|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
19.07.2013 12:20:03
|
|
|
| Kunagi kusagilt lugesin et e-25 vist oli fixed mm. aga kohe linki ei leia üles seega pead ei anna
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
19.07.2013 13:20:56
|
|
|
kindlasti tuleb fixed MM, sest tier 9 vastu selle toruga väga ei hauka, Panther M10 peal aga töötab see toru igati edukalt, arvatavasti saab e-25 ka hakkama.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
19.07.2013 15:36:34
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
rycyve, Oberfeldwebel Mudra BIA skillist pole hetkel muffigi tolku  |
Ehk kui peenemalt lahti seletada, siis see BiA peab kõigil meeskonnaliikmetel peal olema ja 100% peal, alles siis hakkab tööle.
Ise naudin hetkel Hellcatti ja skautimise avastamise mõnusid, seni pole selleks vajalikke masinaid olnud. No hoopis teine mängustiil peab olema, aga jumalast lahe on! Kas meeskonnale esimeseks skilliks sobiks komandörile kuues meel ja ülejäänutele camo?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
19.07.2013 15:53:15
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
rycyve, Oberfeldwebel Mudra BIA skillist pole hetkel muffigi tolku  |
Tean seda ja võtsin vabad mehed,et mitte kulda raisata Paistab,et pean tiba kulda raiskama ja mehed 100% peale
õpetama ning testima teisi lisasi nagu selline kooslus optika+käärpikksilm+camo
| Launger kirjutas: |
| L70 tier 7 TDle on naeruväärne. Saad nähtamatult bouncevaid shotte lasta... heal juhul T7 mediumitest võtab läbi, aga T8 ja T9 mängudes istud täiesti niisama ja külgede laskmisest pole juttugi, kuna oled TD ja flankida ei saa... |
Siinkohal sekundeerin kuna see tank või selle normaalne juht ei lähegi tier 8,9 tankile otse peale.Pigem abistab või vastavalt kujunenud mängule kui neid on mitmeid siis tekitavad suurt
kahju või päris killivad isegi heavy tanke või TD-sid ja seda edukalt.See toru ikka võtab paljudest kõrgema tieri tankidest läbi nii eest kui küljepealt ja täpselt isegi kaugelt.
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
19.07.2013 16:03:37
|
|
|
Vaatekaugus ja signaali kaugus ka lisaks normaalne. Saab ideaalselt scoutina ka kasutada ja raha+kogemusi ainult voolab
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
19.07.2013 16:15:27
|
|
|
Kas skille on ka mingil moel võimalik kulla abil 100% peale tõsta?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
19.07.2013 16:30:02
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Kas skille on ka mingil moel võimalik kulla abil 100% peale tõsta? |
Ei
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.07.2013 18:32:22
|
|
|
| indu kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| Kas skille on ka mingil moel võimalik kulla abil 100% peale tõsta? |
Ei |
Ei hakka ka kunagi saama seda teha.
Krediidi eest 100% peale treeinimst ei tule ka kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
20.07.2013 00:12:20
|
|
|
Vahest meenutab sõdimine bingot. Üks mäng lähed ja lased saad pihta ja võtab elusid vaenlase tankilt maha, next game ja lase või 10x ikka 0 elu läheb maha :S
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
20.07.2013 00:27:19
|
|
|
Kuna sa vaenlase ekraanilt ära kaod s.o punane täpp kaob? Kas selleks peab liikumatult seisma, kui kaua? Senini kui ma püüan flankida, tundub, et vaenlane alati näeb mu liikumist ja on mu ilmumiseks valmis.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
20.07.2013 00:34:50
|
|
|
| Meeskonnal on kõigil maskeeringu skill, siis kaod väga kiirelt. Sellele aitab kaasa camovõrk.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
20.07.2013 14:11:17
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Vahest meenutab sõdimine bingot. Üks mäng lähed ja lased saad pihta ja võtab elusid vaenlase tankilt maha, next game ja lase või 10x ikka 0 elu läheb maha :S |
Eeee... tasub ikka teada oma kahuri soomustläbistavust ja vastastankide soomuse paksust. Madalates tierides (I-VII) ei saa eriti nii mängida, et lihtsalt point and shoot.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
21.07.2013 05:08:48
|
|
|
T29 on Pärlijõe kitsuses ikka ülivõimas. Seisin keskmisel teel, lasuks paar meetrit edasi, nii et torn välja paistab ning tuld! Vastased said sihtida ainult torni pihta, aga selle esisoomus on T29-l väga paks, enamus läksid rikošetti. Kille tuli küll vaid kolm, aga läbi kloppisin terve karja, dämmi rekord minu jaoks!
Spoiler 
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
21.07.2013 16:13:26
|
|
|
Kommentaare lugedes saab E-25 olema tõsine pettumus. Maksma hakkab 6700 kulda. MM oled tier 9 vastu ehk siis sul pole seal mitte kui midagi teha.
Su-144-22 on samast hinnaklassist ja tundub parem olema.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.07.2013 16:34:11
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
21.07.2013 16:46:16
|
|
|
| tsitaat: |
This applies apparently for RU server. I am not sure, if everything works analogically on EU/US servers, but:
- the M60 tanks will be awarded next tuesday or wednesday, along with the slot
- it will be awarded to TOP 50 clans of the campaign (which did 5+ fights per stage and 10+ in the campaign)
- the next campaign reward will be the VK7201 (Failowe) |
Source: http://world-of-ru.livejournal.com/2359622.html
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
22.07.2013 06:10:55
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Kommentaare lugedes saab E-25 olema tõsine pettumus. Maksma hakkab 6700 kulda. MM oled tier 9 vastu ehk siis sul pole seal mitte kui midagi teha.
Su-144-22 on samast hinnaklassist ja tundub parem olema. |
E-25 kahur jääb ju ilmselgelt nõrgaks, TD jaoks on see täiesti vastuvõetamatu.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
22.07.2013 15:37:26
|
|
|
Jõudsin järeldusele, et vene tankidel IS3 - IS7 tasuks meeskonna skillid ehitada järgmiselt.
Remont - kuues meel - relvavennad - mentor
Remont - snaiper - relvavennad - kindlad käed
Remont - hoolikas hooldus - relvavennad - maastikusõitja
Remont - ohutu hoiustaja - relvavennad - adrenaliinisüda
5 skilli annab juba saada, aga 4 esimest kenasti saavutatav.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
22.07.2013 16:51:00
|
|
|
Äkki siis 5
Kotkasilm (see mul kunagi oli, täitsa äge asi, aga väikse viivitusega näitab)
Maskeering
Rammija
Maskeering
Ja siis 6 (kui nii kaugele üldse viitsib keegi mängida)
Maskeering
Kustutus
Maskeering
Kustutus
Intuitsioon mul kunagi oli laadijal, see isegi töötas. Kuldmoon oli järsku sees, aga ei ütle seda, raske on arusaada kas töötab või ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
22.07.2013 19:08:19
|
|
|
| Aga kui kaks korda põlema läheb, siis automaatne toimib ainult 1 korra. Kuna kustutus oleks nagunii viimases otsas, sest rohkem pole nendele meestele suurt midagi valida ka.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
22.07.2013 22:02:17
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Kommentaare lugedes saab E-25 olema tõsine pettumus. Maksma hakkab 6700 kulda. MM oled tier 9 vastu ehk siis sul pole seal mitte kui midagi teha.
Su-144-22 on samast hinnaklassist ja tundub parem olema. |
MILLISE SUPER TANKIGA SAA SIIS SIIN PELAD,ET SELLES PELAS POLEKS PETTUMUST
Kogu se game play on üks suur petttumus
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
22.07.2013 23:44:33
|
|
|
Randomites, kui ma olen surma saanud, siis vahest jobude verbaalne peksmine ja suunamine on päris palju võite toonud.
Sunnin kedagi luurama, siis koondama tuld või minema peitu. Palju on mängudes passiivseid tüüpe, kes loodavad kuskil kivitaga passides mängu võita.
Eriti kaitsmistes on sellised jamad ja ka väga heade statsidega mängijad on väga kehvad. Nad ei arvesta sellega, et nende laskekaugus kipub max 500m olema ja edasi nad enam ei näe.
Kaardil võib skaut kenasti olemas olla, aga nad toetada teda ei saa. Skaudid teevad ka seda viga kui nad ei arvesta selle max 500m. Karjalas ongi see jama eriti suur, istuvad kõik baasis kivitaga ja nurkadesse laskma ei ulatu.
Siis nad seal sügavad mune ja siis lastakse nad ära ilma et nad ise kedagi näeks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
23.07.2013 21:05:53
|
|
|
| Ostsin juba T-50-2 ära, homme saab selle asemel uue aparaadi + 100% skilliga mehed...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.07.2013 21:09:14
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
| Ostsin juba T-50-2 ära, homme saab selle asemel uue aparaadi + 100% skilliga mehed... |
Vaid ühe mehe saad 100% peale.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
23.07.2013 21:14:52
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| sixkiller kirjutas: |
| Ostsin juba T-50-2 ära, homme saab selle asemel uue aparaadi + 100% skilliga mehed... |
Vaid ühe mehe saad 100% peale. |
Tahtsin just öelda, et see oleks ikka kuradi ebaaus kui nii saab.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart77
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2011
|
23.07.2013 21:29:58
|
|
|
Lootsin veel mõneti, et kuulujutud vene rasketehnika lipulaevade kehvast olukorrast on tugevasti liialdatud, aga paraku nii see siiski vist on
Top tieri mängus mina oma stock IS-8 sain edulisemalt hakkama kui kaks IS-7t jms. On mõtet siis üldse arendada vene tier 10 või proovida nt. USA omi? Mure kohe.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
23.07.2013 21:36:51
|
|
|
Ja premium consumables hinnad lähevad jälle 20 000 peale! Peab vist mõned automaatsed tulekustutid tagavaraks ostma.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
23.07.2013 21:51:23
|
|
|
| Mart77 kirjutas: |
Lootsin veel mõneti, et kuulujutud vene rasketehnika lipulaevade kehvast olukorrast on tugevasti liialdatud, aga paraku nii see siiski vist on
Top tieri mängus mina oma stock IS-8 sain edulisemalt hakkama kui kaks IS-7t jms. On mõtet siis üldse arendada vene tier 10 või proovida nt. USA omi? Mure kohe.
Spoiler 
|
Suvalise tüübi IS7 mänguoskus ei näita tanki pädevust
Edit: IS7 lahingute arv ja winrate:
Juliol - 111 - 50,5%
blast1t - 81 - 42%
MorroW - 918 - 68,8%
Go figure.
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
24.07.2013 03:05:38
|
|
|
Siiamaani väga rahul IS-7ga, random lahingutes eriti hea minu arust. 203 blattles, winrate 64,08% (klanni lahingutes on mängustiil hoopis teine)
Samuti olin IS-8 väga rahul 417 lahingut 55,64% winrate.
Halvasti mängivad need, kes ei ole muutustega kaasas käinud. Enam ei saa jah päris lambist peale lennata IS-7ga ja loota, et kõik bounce'ivad
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
24.07.2013 12:02:00
|
|
|
Kuidas is8ga esiotsa hoiate? IS3 on kuidagi hoopis teistmoodi.
Lugesin ajaviiteks WOTi foorumit ja ma ei teadnudki, et saab ühe premiumtanki tasuta taastada, noh juhul kui oled ära müünud. Siis mõned olid seal kunagi oma type59 ära müünud ja nüüd said tasuta tagasi
Mis see type59 hind omalajal olla võis kui neid müüdi?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
24.07.2013 12:14:08
|
|
|
Hellcati fännidele miskit: 4048EXP ( ilma duublita) :O
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
24.07.2013 14:31:10
|
|
|
| gemini kirjutas: |
Hellcati fännidele miskit: 4048EXP ( ilma duublita) :O
Spoiler 
|
Ilus!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
24.07.2013 14:54:25
|
|
|
See uus MT-25 on ikka paras pontšik
Samad statsid, nüüd tier 6 ja ega temaga midagi enam teha pole, samas väga maha ka ei raatsiks müüa, sest kolm camo peale ostetud kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
24.07.2013 15:53:09
|
|
|
et kõik teaksid, siis MM poolest oli ka T50-2 tier 6, niiet selles osas ei muutunud miski
eks vaatan ise ka vast ikka selle Mt-25 üle, WoTi mängimise isu on küll täielikult kadunud, kaua neid randomeid ikka viitsib grindida
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
24.07.2013 16:04:21
|
|
|
No lihtsalt igasugune mänguisu kaob ära, kui tulemused on sellised:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
24.07.2013 16:19:30
|
|
|
J1mbo crosshairi saab tööle, kui tõsta res_mods alt 0.8.6 versiooni GUI/flash folder uude 0.8.7 folderisse. Pagana piin oli mängida selle ametliku pimeda sihikuga.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
24.07.2013 17:35:37
|
|
|
Ma ise olen selle pätsiga rahul või noh, minujaoks nagu midagi ei muutunudki. Vastased krt kaovad nii kähku kaardilt, kuidagi hästi maskeerivad. Kahju, et mäng kohe garaaziz ei näita neid väärtuseid, kui treenid meeskonda, kas siis midagi muutub jne. Mul algab nüüd järgmine ralli - 159 võitu vaja (iga kaotus lisab ühe võidumängu vajaduse juurde), siis winrate 52,5%. Kaks sammu edasi, üks tagasi
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD_Friik
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2011
|
24.07.2013 18:10:25
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| J1mbo crosshairi saab tööle, kui tõsta res_mods alt 0.8.6 versiooni GUI/flash folder uude 0.8.7 folderisse. Pagana piin oli mängida selle ametliku pimeda sihikuga. |
Tegin nii... optionis ilusti oli näha muutust, kuid mängijate nimekirjast kaugemale ei lähe, teised sõdivad mina mitte :S
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
24.07.2013 18:22:11
|
|
|
| AMD_Friik kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| J1mbo crosshairi saab tööle, kui tõsta res_mods alt 0.8.6 versiooni GUI/flash folder uude 0.8.7 folderisse. Pagana piin oli mängida selle ametliku pimeda sihikuga. |
Tegin nii... optionis ilusti oli näha muutust, kuid mängijate nimekirjast kaugemale ei lähe, teised sõdivad mina mitte :S |
Kopeerisid ehk miskit lisaks (xvm vms?), kui ainult crosshairi asjad, siis toimib küll. Kui üritasin ka muid 8.6 all toimivaid mode sinna sokutada, siis jah jäi mängijate nimekirja rippuma ja osade modidega pani kohe alguses pange. Samas see sihik kõige vajalikum neist, muu on rohkem tilulilu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
24.07.2013 18:56:13
|
|
|
| no tegin ka mõned mängud. Tundub et mm on nüüd parem, need mõningad mängud mida teinud olen on ikka ysna tasavaägised olnud
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD_Friik
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2011
|
24.07.2013 19:00:30
|
|
|
| Mauno Lurbe kirjutas: |
| AMD_Friik kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| J1mbo crosshairi saab tööle, kui tõsta res_mods alt 0.8.6 versiooni GUI/flash folder uude 0.8.7 folderisse. Pagana piin oli mängida selle ametliku pimeda sihikuga. |
Tegin nii... optionis ilusti oli näha muutust, kuid mängijate nimekirjast kaugemale ei lähe, teised sõdivad mina mitte :S |
Kopeerisid ehk miskit lisaks (xvm vms?), kui ainult crosshairi asjad, siis toimib küll. Kui üritasin ka muid 8.6 all toimivaid mode sinna sokutada, siis jah jäi mängijate nimekirja rippuma ja osade modidega pani kohe alguses pange. Samas see sihik kõige vajalikum neist, muu on rohkem tilulilu. |
võtsin aint crosshairi failid ja funkab.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
24.07.2013 23:10:20
|
|
|
No... Mul ei ole sõnu lihtsalt.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
24.07.2013 23:17:32
|
|
|
| See on naljakas jah kuidas iga update toob noobid lagedale.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
26.07.2013 01:22:25
|
|
|
MMid on kuidagi paremad nüüd. Kui kaotad siis kaotad omal süül, siiani ei ole ülerullumisi olnud.
Uut kaarti pole ikka näinud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|