Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 19.07.2013 12:20:03 vasta tsitaadiga

Kunagi kusagilt lugesin et e-25 vist oli fixed mm. aga kohe linki ei leia üles seega pead ei anna
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 13:20:56 vasta tsitaadiga

kindlasti tuleb fixed MM, sest tier 9 vastu selle toruga väga ei hauka, Panther M10 peal aga töötab see toru igati edukalt, arvatavasti saab e-25 ka hakkama.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 19.07.2013 15:36:34 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
rycyve, Oberfeldwebel Mudra BIA skillist pole hetkel muffigi tolku icon_wink.gif

Ehk kui peenemalt lahti seletada, siis see BiA peab kõigil meeskonnaliikmetel peal olema ja 100% peal, alles siis hakkab tööle.

Ise naudin hetkel Hellcatti ja skautimise avastamise mõnusid, seni pole selleks vajalikke masinaid olnud. No hoopis teine mängustiil peab olema, aga jumalast lahe on! icon_smile.gif Kas meeskonnale esimeseks skilliks sobiks komandörile kuues meel ja ülejäänutele camo?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 15:53:15 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
rycyve, Oberfeldwebel Mudra BIA skillist pole hetkel muffigi tolku icon_wink.gif

Tean seda ja võtsin vabad mehed,et mitte kulda raisata icon_smile.gif Paistab,et pean tiba kulda raiskama ja mehed 100% peale
õpetama ning testima teisi lisasi nagu selline kooslus optika+käärpikksilm+camo
Launger kirjutas:
L70 tier 7 TDle on naeruväärne. Saad nähtamatult bouncevaid shotte lasta... heal juhul T7 mediumitest võtab läbi, aga T8 ja T9 mängudes istud täiesti niisama ja külgede laskmisest pole juttugi, kuna oled TD ja flankida ei saa...

Siinkohal sekundeerin kuna see tank või selle normaalne juht ei lähegi tier 8,9 tankile otse peale.Pigem abistab või vastavalt kujunenud mängule kui neid on mitmeid siis tekitavad suurt
kahju või päris killivad isegi heavy tanke või TD-sid ja seda edukalt.See toru ikka võtab paljudest kõrgema tieri tankidest läbi nii eest kui küljepealt ja täpselt isegi kaugelt.

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 16:03:37 vasta tsitaadiga

Vaatekaugus ja signaali kaugus ka lisaks normaalne. Saab ideaalselt scoutina ka kasutada ja raha+kogemusi ainult voolab thumbs_up.gif
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 19.07.2013 16:15:27 vasta tsitaadiga

Kas skille on ka mingil moel võimalik kulla abil 100% peale tõsta?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 16:30:02 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Kas skille on ka mingil moel võimalik kulla abil 100% peale tõsta?

Ei

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.07.2013 18:32:22 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Troll kirjutas:
Kas skille on ka mingil moel võimalik kulla abil 100% peale tõsta?
Ei
Ei hakka ka kunagi saama seda teha.
Krediidi eest 100% peale treeinimst ei tule ka kunagi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 20.07.2013 00:12:20 vasta tsitaadiga

Vahest meenutab sõdimine bingot. Üks mäng lähed ja lased saad pihta ja võtab elusid vaenlase tankilt maha, next game ja lase või 10x ikka 0 elu läheb maha :S
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 20.07.2013 00:27:19 vasta tsitaadiga

Kuna sa vaenlase ekraanilt ära kaod s.o punane täpp kaob? Kas selleks peab liikumatult seisma, kui kaua? Senini kui ma püüan flankida, tundub, et vaenlane alati näeb mu liikumist ja on mu ilmumiseks valmis. icon_sad.gif
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 20.07.2013 00:34:50 vasta tsitaadiga

Meeskonnal on kõigil maskeeringu skill, siis kaod väga kiirelt. Sellele aitab kaasa camovõrk.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.07.2013 14:11:17 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Vahest meenutab sõdimine bingot. Üks mäng lähed ja lased saad pihta ja võtab elusid vaenlase tankilt maha, next game ja lase või 10x ikka 0 elu läheb maha :S


Eeee... tasub ikka teada oma kahuri soomustläbistavust ja vastastankide soomuse paksust. Madalates tierides (I-VII) ei saa eriti nii mängida, et lihtsalt point and shoot.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 21.07.2013 05:08:48 vasta tsitaadiga

T29 on Pärlijõe kitsuses ikka ülivõimas. Seisin keskmisel teel, lasuks paar meetrit edasi, nii et torn välja paistab ning tuld! Vastased said sihtida ainult torni pihta, aga selle esisoomus on T29-l väga paks, enamus läksid rikošetti. Kille tuli küll vaid kolm, aga läbi kloppisin terve karja, dämmi rekord minu jaoks! icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.07.2013 16:13:26 vasta tsitaadiga

Kommentaare lugedes saab E-25 olema tõsine pettumus. Maksma hakkab 6700 kulda. MM oled tier 9 vastu ehk siis sul pole seal mitte kui midagi teha.
Su-144-22 on samast hinnaklassist ja tundub parem olema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.07.2013 16:34:11 vasta tsitaadiga

[ALL] New IPs Acquired | OVERLORD'S BLOG kirjutas:
Wargaming has recently acquired in an auction of now dead Atari two new IPs - Total Annihilation and Master of Orion.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 21.07.2013 16:46:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
This applies apparently for RU server. I am not sure, if everything works analogically on EU/US servers, but:

- the M60 tanks will be awarded next tuesday or wednesday, along with the slot
- it will be awarded to TOP 50 clans of the campaign (which did 5+ fights per stage and 10+ in the campaign)
- the next campaign reward will be the VK7201 (Failowe)

Source: http://world-of-ru.livejournal.com/2359622.html
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 21.07.2013 19:31:42 vasta tsitaadiga

Lolz

Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 22.07.2013 06:10:55 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Kommentaare lugedes saab E-25 olema tõsine pettumus. Maksma hakkab 6700 kulda. MM oled tier 9 vastu ehk siis sul pole seal mitte kui midagi teha.
Su-144-22 on samast hinnaklassist ja tundub parem olema.

E-25 kahur jääb ju ilmselgelt nõrgaks, TD jaoks on see täiesti vastuvõetamatu.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.07.2013 15:37:26 vasta tsitaadiga

Jõudsin järeldusele, et vene tankidel IS3 - IS7 tasuks meeskonna skillid ehitada järgmiselt.

Remont - kuues meel - relvavennad - mentor
Remont - snaiper - relvavennad - kindlad käed
Remont - hoolikas hooldus - relvavennad - maastikusõitja
Remont - ohutu hoiustaja - relvavennad - adrenaliinisüda

5 skilli annab juba saada, aga 4 esimest kenasti saavutatav.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 22.07.2013 16:10:02 vasta tsitaadiga

Mis siis 5. jooksma paned?
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.07.2013 16:51:00 vasta tsitaadiga

Äkki siis 5

Kotkasilm (see mul kunagi oli, täitsa äge asi, aga väikse viivitusega näitab)
Maskeering
Rammija
Maskeering

Ja siis 6 (kui nii kaugele üldse viitsib keegi mängida)

Maskeering
Kustutus
Maskeering
Kustutus

Intuitsioon mul kunagi oli laadijal, see isegi töötas. Kuldmoon oli järsku sees, aga ei ütle seda, raske on arusaada kas töötab või ei tööta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 22.07.2013 18:20:03 vasta tsitaadiga

Kustutust ise ei kasuta enam kuskil, sest kulla kustutid kõigil peal thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.07.2013 19:08:19 vasta tsitaadiga

Aga kui kaks korda põlema läheb, siis automaatne toimib ainult 1 korra. Kuna kustutus oleks nagunii viimases otsas, sest rohkem pole nendele meestele suurt midagi valida ka.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2013 22:02:17 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Kommentaare lugedes saab E-25 olema tõsine pettumus. Maksma hakkab 6700 kulda. MM oled tier 9 vastu ehk siis sul pole seal mitte kui midagi teha.
Su-144-22 on samast hinnaklassist ja tundub parem olema.

MILLISE SUPER TANKIGA SAA SIIS SIIN PELAD,ET SELLES PELAS POLEKS PETTUMUST icon_rolleyes.gif
Kogu se game play on üks suur petttumus icon_cool.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.07.2013 23:44:33 vasta tsitaadiga

Randomites, kui ma olen surma saanud, siis vahest jobude verbaalne peksmine ja suunamine on päris palju võite toonud.
Sunnin kedagi luurama, siis koondama tuld või minema peitu. Palju on mängudes passiivseid tüüpe, kes loodavad kuskil kivitaga passides mängu võita.

Eriti kaitsmistes on sellised jamad ja ka väga heade statsidega mängijad on väga kehvad. Nad ei arvesta sellega, et nende laskekaugus kipub max 500m olema ja edasi nad enam ei näe.
Kaardil võib skaut kenasti olemas olla, aga nad toetada teda ei saa. Skaudid teevad ka seda viga kui nad ei arvesta selle max 500m. Karjalas ongi see jama eriti suur, istuvad kõik baasis kivitaga ja nurkadesse laskma ei ulatu.
Siis nad seal sügavad mune ja siis lastakse nad ära ilma et nad ise kedagi näeks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 20:43:00 vasta tsitaadiga

Homme tuleb 8.7 välja: http://worldoftanks.eu/en/news/46/version-87-release/
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 21:05:53 vasta tsitaadiga

Ostsin juba T-50-2 ära, homme saab selle asemel uue aparaadi + 100% skilliga mehed...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.07.2013 21:09:14 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
Ostsin juba T-50-2 ära, homme saab selle asemel uue aparaadi + 100% skilliga mehed...
Vaid ühe mehe saad 100% peale.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.07.2013 21:14:52 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
sixkiller kirjutas:
Ostsin juba T-50-2 ära, homme saab selle asemel uue aparaadi + 100% skilliga mehed...
Vaid ühe mehe saad 100% peale.


Tahtsin just öelda, et see oleks ikka kuradi ebaaus kui nii saab.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart77
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2011




sõnum 23.07.2013 21:29:58 vasta tsitaadiga

Lootsin veel mõneti, et kuulujutud vene rasketehnika lipulaevade kehvast olukorrast on tugevasti liialdatud, aga paraku nii see siiski vist on icon_sad.gif
Top tieri mängus mina oma stock IS-8 sain edulisemalt hakkama kui kaks IS-7t jms. On mõtet siis üldse arendada vene tier 10 või proovida nt. USA omi? Mure kohe. icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 23.07.2013 21:36:51 vasta tsitaadiga

Ja premium consumables hinnad lähevad jälle 20 000 peale! icon_sad.gif Peab vist mõned automaatsed tulekustutid tagavaraks ostma.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 23.07.2013 21:51:23 vasta tsitaadiga

Mart77 kirjutas:
Lootsin veel mõneti, et kuulujutud vene rasketehnika lipulaevade kehvast olukorrast on tugevasti liialdatud, aga paraku nii see siiski vist on icon_sad.gif
Top tieri mängus mina oma stock IS-8 sain edulisemalt hakkama kui kaks IS-7t jms. On mõtet siis üldse arendada vene tier 10 või proovida nt. USA omi? Mure kohe. icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Suvalise tüübi IS7 mänguoskus ei näita tanki pädevust icon_biggrin.gif

Edit: IS7 lahingute arv ja winrate:
Juliol - 111 - 50,5%
blast1t - 81 - 42%
MorroW - 918 - 68,8%
Go figure. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 24.07.2013 03:05:38 vasta tsitaadiga

Siiamaani väga rahul IS-7ga, random lahingutes eriti hea minu arust. 203 blattles, winrate 64,08% (klanni lahingutes on mängustiil hoopis teine)
Samuti olin IS-8 väga rahul 417 lahingut 55,64% winrate.

Halvasti mängivad need, kes ei ole muutustega kaasas käinud. Enam ei saa jah päris lambist peale lennata IS-7ga ja loota, et kõik bounce'ivad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 24.07.2013 12:02:00 vasta tsitaadiga

Kuidas is8ga esiotsa hoiate? IS3 on kuidagi hoopis teistmoodi.

Lugesin ajaviiteks WOTi foorumit ja ma ei teadnudki, et saab ühe premiumtanki tasuta taastada, noh juhul kui oled ära müünud. Siis mõned olid seal kunagi oma type59 ära müünud ja nüüd said tasuta tagasi icon_lol.gif
Mis see type59 hind omalajal olla võis kui neid müüdi?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 24.07.2013 12:14:08 vasta tsitaadiga

Hellcati fännidele miskit: 4048EXP ( ilma duublita) :O
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 24.07.2013 14:31:10 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Hellcati fännidele miskit: 4048EXP ( ilma duublita) :O
Spoiler Spoiler Spoiler

Ilus!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 14:54:25 vasta tsitaadiga

See uus MT-25 on ikka paras pontšik icon_biggrin.gif
Samad statsid, nüüd tier 6 ja ega temaga midagi enam teha pole, samas väga maha ka ei raatsiks müüa, sest kolm camo peale ostetud kunagi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 15:53:09 vasta tsitaadiga

et kõik teaksid, siis MM poolest oli ka T50-2 tier 6, niiet selles osas ei muutunud miski
eks vaatan ise ka vast ikka selle Mt-25 üle, WoTi mängimise isu on küll täielikult kadunud, kaua neid randomeid ikka viitsib grindida
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 16:04:21 vasta tsitaadiga

No lihtsalt igasugune mänguisu kaob ära, kui tulemused on sellised:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 24.07.2013 16:19:30 vasta tsitaadiga

J1mbo crosshairi saab tööle, kui tõsta res_mods alt 0.8.6 versiooni GUI/flash folder uude 0.8.7 folderisse. Pagana piin oli mängida selle ametliku pimeda sihikuga.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 24.07.2013 17:35:37 vasta tsitaadiga

Ma ise olen selle pätsiga rahul või noh, minujaoks nagu midagi ei muutunudki. Vastased krt kaovad nii kähku kaardilt, kuidagi hästi maskeerivad. Kahju, et mäng kohe garaaziz ei näita neid väärtuseid, kui treenid meeskonda, kas siis midagi muutub jne. Mul algab nüüd järgmine ralli - 159 võitu vaja (iga kaotus lisab ühe võidumängu vajaduse juurde), siis winrate 52,5%. Kaks sammu edasi, üks tagasi icon_confused.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 24.07.2013 18:10:25 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
J1mbo crosshairi saab tööle, kui tõsta res_mods alt 0.8.6 versiooni GUI/flash folder uude 0.8.7 folderisse. Pagana piin oli mängida selle ametliku pimeda sihikuga.

Tegin nii... optionis ilusti oli näha muutust, kuid mängijate nimekirjast kaugemale ei lähe, teised sõdivad mina mitte :S
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 24.07.2013 18:13:51 vasta tsitaadiga

http://www.curse.com/wot-mods/worldoftanks/j1mb0s-reticles saab tavaliselt, aga 8.7 ver. pole veel väljas. eks ta tuleb paari päevaga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 24.07.2013 18:22:11 vasta tsitaadiga

AMD_Friik kirjutas:
Troll kirjutas:
J1mbo crosshairi saab tööle, kui tõsta res_mods alt 0.8.6 versiooni GUI/flash folder uude 0.8.7 folderisse. Pagana piin oli mängida selle ametliku pimeda sihikuga.

Tegin nii... optionis ilusti oli näha muutust, kuid mängijate nimekirjast kaugemale ei lähe, teised sõdivad mina mitte :S


Kopeerisid ehk miskit lisaks (xvm vms?), kui ainult crosshairi asjad, siis toimib küll. Kui üritasin ka muid 8.6 all toimivaid mode sinna sokutada, siis jah jäi mängijate nimekirja rippuma ja osade modidega pani kohe alguses pange. Samas see sihik kõige vajalikum neist, muu on rohkem tilulilu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 18:56:13 vasta tsitaadiga

no tegin ka mõned mängud. Tundub et mm on nüüd parem, need mõningad mängud mida teinud olen on ikka ysna tasavaägised olnud
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 24.07.2013 19:00:30 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
AMD_Friik kirjutas:
Troll kirjutas:
J1mbo crosshairi saab tööle, kui tõsta res_mods alt 0.8.6 versiooni GUI/flash folder uude 0.8.7 folderisse. Pagana piin oli mängida selle ametliku pimeda sihikuga.

Tegin nii... optionis ilusti oli näha muutust, kuid mängijate nimekirjast kaugemale ei lähe, teised sõdivad mina mitte :S


Kopeerisid ehk miskit lisaks (xvm vms?), kui ainult crosshairi asjad, siis toimib küll. Kui üritasin ka muid 8.6 all toimivaid mode sinna sokutada, siis jah jäi mängijate nimekirja rippuma ja osade modidega pani kohe alguses pange. Samas see sihik kõige vajalikum neist, muu on rohkem tilulilu.

võtsin aint crosshairi failid ja funkab.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 24.07.2013 22:39:17 vasta tsitaadiga

How do I get back an accidentally sold premium tank?

Kui keegi juhuslikult pole kuulnud sellisest võimalusest siis ÜKS kord on võimalik oma mahamüüdud PREMIUM tank tagasi saada.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 23:10:20 vasta tsitaadiga

No... Mul ei ole sõnu lihtsalt. eusa_wall.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.07.2013 23:17:32 vasta tsitaadiga

See on naljakas jah kuidas iga update toob noobid lagedale.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 26.07.2013 01:22:25 vasta tsitaadiga

MMid on kuidagi paremad nüüd. Kui kaotad siis kaotad omal süül, siiani ei ole ülerullumisi olnud.
Uut kaarti pole ikka näinud icon_evil.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.