|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
02.07.2013 13:16:45
|
|
|
Eks selline asi, et klienditeenindus vastab sel ajal kui lubatud, on nii uskumatu kogemus, mida peab kohe jagama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Murtpoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2010
|
02.07.2013 14:42:04
|
|
|
Mida arvate sellisest asjast ?
www.webhostingpad.com
või siis selline...
www.hostmetro.com/
soov on siis hoida seni valmistatud 3 veebilehte seal ja ka tulevikus valmivaid
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
02.07.2013 19:13:59
|
|
|
| Lihtne reegel on selline, kui kõik asjad on piiramatud, siis oma blogi jaoks on hea, aga midagi muud ei maksa sinna panna.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murtpoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2010
|
03.07.2013 11:00:43
|
|
|
| mahfiaz kirjutas: |
| Lihtne reegel on selline, kui kõik asjad on piiramatud, siis oma blogi jaoks on hea, aga midagi muud ei maksa sinna panna. |
miks nii arvad ?
mul seni valmistatud lehed on ka suhteliselt lihtsa ülesehitusega ... midagi erilist nad ei vaja ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
03.07.2013 11:04:18
|
|
|
Sest tasuta lõunaid pole olemas. Lihtsate lehtedega polegi probleemi, aga kui ootamatult su leht mingi arvestatava kasutajaskonna saab endale, siis selgub, et piiramatu polegi nii väga piiramatu ja kas a) lihtsalt ei tööta või b) näidatakse ust, kuna koormad liigselt nende "piiramatut" teenust.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murtpoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2010
|
03.07.2013 15:32:16
|
|
|
mis on arvestatv kasutajaskond ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
03.07.2013 19:17:57
|
|
|
| Murtpoiss kirjutas: |
| mis on arvestatv kasutajaskond ? |
Hulk, mille puhul kodulehe külastamisel tuleb teade, et teie lehele on rohkem päringuid, kui teie pakett võimaldab. Telliga lisateenused.
VMS.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murtpoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2010
|
04.07.2013 10:50:00
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Murtpoiss kirjutas: |
| mis on arvestatv kasutajaskond ? |
Hulk, mille puhul kodulehe külastamisel tuleb teade, et teie lehele on rohkem päringuid, kui teie pakett võimaldab. Telliga lisateenused.
VMS. |
ei ma saan aru et mingi hulk vms aga mis see enamv2hem olla v6iks ja mis raamides ?
igap2evaselt 5000 v6i kuu raames miljon ? v6i kuidas seda m22ratakse ?
p2evaselt v6i yleyldiselt v6i registreerujaid ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.07.2013 13:34:22
|
|
|
Seda küsi teenusepakkuja käest, kust meie teame, mis tal piirangud on.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
04.07.2013 14:45:12
|
|
|
Kasutajate hulk, mille virtuaalserver veel välja kannatab, sõltub veel selle hajutatusest. Sellest tulenevalt võib külastuste arv ingliskeelsel lehel olla oma topelt rohkem kui eestikeelsel. Probleem tekib mitte üldise arvuga, vaid ikka kellaaegadel, mil enamik külastajaid lehel käia armastab ja hüppeliselt serveri kinni tõmbab. Ingliskeelsel (ja rahvusvaheliselt sihitud) lehel tuleb selles osas arvestada ainult ameeriklastega, kuivõrd nad võtavad valdava enamuse liiklusest. Austraalia ja Euroopa tuleb juurde teistel aegadel ja ei sega üldse.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
04.07.2013 17:58:12
|
|
|
| Murtpoiss kirjutas: |
| mahfiaz kirjutas: |
| Lihtne reegel on selline, kui kõik asjad on piiramatud, siis oma blogi jaoks on hea, aga midagi muud ei maksa sinna panna. |
miks nii arvad ?
mul seni valmistatud lehed on ka suhteliselt lihtsa ülesehitusega ... midagi erilist nad ei vaja ... |
Kui reklaami kirjutatakse, et kõik on piiramatu, tähendab see ühte kahest: a) nad ise ka ei tea, mis tegelik piirang on või b) nad lihtsalt ei taha sulle seda öelda, et reklaam kõlaks ilusam. Mõlemal juhul oled sina teadmatuses ning sõltub konkreetsest teenusepakkujast, kui pika etteteatamistähtajaga sul lahkuda või paketti vahetada palutakse. Eriti kurioosne, kui teade tagantjärele saadetakse.
HostGator selgitab probleemi olemust hästi, öeldes, et unlimited tähendab, et keegi lihtsalt täpselt ei mõõda, aga teisi häirida ei tohi, selgeid vastuseid või numbrilisi vihjeid siiski ei anta: http://support.hostgator.com/articles/pre-sales-policies/how-much-traffic-can-i-have
Loogika on tõenäoliselt midagi sellist: siia serverisse paneme 2000 klienti ja kui jälgimisprogramm tuvastab, et pidevalt üle 90% mälust, CPUst või 80% kettaruumist on täis, tuleb leida süüdlane. Viskame ta välja ja kõigil on kohe parem.
Ja veelkord, blogi jaoks ning isegi väikese firma tutvustava veebi jaoks (ei sisalda e-poodi vms asja, mis otse rahaks muutub) on see siiski täiesti normaalne valik.
Edit: jäi mainimata, et halb teeninduskultuur (pikk vastamise aeg, juhtme tõmbamine ilma etteteatamata) kipub käima koos "kõik näitajad piiramatud" pakkumistega. Aga see kummitab ka teisi pakkujaid. Riski vähendab taustainfo otsimine teiste kasutajate kogemuste kohta. Ning ei tohi unustada, et halvad hostingufirmad vahetavad regulaarselt nimesid, et netiotsing nende vanu patte ei paljastaks.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
07.07.2013 13:36:49
|
|
|
Küsimus. Kelle virtuaalserveritesse saab logida ka remote desktop kaudu?
Missugust virtuaalserveri teenust valida, kui tingimusteks oleks miinimum:
windows server 2008
1gb kettamahtu
1gb ram
remote desktop võimalus.
Tänud.
Kaalun ka varianti osta isiklik 1U server ja majutada kuhugi tallinnas. Siit siis küsimus. Kus soodsalt majutada?
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cemtey
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008
|
23.07.2013 06:03:37
|
|
|
.. kustutatud ..
viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:38:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
23.07.2013 10:08:42
|
|
|
Pime olen või selle lingi alt küll midagi sellist ei leia.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiguma
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2010
|
23.07.2013 16:03:03
|
|
|
| Oskate pakkuda mõnda teenusepakkujat, kellel oleks võimalik virtuaalserveris kasutada pythonit ja selle raamistikke?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
23.07.2013 19:22:02
|
|
|
| Raiguma kirjutas: |
| Oskate pakkuda mõnda teenusepakkujat, kellel oleks võimalik virtuaalserveris kasutada pythonit ja selle raamistikke? |
https://www.alwaysdata.com/ Serverid Prantsusmaa põhjaosas, kvaliteetne ja kiire teenindus ning inglise keelt parlavad ka. Hinnalt jääb muidugi pigem kõrgemasse ossa.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
29.07.2013 21:24:22
|
|
|
Planet.ee-s märkasin täna juhust, kus PHP funktsiooni mail() kasutades ei jõudnud kiri sihtkohta ning selle asemel potsatas mu planet.ee postkasti meil ning manuses oli saatmata jäänud meil ja ka Delivery report.dat faili, mille sisu oli:
| tsitaat: |
Reporting-MTA: dns; web2.planet
X-Postfix-Queue-ID: ___
X-Postfix-Sender: rfc822; ___
Arrival-Date: Mon, 29 Jul 2013 11:15:16 +0300 (EEST)
Final-Recipient: rfc822; ___
Action: failed
Status: 5.7.1
Remote-MTA: dns; mx-1.tele2.ee
Diagnostic-Code: smtp; 554 5.7.1 Service unavailable; Client host
[217.146.66.82] blocked using b.barracudacentral.org;
http://www.barracudanetworks.com/reputation/?___ |
Täitsin selle vormi ka ära, mille see barracudanetworks andis, aga kuna vastusena tuli kohe jutt mingist 30-päevast, siis otsustasin ka planet.ee toele kirja saata. Vastus tuli väga kiirelt, vist vähem kui paari tunniga ning selleks ajaks oli see blokeering vist juba barracudanetworks poolt eemaldatud. Nii vähemalt väitis planet.ee.
Mis veider blokeering?
Planet.ee-st on siiamaani alati kiirelt ja põhjalikult vastatud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.07.2013 21:49:02
|
|
|
| Puhast mail() funktsiooni ei soovita kasutada, väga paljud serverid kasutavad greylistingut, mis tähendab, et esimesel saatmisel vastab teine server sulle, et ta ei saa sind hetkel teenindada ja sa pead 5-10 minuti pärast uuesti proovima saata (kohe kiirelt uuesti saatmine ei toimi). Sellest möödasaamiseks pead kas ise sõnumite hiljem saatmise funktsionaalsuse ehitama või kasutama välist SMTP serverit.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
30.07.2013 09:38:48
|
|
|
100€ coupon kukkus meilboksi
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
30.07.2013 09:42:19
|
|
|
| siinus kirjutas: |
100€ coupon kukkus meilboksi  |
Sama siin.
~5 kuud saaks kõige lahjemat versiooni selle eest.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
30.07.2013 10:23:21
|
|
|
Aitäh. Sain ka krediidi kätte ja juba üks server ka püsti seal ja siiani tundub väga hea.
Oma VPS-ide vahel on privaatvõrk 1Gbit, st. oma mitme serveri vahel saab asju edastada mõistliku kiirusega - seda väga paljud pakkujad ei lase.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
30.07.2013 10:25:20
|
|
|
| Alan kirjutas: |
Aitäh. Sain ka krediidi kätte ja juba üks server ka püsti seal ja siiani tundub väga hea.
Oma VPS-ide vahel on privaatvõrk 1Gbit, st. oma mitme serveri vahel saab asju edastada mõistliku kiirusega - seda väga paljud pakkujad ei lase. |
Enne, kui sa miskit asjalikku sinna püsti paned, äkki viitsid benchmarki ära teha ja pärast tulemust jagada? http://serverbear.com/benchmarks/ssd-vps
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
30.07.2013 11:46:39
|
|
|
| mahfiaz kirjutas: |
| Alan kirjutas: |
Aitäh. Sain ka krediidi kätte ja juba üks server ka püsti seal ja siiani tundub väga hea.
Oma VPS-ide vahel on privaatvõrk 1Gbit, st. oma mitme serveri vahel saab asju edastada mõistliku kiirusega - seda väga paljud pakkujad ei lase. |
Enne, kui sa miskit asjalikku sinna püsti paned, äkki viitsid benchmarki ära teha ja pärast tulemust jagada? http://serverbear.com/benchmarks/ssd-vps |
UnixBench score: 853.0
I/O rate: 184.0 MB/second
Bandwidth rate: 10.4 MB/second
Report: http://serverbear.com/benchmark/2013/07/30/bHsZ7DtaOpL0JuH3
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
30.07.2013 13:11:48
|
|
|
Mu valitud serverile jääb numbrite poolest üsna märgatavalt alla, sarnaste näitajate juures 861 vs 1578 punkti Unixbench testis (mälu ja CPUde arv sama, kettamaht sarnane): http://serverbear.com/9806/digitalocean
Seega jääb ainult võimalik parem ping ja Eesti võimalik parem välisühendus Soomega, mida mul praegu pole võimalik mõistliku täpsusega mõõta (netipulga otsast paistavad Amsterdam ja Helsingi üsna sama kaugel). Ja loomulikult suvalise kettamahu valimise võimalus on kasulik asi. Aga hinnavahet vähemalt minu jaoks ei tasakaalusta.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
30.07.2013 13:29:58
|
|
|
| mahfiaz kirjutas: |
Mu valitud serverile jääb numbrite poolest üsna märgatavalt alla, sarnaste näitajate juures 861 vs 1578 punkti Unixbench testis (mälu ja CPUde arv sama, kettamaht sarnane): http://serverbear.com/9806/digitalocean
Seega jääb ainult võimalik parem ping ja Eesti võimalik parem välisühendus Soomega, mida mul praegu pole võimalik mõistliku täpsusega mõõta (netipulga otsast paistavad Amsterdam ja Helsingi üsna sama kaugel). Ja loomulikult suvalise kettamahu valimise võimalus on kasulik asi. Aga hinnavahet vähemalt minu jaoks ei tasakaalusta. |
Proovisin siis huvi pärast oma praeguses VPS-is ka (TorqHost, 2CPU, 2GB RAM, 100GB HDD, 10€/kuu):
UnixBench score: 1967.0
I/O rate: 127.0 MB/second
Bandwidth rate: 10.4 MB/second
http://serverbear.com/benchmark/2013/07/30/TGJeZmkem5nQH9oi (Raporti pealkirja läks 1CPU ja 50GB HDD kogemata)
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
30.07.2013 13:31:04
|
|
|
Radicenter on tõstnud hinnad pea 2 kordseks (3.77€ -> 6.5€), põhjendus
Alates 01.05.2013 on baaspaketi hind sõltuvalt
arveldusperioodist järgmine:
3 aasta kaupa 4,6 €/kuu (Allahindlus 25%)
2 aasta kaupa 5,2 €/kuu (Allahindlus 20%)
1 aasta kaupa 5,5 €/kuu (Allahindlus 15%)
1 kuu kaupa 6,5 €/kuu
Baaspakett sisaldab 1 domeeni majutamist.
Mõistame, et kõigil ei pruugi neid ressursse vaja minna, mida uus pakett pakub.
Kuna investeering klienditoe kättesaadavuse laiendamisse mõjutab siiski firmat kui tervikut, ei ole meil võimalik luua niiöelda säästupaketti, mida toetame ainult esmaspäevast reedeni kell 09.00-17.00.
Kusjuures erirlisi ressursse pole juurde tulnud
Kaalun üleminekut kuhugi mujale, soovitage
PS. Mida arvate
- Tantum
- ... veel miskit
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
30.07.2013 13:44:20
|
|
|
| tsitaat: |
PS. Mida arvate
- Tantum
|
Seda kohta ei soovita küll mitte kellelegi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
30.07.2013 14:18:49
|
|
|
| sakunne kirjutas: |
- ... veel miskit  |
Kvaliteedi osas on ülemises otsas zone ja virtuaal. Kui leht tagasihoidlik ja suures koguses postkaste taga ei aja, siis virtuaalil on olemas micro pakett väga soodsa hinnaga ... https://www.virtuaal.com/virtuaalserver/
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
30.07.2013 23:13:28
|
|
|
Virtuaalil ikka kettamahud jube närused
| tsitaat: |
Seda kohta ei soovita küll mitte kellelegi.
|
Mis Tantum'il viga on
_________________ Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
30.07.2013 23:31:21
|
|
|
| sakunne kirjutas: |
Virtuaalil ikka kettamahud jube närused
| tsitaat: |
Seda kohta ei soovita küll mitte kellelegi.
|
Mis Tantum'il viga on  |
Niipalju kui mina seda kasutasin siis kiita küll midagi ei ole. Pidevad maasolekud ja probleemid. Algul oli päris stabiilne, lõpupoole läks väga käest ära ja sai Zone'sse üle kolitud. Nüüd pea aasta aega rahulik ja stabiilne olnud.
Aga ehk on Tantum paranenud vahepeal, ei oska kommenteerida.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
31.07.2013 00:02:52
|
|
|
| tsitaat: |
Aga ehk on Tantum paranenud vahepeal, ei oska kommenteerida.
|
Kunagi kusagil oli ISP'de pingerida, see kadunud vist
_________________ Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
31.07.2013 00:06:10
|
|
|
| sakunne kirjutas: |
| tsitaat: |
Aga ehk on Tantum paranenud vahepeal, ei oska kommenteerida.
|
Kunagi kusagil oli ISP'de pingerida, see kadunud vist  |
ISP, kes seda pingerida ülal pidas, jäi nimekirja tahaossa ...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
31.07.2013 14:10:32
|
|
|
| tsitaat: |
ISP, kes seda pingerida ülal pidas, jäi nimekirja tahaossa ...
|
ja nüüd siis loobus nimekirja pidamisest
_________________ Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
31.07.2013 14:15:10
|
|
|
oot kuidas on ISP seotud virtuaalserveritega
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cemtey
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008
|
31.07.2013 15:04:18
|
|
|
.. kustutatud ..
viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:37:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
04.08.2013 13:27:01
|
|
|
Milline teenusepakkuja lubab majutada mitu lisadomeeni ühe paketi alla?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
04.08.2013 13:57:50
|
|
|
| Virtuaal.com I pakett võimaldab ühe konto alla 5 domeeni majutada, II pakett 10 domeeni ja III pakett 15 domeeni. Lisaks piiramata arv pargitud domeene. Teistega kogemused praku puuduvad, kuid kindlasti on sarnaseid teenusepakkujaid veel.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
04.08.2013 14:28:33
|
|
|
| Kaks kontot Virtuaalis ja siiamaani rahul. Klienditugi on tasemel.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
04.08.2013 16:37:49
|
|
|
Tantum ei piira lisadomeenide hulka suuruselt teisest paketist alates, mis on ka soodsam kui Virtuaal.
See on argument kui domeene on enam kui 5 ja need on tavalise blogi mahuga. Isegi ajutised tagasilöögid ei morjenda. Godaddy lasi ka piirmatult majutada aga neil on imelik haldus ja võivad etteteatamata andmebaasi kinni keerata (väidetavalt käis wordpressi statistka plugin nende serverile üle jõu)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cemtey
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008
|
04.08.2013 17:34:51
|
|
|
.. kustutatud ..
viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:37:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
04.08.2013 19:40:44
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Kuidas Virtuaal.com'i teised kommenteerivad? Kuidas klienditugi on? |
Kiidan Virtuaal.com teenuse kvaliteeti ja kliendituge. 5 lisadomeeni teevad hinna/kvaliteedi suhte üliheaks, kui on vaja mitut väiksemat saiti majutada.
Näiteks kl 11 õhtul viitsiti minuga koos andmete taastamisega möllata.
Tantumil on küll hind odavam, kuid sellest kannatab teenuse kvaliteet, kirjadele ei vastata ja serveri konfivigu ei lahendata. Võib-olla lihtsustaks klienditeenindusega suhtlemist vene keele oskus.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grim Reape
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2011
|
05.08.2013 17:20:08
|
|
|
Teab keegi soovitada 5-7€ kuus ringis hostingut, kus saaks vähemalt 5 lisadomeeni külge panna ja bandwidthi vähemalt 1 TB? Ma natuke sirvisin teemat, aga päris kõike ei jõua läbi käia. Kas Godaddy või Hostgator oleksid halvad valikud? Hetkel asun veel netpointis aga nende kõrgenenud hinna tõttu pean paremaks lahkuda.
edit: mõistlik on vist ikkagi zone ja aliasdomeenidega läbi ajada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robertl
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2013
|
28.08.2013 00:47:38
|
|
|
Kasutab keegi ja oskab kommenteerida DigitalOcean'i teenust?
viimati muutis robertl 28.08.2013 01:07:45, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
28.08.2013 01:02:13
|
|
|
| Mina kasutan http://www.prometeus.net/sito/ teenuseid, hetkel kaks vps-i neilt, pakette on igale maitsele, aga oleneb kas midagi hetkel ka vaba on.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|