Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Southern Islands aka HD 7000 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Teiv
HV kasutaja
Teiv

liitunud: 13.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2013 16:49:20 vasta tsitaadiga

Killhoven, jah, täpselt läbimurre. Esimene arvestatav samm sisuliselt ongi seda - asjad on mitu korda paremaks läinud.
Ma ei olegi väitnud, et nüüd on asi valmis.

_________________
Black Edition
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2013 11:00:51 vasta tsitaadiga

Radeon HD 7990 "Malta" Prices Slashed to $699, Targets GTX 780
http://www.techpowerup.com/188552/radeon-hd-7990-malta-prices-slashed-to-699-targets-gtx-780.html

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 11:07:08 vasta tsitaadiga

Vau. Peaaegu pool hinda alla. See on küll juba hind, millega seda kaarti osta. Viimased beta draiverid annavad veel lisa motivatsiooni.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 12:19:58 vasta tsitaadiga

Jajah nii odav, et ma võtan vanaisale kah 2 tükki kohe thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.08.2013 12:47:32 vasta tsitaadiga

Tomorrow, thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 13:43:27 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Radeon HD 7990 "Malta" Prices Slashed to $699, Targets GTX 780
http://www.techpowerup.com/188552/radeon-hd-7990-malta-prices-slashed-to-699-targets-gtx-780.html


http://www.ebay.com/itm/MSI-AMD-Radeon-HD-7990-6GB-GDDR5-DVI-4Mini-DisplayPorts-PCI-Express-Video-Card-/200943713796?pt=PCC_Video_TV_Cards&hash=item2ec92dbe04
698dollarit = 519€ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 14:03:32 vasta tsitaadiga

May not ship to Estonia - Read item description or contact seller for details.
+toll+käibekas ja millisest 519€ räägid sina icon_eek.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 14:43:09 vasta tsitaadiga

Ka muud hinnad langevad 9k seeria lähenemise tõttu: http://videocardz.com/45296/amd-radeon-hd-7900-prices-reduced thumbs_up.gif


_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 14:59:36 vasta tsitaadiga

Videokaardil tolli vist pole, aga 20% käive jah.

EU odavaim HD7990 on hetkel 600eur, Saksast. Hinnad pole veel jõudnud reageerida.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 16:22:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Videokaardil tolli vist pole, aga 20% käive jah.

Sotiga tambid kõik kinni icon_idea.gif

tsitaat:
Millistest riikidest tellides peab üldse arvestama tollivormistuskuludega?

Impordimaksude (käibemaks, tollimaks) ja tollivormistuskulude lisandumisega peab arvestama kauba tellimisel riikidest, mis ei kuulu Euroopa Liitu. Käibemaks tuleb tasuda üle 21,98 väärtusega euro paki vastuvõtmisel. Üle 150 euro väärtusega saadetiste puhul lisandub ka tollimaks. Käibemaksu lisandumisega tuleb arvestada ka Euroopa Liidu omavalitsuslikest aladest paki saamisel (piirkondade loetelu asub siin). Tasub meeles pidada, et Šveits, Norra, Island, Liechtenstein ei kuulu Euroopa Liitu.

http://www.post.ee/6014
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 16:40:08 vasta tsitaadiga

Tolli ei rakendata kõigile esemetele ühesuguse taksiga. ElektroonikaL on osadel NÄITEKS 3% ja osadel 0%. Viimane asi, mida ostetud sai oli tablet, mille väärtus oli 300$. Tollimaks oli 0%.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 18:12:01 vasta tsitaadiga

Kristoferr, mille järgi neid liigitatakse ja, kust seda näha saab?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 18:36:53 vasta tsitaadiga

Ma olen neid nimekirju kuskilt lugenud, aga pole sulle hetkel linki võtta ega täpset infot anda. Ilmselt maksuameti lehelt leiad midagi.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 17:37:32 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Ka muud hinnad langevad 9k seeria lähenemise tõttu: http://videocardz.com/45296/amd-radeon-hd-7900-prices-reduced thumbs_up.gif


7950, here i come! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 09:32:07 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Ka muud hinnad langevad 9k seeria lähenemise tõttu: http://videocardz.com/45296/amd-radeon-hd-7900-prices-reduced thumbs_up.gif


7950, here i come! icon_biggrin.gif


Kahju, et Pixmania enam muu hulgas ka Eestisse ei saada. Näiteks UK-st algavad 7950-d juba alates ~180.- (157 naela) ja 7970-d ~310.- (269 naela). Aga küll need hinnad varsti ka siia jõuavad thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2013 20:23:16 vasta tsitaadiga

Next-Gen AMD code-name on "Curacao XT" http://www.xbitlabs.com/news/graphics/display/20130710230935_Sapphire_Begins_to_Evaluate_Next_Gen_AMD_Radeon_HD_Graphics_Card_with_Select_Customers_Report.html
Kiibi nimepanekul sai AMD inspiratsiooni kindlasti Genka loost "Curacao": http://www.youtube.com/watch?v=KBwQOHXUS7M
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2013 23:04:25 vasta tsitaadiga

Oleks AMD seda muusikavideot näinud, oleksid nad kindlasti mingi teise saare nime valinud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.08.2013 13:41:48 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news_story/directx_11_2_not_fully_supported_by_radeon_hd_7000_series.html
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 01:12:42 vasta tsitaadiga

Suva, seda toetab niikuinii ainult Windooza 8 + HD9 seeria ukse taga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 16:10:54 vasta tsitaadiga

Lisaks Arch_Rival roheline tiim 600 seeria ei toeta täielikult 11.1 icon_biggrin.gif : http://www.guru3d.com/news_story/nvidia_kepler_not_fully_compliant_with_directx_11_1.html
700 siis toetab. Arvatavasti 7000 on sama teema, et ei toetata ainult GPGPU 2D mõningaid laiendusi nagu nvidia ei toetanud sarnaseid asju 600 seeria peal mis puutus 11.1 versiooni.

Mõlemal juhul raud täielikult toetab ja kui nad tahavad saavad nad iga aeg driveritega toe lisada.


EDIT: HD7K BIOS muutmine nüüd võimalik!
http://www.techpowerup.com/forums/showthread.php?t=189089

Lõpuks ometi saab volte ja kellasid muuta + fan profiile teha.
Lugesin kogu teema läbi. Hetkel on üks probleem multimonitor kasutuse korral, kus volti ei alandada idle tasemeni kahe monitori korral (ilmselt jookseb 3D profiilis).
Teine probleem on see, et potentsiaalselt kaotate Win8 fast boot toe, kuna editor salvestab tavalise bios-i mitte uefi bios-i mis mõnedel kaartidel on (minul k.a).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 20:07:13 vasta tsitaadiga

kas AMDl on plaanis millegagi välja tulla mis teeks sama asja nagu nvidia adaptive vsync ? ilma selleta uut geni väga osta ei tahaks
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 09:11:55 vasta tsitaadiga

Sooviks kallite HV foorumikaaslaste arvamust HD 7990 kaardist
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.09.2013 10:31:22 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Sooviks kallite HV foorumikaaslaste arvamust HD 7990 kaardist

https://foorum.hinnavaatlus.ee/memberlist.php otsingu järgi pole ühelgi HV-lasel (vähemalt hetkel) seda kaarti, seega pead arvamusi uurima mujalt icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 10:34:14 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et suht mõttetu ost hetkel 7990, samas see vaid minu arvamus icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 10:49:32 vasta tsitaadiga

No ma ei tea. 550eur on juba päris ahvatlev pakkumine. Sisuliselt täpselt sama hind, mis GTX 780.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 14.09.2013 10:52:26 vasta tsitaadiga

Kaart on hea, hind on hea. Ja CF probleemide pärast ma ei muretseks. Endal oli kunagi HD4870x2 ja pold sealgi probleeme.
Ainult, et hind kukub kiiresti ja edasi müüd selle ilmselt võileiva hinnaga.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 10:56:50 vasta tsitaadiga

eriti kui uue geni launch on nii lähedal tundub selle kaardi ost natuke küsitava väärtusega
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 11:01:55 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
eriti kui uue geni launch on nii lähedal tundub selle kaardi ost natuke küsitava väärtusega
see ongi üks argumente.
Mul oli ka 4870x2, enamjaolt probleeme polnud, samas vahel ajas shita tõsiselt keema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 11:10:26 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et enne 20nm kaarte ei ole paanikaks põhjust. Eelmise generatsiooni hinnad nii väga ei lange kuna hullumeelset perfi tõusu oodata ei ole.
Ilmselt kõige objektiivsem on oodata sarnast olukorda kui oli 5K--->6K.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 13:21:44 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
No ma ei tea. 550eur on juba päris ahvatlev pakkumine. Sisuliselt täpselt sama hind, mis GTX 780.

ja ikka üsna palju võimsam. bang for buck? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 30.09.2013 08:34:54 vasta tsitaadiga

Kas see AMD Never Settle värk töötab suvalisest poest ostetud AMD kaartitega?
Plaan lühiajaliselt uus HD7850 ligi võtta.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 09:26:51 vasta tsitaadiga

Draco, Mingilt kindlalt leheküljelt peab ostma imo.

http://sites.amd.com/us/promo/never-settle/Pages/nsreloadedforever.aspx

Siin vist antud poest kus see kehtib.


Nagu ikka, Eesti välja jäetud.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 09:26:57 vasta tsitaadiga

läks valesse teemasse.

viimati muutis Kristoferr 30.09.2013 10:01:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 30.09.2013 09:49:11 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Draco, Mingilt kindlalt leheküljelt peab ostma imo.

http://sites.amd.com/us/promo/never-settle/Pages/nsreloadedforever.aspx

Siin vist antud poest kus see kehtib.


Nagu ikka, Eesti välja jäetud.


Selge sott, tänud beer_yum.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 09:54:56 vasta tsitaadiga

Asi see Saksast osta, saad tõenäoliselt kätte sama kiirelt kui siit EP või DPD vahendusel icon_rolleyes.gif
Lisaks on tootajte valik palju kenam.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 17:15:29 vasta tsitaadiga

http://www.tomshardware.com/reviews/catalyst-13.8-frame-pacing-crossfire,3595-10.html

Ilmselt ehk juba lingitud, aga 13.8 paneb 7990 peale mõtlema küll. Eriti, kui nüüd veel hind langema peaks.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 19:13:14 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
http://www.tomshardware.com/reviews/catalyst-13.8-frame-pacing-crossfire,3595-10.html

Ilmselt ehk juba lingitud, aga 13.8 paneb 7990 peale mõtlema küll. Eriti, kui nüüd veel hind langema peaks.

tõsi. nVidiast jääb ahne mulje viimasel ajal icon_lol.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 11:36:53 vasta tsitaadiga

Veel veidi 13.8 beta ja 13.10 beta draiveritest ja kui kenasti on CF tööle saadud.
http://www.anandtech.com/show/7195/amd-frame-pacing-explorer-cat138/5
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
Earlier we decided that our cutoff would be 15%-20% for an “acceptable” range for delta percentages on a multi-GPU setup, and with the exception of Total War: Shogun 2 (the only non-action game in this collection), AMD has just managed to hit that. How smooth this is going to be perceived is going to vary on a person-by-person basis, but this is right where we’d say micro-stuttering and other issues become generally unnoticeable.



Nvidia SLIga võrdluses jääb veel alla, aga oluline on see, et micro-stuttering probleemid on nüüdseks kõrvaldatud.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 06.10.2013 17:38:18 vasta tsitaadiga

Ka nüüdsest uue kaardi omanik.

Kaardiks VTX3D HD7870 2GB GDDR5, default kiirused 1100/1225.
3DMark 11 score: P7714 ja Firestrike 5270, tunduvad head tulemused thumbs_up.gif

Võib hakata uut kraami ootama thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 20:03:37 vasta tsitaadiga

Draco, kui koormust saab siis viliseb ja susiseb kah? mul sama mudel.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 06.10.2013 20:47:34 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
Draco, kui koormust saab siis viliseb ja susiseb kah? mul sama mudel.


Jap, seda ta teeb ja vent on jube lärmakas aga viimase vastu aitab Accelero Twin Turbo mis kavas lähimal ajal peale panna.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 00:38:34 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on viimaste AMD ametlike driveritega probleeme peale minu? Kaart 7990
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 07.10.2013 08:10:31 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Kas kellelgi on viimaste AMD ametlike driveritega probleeme peale minu? Kaart 7990


Endal mitte, töötavad nii HD7790, HD7870 ja nüüdseks ära müüdud HD6950.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 08:43:19 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Kas kellelgi on viimaste AMD ametlike driveritega probleeme peale minu? Kaart 7990


Mis probleemid sul on?
7990 jaoks soovitan .8 või .10 betat.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 12:42:36 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:


Mis probleemid sul on?
7990 jaoks soovitan .8 või .10 betat.


Kui arvuti käivitan siis näitab seda veateadet:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 07.10.2013 13:15:38 vasta tsitaadiga

Kas viimane driveri install toimus edakalt, punast risti ei tekkinud kuhugi?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 14:28:17 vasta tsitaadiga

liiv, ega sa drivercleanerit ei kasutanud?

On tegu ikka puhta installiga?

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 14:47:49 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Ka nüüdsest uue kaardi omanik.

Kaardiks VTX3D HD7870 2GB GDDR5, default kiirused 1100/1225.
3DMark 11 score: P7714 ja Firestrike 5270, tunduvad head tulemused thumbs_up.gif

Võib hakata uut kraami ootama thumbs_up.gif


P7550 3dm11 HD7850 1179/1327 clockid. Läks veidi kõrgemale ka kui memory clocke alla lasin ja core omasid tõstsin (1193 läks max iirc).

virtuMVP'ga tuli miski 9.3k icon_lol.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 15:11:08 vasta tsitaadiga

ma ei ole ikka aru saanud, et misasi see VirtuMVP on icon_redface.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 15:19:12 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
ma ei ole ikka aru saanud, et misasi see VirtuMVP on icon_redface.gif


Feature, mis kombineerib IGP ja GPU koos töötama. Minu puhul siis HD4000+HD7850OC. 3Dm11 tulemust vaadates andis see samasse kanti, kus muidu asuvad HD7850'd CF'is. Praegu maksimaalset skoori ei mäleta aga see oli omajagu suurem kui alguse otsa 7850CF'id.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Southern Islands aka HD 7000 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.