Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
redhevil
HV vaatleja
redhevil

liitunud: 12.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 21:23:46 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
redhevil kirjutas:
Kas mingeid toimivaid clanne ka on ?


MMEST näiteks - iga päev platoonid püsti + CW teeme ka.


Seltskond oleks tore kus lammutada ühiselt.
Iga õhtu saab natuke toksitud mängu , tahaks pigem eesti tiimis toksida kui idikatega platsil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.07.2013 22:24:08 vasta tsitaadiga

Mul üks suur vendikas ja 1 päev premiumi käes. Missioonid täidetud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 30.07.2013 22:53:37 vasta tsitaadiga

Ah crap, viimane vaenlase tank sai viimasel sekundil hävitatud, kuid ikkagi anti meile ajakaotus icon_sad.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler

Replay kah: http://www.hot.ee/troll007//20130730_2218_usa-T29_13_erlenberg.wotreplay

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 31.07.2013 11:12:26 vasta tsitaadiga

Mu esimene lahing hommikul IS8saga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 31.07.2013 12:00:09 vasta tsitaadiga

Vähemalt expi anti ka korralikult thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2013 12:27:09 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mu esimene lahing hommikul IS8saga

Spoiler Spoiler Spoiler


Palju pappi ja xp lõppkokkuvõttes tuli?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 31.07.2013 17:20:50 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
vipu kirjutas:
Mu esimene lahing hommikul IS8saga

Spoiler Spoiler Spoiler


Palju pappi ja xp lõppkokkuvõttes tuli?


Raha sain 113445 ja kasum jäi 42k. Neli kuuli jäi lõpuks alles, kulda oli ka natuke.
Kogemust siis koos duubliga 5430 xp

----------------

Krt ma ei saa KV4 ikka aru. Kuidas see viimane toru nii jõuetu on, mürsk ei lenda kohalegi. Pidevalt kukub tanki ette maha.
Kahetsen seda viimast torni ja toru, 60k xp kaotasin. Peab ikka IS toru tagasi panema ja stock toru, vähemalt manööverdab palju kiiremini.

Paningi IS toru ja kohe hakkasid tulemused tulema. 3000 damaged pole mingi probleem teha. Vahest tuleb kulda lasta kui liiga kõvad tankid on vastas, aga ühe IS3 lasin ühe pauguga õhku.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 31.07.2013 18:23:19 vasta tsitaadiga

Tuli mul ka Tankiäss ära, ilus mäng Karjalas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Replay: http://www.upload.ee/files/3481514/20130731_1739_ussr-IS-3_01_karelia.wotreplay.html

P.S Mul on küsimus teadjatele skillide kohta. Kui sa oled kogemata vale skilli arenema pannud, kas on võimalik seda teisega asendada, ilma et kogunenud %-punktid kaduma ei läheks? Ma panin juhile valesti siduriga pidurdaja arenema, praegu on juba 43% peal, tahaks selle eemaldada ja remondiga asendada. On see võimalik või läheb asendades see kogunenud 43% kaotsi?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 31.07.2013 18:27:23 vasta tsitaadiga

Kullaga on võimalik, valid Eemalda ja siis sealt kulla valik. Siis valid uuesti skillid mida tahad, laseb sul kaks neid valida.
Kui kulda ei raatsi kulutada, siis 20k krediidi eest saab ka, aga siis kaotab osa 2 skillist ära, ta näitab palju jääks (libistad hiirega üle valikute)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2013 21:10:36 vasta tsitaadiga

redhevil kirjutas:
Cyberlord kirjutas:
redhevil kirjutas:
Kas mingeid toimivaid clanne ka on ?


MMEST näiteks - iga päev platoonid püsti + CW teeme ka.


Seltskond oleks tore kus lammutada ühiselt.
Iga õhtu saab natuke toksitud mängu , tahaks pigem eesti tiimis toksida kui idikatega platsil icon_biggrin.gif

Nagu ise näed ,et siin viimased ca.3 lehte vähemalt domineerivad pro gamerid oma muinasjutuga kuidas nad
noobe notivad jne.Vaevalt nad sinuga platood tegema hakkavad kuna su mõttetu win rate on alla 50% nendega võrreldes.
+ veel,et kes sind õpetama hakkab kuidas sa oma tankiga peaks mängima?Igatahes pela oma mängu ja võibolla saab sinust ka sama pro
kui nemad või ehk sul veab ja võetaksegi sind platoosse jo jooks icon_rolleyes.gif
Siin ilmne näide minu kui alla 50% win rate mängijast

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 31.07.2013 21:11:45 vasta tsitaadiga

väga butthurt oled? jutt küll tundub selline. Miks peaks keegi, kes on 90% mängijatest parem mängima kellegagi, kes ei mõista veel mängu väga hästi. Pigem valitakse platoonikaaslasteks ikka endast paremaid või samaväärseid.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 31.07.2013 21:34:39 vasta tsitaadiga

Misasja, ma olen mänginud küll palju kehvemate WR mängijatega kui mina ja vägagi hästi on meil mängud välja tulnud. Egas numbrid ei näita midagi, iga lahing on alati unikaalne. Mäng on mäng.
Platoonides kiputakse pigem oma võimeid ülehindama ja asjatult surma tormama. Platoonis saab mängida kenasti iseseisvalt, ei pea teise sabas siblima. Kõik 3 lähevad oma suunda ja mängivad.

Mulle endale muidugi 1-2 mängu mehed ei meeldi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 31.07.2013 21:41:09 vasta tsitaadiga

http://worldoftanks.com/en/news/22/monthlong-anniversary-missions/

Kas neid missioone tõesti euroopa serveris pole? icon_neutral.gif Ei leidnud infot selle kohta ...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 31.07.2013 21:47:08 vasta tsitaadiga

Mission Number 3 just oli, http://worldoftanks.eu/en/news/44/august-coming-special/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redhevil
HV vaatleja
redhevil

liitunud: 12.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2013 21:54:56 vasta tsitaadiga

Ei soovigi mingi kõva mees olla.
Samas ei taha idikatega koos mängida kes mööda platsi laiali sööstavad ja siis ongi game over juba icon_razz.gif
Tahan lihtsalt mingit eesti punti kus mängida koos kui aega on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 31.07.2013 22:00:44 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mission Number 3 just oli, http://worldoftanks.eu/en/news/44/august-coming-special/


Aga kas WOTis ongi siis normaalne, et eurooplased saavad seda kasutada ainult nädalavahetusel, aga teised terve kuu?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 31.07.2013 22:03:53 vasta tsitaadiga

Vot ei tea kuidas teistel on.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 31.07.2013 22:12:09 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Vot ei tea kuidas teistel on.


Minu antud link näitab, et ameeriklastele kestab see terve kuu ..


Missions Start: 04:30 PDT (07:30 EDT) August 2, 2013

Missions End: 04:00 PDT (07:00 EDT) August 31, 2013
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.07.2013 22:15:40 vasta tsitaadiga

Megahit kirjutas:
vipu kirjutas:
Mission Number 3 just oli, http://worldoftanks.eu/en/news/44/august-coming-special/


Aga kas WOTis ongi siis normaalne, et eurooplased saavad seda kasutada ainult nädalavahetusel, aga teised terve kuu?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 31.07.2013 22:20:41 vasta tsitaadiga

Aga tõstke oma konto vene serverisse, kirjutage klienditeenindusse venekeeles, et kolisite näiteks venemaale elama ja äkki nad tõstavad. Siis saate paremaid värke.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 31.07.2013 22:30:22 vasta tsitaadiga

Krt, läksin huvi pärast vene serverisse vaatama ja seal on minu arust vägagi ahvatlevad sooduspaketid augustis müüki tulemas. Näiteks selline pakett:
Löwe tank + 1 slot
Pz.Kpfw. B2 740 (f) tank + 1 slot
1000 kulda
7 päeva premiumi


Hinnaks 55.99$ ehk 42.18 EUR-i

Või see pakett:
KV-5 + 1 slot
M3 Light + 1 slot


Hinnaks 30.99$ ehk 23.34 EUR-i

Mnjah, tahan ka! Plaanisin niigi Löwe ostu 43 EUR eest, sealt saaks veel muud nänni juurde odavama hinna eest. Loodan, et ka Euroopa serveris midagi taolist tulemas on.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!


viimati muutis Troll 31.07.2013 22:32:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2013 22:30:44 vasta tsitaadiga

või siis usasse, kuidas iganes soovite icon_lol.gif alati olnud erinevad specialid, üks kord on ühel parem, teine kord teisel. aga eks rahul ei saa ju kunagi olla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 31.07.2013 22:43:08 vasta tsitaadiga

Nojah, aga kui ma saaks neid boonuseid kuu aega teha siis ma võiks küll aasta aega ilma specialiteta olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2013 23:02:06 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Aga tõstke oma konto vene serverisse, kirjutage klienditeenindusse venekeeles, et kolisite näiteks venemaale elama ja äkki nad tõstavad. Siis saate paremaid värke.

vipu ära võta isiklikult aga afro venkudega pelamisel on sinu game play mõttetu icon_idea.gif See pole rassismi väljend vaid miski uus släng thumbs_up.gif
+pole sa pelanud test serveris venkudega kus varem sind süüakse moraalselt enne lahingut kuna oled EU-st.Püüdsin noobe paika sättida aga vastus oli,et sa oled EU noob.
Asi on muutunud nüüdseks ja isegi kui EU pelajat sõimatakse siis 1 pelaja 50-st ütleb,et sa oled ise noob või lol.
Point selles,et ärge olge üleolevad nende suhtes kes üritavad teiega liituda kuigi pole nii pädevad kui teie icon_idea.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 31.07.2013 23:43:31 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
vipu kirjutas:
Aga tõstke oma konto vene serverisse, kirjutage klienditeenindusse venekeeles, et kolisite näiteks venemaale elama ja äkki nad tõstavad. Siis saate paremaid värke.

vipu ära võta isiklikult aga afro venkudega pelamisel on sinu game play mõttetu icon_idea.gif See pole rassismi väljend vaid miski uus släng thumbs_up.gif
+pole sa pelanud test serveris venkudega kus varem sind süüakse moraalselt enne lahingut kuna oled EU-st.Püüdsin noobe paika sättida aga vastus oli,et sa oled EU noob.
Asi on muutunud nüüdseks ja isegi kui EU pelajat sõimatakse siis 1 pelaja 50-st ütleb,et sa oled ise noob või lol.
Point selles,et ärge olge üleolevad nende suhtes kes üritavad teiega liituda kuigi pole nii pädevad kui teie icon_idea.gif


Sa võid chati ära blokeerida modiga, siis sa ei näe mida kirjutatakse. Milline see minu gameplay siis on, oled näinud?
Ma ei saa midagi aru mida sa üritad öelda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2013 00:37:44 vasta tsitaadiga

vipu, ma väga ei usu, et keegi aru saab kunagi, mis rycyve öelda tahab icon_lol.gif
aga siiski, kui tahtmist on, saad selle nädalaga kah need vajalikud ventid kätte, väga ei nutaks ühe speciali pärast
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2013 00:40:23 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Egas numbrid ei näita midagi

Aga kui vastase 3 Tier 10t on platoonis [PTS] vennad 79% WRiga ja T57metega ja sinu tiimis on 3x 45% WR 21 WN6 E100, siis on etiketiks sõita nurka põõsasse või lihtsalt garaaži ja järgmisesse lahingusse minna.
u. 1000 mängu jooksul võin öelda 100% täpsusega, et kui xvm annab sulle alla 25% või üle 75% winchance, siis nii on ka. Ilma ühegi erandita.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.08.2013 00:59:25 vasta tsitaadiga

Piraadid jätaks välja, aga on nemad ka kaotanud. Isegi olen neid 1:1 ära lasknud. Need üksiksarved (uunikumid, wn6 on mingi üle 80ne) need surevad ka nagu lambad vahest. Mäng on tiimi töö, kui terve tiim on kehv, siis kaotad ikka.
Vahest ma olen mõelnud, et mõlemas tiimis kipub olema 2-4 head mängijat ja kui ühelpool saavad need head kohe otsa, siis ongi kaotus. WR ei näita seda headust, seal loeb ka tanki tier ja üldse õnn ka.
Mõni olematu WR artymees kobistab selle piraadi kohe ära ja ongi mäng äkki otsustatud.

T10 on üldse halb mängida, sest väga halvasti mängivad ka kõrge WR mängijad. Strateegilist saab üldiselt aru kas tuleb kaotus või võit. Kui 2-3 parimat mängijat panevad tulistvalu vastaste poolele või hakkavad hästi väikest tanki jahtima, saavad kohe surma...
mulle endale meeldib t8-t9 mängida. E50m ma ei suuda üldse duubleidki ära teha, sest ma ise saan 3000-5000 damaget teha, aga ikka kaotus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2013 06:45:18 vasta tsitaadiga

http://worldoftanks.eu/en/news/44/wargaming-15-anniversary-special/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2013 08:45:05 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
http://worldoftanks.eu/en/news/44/wargaming-15-anniversary-special/


Päris eepiline jah. Sain enda esimese tier X arendatud, kuid rahast jäi väheks. Nüüd 15 prossa X'de hinnad all, asi seegi thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.08.2013 03:14:55 vasta tsitaadiga

Huh, siin tuli üks mäng hästi välja! icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Replay: http://www.upload.ee/files/3485273/20130802_0258_germany-PzVIB_Tiger_II_45_north_america.wotreplay.html

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 02.08.2013 08:41:25 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel Nvidia kaardiga olnud selliseid probleeme, et mäng hangub või hakib täiesti random hetkedel väga hullusti?
Kurat vahest on lausa 3-5sec paus ning see ajab hulluks, mulle tundub, et selle trigger on tegelikult hoopis heli või siis täpsemalt selle tekkimine. A´la kui kaardis on täielik vaikus ja siis keegi paugu paneb, siis mul on freeze.
Install / uninstall tehtud, video driverid on uusimad, mods / no mods jne jne... Mul WR on langenud peale neid jamasid pea 1% juba ja see on frustrueeriv icon_confused.gif
Mingi asja leidsin veel netist, mille proovin õhtul kodus ära:
https://community.playhawken.com/topic/18374-tutorial-setting-higher-performance-for-nvidia-graphics-cards-in-hawken/
Raud on:
2500K@4,6
670GTX
8GB RAM
Peaks nagu piisama...
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.08.2013 09:05:50 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Kas kellelgi on veel Nvidia kaardiga olnud selliseid probleeme, et mäng hangub või hakib täiesti random hetkedel väga hullusti?
Kurat vahest on lausa 3-5sec paus ning see ajab hulluks, mulle tundub, et selle trigger on tegelikult hoopis heli või siis täpsemalt selle tekkimine. A´la kui kaardis on täielik vaikus ja siis keegi paugu paneb, siis mul on freeze.
Install / uninstall tehtud, video driverid on uusimad, mods / no mods jne jne... Mul WR on langenud peale neid jamasid pea 1% juba ja see on frustrueeriv icon_confused.gif
Mingi asja leidsin veel netist, mille proovin õhtul kodus ära:
https://community.playhawken.com/topic/18374-tutorial-setting-higher-performance-for-nvidia-graphics-cards-in-hawken/
Raud on:
2500K@4,6
670GTX
8GB RAM
Peaks nagu piisama...
Ilma modideta oled proovinud?
Endal 560 Ti kaardiga viimaste tüürelitega pole mingeid probleeme. Või noh, tegelikult pole kunagi olnud probleeme WoT'iga Nvidiaga.
Protsessorit oled proovinud natuke allapoole kruttida?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 02.08.2013 09:17:55 vasta tsitaadiga

No mods olen proovinud, stock või madalama kellaga ei ole aga samas üheski teises mängus probleeme ei ole. Mingi aeg lülitasin speedstepi ka maha kuna oli spekulatsioone, et mäng ei koorma piisavalt ja prose võib ennast ise maha keerata aga ka see ei aidanud. Eks proovin selle eelneval lingil toodud asja ära ning kui see ei aita, siis madalama taktiga ka.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.08.2013 10:36:08 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Kas kellelgi on veel Nvidia kaardiga olnud selliseid probleeme, et mäng hangub või hakib täiesti random hetkedel väga hullusti?
Kurat vahest on lausa 3-5sec paus ning see ajab hulluks, mulle tundub, et selle trigger on tegelikult hoopis heli või siis täpsemalt selle tekkimine. A´la kui kaardis on täielik vaikus ja siis keegi paugu paneb, siis mul on freeze.


On sama ette tulnud GTX Titani peal, tõsi seda juhtub harva, ja kui juhtub, siis vaid kord matši jooksul. Suht häiriv on tõesti, iga kord hoia pöidlad ristis, et peale freeze'i veel elus oled.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finch
HV Guru
finch

liitunud: 13.12.2002




sõnum 02.08.2013 10:45:31 vasta tsitaadiga

HD6770 kaardiga esineb samasuguseid 3-5sek freeze. Tekkisid need peale viimast patchi, enne toimis veatult..
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.08.2013 13:57:24 vasta tsitaadiga

Kas T34 on rahamasinana Löwega samaväärne? Andmed (kahuri pene/damage, esisoomus) on tal isegi paremad. Asi liigub mul tier IX ja X masinate ostmise poole, aga seda suurt hõbedahunnikut on tavaliste VIII klassi heavydega raske kokku ajada. Praegu mul toob suurema osa rahast Hellcat! icon_wink.gif Siis veel küsimus: kui ma T34 ostan, kas ma saan siis oma praegust T32 meekonda sinna tasuta ümber tõsta ja tagasi?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 02.08.2013 14:21:33 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Kas T34 on rahamasinana Löwega samaväärne? Andmed (kahuri pene/damage, esisoomus) on tal isegi paremad. Asi liigub mul tier IX ja X masinate ostmise poole, aga seda suurt hõbedahunnikut on tavaliste VIII klassi heavydega raske kokku ajada. Praegu mul toob suurema osa rahast Hellcat! icon_wink.gif Siis veel küsimus: kui ma T34 ostan, kas ma saan siis oma praegust T32 meekonda sinna tasuta ümber tõsta ja tagasi?


Peaks suht sama olema. Ise soetasin alles ka T34 ja võib öelda, et on sarnane Löwele küll. T34 oli aga mu esimene USA heavy ja nende playstyle on mulle veel võõras st. kindlast ei teeni ma hetkel sellega nii hästi nagu Löwega. Meeskondi saad tõsta jah.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 02.08.2013 15:02:41 vasta tsitaadiga

Löwele oli praegu vist mingi megahea pakkumine, 2 tanki ja kulda ka lisaks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 15:11:58 vasta tsitaadiga

Löwet ei oma küll aga T34 olemas vanast ajast ning kulla eest ma seda küll ei ostaks icon_biggrin.gif
Vastikult aeglane, pika sihtimisega ning ebatäpne tank. Kõik oleneb muidugi mängustiilist, mis kellelegi istub.
Ise kasutan raha tegemiseks SU122-44 TD'd.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 15:54:33 vasta tsitaadiga

Löwe ja T34 olemas ja ütleks et T34 on parem rahatank.

Löwe on küll kiire sihtimisega ja veidi täpsem, aga T34 on parema penega ja teeb rohkem dammi. Mõlemad on snaipertankid, T34-ga tuleb lihtsalt kaua oodata, kuni rõngas kokku läheb.

Oluline vahe on just T34 turreti parem armor ja veidi suurem pene. Liigub ka T34 veidi kiiremini, Löwe on ikka väga aeglane.

USA hevy tanki meeskonna (sh T32) mehed võid T34 peale ringi tõsta ja kasutada. Ilma ringi treenimata, penaltyt pole. Endal T110E5 mehed T34 peal.

Ise olen viimasel ajal leidnud, et minu raha tegemise tankid: Type 59 > T34 > Löwe
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 02.08.2013 16:10:44 vasta tsitaadiga

SU122-44 võib küll hea olla, vähemalt kiire, ei pea jöristama mingi kosuga mööda kaarti ringi.

palju sa T34 raha siis rohkem teed? Ma isegi kaotusega, kui teen 2500-3000 damaget, saan ca 60k puhast kasu. Võidupuhul saab umbes 90k puhast, juhul kui damaget teen.
Raha teenin ka siis kui lasen 10 pihta, aga damaget ei tee, näiteks t10 vastu.

Praegu tasub premmikatega mängida, kui saad Patrulli või Ässa, siis saab topelt krediiti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart77
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2011




sõnum 02.08.2013 16:39:36 vasta tsitaadiga

Mis rahamasinatest te siin praegu räägite. Üks ja ainus rahamasin on... SU 85B. Vaadake ja veenduge icon_biggrin.gif Wargamingu raamatupidaja on täna pisut svipsis vist beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 16:49:23 vasta tsitaadiga

Mart77 kirjutas:
Mis rahamasinatest te siin praegu räägite. Üks ja ainus rahamasin on... SU 85B. Vaadake ja veenduge icon_biggrin.gif Wargamingu raamatupidaja on täna pisut svipsis vist beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


pigem said just 30 killi kokku, mis teeb 300K hõbedat. Teisel pildil ju tekst "ürituse eest"
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scammy
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011




sõnum 02.08.2013 16:51:02 vasta tsitaadiga

Mart77 kirjutas:
Mis rahamasinatest te siin praegu räägite. Üks ja ainus rahamasin on... SU 85B. Vaadake ja veenduge icon_biggrin.gif Wargamingu raamatupidaja on täna pisut svipsis vist beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


See 300K on ürituse eest icon_smile.gif

Täna on vist üle 10 kaotuse tulnud. Ma arvan, et ma ei saagi winrate protsenti üles icon_lol.gif
Sai Hellcati lahti ja peaks ütlema, et on hea masin thumbs_up.gif
Eestlaste vastu sai ka mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 02.08.2013 17:31:52 vasta tsitaadiga

top gun duubeldab su krediidi ja kui sul on premium, siis saad selle duubli pealt veel 50%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 17:53:42 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Kas T34 on rahamasinana Löwega samaväärne? Andmed (kahuri pene/damage, esisoomus) on tal isegi paremad. Asi liigub mul tier IX ja X masinate ostmise poole, aga seda suurt hõbedahunnikut on tavaliste VIII klassi heavydega raske kokku ajada. Praegu mul toob suurema osa rahast Hellcat! icon_wink.gif Siis veel küsimus: kui ma T34 ostan, kas ma saan siis oma praegust T32 meekonda sinna tasuta ümber tõsta ja tagasi?

Teenivad enamvähem samamoodi, aga Löwel läheb tulekustutite peale kõik kasum icon_wink.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 02.08.2013 17:58:21 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Troll kirjutas:
Kas T34 on rahamasinana Löwega samaväärne? Andmed (kahuri pene/damage, esisoomus) on tal isegi paremad. Asi liigub mul tier IX ja X masinate ostmise poole, aga seda suurt hõbedahunnikut on tavaliste VIII klassi heavydega raske kokku ajada. Praegu mul toob suurema osa rahast Hellcat! icon_wink.gif Siis veel küsimus: kui ma T34 ostan, kas ma saan siis oma praegust T32 meekonda sinna tasuta ümber tõsta ja tagasi?

Teenivad enamvähem samamoodi, aga Löwel läheb tulekustutite peale kõik kasum icon_wink.gif


Väga harva läheb põlema, pigem siis kui kullaga lastakse. Kustuti maksab ainult 1500 krediiti soodukaga ostes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.08.2013 19:33:18 vasta tsitaadiga

Irw, MM läks lolliks!
Spoiler Spoiler Spoiler

E-100 ühel pool ja teisel pool ainult tier VIII tankid. icon_biggrin.gif

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scammy
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011




sõnum 02.08.2013 20:03:05 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Irw, MM läks lolliks!
Spoiler Spoiler Spoiler

E-100 ühel pool ja teisel pool ainult tier VIII tankid. icon_biggrin.gif


Kuidas siis mäng läks? Võitsite? icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.