|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.08.2013 16:44:29
|
|
|
2 päevaga teele on DX puhul ikka väga hea tulemus! üldjuhul kipub ikka nädal ära kuluma enne kui miskit toimub...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
04.08.2013 10:19:49
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| 2 päevaga teele on DX puhul ikka väga hea tulemus! üldjuhul kipub ikka nädal ära kuluma enne kui miskit toimub... |
Siis läks päris hästi jah Esimene kogemus DX-ga, mis viib mind ka järgmise küsimuse juurde-
Kui tellimuse kohta ütleb sedasi "One or more of your items are not currently available. The available portion has been shipped first. The rest will be shipped later." siis kaua selle teise esemega minna võib? Kas seda ära ei saaks lihtsalt canceldada ja midagi muud selle asemel võtta? Summa jätavad store creditina näiteks.
Nende trackingust ei saa ka praegu aru. Tracking number on olemas ja suunab mind singpost.com lehele aga seal ütleb, et sellist ei leia. Õnneks peaks EP lehel ka selle numbri järgi ülesse leidma kui lõpuks Eestisse jõuab.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.08.2013 10:48:13
|
|
|
Kust te LED toavalgutust ostate? Mis on hetkel kõige mõistlikumad pakkumised?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
04.08.2013 11:21:16
|
|
|
| aivar1988 kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| 2 päevaga teele on DX puhul ikka väga hea tulemus! üldjuhul kipub ikka nädal ära kuluma enne kui miskit toimub... |
Siis läks päris hästi jah Esimene kogemus DX-ga, mis viib mind ka järgmise küsimuse juurde-
Kui tellimuse kohta ütleb sedasi "One or more of your items are not currently available. The available portion has been shipped first. The rest will be shipped later." siis kaua selle teise esemega minna võib? Kas seda ära ei saaks lihtsalt canceldada ja midagi muud selle asemel võtta? Summa jätavad store creditina näiteks.
Nende trackingust ei saa ka praegu aru. Tracking number on olemas ja suunab mind singpost.com lehele aga seal ütleb, et sellist ei leia. Õnneks peaks EP lehel ka selle numbri järgi ülesse leidma kui lõpuks Eestisse jõuab. |
http://intmail.183.com.cn/icc-itemtraceen.jsp, sealt on näha DX-i asju. Aga seal võib ka aega minna enne kui sinna ilmub. Pakk tehakse valmis, millele tracking on teada ja siis mingi hetk tehakse sellele korje ning seejärel hakkab seal näha olema. Eesti Posti kohta niipalju, et ma ei tea, kas nad on midagi muutnud oma süsteemis, aga enam ei näita nende lehel saadetisi varakult. Mul nädal aega juba seikleb pakk Hiinamaal ringi aga EP lehel trackingu numbri järgi ei leia midagi. Varem oli seal koheselt asukoht Hiina, kui tracking teada ja seal hiinlaste lehel olemas oli.
Mul oli ka juhus, kus osasid asju polnud võimalik saada, siis nad ise võtsid mingi hetk ühendust ja kriblasid seda ning uurisid, kuidas teha, kas ootame või saadame jupphaaval.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
04.08.2013 11:41:51
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| Kust te LED toavalgutust ostate? Mis on hetkel kõige mõistlikumad pakkumised? |
mis Sul plaanis? pirnid vahetada või kogu valguslahendus? spott või riba? valmislahendus või isetegemine?
ma olen E27 pirne ebayst ostnud prooviks ... 2-5€ pirnidel erilist vahet pole, valgustavad, aga ei midagi erilist.
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.08.2013 12:20:11
|
|
|
kfl, ei midagi erilist.
Ikka 14 ja 27 soket
Võiks suhteliselt valgem ikka olla, teatud rahaühiku kohta.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.08.2013 13:53:06
|
|
|
Ise kasutan googlet.
1£ to € ja korras Saab enam-vähem summa
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.08.2013 13:55:17
|
|
|
ise kasutan vana head NETIt
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
04.08.2013 17:55:34
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
... Ikka 14 ja 27 soket ... |
ühes uues ehitises kohtasin dimmerdatavaid päevavalgus lampe, peened torud ja ballastis 1-10V sisend vist, täpselt ei saanud aru kuidas tehtud, miskit sellist tahaks proovida ... plafoonid ka ribidega, et torusi vaid otse näha , või siis torud-valgustid mööbli varju, et valgustavad vaid seinu ja/või lage ... miskit sellist tahaks järgmiseks.
Muidu LED-spotid kohtvalgustiteks, neil reflektor annab küllalt kitsa vihu, see võib küll suht valge olla, aga mulle ei meeldi kui ruum suvakaid valguslaike täis ...
ma isegi nokkisin neilt reflektoreid küljest, aga siis nad kahvatud, ei kõlba ka üldvalgustuseks
peaks vist ära proovima , mingi kupli alla peaks hästi sobima ...
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo-
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.08.2013 21:43:36
|
|
|
Sellised nagu seal esimese lingi taga, on mul kenasti 9 kuud vastu pidanud. Nii linnakorteris kui ka maal, kus vähe rohkem pingekõikuvust.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo-
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2012
|
05.08.2013 00:12:03
|
|
|
Eks mul need juhtusid olema praagid, mis läbi põlesid. Teised 3 on ka muidu üle 9 kuu kasutuses olnud.
On keegi tellinud led prožektoreid Hiinast? Kuidas õigustavad ennast?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
okest
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.07.2011
|
05.08.2013 14:54:43
|
|
|
Tõenäoliselt on see küsimus juba kindlasti mitu korda läbi käinud aga ei oska otsida.
Kui mul Swedbank-i debeekaart pluss ja ma nüüd ta Paypal-iga ära seon, kas siis lisanduvad mingid muud tasud ka iga kord kui netist miskit tellin või maksan kuuliselt seda 1.28€?
|
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okest
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.07.2011
|
05.08.2013 14:57:58
|
|
|
Okei hea teada, tänud
|
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meixx
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2012
|
05.08.2013 17:40:17
|
|
|
Tervist!
Kas keegi oskaks öelda, mida siin kujutab endast see 34,05$? USA ebay järgi sain aru, et import charges, aga kas see hõlmab eesti tollimakse endas või mis? Kas tuleb Eesti tollile veel juurde maksta?
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.08.2013 19:23:39
|
|
|
| Meixx, see asi on kahtlane, ebay foorumist lugedes tuleb välja et käibemaksu peaks ikka maksma.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
05.08.2013 19:35:39
|
|
|
| Meixx kirjutas: |
Tervist!
Kas keegi oskaks öelda, mida siin kujutab endast see 34,05$? USA ebay järgi sain aru, et import charges, aga kas see hõlmab eesti tollimakse endas või mis? Kas tuleb Eesti tollile veel juurde maksta?
Tänud! |
See on summa mis Saksamaal seda asja USAst ostes tuleks maksta. Mitte müüjale vaid Saksa riigile.
Eestist ostes rakendub Eesti käibemaks, 20% kogu paki hinnast (sis saatmiskulu) miinus miinimumsumma (21,98 eurot) + tollimaks (erineb kaubagrupiti). Vt http://www.post.ee/eraklient_tolliformaalsused ja http://www.emta.ee/index.php?id=3770
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
05.08.2013 20:53:22
|
|
|
| Hallvatt kirjutas: |
| Eestist ostes rakendub Eesti käibemaks, 20% kogu paki hinnast (sis saatmiskulu) miinus miinimumsumma (21,98 eurot) + tollimaks (erineb kaubagrupiti). |
Mingit miinumum summat ei arvestata maha.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
05.08.2013 20:54:51
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Mingit miinumum summat ei arvestata maha. |
"Teie väikese väärtusega saadetisele rakendatakse üldjuhul maksuvabastust kuni 21,98 euro ulatuses. Füüsiliselt isikult füüsilisele isikule edastatavale kinkesaadetisele rakendatakse maksuvabastust kuni 45 eurose sisuväärtuse korral."
http://www.post.ee/eraklient_tolliformaalsused
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
05.08.2013 21:07:57
|
|
|
| Hallvatt kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Mingit miinumum summat ei arvestata maha. |
"Teie väikese väärtusega saadetisele rakendatakse üldjuhul maksuvabastust kuni 21,98 euro ulatuses. Füüsiliselt isikult füüsilisele isikule edastatavale kinkesaadetisele rakendatakse maksuvabastust kuni 45 eurose sisuväärtuse korral."
http://www.post.ee/eraklient_tolliformaalsused |
No mina tean neid reegleid. Maksu- ja Tolliameti lehelt küll ja küll deklareerinud. Sinu jutust saab aru, et kui summa koos postikuluga on 100€. Miinus 21,98€ ja maksustamisele kuulub 78,02€
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.08.2013 09:53:41
|
|
|
| kristo- kirjutas: |
Eks mul need juhtusid olema praagid, mis läbi põlesid. Teised 3 on ka muidu üle 9 kuu kasutuses olnud.
On keegi tellinud led prožektoreid Hiinast? Kuidas õigustavad ennast? |
ei tea kuidas hiinakad eesti talve sobivad aga 100 eurosed steineli omad läksid -20 juures lolliks...õnneks sai poodi tagasi viidud.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
07.08.2013 17:46:18
|
|
|
Jess, DX kaup saabus ära. 26.07 oli collection. Ning, ülla-ülla, toodi koju lausa. Tavaliselt pannakse niisama trackingusse, et prooviti kätte toimetada, kuigi seda pole siiani kordagi tehtud ja isegi mitte üritatud. Ja siis paar päeva hiljem saadetakse lipik.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
07.08.2013 23:17:10
|
|
|
| aivar1988 kirjutas: |
Kas keegi on üritanud EP-s ära vahetada oma default postkontorit, kuhu pakile järgi tuleb minna? Minu rajooni järgi määratud postkontor asub teises linna otsas, samas paikneb üks minu töökohast kõrvalmajas. Viimati pidingi laskma selle eraldi sinna laskma tuua, millega läks veel üks päev raisku. Küsisin ka, et kas neil mingit andmebaasi siis pole, et tehku sinna minu nime taha märge, et edaspidi pakid teise kontorisse automaatselt jõuaksid. Selle peale öeldi ainult, et ma paneks pakile vale postiindeksi, e. siis mõne selle teise rajooni oma. Alati jääb ka võimalus, et mõni "usin" postitöötaja selle ära parandab aadressi järgi.
EP suudab ikka nii keeruliseks kõik teha. |
Läkski läbi. Õige aadress aga vale postiindeks ning pakk saabus just sinna postkontorisse kuhu oli vaja, e. mu töökohast kõrval majja
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
08.08.2013 11:50:16
|
|
|
| Vau, mulle tuli täna eesti postist SMS, et postkontoris ootab pakk. Ise ootasin lipikut homseks. Muide pakk tuli Hiinast, tavaline sodi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
activeone
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2008
|
08.08.2013 13:32:24
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Vau, mulle tuli täna eesti postist SMS, et postkontoris ootab pakk. Ise ootasin lipikut homseks. Muide pakk tuli Hiinast, tavaline sodi. |
Endal oli sama kogemus, järgi läksin siis uurisin, et mis tingimustel nad SMS saadavad või ukse taha toovad asja, öeldi, et kõik sõltub sellest kuidas hiinlane kirja paneb, et kuidas asi kohale toimetatakse. Kui hiinas pannakse su number paki peale tuleb SMS automaatselt.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
08.08.2013 13:32:29
|
|
|
Ebay UK-st 01.08 õhtul makstud ning eile oli postkastis lipik 06.08 kuupäevaga. Royal Mail Airmail. DX-st veel ootan. 1 osa tellimusest pandi teele 02.08. Kas DX saadab Hiinast?
| activeone kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Vau, mulle tuli täna eesti postist SMS, et postkontoris ootab pakk. Ise ootasin lipikut homseks. Muide pakk tuli Hiinast, tavaline sodi. |
Endal oli sama kogemus, järgi läksin siis uurisin, et mis tingimustel nad SMS saadavad või ukse taha toovad asja, öeldi, et kõik sõltub sellest kuidas hiinlane kirja paneb, et kuidas asi kohale toimetatakse. Kui hiinas pannakse su number paki peale tuleb SMS automaatselt. |
Ei tea, mu ebay pakil UK-st oli ka ilusasti telefon peal ning ei saanud mingit SMSi. Imestasin ka, et pakk oli alla 2,5 paks ning ikka ei suvatsend kuller kaasa haarata.
_________________ Battlelog: Aivar1988
viimati muutis aivar1988 08.08.2013 13:34:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
08.08.2013 13:33:26
|
|
|
| activeone kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Vau, mulle tuli täna eesti postist SMS, et postkontoris ootab pakk. Ise ootasin lipikut homseks. Muide pakk tuli Hiinast, tavaline sodi. |
Endal oli sama kogemus, järgi läksin siis uurisin, et mis tingimustel nad SMS saadavad või ukse taha toovad asja, öeldi, et kõik sõltub sellest kuidas hiinlane kirja paneb, et kuidas asi kohale toimetatakse. Kui hiinas pannakse su number paki peale tuleb SMS automaatselt. |
mul on alati pakil number, mingit SMSi ei tule. Pakk vistakse lihtsalt postkasti
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
08.08.2013 14:11:43
|
|
|
See vist oleneb piirkonna laialivedaja suvast. Mul ka alati olnud telefoninumbrid ja asjad peal ja pole kordagi keegi helistanud, sms'i saatnud või üldse pakki üritanudki kätte toimetada. Paar päev alihtsalt kulleriga sõidab linnas ringi. Ja nüüd oligi esimene kord, kui pakk koju toodi ära
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dancodinho
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2009
|
08.08.2013 20:05:59
|
|
|
| sooviks teada kuidas ma lisan oma pypali kontole krediitkaardi andmed või kuidas ma paupali kontole lisan raha
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
09.08.2013 09:38:33
|
|
|
Kui usast või kuskilt mujalt väljaspoolt ELi osta, kas reeglina on müüja oma riigi km maha arvestanud?
Tuttav ütles, et tihtipeale tuleks sõnumiga müüjale kirjutada, et oma riigi käivet toote hinnale otsa ei paneks, vaid oleks 0%, sest tegu ju ekspordiga...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.08.2013 10:39:44
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Kui usast või kuskilt mujalt väljaspoolt ELi osta, kas reeglina on müüja oma riigi km maha arvestanud?
Tuttav ütles, et tihtipeale tuleks sõnumiga müüjale kirjutada, et oma riigi käivet toote hinnale otsa ei paneks, vaid oleks 0%, sest tegu ju ekspordiga... |
kui firmale võtad siis põhimõtteliselt küll, eraisikule neih.
Aga yhe asja võtmine firmale.......aja pabereid jne
Edit:
Tuli meelde, et usas on online kaubandus km vaba
Nii et ei saa halligi maha.
Viimati tahtsin klappe osta usast, aga transa oli jube kirves.
Lasin siis sõbral tuttaval osta, aga kuna ta ylejärgmine päev pidi juba eestisse tulema, siis ei julgenud netist tellida ja ostis poest. 129$ sai poes 142$ vms. Käibekas lisatakse kassas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
10.08.2013 21:23:47
|
|
|
Kas keegi oskab selle tracking numbriga midagi peale hakata? RQ198634073SG
Nädal tagasi juba teele pandud ning ei näe ei singposti, ei intmaili aga EP lehel midagi.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
10.08.2013 21:34:11
|
|
|
Üks leht ütleb, et trackingut ei ole uuendatud juba 10 päeva ja teine leht tahaks singapuri posti lehelt kontrollida, aga seal server umbes, seega ei saa mingit infi
http://www.singpost.com/ lehelt peaksid saama infi kui seal server jälle vastama hakkab kunagi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
11.08.2013 12:27:59
|
|
|
Singpost näitas mul ka nüüd esimest korda mingitki vastet. Siiani oli found 0. Tänud eltso, Andrus Luht!
DX ise väidab muidugi, et 02.08 pandi esimene osa teele ja 05.08 "FullShipment".
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.08.2013 13:21:21
|
|
|
Teele võidi panna aga miski reaalse liikumiseni võib hea 2 nädalat minna.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
13.08.2013 18:00:27
|
|
|
Kui ma panen ebay otsingusse mingi asja ja sorteerin price+shipping lowest first, siis pakub mulle tajooba lehekülgi alguses, oksjonitega. Kuidas selle keelata saaks, et oksjoneid ei pakuks?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
13.08.2013 18:02:17
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| Kui ma panen ebay otsingusse mingi asja ja sorteerin price+shipping lowest first, siis pakub mulle tajooba lehekülgi alguses, oksjonitega. Kuidas selle keelata saaks, et oksjoneid ei pakuks? |
Vali vasakult: Buy It Now
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
13.08.2013 18:44:47
|
|
|
Kas eBay lehel on kuidagi võimalik ka toodete kommentaare näha/kirjutada? Hetkel jääb mulje, et kommentaarid käivad vaid müüjate kohta. Ühesõnaga kuidas leida kommentaarid ainult konkreetse valitud toote kohta?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
13.08.2013 20:42:40
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Kas eBay lehel on kuidagi võimalik ka toodete kommentaare näha/kirjutada? Hetkel jääb mulje, et kommentaarid käivad vaid müüjate kohta. Ühesõnaga kuidas leida kommentaarid ainult konkreetse valitud toote kohta? |
On seal sellised asjad üldse olemas? Ise sellise probleemi ees oleksin, siis otsiks amazonist sama toote, seal on customer review olemas, seda tean kindlalt ja oskan leida.
Kui mingit hiina junni osta plaanid, mida amazonis tõen. ei leia, siis minumeelest ei oleks eriti mõtet neid kommentaare ebeist otsida, mu arvates on liiga suur tõenäosus, et hiinakate kommentaarid on suuremal-vähemal määral kallutatud.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
13.08.2013 20:58:47
|
|
|
Noh, ma võtsin hetkel aluseks DX'i, kus ainult hiina kraam ongi ja seal on ilusti kommidena iga toote kohta kirjas, mis selle head ja vead. 10 visuaalselt ühesugust asja erineva koodiga, kuid osadel on positiivseid rohkem kui teistel. Ehk tootel ja tootel on vahe. See, et Amazonis analoogse toote kohta on palju häid komme, ei tähenda, et eBays sarnane toode võiks sama hea olla. Aga sain oma küsimusele vastuse.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
13.08.2013 22:13:43
|
|
|
| Dijital, ebay pole pood, seega ei ole seal sellist asja nagu toote kommentaarid.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|