|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
02.02.2004 00:36:27
|
|
|
| jan kirjutas: |
| Taun0 kirjutas: |
Kindlustus (30. January )
Viimane uuendus kindlustuses:
Kui oled viimase 7 päeva jooksul maffiaga rünnanud, siis kindlustus keeldub maksmast.
kuidas kommenteerite ?? |
see kindlustus on üldse jama kui korra käidi sees ja saad enam vähem raha tagasi pluss tootmis kasum ja summa suurem kui varem tullakse jälle ja käiakse niikaua kuni raha liiga vähe seda eriti öösel kuna siis ei näe mis toimub sinu firmas ja sellega langeb meedia tähelepanu tohutult. loodan et saate aru mis ma mõtlen |
Nu selle takistamiseks on vaja head turvameeskonda. Viimasel ajal pole minult kordagi varastatud, kuna turvad on piisavalt head.
Kasulik on ka korraga vähe raha käes hoida.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jan
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
02.02.2004 00:44:48
|
|
|
| ipruul kirjutas: |
| jan kirjutas: |
| Taun0 kirjutas: |
Kindlustus (30. January )
Viimane uuendus kindlustuses:
Kui oled viimase 7 päeva jooksul maffiaga rünnanud, siis kindlustus keeldub maksmast.
kuidas kommenteerite ?? |
see kindlustus on üldse jama kui korra käidi sees ja saad enam vähem raha tagasi pluss tootmis kasum ja summa suurem kui varem tullakse jälle ja käiakse niikaua kuni raha liiga vähe seda eriti öösel kuna siis ei näe mis toimub sinu firmas ja sellega langeb meedia tähelepanu tohutult. loodan et saate aru mis ma mõtlen |
Nu selle takistamiseks on vaja head turvameeskonda. Viimasel ajal pole minult kordagi varastatud, kuna turvad on piisavalt head.
Kasulik on ka korraga vähe raha käes hoida. |
noh ma räägin seda et kui keegi ikkagi korra sai su tugevast turvasysteemis mööda siis võib olla piixus. ega endalgi turva just kõige halvem pole varsti 1000 uzidega tyypi aga ma mõtlen neid kellel pole head turvat
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
02.02.2004 03:04:10
|
|
|
| Elof kirjutas: |
Ma eeldan, et see ohver peaks olema mina ?
Röövisid mu'lt 100 milli kopikatega
. |
Ohver olid küll Sina. Mäletatavasti lubasin Sind mitte rünnata, aga siis tegin väikse arvutuse ja selgus, et lollitasid mind niisama. Kirjutasin Sulle ka kirja, aga jäi täpselt täistunnile. Siis salvestasin ja hommikul saatma hakates polnud enam firmat, ega Sinu kirju.
Saadan Sulle oma viimase kirja privasse. Siia ainult mõned katked, ei teised sama "lolle" õigustusi ei otsiks.
Sinu textLoll jutt ... ? Kas mu strateegia on siis teile nii selge ja läbipaistev ?
Ma ei taha 5 korda kasutada vaid "seppuku"'ks, peab balanseerima röövkäikude ja finantsolukorraga.
Teie valedel eeldustel tekkinud eksiarvamused on teie asi, eks ole
Ja natuke vastust. Su strateegia on tõesti läbinähtav.
algul jääd vahele 853 mehega, kolm minutit hiljem 1318 mehega. Omal aga 4300 tööpinda. Et Sul oleks olnud selline kogus maffiat korraga, siis oleks pidanud Sul olema pinda 6513 /..../Viimane rynnak oligi sinu valetamise ja keerutamise eest. Sest kes valetab 1 kord võib seda veel teha.Teiseks rünnakuks palkasid ju maffiat juurde./.../Maffia häkkis sisse Tanel & Co pangakontole ning kandis sinu firmale üle 424 658 423.-.///
Aga ära on tüüdanud juba see mäng küll. Ehk tuleb restart, saab õigustatud loobumise.
On muidugi mõningaid helgeid mälestusi :
Maffia külastas firmat GOATSEX ning tappis külmavereliselt 0 töötajat. Lisaks lõhuti 0 masinat ja pressiti välja 833 025 304.-.
Selgitus : mees oli oma esimesed 1,3 miljardit just kokku varastanud Kellelgi teisel veel ei olnud. Ostsin 750 miljoni eest litsentsi.
Ja rekord oli ka hea :
Maffia häkkis sisse must kukk pangakontole ning kandis sinu firmale üle 13 859 571 771 590.-.
Selgitus. Suurte rahade aegu. Järgmine tund oli kindlustus juba maha võetud kõigil.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
02.02.2004 14:38:09
|
|
|
Huvitav, kas tegemist on paranioaga
Ma ei pidanud meeles igat oma rünnakut kuna tavapäeva jooksul ehk umbes 10 businesia päeva jooksul sai neid ligi 40 tehtud.
Andsin oma vastuse strateegia järgi. Strategia oli tavapäeva õhtuks jätta enda kontole võimalikult vähe raha ning ~1/3 pinnast tööliste alla ning ~2/3 pinnast turvade alla. Selle tõttu tahtsin alati maffiast võimalikult kiiresti enne magamaminekut lahti saada.
On need arvutused ikka täpsed, et ma vahepeal maffiat juurde palkasin ? Kui on siis oli tegemist mu rünnakutega mitte õhtul, enne magamaminekut, vaid mingil muul ajal toimunuga.
Idiootsuse tipp on nõuda mu käest, et mäletaksin kõiki rünnakuid. Ning veel kummalisem on minu käest nõuda selgitusi kõikide oma tegemiste ja strateegia kohta siis kui pole absoluutselt mingit õigust selleks.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
02.02.2004 14:43:49
|
|
|
Hoiatus: kirgede süttimisel jätkake seda arutelu PS teel või muul moel väljaspool teemat - vastasel korral peab hakkama jälle temat puhastama
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
03.02.2004 20:15:20
|
|
|
No nüüd on küll kops üle maksa rsk.
Püüad küll ausat äri ajada, aga ikka mingi kuradi mats tuleb ja võtab kogu papi ära (nuh kindlustus küll maksab) ja ei saa uut litsentsi kokku aetud - too 700 milline.
Asjal on täpselt selline külg, et kui ise ei varasta, siis ei saa sa kuhugi - võimatu
Kaitse on mingi ca 500 XII astme turva.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
03.02.2004 20:25:08
|
|
|
Seal võiks olla automaatne aktsiate ostmise võimalus. Nimelt iga businesia päeval ostetakse maksimum aktsiad - seda siis soovi korral (mingi linnukese süsteem).
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
03.02.2004 20:37:24
|
|
|
mis sa nüüd räägid. kempi, ma pole juba eelmisest teisipäevast saati varastanud aga olin hommikul 16.
tuleb 14 lvl reklaam ka ära osta varsti siis juba top10 enamvähem käeulatuses.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
04.02.2004 01:39:33
|
|
|
üle pika aja logisin kah mängu sisse...ja puhtast sportlikust huvist vabastasin ühe vandi 400 milli raskest koormast...
aga kahjuks mingit erilist edasiminekut pole toimunud (kui välja jätta moblahelinate tõmbamise võimalus, ehk WTF )...aga jah, pressiteated peaks küll kuhugi ära seivima, lõppandekas vant...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin1
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2004
|
04.02.2004 19:19:41
|
|
|
| kempi kirjutas: |
No nüüd on küll kops üle maksa rsk.
Püüad küll ausat äri ajada, aga ikka mingi kuradi mats tuleb ja võtab kogu papi ära (nuh kindlustus küll maksab) ja ei saa uut litsentsi kokku aetud - too 700 milline.
Asjal on täpselt selline külg, et kui ise ei varasta, siis ei saa sa kuhugi - võimatu
Kaitse on mingi ca 500 XII astme turva. |
Mul oli sama jama, oli endal peaaegu 700 miljonit koos ja siis tuleb mingi tyyp ja võtab ära...kuigi kaitse ei ole üldse paha...mafiat ka ei kasuta...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergay
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2003
|
04.02.2004 19:43:31
|
|
|
Ma ei tea, kas siin see juba mainitud, aga mulle tundub, et kogu see värk on seal Businesia.com`is jube aeglane
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
04.02.2004 20:53:47
|
|
|
sergay, on mainitud... ja mitte vähe
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipboy
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
04.02.2004 23:54:29
|
|
|
nii nüüd siis kõigile veidi rhustusex ... aivo töötab pingslt uue koodi kalla mis peaks jälle ruumi tegema kiirusele .... ja seekord on tal terve kood nullist üles trükitud aga võib veel üle nädala minna enne kui selle üles saab ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
08.02.2004 10:33:41
|
|
|
| tsitaat: |
Ja mitu % tütre tulust läheb emmele?
|
see oli kuskil kirjas seal...mälu järgi öeldes oli vist 5% ...
...yldiselt pole mingit muud suhet ema-/tytarfirmade vahel, nii et minu arust suhteliselt mõttetu side...
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
08.02.2004 10:33:49
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Küssa:
Kas emafirma saab tütarfirmat kaitsta?
Kas emafirma saab tütarfirma juhtimist koordineerida?
Kas emafirma saab tütrekese maffiat/turvat laenata vms?
Ja mitu % tütre tulust läheb emmele? |
nop
nop
nop
0
Tütarfirmade mõte selles mängus on 0. Vahet pole, kas on tütarfirma või kaks erinevat firmat.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
08.02.2004 12:59:50
|
|
|
| Spottraining kirjutas: |
0
. |
Vale.
5% läheb. Ilmub emafirma lahtrisse muud tulud.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
08.02.2004 13:18:58
|
|
|
Aga tütarfirmal ei lähe maha selle pärast.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
08.02.2004 15:22:30
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
| Spottraining kirjutas: |
| Tütarfirmade mõte selles mängus on 0. Vahet pole, kas on tütarfirma või kaks erinevat firmat. |
Njah...siis parem laisklen niisama...
Ei viitsi seda pelama hakata... |
tahad annan sulle oma täisjõus ja konkurentsivõimelise firma?
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
09.02.2004 12:52:55
|
|
|
Äkki keegi oskab kommenteerida, et mis krdi valemige see maffia asi ikka täpselt on. kas erinevaid rünnakuviise tuleb vastavalt levelile juurde? Et kui mingi Ninjad, siis saad 90% teise firma rahas ära lohistada? Mul oli arvel mingi ~880 000 000 ja tehti üks rünnak, mille käigus kadus 755 107 496. See on ikka üle 80%. WTF.
Muidu küsiks seal kohalikus foorumis, aga ei saa sinna hetkel sisse.
Kelle on kõvem maffialevel võiks kommenteerida...
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
09.02.2004 12:58:19
|
|
|
85% oli mingi leveliga võimalik midagi lõhkumata ära viia. Rahapesuks nimetati
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
09.02.2004 13:27:29
|
|
|
Njah ju see siis oligi... ära tõepoolest midagi ei lõhutud.... god damn it...
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
09.02.2004 15:04:53
|
|
|
Ei täitsa ponks. Ma küll ei tea palju mul oli röövimise hetkel, aga 810 milli viidi ära ja kindlustus korvas ainult 164 milli (kuni 80% tase on ostetud). Ei no vabsjee.
Muidu on ca 850 mingi kõrgemat sorti turva. Täiesti võimatu on pappi kokku saada, et osta mingi miljardist litsentsi
Edit!
Kas siis ei ole võimalik nii teha, et iga businesia päeva hommikul ostetakse maksimaalselt aktsiaid. Kuna ma käin seal heal juhul 1-2 korda päevas, siis nendest aktsiatest ei ole ju mingit kasu. Kogu raha koguneb nii öelda "laua" peale, mis siis ca poole kuni miljardi ringi jõudes minema viiakse. Boonusena saad veel tohutult miinuseid meediale.
Edit2!
Väikesed vead
_________________ All there is to do - recon...
viimati muutis kempi 09.02.2004 15:33:06, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
09.02.2004 15:24:28
|
|
|
Investeeri aktsiatesse
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
09.02.2004 15:37:58
|
|
|
Tai sitten
Muretse korralik maffia välkrünnakute jadaks - siis pole kunagi rahast puudust
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bender
HV vaatleja
liitunud: 15.05.2003
|
10.02.2004 18:34:41
|
|
|
Mul juhtus nii, et kuna oli hetkel 800milli käes ja ei tahtnud seda maffiale jätta tegin annetuse 490millile. siis tund aega hiljem vaatan kuulsus 1 aga meedia tähelepanu on 240k...maffia ei rünnanud vähemalt ei ole mingit teadet... ma ikka arvasin et see kuradit tähelepanu tõstab kuulsust mitte ei langeta 80k 1le see rikub ju kõik ära...elus olengi tänu tytar firmale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
11.02.2004 14:44:34
|
|
|
Jälle 861 milli läks ja kindlusuts maksis ainult 304 milli (80% leping). Lihtsalt ei ole võimalik saada kokku 1,2 miljardit, et saada uutt litsentsi.
Turva üle 1000 ja mingine 12 aste
Ma ei saa aru mille järgi see kindlustus mulle maksab? Kuda see % arvutatakse?
Tõenäoliselt mingi üks ja sama mats tühjendab mind kogu aeg
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
11.02.2004 16:07:49
|
|
|
XIII level ja Turvamehi: 1175
ja ikka tullakse läbi
võimatu mingi 3 miljardit kokku saada ju nii kui mingi 1 miljardi pärast sisse tullakse
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
11.02.2004 16:59:28
|
|
|
| AMD kirjutas: |
XIII level ja Turvamehi: 1175
ja ikka tullakse läbi
võimatu mingi 3 miljardit kokku saada ju nii kui mingi 1 miljardi pärast sisse tullakse |
No nii see kipub olema. Mul nagu täielik suluseis.
Varastama ka ei viitsi hakata, sest siis nii või naa tehakse mind ka paljaks pärast ning kindlustus ka midagi ei maksa. Seega kus on mõte. Saaks aru kui tehakse süsteem, et automaatselt iga päev ostetakse maksimaalselt aktsiaid. Siis veel jõuab midagi teha.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
11.02.2004 18:24:47
|
|
|
kas keegi häkkis sisse ?
firma e-soft oli vahel vääga rikas oma pinna kohta
mingi 280 pinda ja kõvasti üle 100 miljardi raha
loomulikult võtsin osa endale
aga nüüd nagu mängul kadus mõte ära
praaegu kõik litsentsid on ära ostetud
aint viimane kindlustus veel ostmata
ja mis nüüd edasi saab ?
tabeli tippu ?
julm annetamine vist muud ple teha
kui masinad ikka toodavad nii palju et firma öösel pankrotti ei lähe
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylar123
HV vaatleja
liitunud: 09.12.2002
|
11.02.2004 19:08:49
|
|
|
| AMD kirjutas: |
XIII level ja Turvamehi: 1175
ja ikka tullakse läbi
võimatu mingi 3 miljardit kokku saada ju nii kui mingi 1 miljardi pärast sisse tullakse |
1175 turvat on praeguseks ajaks ikka väga vähe, maffiat tehakse juba umbes 2000 mehega. endal turva level XIII ja üle 1500 mehe ja ikka aegajalt käib mõni sees kui üle 1 000 000 000 jätad vedelema. Ainult aktsiatega saab raha koguda ja kannatust peab olema.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
11.02.2004 20:27:41
|
|
|
| ylar123 kirjutas: |
| ... Ainult aktsiatega saab raha koguda ja kannatust peab olema. |
No kui ma käin nagu päevas (päris päevas) võtan aktsiatesse mingi 10 milli, siis pole ka sellest abi või kuidas?
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
11.02.2004 20:32:12
|
|
|
| AMD kirjutas: |
firma e-soft oli vahel vääga rikas oma pinna kohta
mingi 280 pinda ja kõvasti üle 100 miljardi raha
loomulikult võtsin osa endale
|
Ma ei saa aru kuda seal sedasi raha tekib? Mulle võiks ka "õnn" naeratada ja saada see paar miljardit kätte Aga need kes seal ees pool on oma mingi 8k 10k jne pinnaga on suht mõttetud võrreldes sellega mis minul on Need kes näiteks praegu alustavad, on võimatu järgi jõuda esimestele (seal hulgas minul). Samasugused pässid käivad ka raha pesemas, kui väiksematel miljard täis tiksub, et osta uus litsents.
Seega minu arust on see mäng balansist küll vägagi väljas.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.02.2004 20:35:47
|
|
|
| tsitaat: |
Seega minu arust on see mäng balansist küll vägagi väljas.
|
Päevas login kaks korda sisse ja koguaeg raha nii 800 milli ümber.
Asi lihtsalt selles et igapäev varastakse umbes 2 miljardit.
Kõrgeim koht tabelis oli 30.
Mõttetuks muutunud ammu juba. Logid sisse ja võtad lisandunud tööpinna ära ja kõik
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
11.02.2004 20:48:12
|
|
|
Ega kisub mõtetuks jah pikapeale.
Täna hommikul olin 2. kohal tabelis.
Esimene vaja ka ikka kinni panna korraks. Siis lõpetan.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
11.02.2004 20:58:33
|
|
|
krdi jama on nüüd
kulutused on suuremad kui sissetulek
ikkagi peab osadest lepingutest loobuma
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
12.02.2004 00:38:11
|
|
|
No mina ei ole näiteks seda miljardi pirigi näinud. Päeva sissetulek on umbes 10-15 milli vahel.
Ausat äri püüan ajada, aga ei saa...
Edit!
Pealegi ma ei saa sinna foormumisse mingi juba alustami aegadest sisse. Admin võiks tõesti teha selle aktsiate ostu värgi. Ei oleks ju palju juurde vaja progeda. Andmebaasi protseduuris vaja paar rida juurde kribada
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
12.02.2004 10:32:04
|
|
|
mind ennast huvitab et mis inimesi erutab selles mängus peale selle et ta eesti keeles on?
ma mõtlen just seda et mingi taktikaline moment on suht puudu. tiimide loomist nagu sellist ka ei ole. et mis on nii vinget selles mängus et rahvas muudkui logib sisse mitu korda päevas selleks et teha 5-10 kliki?
ma ei taha halvustada mängu kuid peale igasugu teisi veebipõhilsi mänge businesia tundub minule suht.... mage?
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.02.2004 11:24:48
|
|
|
taktika on ju olemas täiesti.
mis vahendite/meetoditega ennast nii ära majandada, tabelis võimalikult kõrget
kohta saavutada.
mida ja kuipalju toota, millal ja mida upgradeda, millal annetada, millal ja keda
röövida jne. jne.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
12.02.2004 11:27:54
|
|
|
yhe kuuga kasvavad summad meeletult. Siis kui mina seda mängu veel, vast kuukene tagasi) siis oli kõva sõna kui arvel oli 100 miljonit(no liidritel oli rohkem) nüüd on igal tolgusel 10 miljardit arvel ... Varsti on tavaline kui terve ekraani täidab kontojäägi summa. näiteks: Sul on arvel:
1586598279863854647945424316575424215764167417497761 (jätkub teisel lehel)
27621721672176127612761 krooni. Osta aktsiaid: Suurim võimalik summa aktsiate ostmiseks 40215 eeki.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
12.02.2004 12:43:15
|
|
|
| Nu kirjutas: |
taktika on ju olemas täiesti.
mis vahendite/meetoditega ennast nii ära majandada, tabelis võimalikult kõrget
kohta saavutada.
mida ja kuipalju toota, millal ja mida upgradeda, millal annetada, millal ja keda
röövida jne. jne. |
noh, suht mannetu see taktika. ma saaksin aru kui saaks luua korporatsioonid mitme firmaga, nii et ikka kambakesi saaks tegutseda mitte mingi tytarfirma kellelt mingi % pappy tuleb. mingid korporatsioonisõjad vmt oleks norm, turuosa ülevõtmine, pankrott, virmade välja ostmine, sulgemine, mis iganes.
praegu pumbad ennast täis, ostad kõik tootmislitsentsid, reklaam, kindlustus, turva ja maafia max lepinud, ja muud midagi yle ei jäägi kui aint käia varastamas ja annetamine, tööpinda juurde ostmine, sellele tööjõudu palkamine ja masinate ostmine. kas see ongi kogu taktika? et edetabelit vahtida suu ammuli? ja oodata millal mängu reset tuleb et jälle otsast peale alustada?
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.02.2004 13:20:26
|
|
|
kui see nii lihtne oleks
mis sa arvad kui paljudel firmadel on käik turva, reklaami, maffia jne litsentsid
ära ostetud.
sinul käis see 1-2-3 ja olemas ?
Kui selle oled saavutanud siis ongi mäng läbi, vähemalt minujaoks oleks.
Oled saavutanud maksimimi ja võid endaga rahul olla.
Reseti ei oota ja kui see tuleb siis uuesti küll mängima ei hakka. See aga
ei tähenda, et mäng jura oleks. Paljusid mänge ei viitsi peale lõpuni tegemist
enam kunagi uuesti mängida. näiteks CoD - oli hea aga uuesti ei tõmmba.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
12.02.2004 16:16:07
|
|
|
noh, ma lihtsalt võrdlen asja teiste veebipõhiliste mängudega mida ise olen mänginud või mängin momendil. kus tuleb ikka rohkem vaeva näha kui paar-kolm korda päevas sisse logida ja asju ära teha. kus on väga tähtis tiimitöö ja selle koordineerimine kuna üksinda game over on suht varsti. kus on natukenegi pinget ja kus mõtlema peab palju rohkem kui businesias enne kui teed mõnda asja. kus _on_ strateegiat
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
12.02.2004 17:17:09
|
|
|
Kas on võimalik kuidagi firmast firmasse pappi üle kanda?
Mul hetkel tiba piix seis, paari miljardiga miinuses...
Aga sellest ei saa eriti kuidagi välja tulla, sest ei saa ju turvasid-maffiat vallandada
ega ka rünnakule saata...
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
12.02.2004 17:19:50
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Kas on võimalik kuidagi firmast firmasse pappi üle kanda?
Mul hetkel tiba piix seis, paari miljardiga miinuses...
Aga sellest ei saa eriti kuidagi välja tulla, sest ei saa ju turvasid-maffiat vallandada
ega ka rünnakule saata... |
Üks variant, mida samas firmas kusjuures kunagi juba kasutati on maffialevelid alla lasta, mehed 0-rahaga vallandada ja töölisteks panna kuni võlg tasutud
turvaga sama rida - kuna pole nagunii esialgu raha mida kaitsta
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
12.02.2004 17:30:47
|
|
|
MorroW, sa juhtme peal praegu?
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.02.2004 17:33:59
|
|
|
litsensid jäävad ju alles, seega vaevalt et juhe.
kui ta just kohe juhtme pealt maffia peale ei orienteerunud.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|