu nagu maffia mehe vallandamine ikka maksis...
njh, nüüd korras icon_lol.gif Taas tõusuteele thumbs_up.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 17:30:47 vasta tsitaadiga

MorroW, sa juhtme peal praegu? icon_biggrin.gif
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2004 17:33:59 vasta tsitaadiga

litsensid jäävad ju alles, seega vaevalt et juhe.
kui ta just kohe juhtme pealt maffia peale ei orienteerunud.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Businesia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.