|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
17.07.2013 22:26:07
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
Kuidas teil need asjad niimoodi surevad koguaeg?
Mul on too 840 mitte-pro ja ei ühtki viga , kokkujooksmist ega miskit. |
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
18.07.2013 08:54:23
|
|
|
Crusial C300 varsti saab 4 aastaseks töödab nagu kelle värk.
Lite-On'i kohta veel ei saa midagi öelda, alles pool aastat masinas olnud.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
18.07.2013 09:05:52
|
|
|
Mul ka C300 64gb ketas koduserveris 24/7 olnud rohkem kui 2 aastat ja töötab laitmatult.
Samsungi 840 ja 840pro kettad ka probleemivabad, aga need uuemad.
Naise arvutis on Inteli ketas ja töötab üle 3 aasta laitmatult.
Ainuke probleemne SSD oli esimene, mille ostsin ja see oli Vertex. Peale seda enam OCZ poole ei vaadanud.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.07.2013 10:03:51
|
|
|
| ocz tahab oma crapiga turul esimesena platsis olla, ilma teste tegemata it seems and so it goes.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
18.07.2013 18:26:08
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Ka Crucial m4 siinpool töötanud üle pooleteise aasta. Olid küll vahepeal firmware probleemid, aga tundub, et nüüdseks on asi jälle paika loksunud.
OCZ-st on jah väga halb muljse üldiselt jäänud vastupidavuse seisukohalt. Intel muidugi klass omaette headuses  |
eks kõik surevad mingil määral. Hiljuti toodi ka üks crucial m4 garantiisse (peale restarti masin lihtsalt enam ketast ei leidnud, enne seda töötas ilusti pool aastat). Garantiist tuli m500 asemele. Kuu aega tagasi tuli ka üks kingstoni 60gb, klient sai 120gb asemele muidugi maaletoojaga sai räägitud, et kas kannatab niisama ümber vahetada või peab vaheraha maksma (60gb oli ostetud siis kui kettad veel kallimad oli ja kannatas seetõttu amortisatsiooni arvestades vahetus ära).
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
18.07.2013 20:31:53
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
SurfData, See, et peale restarti ei leidnud m4 oligi see vahepealne firmware jama mille said ise tunni ajaga korda. Enam pole nüüd 3 kuud mingit probleemi olnud.
Kingston (eriti odavad mudelid) on teine tootja kelle SSD-sid hea pilguga just ei vaata
|
no aasta alguses ostetud ketas. Kui garantii olemas ja maaletooja ümber vahetas siis pole probleemi.
Kingstoni hyperx seeria ketas muidu päris normaalne, need odavama otsa omad on kõikidel tootjatel nagu nad on.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.07.2013 20:57:37
|
|
|
Mu kingston õnneks veel töötab.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
19.07.2013 08:14:06
|
|
|
Nii. Nüüd ametlik vastus Corsair-lt:
We apologize for the inconvenience.
Can you please provide more information on the message?!
We believe there may be misunderstanding between our TS support and customer.
Regarding to SSD, we can confirm that we provide credit note due to stock issue.
For this reason, stock shortage, we provide Credit Only to our customer.
If you have any question or concern, please let us know.
Please have our apologies to your customer and help to explain the situation.
Many Thanks!!
Ehk ainuke variant on leppida sellega, et ma saan tagasi 38 EUR ja mõned sendid. Haige !!!
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
19.07.2013 11:03:19
|
|
|
| Nii ta on - tootjad pakuvad ainult super-duper garantiiteenuseid otse tarbijale ja neid 5 a. garantiisid mida nad väidetavalt ka läbi edasimüüja pakuvad on pigem edasimüüja omast taskust juhul kui üldse pakutakse.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
19.07.2013 14:06:18
|
|
|
läbi edasimüüja pole ju mingit põhjust seda asja ajada kui saab otse. lisaks sellele hüvitamis jamale võtab see julmalt kaua aega ka ju.
kui miga andis mai lõpus asja ordisse ja alles juuli algul tuli vastus siis selle ajaga oleks oleks 3x juba asendus kaup liikuda edasi tagasi.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
19.07.2013 14:14:47
|
|
|
| Nu, enamustel pole julgust/oskust/tahtmist otse tootjaga suhelda.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.07.2013 15:35:44
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| Nu, enamustel pole julgust/oskust/tahtmist otse tootjaga suhelda. |
Väikse ääremärkusena: Tegelikult on veel üks probleem, mis võib tootjaga suhtlemise keerukaks muuta - nimelt see, et tootjad võtavad tihti vastu ainult Retail-tooteid, mitte aga OEM-tooteid. Samas on jällegi tihti keerukas kindlaks teha, eriti "käest-kätte" ostetud toote korral, et kummaga tegu on. Eriti veel olukorras, kus seda OEM-kleepsu tootel ka enam alles pole.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
19.07.2013 16:43:02
|
|
|
kindlasti on siin takistusi aga võimalust tasub kontrollida eriti kui tootja lehel on mingi return avaldus olemas. siis täidad ära ja ootad mis vastatakse.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
19.07.2013 16:45:07
|
|
|
| Kas pagefile tuleks ära keelata kui OS SSDle installida?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
19.07.2013 17:25:47
|
|
|
Selle kohta on täiesti kahetised arvamused. Küll aga on kõik enamvähem üksmeelel selles, et kui page faili jätta ja arvutil on piisavalt mälu (4 gb või rohkem), siis võiks see pagefail olla võimalikult väike.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
19.07.2013 18:14:51
|
|
|
Ma rumal inimene ei tulnud selle pealegi, et saaksin otse Corsair-i SSD saata, siis ehk oleks tulem olnud teine. Eks vigadest tuleb õppida. Lihtsalt mulle jääb jätkuvalt arusaamatuks, MIKS ei vahetatud samaväärse toote vastu. Kirjutasin just antud Customer Service Representative isikule kellelt vastus tuli, et ehk viitsib ta ära põhjendada, miks selline näokepp. Samas, eks ma ise ka väikestviisi till. Istun iga päev HV-s, oleks ju võinud küsida siit, et mis teen kui SSD tuksis, aga ei. Vaja kohe muud teedpidi jebima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
19.07.2013 18:26:26
|
|
|
| miga kirjutas: |
Ma rumal inimene ei tulnud selle pealegi, et saaksin otse Corsair-i SSD saata, siis ehk oleks tulem olnud teine. Eks vigadest tuleb õppida. Lihtsalt mulle jääb jätkuvalt arusaamatuks, MIKS ei vahetatud samaväärse toote vastu. Kirjutasin just antud Customer Service Representative isikule kellelt vastus tuli, et ehk viitsib ta ära põhjendada, miks selline näokepp. Samas, eks ma ise ka väikestviisi till. Istun iga päev HV-s, oleks ju võinud küsida siit, et mis teen kui SSD tuksis, aga ei. Vaja kohe muud teedpidi jebima hakata.  |
Vaevalt sa vigadest õpid, järgmise uue SSD kõvaketta garantii vajaduse korral jookset kõikepealt jälle müüa poole, vaevalt sa ühegi arvutidetaili garantii probleemi puhul selle tootja poole kunagi kõigepealt pöördud, ikka kõigepealt müüja ja siis kui müüja lahendus ei meeldi püüad tagant järele tark olla ja tootjalt abi leida, nagu seegi kord läks.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
19.07.2013 21:40:48
|
|
|
Marie, 24-kuu jooksul pöördun ma loomulikult edasimüüja poole, kuid kui toote garantii on rohkem kui 24-kuud, siis edasimüüja poole pole mõtet pöörduda. Jah, Ordi oli vahendaja, kes saatis mu SSD tootjale jne, kuid oleksin võinud ka ise seda teha, kuid oleks on **** No worries, edaspidi olen targem Ootan muidugi omapoolsele kirjale veel enne Corsair-i vastuse ära ja siis kasseerin selle 38€ pangakontole, sest selle summaga pole mul Ordist küll midagi soetada
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.07.2013 19:45:21
|
|
|
| dex kirjutas: |
| Küll aga on kõik enamvähem üksmeelel selles, et kui page faili jätta ja arvutil on piisavalt mälu (4 gb või rohkem), siis võiks see pagefail olla võimalikult väike. |
Ma noriks numbrite kohapealt. St ma olen ise üldiselt päri AGA kui ikka kasutad väga palju RAMi nõudvaid programme siis tasub hoolega vaadata, ega siiski swap'i vaja ole. Võinoh, eks varsti saab omal nahal teada kui selgub, et on vaja. :)
Mul on paar kuud olnud SSD'ga arvuti, 8GB RAM ning 64-bit Win7 ja swap'i keerasin kohe kinni. Seni pole tagasilööke olnud.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
21.07.2013 20:24:14
|
|
|
Keegi mingit tooli ei oska soovitada, millega saaks vana ssd pealt uuele minna, nii, et ei peaks kogu paska uuesti installima, ehk siis ühelt teisele copymine, lihtsalt ümber tõstmine ilmselt ei tööta..
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
21.07.2013 20:32:58
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Keegi mingit tooli ei oska soovitada, millega saaks vana ssd pealt uuele minna, nii, et ei peaks kogu paska uuesti installima, ehk siis ühelt teisele copymine, lihtsalt ümber tõstmine ilmselt ei tööta.. |
Norton Ghost näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.07.2013 20:36:14
|
|
|
Taavi©, Acronis True Image (enda lemmik)? Norton Ghost? Paragon Backup & Recovery?
Kettaga polnud softi kaasas? Mõnede nn. kit-versioonidega antakse Acronise veidike nuditud versioon kaasa.
2 esimest tasulised, viimane tasuta:
http://www.paragon-software.com/home/br-free/
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
21.07.2013 21:01:24
|
|
|
Kettaga oli kaasas ümmargune null, andis võimaluse tõmmata ghost, mis maksab
Proovin seda mis lingi andsid
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
21.07.2013 22:15:58
|
|
|
Interneti abiga sain nortoni tööle, hakkas copyma
EDIT: peale seda nortoni copymist pole ketast üldse enam olemas, ei lase ühtegi operatsiooni teha, windows seda ise ei näita, partition master näitab, et on olemas, aga ühtegi operatsiooni ei saa teha, samsa oma tool ütleb, et ketas on "at frozen state" wtf ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makipull
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2011
|
21.07.2013 22:16:21
|
|
|
Samsung 840 120gb non-pro siis vs WD 500gb green
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.07.2013 00:02:37
|
|
|
Taavi©: Samsung tahab, et SSD-migreerimise korral kasutataks tema enda tarkvara. Ja see on Samsungi kodukal ka olemas.
Nii, et ehk sihs vale tarkvara teema.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
22.07.2013 10:09:53
|
|
|
Sain ketta taas nähtavaks, aga miskipärast ei lase benchmarki teha, annab errori.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RadeonHD-
HV kasutaja
liitunud: 05.02.2013
|
22.07.2013 16:30:51
|
|
|
Ei hakanud uut teemat tegema.
Tahtsin küsida seda, et kas SSD ja HDD ketta pöörlemis kiirus annab mängudes nagu BF3, FC3 jne mingit FPSi vahet ka tunda ? Endal ainuke kettas HDD 500GB 5400 RPM, Aga kui oleks 7200 RPM, ja SSD ca 120GB, Kas see siis teeks mingit vahet mängudes ?
_________________ Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
22.07.2013 16:35:37
|
|
|
| RadeonHD- kirjutas: |
Ei hakanud uut teemat tegema.
Tahtsin küsida seda, et kas SSD ja HDD ketta pöörlemis kiirus annab mängudes nagu BF3, FC3 jne mingit FPSi vahet ka tunda ? Endal ainuke kettas HDD 500GB 5400 RPM, Aga kui oleks 7200 RPM, ja SSD ca 120GB, Kas see siis teeks mingit vahet mängudes ? |
FPS'i ta küll ei tõsta, loading time tõuseb SSD'ega oluliselt.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
22.07.2013 16:35:39
|
|
|
| RadeonHD- kirjutas: |
Ei hakanud uut teemat tegema.
Tahtsin küsida seda, et kas SSD ja HDD ketta pöörlemis kiirus annab mängudes nagu BF3, FC3 jne mingit FPSi vahet ka tunda ? Endal ainuke kettas HDD 500GB 5400 RPM, Aga kui oleks 7200 RPM, ja SSD ca 120GB, Kas see siis teeks mingit vahet mängudes ? |
SSD ei ole ketas vaid seade, seal ei pöörle midagi. SSD on ikka laadimiskiirustes selgelt üle.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 22.07.2013 16:36:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
22.07.2013 16:35:40
|
|
|
Kõrgemat FPSi? - ei.
Kiirem mängude "laadimine" (maailmad/tasemed/kaardid) - jah.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
22.07.2013 19:07:29
|
|
|
Hea uudis, just sain oma SSD ka korralikult tööle, ruumi on kah nüüd piisavalt (500gb) see eelmine 120gb pigistas iga päev juba
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
23.07.2013 10:22:35
|
|
|
Nii, viimane vastus Corsair-lt:
Thank you for contacting Corsair.
We apologize for all these inconvenience have been caused.
Regarding to SSD, due to the stock issue right now, we can only provide credit note as solution to our customer.
Moreover, the credit price is global standard according to the remain value of SATAII products.
As for your replacement request, we are sorry but there’s nothing we can do after product had been received and credited.
Please have our apologies for the inconvenience.
Thank you for choosing Corsair and have a nice day!!
Pmst lassi pussu mu peale ja nägemist. Egas midagi, tuleb see 38 EUR vastu võtta ja see oli ka viimane Corsairi saast, mille ostsin. Emisekari kuubis
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.07.2013 10:31:15
|
|
|
Thank you for choosing Corsair and never do it again!!
Kui kellelgi mõni töökorras kuni 38€ SSD vedeleb, võib mulle PS panna. Suurus ja kiirus pole olulised.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.07.2013 11:15:14
|
|
|
| miga kirjutas: |
Nii, viimane vastus Corsair-lt:
Thank you for contacting Corsair.
We apologize for all these inconvenience have been caused.
Regarding to SSD, due to the stock issue right now, we can only provide credit note as solution to our customer.
Moreover, the credit price is global standard according to the remain value of SATAII products.
As for your replacement request, we are sorry but there’s nothing we can do after product had been received and credited.
Please have our apologies for the inconvenience.
Thank you for choosing Corsair and have a nice day!!
Pmst lassi pussu mu peale ja nägemist. Egas midagi, tuleb see 38 EUR vastu võtta ja see oli ka viimane Corsairi saast, mille ostsin. Emisekari kuubis |
Aga miks oled kindel, et mõni teine firma samamoodi toodete amortisatsiooni ei arvesta. Ja kui arvestab, siis saad ju samamoodi mingi "väikse raha" või siis asenduskaupa selles "väikses vääringus".
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
23.07.2013 11:24:53
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| miga kirjutas: |
Nii, viimane vastus Corsair-lt:
Thank you for contacting Corsair.
We apologize for all these inconvenience have been caused.
Regarding to SSD, due to the stock issue right now, we can only provide credit note as solution to our customer.
Moreover, the credit price is global standard according to the remain value of SATAII products.
As for your replacement request, we are sorry but there’s nothing we can do after product had been received and credited.
Please have our apologies for the inconvenience.
Thank you for choosing Corsair and have a nice day!!
Pmst lassi pussu mu peale ja nägemist. Egas midagi, tuleb see 38 EUR vastu võtta ja see oli ka viimane Corsairi saast, mille ostsin. Emisekari kuubis |
Aga miks oled kindel, et mõni teine firma samamoodi toodete amortisatsiooni ei arvesta. Ja kui arvestab, siis saad ju samamoodi mingi "väikse raha" või siis asenduskaupa selles "väikses vääringus". |
Ega ei teagi. SSD maailmas võin ma öelda et Crusial seda ei tee. Üks ketas läinud peale pooleteist aastast kasutust maaletoojale tagasi, kes teatas et 100% saab raha tagasi. Ja selle raha eest sai lihtsalt uue mudeli valitud ja 256gb vana 128 asemel (tiba pidi peale maksma).
Corsairiga on mul selline kogemus juba varasemalt seljataga, selleks ka minu arvutist nende nimega tooteid ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
23.07.2013 12:03:14
|
|
|
tahanteada, ega ei teagi, kuid kuna hetkel reaalne kogemus ainult Corsair-ga, siis nüüd tean, et blokk ees selle firma osas. Minult nad enam raha ei saa
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
23.07.2013 12:26:13
|
|
|
re corsair: selliseid asju aitab parendada ainult inglisekeelsed blogiartiklid mis viraalseks lähevad. 0.000000001%-le arusaadavas keeles kuskil maailma mastaabis nurgataguses foorumis kirumisest vähe kasu :/
nii et küsin ega juhtumisi ei plaani mingit kirjutist? lükkaks selle isegi algatuseks twitterisse ja facebooki laiali. eks edasi juhtub mis juhtub.
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
23.07.2013 17:58:42
|
|
|
lkraav, Kisa võiks tõsta küll. Saaks aru, et HDD-de puhul on kliendi poolt väärkasutust üsna raske tuvastada, kui HDD on koos läpakaga näiteks maha kukkunud, aga SSD-d peaksid suhtelised lollikindlad olema ning kui seade ikka rikki läheb ja visuaalselt terve, siis on see tootja viga.
Klient peab vastutama andmete varundamise eest, aga kui läpakas on üks ketta sahtel, siis keegi ei jõua mingi usb vms kaudu iga päev kogu aeg kõike varundada. Klient on igal juhul tootja vea tõttu niigi palju kannatanud (andmed, asjaajamine, saatmiskulu, aeg jne) ning siis pannakse veel näkku sellega, et kuna vahetada ei saa, siis ainult raha. Putsi, nad toodavad kogu aeg SSD-sid ning asendada saaks alati.
Andmekandja pole krt emaplaat, mille rikkiminemisel tarkvaralisi kahjusid ei teki (üldjuhul).
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
23.07.2013 18:20:58
|
|
|
Ma miskipärast arvan, et ssd tootmiskulu on väiksem kui 38€
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
23.07.2013 19:58:08
|
|
|
| lkraav kirjutas: |
| re corsair |
Kuna ta saatis läbi Ordi, siis ei lähe see midagi viraalseks.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanos
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
24.07.2013 19:43:58
|
|
|
| Mis selle EVO hind tuleb siis? On mõtet oodata?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
24.07.2013 20:25:00
|
|
|
| Pankook, 840 järeltulija - võiks olla 840 PRO hinnaklassis, sest pro on MLC, aga EVO tuleb TLC
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
24.07.2013 20:47:01
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| Pankook, 840 järeltulija - võiks olla 840 PRO hinnaklassis, sest pro on MLC, aga EVO tuleb TLC |
Siis on oodata jälle TLCga kaasnevaid probleeme? Suurem latency ja väiksem kestvus, viimane oleneb küll kasutamisest.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|