|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
redhevil
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2007
|
30.07.2013 21:23:46
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
| redhevil kirjutas: |
| Kas mingeid toimivaid clanne ka on ? |
MMEST näiteks - iga päev platoonid püsti + CW teeme ka. |
Seltskond oleks tore kus lammutada ühiselt.
Iga õhtu saab natuke toksitud mängu , tahaks pigem eesti tiimis toksida kui idikatega platsil
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
30.07.2013 22:24:08
|
|
|
| Mul üks suur vendikas ja 1 päev premiumi käes. Missioonid täidetud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
31.07.2013 11:12:26
|
|
|
Mu esimene lahing hommikul IS8saga
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
31.07.2013 12:27:09
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Mu esimene lahing hommikul IS8saga
Spoiler 
|
Palju pappi ja xp lõppkokkuvõttes tuli?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
31.07.2013 17:20:50
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| vipu kirjutas: |
Mu esimene lahing hommikul IS8saga
Spoiler 
|
Palju pappi ja xp lõppkokkuvõttes tuli? |
Raha sain 113445 ja kasum jäi 42k. Neli kuuli jäi lõpuks alles, kulda oli ka natuke.
Kogemust siis koos duubliga 5430 xp
----------------
Krt ma ei saa KV4 ikka aru. Kuidas see viimane toru nii jõuetu on, mürsk ei lenda kohalegi. Pidevalt kukub tanki ette maha.
Kahetsen seda viimast torni ja toru, 60k xp kaotasin. Peab ikka IS toru tagasi panema ja stock toru, vähemalt manööverdab palju kiiremini.
Paningi IS toru ja kohe hakkasid tulemused tulema. 3000 damaged pole mingi probleem teha. Vahest tuleb kulda lasta kui liiga kõvad tankid on vastas, aga ühe IS3 lasin ühe pauguga õhku.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
31.07.2013 18:23:19
|
|
|
Tuli mul ka Tankiäss ära, ilus mäng Karjalas:
Spoiler 
Replay: http://www.upload.ee/files/3481514/20130731_1739_ussr-IS-3_01_karelia.wotreplay.html
P.S Mul on küsimus teadjatele skillide kohta. Kui sa oled kogemata vale skilli arenema pannud, kas on võimalik seda teisega asendada, ilma et kogunenud %-punktid kaduma ei läheks? Ma panin juhile valesti siduriga pidurdaja arenema, praegu on juba 43% peal, tahaks selle eemaldada ja remondiga asendada. On see võimalik või läheb asendades see kogunenud 43% kaotsi?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
31.07.2013 18:27:23
|
|
|
Kullaga on võimalik, valid Eemalda ja siis sealt kulla valik. Siis valid uuesti skillid mida tahad, laseb sul kaks neid valida.
Kui kulda ei raatsi kulutada, siis 20k krediidi eest saab ka, aga siis kaotab osa 2 skillist ära, ta näitab palju jääks (libistad hiirega üle valikute)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
31.07.2013 21:10:36
|
|
|
| redhevil kirjutas: |
| Cyberlord kirjutas: |
| redhevil kirjutas: |
| Kas mingeid toimivaid clanne ka on ? |
MMEST näiteks - iga päev platoonid püsti + CW teeme ka. |
Seltskond oleks tore kus lammutada ühiselt.
Iga õhtu saab natuke toksitud mängu , tahaks pigem eesti tiimis toksida kui idikatega platsil  |
Nagu ise näed ,et siin viimased ca.3 lehte vähemalt domineerivad pro gamerid oma muinasjutuga kuidas nad
noobe notivad jne.Vaevalt nad sinuga platood tegema hakkavad kuna su mõttetu win rate on alla 50% nendega võrreldes.
+ veel,et kes sind õpetama hakkab kuidas sa oma tankiga peaks mängima?Igatahes pela oma mängu ja võibolla saab sinust ka sama pro
kui nemad või ehk sul veab ja võetaksegi sind platoosse jo jooks
Siin ilmne näide minu kui alla 50% win rate mängijast
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
31.07.2013 21:11:45
|
|
|
| väga butthurt oled? jutt küll tundub selline. Miks peaks keegi, kes on 90% mängijatest parem mängima kellegagi, kes ei mõista veel mängu väga hästi. Pigem valitakse platoonikaaslasteks ikka endast paremaid või samaväärseid.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
31.07.2013 21:34:39
|
|
|
Misasja, ma olen mänginud küll palju kehvemate WR mängijatega kui mina ja vägagi hästi on meil mängud välja tulnud. Egas numbrid ei näita midagi, iga lahing on alati unikaalne. Mäng on mäng.
Platoonides kiputakse pigem oma võimeid ülehindama ja asjatult surma tormama. Platoonis saab mängida kenasti iseseisvalt, ei pea teise sabas siblima. Kõik 3 lähevad oma suunda ja mängivad.
Mulle endale muidugi 1-2 mängu mehed ei meeldi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Megahit
HV vaatleja
liitunud: 12.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redhevil
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2007
|
31.07.2013 21:54:56
|
|
|
Ei soovigi mingi kõva mees olla.
Samas ei taha idikatega koos mängida kes mööda platsi laiali sööstavad ja siis ongi game over juba
Tahan lihtsalt mingit eesti punti kus mängida koos kui aega on.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Megahit
HV vaatleja
liitunud: 12.06.2009
|
31.07.2013 22:00:44
|
|
|
Aga kas WOTis ongi siis normaalne, et eurooplased saavad seda kasutada ainult nädalavahetusel, aga teised terve kuu?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
31.07.2013 22:03:53
|
|
|
| Vot ei tea kuidas teistel on.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Megahit
HV vaatleja
liitunud: 12.06.2009
|
31.07.2013 22:12:09
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Vot ei tea kuidas teistel on. |
Minu antud link näitab, et ameeriklastele kestab see terve kuu ..
Missions Start: 04:30 PDT (07:30 EDT) August 2, 2013
Missions End: 04:00 PDT (07:00 EDT) August 31, 2013
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
31.07.2013 22:20:41
|
|
|
| Aga tõstke oma konto vene serverisse, kirjutage klienditeenindusse venekeeles, et kolisite näiteks venemaale elama ja äkki nad tõstavad. Siis saate paremaid värke.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
31.07.2013 22:30:22
|
|
|
Krt, läksin huvi pärast vene serverisse vaatama ja seal on minu arust vägagi ahvatlevad sooduspaketid augustis müüki tulemas. Näiteks selline pakett:
Löwe tank + 1 slot
Pz.Kpfw. B2 740 (f) tank + 1 slot
1000 kulda
7 päeva premiumi
Hinnaks 55.99$ ehk 42.18 EUR-i
Või see pakett:
KV-5 + 1 slot
M3 Light + 1 slot
Hinnaks 30.99$ ehk 23.34 EUR-i
Mnjah, tahan ka! Plaanisin niigi Löwe ostu 43 EUR eest, sealt saaks veel muud nänni juurde odavama hinna eest. Loodan, et ka Euroopa serveris midagi taolist tulemas on.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
viimati muutis Troll 31.07.2013 22:32:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
31.07.2013 22:30:44
|
|
|
või siis usasse, kuidas iganes soovite alati olnud erinevad specialid, üks kord on ühel parem, teine kord teisel. aga eks rahul ei saa ju kunagi olla
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Megahit
HV vaatleja
liitunud: 12.06.2009
|
31.07.2013 22:43:08
|
|
|
Nojah, aga kui ma saaks neid boonuseid kuu aega teha siis ma võiks küll aasta aega ilma specialiteta olla
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
31.07.2013 23:02:06
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Aga tõstke oma konto vene serverisse, kirjutage klienditeenindusse venekeeles, et kolisite näiteks venemaale elama ja äkki nad tõstavad. Siis saate paremaid värke. |
vipu ära võta isiklikult aga afro venkudega pelamisel on sinu game play mõttetu See pole rassismi väljend vaid miski uus släng
+pole sa pelanud test serveris venkudega kus varem sind süüakse moraalselt enne lahingut kuna oled EU-st.Püüdsin noobe paika sättida aga vastus oli,et sa oled EU noob.
Asi on muutunud nüüdseks ja isegi kui EU pelajat sõimatakse siis 1 pelaja 50-st ütleb,et sa oled ise noob või lol.
Point selles,et ärge olge üleolevad nende suhtes kes üritavad teiega liituda kuigi pole nii pädevad kui teie
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
31.07.2013 23:43:31
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
| vipu kirjutas: |
| Aga tõstke oma konto vene serverisse, kirjutage klienditeenindusse venekeeles, et kolisite näiteks venemaale elama ja äkki nad tõstavad. Siis saate paremaid värke. |
vipu ära võta isiklikult aga afro venkudega pelamisel on sinu game play mõttetu See pole rassismi väljend vaid miski uus släng
+pole sa pelanud test serveris venkudega kus varem sind süüakse moraalselt enne lahingut kuna oled EU-st.Püüdsin noobe paika sättida aga vastus oli,et sa oled EU noob.
Asi on muutunud nüüdseks ja isegi kui EU pelajat sõimatakse siis 1 pelaja 50-st ütleb,et sa oled ise noob või lol.
Point selles,et ärge olge üleolevad nende suhtes kes üritavad teiega liituda kuigi pole nii pädevad kui teie  |
Sa võid chati ära blokeerida modiga, siis sa ei näe mida kirjutatakse. Milline see minu gameplay siis on, oled näinud?
Ma ei saa midagi aru mida sa üritad öelda.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
01.08.2013 00:37:44
|
|
|
vipu, ma väga ei usu, et keegi aru saab kunagi, mis rycyve öelda tahab
aga siiski, kui tahtmist on, saad selle nädalaga kah need vajalikud ventid kätte, väga ei nutaks ühe speciali pärast
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
01.08.2013 00:40:23
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Egas numbrid ei näita midagi |
Aga kui vastase 3 Tier 10t on platoonis [PTS] vennad 79% WRiga ja T57metega ja sinu tiimis on 3x 45% WR 21 WN6 E100, siis on etiketiks sõita nurka põõsasse või lihtsalt garaaži ja järgmisesse lahingusse minna.
u. 1000 mängu jooksul võin öelda 100% täpsusega, et kui xvm annab sulle alla 25% või üle 75% winchance, siis nii on ka. Ilma ühegi erandita.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.08.2013 00:59:25
|
|
|
Piraadid jätaks välja, aga on nemad ka kaotanud. Isegi olen neid 1:1 ära lasknud. Need üksiksarved (uunikumid, wn6 on mingi üle 80ne) need surevad ka nagu lambad vahest. Mäng on tiimi töö, kui terve tiim on kehv, siis kaotad ikka.
Vahest ma olen mõelnud, et mõlemas tiimis kipub olema 2-4 head mängijat ja kui ühelpool saavad need head kohe otsa, siis ongi kaotus. WR ei näita seda headust, seal loeb ka tanki tier ja üldse õnn ka.
Mõni olematu WR artymees kobistab selle piraadi kohe ära ja ongi mäng äkki otsustatud.
T10 on üldse halb mängida, sest väga halvasti mängivad ka kõrge WR mängijad. Strateegilist saab üldiselt aru kas tuleb kaotus või võit. Kui 2-3 parimat mängijat panevad tulistvalu vastaste poolele või hakkavad hästi väikest tanki jahtima, saavad kohe surma...
mulle endale meeldib t8-t9 mängida. E50m ma ei suuda üldse duubleidki ära teha, sest ma ise saan 3000-5000 damaget teha, aga ikka kaotus.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
01.08.2013 08:45:05
|
|
|
Päris eepiline jah. Sain enda esimese tier X arendatud, kuid rahast jäi väheks. Nüüd 15 prossa X'de hinnad all, asi seegi .
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
02.08.2013 08:41:25
|
|
|
Kas kellelgi on veel Nvidia kaardiga olnud selliseid probleeme, et mäng hangub või hakib täiesti random hetkedel väga hullusti?
Kurat vahest on lausa 3-5sec paus ning see ajab hulluks, mulle tundub, et selle trigger on tegelikult hoopis heli või siis täpsemalt selle tekkimine. A´la kui kaardis on täielik vaikus ja siis keegi paugu paneb, siis mul on freeze.
Install / uninstall tehtud, video driverid on uusimad, mods / no mods jne jne... Mul WR on langenud peale neid jamasid pea 1% juba ja see on frustrueeriv
Mingi asja leidsin veel netist, mille proovin õhtul kodus ära:
https://community.playhawken.com/topic/18374-tutorial-setting-higher-performance-for-nvidia-graphics-cards-in-hawken/
Raud on:
2500K@4,6
670GTX
8GB RAM
Peaks nagu piisama...
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.08.2013 09:05:50
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
Kas kellelgi on veel Nvidia kaardiga olnud selliseid probleeme, et mäng hangub või hakib täiesti random hetkedel väga hullusti?
Kurat vahest on lausa 3-5sec paus ning see ajab hulluks, mulle tundub, et selle trigger on tegelikult hoopis heli või siis täpsemalt selle tekkimine. A´la kui kaardis on täielik vaikus ja siis keegi paugu paneb, siis mul on freeze.
Install / uninstall tehtud, video driverid on uusimad, mods / no mods jne jne... Mul WR on langenud peale neid jamasid pea 1% juba ja see on frustrueeriv
Mingi asja leidsin veel netist, mille proovin õhtul kodus ära:
https://community.playhawken.com/topic/18374-tutorial-setting-higher-performance-for-nvidia-graphics-cards-in-hawken/
Raud on:
2500K@4,6
670GTX
8GB RAM
Peaks nagu piisama... |
Ilma modideta oled proovinud?
Endal 560 Ti kaardiga viimaste tüürelitega pole mingeid probleeme. Või noh, tegelikult pole kunagi olnud probleeme WoT'iga Nvidiaga.
Protsessorit oled proovinud natuke allapoole kruttida?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
02.08.2013 09:17:55
|
|
|
| No mods olen proovinud, stock või madalama kellaga ei ole aga samas üheski teises mängus probleeme ei ole. Mingi aeg lülitasin speedstepi ka maha kuna oli spekulatsioone, et mäng ei koorma piisavalt ja prose võib ennast ise maha keerata aga ka see ei aidanud. Eks proovin selle eelneval lingil toodud asja ära ning kui see ei aita, siis madalama taktiga ka.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
02.08.2013 10:36:08
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
Kas kellelgi on veel Nvidia kaardiga olnud selliseid probleeme, et mäng hangub või hakib täiesti random hetkedel väga hullusti?
Kurat vahest on lausa 3-5sec paus ning see ajab hulluks, mulle tundub, et selle trigger on tegelikult hoopis heli või siis täpsemalt selle tekkimine. A´la kui kaardis on täielik vaikus ja siis keegi paugu paneb, siis mul on freeze. |
On sama ette tulnud GTX Titani peal, tõsi seda juhtub harva, ja kui juhtub, siis vaid kord matši jooksul. Suht häiriv on tõesti, iga kord hoia pöidlad ristis, et peale freeze'i veel elus oled.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finch
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
02.08.2013 10:45:31
|
|
|
| HD6770 kaardiga esineb samasuguseid 3-5sek freeze. Tekkisid need peale viimast patchi, enne toimis veatult..
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
02.08.2013 13:57:24
|
|
|
Kas T34 on rahamasinana Löwega samaväärne? Andmed (kahuri pene/damage, esisoomus) on tal isegi paremad. Asi liigub mul tier IX ja X masinate ostmise poole, aga seda suurt hõbedahunnikut on tavaliste VIII klassi heavydega raske kokku ajada. Praegu mul toob suurema osa rahast Hellcat! Siis veel küsimus: kui ma T34 ostan, kas ma saan siis oma praegust T32 meekonda sinna tasuta ümber tõsta ja tagasi?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
02.08.2013 14:21:33
|
|
|
| Troll kirjutas: |
Kas T34 on rahamasinana Löwega samaväärne? Andmed (kahuri pene/damage, esisoomus) on tal isegi paremad. Asi liigub mul tier IX ja X masinate ostmise poole, aga seda suurt hõbedahunnikut on tavaliste VIII klassi heavydega raske kokku ajada. Praegu mul toob suurema osa rahast Hellcat! Siis veel küsimus: kui ma T34 ostan, kas ma saan siis oma praegust T32 meekonda sinna tasuta ümber tõsta ja tagasi? |
Peaks suht sama olema. Ise soetasin alles ka T34 ja võib öelda, et on sarnane Löwele küll. T34 oli aga mu esimene USA heavy ja nende playstyle on mulle veel võõras st. kindlast ei teeni ma hetkel sellega nii hästi nagu Löwega. Meeskondi saad tõsta jah.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
02.08.2013 15:02:41
|
|
|
| Löwele oli praegu vist mingi megahea pakkumine, 2 tanki ja kulda ka lisaks?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
02.08.2013 15:11:58
|
|
|
Löwet ei oma küll aga T34 olemas vanast ajast ning kulla eest ma seda küll ei ostaks
Vastikult aeglane, pika sihtimisega ning ebatäpne tank. Kõik oleneb muidugi mängustiilist, mis kellelegi istub.
Ise kasutan raha tegemiseks SU122-44 TD'd.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
02.08.2013 15:54:33
|
|
|
Löwe ja T34 olemas ja ütleks et T34 on parem rahatank.
Löwe on küll kiire sihtimisega ja veidi täpsem, aga T34 on parema penega ja teeb rohkem dammi. Mõlemad on snaipertankid, T34-ga tuleb lihtsalt kaua oodata, kuni rõngas kokku läheb.
Oluline vahe on just T34 turreti parem armor ja veidi suurem pene. Liigub ka T34 veidi kiiremini, Löwe on ikka väga aeglane.
USA hevy tanki meeskonna (sh T32) mehed võid T34 peale ringi tõsta ja kasutada. Ilma ringi treenimata, penaltyt pole. Endal T110E5 mehed T34 peal.
Ise olen viimasel ajal leidnud, et minu raha tegemise tankid: Type 59 > T34 > Löwe
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
02.08.2013 16:10:44
|
|
|
SU122-44 võib küll hea olla, vähemalt kiire, ei pea jöristama mingi kosuga mööda kaarti ringi.
palju sa T34 raha siis rohkem teed? Ma isegi kaotusega, kui teen 2500-3000 damaget, saan ca 60k puhast kasu. Võidupuhul saab umbes 90k puhast, juhul kui damaget teen.
Raha teenin ka siis kui lasen 10 pihta, aga damaget ei tee, näiteks t10 vastu.
Praegu tasub premmikatega mängida, kui saad Patrulli või Ässa, siis saab topelt krediiti.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart77
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2011
|
02.08.2013 16:39:36
|
|
|
Mis rahamasinatest te siin praegu räägite. Üks ja ainus rahamasin on... SU 85B. Vaadake ja veenduge Wargamingu raamatupidaja on täna pisut svipsis vist
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
02.08.2013 16:49:23
|
|
|
| Mart77 kirjutas: |
Mis rahamasinatest te siin praegu räägite. Üks ja ainus rahamasin on... SU 85B. Vaadake ja veenduge Wargamingu raamatupidaja on täna pisut svipsis vist
Spoiler 
|
pigem said just 30 killi kokku, mis teeb 300K hõbedat. Teisel pildil ju tekst "ürituse eest"
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scammy
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
02.08.2013 16:51:02
|
|
|
| Mart77 kirjutas: |
Mis rahamasinatest te siin praegu räägite. Üks ja ainus rahamasin on... SU 85B. Vaadake ja veenduge Wargamingu raamatupidaja on täna pisut svipsis vist
Spoiler 
|
See 300K on ürituse eest
Täna on vist üle 10 kaotuse tulnud. Ma arvan, et ma ei saagi winrate protsenti üles
Sai Hellcati lahti ja peaks ütlema, et on hea masin
Eestlaste vastu sai ka mängida
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
02.08.2013 17:31:52
|
|
|
| top gun duubeldab su krediidi ja kui sul on premium, siis saad selle duubli pealt veel 50%
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
02.08.2013 17:53:42
|
|
|
| Troll kirjutas: |
Kas T34 on rahamasinana Löwega samaväärne? Andmed (kahuri pene/damage, esisoomus) on tal isegi paremad. Asi liigub mul tier IX ja X masinate ostmise poole, aga seda suurt hõbedahunnikut on tavaliste VIII klassi heavydega raske kokku ajada. Praegu mul toob suurema osa rahast Hellcat! Siis veel küsimus: kui ma T34 ostan, kas ma saan siis oma praegust T32 meekonda sinna tasuta ümber tõsta ja tagasi? |
Teenivad enamvähem samamoodi, aga Löwel läheb tulekustutite peale kõik kasum
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
02.08.2013 17:58:21
|
|
|
| Launger kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
Kas T34 on rahamasinana Löwega samaväärne? Andmed (kahuri pene/damage, esisoomus) on tal isegi paremad. Asi liigub mul tier IX ja X masinate ostmise poole, aga seda suurt hõbedahunnikut on tavaliste VIII klassi heavydega raske kokku ajada. Praegu mul toob suurema osa rahast Hellcat! Siis veel küsimus: kui ma T34 ostan, kas ma saan siis oma praegust T32 meekonda sinna tasuta ümber tõsta ja tagasi? |
Teenivad enamvähem samamoodi, aga Löwel läheb tulekustutite peale kõik kasum  |
Väga harva läheb põlema, pigem siis kui kullaga lastakse. Kustuti maksab ainult 1500 krediiti soodukaga ostes.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
02.08.2013 19:33:18
|
|
|
Irw, MM läks lolliks!
Spoiler 
E-100 ühel pool ja teisel pool ainult tier VIII tankid.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scammy
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
02.08.2013 20:03:05
|
|
|
| Troll kirjutas: |
Irw, MM läks lolliks!
Spoiler 
E-100 ühel pool ja teisel pool ainult tier VIII tankid.  |
Kuidas siis mäng läks? Võitsite?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|