Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
BigBabba
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003




sõnum 02.07.2013 13:16:45 vasta tsitaadiga

Eks selline asi, et klienditeenindus vastab sel ajal kui lubatud, on nii uskumatu kogemus, mida peab kohe jagama icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murtpoiss
HV kasutaja
Murtpoiss

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 14:42:04 vasta tsitaadiga

Mida arvate sellisest asjast ?
www.webhostingpad.com

või siis selline...
www.hostmetro.com/

soov on siis hoida seni valmistatud 3 veebilehte seal ja ka tulevikus valmivaid

_________________
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 02.07.2013 19:13:59 vasta tsitaadiga

Lihtne reegel on selline, kui kõik asjad on piiramatud, siis oma blogi jaoks on hea, aga midagi muud ei maksa sinna panna.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murtpoiss
HV kasutaja
Murtpoiss

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 11:00:43 vasta tsitaadiga

mahfiaz kirjutas:
Lihtne reegel on selline, kui kõik asjad on piiramatud, siis oma blogi jaoks on hea, aga midagi muud ei maksa sinna panna.


miks nii arvad ?
mul seni valmistatud lehed on ka suhteliselt lihtsa ülesehitusega ... midagi erilist nad ei vaja ...

_________________
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 11:04:18 vasta tsitaadiga

Sest tasuta lõunaid pole olemas. Lihtsate lehtedega polegi probleemi, aga kui ootamatult su leht mingi arvestatava kasutajaskonna saab endale, siis selgub, et piiramatu polegi nii väga piiramatu ja kas a) lihtsalt ei tööta või b) näidatakse ust, kuna koormad liigselt nende "piiramatut" teenust.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murtpoiss
HV kasutaja
Murtpoiss

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 15:32:16 vasta tsitaadiga

mis on arvestatv kasutajaskond ?
_________________
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 19:17:57 vasta tsitaadiga

Murtpoiss kirjutas:
mis on arvestatv kasutajaskond ?

Hulk, mille puhul kodulehe külastamisel tuleb teade, et teie lehele on rohkem päringuid, kui teie pakett võimaldab. Telliga lisateenused.

VMS.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murtpoiss
HV kasutaja
Murtpoiss

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 10:50:00 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Murtpoiss kirjutas:
mis on arvestatv kasutajaskond ?

Hulk, mille puhul kodulehe külastamisel tuleb teade, et teie lehele on rohkem päringuid, kui teie pakett võimaldab. Telliga lisateenused.

VMS.


ei ma saan aru et mingi hulk vms aga mis see enamv2hem olla v6iks ja mis raamides ?
igap2evaselt 5000 v6i kuu raames miljon ? v6i kuidas seda m22ratakse ?
p2evaselt v6i yleyldiselt v6i registreerujaid ?

_________________
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 13:34:22 vasta tsitaadiga

Seda küsi teenusepakkuja käest, kust meie teame, mis tal piirangud on.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 04.07.2013 14:45:12 vasta tsitaadiga

Kasutajate hulk, mille virtuaalserver veel välja kannatab, sõltub veel selle hajutatusest. Sellest tulenevalt võib külastuste arv ingliskeelsel lehel olla oma topelt rohkem kui eestikeelsel. Probleem tekib mitte üldise arvuga, vaid ikka kellaaegadel, mil enamik külastajaid lehel käia armastab ja hüppeliselt serveri kinni tõmbab. Ingliskeelsel (ja rahvusvaheliselt sihitud) lehel tuleb selles osas arvestada ainult ameeriklastega, kuivõrd nad võtavad valdava enamuse liiklusest. Austraalia ja Euroopa tuleb juurde teistel aegadel ja ei sega üldse.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 04.07.2013 17:58:12 vasta tsitaadiga

Murtpoiss kirjutas:
mahfiaz kirjutas:
Lihtne reegel on selline, kui kõik asjad on piiramatud, siis oma blogi jaoks on hea, aga midagi muud ei maksa sinna panna.


miks nii arvad ?
mul seni valmistatud lehed on ka suhteliselt lihtsa ülesehitusega ... midagi erilist nad ei vaja ...

Kui reklaami kirjutatakse, et kõik on piiramatu, tähendab see ühte kahest: a) nad ise ka ei tea, mis tegelik piirang on või b) nad lihtsalt ei taha sulle seda öelda, et reklaam kõlaks ilusam. Mõlemal juhul oled sina teadmatuses ning sõltub konkreetsest teenusepakkujast, kui pika etteteatamistähtajaga sul lahkuda või paketti vahetada palutakse. Eriti kurioosne, kui teade tagantjärele saadetakse.
HostGator selgitab probleemi olemust hästi, öeldes, et unlimited tähendab, et keegi lihtsalt täpselt ei mõõda, aga teisi häirida ei tohi, selgeid vastuseid või numbrilisi vihjeid siiski ei anta: http://support.hostgator.com/articles/pre-sales-policies/how-much-traffic-can-i-have

Loogika on tõenäoliselt midagi sellist: siia serverisse paneme 2000 klienti ja kui jälgimisprogramm tuvastab, et pidevalt üle 90% mälust, CPUst või 80% kettaruumist on täis, tuleb leida süüdlane. Viskame ta välja ja kõigil on kohe parem.

Ja veelkord, blogi jaoks ning isegi väikese firma tutvustava veebi jaoks (ei sisalda e-poodi vms asja, mis otse rahaks muutub) on see siiski täiesti normaalne valik.

Edit: jäi mainimata, et halb teeninduskultuur (pikk vastamise aeg, juhtme tõmbamine ilma etteteatamata) kipub käima koos "kõik näitajad piiramatud" pakkumistega. Aga see kummitab ka teisi pakkujaid. Riski vähendab taustainfo otsimine teiste kasutajate kogemuste kohta. Ning ei tohi unustada, et halvad hostingufirmad vahetavad regulaarselt nimesid, et netiotsing nende vanu patte ei paljastaks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2013 13:36:49 vasta tsitaadiga

Küsimus. Kelle virtuaalserveritesse saab logida ka remote desktop kaudu?
Missugust virtuaalserveri teenust valida, kui tingimusteks oleks miinimum:

windows server 2008
1gb kettamahtu
1gb ram
remote desktop võimalus.


Tänud.

Kaalun ka varianti osta isiklik 1U server ja majutada kuhugi tallinnas. Siit siis küsimus. Kus soodsalt majutada?
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2013 13:50:39 vasta tsitaadiga

wavecom või fiber.ee
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008




sõnum 23.07.2013 06:03:37 vasta tsitaadiga

.. kustutatud ..

viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:38:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2013 09:33:56 vasta tsitaadiga

Teletorn Levira. Pakuvad maikuust ka "moosiriiuli" teenust.
http://www.levira.ee/dyna/site/2-cloud.html

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 10:08:42 vasta tsitaadiga

Pime olen või selle lingi alt küll midagi sellist ei leia.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 10:41:15 vasta tsitaadiga

Moosiriiuli inf paistab siin olevat: http://www.levira.ee/dyna/site/dc.html
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2013 12:28:17 vasta tsitaadiga

ufo56, sry, vale link jah
Toomas, thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiguma
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2010




sõnum 23.07.2013 16:03:03 vasta tsitaadiga

Oskate pakkuda mõnda teenusepakkujat, kellel oleks võimalik virtuaalserveris kasutada pythonit ja selle raamistikke?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 23.07.2013 19:22:02 vasta tsitaadiga

Raiguma kirjutas:
Oskate pakkuda mõnda teenusepakkujat, kellel oleks võimalik virtuaalserveris kasutada pythonit ja selle raamistikke?


https://www.alwaysdata.com/ Serverid Prantsusmaa põhjaosas, kvaliteetne ja kiire teenindus ning inglise keelt parlavad ka. Hinnalt jääb muidugi pigem kõrgemasse ossa.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2013 21:24:22 vasta tsitaadiga

Planet.ee-s märkasin täna juhust, kus PHP funktsiooni mail() kasutades ei jõudnud kiri sihtkohta ning selle asemel potsatas mu planet.ee postkasti meil ning manuses oli saatmata jäänud meil ja ka Delivery report.dat faili, mille sisu oli:

tsitaat:
Reporting-MTA: dns; web2.planet
X-Postfix-Queue-ID: ___
X-Postfix-Sender: rfc822; ___
Arrival-Date: Mon, 29 Jul 2013 11:15:16 +0300 (EEST)

Final-Recipient: rfc822; ___
Action: failed
Status: 5.7.1
Remote-MTA: dns; mx-1.tele2.ee
Diagnostic-Code: smtp; 554 5.7.1 Service unavailable; Client host
[217.146.66.82] blocked using b.barracudacentral.org;
http://www.barracudanetworks.com/reputation/?___

Täitsin selle vormi ka ära, mille see barracudanetworks andis, aga kuna vastusena tuli kohe jutt mingist 30-päevast, siis otsustasin ka planet.ee toele kirja saata. Vastus tuli väga kiirelt, vist vähem kui paari tunniga ning selleks ajaks oli see blokeering vist juba barracudanetworks poolt eemaldatud. Nii vähemalt väitis planet.ee.

Mis veider blokeering?

Planet.ee-st on siiamaani alati kiirelt ja põhjalikult vastatud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 29.07.2013 21:49:02 vasta tsitaadiga

Puhast mail() funktsiooni ei soovita kasutada, väga paljud serverid kasutavad greylistingut, mis tähendab, et esimesel saatmisel vastab teine server sulle, et ta ei saa sind hetkel teenindada ja sa pead 5-10 minuti pärast uuesti proovima saata (kohe kiirelt uuesti saatmine ei toimi). Sellest möödasaamiseks pead kas ise sõnumite hiljem saatmise funktsionaalsuse ehitama või kasutama välist SMTP serverit.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.07.2013 01:40:45 vasta tsitaadiga

http://www.am.ee/UpCloud
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 30.07.2013 09:38:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://www.am.ee/UpCloud

100€ coupon kukkus meilboksi icon_biggrin.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 09:42:19 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Tanel kirjutas:
http://www.am.ee/UpCloud

100€ coupon kukkus meilboksi icon_biggrin.gif


Sama siin.
~5 kuud saaks kõige lahjemat versiooni selle eest.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 10:23:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://www.am.ee/UpCloud


Aitäh. Sain ka krediidi kätte ja juba üks server ka püsti seal ja siiani tundub väga hea.
Oma VPS-ide vahel on privaatvõrk 1Gbit, st. oma mitme serveri vahel saab asju edastada mõistliku kiirusega - seda väga paljud pakkujad ei lase.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 30.07.2013 10:25:20 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
Tanel kirjutas:
http://www.am.ee/UpCloud


Aitäh. Sain ka krediidi kätte ja juba üks server ka püsti seal ja siiani tundub väga hea.
Oma VPS-ide vahel on privaatvõrk 1Gbit, st. oma mitme serveri vahel saab asju edastada mõistliku kiirusega - seda väga paljud pakkujad ei lase.

Enne, kui sa miskit asjalikku sinna püsti paned, äkki viitsid benchmarki ära teha ja pärast tulemust jagada? http://serverbear.com/benchmarks/ssd-vps
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 11:46:39 vasta tsitaadiga

mahfiaz kirjutas:
Alan kirjutas:
Tanel kirjutas:
http://www.am.ee/UpCloud


Aitäh. Sain ka krediidi kätte ja juba üks server ka püsti seal ja siiani tundub väga hea.
Oma VPS-ide vahel on privaatvõrk 1Gbit, st. oma mitme serveri vahel saab asju edastada mõistliku kiirusega - seda väga paljud pakkujad ei lase.

Enne, kui sa miskit asjalikku sinna püsti paned, äkki viitsid benchmarki ära teha ja pärast tulemust jagada? http://serverbear.com/benchmarks/ssd-vps


UnixBench score: 853.0
I/O rate: 184.0 MB/second
Bandwidth rate: 10.4 MB/second

Report: http://serverbear.com/benchmark/2013/07/30/bHsZ7DtaOpL0JuH3
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 30.07.2013 13:11:48 vasta tsitaadiga

Mu valitud serverile jääb numbrite poolest üsna märgatavalt alla, sarnaste näitajate juures 861 vs 1578 punkti Unixbench testis (mälu ja CPUde arv sama, kettamaht sarnane): http://serverbear.com/9806/digitalocean

Seega jääb ainult võimalik parem ping ja Eesti võimalik parem välisühendus Soomega, mida mul praegu pole võimalik mõistliku täpsusega mõõta (netipulga otsast paistavad Amsterdam ja Helsingi üsna sama kaugel). Ja loomulikult suvalise kettamahu valimise võimalus on kasulik asi. Aga hinnavahet vähemalt minu jaoks ei tasakaalusta.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 13:29:58 vasta tsitaadiga

mahfiaz kirjutas:
Mu valitud serverile jääb numbrite poolest üsna märgatavalt alla, sarnaste näitajate juures 861 vs 1578 punkti Unixbench testis (mälu ja CPUde arv sama, kettamaht sarnane): http://serverbear.com/9806/digitalocean

Seega jääb ainult võimalik parem ping ja Eesti võimalik parem välisühendus Soomega, mida mul praegu pole võimalik mõistliku täpsusega mõõta (netipulga otsast paistavad Amsterdam ja Helsingi üsna sama kaugel). Ja loomulikult suvalise kettamahu valimise võimalus on kasulik asi. Aga hinnavahet vähemalt minu jaoks ei tasakaalusta.


Proovisin siis huvi pärast oma praeguses VPS-is ka (TorqHost, 2CPU, 2GB RAM, 100GB HDD, 10€/kuu):
UnixBench score: 1967.0
I/O rate: 127.0 MB/second
Bandwidth rate: 10.4 MB/second
http://serverbear.com/benchmark/2013/07/30/TGJeZmkem5nQH9oi (Raporti pealkirja läks 1CPU ja 50GB HDD kogemata)
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 13:31:04 vasta tsitaadiga

Radicenter on tõstnud hinnad pea 2 kordseks (3.77€ -> 6.5€), põhjendus

Alates 01.05.2013 on baaspaketi hind sõltuvalt
arveldusperioodist järgmine:
3 aasta kaupa 4,6 €/kuu (Allahindlus 25%)
2 aasta kaupa 5,2 €/kuu (Allahindlus 20%)
1 aasta kaupa 5,5 €/kuu (Allahindlus 15%)
1 kuu kaupa 6,5 €/kuu
Baaspakett sisaldab 1 domeeni majutamist.
Mõistame, et kõigil ei pruugi neid ressursse vaja minna, mida uus pakett pakub.
Kuna investeering klienditoe kättesaadavuse laiendamisse mõjutab siiski firmat kui tervikut, ei ole meil võimalik luua niiöelda säästupaketti, mida toetame ainult esmaspäevast reedeni kell 09.00-17.00.

Kusjuures erirlisi ressursse pole juurde tulnud
Kaalun üleminekut kuhugi mujale, soovitage
PS. Mida arvate
- Tantum
- ... veel miskit icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 30.07.2013 13:44:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PS. Mida arvate
- Tantum

Seda kohta ei soovita küll mitte kellelegi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 14:18:49 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
- ... veel miskit icon_rolleyes.gif

Kvaliteedi osas on ülemises otsas zone ja virtuaal. Kui leht tagasihoidlik ja suures koguses postkaste taga ei aja, siis virtuaalil on olemas micro pakett väga soodsa hinnaga ... https://www.virtuaal.com/virtuaalserver/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 23:13:28 vasta tsitaadiga

Virtuaalil ikka kettamahud jube närused


tsitaat:

Seda kohta ei soovita küll mitte kellelegi.

Mis Tantum'il viga on icon_eek.gif

_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 23:31:21 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
Virtuaalil ikka kettamahud jube närused


tsitaat:

Seda kohta ei soovita küll mitte kellelegi.

Mis Tantum'il viga on icon_eek.gif


Niipalju kui mina seda kasutasin siis kiita küll midagi ei ole. Pidevad maasolekud ja probleemid. Algul oli päris stabiilne, lõpupoole läks väga käest ära ja sai Zone'sse üle kolitud. Nüüd pea aasta aega rahulik ja stabiilne olnud.
Aga ehk on Tantum paranenud vahepeal, ei oska kommenteerida.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2013 00:02:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga ehk on Tantum paranenud vahepeal, ei oska kommenteerida.

Kunagi kusagil oli ISP'de pingerida, see kadunud vist icon_rolleyes.gif

_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2013 00:06:10 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
tsitaat:

Aga ehk on Tantum paranenud vahepeal, ei oska kommenteerida.

Kunagi kusagil oli ISP'de pingerida, see kadunud vist icon_rolleyes.gif

ISP, kes seda pingerida ülal pidas, jäi nimekirja tahaossa ... icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2013 14:10:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ISP, kes seda pingerida ülal pidas, jäi nimekirja tahaossa ...

ja nüüd siis loobus nimekirja pidamisest icon_wink.gif

_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2013 14:15:10 vasta tsitaadiga

oot kuidas on ISP seotud virtuaalserveritega icon_neutral.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008




sõnum 31.07.2013 15:04:18 vasta tsitaadiga

.. kustutatud ..

viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:37:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 13:27:01 vasta tsitaadiga

Milline teenusepakkuja lubab majutada mitu lisadomeeni ühe paketi alla?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 13:57:50 vasta tsitaadiga

Virtuaal.com I pakett võimaldab ühe konto alla 5 domeeni majutada, II pakett 10 domeeni ja III pakett 15 domeeni. Lisaks piiramata arv pargitud domeene. Teistega kogemused praku puuduvad, kuid kindlasti on sarnaseid teenusepakkujaid veel.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 14:05:13 vasta tsitaadiga

Kuidas Virtuaal.com'i teised kommenteerivad? Kuidas klienditugi on?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.08.2013 14:28:33 vasta tsitaadiga

Kaks kontot Virtuaalis ja siiamaani rahul. Klienditugi on tasemel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 04.08.2013 16:37:49 vasta tsitaadiga

Tantum ei piira lisadomeenide hulka suuruselt teisest paketist alates, mis on ka soodsam kui Virtuaal.
See on argument kui domeene on enam kui 5 ja need on tavalise blogi mahuga. Isegi ajutised tagasilöögid ei morjenda. Godaddy lasi ka piirmatult majutada aga neil on imelik haldus ja võivad etteteatamata andmebaasi kinni keerata (väidetavalt käis wordpressi statistka plugin nende serverile üle jõu)

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008




sõnum 04.08.2013 17:34:51 vasta tsitaadiga

.. kustutatud ..

viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:37:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 04.08.2013 19:40:44 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Kuidas Virtuaal.com'i teised kommenteerivad? Kuidas klienditugi on?


Kiidan Virtuaal.com teenuse kvaliteeti ja kliendituge. 5 lisadomeeni teevad hinna/kvaliteedi suhte üliheaks, kui on vaja mitut väiksemat saiti majutada.
Näiteks kl 11 õhtul viitsiti minuga koos andmete taastamisega möllata.

Tantumil on küll hind odavam, kuid sellest kannatab teenuse kvaliteet, kirjadele ei vastata ja serveri konfivigu ei lahendata. Võib-olla lihtsustaks klienditeenindusega suhtlemist vene keele oskus.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 17:20:08 vasta tsitaadiga

Teab keegi soovitada 5-7€ kuus ringis hostingut, kus saaks vähemalt 5 lisadomeeni külge panna ja bandwidthi vähemalt 1 TB? Ma natuke sirvisin teemat, aga päris kõike ei jõua läbi käia. Kas Godaddy või Hostgator oleksid halvad valikud? Hetkel asun veel netpointis aga nende kõrgenenud hinna tõttu pean paremaks lahkuda.

edit: mõistlik on vist ikkagi zone ja aliasdomeenidega läbi ajada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robertl
HV vaatleja
robertl

liitunud: 12.07.2013




sõnum 28.08.2013 00:47:38 vasta tsitaadiga

Kasutab keegi ja oskab kommenteerida DigitalOcean'i teenust?

viimati muutis robertl 28.08.2013 01:07:45, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 28.08.2013 01:02:13 vasta tsitaadiga

Mina kasutan http://www.prometeus.net/sito/ teenuseid, hetkel kaks vps-i neilt, pakette on igale maitsele, aga oleneb kas midagi hetkel ka vaba on.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.