|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
05.08.2013 19:00:57
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
| Aga pole tähtis mis järk? Esimese järgu mängudes tuleb küll 3 killi lahingus ära (kui pingutada). |
Alates tier 4 on see.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
06.08.2013 10:04:55
|
|
|
Eile sai kuulsustega ühte matchi.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.08.2013 11:28:42
|
|
|
| Sven kirjutas: |
Eile sai kuulsustega ühte matchi.
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finch
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
06.08.2013 14:16:22
|
|
|
jingles on ikka suurem kuulsus
E: kas SP credit making nerfiti ära mingi hetk? üle 30k ei saa enam üldse kasumit
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
06.08.2013 16:00:00
|
|
|
Tegin elu võimsama mängu kv4 (IS toruga) - 6162 damaget
Enne seda mängu mõtlesin, et KV4 ma tankiässaks ära ei mängi, aga tuli ikka ära.
Spoiler 
õhtul ületasin rekordi 6795 damaget, aga sain surma.
Spoiler 
viimati muutis vipu 06.08.2013 23:12:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liivainime
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2007
|
06.08.2013 17:34:12
|
|
|
| Ehk on võhiklik küsimus, aga miks sul osad tankid justkui mingi taimeri all lukus on?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liivainime
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2007
|
06.08.2013 18:48:51
|
|
|
| Aitäh, kahtlustasingi midagi klannidega seotut. Ise olen liiga pühapäevamängija, et sellega tegeleda.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
07.08.2013 13:03:09
|
|
|
T-150 on ikka mõnus käristaja.
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
07.08.2013 16:39:13
|
|
|
Viimaselajal mängin ainut statside jaoks. Everything for efficency aukoodeksite järgi... tegin peale tööd 10 mängu E75mega, 4000 peformance ja 2.2k eff 80% WR nii peaks iga päev,
clanniga plattima ja heade tankidega mängima. Unicimiks saamine tundub palju more rewarding kui mingi E100 kätte saamine (ise kunagi kulda ei lase, siis täiesti mõttetu tank)
_________________ https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.08.2013 21:09:04
|
|
|
Jep, see on mäng mängu sees, tõeline väljakutse.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rogue
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
08.08.2013 01:37:31
|
|
|
hehe päris huvitava lõpuga mäng. replay
_________________ Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
08.08.2013 02:53:52
|
|
|
Sihuke narr küsimus - mis nupuga saab anda käsu "Rünnakule!"? Z all pole selle juures midagi. Ja üldse, kust saaks täielikku chat commandide nimekirja? PDF manualis on ainult needsamad, mis Z nupu all on, aga neid käsklusi on ju veel, nagu näiteks: "mängija nimi", tõmbu tagasi!, "mängija nimi",stop! jne. Mängija nime saamiseks tuleb sihik tema peale aimida, aga edasi?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
08.08.2013 07:34:03
|
|
|
siis Z alla ja tekivad muud valikud.
Lisaks võid veel F1-F13 tampida.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scammy
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
08.08.2013 15:20:18
|
|
|
Sain ISU kätte . Päris jõhker asi
122mm kahuriga ei võtnud hästi teisi maha nii, et panin 152mm kahuri tagasi peale ja nüüd võtab maha teisi palju paremini
Ma ei taha teada kui jõhker see BL-10nega on
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
08.08.2013 15:28:41
|
|
|
| Scammy kirjutas: |
Sain ISU kätte . Päris jõhker asi
122mm kahuriga ei võtnud hästi teisi maha nii, et panin 152mm kahuri tagasi peale ja nüüd võtab maha teisi palju paremini
Ma ei taha teada kui jõhker see BL-10nega on  |
BL-10 on siuke imelik toru, et sul tekib armasta&vihka suhe sellega:) Kui pihta saab, siis teeb ikka ulme damaget aga samas laseb vahest mitu korda jutti nii mööda, et hakka või nutma.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
08.08.2013 15:51:13
|
|
|
tier 8 max mängudes on see alpha ebaproportsionaalselt suur, aga meh.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
08.08.2013 17:40:10
|
|
|
| Scammy kirjutas: |
Sain ISU kätte . Päris jõhker asi
122mm kahuriga ei võtnud hästi teisi maha nii, et panin 152mm kahuri tagasi peale ja nüüd võtab maha teisi palju paremini
Ma ei taha teada kui jõhker see BL-10nega on  |
See BL-10 oli viimati vist 6.7 patch-iga jõhker aga nüüd tavaline ja arvestades veel selle täpsust +laadimis kiirust ja sinu võimalust sellega lasta kordi mängu jooksul
siis ei olegi see nii pro Aga muidu ok.
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
08.08.2013 17:56:04
|
|
|
kv-2 toruga võib nüüd ka snaipida ja te räägite, et tollega ei saa pihta
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
08.08.2013 23:32:34
|
|
|
kui palju teid s6imatakse nn kullakasutajaks random m2ngudes ? mu tigerp on suhtt2pne jne, et seda s6imu saan pidevalt, kui kv-5`le iga lask kahju teeb. et pms muud v6imalust pole vist t6estada kui demo?
a ja mulle tekkis lambist 3k kulda kontole ...
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
08.08.2013 23:37:05
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
kui palju teid s6imatakse nn kullakasutajaks random m2ngudes ? mu tigerp on suhtt2pne jne, et seda s6imu saan pidevalt, kui kv-5`le iga lask kahju teeb. et pms muud v6imalust pole vist t6estada kui demo?
a ja mulle tekkis lambist 3k kulda kontole ... |
Selle eest said: http://worldoftanks.eu/en/content/docs/anniversary-manoeuvers-heavy-winners/#tier9
Ja said VK 45.02 (P) Ausf. B-ga selle
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
08.08.2013 23:39:29
|
|
|
norm ty
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
09.08.2013 08:09:16
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
| Scammy kirjutas: |
Sain ISU kätte . Päris jõhker asi
122mm kahuriga ei võtnud hästi teisi maha nii, et panin 152mm kahuri tagasi peale ja nüüd võtab maha teisi palju paremini
Ma ei taha teada kui jõhker see BL-10nega on  |
BL-10 on siuke imelik toru, et sul tekib armasta&vihka suhe sellega:) Kui pihta saab, siis teeb ikka ulme damaget aga samas laseb vahest mitu korda jutti nii mööda, et hakka või nutma. |
Või siis teeb bounce mingi T7 mediumi pealt
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
09.08.2013 09:02:43
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
kui palju teid s6imatakse nn kullakasutajaks random m2ngudes ? mu tigerp on suhtt2pne jne, et seda s6imu saan pidevalt, kui kv-5`le iga lask kahju teeb. et pms muud v6imalust pole vist t6estada kui demo?
a ja mulle tekkis lambist 3k kulda kontole ... |
Aga üks lihtne küsimus - miks sa peaksid tõestama midagi üldse? Kui tahad, kasuta kulda, kui tahad, ära kasuta. Kelle asi see on? Ja kellele tõestada vaja midagi - emale, isale, sõbrale, tüdruksõbrale, vanaemale, koduloomale?
Minu soovitus: kasuta kulda nii nagu ja kuidas tahad ja see pole kellegi asi ega mure.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
09.08.2013 09:19:36
|
|
|
| Lol, KV5 mängija saab sisse ja vingub, et kasutatakse kulda tema vastu, järelikult oli sitt mängija, et R2D2 nähtavale jättis.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
09.08.2013 09:39:44
|
|
|
Enamasti on selliste vingujate statsid suht madalad...ja neile on väga raske midagi selgeks teha.
Kui keegi hakkab vinguma et ma kulda lasen, siis vastan enamasti midagi taolist, et "Ei kasuta kulda, ma lihtsalt cheatin" vms
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
09.08.2013 10:10:18
|
|
|
Mis jama on, tegin mängu kus ma ei teinud midagi ja siis oli tekst: Missioon täidetud! Auhind: Premium päevi lisatud: 3
Aaaaa, see oligi mulle kui noobile
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
09.08.2013 10:51:49
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Lol, KV5 mängija saab sisse ja vingub, et kasutatakse kulda tema vastu, järelikult oli sitt mängija, et R2D2 nähtavale jättis. |
KV5 ma nüüd ei tea, aga type59 vastu lastakse ikka päris tihti kulda Kui ainult kuppel paistab, siis käib kõigepealt 2-3 bounce ja edasised lasud tulevad kõik tuppa.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
09.08.2013 11:42:56
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Mis jama on, tegin mängu kus ma ei teinud midagi ja siis oli tekst: Missioon täidetud! Auhind: Premium päevi lisatud: 3
Aaaaa, see oligi mulle kui noobile  |
Juhtub, kui WoT'i kodulehte ei jälgi.
| Mission Possible: Earn Premium Time! kirjutas: |
Commanders,
The Russian server of World of Tanks is celebrating its third anniversary, and for this occasion, we want you to complete a very special mission in game. Will you accept it?
Your goal is to win one victory in a random battle within the allowed time: from Friday 9th August 08:00 until Tuesday 13th August 07:30 CEST (GMT+2). If you manage to complete this very hard ordeal, you will be rewarded with three days of premium account time.
Of course, you can only win the reward once during the time period.
Get ready to be a VIP for three days! |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
09.08.2013 12:00:55
|
|
|
Natuke uue hiina tier8 premium mediumi T-34-3 gameplayd:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
09.08.2013 12:12:17
|
|
|
| Toru on hea võimas peal. Võiks isegi osta, LÖWE on end minujaoks ammendanud. Ehk siis õpin medikatega lõpuks mängima.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
09.08.2013 16:50:15
|
|
|
| tsitaat: |
Changes in the German Tech Tree:
VK 30.01 H will be rebalanced and moved to Tier V as a heavy tank |
heh, 3001h oli ainus saksa tier 6 med, mida võis ka tõsimeeli mediks lugeda
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
09.08.2013 16:55:23
|
|
|
Võiksid Tiger H ja Panthri ka tõmmata t6 peale. Vähendada nende HP'd ja visata külge gunnid mis neil tegelikkuses olid. Tiger 2 peaks ka olema t7. Aga kui venkud pukis on siis ei tohi ju need legendaarsed masinad tugevad olla
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
09.08.2013 18:33:59
|
|
|
| indu, et paneme siia ajaloolised relvad ka peale maksimaalselt ja võtame Tiger 2'lt 10,5 ära ja Tiger 1'lt 8,8 L71'e ära?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
09.08.2013 19:14:10
|
|
|
Midagi muud peale raporteerimise mitte.
Proovi saada mõlema tiimi liikmed raporteerima, see kindlustab kiirema bännimise.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
09.08.2013 21:19:24
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| indu, et paneme siia ajaloolised relvad ka peale maksimaalselt ja võtame Tiger 2'lt 10,5 ära ja Tiger 1'lt 8,8 L71'e ära? |
Aga miks mitte tuua tiger 2 tier 7 ja lükata pikema toruga 88mm peale näiteks.
Tiger H on ikka väga mõttetu tank heavy kohta. Pole tal soomus kaldes nagu teistel t7 tankidel. Pole vahet kust ma teda lasen. Enamus läheb läbi.
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
09.08.2013 23:44:11
|
|
|
Kõikidest tankidest laseb läbi, Tiger on hea tank, mul endal WR jäi magedalt 52%, aga Tiger P jäi 60%
Tankid mis on osade jaoks läbistamatud.
ST1 - lase alumisse liistu
IS6 - lase alumisse liistu
Tiger P - lase alumisse liistu
Ferdi - lase alumisse liistu
Foch - lase alumisse liistu või siis tema periskoopi
Nii, et kõik tankid muutuvad Tiger tankiks, kui sa tead kuhu lasta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
10.08.2013 00:09:26
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Kõikidest tankidest laseb läbi, Tiger on hea tank, mul endal WR jäi magedalt 52%, aga Tiger P jäi 60% |
Tiiger I H kohta ei saa midagi halba öelda. Omal wr 53% sellega 800 mängu kohta ja seal sees julgelt esimesed paarsada mängu, kus arvasin naiivselt et (mu esimene) rasketank läheb alati lippude lehvides esimesena lahingusse. Alguses sai seda tanki siunatud ikka korralikult. Tiiger snaiper ja kui sellisena seda mängida, siis pole sugugi kehv masin. Läbi laseb põhimõtteliselt igast tankist kui sihtida (ja pihta saab) ja ka Tiigri 88 L71 on korralik kahur. Foch on suhteliselt vastik vastane, ees weakspotid küllalt väiksed ja kaugelt raske pihta saada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
10.08.2013 17:43:57
|
|
|
Sai siis oma esimese 300k ühe mängu kohta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.08.2013 17:44:32
|
|
|
Oot kas see 300k per 30 killi kehtib augusti lõpuni?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
10.08.2013 20:33:09
|
|
|
| tsitaat: |
| Foch 155 and T57 Heavy rebalance is planned, how exactly is secret for now |
Niikauaks siis pidu oligi, nerfhammer lendab peale varsti...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
10.08.2013 21:21:50
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
| tsitaat: |
| Foch 155 and T57 Heavy rebalance is planned, how exactly is secret for now |
Niikauaks siis pidu oligi, nerfhammer lendab peale varsti... |
Ammu oleks aeg kah, autoloaderid teevad niigi mängu ebavõrdseks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Retsidivst
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2012
|
10.08.2013 21:37:54
|
|
|
| Ma ei ütleks, et kõik autoloaderid aga nende kahe puhul oli nerfi juba ammu oodata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
10.08.2013 23:16:22
|
|
|
PZ2G võiks buffi saada hoopis.
DPM on 30% hullem kui stock traktoril (690 vs näiteks pz1c 2024)
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
10.08.2013 23:58:09
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Oot kas see 300k per 30 killi kehtib augusti lõpuni? |
Augusti lõpuni jah, iga päev saab ühe korra 300 tuhat, kui 30 killi täis saab.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|