|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.07.2013 22:08:53
|
|
|
miki, :OOOOOO revolutsioon...
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
21.07.2013 23:09:02
|
|
|
| Ahvivad PS4'ja ju?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
21.07.2013 23:15:22
|
|
|
| Seda sama lahendust kasutab minu arust ka juba PS3, nt mängisin eile Skyrim'i ja samal ajal tõmbas mul Skyrim'i lisapakid alla
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
21.07.2013 23:34:04
|
|
|
EstBeast, see pole päris see - siin ikka silmas peetud seda, et paned Halo 5'e alla laadima ja selle ajal saad juba mängima hakata.
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.07.2013 00:22:27
|
|
|
Riddim, ei kujuta ma ette kuidas saab KOHESELT mängima hakata kui alles mingi 10MB inffi alla laetud... ikka ootad seal mõnda aega kuni piisavalt tekstuure ära laetud. Igatahes üks ülimõttetu feature.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
22.07.2013 00:25:47
|
|
|
HDTanel, Miks see mõttetu on?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
22.07.2013 01:01:48
|
|
|
| Artyr615 kirjutas: |
HDTanel, Miks see mõttetu on?  |
Sest see XOne peal. PS4 peal seevastu on see revolutsiooniline ja geniaalne!
Pole mingit erilist huvi XOne vastu ning PS4 meeldib rohkem aga see juba debiilne kuidas esimest maha tehakse kuigi mõlemal konsoolil pmst pea samad funktsionaalsused.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.07.2013 02:31:56
|
|
|
Getomees, noo jeebus küll.. tõesti tahad öelda, et SELLE FEATURE pärast ostaksid xboxi? Kui krdi palju sa laed üldse mänge alla ja kui tähtis on sul KOHE mängida neid? Las tirib parem 4minutit hea ühendusega kõik mängu failid ära kui mingit pooletoobist mängu mängima hakkad või kus pead megakaua lihtsalt ootama kuni järgmise osa sulle ette laadida suudab.
Elusees pole sellist feature kasutanud ja ei näe ka erilist mõtet sellel tulevikus kui seda on füüsiliselt võimatu teostada nii, et saaksid koheselt mängida ilma midagi ootamata. Parem ootan veidi kui terve mäng ju alla laetud.. ja ikkagi lõppude lõpuks, promote seda siin kui üks PÕHJUSEID miks next gen xboxi osta? noo tõsiselt...
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
22.07.2013 02:58:49
|
|
|
| Tanel on rääkinud!
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
22.07.2013 08:47:23
|
|
|
Ma ei näe küll midagi halba selles, et saad mängida mingi mängu esimest maailma siis, kui ta asi ise viimaseid maailmu veel alla laeb. Mängude mahud lähevad nii suureks, et kindlasti aitab see natuke aega kokku hoida...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
22.07.2013 09:31:13
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Getomees, noo jeebus küll.. tõesti tahad öelda, et SELLE FEATURE pärast ostaksid xboxi? Kui krdi palju sa laed üldse mänge alla ja kui tähtis on sul KOHE mängida neid? Las tirib parem 4minutit hea ühendusega kõik mängu failid ära kui mingit pooletoobist mängu mängima hakkad või kus pead megakaua lihtsalt ootama kuni järgmise osa sulle ette laadida suudab.
Elusees pole sellist feature kasutanud ja ei näe ka erilist mõtet sellel tulevikus kui seda on füüsiliselt võimatu teostada nii, et saaksid koheselt mängida ilma midagi ootamata. Parem ootan veidi kui terve mäng ju alla laetud.. ja ikkagi lõppude lõpuks, promote seda siin kui üks PÕHJUSEID miks next gen xboxi osta? noo tõsiselt... |
See on ju siiski osa tervikust. Minumeelest ka tore asi. Mängude mahud ju väga suureks läinud ja kes meist tahaks oodata pikalt. Miskit megaühendust ka ei ole kõigil mõistlik pidada.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
22.07.2013 09:53:37
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Getomees, noo jeebus küll.. tõesti tahad öelda, et SELLE FEATURE pärast ostaksid xboxi? Kui krdi palju sa laed üldse mänge alla ja kui tähtis on sul KOHE mängida neid? Las tirib parem 4minutit hea ühendusega kõik mängu failid ära kui mingit pooletoobist mängu mängima hakkad või kus pead megakaua lihtsalt ootama kuni järgmise osa sulle ette laadida suudab.
Elusees pole sellist feature kasutanud ja ei näe ka erilist mõtet sellel tulevikus kui seda on füüsiliselt võimatu teostada nii, et saaksid koheselt mängida ilma midagi ootamata. Parem ootan veidi kui terve mäng ju alla laetud.. ja ikkagi lõppude lõpuks, promote seda siin kui üks PÕHJUSEID miks next gen xboxi osta? noo tõsiselt... |
Ehk siis lihtsalt öeldes: sa pole endale selgeks teinud, mida see võimalus endast täpselt kujutab ja lahmid siin niisama. Äkki tuled maa peale tagasi ja saad aru, et kõigil ei ole kodus gigabitiseid ühendusi, millega 30GB suuruse mängu allalaadimine 4 minutit aega võtab. Sul endal ka pole.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
22.07.2013 10:16:05
|
|
|
| +1 et üsna mõttetu lisa, Tanel peab siin ilmselt silmas seda et kui kahe konsooli pros & cons välja hakata tooma, siis see lisa ei ole väljatoomist väärt. Ehk müügiargumendiks ei kõlba ( aga nkn saab ), Hea et olemas muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
22.07.2013 10:28:20
|
|
|
| tsitaat: |
Tanel peab siin ilmselt silmas seda et kui kahe konsooli pros & cons välja hakata tooma, siis see lisa ei ole väljatoomist väärt.
|
See on Taneli probleem, kust ta selle info MS'i müügiargumendina välja luges
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
22.07.2013 12:40:00
|
|
|
Lõpuks taandub kõik mängude peale, igasugused lisa tilulilud ei huvita kedagist. Kui paljud teist hetkel kasutavad neid kõiki lisasid mis konsoolidel olemas on? veebilehitseja, youtube jne?
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
22.07.2013 13:25:42
|
|
|
| Shade, Mitte kunagi, konsool ainult mängimiseks. Muud jamad saab PC'ga aetud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
22.07.2013 13:31:12
|
|
|
OT: Mulle meeldib see fakt, et igakord kui Tanel midagi väidab siis lendab alati mingi laviin peale ja läheb raskeks vaidluseks teemas. Ei pea ainult seda teemast silmas
Avaldan kah siis arvamust ning olen kahe käega poolt. Kui tulevikus hakkavad mängud mingi 50GB vms ''kaaluma'' siis oleks igati mõistlik see lahendus küll. Laed nt 10GB ära ja saad paar esimest peatükki stoorist läbi ning selleks ajaks on juba nt järgmised 10GB tõmmatud. Eks tuleb oodata ja vaadata kuidas see asi reaalselt välja hakkab nägema.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
22.07.2013 13:33:45
|
|
|
Aga niimoodi see asi hakkabki välja nägema, tõmbab kõigepealt ära esimese peatüki ja saad mängima hakata, või MP osa. Tanel nagu vist üritas väita, et saad mängida 32 bitisena kuni terve mäng kohale jõuab...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.07.2013 13:40:30
|
|
|
| Dramaqueenid, minge tööle
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
22.07.2013 13:43:38
|
|
|
Huvitav kas sama asi töötab ka plaadilt installimisel? Väga pro oleks, kui paned installima ja samal ajal saad rahulikult pelaga alustada juba. Hetkel on suht tüütu oodata kuni box oma installi lõpetab
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.07.2013 13:49:08
|
|
|
Sealsamas allikas on too kirjas:
| tsitaat: |
| Varasemalt oli Microsoft avalikustanud, et sarnast lahendust pakutakse ka füüsiliste mängude installeerimisel. |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
22.07.2013 13:56:44
|
|
|
| EstBeast kirjutas: |
| OT: Mulle meeldib see fakt, et igakord kui Tanel midagi väidab siis lendab alati mingi laviin peale ja läheb raskeks vaidluseks teemas. Ei pea ainult seda teemast silmas |
Taneli väited kipuvad tihtipeale üsna pealiskaudsed ja ebakorrektsed olema.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.07.2013 20:39:04
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| EstBeast kirjutas: |
| OT: Mulle meeldib see fakt, et igakord kui Tanel midagi väidab siis lendab alati mingi laviin peale ja läheb raskeks vaidluseks teemas. Ei pea ainult seda teemast silmas |
Taneli väited kipuvad tihtipeale üsna pealiskaudsed ja ebakorrektsed olema. |
Jajah, sorri vaan, et julgen väita seda mida arvan asjast kui ma tõesti arvan, et see mida väidad täiesti vale on. Täiesti mõttetu feature, keegi ei osta XBOXi sellepärast.. kas on positiivne lisa?? Ei tea, kuna kui ma pean ootama, et mingi 1GB alla laeb enne kui mängima saan hakata ma juba lasen tervel mängul alla laadida, see pole ikka nii, et KOHE saad mängida nagu plaadilt mängiksid, kui ikka digikujul ostad. Hetkel aga jutt käib vist, et ainult ARCADE mängud hakkavad seda toetama ja hiljem põhimängud, arcade jura saab muidugi kiiresti kogu info kohale, 100MB terve mäng võtabki ehk. Kui aga hakkad oma 8GB-st mängu alla laadima noo kus on loogika, et sa ei pea üldse ootama ja saad kohe mängida? Ikka pead sa ootama ja ma parem jätan ta lihtsalt alla laadima kuni terve mäng lõplikult kettal, et ei peaks mingeid idiootseid clitche mängudes nägema, ala pool nägu renderdamata, põrandat pole all jne.
Keegi pole veel netikiirustest ka rääkinud, vaevalt ta sealt max kiirusel üldse laadima hakkab kui tohutult inimesi serverit koormab seal ja kuskilt x kaudu see su xboxi jõuab, paljudel üldse läbi üliaeglase wifi, tõesti ikka arvate, et saate KOHE mängida? tulge maapeale tagasi.
Pleistal sama teema ja see tundub üks kõige paremaid nn non-gaming related featureid olema, mis ever tehtud konsoolidele, kunagi ei jää mingid headshotid nägemata või kummalised clitchid, lisaks ei ole rahval vaja mingit salvestajat, et paari minutit videot lindistada
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
22.07.2013 21:11:16
|
|
|
Nagu ma aru saan, siis ei ole erilist vahet kas 1,5 MB sec /Dtv ühendus 12 Mbit/ kiiruse juures ei ole vahet kas ootad 800 sec et mängu alustada või 8000....
Peaks huvi pärast mõne mängu "pinnalaotuse" tegema ja vaatama, mis asi kui palju võtab ruumi...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
22.07.2013 21:16:27
|
|
|
Tanel - võtaks asja ehk nii, et kui sa pole seda featuret ise proovinud, siis ei laida ja ei kiida asja. Ootame kuni asi laul ja näeme, kuidas see täpsemalt töötab ja mis vead ja head küljed asjal juures on. Asi reklaamitakse välja, keegi pole näinud mis moodi asi töötab - aga põhimõtteliselt kuna tegemist on xboxiga saadame selle sitale ja kuulutame eos täiesti pasaks eks?
Siiamaani on nähtud ainult millised mängud välja näevad ja kui mõnus neid mängida on - ülejäänud asjad on puhas reklaam nii PS4 kui ka XONE puhul - väita et nüüd need on saastad või head pole ka hea - kuna mitte keegi pole neist ühestkist funktsioonist mitte miskit konkreetselt töötamas näinud.
Mis kuradima loll komme see on, iga asi eos surnuks ja saastaks kuulutada või maailma parimaks, kuigi ise pole saanud mitte miskit näppida. Jäta oma subjektiivus endale, kui sul mõlemad masinad testiks laual siis tule kraaksu ja tänita või kiida laialt. Nagu naine kes lihtsalt peab leidma millegi mille kallal saaks lamenti lüüa.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
23.07.2013 07:04:56
|
|
|
Mis te kraaksute siin, nagu harakad, kui asi pole veel väljaski. Minuteada, hakkas ennem HDtanelit teine tüüp väitma, kui hea see featuur võib olla. Mina ka ei arva sellest suurt midagi esialgu.
Kellel hea netikiirus, töötab see asi ehk, aga muidu täiesti mõttetu arvan. Kohe kindlasti pole väärt asi, mille üle vaielda siin pikalt.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
23.07.2013 08:42:05
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Jajah, sorri vaan, et julgen väita seda mida arvan asjast kui ma tõesti arvan, et see mida väidad täiesti vale on. Täiesti mõttetu feature, keegi ei osta XBOXi sellepärast.. kas on positiivne lisa?? Ei tea, kuna kui ma pean ootama, et mingi 1GB alla laeb enne kui mängima saan hakata ma juba lasen tervel mängul alla laadida, see pole ikka nii, et KOHE saad mängida nagu plaadilt mängiksid, kui ikka digikujul ostad. Hetkel aga jutt käib vist, et ainult ARCADE mängud hakkavad seda toetama ja hiljem põhimängud, arcade jura saab muidugi kiiresti kogu info kohale, 100MB terve mäng võtabki ehk. Kui aga hakkad oma 8GB-st mängu alla laadima noo kus on loogika, et sa ei pea üldse ootama ja saad kohe mängida? Ikka pead sa ootama ja ma parem jätan ta lihtsalt alla laadima kuni terve mäng lõplikult kettal, et ei peaks mingeid idiootseid clitche mängudes nägema, ala pool nägu renderdamata, põrandat pole all jne.
Keegi pole veel netikiirustest ka rääkinud, vaevalt ta sealt max kiirusel üldse laadima hakkab kui tohutult inimesi serverit koormab seal ja kuskilt x kaudu see su xboxi jõuab, paljudel üldse läbi üliaeglase wifi, tõesti ikka arvate, et saate KOHE mängida? tulge maapeale tagasi.
|
Oeh... see KOHE mängima hakkamine on asi mida ainult sina miskipärast rõhutad, teised kõik võtsid aja, et uudis läbi lugeda ja said aru, et nii see toimima ei hakka. Ära pane teistele sõnu suhu.
| tsitaat: |
| Soetades endale meelepärase Xbox Live’i mängu on kasutajal võimalus seda mängida enne allalaadimise lõppu. Mängu saab hakata mängima siis, kui mängu põhiosad on allalaetud. |
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuri orav
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2010
|
24.07.2013 10:59:41
|
|
|
Muideks Diablo 3-l on selline võimalus, et saab uuenduse allalaadimise ajal juba mängima hakata. Ei ütleks, et halb idee. Põhjus, miks selliseid lisafunktsioone lisatakse, on ilmselt OP süsteemile eraldatud RAM uue põlvkonna masinatel.
_________________ “Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
24.07.2013 11:14:08
|
|
|
Ma pigem arvaks, et asi on tarbija mugavuses ja andmemahtude kasvus... asjad võtavad aega, keegi ei taha oodata.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
24.07.2013 14:08:12
|
|
|
Kasutades natuke loogikat ja vaadates väheke mineviku poole, ma arvan, et see süsteem toimib nii, et ta jälgib kui kiire sul internet on, laeb alla piisavalt contenti, et sa saaks mängima hakata samal ajal ennustades kui kaua võib sul näiteks esimese leveli läbitegemisega aega minna, vaatleme korra kasvõi minevikku natuke, nimelt mis esimesena pähe lööb, on see, et kunagi oli populaarne episoodiline content ja seda kasutas üks mäng nimega Fable 2.
Tõmbasid esimese episoodi ära ja said episoodiliselt osta, samal ajal arenes mäng tervikuks (Kuigi jah ta ei laadinud seda samal ajal kui mängisid) - võtame selle näite nüüd siia situatsiooni, kus toimub sama asi, aga täis mängu alla laadimisel.
Dev jagab oma mängu sektoriteks, ehk näiteks missiooni/leveliteks ehk nagu Fable näite puhul Episoodideks. Ostad mängu, paned tõmbama, Xbox samal ajal vaatab su interneti kiirust, arvutab välja kui kaua läheb aega, kuni esimene episood tõmmatud oleks, et saaksid alustada mängimisega ning samal ajal selgitab välja kui kaua sinu nett alla laeb kuni peaksid jõudma Episood 2-ni, et too tõmmatud saaks enne kui sinna jõuad - siis annab ette ära aja, et kaua sa ootama pead, et saaksid kohe mängima hakata.
Kui Fable 2 oli 8 Gb ja jaotati 5-ks Episoodiks, siis 1 episood oli 1,6 giga, nüüd mängumahud on 30 giga ning ei oska öelda kui suur võib üks episood olla, aga võtame keskeltjagu, et 1 episoodi alla laadimine võtab aega 30 minutit (Kui maht oleks 2,5 Giga) (Minul vähemalt, kiirema neti puhul vähem) - muidugi see poleks definitsioon KOHE - aga piisavalt normaalne ma arvan, arvestame ka siis, et teise episoodi alla laadimine võtaks ka siis sama aja. Mängides võib ju olla näiteks 10 minutiline Unskippable Cutscene (Või midagi, mis aitaks natukenegi viivitada ja samas ei hävitaks mängija huvi mängu vastu, et ta ootama peaks) (kui konsool näeb, et Episood 2 pole veel laetud) ja vaevalt sa 20 minutiga jõuad juba esimese missiooni ära teha.
Mis juhtub kui nett aeglasem oleks? Ja esimene missioon näiteks 45 minutit pikk, aga episoodi laeb 60 minutit? Väga lihtne, minul oleks isegi 2 lahendust, esimene halvem kui teine. Üks oleks see, et pärast missiooni lõpetamist ütleb mäng, et kahjuks edasi ei saa teha, kuna contenti laeb veel, aga ma arvan, et parem lahendus oleks lisada aega esimese episoodi laadimisel ja laeks ka näiteks osa teisest episoodist - Matemaatiliselt siis nii, et kui laed 60 minutit ühte osa, siis lisab 30 minutit juurde, ehk poolteist tundi kuni saad mängima hakata, aga mängus sees laeb ikka 30 minutit ülejäänu episood 2-te ja kui teine missioon ei ole 45 minutit pikk vaid hoopis tund koos cutscenedega, siis jääb mängul näiteks Tund 15 aega episood 3 alla laadida
Mina arvan, et üldpildis hakkab see asi umbes nii olema, arvan ka, et see asi pole üldse paha eriti arvestades, et kui mina ootan 30 minutit mängu alustamiseks VS 16 ja pool tundi kuni kogu kupatuse alla laeks. Loodan, et nad rakendavad seda isegi targemini kui mina praegu näitena tõin, kui asi efektiivne, siis ju ainult hea.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.07.2013 14:19:03
|
|
|
Veelgi parem: kui mängid esimest episoodi ning hakkad liiga kiirelt lõpule lähenema ning teine pole veel alla laetud, siis muutub tase nii keeruliseks, et sured ära 10x järjest või pead algusest uuesti alustama
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
24.07.2013 14:34:40
|
|
|
Super AMOLED, See poleks väga ilus, sest see võib mängijad eemale lükata, kui neile tundub, et mäng ootamatult või üllatavalt raske, pigem lihtsam lahendus oleks see, et kui arvutused ei pidanud konsoolil paika, siis ta võiks mängijale teatada, et ta hakkab episoodi lõpule jõudma aga kahjuks teine content pole jõudnud veel alla laadida, või kui ei taha spoilerit, et ta lõpule jõuaks, siis oleks kuskilt võimalik vaadata timerit, et uus content saab valmis *insert time here* minuti pärast, samal ajal võib mängija mängu pausi panna, otsustab rohkem avastada hidden stuffi, või ükskõik mida (Ehk oleneb mängust)
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xSullx
HV kasutaja
liitunud: 12.11.2009
|
24.07.2013 14:41:22
|
|
|
@M3rcury - Ma arvan, et kasutaja Super AMOLED mõtles seda kui naljana, mitte 100% tõsiselt võetava lahendusena
Aga muidu M3rcury poolt pakutud lahendused ongi sarnased asjad, mida ise peas mõlgutasin. Tänapäeval peaks olema lihtne arvutada, kui kiiresti mingid jupid kohale jõuavad ja selle järgi andma taimeri, millal kasutaja mängimist alustada saab. Ja seda nii, et alustab enne kui 100% mängust kohal, kuid küllalt "hilja" et pooleli olev allalaadimine pärast 5min mängimist segama ei hakkaks.
_________________ Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
25.07.2013 14:24:05
|
|
|
Ma ei saa aru mida te siin nutate selle mängimise ajal toimiva downloadimise pärast. Bla bla bla ... "Ei saa tervet mängu korraga mängida" stiilis nutt ja hala suhu tagasi.
Sarnane asi on toiminud mängimise vaatevinklist juba aastaid ... Head näited oleks kogu Assassins Creed seeria ja GTA IV, kus mängu alguses on lahti ainult osa kaardist. Kui üritad piiratud alast välja minna (tulevikus siis minna sinna mida pole veel alla laetud) siis on blokk ees. GTA-IV stiilis siis "sild on katki, sa ei saa üle silla minna" või Assassini seerias: "this memory is not yet accessible".
Mängu stooris edasi liikudes (loe "siis kui järgmine osa mängust on alla laetud") avanevad mängus ka uued kohad kus ringi liiguda.
Automängudega täpselt sama lugu - enamus mängudes on kallimad autod ja paljud rajad alguses lukus ja need avanevad siis kui oled karjääriredelil tõusnud ja paremaid autosid võitnud või ostnud. Samamoodi siin, raskemaid radasid ja kiiremaid autosid ei pea ju "kohe" alla laadima, vaid seda võib teha peale mängu "miinimumvariandi" installi.
Jutt et mäng oleks glitchidega ja "põrand on puudu" on suht loll argument minuarust.
Selge on see et mängu ei saa "KOHE" mänguida kui selle "download" nuppu vajutada, aga peale miinimumi alla laadimist saaks juba alustada küll, olgu see miinimum siis 100Mb või 1Gb ... 10 või 30 Gb suurusest mängust.
NB. Kõigil ei ole juhtmega kiiret püsiühendust. Sellest jupikaupa alla laadimise võimalusest võidavad kõige rohkem aeglase internetiühendusega kasutajad, kes muidu peaks võibolla suuremat mängu tunde või päevi alla laadima (üle 3G näiteks). Ise ostsin hiljuti X360-ile Assassins Creed III ja Borderlands 2 -e. Selle 5+7Gb alla laadimine võttis ikka aega küll ... ei hakanud konsooli ees ootama, jätsin lihtsalt konsooli tiksuma ja tegelesin muude asjadega.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
25.07.2013 16:16:22
|
|
|
| Mängu mängimist selle algse downloadimise ajal on ennegi tehtud. Starcraft 2, Diablo 3. Võimalik, et ka WoW-il see omadus. Mõni peaks fakte ja ajusid enne lärmamist kasutama.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
04.08.2013 14:31:11
|
|
|
53mhz ei saa nüüd küll midagi suurt muuta kui üldse...
Aga vat mina aru ei saa miks rahvas vingub selle power pricki üle.
Paned konsooli paika ja seal ta on... mis vahet sel on kas on sissehitatud nagu playstationil või eraldiseisev.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
04.08.2013 15:26:54
|
|
|
| -FoX-, Ilma selleta on moodsam ja moodsad asjad on ju... moes?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.08.2013 16:34:25
|
|
|
| tsitaat: |
Aga vat mina aru ei saa miks rahvas vingub selle power pricki üle.
|
Ja mina jällegi, kuidas MS (disainerid) nii saamatu(d) on...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
04.08.2013 16:40:49
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
53mhz ei saa nüüd küll midagi suurt muuta kui üldse...
Aga vat mina aru ei saa miks rahvas vingub selle power pricki üle.
Paned konsooli paika ja seal ta on... mis vahet sel on kas on sissehitatud nagu playstationil või eraldiseisev. |
Sest sa ilmselgelt pole sõbra poole oma konsooli kaasa võtnud...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
04.08.2013 20:35:00
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| -FoX- kirjutas: |
53mhz ei saa nüüd küll midagi suurt muuta kui üldse...
Aga vat mina aru ei saa miks rahvas vingub selle power pricki üle.
Paned konsooli paika ja seal ta on... mis vahet sel on kas on sissehitatud nagu playstationil või eraldiseisev. |
Sest sa ilmselgelt pole sõbra poole oma konsooli kaasa võtnud...  |
Ikka olen aga ma reisin autoga seega ei näe probleemi selles.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
05.08.2013 12:11:41
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| -FoX- kirjutas: |
53mhz ei saa nüüd küll midagi suurt muuta kui üldse...
Aga vat mina aru ei saa miks rahvas vingub selle power pricki üle.
Paned konsooli paika ja seal ta on... mis vahet sel on kas on sissehitatud nagu playstationil või eraldiseisev. |
Sest sa ilmselgelt pole sõbra poole oma konsooli kaasa võtnud...  |
Ikka olen aga ma reisin autoga seega ei näe probleemi selles. |
Pane ennast nüüd rattaselga näiteks...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
05.08.2013 13:15:47
|
|
|
Kuidas ma ka ei taha siis ma ei suuda mõelda olukorda kus ma saaks kiruda, et krdi power prick.
Siis võiks juba ju hakata kirjutma, et krt miks müügipakend on xboxil ja pleikaril samas mõõdus.
Rattaga minnes asi seljakotti ja tuld:)
Aga nad võiks kuidagi nii teha, et saaks Logitech G27 ka xboxil kasutada...
Suts jama oleks eraldi konsoolidele eraldi roolid osta ...
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
05.08.2013 13:20:44
|
|
|
-FoX-, müüd G27 maha ja ostad Fanateci rooli.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|