Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba protsessorit eelistad sina?
Exynos 5 Octa 5410
32%
 32%  [ 72 ]
Qualcomm Snapdragon 600
67%
 67%  [ 148 ]
hääli kokku : 220

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 30.07.2013 21:51:02 vasta tsitaadiga

Ahaa, selles asi.
Kolmest ostetud EMT tagist üks ei töötanud algusest peale, üks andis sabad pärast mõnda kasutuskorda, üks seisab jõude. Kas see on erand või pigem reegel, ei oska kommentida. Ligi 2 eurot tagi eest tundub ka paljuvõitu olema. Rohke esialgu katsetanud ei ole.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2013 17:52:39 vasta tsitaadiga

Tõmbasin huvipärast Qi chipil reklaamkleepsud maha, all on 5v 600mA. Päris hästi tüssavad. Ja teine asi, kui vastu valgust uurida tagakaane peegeldust, siis veidike nagu punnitaks ka...

Edit:

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis spezwend 01.08.2013 18:56:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2013 11:15:31 vasta tsitaadiga

Samsung: “Me ei teinud sohki”
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2013 11:52:28 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Samsung: “Me ei teinud sohki”

Ma lugesin yht lõiku paar korda ja ei saanud asjale pihta......
S4 ei jooksuta mänge ja rakendusi täisekraanil ?
Et misasja nagu icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2013 12:39:17 vasta tsitaadiga

Kehvalt tõlgitud.
Samsung ütles põhimõtteliselt et grraafikajudlust ei aeta vägisi maksimaalseks rakendustel mille jooksutamisel kuvatakse Notification Bar, kuna need ei vaja reeglina nii palju jõudlust.
Rakendused mis jooksevad täisekraanil ehk, mille puhul on Notification Bar peidus vajavad tõenäoliselt rohkem võimsust (kangemad mängud, kaamera jne.).

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puujuur
HV kasutaja
puujuur

liitunud: 12.01.2003




sõnum 01.08.2013 19:06:30 vasta tsitaadiga

Oskab keegi ütelda kuidas sab teha tehase seadete taastamist?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2013 19:13:17 vasta tsitaadiga

puujuur kirjutas:
Oskab keegi ütelda kuidas sab teha tehase seadete taastamist?


Kasuta google otsingut nii lihtsa asja teostamiseks: Settings - Accounts - Back up and reset→ Factory data reset → Reset device→ Erase everything
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smart50
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 05.08.2013 19:26:37 lcd ekraan vasta tsitaadiga

Hale nõrk on s4 ikka,juhtus täpselt sama asi mis allolevas lingis kus sellest juttu 70lk,nimelt purunes täiesti lampi lcd ekraan ilma ühegi välise defektita,samamoodi kandsin pükste taskus koos kaitsekoprusega,midagi muud taskus polnud,saan aru et eks ta väike surve tõttu läks aga no see pole normaalne et nüüd peab hakkama telefoni porolooni sees kaasas kandma.Pole vaja telefoni nii äärmustesse lasta ekraani suuruse kui paksuse kohapealt kui telefon ei kannata välja vägagi ettevaatlikut kasutamist.Muidugi see garantii alla ei lähe nagu võis ka arvata.Teistele teadmiseks lihtsalt et ainult unenägudes võib see telefon nii vastupidav olla nagu ametlikust s4 vastupidavustestist näha võib.
Ma usun et reaalselt on neid kellel sama asi juhtunud palju kuna väga väike protsent kirjutab sellest suurtesse foorumitesse,enamus lihtsalt loevad.Tuleb võtta arvesse ka seda et mudel alles 3 kuud vana ,tahaks näha aasta pärast mis sellest teemast saand on,eks kui toimub pidev surve ekraanile siis lihtsalt annab järgi üks hetk,praegu veel juhtumeid vähe kuna keegi pole saanud telefoni väga pikaldaselt kasutada.
Olen omanud aasta ka s3me ja see telefon nägi ikka kordi hullemaid asju kui s4 ja ei tekkind ühtegi probleemi.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2287882
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2013 22:42:11 Re: lcd ekraan vasta tsitaadiga

smart50 kirjutas:
Hale nõrk on s4 ikka,juhtus täpselt sama asi mis allolevas lingis kus sellest juttu 70lk,nimelt purunes täiesti lampi lcd ekraan ilma ühegi välise defektita,samamoodi kandsin pükste taskus koos kaitsekoprusega,midagi muud taskus polnud,saan aru et eks ta väike surve tõttu läks aga no see pole normaalne et nüüd peab hakkama telefoni porolooni sees kaasas kandma.Pole vaja telefoni nii äärmustesse lasta ekraani suuruse kui paksuse kohapealt kui telefon ei kannata välja vägagi ettevaatlikut kasutamist.Muidugi see garantii alla ei lähe nagu võis ka arvata.Teistele teadmiseks lihtsalt et ainult unenägudes võib see telefon nii vastupidav olla nagu ametlikust s4 vastupidavustestist näha võib.
Ma usun et reaalselt on neid kellel sama asi juhtunud palju kuna väga väike protsent kirjutab sellest suurtesse foorumitesse,enamus lihtsalt loevad.Tuleb võtta arvesse ka seda et mudel alles 3 kuud vana ,tahaks näha aasta pärast mis sellest teemast saand on,eks kui toimub pidev surve ekraanile siis lihtsalt annab järgi üks hetk,praegu veel juhtumeid vähe kuna keegi pole saanud telefoni väga pikaldaselt kasutada.
Olen omanud aasta ka s3me ja see telefon nägi ikka kordi hullemaid asju kui s4 ja ei tekkind ühtegi probleemi.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2287882


Ei lugenud xda foorumi teemat veel, aga esimese asjana tuli mõttesse, et Gorning Gorilla Glass 3 peab küll vastu, kuid plastikust tagus ja terve korpus seestpoolt annab arvatavasti lihtsalt järgi ja paindub läbi = avaldab LCD'le survet = puruneb.
Igatahes väga kurb, et nii on tõesti võimalik ära lõhkuda midagi, mille koht on justnimelt taskutes.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.08.2013 22:49:49 Re: lcd ekraan vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
smart50 kirjutas:
Hale nõrk on s4 ikka,juhtus täpselt sama asi mis allolevas lingis kus sellest juttu 70lk,nimelt purunes täiesti lampi lcd ekraan ilma ühegi välise defektita,samamoodi kandsin pükste taskus koos kaitsekoprusega,midagi muud taskus polnud,saan aru et eks ta väike surve tõttu läks aga no see pole normaalne et nüüd peab hakkama telefoni porolooni sees kaasas kandma.Pole vaja telefoni nii äärmustesse lasta ekraani suuruse kui paksuse kohapealt kui telefon ei kannata välja vägagi ettevaatlikut kasutamist.Muidugi see garantii alla ei lähe nagu võis ka arvata.Teistele teadmiseks lihtsalt et ainult unenägudes võib see telefon nii vastupidav olla nagu ametlikust s4 vastupidavustestist näha võib.
Ma usun et reaalselt on neid kellel sama asi juhtunud palju kuna väga väike protsent kirjutab sellest suurtesse foorumitesse,enamus lihtsalt loevad.Tuleb võtta arvesse ka seda et mudel alles 3 kuud vana ,tahaks näha aasta pärast mis sellest teemast saand on,eks kui toimub pidev surve ekraanile siis lihtsalt annab järgi üks hetk,praegu veel juhtumeid vähe kuna keegi pole saanud telefoni väga pikaldaselt kasutada.
Olen omanud aasta ka s3me ja see telefon nägi ikka kordi hullemaid asju kui s4 ja ei tekkind ühtegi probleemi.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2287882


Ei lugenud xda foorumi teemat veel, aga esimese asjana tuli mõttesse, et Gorning Gorilla Glass 3 peab küll vastu, kuid plastikust tagus ja terve korpus seestpoolt annab arvatavasti lihtsalt järgi ja paindub läbi = avaldab LCD'le survet = puruneb.
Igatahes väga kurb, et nii on tõesti võimalik ära lõhkuda midagi, mille koht on justnimelt taskutes.
nu mõneaegsele väändele annab kindlasti järgi - igal materjalil on oma piir
ja kui unistate, et alumiinium on tugevam kui plastik ning sellega endale kindlustunde loote, siis pole teil alumiiniumiga ilmselt kogemust whistle.gif

pakun, et smart50 on keskmiselt kõhna vend, kel liibuvad teksad rõivastuses?

ja õnneks on s4 ekraanivahetus suhteliselt odav töö icon_lol.gif thumbs_up.gif
htc one kohta infot ei ole, kuid mttc's on i5 ekraanivahetus 200€, xperia Z 300€ icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smart50
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 06.08.2013 12:25:52 vasta tsitaadiga

S4 ekraani vahetus 163eurot ,mis ei ole tõesti kõige kallim,ise arvasin et läheb kallimaks see asi.Ja no ma jõudsin kanda seda telefoni 90 prossa lühikeste pükste taskus,peale seda ma ei kujutagi ette kuidas ma hiljem seda teksade taskus hoidma hakkan.Selge et see telefon sai mingit survet aga see oli siuke surve mida oleks pidanud telefon ikkagi ära kannatama,saaks aru kui oleks telefonile peale istund vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2013 13:55:57 vasta tsitaadiga

smart50 kirjutas:
S4 ekraani vahetus 163eurot ,mis ei ole tõesti kõige kallim,ise arvasin et läheb kallimaks see asi.Ja no ma jõudsin kanda seda telefoni 90 prossa lühikeste pükste taskus,peale seda ma ei kujutagi ette kuidas ma hiljem seda teksade taskus hoidma hakkan.Selge et see telefon sai mingit survet aga see oli siuke surve mida oleks pidanud telefon ikkagi ära kannatama, saaks aru kui oleks telefonile peale istund vms icon_biggrin.gif

ot:
s2-ga on seda palju juhtunud, lendama ka õppinud, ei purune icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.08.2013 19:08:41 vasta tsitaadiga

smart50 kirjutas:
S4 ekraani vahetus 163eurot ,mis ei ole tõesti kõige kallim,ise arvasin et läheb kallimaks see asi.Ja no ma jõudsin kanda seda telefoni 90 prossa lühikeste pükste taskus,peale seda ma ei kujutagi ette kuidas ma hiljem seda teksade taskus hoidma hakkan.Selge et see telefon sai mingit survet aga see oli siuke surve mida oleks pidanud telefon ikkagi ära kannatama,saaks aru kui oleks telefonile peale istund vms icon_biggrin.gif
eks see ole osalt ka gorilla glassi teema
too on törts elastsem, aga kuna samoled on klaasi külge liimitud, siis väände korral annab nõrgem alla - eks lühiajalised väänded elab üle, kuid kui mingi vääne toimub korduvalt või on pikema aja jooksul pinge all, siis annab ka järele

ja s2'ga ei kannata võrreldagi, mingi väike paks klots icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2013 20:30:06 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
smart50 kirjutas:
S4 ekraani vahetus 163eurot ,mis ei ole tõesti kõige kallim,ise arvasin et läheb kallimaks see asi.Ja no ma jõudsin kanda seda telefoni 90 prossa lühikeste pükste taskus,peale seda ma ei kujutagi ette kuidas ma hiljem seda teksade taskus hoidma hakkan.Selge et see telefon sai mingit survet aga see oli siuke surve mida oleks pidanud telefon ikkagi ära kannatama,saaks aru kui oleks telefonile peale istund vms icon_biggrin.gif
eks see ole osalt ka gorilla glassi teema
too on törts elastsem, aga kuna samoled on klaasi külge liimitud, siis väände korral annab nõrgem alla - eks lühiajalised väänded elab üle, kuid kui mingi vääne toimub korduvalt või on pikema aja jooksul pinge all, siis annab ka järele

ja s2'ga ei kannata võrreldagi, mingi väike paks klots icon_lol.gif

tuled solvama siin 2 viimase aasta kõige lollikindlamat moblat icon_lol.gif
ot:
ega ma ka parem pole, kiidan vana mudelit uue mudeli teemas
icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.08.2013 22:36:19 vasta tsitaadiga

jeesus188, see, et ennast lolliks sõimad, ei tee telefoni lollikindlaks thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ende
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2004




sõnum 07.08.2013 02:02:55 vasta tsitaadiga

Kus soovitate vahetada S4 gorilla glassi? Mis see maksta võiks?
Mingi Sevarta moblapunkti võiks välja jätta valikust, sinna enam jalga ei tõsta kunagi.

Endal juhtus samuti täiesti lampi - telefon oli taskus võtmetega, nüüd 6cm mõra üle ekraani (gorilla glassi). Ilmselt istudes kuidagi vms.. Väga ei sega, aga kui hea hinnaga saaks korda oleks tore.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 08.08.2013 06:28:03 vasta tsitaadiga

Kui ma kasutan mobla filmimiseks siis lulitab alati 30min tagant valja. Malu ei ole piiranguks sest on 64gb kaart sees. Kuidas seda ajalimiiti korvaldada? Mis pohjustab seda?
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2013 08:56:30 vasta tsitaadiga

Huvitav miks telefon ei suuda uusimat firmware uuendust leida... Hetkel on peal I9505XXUBMF8 aga kõige uuem on I9505XXUBMGA. Telefonist ja Kies'ist kontrollides ütleb, et kõige uuem juba peal.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 08.08.2013 09:03:04 vasta tsitaadiga

Proovi kiesi enda update teha.
Ei ole eriti keeruline odiniga uuem fm peale panna. Iga arvutit kasutanud inimene saab hakkama.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2013 11:12:30 vasta tsitaadiga

tiitise, Kiesi uusim versioon on peale pandud. Proovisin, et lasin selle maha, tegin registri puhtaks ja installisin uuesti, ikka sama.
Odiniga root pole vist vajalik ja?
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2013 11:23:33 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Huvitav miks telefon ei suuda uusimat firmware uuendust leida... Hetkel on peal I9505XXUBMF8 aga kõige uuem on I9505XXUBMGA. Telefonist ja Kies'ist kontrollides ütleb, et kõige uuem juba peal.


Kui kaua see kõige uuem uuendus väljas on olnud?
Teada on, et tootjad lasevad uuenduse välja IMEI vahemike kaupa, et kõik korraga uuendus-servereid umbe ei tõmbaks.

Seega võibolla pole lihtsalt järg sinu aparaadini jõudnud...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2013 13:30:17 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Vahur kirjutas:
Huvitav miks telefon ei suuda uusimat firmware uuendust leida... Hetkel on peal I9505XXUBMF8 aga kõige uuem on I9505XXUBMGA. Telefonist ja Kies'ist kontrollides ütleb, et kõige uuem juba peal.

Kui kaua see kõige uuem uuendus väljas on olnud?
Teada on, et tootjad lasevad uuenduse välja IMEI vahemike kaupa, et kõik korraga uuendus-servereid umbe ei tõmbaks.

Seega võibolla pole lihtsalt järg sinu aparaadini jõudnud...

17 päeva ja 6 tundi...
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 08.08.2013 13:36:18 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
tiitise, Kiesi uusim versioon on peale pandud. Proovisin, et lasin selle maha, tegin registri puhtaks ja installisin uuesti, ikka sama.
Odiniga root pole vist vajalik ja?

Odiniga flashimisel pole root vajalik
FW tõmba siit: http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9505 (otsi SEB)

Kolm esimest punkti pole vaja teha: http://www.naldotech.com/how-to-install-stock-official-samsung-galaxy-s4-firmwares-with-odin/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 08.08.2013 17:17:26 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Kui ma kasutan mobla filmimiseks siis lulitab alati 30min tagant valja. Malu ei ole piiranguks sest on 64gb kaart sees. Kuidas seda ajalimiiti korvaldada? Mis pohjustab seda?


Kas see ei olnud mitte seotud autorikaitsega? Et sa jumala pärast kinos uut filmi üles riputamiseks filmima ei hakkaks.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 09.08.2013 08:20:17 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Andium kirjutas:
Kui ma kasutan mobla filmimiseks siis lulitab alati 30min tagant valja. Malu ei ole piiranguks sest on 64gb kaart sees. Kuidas seda ajalimiiti korvaldada? Mis pohjustab seda?


Kas see ei olnud mitte seotud autorikaitsega? Et sa jumala pärast kinos uut filmi üles riputamiseks filmima ei hakkaks.

mul saab nendest idikatest juba korini. Kui see tosi on, need idikad on palju haid varke metsa keeranud. Ega see kinos filmimist ei peata. Ma voin seda ikka teha.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.