Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 16:44:29 vasta tsitaadiga

2 päevaga teele on DX puhul ikka väga hea tulemus! üldjuhul kipub ikka nädal ära kuluma enne kui miskit toimub...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2013 16:46:19 vasta tsitaadiga

2 tööpäevaga teele on igati tavaline DX puhul, kui sa ei telli 10 erineva tootja vidinat ja ei soovi saada kõike korraga ühes pakis.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 04.08.2013 10:19:49 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
2 päevaga teele on DX puhul ikka väga hea tulemus! üldjuhul kipub ikka nädal ära kuluma enne kui miskit toimub...

Siis läks päris hästi jah icon_eek.gif Esimene kogemus DX-ga, mis viib mind ka järgmise küsimuse juurde-
Kui tellimuse kohta ütleb sedasi "One or more of your items are not currently available. The available portion has been shipped first. The rest will be shipped later." siis kaua selle teise esemega minna võib? Kas seda ära ei saaks lihtsalt canceldada ja midagi muud selle asemel võtta? Summa jätavad store creditina näiteks.
Nende trackingust ei saa ka praegu aru. Tracking number on olemas ja suunab mind singpost.com lehele aga seal ütleb, et sellist ei leia. Õnneks peaks EP lehel ka selle numbri järgi ülesse leidma kui lõpuks Eestisse jõuab.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 10:48:13 vasta tsitaadiga

Kust te LED toavalgutust ostate? Mis on hetkel kõige mõistlikumad pakkumised?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2013 11:21:16 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
2 päevaga teele on DX puhul ikka väga hea tulemus! üldjuhul kipub ikka nädal ära kuluma enne kui miskit toimub...

Siis läks päris hästi jah icon_eek.gif Esimene kogemus DX-ga, mis viib mind ka järgmise küsimuse juurde-
Kui tellimuse kohta ütleb sedasi "One or more of your items are not currently available. The available portion has been shipped first. The rest will be shipped later." siis kaua selle teise esemega minna võib? Kas seda ära ei saaks lihtsalt canceldada ja midagi muud selle asemel võtta? Summa jätavad store creditina näiteks.
Nende trackingust ei saa ka praegu aru. Tracking number on olemas ja suunab mind singpost.com lehele aga seal ütleb, et sellist ei leia. Õnneks peaks EP lehel ka selle numbri järgi ülesse leidma kui lõpuks Eestisse jõuab.

http://intmail.183.com.cn/icc-itemtraceen.jsp, sealt on näha DX-i asju. Aga seal võib ka aega minna enne kui sinna ilmub. Pakk tehakse valmis, millele tracking on teada ja siis mingi hetk tehakse sellele korje ning seejärel hakkab seal näha olema. Eesti Posti kohta niipalju, et ma ei tea, kas nad on midagi muutnud oma süsteemis, aga enam ei näita nende lehel saadetisi varakult. Mul nädal aega juba seikleb pakk Hiinamaal ringi aga EP lehel trackingu numbri järgi ei leia midagi. Varem oli seal koheselt asukoht Hiina, kui tracking teada ja seal hiinlaste lehel olemas oli.

Mul oli ka juhus, kus osasid asju polnud võimalik saada, siis nad ise võtsid mingi hetk ühendust ja kriblasid seda ning uurisid, kuidas teha, kas ootame või saadame jupphaaval.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 04.08.2013 11:41:51 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kust te LED toavalgutust ostate? Mis on hetkel kõige mõistlikumad pakkumised?
mis Sul plaanis? pirnid vahetada või kogu valguslahendus? spott või riba? valmislahendus või isetegemine?
ma olen E27 pirne ebayst ostnud prooviks ... 2-5€ pirnidel erilist vahet pole, valgustavad, aga ei midagi erilist.

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 12:16:25 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.co.uk/itm/120963729692?var=420087867974&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
Valgustab väga normaalselt.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 12:20:11 vasta tsitaadiga

kfl, ei midagi erilist.
Ikka 14 ja 27 soket icon_razz.gif
Võiks suhteliselt valgem ikka olla, teatud rahaühiku kohta.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 13:25:54 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas UK ebays ei saa seadistada, et ta näitaks EUR hinda või siis EUR ja Pound kõrvuti vms...
Kunagi otsisin samuti ning ei ole vist sellist võimalust.
Kasutan seda:
https://chrome.google.com/webstore/detail/chrome-currency-converter/anbfhidldjknonaihbalghlebaijealk/related?hl=en

Annab enamvähem õiged numbrid, kuigi läbi PayPal-i tuleb vist kurss veidi teine ja pank vist võtab ka midagi vahelt...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 13:53:06 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
-FoX- kirjutas:
Kas UK ebays ei saa seadistada, et ta näitaks EUR hinda või siis EUR ja Pound kõrvuti vms...
Kunagi otsisin samuti ning ei ole vist sellist võimalust.
Kasutan seda:
https://chrome.google.com/webstore/detail/chrome-currency-converter/anbfhidldjknonaihbalghlebaijealk/related?hl=en

Annab enamvähem õiged numbrid, kuigi läbi PayPal-i tuleb vist kurss veidi teine ja pank vist võtab ka midagi vahelt...

Ise kasutan googlet.
1£ to € ja korras icon_razz.gif Saab enam-vähem summa

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 13:55:17 vasta tsitaadiga

ise kasutan vana head NETIt icon_razz.gif icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 04.08.2013 17:55:34 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
... Ikka 14 ja 27 soket icon_razz.gif ...
ühes uues ehitises kohtasin dimmerdatavaid päevavalgus lampe, peened torud ja ballastis 1-10V sisend vist, täpselt ei saanud aru kuidas tehtud, miskit sellist tahaks proovida ... plafoonid ka ribidega, et torusi vaid otse näha , või siis torud-valgustid mööbli varju, et valgustavad vaid seinu ja/või lage ... miskit sellist tahaks järgmiseks.

Muidu LED-spotid kohtvalgustiteks, neil reflektor annab küllalt kitsa vihu, see võib küll suht valge olla, aga mulle ei meeldi kui ruum suvakaid valguslaike täis ...
ma isegi nokkisin neilt reflektoreid küljest, aga siis nad kahvatud, ei kõlba ka üldvalgustuseks
salatoimik kirjutas:
http://www.ebay.co.uk/itm/120963729692?var=420087867974&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 Valgustab väga normaalselt.
peaks vist ära proovima , mingi kupli alla peaks hästi sobima ...
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristo-
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2012




sõnum 04.08.2013 20:17:40 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/108-LED-E27-7W-220V-Warm-White-Corn-Light-Bulb-Lighting-Lamp-Energy-Saving-360-/200773480734?pt=US_Car_Lighting&hash=item2ebf08311e

Sai kunagi selliseid 6 või 7 tükki tellitud, mõned põlesid väga kiiresti läbi, püsima jäänud neist 3 tükki.

http://www.ebay.com/itm/TOPIN-3pcs-E27-12W-LED-Lamp-Bulb-White-Warm-Light-Energy-Saving-Bright-85V-260V-/130860473424?pt=US_Light_Bulbs&var=&hash=item1e77e45c50

Kohtvalgustiteks on need pirnid päris head, ning paistavad ka kvaliteetsemad. Siiamaani töötavad kõik(9 kuud kasutuses olnud umbes).

http://www.ebay.com/itm/AC-220V-240V-20W-20-Watt-E27-Warm-White-102-SMD-5050-LED-Corn-Light-Bulb-Lamp-/110845490515?pt=UK_Light_Bulbs&hash=item19cee7f553

Need õigustavad ka end ära. Mõõtmetelt aga kipuvad tavaliste kuplite jaoks liiga pikad olema, osa jääb üle kupli ääre välja paistma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 21:43:36 vasta tsitaadiga

Sellised nagu seal esimese lingi taga, on mul kenasti 9 kuud vastu pidanud. Nii linnakorteris kui ka maal, kus vähe rohkem pingekõikuvust.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo-
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2012




sõnum 05.08.2013 00:12:03 vasta tsitaadiga

Eks mul need juhtusid olema praagid, mis läbi põlesid. Teised 3 on ka muidu üle 9 kuu kasutuses olnud.


On keegi tellinud led prožektoreid Hiinast? Kuidas õigustavad ennast?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okest
Kreisi kasutaja
okest

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 14:54:43 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt on see küsimus juba kindlasti mitu korda läbi käinud aga ei oska otsida.

Kui mul Swedbank-i debeekaart pluss ja ma nüüd ta Paypal-iga ära seon, kas siis lisanduvad mingid muud tasud ka iga kord kui netist miskit tellin või maksan kuuliselt seda 1.28€?
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2013 14:57:30 vasta tsitaadiga

Mingeid lisasid ei tule
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
okest
Kreisi kasutaja
okest

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 14:57:58 vasta tsitaadiga

Okei hea teada, tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meixx
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2012




sõnum 05.08.2013 17:40:17 vasta tsitaadiga

Tervist!
Kas keegi oskaks öelda, mida siin kujutab endast see 34,05$? USA ebay järgi sain aru, et import charges, aga kas see hõlmab eesti tollimakse endas või mis? Kas tuleb Eesti tollile veel juurde maksta?

Tänud!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 19:23:39 vasta tsitaadiga

Meixx, see asi on kahtlane, ebay foorumist lugedes tuleb välja et käibemaksu peaks ikka maksma.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 19:35:39 vasta tsitaadiga

Meixx kirjutas:
Tervist!
Kas keegi oskaks öelda, mida siin kujutab endast see 34,05$? USA ebay järgi sain aru, et import charges, aga kas see hõlmab eesti tollimakse endas või mis? Kas tuleb Eesti tollile veel juurde maksta?

Tänud!


See on summa mis Saksamaal seda asja USAst ostes tuleks maksta. Mitte müüjale vaid Saksa riigile.

Eestist ostes rakendub Eesti käibemaks, 20% kogu paki hinnast (sis saatmiskulu) miinus miinimumsumma (21,98 eurot) + tollimaks (erineb kaubagrupiti). Vt http://www.post.ee/eraklient_tolliformaalsused ja http://www.emta.ee/index.php?id=3770
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 20:53:22 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
Eestist ostes rakendub Eesti käibemaks, 20% kogu paki hinnast (sis saatmiskulu) miinus miinimumsumma (21,98 eurot) + tollimaks (erineb kaubagrupiti).

Mingit miinumum summat ei arvestata maha.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 20:54:51 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mingit miinumum summat ei arvestata maha.


"Teie väikese väärtusega saadetisele rakendatakse üldjuhul maksuvabastust kuni 21,98 euro ulatuses. Füüsiliselt isikult füüsilisele isikule edastatavale kinkesaadetisele rakendatakse maksuvabastust kuni 45 eurose sisuväärtuse korral."

http://www.post.ee/eraklient_tolliformaalsused
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 21:07:57 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
pois11 kirjutas:
Mingit miinumum summat ei arvestata maha.


"Teie väikese väärtusega saadetisele rakendatakse üldjuhul maksuvabastust kuni 21,98 euro ulatuses. Füüsiliselt isikult füüsilisele isikule edastatavale kinkesaadetisele rakendatakse maksuvabastust kuni 45 eurose sisuväärtuse korral."

http://www.post.ee/eraklient_tolliformaalsused

No mina tean neid reegleid. Maksu- ja Tolliameti lehelt küll ja küll deklareerinud. Sinu jutust saab aru, et kui summa koos postikuluga on 100€. Miinus 21,98€ ja maksustamisele kuulub 78,02€
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 21:26:38 vasta tsitaadiga

Hallvatt, http://pages.ebay.com/help/sell/shipping-globally.html
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 09:53:41 vasta tsitaadiga

kristo- kirjutas:
Eks mul need juhtusid olema praagid, mis läbi põlesid. Teised 3 on ka muidu üle 9 kuu kasutuses olnud.


On keegi tellinud led prožektoreid Hiinast? Kuidas õigustavad ennast?
ei tea kuidas hiinakad eesti talve sobivad aga 100 eurosed steineli omad läksid -20 juures lolliks...õnneks sai poodi tagasi viidud.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2013 17:46:18 vasta tsitaadiga

Jess, DX kaup saabus ära. 26.07 oli collection. Ning, ülla-ülla, toodi koju lausa. Tavaliselt pannakse niisama trackingusse, et prooviti kätte toimetada, kuigi seda pole siiani kordagi tehtud ja isegi mitte üritatud. Ja siis paar päeva hiljem saadetakse lipik.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 07.08.2013 23:17:10 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Kas keegi on üritanud EP-s ära vahetada oma default postkontorit, kuhu pakile järgi tuleb minna? Minu rajooni järgi määratud postkontor asub teises linna otsas, samas paikneb üks minu töökohast kõrvalmajas. Viimati pidingi laskma selle eraldi sinna laskma tuua, millega läks veel üks päev raisku. Küsisin ka, et kas neil mingit andmebaasi siis pole, et tehku sinna minu nime taha märge, et edaspidi pakid teise kontorisse automaatselt jõuaksid. Selle peale öeldi ainult, et ma paneks pakile vale postiindeksi, e. siis mõne selle teise rajooni oma. Alati jääb ka võimalus, et mõni "usin" postitöötaja selle ära parandab aadressi järgi.
EP suudab ikka nii keeruliseks kõik teha.

Läkski läbi. Õige aadress aga vale postiindeks ning pakk saabus just sinna postkontorisse kuhu oli vaja, e. mu töökohast kõrval majja thumbs_up.gif

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 11:50:16 vasta tsitaadiga

Vau, mulle tuli täna eesti postist SMS, et postkontoris ootab pakk. Ise ootasin lipikut homseks. Muide pakk tuli Hiinast, tavaline sodi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 13:32:24 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Vau, mulle tuli täna eesti postist SMS, et postkontoris ootab pakk. Ise ootasin lipikut homseks. Muide pakk tuli Hiinast, tavaline sodi.


Endal oli sama kogemus, järgi läksin siis uurisin, et mis tingimustel nad SMS saadavad või ukse taha toovad asja, öeldi, et kõik sõltub sellest kuidas hiinlane kirja paneb, et kuidas asi kohale toimetatakse. Kui hiinas pannakse su number paki peale tuleb SMS automaatselt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 08.08.2013 13:32:29 vasta tsitaadiga

Ebay UK-st 01.08 õhtul makstud ning eile oli postkastis lipik 06.08 kuupäevaga. Royal Mail Airmail. DX-st veel ootan. 1 osa tellimusest pandi teele 02.08. Kas DX saadab Hiinast?
activeone kirjutas:
pois11 kirjutas:
Vau, mulle tuli täna eesti postist SMS, et postkontoris ootab pakk. Ise ootasin lipikut homseks. Muide pakk tuli Hiinast, tavaline sodi.


Endal oli sama kogemus, järgi läksin siis uurisin, et mis tingimustel nad SMS saadavad või ukse taha toovad asja, öeldi, et kõik sõltub sellest kuidas hiinlane kirja paneb, et kuidas asi kohale toimetatakse. Kui hiinas pannakse su number paki peale tuleb SMS automaatselt.


Ei tea, mu ebay pakil UK-st oli ka ilusasti telefon peal ning ei saanud mingit SMSi. Imestasin ka, et pakk oli alla 2,5 paks ning ikka ei suvatsend kuller kaasa haarata.

_________________
Battlelog: Aivar1988


viimati muutis aivar1988 08.08.2013 13:34:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 13:33:26 vasta tsitaadiga

activeone kirjutas:
pois11 kirjutas:
Vau, mulle tuli täna eesti postist SMS, et postkontoris ootab pakk. Ise ootasin lipikut homseks. Muide pakk tuli Hiinast, tavaline sodi.


Endal oli sama kogemus, järgi läksin siis uurisin, et mis tingimustel nad SMS saadavad või ukse taha toovad asja, öeldi, et kõik sõltub sellest kuidas hiinlane kirja paneb, et kuidas asi kohale toimetatakse. Kui hiinas pannakse su number paki peale tuleb SMS automaatselt.

mul on alati pakil number, mingit SMSi ei tule. Pakk vistakse lihtsalt postkasti icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2013 14:11:43 vasta tsitaadiga

See vist oleneb piirkonna laialivedaja suvast. Mul ka alati olnud telefoninumbrid ja asjad peal ja pole kordagi keegi helistanud, sms'i saatnud või üldse pakki üritanudki kätte toimetada. Paar päev alihtsalt kulleriga sõidab linnas ringi. Ja nüüd oligi esimene kord, kui pakk koju toodi ära icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dancodinho
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 08.08.2013 20:05:59 vasta tsitaadiga

sooviks teada kuidas ma lisan oma pypali kontole krediitkaardi andmed või kuidas ma paupali kontole lisan raha
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2013 20:19:11 vasta tsitaadiga

dancodinho kirjutas:
sooviks teada kuidas ma lisan oma pypali kontole krediitkaardi andmed või kuidas ma paupali kontole lisan raha

https://www.paypal.com/webapps/helpcenter/article/?solutionId=11470&m=SRE

Raha pole vaja lisada, see võetakse otse sinu kontolt, mis kaardiga seotud.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2013 09:38:33 vasta tsitaadiga

Kui usast või kuskilt mujalt väljaspoolt ELi osta, kas reeglina on müüja oma riigi km maha arvestanud?
Tuttav ütles, et tihtipeale tuleks sõnumiga müüjale kirjutada, et oma riigi käivet toote hinnale otsa ei paneks, vaid oleks 0%, sest tegu ju ekspordiga...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2013 10:39:44 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kui usast või kuskilt mujalt väljaspoolt ELi osta, kas reeglina on müüja oma riigi km maha arvestanud?
Tuttav ütles, et tihtipeale tuleks sõnumiga müüjale kirjutada, et oma riigi käivet toote hinnale otsa ei paneks, vaid oleks 0%, sest tegu ju ekspordiga...
kui firmale võtad siis põhimõtteliselt küll, eraisikule neih.
Aga yhe asja võtmine firmale.......aja pabereid jne
Edit:
Tuli meelde, et usas on online kaubandus km vaba icon_biggrin.gif
Nii et ei saa halligi maha.
Viimati tahtsin klappe osta usast, aga transa oli jube kirves.
Lasin siis sõbral tuttaval osta, aga kuna ta ylejärgmine päev pidi juba eestisse tulema, siis ei julgenud netist tellida ja ostis poest. 129$ sai poes 142$ vms. Käibekas lisatakse kassas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2013 10:53:39 vasta tsitaadiga

Jep, seal tuleb kassas maks juurde, sest see on osariigiti erinev protsent.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 10.08.2013 00:51:30 vasta tsitaadiga

soovitage akupanka ebayst kuni 20€!

võiks olla:
- 2 või rohkem USB väljavõttu
- 12v laadimine autos
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 10.08.2013 21:23:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab selle tracking numbriga midagi peale hakata? RQ198634073SG
Nädal tagasi juba teele pandud ning ei näe ei singposti, ei intmaili aga EP lehel midagi.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 10.08.2013 21:34:11 vasta tsitaadiga

Üks leht ütleb, et trackingut ei ole uuendatud juba 10 päeva ja teine leht tahaks singapuri posti lehelt kontrollida, aga seal server umbes, seega ei saa mingit infi icon_sad.gif
http://www.singpost.com/ lehelt peaksid saama infi kui seal server jälle vastama hakkab kunagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2013 02:01:40 vasta tsitaadiga

aivar1988, kauba saateleht on vormistatud aga kaupa teele pole veel pandud (või pole seda registreeritud).


_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 11.08.2013 12:27:59 vasta tsitaadiga

Singpost näitas mul ka nüüd esimest korda mingitki vastet. Siiani oli found 0. Tänud eltso, Andrus Luht!
DX ise väidab muidugi, et 02.08 pandi esimene osa teele ja 05.08 "FullShipment".

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2013 13:21:21 vasta tsitaadiga

Teele võidi panna aga miski reaalse liikumiseni võib hea 2 nädalat minna.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 13.08.2013 18:00:27 vasta tsitaadiga

Kui ma panen ebay otsingusse mingi asja ja sorteerin price+shipping lowest first, siis pakub mulle tajooba lehekülgi alguses, oksjonitega. Kuidas selle keelata saaks, et oksjoneid ei pakuks?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 18:02:17 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Kui ma panen ebay otsingusse mingi asja ja sorteerin price+shipping lowest first, siis pakub mulle tajooba lehekülgi alguses, oksjonitega. Kuidas selle keelata saaks, et oksjoneid ei pakuks?

Vali vasakult: Buy It Now
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2013 18:44:47 vasta tsitaadiga

Kas eBay lehel on kuidagi võimalik ka toodete kommentaare näha/kirjutada? Hetkel jääb mulje, et kommentaarid käivad vaid müüjate kohta. Ühesõnaga kuidas leida kommentaarid ainult konkreetse valitud toote kohta?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 20:42:40 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kas eBay lehel on kuidagi võimalik ka toodete kommentaare näha/kirjutada? Hetkel jääb mulje, et kommentaarid käivad vaid müüjate kohta. Ühesõnaga kuidas leida kommentaarid ainult konkreetse valitud toote kohta?

On seal sellised asjad üldse olemas? Ise sellise probleemi ees oleksin, siis otsiks amazonist sama toote, seal on customer review olemas, seda tean kindlalt ja oskan leida.
Kui mingit hiina junni osta plaanid, mida amazonis tõen. ei leia, siis minumeelest ei oleks eriti mõtet neid kommentaare ebeist otsida, mu arvates on liiga suur tõenäosus, et hiinakate kommentaarid on suuremal-vähemal määral kallutatud.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2013 20:58:47 vasta tsitaadiga

Noh, ma võtsin hetkel aluseks DX'i, kus ainult hiina kraam ongi ja seal on ilusti kommidena iga toote kohta kirjas, mis selle head ja vead. 10 visuaalselt ühesugust asja erineva koodiga, kuid osadel on positiivseid rohkem kui teistel. Ehk tootel ja tootel on vahe. See, et Amazonis analoogse toote kohta on palju häid komme, ei tähenda, et eBays sarnane toode võiks sama hea olla. Aga sain oma küsimusele vastuse.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 22:13:43 vasta tsitaadiga

Dijital, ebay pole pood, seega ei ole seal sellist asja nagu toote kommentaarid.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.