|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kumba protsessorit eelistad sina? |
| Exynos 5 Octa 5410 |
|
32% |
[ 72 ] |
| Qualcomm Snapdragon 600 |
|
67% |
[ 148 ] |
|
| hääli kokku : 220 |
|
| autor |
|
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
15.07.2013 11:16:09
|
|
|
Digizones on lõpuks juhtmevaba laadimist toetav tagakaan müügil.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.07.2013 12:39:50
|
|
|
| Kaan joob verd. Tagakaas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.07.2013 12:59:14
|
|
|
| linni kirjutas: |
| Digizones on lõpuks juhtmevaba laadimist toetav tagakaan müügil. |
see tagakaas teeb telefoni 2mm paksemaks.
palju mõistlikum on osta mingi qi kleebis, mille saab edukalt originaalkaane alla mahutada, lisaks on nood ka odavamad
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
15.07.2013 14:10:04
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Kaan joob verd. Tagakaas. |
Kapa - Kohila släng.
| libe kirjutas: |
| palju mõistlikum on osta mingi qi kleebis, mille saab edukalt originaalkaane alla mahutada, lisaks on nood ka odavamad |
Nii ta on, aga nagu varem kirjutasin, siis Amazon keeldub seda mulle väljastamast, kuna müüjad paduhiinlased ja toimetavad vaid UK aadressile. eBays oli valik kehvakene.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
15.07.2013 20:01:18
|
|
|
Tellisin juba kaane ära, järgmine eksperiment on asjandus panna tööle Nokia CR-200 autohoidikuga. Eks edaspidi vaatab, kui laadimischippide saadavus suureneb, vahetan ümber.
Hetkel on seis selline, et 2 tundi Google Mapsiga sõitmist ja aku tühi.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.07.2013 20:39:47
|
|
|
| linni kirjutas: |
Tellisin juba kaane ära, järgmine eksperiment on asjandus panna tööle Nokia CR-200 autohoidikuga. Eks edaspidi vaatab, kui laadimischippide saadavus suureneb, vahetan ümber.
Hetkel on seis selline, et 2 tundi Google Mapsiga sõitmist ja aku tühi. |
http://www.anandtech.com/show/7134/a-look-at-samsungs-galaxy-s-4-qi-wireless-charging-pad-review
mulle meeldib telefoni puhul just see, et ta õhuke on, eriti sellise lahmaka puhul
kui see ikka 10mm paks, siis venitab ta tasku ropult välja
selle ka loobusin kaitsekaantest , pakkisin karpi tagasi, kuna raisad tegid telefoni 2mm paksemaks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
16.07.2013 12:09:25
|
|
|
Kes veel ei tea, siis kisu siit omale CWM Recovery ja flashi sellega. Antud app oskab ettesöödetud .img recovery ära flashida.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
24.07.2013 13:06:32
|
|
|
Sain täna laadiva tagakaane kätte.
+ veidi paksem, tänu millele istub paremini käes
- teeb telefoni tuntavalt raskemaks
Ostsin ka Nokia NFC autolaadija ära, toimetab ilusti. Miinuspoolele tuleb lisada järgmised momendid:
- hoidiku NFC chippi ei anna ümber programmeerida teisi asju tegema. Vähemalt EMT Starter äppi abil mitte. Katsetan hiljem muid alternatiive.
- EMT NFC programmeeeritud märgis ei tööta Nokia hoidikus. Ilmselt tekib mingi konflikt, kuna telefon teatab kaks korda, et asus laadima. Teisel korral peaks hoopis soovitud rakenduse avama.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
25.07.2013 18:09:10
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
Baltikumi i9505 sai täna ametlikult uue firmware:
| tsitaat: |
Model: GT-I9505
Country: Baltic
Version: Android 4.2.2
Changelist: 1081224
Build date: Thu, 11 Jul 2013 10:56:37 +0000
Product Code: SEB
PDA: I9505XXUBMGA
CSC: I9505OXXBMG3
MODEM: I9505XXUBMGA |
|
Jagama hakati vist juba varem, ma sain esmaspäeval.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keikz!
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2006
|
27.07.2013 21:31:25
|
|
|
| Oskab keegi öelda palju maksab kaamera klaasi vahetus ?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.07.2013 05:37:14
|
|
|
| Keikz! kirjutas: |
| Oskab keegi öelda palju maksab kaamera klaasi vahetus ? |
helista amtelikule remonditeenusepakkujale mttc.ee
kas selle püsivara uuenduse kohta mingi changelog ka on?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
29.07.2013 09:14:50
|
|
|
| libe kirjutas: |
| kas selle püsivara uuenduse kohta mingi changelog ka on? |
Olen otsinud, aga pole midagi leidnud.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanha
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
29.07.2013 14:44:45
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
Edit: eile nägin Rocca al Mare Tele2 esinduses punast S4-ja  |
Tallinnas Järve Keskuse Tele2 esinduses nägin ka valget, musta, sinist ja punast Samsung S4.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
30.07.2013 18:27:45
|
|
|
| linni kirjutas: |
Sain täna laadiva tagakaane kätte.
+ veidi paksem, tänu millele istub paremini käes
- teeb telefoni tuntavalt raskemaks |
Ma sain ka vahepeal oma vidinad kätte, täpselt 3 nädalat ja 32$. Telefon paksemaks ega raskemaks ei läinud. Ööga laeb täis ka.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
30.07.2013 18:41:15
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
Ma sain ka vahepeal oma vidinad kätte, täpselt 3 nädalat ja 32$. Telefon paksemaks ega raskemaks ei läinud. Ööga laeb täis ka.
|
Kust tellisid? Ainult laadimischippi ka müüvad? Paistab päris tegus (1 amper) olevat.
Tellisin vahepeal sellise vidina, aga pole veel kätte saanud.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
30.07.2013 19:11:31
|
|
|
| linni kirjutas: |
| Kust tellisid? Ainult laadimischippi ka müüvad? Paistab päris tegus (1 amper) olevat. |
Hiinast ikka. Alus ja chip.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.07.2013 19:30:51
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| linni kirjutas: |
| Kust tellisid? Ainult laadimischippi ka müüvad? Paistab päris tegus (1 amper) olevat. |
Hiinast ikka. Alus ja chip. |
priginaalkaane alla ka mahub?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
30.07.2013 19:58:16
|
|
|
| libe kirjutas: |
| priginaalkaane alla ka mahub? |
Sinna see ju mõeldud ongi.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.07.2013 20:22:54
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| priginaalkaane alla ka mahub? |
Sinna see ju mõeldud ongi.  |
osa nii paksud, et ei mahu
'
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
30.07.2013 20:32:53
|
|
|
| libe kirjutas: |
| osa nii paksud, et ei mahu |
Okei, see mahub ilusti ja tundub, et pealmised kleepsud pole fooliumist ka.
Ühtegi NFC tag'i mul kahjuks pole millega testida. Peaks äkki sebima mõne, on neil vahet ka, teab keegi?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
30.07.2013 20:36:23
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| Ühtegi NFC tag'i mul kahjuks pole millega testida. Peaks äkki sebima mõne, on neil vahet ka, teab keegi? |
NFC laadimine ja NFC tagid ju omaette teemad, üks ei sõltu teisest.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
30.07.2013 21:44:10
|
|
|
| linni kirjutas: |
| NFC laadimine ja NFC tagid ju omaette teemad, üks ei sõltu teisest. |
Loomulikult on erinevad asjad, aga kui sellel Qi chipil on fooliumist reklaamkleepsud peal, siis telefonil enam nfc ei toimi! Tegelikult ma pidasin silmas erinevaid NFC tag'e, et kas neil vahet on. Kuskilt nagu kuulnud, et osad võivad pirtsutada.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
30.07.2013 21:51:02
|
|
|
Ahaa, selles asi.
Kolmest ostetud EMT tagist üks ei töötanud algusest peale, üks andis sabad pärast mõnda kasutuskorda, üks seisab jõude. Kas see on erand või pigem reegel, ei oska kommentida. Ligi 2 eurot tagi eest tundub ka paljuvõitu olema. Rohke esialgu katsetanud ei ole.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
31.07.2013 17:52:39
|
|
|
Tõmbasin huvipärast Qi chipil reklaamkleepsud maha, all on 5v 600mA. Päris hästi tüssavad. Ja teine asi, kui vastu valgust uurida tagakaane peegeldust, siis veidike nagu punnitaks ka...
Edit:
Spoiler 
viimati muutis spezwend 01.08.2013 18:56:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.08.2013 11:52:28
|
|
|
Ma lugesin yht lõiku paar korda ja ei saanud asjale pihta......
S4 ei jooksuta mänge ja rakendusi täisekraanil ?
Et misasja nagu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
01.08.2013 12:39:17
|
|
|
Kehvalt tõlgitud.
Samsung ütles põhimõtteliselt et grraafikajudlust ei aeta vägisi maksimaalseks rakendustel mille jooksutamisel kuvatakse Notification Bar, kuna need ei vaja reeglina nii palju jõudlust.
Rakendused mis jooksevad täisekraanil ehk, mille puhul on Notification Bar peidus vajavad tõenäoliselt rohkem võimsust (kangemad mängud, kaamera jne.).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puujuur
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
01.08.2013 19:06:30
|
|
|
| Oskab keegi ütelda kuidas sab teha tehase seadete taastamist?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
01.08.2013 19:13:17
|
|
|
| puujuur kirjutas: |
| Oskab keegi ütelda kuidas sab teha tehase seadete taastamist? |
Kasuta google otsingut nii lihtsa asja teostamiseks: Settings - Accounts - Back up and reset→ Factory data reset → Reset device→ Erase everything
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smart50
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2010
|
05.08.2013 19:26:37
lcd ekraan |
|
|
Hale nõrk on s4 ikka,juhtus täpselt sama asi mis allolevas lingis kus sellest juttu 70lk,nimelt purunes täiesti lampi lcd ekraan ilma ühegi välise defektita,samamoodi kandsin pükste taskus koos kaitsekoprusega,midagi muud taskus polnud,saan aru et eks ta väike surve tõttu läks aga no see pole normaalne et nüüd peab hakkama telefoni porolooni sees kaasas kandma.Pole vaja telefoni nii äärmustesse lasta ekraani suuruse kui paksuse kohapealt kui telefon ei kannata välja vägagi ettevaatlikut kasutamist.Muidugi see garantii alla ei lähe nagu võis ka arvata.Teistele teadmiseks lihtsalt et ainult unenägudes võib see telefon nii vastupidav olla nagu ametlikust s4 vastupidavustestist näha võib.
Ma usun et reaalselt on neid kellel sama asi juhtunud palju kuna väga väike protsent kirjutab sellest suurtesse foorumitesse,enamus lihtsalt loevad.Tuleb võtta arvesse ka seda et mudel alles 3 kuud vana ,tahaks näha aasta pärast mis sellest teemast saand on,eks kui toimub pidev surve ekraanile siis lihtsalt annab järgi üks hetk,praegu veel juhtumeid vähe kuna keegi pole saanud telefoni väga pikaldaselt kasutada.
Olen omanud aasta ka s3me ja see telefon nägi ikka kordi hullemaid asju kui s4 ja ei tekkind ühtegi probleemi.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2287882
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
05.08.2013 22:42:11
Re: lcd ekraan |
|
|
| smart50 kirjutas: |
Hale nõrk on s4 ikka,juhtus täpselt sama asi mis allolevas lingis kus sellest juttu 70lk,nimelt purunes täiesti lampi lcd ekraan ilma ühegi välise defektita,samamoodi kandsin pükste taskus koos kaitsekoprusega,midagi muud taskus polnud,saan aru et eks ta väike surve tõttu läks aga no see pole normaalne et nüüd peab hakkama telefoni porolooni sees kaasas kandma.Pole vaja telefoni nii äärmustesse lasta ekraani suuruse kui paksuse kohapealt kui telefon ei kannata välja vägagi ettevaatlikut kasutamist.Muidugi see garantii alla ei lähe nagu võis ka arvata.Teistele teadmiseks lihtsalt et ainult unenägudes võib see telefon nii vastupidav olla nagu ametlikust s4 vastupidavustestist näha võib.
Ma usun et reaalselt on neid kellel sama asi juhtunud palju kuna väga väike protsent kirjutab sellest suurtesse foorumitesse,enamus lihtsalt loevad.Tuleb võtta arvesse ka seda et mudel alles 3 kuud vana ,tahaks näha aasta pärast mis sellest teemast saand on,eks kui toimub pidev surve ekraanile siis lihtsalt annab järgi üks hetk,praegu veel juhtumeid vähe kuna keegi pole saanud telefoni väga pikaldaselt kasutada.
Olen omanud aasta ka s3me ja see telefon nägi ikka kordi hullemaid asju kui s4 ja ei tekkind ühtegi probleemi.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2287882 |
Ei lugenud xda foorumi teemat veel, aga esimese asjana tuli mõttesse, et Gorning Gorilla Glass 3 peab küll vastu, kuid plastikust tagus ja terve korpus seestpoolt annab arvatavasti lihtsalt järgi ja paindub läbi = avaldab LCD'le survet = puruneb.
Igatahes väga kurb, et nii on tõesti võimalik ära lõhkuda midagi, mille koht on justnimelt taskutes.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.08.2013 22:49:49
Re: lcd ekraan |
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
| smart50 kirjutas: |
Hale nõrk on s4 ikka,juhtus täpselt sama asi mis allolevas lingis kus sellest juttu 70lk,nimelt purunes täiesti lampi lcd ekraan ilma ühegi välise defektita,samamoodi kandsin pükste taskus koos kaitsekoprusega,midagi muud taskus polnud,saan aru et eks ta väike surve tõttu läks aga no see pole normaalne et nüüd peab hakkama telefoni porolooni sees kaasas kandma.Pole vaja telefoni nii äärmustesse lasta ekraani suuruse kui paksuse kohapealt kui telefon ei kannata välja vägagi ettevaatlikut kasutamist.Muidugi see garantii alla ei lähe nagu võis ka arvata.Teistele teadmiseks lihtsalt et ainult unenägudes võib see telefon nii vastupidav olla nagu ametlikust s4 vastupidavustestist näha võib.
Ma usun et reaalselt on neid kellel sama asi juhtunud palju kuna väga väike protsent kirjutab sellest suurtesse foorumitesse,enamus lihtsalt loevad.Tuleb võtta arvesse ka seda et mudel alles 3 kuud vana ,tahaks näha aasta pärast mis sellest teemast saand on,eks kui toimub pidev surve ekraanile siis lihtsalt annab järgi üks hetk,praegu veel juhtumeid vähe kuna keegi pole saanud telefoni väga pikaldaselt kasutada.
Olen omanud aasta ka s3me ja see telefon nägi ikka kordi hullemaid asju kui s4 ja ei tekkind ühtegi probleemi.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2287882 |
Ei lugenud xda foorumi teemat veel, aga esimese asjana tuli mõttesse, et Gorning Gorilla Glass 3 peab küll vastu, kuid plastikust tagus ja terve korpus seestpoolt annab arvatavasti lihtsalt järgi ja paindub läbi = avaldab LCD'le survet = puruneb.
Igatahes väga kurb, et nii on tõesti võimalik ära lõhkuda midagi, mille koht on justnimelt taskutes. |
nu mõneaegsele väändele annab kindlasti järgi - igal materjalil on oma piir
ja kui unistate, et alumiinium on tugevam kui plastik ning sellega endale kindlustunde loote, siis pole teil alumiiniumiga ilmselt kogemust
pakun, et smart50 on keskmiselt kõhna vend, kel liibuvad teksad rõivastuses?
ja õnneks on s4 ekraanivahetus suhteliselt odav töö
htc one kohta infot ei ole, kuid mttc's on i5 ekraanivahetus 200€, xperia Z 300€
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smart50
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2010
|
06.08.2013 12:25:52
|
|
|
S4 ekraani vahetus 163eurot ,mis ei ole tõesti kõige kallim,ise arvasin et läheb kallimaks see asi.Ja no ma jõudsin kanda seda telefoni 90 prossa lühikeste pükste taskus,peale seda ma ei kujutagi ette kuidas ma hiljem seda teksade taskus hoidma hakkan.Selge et see telefon sai mingit survet aga see oli siuke surve mida oleks pidanud telefon ikkagi ära kannatama,saaks aru kui oleks telefonile peale istund vms
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.08.2013 13:55:57
|
|
|
| smart50 kirjutas: |
S4 ekraani vahetus 163eurot ,mis ei ole tõesti kõige kallim,ise arvasin et läheb kallimaks see asi.Ja no ma jõudsin kanda seda telefoni 90 prossa lühikeste pükste taskus,peale seda ma ei kujutagi ette kuidas ma hiljem seda teksade taskus hoidma hakkan.Selge et see telefon sai mingit survet aga see oli siuke surve mida oleks pidanud telefon ikkagi ära kannatama, saaks aru kui oleks telefonile peale istund vms  |
| ot: |
s2-ga on seda palju juhtunud, lendama ka õppinud, ei purune |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.08.2013 19:08:41
|
|
|
| smart50 kirjutas: |
S4 ekraani vahetus 163eurot ,mis ei ole tõesti kõige kallim,ise arvasin et läheb kallimaks see asi.Ja no ma jõudsin kanda seda telefoni 90 prossa lühikeste pükste taskus,peale seda ma ei kujutagi ette kuidas ma hiljem seda teksade taskus hoidma hakkan.Selge et see telefon sai mingit survet aga see oli siuke surve mida oleks pidanud telefon ikkagi ära kannatama,saaks aru kui oleks telefonile peale istund vms  |
eks see ole osalt ka gorilla glassi teema
too on törts elastsem, aga kuna samoled on klaasi külge liimitud, siis väände korral annab nõrgem alla - eks lühiajalised väänded elab üle, kuid kui mingi vääne toimub korduvalt või on pikema aja jooksul pinge all, siis annab ka järele
ja s2'ga ei kannata võrreldagi, mingi väike paks klots
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.08.2013 20:30:06
|
|
|
| libe kirjutas: |
| smart50 kirjutas: |
S4 ekraani vahetus 163eurot ,mis ei ole tõesti kõige kallim,ise arvasin et läheb kallimaks see asi.Ja no ma jõudsin kanda seda telefoni 90 prossa lühikeste pükste taskus,peale seda ma ei kujutagi ette kuidas ma hiljem seda teksade taskus hoidma hakkan.Selge et see telefon sai mingit survet aga see oli siuke surve mida oleks pidanud telefon ikkagi ära kannatama,saaks aru kui oleks telefonile peale istund vms  |
eks see ole osalt ka gorilla glassi teema
too on törts elastsem, aga kuna samoled on klaasi külge liimitud, siis väände korral annab nõrgem alla - eks lühiajalised väänded elab üle, kuid kui mingi vääne toimub korduvalt või on pikema aja jooksul pinge all, siis annab ka järele
ja s2'ga ei kannata võrreldagi, mingi väike paks klots  |
tuled solvama siin 2 viimase aasta kõige lollikindlamat moblat
| ot: |
| ega ma ka parem pole, kiidan vana mudelit uue mudeli teemas |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.08.2013 22:36:19
|
|
|
jeesus188, see, et ennast lolliks sõimad, ei tee telefoni lollikindlaks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ende
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2004
|
07.08.2013 02:02:55
|
|
|
Kus soovitate vahetada S4 gorilla glassi? Mis see maksta võiks?
Mingi Sevarta moblapunkti võiks välja jätta valikust, sinna enam jalga ei tõsta kunagi.
Endal juhtus samuti täiesti lampi - telefon oli taskus võtmetega, nüüd 6cm mõra üle ekraani (gorilla glassi). Ilmselt istudes kuidagi vms.. Väga ei sega, aga kui hea hinnaga saaks korda oleks tore.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
08.08.2013 06:28:03
|
|
|
Kui ma kasutan mobla filmimiseks siis lulitab alati 30min tagant valja. Malu ei ole piiranguks sest on 64gb kaart sees. Kuidas seda ajalimiiti korvaldada? Mis pohjustab seda?
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
08.08.2013 08:56:30
|
|
|
Huvitav miks telefon ei suuda uusimat firmware uuendust leida... Hetkel on peal I9505XXUBMF8 aga kõige uuem on I9505XXUBMGA. Telefonist ja Kies'ist kontrollides ütleb, et kõige uuem juba peal.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
08.08.2013 09:03:04
|
|
|
Proovi kiesi enda update teha.
Ei ole eriti keeruline odiniga uuem fm peale panna. Iga arvutit kasutanud inimene saab hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
08.08.2013 11:12:30
|
|
|
tiitise, Kiesi uusim versioon on peale pandud. Proovisin, et lasin selle maha, tegin registri puhtaks ja installisin uuesti, ikka sama.
Odiniga root pole vist vajalik ja?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.08.2013 11:23:33
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
Huvitav miks telefon ei suuda uusimat firmware uuendust leida... Hetkel on peal I9505XXUBMF8 aga kõige uuem on I9505XXUBMGA. Telefonist ja Kies'ist kontrollides ütleb, et kõige uuem juba peal.
 |
Kui kaua see kõige uuem uuendus väljas on olnud?
Teada on, et tootjad lasevad uuenduse välja IMEI vahemike kaupa, et kõik korraga uuendus-servereid umbe ei tõmbaks.
Seega võibolla pole lihtsalt järg sinu aparaadini jõudnud...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
08.08.2013 13:30:17
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Vahur kirjutas: |
Huvitav miks telefon ei suuda uusimat firmware uuendust leida... Hetkel on peal I9505XXUBMF8 aga kõige uuem on I9505XXUBMGA. Telefonist ja Kies'ist kontrollides ütleb, et kõige uuem juba peal.
 |
Kui kaua see kõige uuem uuendus väljas on olnud?
Teada on, et tootjad lasevad uuenduse välja IMEI vahemike kaupa, et kõik korraga uuendus-servereid umbe ei tõmbaks.
Seega võibolla pole lihtsalt järg sinu aparaadini jõudnud... |
17 päeva ja 6 tundi...
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
08.08.2013 17:17:26
|
|
|
| Andium kirjutas: |
| Kui ma kasutan mobla filmimiseks siis lulitab alati 30min tagant valja. Malu ei ole piiranguks sest on 64gb kaart sees. Kuidas seda ajalimiiti korvaldada? Mis pohjustab seda? |
Kas see ei olnud mitte seotud autorikaitsega? Et sa jumala pärast kinos uut filmi üles riputamiseks filmima ei hakkaks.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
09.08.2013 08:20:17
|
|
|
| linni kirjutas: |
| Andium kirjutas: |
| Kui ma kasutan mobla filmimiseks siis lulitab alati 30min tagant valja. Malu ei ole piiranguks sest on 64gb kaart sees. Kuidas seda ajalimiiti korvaldada? Mis pohjustab seda? |
Kas see ei olnud mitte seotud autorikaitsega? Et sa jumala pärast kinos uut filmi üles riputamiseks filmima ei hakkaks. |
mul saab nendest idikatest juba korini. Kui see tosi on, need idikad on palju haid varke metsa keeranud. Ega see kinos filmimist ei peata. Ma voin seda ikka teha.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|