Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.08.2013 19:00:57 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Aga pole tähtis mis järk? Esimese järgu mängudes tuleb küll 3 killi lahingus ära (kui pingutada).


Alates tier 4 on see.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 06.08.2013 10:04:55 vasta tsitaadiga

Eile sai kuulsustega ühte matchi. icon_cool.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.08.2013 11:28:42 vasta tsitaadiga

Sven kirjutas:
Eile sai kuulsustega ühte matchi. icon_cool.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
icon_question.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finch
HV Guru
finch

liitunud: 13.12.2002




sõnum 06.08.2013 11:35:27 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Sven kirjutas:
Eile sai kuulsustega ühte matchi. icon_cool.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
icon_question.gif



Platuun 2 icon_wink.gif
http://www.youtube.com/user/QuickyBabyTV
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 14:16:22 vasta tsitaadiga

jingles on ikka suurem kuulsus thumbs_up.gif

E: kas SP credit making nerfiti ära mingi hetk? üle 30k ei saa enam üldse kasumit
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.08.2013 16:00:00 vasta tsitaadiga

Tegin elu võimsama mängu kv4 (IS toruga) - 6162 damaget
Enne seda mängu mõtlesin, et KV4 ma tankiässaks ära ei mängi, aga tuli ikka ära.

Spoiler Spoiler Spoiler


õhtul ületasin rekordi 6795 damaget, aga sain surma.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis vipu 06.08.2013 23:12:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liivainime
HV kasutaja
liivainime

liitunud: 25.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 17:34:12 vasta tsitaadiga

Ehk on võhiklik küsimus, aga miks sul osad tankid justkui mingi taimeri all lukus on?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 06.08.2013 17:50:08 vasta tsitaadiga

vipu, kena tulemus thumbs_up.gif

liivainime, kui su tank Clan Warsi lahingus katki lastakse, siis läheb "külmikusse" teatud ajaks.
Heavyd olid mingil hetkel näiteks nädal aega "külmikus", nii et sa neid CW'des kasutada ei saa. Randomis saab kenasti edasi sõita.

Täpsemalt siin - http://worldoftanks.eu/en/content/clanwars_guide/expansion/destroyed-vehicles-blocking/
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liivainime
HV kasutaja
liivainime

liitunud: 25.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 18:48:51 vasta tsitaadiga

Aitäh, kahtlustasingi midagi klannidega seotut. Ise olen liiga pühapäevamängija, et sellega tegeleda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 13:03:09 vasta tsitaadiga

T-150 on ikka mõnus käristaja.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 16:39:13 vasta tsitaadiga

Viimaselajal mängin ainut statside jaoks. Everything for efficency aukoodeksite järgi... tegin peale tööd 10 mängu E75mega, 4000 peformance ja 2.2k eff 80% WR icon_biggrin.gif nii peaks iga päev,
clanniga plattima ja heade tankidega mängima. Unicimiks saamine tundub palju more rewarding kui mingi E100 kätte saamine (ise kunagi kulda ei lase, siis täiesti mõttetu tank)

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.08.2013 21:09:04 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Jep, see on mäng mängu sees, tõeline väljakutse.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 08.08.2013 01:37:31 vasta tsitaadiga

hehe päris huvitava lõpuga mäng. replay
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 08.08.2013 02:53:52 vasta tsitaadiga

Sihuke narr küsimus - mis nupuga saab anda käsu "Rünnakule!"? Z all pole selle juures midagi. Ja üldse, kust saaks täielikku chat commandide nimekirja? PDF manualis on ainult needsamad, mis Z nupu all on, aga neid käsklusi on ju veel, nagu näiteks: "mängija nimi", tõmbu tagasi!, "mängija nimi",stop! jne. Mängija nime saamiseks tuleb sihik tema peale aimida, aga edasi?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 07:34:03 vasta tsitaadiga

siis Z alla ja tekivad muud valikud.

Lisaks võid veel F1-F13 tampida.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scammy
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011




sõnum 08.08.2013 15:20:18 vasta tsitaadiga

Sain ISU kätte thumbs_up.gif. Päris jõhker asi icon_biggrin.gif
122mm kahuriga ei võtnud hästi teisi maha nii, et panin 152mm kahuri tagasi peale ja nüüd võtab maha teisi palju paremini thumbs_up.gif
Ma ei taha teada kui jõhker see BL-10nega on icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 08.08.2013 15:28:41 vasta tsitaadiga

Scammy kirjutas:
Sain ISU kätte thumbs_up.gif. Päris jõhker asi icon_biggrin.gif
122mm kahuriga ei võtnud hästi teisi maha nii, et panin 152mm kahuri tagasi peale ja nüüd võtab maha teisi palju paremini thumbs_up.gif
Ma ei taha teada kui jõhker see BL-10nega on icon_lol.gif


BL-10 on siuke imelik toru, et sul tekib armasta&vihka suhe sellega:) Kui pihta saab, siis teeb ikka ulme damaget aga samas laseb vahest mitu korda jutti nii mööda, et hakka või nutma.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 15:51:13 vasta tsitaadiga

tier 8 max mängudes on see alpha ebaproportsionaalselt suur, aga meh.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 17:21:44 vasta tsitaadiga

Põnevaid lahinguid tuleb nagu seeni peale vihma. Eriti just lõpupoole.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 17:40:10 vasta tsitaadiga

Scammy kirjutas:
Sain ISU kätte thumbs_up.gif. Päris jõhker asi icon_biggrin.gif
122mm kahuriga ei võtnud hästi teisi maha nii, et panin 152mm kahuri tagasi peale ja nüüd võtab maha teisi palju paremini thumbs_up.gif
Ma ei taha teada kui jõhker see BL-10nega on icon_lol.gif

See BL-10 oli viimati vist 6.7 patch-iga jõhker aga nüüd tavaline ja arvestades veel selle täpsust +laadimis kiirust ja sinu võimalust sellega lasta kordi mängu jooksul
siis ei olegi see nii pro icon_biggrin.gif Aga muidu ok.

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 17:56:04 vasta tsitaadiga

kv-2 toruga võib nüüd ka snaipida ja te räägite, et tollega ei saa pihta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 23:22:46 vasta tsitaadiga

Peale accuraccy reworki annab kõigega snipeda
_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 08.08.2013 23:32:34 vasta tsitaadiga

kui palju teid s6imatakse nn kullakasutajaks random m2ngudes ? mu tigerp on suhtt2pne jne, et seda s6imu saan pidevalt, kui kv-5`le iga lask kahju teeb. et pms muud v6imalust pole vist t6estada kui demo?

a ja mulle tekkis lambist 3k kulda kontole ...

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 08.08.2013 23:37:05 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
kui palju teid s6imatakse nn kullakasutajaks random m2ngudes ? mu tigerp on suhtt2pne jne, et seda s6imu saan pidevalt, kui kv-5`le iga lask kahju teeb. et pms muud v6imalust pole vist t6estada kui demo?

a ja mulle tekkis lambist 3k kulda kontole ...

Selle eest said: http://worldoftanks.eu/en/content/docs/anniversary-manoeuvers-heavy-winners/#tier9

Ja said VK 45.02 (P) Ausf. B-ga selle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 08.08.2013 23:39:29 vasta tsitaadiga

norm ty icon_smile.gif
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2013 08:09:16 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Scammy kirjutas:
Sain ISU kätte thumbs_up.gif. Päris jõhker asi icon_biggrin.gif
122mm kahuriga ei võtnud hästi teisi maha nii, et panin 152mm kahuri tagasi peale ja nüüd võtab maha teisi palju paremini thumbs_up.gif
Ma ei taha teada kui jõhker see BL-10nega on icon_lol.gif


BL-10 on siuke imelik toru, et sul tekib armasta&vihka suhe sellega:) Kui pihta saab, siis teeb ikka ulme damaget aga samas laseb vahest mitu korda jutti nii mööda, et hakka või nutma.


Või siis teeb bounce mingi T7 mediumi pealt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2013 09:02:43 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
kui palju teid s6imatakse nn kullakasutajaks random m2ngudes ? mu tigerp on suhtt2pne jne, et seda s6imu saan pidevalt, kui kv-5`le iga lask kahju teeb. et pms muud v6imalust pole vist t6estada kui demo?

a ja mulle tekkis lambist 3k kulda kontole ...


Aga üks lihtne küsimus - miks sa peaksid tõestama midagi üldse? Kui tahad, kasuta kulda, kui tahad, ära kasuta. Kelle asi see on? Ja kellele tõestada vaja midagi - emale, isale, sõbrale, tüdruksõbrale, vanaemale, koduloomale?
Minu soovitus: kasuta kulda nii nagu ja kuidas tahad ja see pole kellegi asi ega mure.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2013 09:19:36 vasta tsitaadiga

Lol, KV5 mängija saab sisse ja vingub, et kasutatakse kulda tema vastu, järelikult oli sitt mängija, et R2D2 nähtavale jättis.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 09.08.2013 09:39:44 vasta tsitaadiga

Enamasti on selliste vingujate statsid suht madalad...ja neile on väga raske midagi selgeks teha.
Kui keegi hakkab vinguma et ma kulda lasen, siis vastan enamasti midagi taolist, et "Ei kasuta kulda, ma lihtsalt cheatin" vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 09.08.2013 10:10:18 vasta tsitaadiga

Mis jama on, tegin mängu kus ma ei teinud midagi ja siis oli tekst: Missioon täidetud! Auhind: Premium päevi lisatud: 3

Aaaaa, see oligi mulle kui noobile icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2013 10:51:49 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Lol, KV5 mängija saab sisse ja vingub, et kasutatakse kulda tema vastu, järelikult oli sitt mängija, et R2D2 nähtavale jättis.

KV5 ma nüüd ei tea, aga type59 vastu lastakse ikka päris tihti kulda icon_smile.gif Kui ainult kuppel paistab, siis käib kõigepealt 2-3 bounce ja edasised lasud tulevad kõik tuppa.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.08.2013 11:42:56 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mis jama on, tegin mängu kus ma ei teinud midagi ja siis oli tekst: Missioon täidetud! Auhind: Premium päevi lisatud: 3

Aaaaa, see oligi mulle kui noobile icon_lol.gif
Juhtub, kui WoT'i kodulehte ei jälgi.
Mission Possible: Earn Premium Time! kirjutas:
Commanders,

The Russian server of World of Tanks is celebrating its third anniversary, and for this occasion, we want you to complete a very special mission in game. Will you accept it?

Your goal is to win one victory in a random battle within the allowed time: from Friday 9th August 08:00 until Tuesday 13th August 07:30 CEST (GMT+2). If you manage to complete this very hard ordeal, you will be rewarded with three days of premium account time.

Of course, you can only win the reward once during the time period.

Get ready to be a VIP for three days!
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 09.08.2013 12:00:55 vasta tsitaadiga

Natuke uue hiina tier8 premium mediumi T-34-3 gameplayd:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 09.08.2013 12:12:17 vasta tsitaadiga

Toru on hea võimas peal. Võiks isegi osta, LÖWE on end minujaoks ammendanud. Ehk siis õpin medikatega lõpuks mängima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2013 16:50:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Changes in the German Tech Tree:

VK 30.01 H will be rebalanced and moved to Tier V as a heavy tank


heh, 3001h oli ainus saksa tier 6 med, mida võis ka tõsimeeli mediks lugeda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2013 16:55:23 vasta tsitaadiga

Võiksid Tiger H ja Panthri ka tõmmata t6 peale. Vähendada nende HP'd ja visata külge gunnid mis neil tegelikkuses olid. Tiger 2 peaks ka olema t7. Aga kui venkud pukis on siis ei tohi ju need legendaarsed masinad tugevad olla icon_neutral.gif
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.08.2013 18:33:59 vasta tsitaadiga

indu, et paneme siia ajaloolised relvad ka peale maksimaalselt ja võtame Tiger 2'lt 10,5 ära ja Tiger 1'lt 8,8 L71'e ära?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 09.08.2013 18:50:25 vasta tsitaadiga

Kas on midagi teha värdjaga, kes hakkab omi mehi laskma? Üks jobu lasi kolm lasku minu ja ühe lasu meie tiimi KV-5 pihta ning seejärel sõitis vette ja uputas end ära. icon_evil.gif
Replay: http://www.upload.ee/files/3501785/20130809_1835_germany-PzVIB_Tiger_II_18_cliff.wotreplay.html

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.08.2013 19:14:10 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Kas on midagi teha värdjaga, kes hakkab omi mehi laskma? Üks jobu lasi kolm lasku minu ja ühe lasu meie tiimi KV-5 pihta ning seejärel sõitis vette ja uputas end ära. icon_evil.gif
Replay: http://www.upload.ee/files/3501785/20130809_1835_germany-PzVIB_Tiger_II_18_cliff.wotreplay.html
Midagi muud peale raporteerimise mitte.
Proovi saada mõlema tiimi liikmed raporteerima, see kindlustab kiirema bännimise.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2013 21:19:24 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
indu, et paneme siia ajaloolised relvad ka peale maksimaalselt ja võtame Tiger 2'lt 10,5 ära ja Tiger 1'lt 8,8 L71'e ära?

Aga miks mitte tuua tiger 2 tier 7 ja lükata pikema toruga 88mm peale näiteks.
Tiger H on ikka väga mõttetu tank heavy kohta. Pole tal soomus kaldes nagu teistel t7 tankidel. Pole vahet kust ma teda lasen. Enamus läheb läbi.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 09.08.2013 23:44:11 vasta tsitaadiga

Kõikidest tankidest laseb läbi, Tiger on hea tank, mul endal WR jäi magedalt 52%, aga Tiger P jäi 60%

Tankid mis on osade jaoks läbistamatud.

ST1 - lase alumisse liistu
IS6 - lase alumisse liistu
Tiger P - lase alumisse liistu
Ferdi - lase alumisse liistu
Foch - lase alumisse liistu või siis tema periskoopi

Nii, et kõik tankid muutuvad Tiger tankiks, kui sa tead kuhu lasta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 10.08.2013 00:09:26 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Kõikidest tankidest laseb läbi, Tiger on hea tank, mul endal WR jäi magedalt 52%, aga Tiger P jäi 60%


Tiiger I H kohta ei saa midagi halba öelda. Omal wr 53% sellega 800 mängu kohta ja seal sees julgelt esimesed paarsada mängu, kus arvasin naiivselt et (mu esimene) rasketank läheb alati lippude lehvides esimesena lahingusse. Alguses sai seda tanki siunatud ikka korralikult. Tiiger snaiper ja kui sellisena seda mängida, siis pole sugugi kehv masin. Läbi laseb põhimõtteliselt igast tankist kui sihtida (ja pihta saab) ja ka Tiigri 88 L71 on korralik kahur. Foch on suhteliselt vastik vastane, ees weakspotid küllalt väiksed ja kaugelt raske pihta saada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 10.08.2013 17:43:57 vasta tsitaadiga

Sai siis oma esimese 300k ühe mängu kohta.


_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2013 17:44:32 vasta tsitaadiga

Oot kas see 300k per 30 killi kehtib augusti lõpuni?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 10.08.2013 20:33:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Foch 155 and T57 Heavy rebalance is planned, how exactly is secret for now


Niikauaks siis pidu oligi, nerfhammer lendab peale varsti...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2013 20:58:33 vasta tsitaadiga

Crow, see ei olnud see 30 killi preemia?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 10.08.2013 21:21:50 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
tsitaat:
Foch 155 and T57 Heavy rebalance is planned, how exactly is secret for now


Niikauaks siis pidu oligi, nerfhammer lendab peale varsti...


Ammu oleks aeg kah, autoloaderid teevad niigi mängu ebavõrdseks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Retsidivst
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2012




sõnum 10.08.2013 21:37:54 vasta tsitaadiga

Ma ei ütleks, et kõik autoloaderid aga nende kahe puhul oli nerfi juba ammu oodata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2013 23:16:22 vasta tsitaadiga

PZ2G võiks buffi saada hoopis.
DPM on 30% hullem kui stock traktoril icon_wink.gif (690 vs näiteks pz1c 2024)
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 10.08.2013 23:58:09 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Oot kas see 300k per 30 killi kehtib augusti lõpuni?

Augusti lõpuni jah, iga päev saab ühe korra 300 tuhat, kui 30 killi täis saab.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.